BESTBET logo

BestBet Opinie

Zaktualizowano: 01/12/2022 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 01/12/2022 Rynek
Informacje
Bonus w tym:
100% od 1 dep. do 1200 zł
29 zł freebet bez depozytu

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Zasady i warunki Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Kod promocyjny KODSTSVIP
Metody płatności MasterCard, Skrill, Neteller, Przelewy24, BLIK
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Weronika Hossa Recenzentka

BestBet – opinie o nowym polskim internetowym bukmacherze

BestBet jest jedenastą legalną firmą bukmacherską na liście Ministerstwa Finansów. Spółka BestBet powstała już w 2016 roku, a w styczniu 2019 roku uruchomiła stacjonarne punkty bukmacherskie. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, a prezesem zarządu jest Robert Krupski. Warto dodać, że BestBet powstaje we współpracy z TMT Investments.

Spółka BestBet uzyskała także zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie, chociaż na efekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nie jest łatwo oceniać firmę, która jeszcze na dobre nie rozpoczęła swojej działalności, ale postaramy się zebrać tutaj wszystkie istotne informacje.

Zatem jakie opinie o BestBet można wyciągnąć już teraz?

BestBet jest wiarygodny, ponieważ:

  1. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych.
  2. Spółka istnieje na polskim rynku już od 2016 roku, co oznacza, że bardzo dobrze przygotowuje się do wejścia na rynek zakładów bukmacherskich online.
  3. Siedziba BestBet znajduje się w Polsce, co daje graczom informację, że bukmacher nie jest zarejestrowany w żadnym raju podatkowym.
  4. BestBet będzie odprowadzał podatki od gry i wygranej zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Czy w BestBet czeka na nas bonus na start?

Oferta nowego bukmachera na polskim rynku wciąż nie jest znana, więc ciężko powiedzieć, jaki konkretnie bonus na start szykuje dla nas BestBet. Ale jednego możemy być pewni – jakiś bonus będzie na pewno. Wśród ciągle powiększającej się listy legalnych bukmacherów znajduje się wielu, którzy oferują bardzo kuszące promocje. Jeżeli BestBet chce się wyróżnić na tle konkurencji, to musi przygotować coś naprawdę wyjątkowego.

Bonus bez depozytu, a moze inna promocja?

Teraz możemy się tylko domyślać, co takiego zaoferuje nam ten nowy polski bukmacher. Prawdopodobnie będzie to coś związanego z pierwszym obstawionym zakładem, na przykład podwojenie stawki. Obecnie wielu bukmacherów stosuje podobne metody, więc można się domyślać, że BestBet pójdzie tym samym śladem.

BestBet – jakie opinie otrzyma za przygotowane promocje?

BestBet jest jednym z kilkunastu bukmacherów, którzy otrzymali zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Każda ze spółek próbuje przyciągnąć do siebie jak największą ilość graczy – stąd też tak hojne bonusy na start. Jednak to może być za mało, by przekonać użytkowników do skorzystania z oferty BestBet. Co jeszcze może przygotować bukmacher?

Tego możemy się jedynie domyślać. Prawda jest jednak taka, że oferowane promocje z pewnością wpłyną na opinie o BestBet. Być może bukmacher zdecyduje się wziąć na siebie podatek od wygranej i tym samym zwiększyć nagrody graczy? A może zachwyci nas ciekawą ofertą? Dobrym pomysłem byłoby rozszerzenie oferty o bardzo popularny ostatnio e-sport. BestBet mógłby na przykład umożliwić obstawianie zakładów związanych z CS:GO, albo Call of Duty.

Co znajdziemy w ofercie BestBet?

Nie znamy jeszcze oferty BestBet, bo jego strona jest w przygotowaniu. Jednak możemy spodziewać się, że będzie to wyglądało podobnie jak u innych bukmacherów. Z drugiej znów strony BestBet to kolejny już bukmacher online na liście Ministerstwa Finansów. W związku z tym będzie musiał wyróżnić się nieco na tle konkurencji i zaoferować nam coś ciekawego. Możemy tylko zgadywać, w którą stronę pójdzie BestBet – postawi na dobrze wszystkim znane dziedziny sportowe i po prostu udostępni o wiele więcej zakładów niż inni bukmacherzy? Czy też zdecyduje się na bardziej niszowe kategorie, których nie znajdziemy u pozostałych bukmacherów online?

E-sport w BestBet

Nie znamy jeszcze szczegółów, ale jesteśmy niemal pewni, że BestBet w swojej ofercie podaruje nam zakłady na wiele różnych dziedzin sportowych. Oprócz tego raczej nie pozostanie w tyle konkurencji i rozwinie również dział e-sportu. BestBet mógłby na przykład organizować zakłady na CS:GO, które cieszą się coraz większą popularnością.

Strona internetowa BestBet

Bukmacher BestBet nie będzie działał pod adresem strony bestbet z końcówką .pl, jak można by się spodziewać. Oficjalna wersja strony, która widoczna jest na liście Ministerstwa Finansów, zawiera w sobie bestbet24 (oczywiście również z końcówką .pl, bo takie są wymogi). Warto o tym pamiętać, aby nie generować pomyłek.

Domena BestBet

W błąd może wprowadzać również firma Best Bet, która prowadzi swoją działalność w miejscowości Przasnysz. Jest ona jednak zupełnie niezwiązana z zakładami bukmacherskimi, ponieważ głównym jej celem jest produkcja ogrodzeń. To także warto mieć na uwadze przy wyszukiwaniu informacji o bukmacherze BestBet.

Ciekawi jesteśmy, jak będzie wyglądała strona BestBet. Mamy nadzieję, że będzie ona przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Czy BestBet to legalny bukmacher?

BestBet to w pełni legalny bukmacher. Spółka otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Nie musimy się zatem niczego obawiać, bo obstawianie zakładów u tego bukmachera jest bezpieczne i zgodne z przepisami. Zmiany w ustawie hazardowej wprowadzone w 2017 roku wyraźnie wskazują na to, że żadna spółka nie może urządzać przyjmowania zakładów wzajemnych bez zezwolenia Ministerstwa Finansów. BestBet będzie odprowadzać podatki w Polsce, czyli zgodnie z przepisami. Firma weszła na rynek z kapitałem 2 005 000 zł, podczas gdy minimalny kapitał dla firm urządzających zakłady wzajemne to 2 000 000 zł.

Jak sprawdzić, czy gra u bukmachera BestBet jest bezpieczna?

Jeżeli chcesz dodatkowo upewnić się, że gra u bukmachera BestBet jest w pełni bezpieczna, to możesz to zrobić na kilka sposób:

Czy w BestBet trzeba płacić podatek?

Każdy bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów, a więc działający legalnie, ma obowiązek odprowadzać odpowiedni podatek. Jak to działa?

W Polsce obowiązuje podatek od gry w wysokości 12%. Warto wiedzieć, że ten podatek naliczany jest od postawionej przez gracza stawki, a więc odejmowany już na starcie, zanim jeszcze nastąpi rozstrzygnięcie danego zakładu. Zatem nie ma tutaj znaczenia, czy uda ci się wygrać, czy też nie – bukmacher ma obowiązek taki podatek odprowadzić.

Dwa rodzaje podatków przy stawianiu zakładów bukmacherskich

Istnieje jednak jeszcze coś takiego jak podatek od wygranej. Wynosi on 10% i jest naliczany w przypadku wygranych większych niż 2280 zł. W obu przypadkach to bukmacher musi pamiętać o odjęciu podatku i odprowadzeniu go do odpowiedniego urzędu. Dlatego nie zdziw się, jeśli wypłacona wygrana będzie nieco mniejsza, niż się spodziewałeś.

Nazwa podatku Wysokość podatku Kiedy trzeba zapłacić?
Podatek od gry 12% Zawsze
Podatek od wygranej 10% Wygrana powyżej 2280 zł

BestBet zwolni nas z podatku?

BestBet jest nowym bukmacherem na polskim rynku i z pewnością musi się czymś wyróżnić, by przyciągnąć do siebie graczy. Nie wiemy jeszcze, jaki bonus powitalny dla nas szykuje, ani czy przewiduje jakieś stałe promocje. Jednak zwolnienie graczy z podatku i wzięcie tego na siebie byłoby ze strony BestBet dobrym posunięciem, które na pewno przyniosłoby mu wielu zwolenników i wpłynęło na opinie o nim.

Odpowiedzialna gra u bukmachera online – BestBet

Obstawianie zakładów u BestBet, tak samo jak u każdego innego bukmachera online, to pewien rodzaj hazardu. Nie można tego lekceważyć i dobrze jest być świadomym tego, jakie ryzyko to za sobą niesie.

Zgodnie z ustawą hazardową każdy bukmacher online musi umieścić na swojej stronie informację o tym, że istnieje ryzyko uzależnienia, a także nazwy instytucji, które pomagają osobom z takimi problemami. Spodziewamy się zatem, że BestBet także udostępni to na swojej stronie.

Bezpieczeństwo w BestBet

Jednak co jeszcze zrobi BestBet, aby po uruchomieniu działalności zebrać dobre opinie? Na pewno przygotuje metodę weryfikacji wieku, bo osoby poniżej 18. roku życia nie mogą obstawiać zakładów bukmacherskich. Nie wiemy jednak, czy wykorzysta taką samą metodę, jak inni bukmacherzy, czy zaskoczy nas czymś nowym.

Być może BestBet wprowadzi jeszcze inne zabezpieczenia, mające na celu chronić przed uzależnieniem. Wśród nich mogłyby się znaleźć np. limit obstawianych dziennych zakładów, albo możliwość „zamrożenia” konta na życzenie gracza.

BestBet – jak założyć konto u internetowego bukmachera?

Proces rejestracji u internetowego bukmachera w większości przypadków przebiega podobnie. Możemy podzielić to na 3 główne etapy:

  1. Podanie nazwy użytkownika i hasła. Jest to standardowa procedura praktycznie w każdym miejscu, w którym chcemy się zarejestrować. Należy podać wymyśloną przez siebie nazwę użytkownika i hasło. Ten zestaw danych posłuży nam do późniejszego logowania.
  2. Dane osobowe. Najczęściej są to: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu oraz seria i numer dokumentu tożsamości (najlepiej dowodu osobistego).
  3. Weryfikacja konta. Bukmacher musi sprawdzić, czy podane przez ciebie dane zgadzają się z rzeczywistością i czy na pewno masz skończone 18 lat. W związku z tym zostaniesz poproszony o przesłanie skanu dokumentu tożsamości, którego serię i numer podałeś podczas rejestracji.

Zakładanie konta przebiega w podobny sposób u większości bukmacherów. Nie wiemy jeszcze, czy BestBet czymś się tutaj wyróżni, bo jest to kwestia w której ciężko wprowadzić coś nowego. Być może bukmacher zastosuje jakąś inną metodę weryfikacji. Przekonamy się, czy za przygotowanie procesu rejestracji BestBet zbierze dobre opinie, dopiero wtedy, gdy strona zostanie uruchomiona.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Czy obsługa klienta przyniesie spółce BestBet dobre opinie?

Obsługa klienta to niesamowicie ważna kwestia w przypadku każdego bukmachera online. Gracze, szczególnie ci początkujący, mają niekiedy sporo pytań i wątpliwości. BestBet musi zatem przygotować odpowiednio bogatą ofertę.

Bukmacher ma do wyboru kilka możliwości. Patrząc jednak na strony jego konkurencji, można domyślać się, że zastosuje on któreś z tych funkcji, które są już w użyciu i dobrze się w tym sprawdzają.

Jakie metody obsługi klienta wprowadzi BestBet?

BestBet prawdopodobnie zdecyduje się na któreś z tych metod obsługi klienta:

Nie wiemy, które z tych metod zastosuje BestBet. Możemy się jednak domyślać, że jeśli BestBet chce zebrać dobre opinie, to i w tej kwestii będzie musiał się postarać.

Jakie metody płatności znajdziemy na stronie BestBet?

Metody płatności to bardzo ważna kwestia dla bukmachera online. Można spodziewać się, że BestBet podejdzie do tego profesjonalnie. W innym przypadku, czyli np. przy małej liczbie metod płatności, albo jeżeli te metody trwałyby długo, gracze mogliby przejść do konkurencji. Przyjrzyjmy się zatem, jakie możliwości ma BestBet:

Metoda płatności

Opis

Blik

Natychmiastowy przelew z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Dostępny dla wszystkich najpopularniejszych banków.

Karta płatnicza

Proste i szybkie transakcje bez logowania się do konta bankowego.

Przelewy24

Bezpieczne i proste w obsłudze transakcje.

Wpłaty i wypłaty u bukmachera

Co ważne, każda z wymienionych metod oznacza niemal natychmiastową wpłatę pieniędzy. Nieco gorzej może być z wypłatą, bo tutaj bukmacherzy dają sobie zazwyczaj dość spory zapas, nawet w postaci kilku dni. Kto wie, być może BestBet nas zaskoczy i na swojej stronie wprowadzi także szybkie metody wypłat wygranych? To z pewnością byłoby spore wyróżnienie na tle konkurencji i sprawiłoby, że BestBet już od samego początku zbierałby dobre opinie.

Czy BestBet wprowadzi aplikację mobilną?

Obecnie aplikacja mobilna jest niemalże konieczna w przypadku każdego bukmachera online. Coraz więcej osób obstawia zakłady na swoich smartfonach i jednym z czynników decydujących o wyborze bukmachera może być właśnie dostępność aplikacji na telefon.

BestBet w wydaniu mobile

Spodziewamy się, że BestBet pójdzie tutaj śladami konkurencji i także wypuści aplikację mobilną. Być może nie stanie się to tak szybko, bo strona internetowa ciągle jest w przygotowaniu. Jednak miłym zaskoczeniem byłoby, gdyby BestBet udostępnił aplikację mobilną razem z dniem rozpoczęcia przyjmowania zakładów przez Internet.

Ważne jest także zadbanie o to, aby strona bukmachera wyświetlała się dobrze na urządzeniach mobilnych. Niektóre osoby nie chcą pobierać dodatkowych aplikacji, a mimo to wolą obstawiać zakłady na smartfonach. Przejrzysta i wygodna wersja mobilna witryny BestBet byłaby ukłonem w ich stronę.

BestBet opinie 2019

Nie jest łatwo znaleźć opinie u bukmacherze, który dopiero będzie rozpoczynał swoją działalność, tak jak BestBet. Wszystkie znalezione kwestie odnoszą się do tego, że nowy bukmacher będzie musiał wyróżnić się czymś na polskim rynku, a zatem możemy spodziewać się, że jego oferta będzie naprawdę ciekawa i szeroka.

Gdy tylko BestBet rozpocznie swoją działalność, na pewno będziemy zbierać opinie o tym bukmacherze. W tej chwili możemy przypomnieć, że gra na stronie tej spółki będzie całkowicie legalna i zgodna z prawem. BestBet posiada bowiem zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych, w związku z czym nie musimy się niczego obawiać.

Mamy też nadzieję, że BestBet zaskoczy nas swoją ofertą i przygotuje ciekawe bonusy zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy zostaną z nim na stałe.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

BestBet FAQs

Czy BestBet Polska jest już dostępny online?

Operator nie otworzył jeszcze swojej strony internetowej, ale uzyskał już licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich online.

Czy bukmacher BestBet udostępnia bonus bez depozytu?

W tym momencie bukmacher jeszcze nie otworzył strony, ale nie wykluczone, że zaoferuje taki bonus.

BestBet – czy jest legalny?

Tak. Posiada licencję Ministerstwa Finansów RP.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję