Skip to main content

bet-at-home opinie

od opinie.com™

850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Bonus850 zł
Kategoria BonusuBonus od depozytu
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Przelew bankowy, Trustly, Sofort, Diners Club
Rekomendacja
LicencjaMalta
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Wsparcie po angielsku
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Ostatnia Aktualizacja Czerwiec 2020

Ocena całościowa

89.8%

Bonus
86%
przyzwoity bonus z przejrzystym regulaminem
Strona internetowa
87%
strona jest czytelna, jednak problemem jest dostanie się na nią
Mobile
96%
prosta i czytelna aplikacja
Licencja
80%
Bukmacher działa na maltańskiej licencji
Bezpieczeństwo
100%
szyfrowane połączenia i pełne zabezpieczenie serwisu

bet-at-home opinie – czy Polacy mogą legalnie zagrać u bukmachera?

Zastanawiasz się pewnie, czy zagraniczni bukmacherzy mają dobre opinie w Polsce…

i nie wiesz czy warto u nich grać?

Sprawdź recenzję i opinie o bet-at-home na naszej stronie. To lider naszego rankingu zagranicznych stron bukmacherskich, który cieszy się naprawdę dużym zaufaniem na świecie!

Więcej znajdziesz poniżej.

Kilka słów o bet-at-home

Na wstępie musimy podkreślić, że bet at home w Polsce nie ma zgody Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Choć gra może być nielegalna to jednak bukmacher znalazł rozwiązanie i kilka asów w rękawie, które przeciągają graczy na stronę bet at home. Opinie o ryzyku nie musi być wcale wiążąca, gdy serwis umożliwia grę online osobom przebywającym w Polsce, nie płaci równocześnie w tym kraju podatków. Jednak gdzieś kończy się ryzyko, a zaczyna wiarygodna gra. Wystarczy, że typer zagra.. za granicą RP… trudno wtedy znaleźć lepszego organizatora zakładów wzajemnych.

Pamiętaj jednak, że gra w bet-at-home może skutkować odpowiedzialnością prawno-skarbową. Może się to również wiązać z dużymi karami finansowymi. Poza kwestią licencji w Polsce firma spełnia wszystkie wymogi, by określić ją jako bukmachera wiarygodnego oraz wypłacalnego. Działając od ponad 20 lat na światowych rynkach jest jednym z liderów obstawiania online.

Plusy i minusy bet-at-home

Plusy

 • najdłużej działający bukmacher w Europie o bardzo dobrej opinii
 • pełna oferta na zakłady mobile
 • dostępne aplikacje na Android i iOS
 • bogate dyscypliny, a także zakłady specjalne

Minusy

 • bukmacher nie posiada polskiej licencji
 • bardzo niski depozyt
 • gra na terenie Polski jest na własne ryzyko i może zakończyć się mandatem

bet at home bonus – czy niska wartość oznacza łatwą realizację warunków przyznania?

Porównując pakiety powitalne firm zagranicznych oraz tych, które mają polską licencję należy pamiętać o podatku od wygranej. Polskie firmy dwoją się i troją, by swoimi promocjami ulżyć kieszeni typera, który musi zapłacić, aż 12% podatek. Z firmami zagranicznymi rzecz się ma zupełnie inaczej.

bet-at-home-bonus

Bonusy na start są mniejsze, ale za to podatek od wygranej wynosi 0%, gdyż firmy działając w Polsce nielegalnie – po prostu go nie płacą, tak też jest w przypadku bet-at-home opinie mówią też same przez siebie, że może to oznaczać problemy. Choć trzeba też wspomnieć, że spółka otrzymała notyfikację -C w rankingu SBR, a to oznacza, że jest w pełni wypłacalna.

Należy wciąż pamiętać o polskim Urzędzie Skarbowym, który może kontrolować konta osób wygrywających w nielegalnie działających serwisach. Jeśli Twój VPN wskazuje Polskę po prostu wybierz legalnie działającego bukmachera w kraju. W taki sposób możesz być pewien, że Twoja gra nie zakończy się w sądzie. Jeżeli obstawiasz za granicą, sprawdź jaki bet at home bonus oferuje.

bonus bet at home, który do wysokich nie należy…

Bonus powitalny w bet-at-home można nazwać przyzwoitym. Maksymalna kwota dodatkowych środków na grę może wynieść do 850 zł. W porównaniu np. z LV BET, w którym bukmacher oferuje, aż 1500 zł, ów bonus może się wydawać mały. Należy jednak wziąć pod uwagę 0% stawkę podatku. Warty uwagi jest również czas przeznaczony na realizację warunków bonusu. W LV BET wynosi on zaledwie 60 dni, natomiast w bet-at-home 90 dni od daty przyznania dodatkowych środków. Warto wziąć pod uwagę te wartości jeśli chce się rzetelnie ocenić warunki bonusu obu bukmacherów.

Aby skorzystać z promocji należy mieć zarejestrowane konto w serwisie. Bonus bet-at-home jest przeznaczony dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdeponowali swoich pierwszych środków na grę. Samo konto gracza składa się z:

 • Konta głównego
 • Konta bonusowego

Bon bet at home – czy poza bonusem możemy liczyć na coś więcej?

Maksymalna stawka bonusu – 50 EUR zostaje przyznana graczowi, który zdeponuje środki w wysokości 100 EUR. Doładowanie konta w niższych kwotach jest obliczane dla adekwatnie mniejszej premii początkowej. W dedykowanym polu Skorzystaj z bonusu, który znajduje się na koncie użytkownika, należy wpisać hasło FIRST. Warto pamiętać, że od momentu przyznania bonusu do konta użytkownik ma tylko 10 dni na jego aktywację. Oznacza to, nim minie 10 dni, gracz powinien postawić pierwszy zakład za środki bonusowe. Jeśli tego nie zrobi, promocja przepada. Wspomniane wyżej 90 dni to wystarczający czas, aby spełnić warunki bonusu: czterokrotny obrót (x4) z kursem minimalnym 1,70.

To sprawia, że o bet-at-home opinie będą optymalne. Jasne zasady bonusu, które są do zrealizowania. Firma udostępnia też szeroką ofertę produktów dla realizacji zapisów promocji: zakłady przedmeczowe i na żywo, jak również sporty wirtualne. Spoglądając w szerszym kontekście na bonus oraz jego warunki możemy orzec, że jest on oparty na zasadach fair play.

bet at home jak wejść? Sprawdź jak zarejestrować konto

Jeżeli chcesz przejść do obstawiania u tego bukmachera, powinieneś poprawnie dokonać rejestracji konta. Prawdę mówiąc wiele osób zadaje sobie pytanie – bet at home, jak wejść? Problemem może okazać się działający adres strony, którego nazwa jest poprzedzona różnymi cyframi.

Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, jednak „standardowy” link może być blokowany przez polskie łącze.
Teraz wystarczy, że poprawnie wypełnisz wszystkie formalności związane z rejestracją konta, nie zapomnij też o skanie dowodu tożsamości.
Choć nie jest on wysoki i przyznawany na zasadzie 50% deponowanych środków (do 700 zł, czyli maksymalnie otrzymasz 850 zł), to lepsze coś, niż nic.
Gracz ma 90. dni na realizację warunków bonusu – jest to 4-krotny obrót środkami przy kursach min. 1,7.
bet at home rejestracja

 

Gdy już się dostaniemy na stronę i wyrażamy chęć rejestracji, należy:

 1. Uzupełnić Dane osobowe oraz Dane dostępu – informacje powinny być prawdziwe, gdyż dane są następnie weryfikowane i konto po prostu może nie zostać otwarte.
 2. Należy uzupełnić dane konta przesyłając dokumenty potwierdzające tożsamość oraz miejsce zamieszkania gracza.

bet-at-home w Polsce – wszystko, co musisz wiedzieć o licencji

Podpisując ustawę w kwietniu 2017 roku prezydent wprowadził rewolucję na polskim rynku zakładów wzajemnych. Zmusiło to wielu zagranicznych operatorów do wycofania się z Polski. Niektórzy jednak zostali i wbrew obowiązującemu w RP prawu są nadal osiągalni. Jednym z nich jest bet-at-home opinie. Mimo braku polskiej licencji można u niego grać. Jednak takie działanie grozi dużymi karami pieniężnymi ze strony Urzędu Skarbowego. Przestrzegamy przed takim działaniem, jeśli Twój VPN wskazuje miejsce pobytu – Polska, wtedy lepiej skorzystać z oferty legalnych bukmacherów.

Jednak czy mimo braku licencji w Polsce bukmacher jest mniej wiarygodny niż był w 2017 roku? Oczywiście, że nie! Bet-at-home w Polsce jest uwielbiana, zaufali jej tysiące Polaków, mimo, że posiada niezbędne licencje UE na prowadzenie działalności, ale tej od MF już nie.

bet-at-home jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Bukmacher jest w posiadaniu europejskich licencji na prowadzenie działalności. Spółka jest nadzorowana przez organy kontrolne: Malty, Zjednoczonego Królestwa (Wielka Brytania oraz Irlandia Północna), Irlandii.
 2. bet-at-home jest jednym z ojców założycieli zakładów wzajemnych w internecie. Spółka rozpoczęła działalność pod koniec XX wieku, a obecnie jest potentatem branży zakładów online.
 3. Spółka nie jest zarejestrowana w Polsce i nie płaci podatków w kraju. Jeśli jednak przebywasz za granicą obstawianie online jest w pełni legalne i zgodne z przepisani regulowanymi przez dyrektywy UE.
 4. Firma prowadzi politykę Odpowiedzialnej Gry. Na stronie bukmachera znajdują się nie tylko wskazówki dotyczące profilaktyki. Na stronie dostępne są również dane kontaktowe instytucji oraz organizacji wspierające osoby wrażliwe na zagrożenia związane z uprawianiem hazardu.
 5. Ekspresowa obsługa klienta. Świetnie przygotowani i kulturalni konsultanci są na wyciągnięcie ręki. Pomocne są również pytania FAQ.
Sprawdź bukmachera bet-at-home

Czy jest bet at home legalne? Licencja przyznana przez Malta Gaming Authority (MGA)

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na główne siedziby bet-at-home. Znajdują się one w Austrii i na Malcie, czyli europejskim raju gier i zakładów. I właśnie spółka posiada licencję tej ostatniej na prowadzenie działalności.

Dokument o numerze MGA/B2C/278/2004 został przyznany przez Malta Gaming Authority (MGA). Firma oraz jej produkty są objęte nadzorem państwowego organu kontrolnego. W 2012 roku, firma otrzymała również zgodę Ministerstwa Szlezwiku-Holsztyna na prowadzenie działalności. Ponadto w roku 2014 pozyskała licencję przyznaną przez Zjednoczone Królestwo (Wielką Brytanię oraz Irlandię Północną).  Rok 2015 przyniósł spółce zgodę Irlandii na prowadzenie działalności.

Zasadniczą korzyścią płynącą z otrzymanych licencji jest uwiarygodnienie swojej oferty w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów. Firma zwracając się do organów państwa o zgodę oraz państwową kontrolę swoich produktów i usług daje wyraźny dowód na to, że nie ma nic do ukrycia, a jej intencje są czyste. Czy to jednak oznacza, że działania bet at home legalne są? W Polsce niestety nie, ale już za jej granicą – jak najbardziej tak. Nawet dla Polaków.

bet at home: jak wejść i grać za bonus lub oferty specjalne?

Bukmacher może być dumny z programu lojalnościowego oraz stałych promocji dla graczy. Jest ich naprawdę wiele, przez co o bet-at-home opinie są świetne! Serwis co rusz oferuje nowości i fajne akcje promocyjne. Nic tylko zalogować się na bet at home by wejść i grać za bonus!

bet-at-home Promocje dla Aktywnych Graczy

Bukmacherski bonus powitalny w bet-at-home jest atrakcyjną promocją, ale zaledwie wstępem do interesujących promocji dla aktywnych graczy.

Betmastercap – do 500€ do wygrania

bet-at-home bukmacher miesiąca

W promocji tej każdy gracz automatycznie bierze udział w konkursie.

 1. Wystarczy poprawnie typować kupony, by zostać uczestnikiem Betmastercup
 2. Każdy zakład w wysokości minimum 1 EUR jest brany pod uwagę i umożliwia zbieranie punktów

Jeżeli kupon postawiony został w innej walucie niż EUR, przeliczany jest aktualny kurs walutowy za postawiony zakład. Kupony przegrane nie są wliczane w grę, ale też za przegrane zakłady nie są odejmowane punkty. Zasady gry są proste:

 1. Tylko wygrane kupony do rankingu są wliczane
 2. Stawiając wysoki kurs oraz stawkę na dane wydarzenie zwiększają szanse na wysoką pozycję w rankingu
 3. Promocja trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca
 4. W pierwszym dniu miesiąca wyłaniany jest zwycięzca, który otrzymuje bonus na dalszą grę
 5. Należy wykonać 3x obrót za minimalny kurs 1.5 aby wypłacić środki

Zwycięzca Dnia – ogromna pula do wygrania

bet-at-home zwycięzca dnia

Codziennie do wygrania dodatkowe środki na grę.

 1. Codzienne losowanie spośród zarejestrowanych graczy
 2. Wylosowany szczęśliwiec logując się w danym dniu na konto – otrzymuje bonus od bet-at-home
 3. Nieodebrany bonus w danym dniu powiększa pulę nagród o następne 50 EUR
 4. Pula nagród powiększana jest codziennie o 50 EUR aż do momentu kiedy nie zostanie wypłacona graczowi wylosowanemu w danym dniu

Kto wytrwa najdłużej – Porsche 911 do wygrania

 1. Jest to promocja długodystansowców, która zaczęła się w 2008 roku i trwa do dziś.
 2. Portal zorganizował wyzwanie dla swoich graczy, by codziennie stawiali kupon.
 3. Dla najwytrwalszych bukmacher przewidział nagrodę w postaci luksusowego samochodu Porsche 911 z bieżącego roku.
 4. Dyskwalifikacja po niepostawieniu przynajmniej jednego kuponu dziennie.
 5. Firma na bieżąco aktualizuje aktywność graczy a w rankingu nie pozostało już dużo graczy także finał może się okazać już niedługo.
 6. Tak długi czas trwania oferty promocyjnej w pewien sposób uwiarygadnia zarówno bukmachera jak i całą ofertę produktów.

bet at home kontakt: informacje z pierwszej ręki

Dostępność, tempo oraz rzetelność świadczonych usług są podstawowymi wyznacznikami w ocenie działu Obsługi Klienta. Gra na pieniądze wymaga profesjonalizmu oraz odpowiedzialności po stronie bukmachera oraz klienta. Nim wpłacisz swój pierwszy depozyt spróbuj skontaktować się z obsługą i sam oceń jakość świadczonych usług.  Spółka postawiła na profesjonalizm oraz szybkim z bet at home kontakt z klientem, dzięki czemu zapewniła sobie długofalową gwarancje sukcesu.

bet at home kontakt

Z pewnością można powiedzieć, że o bet-at-home opinie będą pozytywne na przykładzie samego kontaktu. Bukmacher chce być blisko swoich użytkowników. Podczas gdy inne spółki rezygnują z trącących myszką rozmów telefonicznych, tutaj wręcz przeciwnie. Konultanci są merytorycznie przygotowani oraz mówią po polsku. Budowanie więzi z użytkownikami poprzez rozmowę telefoniczną jest starą szkołą marketingu. Tutaj sprawdza się doskonale. Bukmacher nie zapomniał oczywiście o bardziej nowoczesnej formie kontaktu, czyli czacie na żywo. Kontakt 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu jest czymś co warto odnotować i docenić. Zwłaszcza, że łączenie odbywa się natychmiast, a po drugiej stronie spotyka się osobę, a nie robota. Inne możliwości kontaktu jak wysłanie maila do konkretnego działu lub przez formularz są oczywiście dostępne. Niezwykle przydatny jest zestaw najpopularniejszych pytań i odpowiedzi: FAQ.

bet at home Polska i formy kontaktu i dostępu do informacji:

 • rozmowy telefoniczne
 • szybki czat na stronie głównej
 • wiadomości mailowe
 • FAQ

Kontakt jest dla użytkowników bet at home Polska dostępny całą dobę.

bet at home wypłaty i wpłaty środków – jakie mamy dostępne metody? 

Zwłaszcza w kwestii płatności. Spółka jest wysoko notowana w prestiżowym rankingu wypłacalności i zajmuje pozycję -C. Można spytać: dlaczego nie wyżej? Otóż, obsługując ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie nietrudno popełnić błąd. Zwłaszcza udostępniając dziennie ponad 7 tysięcy zakładów. Potentat zakładów online działa jednak jak dobrze naoliwiona machina, którą trudno powstrzymać w wyścigu po sukces.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

 

bet at home wpłaty

Wiarygodni pośrednicy oraz szybkie transfery środków to znaki rozpoznawcze bet-at-home. Oczywiście tempo realizacji transakcji w dużej mierze zależy od wybranej metody płatności. Tradycyjny przelew bankowy najbardziej spowalnia transakcje. Dlatego warto wybrać jednego z pośredników, a jeszcze lepiej skorzystać z dyskretnej metody płatności – Paysafecard. W czasie gdy każdy gest jest monitorowany warto zachować odrobinę prywatności. Można to zrobić w prosty sposób: używając kart prepaid. Firma umożliwia wpłaty w złotówkach, jednak nie odpowiada za koszty oraz stawki przewalutowania. 3 wypłaty środków w miesiącu są zwolnione z dodatkowych opłat. Za kolejne pobiera opłatę w wys. 5 EUR. Wypłaty są również realizowane w walucie EURO warto więc wziąć pod uwagę kwestię różnic kursowych i rozważyć założenie konta walutowego. Wypłaty są przelewane na konto podane przy rejestracji.

Jakie są o bet at home opinie dotyczące wpłat?

Spółka udostępnia wszystkie popularne metody płatności od zwykłych przelewów bankowych, po karty przedpłacone oraz portfele elektroniczne. Szczególnie wartymi uwagi są właśnie karty prepaid. Za ich pomocą można płacić niemal zupełnie anonimowo za dowolną usługę. Oprócz dyskrecji ich zaletą jest również błyskawiczna wpłata bezpośrednio na konto. Spółka udostępnia płatność Paysafecard, czyli kartą przedpłaconą szczególnie lubianą przez Polaków. Pozostałe metody płatności nie odbiegają od standardowych, oferowanych w innych zakładach bukmacherskich, są nimi: Skrill, Neteller, PayPal, Trustly. Można płacić bezpośrednio za pośrednictwem karty debetowej/ kredytowej choć w naszej opinii jest to najgorszy z możliwych wyborów. Powód jest prosty wraz z kartą udostępnia się serwisowi nie tylko wrażliwe dane, ale nasz bank zostaje informowany o wszystkich wykonywanych przez nas operacjach. Wybierając te metodę płatności użytkownik pozbawia się anonimowości transakcji.

Należy również pamiętać, że spółka gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Firma jest pod ciągłą kontrolą organów państw, w których uzyskała licencję na prowadzenie działalności. Ponadto portal jest chroniony certyfikatem SSL, który daje gwarancję bezpieczeństwa danych użytkownika oraz konta. Najnowsze technologie i systemy chroniące są chlebem powszednim bet-at-home. Firma oferująca swoje usługi milionom użytkowników nie może się narażać na jakąkolwiek wpadkę.

Metody płatności w bet-at-home dostępne dla polskich użytkowników:

 • karty debetowe/kredytowe VISA / MasterCard
 • Trustly
 • Sofort
 • Diners Club
 • Przelewy bankowe
 • Bony

bet at home 24 godziny na dobę – lider zakładów online

Gdy ponad 20 lat temu austriacka firma tworzyła rynek zakładów online nikt się nie spodziewał, że będzie on liderem branży na długie lata. Skromne początki rozrosły się w działalność prowadzoną w państwach całego świata.

Bogata oferta zakładów – są to słowa klucze otwierające propozycje bet at home 24. Liczby mówią same za siebie:

 1. Codziennie w ofercie zakłady dla ponad 75 dyscyplin
 2. Każdego dnia w ofercie dostępnych ok. 24.000 rynków
bet at home dyscypliny

bet at home nowa strona, nowe możliwości

Jak u każdego przyzwoitego bukmachera na indywidualnym koncie użytkownika można wprowadzać limity gry. Jest to realizacja polityki odpowiedzialnej gry. Gracz może manualnie zmieniać ustawienia konta, by w pełni kontrolować swoje zachowania. Trzeba przyznać, że w bet at home nowa strona działa fantastycznie i daje nieograniczone możliwości ustawień.

Zakłady na żywo to kolejny powód by o bet-at-home opinie były pozytywne. Profesjonalnie przygotowana oferta pretenduje do miana produktu flagowego firmy. Główną zaletą portalu oraz obsługi zakładów na żywo jest prostota. Nie ma tu żadnych ukrytych zakładek oraz kruczków uniemożliwiających postawienie kuponu lub powodujących obstawianie z błędem. Serwis nawiguje się w prosty sposób, a treści są czytelne. Bukmacher wykazuje się wysokimi kompetencjami organizacyjnymi udostępniając transmisje live. Rzetelności serwisowi dodaje również umożliwienie podglądu wybranych zdarzeń w układzie kombinacyjnym: kilku rozgrywek w jednym czasie. Kalendarz live umożliwia śledzenie wydarzeń oraz planowanie przyszłych działań.

Warto wspomnieć w tym miejscu o kursach bukmacherskich, które wpisują się w średnią europejską.

bet-at-home – co z podatkiem od zakładów?

Firma nie ma zgody Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. W związku z tym osoba, która przebywa na terenie Polski i gra u bukmachera w razie kontroli Urzędu Skarbowego, naraża się na wysokie kary finansowe. Zatem przy stawce podatkowej 0%, nie posiadając licencji oraz nie płacąc 12% podatku mogą nasunąć się o bet-at-home opinie negatywne. Jednak jest to pewne nadużycie. Firma posiada przecież licencje europejskie na prowadzenie działalności. W związku z tym polskojęzyczne osoby korzystające  z oferty bukmachera za granicą Polski mogą w pełni legalnie i bez obaw obstawiać zakłady. Firma zakroiła działalność na szeroką skalę więc serwis jest przetłumaczony na język polski. Natomiast konsultanci dostępni przez całą dobę władają nienaganną polszczyzną.

bet at home mobile – aplikacja dobra, jak każda inna

bet at home aplikacja 

Bet-at-home znany jest nie tylko z szerokiej oferty zakładów bukmacherskich. Dla wszystkich użytkowników serwisu najważniejsza jest dostępność oferty. Bukmacher nie próżnował przez wszystkie lata prowadzenia działalności. Najpierw utrwalił w świadomości graczy identyfikację wizualną bet-at-home. Następnie implementował ją do nowo zaprojektowanych aplikacji mobilnych na Android, iOS, Windows, BlackBerry. Dlatego aplikacje są dobrze znanym wszystkim graczom online projektem będącym odpowiednikiem macierzystego serwisu spółki.

Niebiesko-zielona szata graficzna jest dobrze rozpoznawalnym znakiem dotyczącym bet at home mobile. Funkcjonalny projekt strony internetowej znajduje swoje odbicie w aplikacjach mobilnych. Przejrzyste menu ułatwia nawigację, a czytelny układ treści sprawia ułatwia korzystanie z zasobów bukmachera. Aplikacje są przygotowane z myślą o potrzebach użytkownika grającego w biegu z telefonem w ręku.

Wrażenia z gry bet-at-home: lider zakładów wzajemnych

Negatywne wrażenia związane z serwisem bukmachera dotyczą wyłącznie jego sytuacji prawnej w Polsce. Firma nie posiada licencji na legalne organizowanie zakładów (również online) na terenie RP. Jest to mankament, powiedzą jedni. Dla ich oferowanie zakładów w internecie, mimo braku zgody to bet-at-home opinie. Sytuacja nie jest jednoznaczna. Osoby korzystające z oferty firmy, które przebywają na terenie Polski mogą być ukarane wysokimi karami finansowymi. Jednak jeśli użytkownik jest za granicą, a jego VPN wskazuje kraj, w którym gra z bet-at-home jest legalna – można cieszyć się pełną swobodą rozrywki.

Wizytówką bet-at-home jest strona online firmy, która przez lata działalności stała się wiarygodną marką uczciwych zakładów wzajemnych. Nie jest tajemnicą, że firma jest w światowej czołówce organizatorów gier i zakładów wzajemnych. Spółka nie osiadła na lurach i udowadnia, że rzetelność świadczonych usług oraz wiarygodność są ważne dla jej działalności. W serwisie użytkownik znajdzie niezbędne dokumenty zaświadczające o uczciwości i legalności produktów bet-at-home. Spółka przykłada dużą wagę do kwestii Odpowiedzialnej Gry oraz racjonalnych zachowań w trakcie obstawiania. Bukmacher przypomina, że stawianie kuponów to rozrywka, a nie sposób zarabiania na życie. Umożliwia manualne zmienianie limitów na grę w ustawieniach konta. Publikuje również wskazówki jak przeciwdziałać nadmiernej skłonności do hazardu i publikuje dane instytucji oraz organizacji, które mogą być pomocne w walce z nałogiem.

Bet-at-home opinie – gra z nutką niepewności? 

Wiarygodny oraz wypłacalny bukmacher, tak można w kilku słowach podsumować działalność bet-at-home. Firma znajduje się na szczycie prestiżowej listy SBR, czyli rachunku wypłacalności. Zajmuje tam pozycję -C, co przy liczbie użytkowników, których jest, aż 5 milionów na całym świecie jest bardzo dobrym miejscem w rankingu. Kraje udzielające zgody firmie na prowadzenie działalności dodatkowo sprawują nad nią nadzór kontrolny. Jest to dodatkową rękojmią solidności spółki.

W tym miejscu warto podkreślić, że dział obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Serwis jest przetłumaczony na język polski, konsultanci firmy również mówią po polsku, co jest dodatkowym atutem. Dostępność usług tonie są czcze słowa – konsultanci odpowiadają niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Firma jest potentatem zakładów wzajemnych online. Zaufało jej już ponad 5 miliona osób na całym świecie. W Polsce niestety, jeszcze nie posiada licencji. Więc nim postawi się pierwszy zakład warto poznać wszystkie aspekty związane z jej statusem, by nie narażać się na kontrolę Urzędu Skarbowego.

Sprawdź bukmachera bet-at-home

Bet-at-home FAQs

Wystarczy skorzystać z linka udostępnionego w naszej recenzji.

Tak. Jest dostępne na tej samej stronie internetowej co bukmacher.

Bukmacher zadbał o odpowiedni bonus, który wynosi nawet 850 zł na start.

Weronika Hossa
O Autorze:
Recenzentka

bet-at-home to lider naszego rankingu zagranicznych bukmacherów online. Doświadczony operator z wysokim bonusem i wiarygodną historią to świetna propozycja dla każdego gracza. Osobiście uważam, że bet-at-home posiada jedne z najwyższym kursów na rynku.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni