betcris logo

Betcris Opinie

Zaktualizowano: 21/04/2023 Rynek
Autor Bartek Rakietowicz Autor 21/04/2023 Rynek
Informacje
Recommendation
Bonus Dla 3 wpłat
Zasady i warunki Kod bonusowy: BC1400
na zakład AKO
Kurs minimalny zdarzenia 1.30
Metody płatności Przelewy24, BLIK, SkyCash
Licencja Polska
Mobile App
Customer support
Languages Polish
Currency PLN
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Oferta
1400 zł Bonus
Dla 3 wpłat

Visit

Bartek Rakietowicz
Bartek Rakietowicz
Redaktor Naczelny
Cieszę się, że kolejny renomowany bukmacher Betcris wszedł na polski rynek. Większa konkurencja, to lepsze kursy i lepsze bonusy!
Bartek Rakietowicz Redaktor Naczelny

Mamy o Betcris opinie, czyli gigant bukmacherski debiutuje w Polsce

Szukasz bukmachera Mr Bet? Dobrze trafiłeś! Betcris to buk, który należy do spółki o nazwie Mr Bet.

Betcris to nowa marka na polskim rynku od Mr Bet, jednak dobrze znana na rynkach międzynarodowych. To jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów w Ameryce Południowej, który postanowił zdobyć również rynek europejski.

Dostępny w ofercie Betcris bonus nie należy do najlepszych na rynku, jednak operator posiada wiele cech, przez które warto zwrócić na niego uwagę. Ogromna oferta e-sportowa, ciekawe promocje dodatkowe i wysokie kursy na najwyższe ligi to tylko niektóre z nich.

Plusy Betcris
 • renomowana, międzynarodowa marka,
 • polska licencja,
 • bogata oferta na esport,
 • wysokie kursy na główne ligi,
 • dosyć dużo promocji dodatkowych,
 • dobrze przygotowana strona internetowa,
 • bardzo dobrze przygotowana funkcjonalność cash out.
Minusy Betcris
 • brak streamingu (poza e-sportem),
 • niskie kursy na niższe ligi,
 • słabe kursy na zakłady live,
 • niewiele metod wpłaty do wyboru,
 • brak aplikacji mobilnej.

Betcris – bonus powitalny coraz lepszy

betcris bonus powitalny
Bonus
100% do 400 zł od pierwszej wpłaty + bonusy od kolejnych 2 depozytów
Freebet
50% do 500 zł za drugi i trzeci depozyt
Inne promocje
Obrót
1x w ciągu 7 dni
Kod promocyjny
BC1400
Minimalny kurs
1.8
Odbierz bonus

Oferowany przez Betcris bonus powitalny to freebet 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu to 400 zł. Premia 100% to standard wśród renomowanych bukmacherów. Maksymalna kwota bonusu nie zachwyca, ale jest przyzwoita. To niewiele wobec np. 1500 zł od LVBet, ale więcej niż 200 zł w ETOTO.

betcris bonus

Na plus bukmachera przemawiają dodatkowe bonusy od dwóch kolejnych depozytów:

Łącznie więc do zgarnięcia są 3 bonusy o wartości 1400 zł. Tym samym oferta od firmy Betcris wypada całkiem przyzwoicie.

Plusy bonusu Betcris
 • dosyć wysoka kwota maksymalna bonusu,
 • 100% od pierwszej wpłaty,
 • bonus jest przyznawany za 3 kolejne depozyty,
 • wysoka suma bonusów.
Minusy bonusu Betcris
 • warunki obrotu bonusem mogłyby być łatwiejsze,
 • kwota minimalna wpłaty i zakładów kwalifikujących do odebrania bonusu mogłaby być niższa.

Jak zdobyć bonus krok po kroku

Betcris przyznaje bonusy za 3 pierwsze wpłaty. Aby odebrać premię od pierwszego depozytu, wykonaj następujące kroki.

 1. Zarejestruj się na stronie Betcris pl, a robiąc to, wpisz przygotowany przez Betcris kod promocyjny – BC1400.
 2. Wpłać na konto przynajmniej 50 zł, by uzyskać bonus.
 3. Postaw pierwszy zakład za minimum 50 zł.
 4. Odbierz bonus 100% od pierwszego depozytu, pomniejszony o podatek.

Warunki obrotu bonusem w Betcris

Jak wyglądają warunki obrotu przyznanymi freebetami? W regulaminie promocji startowej Betcris można odnaleźć następujący zapis:

Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live),
zawierającego minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia na kuponie minimum 1.3.

Kupon musi zostać zawarty na zdarzenia z oferty sportowej (z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych). Maksymalna wygrana z freebetu uzyskanego w Promocji to 2000 PLN. Freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego przyznania.

Tym samym gracze muszą pamiętać o kilku kwestiach:

Opinia o bonusie powitalnym Betcris

Bez wątpienia opisana wyżej zmiana oferty powitalnej wyszła bukmacherowi Betcris na korzyść. Wcześniej jego premia na start praktycznie nie umywała się do bonusów oferowanych przez innych bukmacherów. Teraz bonus startowy w Betcris stał się zdecydowanie bardziej atrakcyjny.

Co prawda, wciąż nie jest to najlepsza i najwyższa promocja na rynku, niemniej trzeba przyznać, że zmiany faktycznie idą w dobrym kierunku. Obecnie bonus powitalny w Betcris można śmiało porównywać z promocją oferowaną np. przez Betclic. Pozostaje więc liczyć na to, że pozytywny rozwój oferty bukmachera będzie kontynuowany.

Dostępne w Betcris promocje to nie tylko bonus powitalny

Oferowane przez Betcris promocje to nie tylko bonus powitalny. Bukmacher posiada również kilak dodatkowych propozycji specjalnych.

Totalny zwrot podatku

Betcris to legalny bukmacher. Dlatego Twoja gra objęta jest podatkiem. Całe szczęście bukmacher przygotował ofertę specjalną, dzięki której możesz odzyskać środki przeznaczone na podatek! Wystarczy, że postawisz wygrany zakład AKO spełniający warunki promocji, a najpóźniej na drugi dzień otrzymasz do wykorzystania freebet w wysokości 100% postawionej kwoty!

Kursowy BOOST

Poluj na podwyższone kursy na zakłady z różnych kategorii. Bukmacher podnosi kursy na wybrane  wydarzenia, zwiększając możliwą wygraną.

Boost dnia

Bukmacher każdego dnia oferuje podwyższenie kursu dla wybranego wydarzenia. Obserwuj ofertę i korzystaj z atrakcyjnych kursów.

Freebet za przegrane Napoli

Obstawiaj mecze Napoli i nie martw się wynikiem. Jeśli tylko zdarzenie z udziałem tej drużyny będzie nietrafione, otrzymasz od Betcris freebet 25 zł.

Kasa na okrągło

Każdego dnia masz szansę na atrakcyjne prezenty od Betcris. Bierz udział w loterii i wygrywaj freebety.

Kupon dnia

Każdego dnia bukmacher przygotowuje kupon, podwyższając kurs każdego znajdującego się na nim zdarzenia. To szansa na znaczne zwiększenie wygranej.

W Betcris kod promocyjny dostępny?

Bukmacher Betcris oferuje bonus powitalny dla nowych graczy. Aby odebrać freebet w wysokości do 200 złotych, podaj podczas rejestracji w Mr Bet kod promocyjny: KF200. Jednak jeśli wejdziesz z naszego linku kod promocyjny Betcris wczyta się automatycznie.

Mr Bet: opinie o promocjach dodatkowych

Atrakcji proponowanych przez bukmachera, które uzupełniają bonus powitalny, na pewno nie brakuje. Przy czym nie tylko ich liczba zadowala. Promocje są dodatkowo zróżnicowane pod względem skali oferowanych zysków oraz formy, w jakiej mogą trafić do obstawiających.

Dzięki takiemu podejściu firma pomaga sobie pozyskać grono oddanych typerów i tym samym podnieść własną renomę na coraz bardziej zatłoczonym rynku zakładów wzajemnych w Polsce. O promocjach Mr Bet opinie powinny być więc jak najbardziej pochlebne.

Betcris: sporty dostępne u bukmachera

betcris zaklady
Obstawiaj
Polskie ligi
Ekstraklasa, 1-2 liga
Liczba sportów
30+
Kursy
średnie
Topowy sport
piłka nożna, e-sport
Zakłady na żywo
dostępne
Najważniejsze ligi
Serie A, La Liga, Bundesliga, Eredivisie, Premier Liga
E-sport

Dostępne w Betcris sporty to pełen przekrój dyscyplin. Możesz obstawiać najpopularniejsze dyscypliny. Do wyboru masz też niszowe sporty. Surfing, krykiet czy bandy to tylko niektóre z nich. Bukmachera wyróżnia bogata oferta w kategorii e-sport.

Do wyboru masz zakłady na turnieje międzynarodowe oraz lokalne w wielu grach. Liczne wydarzenia z e-sportu są transmitowane na żywo. Nie bez powodu krążące na temat Betcris opinie są najlepsze wśród graczy obstawiających e-sport. Pod tym względem bukmacher prześciga większość konkurencji.

Bezpośredni rywale oferują w tej kategorii mniej zakładów. Nie ma też u nich transmisji live. Moim zdaniem oferta sportowa w Betcris jest bardzo dobra.

W Betcris pl piłka nożna sportem numer jeden

W ofercie Betrcis pl piłka nożna zajmuje najwyższe miejsce. Oferta wydarzeń w tej dyscyplinie jest zdecydowanie największa. Wypada dobrze również na tle konkurencji. Możesz obstawiać wszystkie główne ligi i większość niszowych.

W ofercie znajdują się nawet rozgrywki juniorskie. Powinieneś wypróbować Mr Bet pl, jeśli planujesz obstawiać głównie najwyższe ligi. Kursy na prestiżowe ligi są wysokie. W większości przypadków wyższe niż u bezpośredniej konkurencji.

W Betcris bonus możesz wykorzystać także na grę live. Liczba meczów do obstawiania na żywo jest zwykle duża. Uważam jednak, że nieopłacalne jest obstawianie live piłki nożnej u bukmachera Betcris. Kursy meczów na żywo są bardzo słabe. Ogółem uważam, że oferta Betcris na piłkę nożną jest dobra, choć wymaga pewnych udoskonaleń.

Betcris zakłady na piłkę nożną w Polsce

Oferta na polskie ligi piłkarskie w Betcris jest przeciętna. Wypada nieźle w porównaniu do bezpośredniej konkurencji. Jednak na tle STS, etoto czy innych liderów rynku dostępność wydarzeń z zaledwie 3 klas rozgrywkowych nie robi wrażenia.

betcris piłka nożna
Sekcja piłki nożnej w Betcris

Kursy na mecze Ekstraklasy są wysokie. Jednak niższe ligi lepiej obstawiać u innych bukmacherów. Moim zdaniem w Betcris zakłady na piłkę nożną w Polsce stanowią przyzwoitą propozycję dla typerów.

Betcris bukmacherem z bogatą ofertą na e-sport

Kursy na e-sport
betcris esport
Payout
91-92%
Kursy
średnie
Liczba dostępnych lig
>10
Liczba dostępnych zakładów
>200
Specjalne bonusy
tak

Za sport numer dwa bukmachera Betcris należy uznać e-sport. Oferta w tej kategorii jest bardzo bogata. Widać wyraźnie, że firma chce się w ten sposób wyróżnić na rynku. Możesz obstawiać wiele różnych gier. Do wyboru masz duże i małe turnieje.

Dla większości wydarzeń jest dostępny streaming. Kursy przedmeczowe i live są średnie. Powinieneś też wiedzieć, że możesz odebrać specjalny freebet na obstawianie e-sportu w Betcris. Bukmacher zasługuje na docenienie w kwestii oferty na e-sport, bo znacznie prześciga nią konkurencję. O tej kategorii gier dostępnej w Mr Bet opinie powinny być więc korzystne.

Betcris opinie o kursach umiarkowane

Na temat kursów oferowanych przez Betcris opinie są przeciętne. Trudno jednoznacznie ocenić ofertę pod tym względem. Kursy są bardzo zróżnicowane w zależności od sportu i klasy rozgrywkowej. Na mecze piłki nożnej są wysokie w przypadku najlepszych lig, ale niskie w słabszych ligach.

Kursy Betcris
ZdarzenieBetcris Bonus

Zakłady

betfan Bonus

Zakłady

fuksiarz Bonus

Zakłady

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (3-drogowe)3.42%7.00%6.44%
Bourg en Bresse – FC Bastia (3-drogowe)11.84%8.20%9.61%
Bilbao Basket – Unicaja Malaga (2-drogowe)7.91%7.21%6.8%

W innych popularnych sportach są przeciętne bez względu na ligę. Nie polecam obstawiać w Betcris live. W grze na żywo kursy zwykle są niższe niż u konkurencji. Wyjątek stanowi e-sport, gdzie kursy są przeciętne. Ogółem kursy w Betcris uznaję za średnie.

Kursy live w Betcris: opinie nie pozostawiają złudzeń

Jeśli chcesz grać live, nie wybieraj Betcris. Opinie typerów nie pozostawiają złudzeń. Kursy na żywo u tego bukmachera są niskie w porównaniu do innych bukmacherów na rynku. Wypadają bardzo słabo na tle konkurencji.

Na nieco wyższe kursy live możesz liczyć jedynie w przypadku e-sportu. Nadal jednak nie są one zbyt wysokie.

Gra na żywo w Betcris pl

Betcris to bukmacher z bogatą ofertą wydarzeń live. Dla większości zdarzeń z głównych sportów dostępne są relacje wideo. Niestety streaming pojawia się tylko przy wydarzeniach e-sportowych. Natomiast kursy na grę live są niskie.

Betcris live
Sekcja na żywo u bukmachera

Brak streamingu dla większości wydarzeń i bardzo słabe kursy to duże minusy. Sytuację ratuje nieco dostępny w Mr Bet cashout cały i częściowy. Mimo to nie polecam gry na żywo w Betcris.

Cashout w Betcris

Cashout
betcris cashout
Cashout
dostępny
Częściowy
tak
Pełny
tak
Bonusy
nie

Opcja cash out powoli staje się standardem. Wprowadził ją również nowy bukmacher na polskim rynku – Betcris. Muszę przyznać, że cashout w Betcris zrobił na mnie wrażenie. Dotyczy wszystkich wydarzeń.

Możesz zamknąć kupon zarówno z zakładami przedmeczowymi, jak i live. Dodatkowo masz opcję cash outu całkowitego i częściowego. Cashout w Betcris wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Bez wątpliwości oceniam go pozytywnie.

Ograniczony streaming w Betcris

Dla większości wydarzeń streaming w Betcris jest niedostępny. Wyjątek stanowi e-sport. Bukmacher zamieszcza przy wydarzeniach relacje pobierane z Twitcha. Tak naprawdę każdy może uruchomić transmisję samodzielnie na wspomnianej platformie.

Jednak możliwość obserwacji wydarzenia na stronie operatora należącego do Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. dla wielu będzie pewnym ułatwieniem. Brak streamingu dla innych wydarzeń to istotny minus bukmachera.

Gra mobilna w Betcris: opinie typerów

betcris mobile
Liczba sportów
ok. 30
Dostępność
wszystkie urządzenia mobilne
Aplikacja
tak
Funkcjonalność
4/5
Strona mobilna
tak
Zakłady live

Betcris w wersji mobilnej możesz odwiedzać zarówno przez mobilną przeglądarkę, jak i aplikację mobilną. Bukmachera Mr Bet Android jak najbardziej obsługuje, brak za to dla Mr Bet app iPhone. Nie zmienia to jednak faktu, że w kwestii dostępności aplikacji firma, w przeciwieństwie do kilku innych, wyszła graczom naprzeciw.

mobile betcris
Łatwa w obsłudze strona mobilna

Mobilne użytkowanie przeglądarkowe Betcris też jest bezproblemowe. Masz tu swobodny dostęp do podstawowych zakładek z zakładami i promocjami, a wszystko działa i wygląda intuicyjnie.

Metody płatności w Betcris

W Betcris pl możesz dokonać depozytu tylko przez Przelewy 24. Podobnie jest w Betcris com, ponieważ wybór metod płatności nie zmienia się przy włączonym VPN. Dzięki Przelewom 24 możesz wykonać darmowy przelew natychmiastowy lub zapłacić przez BLIK. Niestety niedostępny jest depozyt kartą płatniczą oraz przez portfel internetowy.

Metody płatności w Betcris
NazwaOpłataMin. wpłataMaks. wpłata
BLIK0%10 zł10 000 zł
Przelewy240%10 zł10 000 zł
“Skycash”0%10 zł10 000 zł

To duży minus. Opcje te są dostępne u zdecydowanej większości operatorów. Osobiście preferuję depozyty przez Skrill lub Trustly. Przy tak ograniczonym wyborze polecam BLIK. To najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Płatności mobilnej możesz dokonać również przez Skycash. Jednak ta firma nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami. Uważam, że w kwestii metod płatności Betcris ma przed sobą jeszcze wiele pracy.

Na temat warunków obrotu w Betcris opinie mogą być tylko pozytywne. W końcu warunki te zwyczajnie nie istnieją. Środki otrzymane w ramach bonusu możesz od razu wypłacić. Jednak aby je otrzymać, musisz spełnić pewne wymogi.

Betcris wpłata depozytu krok po kroku

W Betcris wpłata depozytu jest prosta. Cały proces przebiega w kilku, nieskomplikowanych krokach.

betcris depozyt krok 1

Po wejściu na stronę Betcris i wpisaniu loginu wraz z hasłem, wybierz opcję Depozyt.

depozyt krok 2

Wybierz Przelewy24 i wpisz kwotę depozytu.

depozyt krok 3

Wybierz metodę płatności i zrealizuj depozyt.

Obsługa klienta

betcris support
Infolinia
nie
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
tak
Opłaty
brak opłat
Email
Dostępność
codziennie 9 – 22
Języki
polski
Czas reakcji
kilka sekund

Bukmacher internetowy Betcris umożliwia kilka dróg kontaktu. Możesz wysłać zapytanie na adres mailowy lub poprzez formularz kontaktowy. Zwykle odpowiedź uzyskasz w ciągu  24 godzin. Jednak najwygodniejszą formą kontaktu jest dostępny w języku polskim czat na żywo. Działa on przez cały tydzień od 9 do 22.

Na stronie bukmachera nie udostępniono numeru telefonu. Obsługa przez czat live jest bardzo sprawna. Konsultant odpowie na Twoje zapytanie w kilka sekund. W obsłudze klienta Betcris pracują osoby posiadające odpowiednią wiedzę i chętne do pomocy.

Pod tym względem bukmacher wyróżnia się na rynku. Przeszkadza mi nieco brak całodobowego wsparcia. Ostatecznie jednak support w Betcris oceniam pozytywnie.

Bezpieczeństwo

betcris bezpieczenstwo
Zaufany
Tak
SSL
Tak
Licencja
2-stopniowa weryfikacja
Nie
Przymusowe bonusy
Nie
Oddzielny fundusz
Nie
Na czarnej liście
Nigdy
Inne środki bezpieczeństwa
Brak
Problemy z wypłatą
Nigdy
Bezpieczny od
1985
Generator Liczb Losowych
Tak
Właściciel
Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Na rynkach zagranicznych Betcris posiada już długą historię. Pierwsze punkty naziemne operatora pojawiły się już w 1985 roku. Natomiast online firma działa od 2006 roku. Betcris jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Meksyku w piłce nożnej.

Bukmacher współpracował również z wieloma ligami w Ameryce Południowej. Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów w Polsce. To wszystko sprawia, że Mr Bet Polska należy do grona najbardziej zaufanych bukmacherów na krajowym rynku. Moim zdaniem obstawianie w Betcris jest całkowicie bezpieczne.

Licencja Ministra Finansów w Polsce

Betcris jest bukmacherem posiadającym polską licencję o numerze PS4.6831.1.2019. Została ona wydana 19 grudnia 2019 roku. Licencja jest ważna przez 6 lat. Licencje wydawane w UE należą do najbardziej pożądanych przez bukmacherów. Dowodzą one bezpieczeństwa typerów i rzetelności operatorów. I w tej dziedzinie o Mr Bet opinie muszą być zatem pozytywne.

Strona internetowa Betcris pl

Witryna Betcris pl została dobrze przemyślana. Poruszanie się po stronie jest intuicyjne. Wszystkie funkcjonalności są łatwo dostępne. Ustawienie parametrów konta również jest bardzo proste. Podczas użytkowania strony nie napotkałem większych kłopotów. Niewielkie problemy pojawiają się tylko podczas korzystania ze strony na urządzeniu mobilnym.

Pod tym względem witryna wymaga jeszcze dopracowania. Strona internetowa bukmachera Betcris zasługuje na podobną ocenę, jak witryny bezpośrednich konkurentów. Jednak do liderów rynku, takich jak STS czy Unibet, jeszcze nieco brakuje.

Betcris rejestracja konta krok po kroku

W Betcris rejestracja przebiega w standardowy sposób. Jest prosta i zwykle zajmuje 2-3 minuty. Pamiętaj jednak, że po rejestracji powinieneś zweryfikować konto.

Dzięki temu zmieni ono status z tymczasowego na stałe. To niezbędne, abyś mógł wypłacić swoje środki, w tym te uzyskane w ramach bonusu powitalnego od Betcris.

betcris rejestracja krok 1

Wybierz opcję Zarejestruj się.

rejestracja krok 2

Ustal w Betcris login i hasło. Podaj email i numer telefonu, następnie zaczekaj na kod weryfikacyjny.

rejestracja krok 3

Po wpisaniu kodu weryfikacyjnego otrzymanego sms-em podaj swoje podstawowe dane.

rejestracja krok 4

Ustal limity, zaakceptuj regulamin i zaznacz, że chcesz otrzymać bonus. Gotowe, możesz rozpocząć grę!

W Betcris zakłady są opłacalne, ale czy najlepsze na rynku?

Oferowane przez Betcris zakłady wielu typerom mogą przypaść do gustu. Jednak bukmacher ma sporo mankamentów. Dlatego póki co możesz znaleźć wiele ciekawszych alternatyw. Słaby jest oferowany przez Betcris bonus powitalny.

Betclic-comparison
 • wyższy bonus
 • lepsza strona mobilna
 • niższe kursy na wysokie ligi
Betclic
lvbet alternatywa
 • dostępny streaming
 • atrakcyjny bonus
 • słabsza oferta na esport
LVBET
etoto comparison
 • wyższe kursy
 • sprawna aplikacja
 • słaba strona internetowa
etoto

Większość bukmacherów posiada lepszą ofertę powitalną. Problematyczne są też niskie kursy na wydarzenia z niższych lig oraz brak streamingu. Jeśli chcesz grać w Mr Bet zakłady bukmacherskie po wyższych kursach, wybierz zdarzenia o określonej randze, jeśli zaś interesujesz się czymś bardziej wyszukanych, wybierz etoto. Streaming oferuje też wielu bukmacherów z polską licencją, na przykład LVBet.

Betcris i Mr Bet zakłady bukmacherskie: marka w marce sposobem na sukces?

We wstępie recenzji wspomniałem, że od niedawna Betcris to część zasobów Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., polskiej filii znanej międzynarodowej marki bukmacherskiej. Tyle że renoma to jedno. A co z rentownością? Czy na tak konkurencyjnym rynku zakładów wzajemnych, jakim jest Polska, kolejny operator, choćby uznany globalnie, ma rację bytu i siłę przebicia?

Ambicje są niewątpliwe. Mr Bet bonus polskim klientom oferuje nie najwyższy, ale na tyle atrakcyjny, by móc zwabić niejednego gracza. Poza tym nowa obecność gwarantuje rynkowi bukmacherskiemu zwiększoną różnorodność samych zakładów, jako że każdy buk lubi eksponować atuty, których brakuje innym, a to sprzyja obstawianiu. Stąd o Mr Bet opinie pozostają przychylne, choć wciąż nieliczne, o czym piszemy poniżej.

Betcris opinie końcowe

Betcris jest bukmacherem obecnym na polskim rynku od bardzo niedawna. Dlatego dostępne na temat Betcris opinie są nieliczne. Większość jest jednak dosyć pozytywna. Ja również przychylam się do tych umiarkowanych opinii.

Nie mam wątpliwości, że to jeden z najlepszych wyborów dla typerów obstawiających esport. Jednak jeśli Twoje typy są bardziej zróżnicowane, lubisz grać live i liczysz na wysoki bonus powitalny, wybierz innego operatora.

betcris jump-navi
Jeśli obstawiasz głównie najwyższe, renomowane ligi.
Sprawdź esport w Betcris

FAQ: Betcris

Czy w Betcris bonus powitalny jest dostępny?

Tak. W ofercie bukmachera Betcris bonus powitalny jest dostępny.

Czy istnieje Betcris aplikacja?

Jak na razie w Betcris aplikacja nie jest dostępna, możesz za to korzystać z mobilnej wersji strony w przeglądarce.

Czy Betcris to bukmacher legalny?

Tak. Betcris jest bukmacherem legalnym, z polską licencją o numerze PS4.6831.1.2019.

Czy na temat Betcris opinie są pozytywne?

Bukmacher działa na polskim rynku od niedawna, dlatego dostępnych na temat Betcris opinii jest na razie niewiele. Te, które się pojawiają, w większości są umiarkowanie pozytywne.

Od kiedy istnieje Betcris pl?

Pod adresem Betcris pl bukmacher rozpoczął działalność dopiero pod koniec 2021 roku. Jednak na rynkach zagranicznych działa online już od 2006 roku.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1400 zł Bonus
Dla 3 wpłat
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję