betcris logo

Betcris Opinie

Ostatnia aktualizacja: 11/07/2022
Info
Rekomendacja
BonusCasback do 500 zł + Freebet do 50 zł
WarunkiMin wpłata 50 zł
obrót 3x
min. kurs 3x1,30 AKO
Metody płatnościPrzelewy24, BLIK, SkyCash
WalutyPLN
LicencjaPolska
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
550 zł BONUS
Casback do 500 zł + Freebet do 50 zł
Casback do 500 zł + Freebet 50% do 50 zł
min. wpłata 50 zł
4
Cieszę się, że kolejny renomowany bukmacher Betcris wszedł na polski rynek. Większa konkurencja, to lepsze kursy i lepsze bonusy!

Mamy o Betcris opinie, czyli gigant bukmacherski debiutuje w Polsce!

Szukasz bukmachera Mr Bet? Dobrze trafiłeś! Betcris to buk, który należy do spółki o nazwie Mr Bet.

Betcris to nowa marka na polskim rynku od Mr Bet, jednak dobrze znana na rynkach międzynarodowych. To jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów w Ameryce Południowej, który postanowił zdobyć również rynek europejski.

Dostępny w ofercie Betcris bonus nie należy do najlepszych na rynku, jednak operator posiada wiele cech, przez które warto zwrócić na niego uwagę. Ogromna oferta e-sportowa, ciekawe promocje dodatkowe i wysokie kursy na najwyższe ligi to tylko niektóre z nich.

Plusy Betcris
 • renomowana, międzynarodowa marka,
 • polska licencja,
 • bogata oferta na esport,
 • wysokie kursy na główne ligi,
 • dosyć dużo promocji dodatkowych,
 • dobrze przygotowana strona internetowa,
 • bardzo dobrze przygotowana funkcjonalność cash out.
Minusy Betcris
 • słaby bonus powitalny,
 • brak streamingu (poza e-sportem),
 • niskie kursy na niższe ligi,
 • słabe kursy na zakłady live,
 • niewiele metod wpłaty do wyboru,
 • brak aplikacji mobilnej.

Bonus powitalny Betcris to nowa promocja!

bonus u bukmachera 190
BonusOdbierz do 500 zł
Inne promocjetutaj
Kod promocyjnybrak
Freebet50 zł
Obrót3x
Minimalny kurs3×1,30 AKO

Początkowo bukmacher Betcris przygotował dla nowych graczy dość nietypową ofertę powitalną. Zakładała ona, że bukmacher przyzna graczom freebet o wartości do 200 złotych. Taki freebet miał mieć równowartość 50% stawki pierwszego postawionego zakładu. Ponadto bukmacher zapewniał również cashback o wartości 50 złotych.

Trudno więc dziwić się graczom, którzy dość sceptycznie patrzyli na taką ofertę powitalną. Koniec końców inni bukmacherzy oferowali zdecydowanie wyższe i bardziej rozbudowane bonusy. Toteż Betcris nie mógł pod tym względem rywalizować z konkurencyjnymi firmami.

Być może właśnie to skłoniło działaczy Betcris do stworzenia zupełnie nowej oferty promocyjnej. Jej symbolem stał się cashback, czyli zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 500 złotych. Jest to oferta zapewniająca dwukrotnie wyższy bonus w porównaniu do wcześniejszej promocji.

betcris bonus

Dodatkowo bukmacher Betcris wcale nie zrezygnował ze stosowania freebetu, choć warunki tej promocji również uległy zmianie. Obecnie Betcris oferuje darmowy zakład o wartości 50 złotych. Tym samym bez większego problemu można obliczyć, iż aktualny bonus powitalny Betcris wynosi 550 złotych.

W tym przypadku mamy do czynienia ze zwiększeniem wartości bonusu aż o 350 złotych. Bez wątpienia taki ruch skłoni niektórych graczy do zmiany dotychczasowej opinii o ofercie Betcris!

Plusy bonusu Betcris
 • Premia powitalna w formie cashback
 • Dwa bonusy o wartości 550 złotych
 • Freebet przyznawany bez względu na wynik pierwszego kuponu
 • Bonus powitalny jest łatwy do uzyskania
Minusy bonusu Betcris
 • Dość wymagające warunki obrotu bonusem
 • Cashback obejmuje tylko pierwszy zakład (niezależnie od jego wyniku)
 • Tylko 7 dni na dokonanie obrotu w razie przegranego pierwszego zakładu

Jak zdobyć bonus krok po kroku

W Betcris bonus jest dostępny dla każdego nowego gracza. Jego uzyskanie jest proste. Pamiętaj jednak, że w Betcris wymagany jest kod promocyjny.

 1. Zarejestruj się na stronie Betcris pl.
 2. Wpłać na konto przynajmniej 50 zł, by uzyskać bonus.
 3. Postaw pierwszy zakład za minimum 20 zł (by uzyskać cashback) lub 50 złotych (by uzyskać cashback i freebet).
 4. Jeśli Twój zakład był nietrafiony, odbierz bonusy o maksymalnej wartości 550 zł.

Warunki obrotu bonusem w Betcris

Zmiana bonusu powitalnego w Betcris oznacza również modyfikację warunków obrotu takim bonusem. Wcześniej Betcris był bukmacherem, który praktycznie nie wymagał obrotu przyznanym bonusem. Jak to wygląda obecnie?

W przypadku cashbacku gracze nie muszą obracać bonusem, jeżeli ich pierwszy zakład okaże się wygrany. Niestety, Betcris nie stosuje dodatkowego zapisu, który ograniczałby cashback tylko do pierwszego przegranego kuponu. Jeżeli jednak taki kupon rzeczywiście okaże się przegrany, konto gracza zostanie zasilone bonusem.

Przyznany cashback trzeba obrócić 3-krotnie poprzez zawieranie zakładów akumulowanych. Do obrotu wliczane są wyłącznie zakłady obejmujące przynajmniej 3 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs wyższy niż 1,30. Po spełnieniu tego warunku pozostałe środki trafią na konto główne gracza.

Niestety, bukmacher Betcris daje graczom tylko 7 dni na dokonanie obrotu bonusem cashback. Jest to spore utrudnienie, ponieważ inni bukmacherzy zapewniają znacznie więcej czasu na dokonanie obrotu. Tym samym taki termin należy uznać za poważną wadę oferty Betcris.

Jeżeli chodzi o freebet, tutaj sprawa jest dużo prostsza. Gracz musi tylko zawrzeć swój pierwszy zakład za minimum 50 złotych. Co istotne, wynik takiego zakładu nie ma znaczenia. Po jego rozstrzygnięciu na konto gracza trafi freebet o wartości 50 złotych. Niestety, freebet również będzie ważny tylko przez 7 dni.

W tym czasie gracz musi wykorzystać go do zawarcia zakładu AKO z minimum trzema zdarzeniami. Ponadto kurs każdego typu powinien przekraczać 1,30. Są to zatem identyczne warunki obrotu, jak w przypadku bonusu cashback. Różnica polega jednak na tym, że freebet ma charakter jednorazowy, bez wymogu późniejszego obrotu.

Opinia o bonusie powitalnym Betcris

Bez wątpienia opisana wyżej zmiana oferty powitalnej wyszła bukmacherowi Betcris na korzyść. Wcześniej jego premia na start praktycznie nie umywała się do bonusów oferowanych przez innych bukmacherów. Teraz bonus startowy w Betcris stał się zdecydowanie bardziej atrakcyjny.

Co prawda, wciąż nie jest to najlepsza i najwyższa promocja na rynku, niemniej trzeba przyznać, że zmiany faktycznie idą w dobrym kierunku. Obecnie bonus powitalny w Betcris można śmiało porównywać z promocją oferowaną np. przez Betclic. Pozostaje więc liczyć na to, że pozytywny rozwój oferty bukmachera będzie kontynuowany.

Dostępne w Betcris promocje to nie tylko bonus powitalny

Oferowane przez Betcris promocje to nie tylko bonus powitalny. Bukmacher posiada również kilak dodatkowych propozycji specjalnych.

1. Totalny zwrot podatku

Betcris to legalny bukmacher. Dlatego Twoja gra objęta jest podatkiem. Całe szczęście bukmacher przygotował ofertę specjalną, dzięki której możesz odzyskać środki przeznaczone na podatek! Wystarczy, że postawisz wygrany zakład AKO spełniający warunki promocji, a najpóźniej na drugi dzień otrzymasz do wykorzystania freebet w wysokości 100% postawionej kwoty!

2. Poleć przyjaciela

Betcris to bukmacher, który nagradza za polecenia nowych typerów. Możesz zgarnąć aż do 250 złotych we freebetach, jeśli polecisz 5 przyjaciół i spełnicie wymagania promocji.

3. Kursowy BOOST

Poluj na podwyższone kursy na zakłady z różnych kategorii. Bukmacher podnosi kursy na wybrane  wydarzenia, zwiększając możliwą wygraną.

4. Betcris+

Zwiększ swoją wygraną nawet o 100% dzięki kuponom akumulowanym. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym wyższy wzrost Twojej potencjalnej wygranej. Już przy 5 zdarzeniach otrzymujesz bonusowe 5%, a jeśli będzie ich 24 lub więcej, Twoja wygrana zostanie podwojona.

5. Tuesday Cashback

Obstawiaj przez cały tydzień, aby we wtorek zgarnąć bonusowy freebet, jakim jest w Mr Bet cashback. Wystarczy, że w ciagu tygodnia obstawisz zakłady za min. 200 złotych, a dostaniesz freebet w wysokości 10 złotych. Im wyższa sumaryczna kwota Twoich zakładów, tym wyższy freebet.

6. 25 zł dla fanów e-sportu

Na temat e-sportu w Betcris opinie są tylko pozytywne. Jednak bogata oferta zakładów z tej kategorii to nie wszystko. Bukmacher przygotował również specjalną promocję dla typerów obstawiających e-sport. Freebet na e-sport otrzymasz za regularną grę.

7. Bonus na urodziny

Masz urodziny? Od czasu założenia konta zawarłeś zakłady za min. 50 złotych? W takim razie przysługuje Ci freebet w wysokości 20 zł, do wykorzystania na obstawianie dowolnych zdarzeń.

8. Edytuj zakład

Betcris pl oferuje atrakcyjny cashout. Jednak to nie wszystko. Jeśli zmieniłeś zdanie w kwestii swoich typów, możesz nie tylko wypłacić projektowaną wygraną, ale też edytować swój kupon. Warunkiem jest nierozliczenie edytowanych zdarzeń.

9. Zbieraj mile z kapitanem Milą!

Do tej pory bukmacher Betcris nie miał własnego ambasadora w Polsce. Obecnie jest nim Sebastian Mila, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Były reprezentant Polski stał się również twarzą naprawdę ciekawej promocji.

W jej ramach bukmacher Betcris przyznaje graczom specjalne punkty (tzw. mile) za obstawianie kuponów. Aby otrzymać punkty, gracz musi zawrzeć zakład za minimum 100 złotych. Do promocji zaliczane są kupony z przynajmniej 2 zdarzeniami, których łączny kurs wynosi 2,0 lub więcej. W puli nagród wysokie bonusy oraz atrakcyjne vouchery wycieczkowe.

W Betcris kod promocyjny dostępny?

Bukmacher Betcris oferuje bonus powitalny dla nowych graczy. Aby odebrać freebet w wysokości do 200 złotych, podaj podczas rejestracji w Mr Bet kod promocyjny: KF200. Jednak jeśli wejdziesz z naszego linku kod promocyjny Betcris wczyta się automatycznie.

Mr Bet: opinie o promocjach dodatkowych

Atrakcji proponowanych przez bukmachera, które uzupełniają bonus powitalny, na pewno nie brakuje. Przy czym nie tylko ich liczba zadowala. Promocje są dodatkowo zróżnicowane pod względem skali oferowanych zysków oraz formy, w jakiej mogą trafić do obstawiających.

Dzięki takiemu podejściu firma pomaga sobie pozyskać grono oddanych typerów i tym samym podnieść własną renomę na coraz bardziej zatłoczonym rynku zakładów wzajemnych w Polsce. O promocjach Mr Bet opinie powinny być więc jak najbardziej pochlebne.

Betcris: sporty dostępne u bukmachera

ObstawiajTutaj
Liczba sportów30+
Topowy sportpiłka nożna, e-sport
Najważniejsze ligiSerie A, La Liga, Bundesliga, Eredivisie, Premier Liga
Polskie ligiEkstraklasa, 1-2 liga
Kursyśrednie
Zakłady na żywodostępne
E-sportdostępny

Dostępne w Betcris sporty to pełen przekrój dyscyplin. Możesz obstawiać najpopularniejsze dyscypliny. Do wyboru masz też niszowe sporty. Surfing, krykiet czy bandy to tylko niektóre z nich. Bukmachera wyróżnia bogata oferta w kategorii e-sport.

Do wyboru masz zakłady na turnieje międzynarodowe oraz lokalne w wielu grach. Liczne wydarzenia z e-sportu są transmitowane na żywo. Nie bez powodu krążące na temat Betcris opinie są najlepsze wśród graczy obstawiających e-sport. Pod tym względem bukmacher prześciga większość konkurencji.

Bezpośredni rywale oferują w tej kategorii mniej zakładów. Nie ma też u nich transmisji live. Moim zdaniem oferta sportowa w Betcris jest bardzo dobra.

W Betcris pl piłka nożna sportem numer jeden

W ofercie Betrcis pl piłka nożna zajmuje najwyższe miejsce. Oferta wydarzeń w tej dyscyplinie jest zdecydowanie największa. Wypada dobrze również na tle konkurencji. Możesz obstawiać wszystkie główne ligi i większość niszowych.

W ofercie znajdują się nawet rozgrywki juniorskie. Powinieneś wypróbować Mr Bet pl, jeśli planujesz obstawiać głównie najwyższe ligi. Kursy na prestiżowe ligi są wysokie. W większości przypadków wyższe niż u bezpośredniej konkurencji.

W Betcris bonus możesz wykorzystać także na grę live. Liczba meczów do obstawiania na żywo jest zwykle duża. Uważam jednak, że nieopłacalne jest obstawianie live piłki nożnej u bukmachera Betcris. Kursy meczów na żywo są bardzo słabe. Ogółem uważam, że oferta Betcris na piłkę nożną jest dobra, choć wymaga pewnych udoskonaleń.

Betcris zakłady na piłkę nożną w Polsce

Oferta na polskie ligi piłkarskie w Betcris jest przeciętna. Wypada nieźle w porównaniu do bezpośredniej konkurencji. Jednak na tle STS, etoto czy innych liderów rynku dostępność wydarzeń z zaledwie 3 klas rozgrywkowych nie robi wrażenia.

betcris piłka nożna

Sekcja piłki nożnej w Betcris

Kursy na mecze Ekstraklasy są wysokie. Jednak niższe ligi lepiej obstawiać u innych bukmacherów. Moim zdaniem w Betcris zakłady na piłkę nożną w Polsce stanowią przyzwoitą propozycję dla typerów.

Betcris bukmacherem z bogatą ofertą na e-sport

Kursy na e-sport
Payout

91-92%

Kursy

średnie

Liczba dostępnych lig

>10

Liczba dostępnych zakładów

>200

Specjalne bonusy

tak

Za sport numer dwa bukmachera Betcris należy uznać e-sport. Oferta w tej kategorii jest bardzo bogata. Widać wyraźnie, że firma chce się w ten sposób wyróżnić na rynku. Możesz obstawiać wiele różnych gier. Do wyboru masz duże i małe turnieje.

Dla większości wydarzeń jest dostępny streaming. Kursy przedmeczowe i live są średnie. Powinieneś też wiedzieć, że możesz odebrać specjalny freebet na obstawianie e-sportu w Betcris. Bukmacher zasługuje na docenienie w kwestii oferty na e-sport, bo znacznie prześciga nią konkurencję. O tej kategorii gier dostępnej w Mr Bet opinie powinny być więc korzystne.

Betcris opinie o kursach umiarkowane

Na temat kursów oferowanych przez Betcris opinie są przeciętne. Trudno jednoznacznie ocenić ofertę pod tym względem. Kursy są bardzo zróżnicowane w zależności od sportu i klasy rozgrywkowej. Na mecze piłki nożnej są wysokie w przypadku najlepszych lig, ale niskie w słabszych ligach.

Kursy Betcris
Zdarzeniebetcris Bonus
Zakłady
betfan Bonus
Zakłady
fuksiarz Bonus
Zakłady
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (3-drogowe)3.42%7.00%6.44%
Bourg en Bresse - FC Bastia (3-drogowe)11.84%8.20%9.61%
Bilbao Basket - Unicaja Malaga (2-drogowe)7.91%7.21%6.8%

W innych popularnych sportach są przeciętne bez względu na ligę. Nie polecam obstawiać w Betcris live. W grze na żywo kursy zwykle są niższe niż u konkurencji. Wyjątek stanowi e-sport, gdzie kursy są przeciętne. Ogółem kursy w Betcris uznaję za średnie.

Kursy live w Betcris: opinie nie pozostawiają złudzeń

Jeśli chcesz grać live, nie wybieraj Betcris. Opinie typerów nie pozostawiają złudzeń. Kursy na żywo u tego bukmachera są niskie w porównaniu do innych bukmacherów na rynku. Wypadają bardzo słabo na tle konkurencji.

Na nieco wyższe kursy live możesz liczyć jedynie w przypadku e-sportu. Nadal jednak nie są one zbyt wysokie.

Gra na żywo w Betcris pl

Betcris to bukmacher z bogatą ofertą wydarzeń live. Dla większości zdarzeń z głównych sportów dostępne są relacje wideo. Niestety streaming pojawia się tylko przy wydarzeniach e-sportowych. Natomiast kursy na grę live są niskie.

Betcris live

Sekcja na żywo u bukmachera

Brak streamingu dla większości wydarzeń i bardzo słabe kursy to duże minusy. Sytuację ratuje nieco dostępny w Mr Bet cashout cały i częściowy. Mimo to nie polecam gry na żywo w Betcris.

Cashout w Betcris

Cashout
Cashout

dostępny

Częściowy

tak

Pełny

tak

Bonusy

nie

Opcja cash out powoli staje się standardem. Wprowadził ją również nowy bukmacher na polskim rynku – Betcris. Muszę przyznać, że cashout w Betcris zrobił na mnie wrażenie. Dotyczy wszystkich wydarzeń.

Możesz zamknąć kupon zarówno z zakładami przedmeczowymi, jak i live. Dodatkowo masz opcję cash outu całkowitego i częściowego. Cashout w Betcris wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Bez wątpliwości oceniam go pozytywnie.

Ograniczony streaming w Betcris

Dla większości wydarzeń streaming w Betcris jest niedostępny. Wyjątek stanowi e-sport. Bukmacher zamieszcza przy wydarzeniach relacje pobierane z Twitcha. Tak naprawdę każdy może uruchomić transmisję samodzielnie na wspomnianej platformie.

Jednak możliwość obserwacji wydarzenia na stronie operatora należącego do Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. dla wielu będzie pewnym ułatwieniem. Brak streamingu dla innych wydarzeń to istotny minus bukmachera.

Gra mobilna w Betcris: opinie typerów

forex mobile 2-4
Liczba sportówok. 30
Aplikacjatak
Strona mobilnatak
Dostępnośćwszystkie urządzenia mobilne
Funkcjonalność4/5
Zakłady livetak

Betcris w wersji mobilnej możesz odwiedzać zarówno przez mobilną przeglądarkę, jak i aplikację mobilną. Bukmachera Mr Bet Android jak najbardziej obsługuje, brak za to dla Mr Bet app iPhone. Nie zmienia to jednak faktu, że w kwestii dostępności aplikacji firma, w przeciwieństwie do kilku innych, wyszła graczom naprzeciw.

mobile betcris

Łatwa w obsłudze strona mobilna

Mobilne użytkowanie przeglądarkowe Betcris też jest bezproblemowe. Masz tu swobodny dostęp do podstawowych zakładek z zakładami i promocjami, a wszystko działa i wygląda intuicyjnie.

Metody płatności w Betcris

W Betcris pl możesz dokonać depozytu tylko przez Przelewy 24. Podobnie jest w Betcris com, ponieważ wybór metod płatności nie zmienia się przy włączonym VPN. Dzięki Przelewom 24 możesz wykonać darmowy przelew natychmiastowy lub zapłacić przez BLIK. Niestety niedostępny jest depozyt kartą płatniczą oraz przez portfel internetowy.

Metody płatności w Betcris
NazwaOpłataMin. wpłataMaks. wpłata
BLIK0%10 zł10 000 zł
Przelewy240%10 zł10 000 zł
“Skycash”0%10 zł10 000 zł

To duży minus. Opcje te są dostępne u zdecydowanej większości operatorów. Osobiście preferuję depozyty przez Skrill lub Trustly. Przy tak ograniczonym wyborze polecam BLIK. To najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Płatności mobilnej możesz dokonać również przez Skycash. Jednak ta firma nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami. Uważam, że w kwestii metod płatności Betcris ma przed sobą jeszcze wiele pracy.

Na temat warunków obrotu w Betcris opinie mogą być tylko pozytywne. W końcu warunki te zwyczajnie nie istnieją. Środki otrzymane w ramach bonusu możesz od razu wypłacić. Jednak aby je otrzymać, musisz spełnić pewne wymogi.

Betcris wpłata depozytu krok po kroku

W Betcris wpłata depozytu jest prosta. Cały proces przebiega w kilku, nieskomplikowanych krokach.

betcris depozyt krok 1

Po wejściu na stronę Betcris i wpisaniu loginu wraz z hasłem, wybierz opcję Depozyt.

depozyt krok 2

Wybierz Przelewy24 i wpisz kwotę depozytu.

depozyt krok 3

Wybierz metodę płatności i zrealizuj depozyt.

Obsługa klienta

forex support 2-4
Infolinianie
Czat na żywotak
Email[email protected]
Językipolski
LokalizacjaPolska
Opłatybrak opłat
Dostępnośćcodziennie 9 – 22
Czas reakcjikilka sekund

Bukmacher internetowy Betcris umożliwia kilka dróg kontaktu. Możesz wysłać zapytanie na adres mailowy lub poprzez formularz kontaktowy. Zwykle odpowiedź uzyskasz w ciągu  24 godzin. Jednak najwygodniejszą formą kontaktu jest dostępny w języku polskim czat na żywo. Działa on przez cały tydzień od 9 do 22.

Na stronie bukmachera nie udostępniono numeru telefonu. Obsługa przez czat live jest bardzo sprawna. Konsultant odpowie na Twoje zapytanie w kilka sekund. W obsłudze klienta Betcris pracują osoby posiadające odpowiednią wiedzę i chętne do pomocy.

Pod tym względem bukmacher wyróżnia się na rynku. Przeszkadza mi nieco brak całodobowego wsparcia. Ostatecznie jednak support w Betcris oceniam pozytywnie.

Bezpieczeństwo

forex bezpieczenstwo 2-4
ZaufanyTak
LicencjaMinistra Finansów w Polsce
Przymusowe bonusyNie
Na czarnej liścieNigdy
Problemy z wypłatąNigdy
Generator Liczb LosowychTak
SSLTak
2-stopniowa weryfikacjaNie
Oddzielny funduszNie
Inne środki bezpieczeństwaBrak
Bezpieczny od1985
WłaścicielMr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Na rynkach zagranicznych Betcris posiada już długą historię. Pierwsze punkty naziemne operatora pojawiły się już w 1985 roku. Natomiast online firma działa od 2006 roku. Betcris jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Meksyku w piłce nożnej.

Bukmacher współpracował również z wieloma ligami w Ameryce Południowej. Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów w Polsce. To wszystko sprawia, że Mr Bet Polska należy do grona najbardziej zaufanych bukmacherów na krajowym rynku. Moim zdaniem obstawianie w Betcris jest całkowicie bezpieczne.

Licencja Ministra Finansów w Polsce

Betcris jest bukmacherem posiadającym polską licencję o numerze PS4.6831.1.2019. Została ona wydana 19 grudnia 2019 roku. Licencja jest ważna przez 6 lat. Licencje wydawane w UE należą do najbardziej pożądanych przez bukmacherów. Dowodzą one bezpieczeństwa typerów i rzetelności operatorów. I w tej dziedzinie o Mr Bet opinie muszą być zatem pozytywne.

Strona internetowa Betcris pl

Witryna Betcris pl została dobrze przemyślana. Poruszanie się po stronie jest intuicyjne. Wszystkie funkcjonalności są łatwo dostępne. Ustawienie parametrów konta również jest bardzo proste. Podczas użytkowania strony nie napotkałem większych kłopotów. Niewielkie problemy pojawiają się tylko podczas korzystania ze strony na urządzeniu mobilnym.

Pod tym względem witryna wymaga jeszcze dopracowania. Strona internetowa bukmachera Betcris zasługuje na podobną ocenę, jak witryny bezpośrednich konkurentów. Jednak do liderów rynku, takich jak STS czy Unibet, jeszcze nieco brakuje.

Betcris rejestracja konta krok po kroku

W Betcris rejestracja przebiega w standardowy sposób. Jest prosta i zwykle zajmuje 2-3 minuty. Pamiętaj jednak, że po rejestracji powinieneś zweryfikować konto.

Dzięki temu zmieni ono status z tymczasowego na stałe. To niezbędne, abyś mógł wypłacić swoje środki, w tym te uzyskane w ramach bonusu powitalnego od Betcris.

betcris rejestracja krok 1

Wybierz opcję Zarejestruj się.

rejestracja krok 2

Ustal w Betcris login i hasło. Podaj email i numer telefonu, następnie zaczekaj na kod weryfikacyjny.

rejestracja krok 3

Po wpisaniu kodu weryfikacyjnego otrzymanego sms-em podaj swoje podstawowe dane.

rejestracja krok 4

Ustal limity, zaakceptuj regulamin i zaznacz, że chcesz otrzymać bonus. Gotowe, możesz rozpocząć grę!

W Betcris zakłady są opłacalne, ale czy najlepsze na rynku?

Oferowane przez Betcris zakłady wielu typerom mogą przypaść do gustu. Jednak bukmacher ma sporo mankamentów. Dlatego póki co możesz znaleźć wiele ciekawszych alternatyw. Słaby jest oferowany przez Betcris bonus powitalny.

Większość bukmacherów posiada lepszą ofertę powitalną. Problematyczne są też niskie kursy na wydarzenia z niższych lig oraz brak streamingu. Jeśli chcesz grać w Mr Bet zakłady bukmacherskie po wyższych kursach, wybierz zdarzenia o określonej randze, jeśli zaś interesujesz się czymś bardziej wyszukanych, wybierz etoto. Streaming oferuje też wielu bukmacherów z polską licencją, na przykład LVBet.

Betcris i Mr Bet zakłady bukmacherskie: marka w marce sposobem na sukces?

We wstępie recenzji wspomniałem, że od niedawna Betcris to część zasobów Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., polskiej filii znanej międzynarodowej marki bukmacherskiej. Tyle że renoma to jedno. A co z rentownością? Czy na tak konkurencyjnym rynku zakładów wzajemnych, jakim jest Polska, kolejny operator, choćby uznany globalnie, ma rację bytu i siłę przebicia?

Ambicje są niewątpliwe. Mr Bet bonus polskim klientom oferuje nie najwyższy, ale na tyle atrakcyjny, by móc zwabić niejednego gracza. Poza tym nowa obecność gwarantuje rynkowi bukmacherskiemu zwiększoną różnorodność samych zakładów, jako że każdy buk lubi eksponować atuty, których brakuje innym, a to sprzyja obstawianiu. Stąd o Mr Bet opinie pozostają przychylne, choć wciąż nieliczne, o czym piszemy poniżej.

Betcris opinie końcowe

Betcris jest bukmacherem obecnym na polskim rynku od bardzo niedawna. Dlatego dostępne na temat Betcris opinie są nieliczne. Większość jest jednak dosyć pozytywna. Ja również przychylam się do tych umiarkowanych opinii.

Nie mam wątpliwości, że to jeden z najlepszych wyborów dla typerów obstawiających esport. Wybierz Betcris, jeśli obstawiasz głównie najwyższe, renomowane ligi. Jednak jeśli Twoje typy są bardziej zróżnicowane, lubisz grać live i liczysz na wysoki bonus powitalny, wybierz innego operatora.

FAQ: Betcris

Tak. W ofercie bukmachera Betcris bonus powitalny jest dostępny i wynosi maksymalnie 250 zł, sprawdź szczegóły.

Jak na razie w Betcris aplikacja nie jest dostępna, możesz za to korzystać z mobilnej wersji strony w przeglądarce.

Tak. Betcris jest bukmacherem legalnym, z polską licencją o numerze PS4.6831.1.2019.

Bukmacher działa na polskim rynku od niedawna, dlatego dostępnych na temat Betcris opinii jest na razie niewiele. Te, które się pojawiają, w większości są umiarkowanie pozytywne.

Pod adresem Betcris pl bukmacher rozpoczął działalność dopiero pod koniec 2021 roku. Jednak na rynkach zagranicznych działa online już od 2006 roku.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~