Skip to main content

BETFAN opinie

Rekomendacja
Bonus850zł w bet-at-home
WarunkiBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, Przelewy24
WalutyPLN
LicencjaPolska
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

50% od 1 depozytu
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Weronika Hossa
Jestem pasjonatką rynku Forex I kryptowalut. Stawiam na pewny zysk i niewielkie straty. Na co dzień doradzam dużym graczom na giełdzie i piszę specjalistyczne artykuły w branży finansowej.
Zrecenzowano dnia
Bonus
85%
wysoki bonus na tle konkurencji
Strona internetowa
80%
nowoczesna i łatwa w nawigacji
Mobile
70%
brak aplikacji, ale strona działa w wersji mobile
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
90%
gwarancja odpowiednich zabezpieczeń

BETFAN — opinie o bukmacherze

Bukmacher szturmem wkroczył na polski rynek hazardowy, zdobywając sobie grono zwolenników. Dobre opinie o Betfan oraz jego ofercie bonusowej skłoniły mnie do przyjrzenia się firmie z bliska. Zapraszam do recenzji.

Fakty o bukmacherze
Spółka-matkaBETFAN Sp. z o.o.
AdresBETFAN Sp. z o.o. ul. Śmiała 26 01-523 Warszawa
Nr licencji MF RPPS4.6831.3.2018
Kontakt[email protected]
Data uruchomienia2019
Czas trwania naszego testu8 godzin

Bonus Betfan vs Bonus bet-at-home

bet-at-home jest niekwestionowanym liderem rynku zakładów on-line w Europie. Jego podstawowy bonus to premia 50% do 850 zł. W Betfan natomiast na początek przygody z kuponami dostajesz 100% do 1000 zł. Istnieje jednak zasadnicza różnica.

 • W przypadku Betfan bonus jest aktualny zaledwie 14 dni, podczas gdy…
 • w bet-at-home bonus ma ważność aż 90 dni.

Z punktu widzenia gracza swoboda, jaką daje długi czas realizacji promocji, jest atutem, bo pozwala mu zagrać w najdogodniejszym momencie.

Dlatego to porównanie oceniamy na korzyść bet-at-home.

Oferta startowa, czyli bonus w BETFAN

Bonus w Betfan – ciekawe opcje na start?
Sprawiedliwość bonusu4/5
Odbierz bonusBonus bet-at-home
Kwota bonusu1000 zł
Dostępny kod bonusowybrak
Bonus bez depozytubrak
Bonus mobilnybrak
Bonus VIPbrak
Bonusy specjalnetak
Wartość całkowita1000 zł
Przymusowe bonusybrak
Dostępne dlazakładów wzajemnych
Liczba obrotów3
Kurs min.2,5
Ważność bonusu14 dni

Bonus powitalny Betfan jest ciekawą, przygotowaną w sposób klarowny ofertą dla nowych graczy. Poniżej przyglądamy się szczegółom.

Bonus powitalny Betfan

Do gry przystępuje się po dokonaniu drugiego depozytu o minimalnej wartości 100 zł, przy czym wartość przyznanego bonusu to aż 100% depozytowego wkładu.

Bez względu na kwotę depozytu, która jednak nie może być mniejsza niż 100 zł, do zgarnięcia mamy maksymalnie 1000 zł. Do tego ważność bonusu jest bardzo krótka, bo wynosi jedynie 14 dni.

Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3. Trzykrotny jest też obrót bonusem.

BETFAN promocje — co jeszcze dla graczy?

Operator w swojej ofercie ma także inne promocje. Sprawdzam, co jeszcze proponuje swoim graczom Betfan.

Simply The Bet

To promocja dla wszystkich graczy. Za każdy kupon, nawet chybiony, bukmacher rozdaje punkty, które wlicza do ogólnego rankingu uczestniczących z dowolnym zakładem. Oczywiście, im więcej punktów na koncie, tym większa nagroda. Co tydzień wygrywa najlepsza 50-tka w zestawieniu.

Simply The Game

Oferta analogiczna względem Simply The Bet, tyle że dotycząca gier karcianych i sportów wirtualnych. Nagradzanych jest 30 osób z największą liczbą punktów na koncie w danym tygodniu.

Cashback do 600 zł

To zakład bez ryzyka. Wpłacasz środki na konto i stawiasz swój pierwszy kupon. Jeśli wygrywasz, pieniądze są oczywiście Twoje. Jeśli nie, 100% stawki i tak wraca do Ciebie. Minimalna kwota pierwszego depozytu będzie wynosiła 50 PLN. Wymagany jest tylko 1 obrót przed wypłatą.

Cashout

Ciekawa opcja dla gracza. Każdy może wypłacić pieniądze w czasie rzeczywistym, nawet jeśli zdarzenie z kuponu jeszcze się nie zakończyło. W razie obawy o przegraną gracz wstrzymuje kupon i pobiera należne mu na danym etapie wytypowanych gier środki.

Czy BETFAN to legalny bukmacher?

Ministerstwo Finansów RP wyraziło zgodę, by BETFAN organizowało gry bukmacherskie na terenie Polski. Zgoda obejmuje zarówno działalność naziemną, jak i w internecie. Licencja bukmacherska o numerze nr PS4.6831.3.2018., została przyznana spółce w październiku 2018 roku.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji BETFAN, może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Po pierwsze, każdy legalny bukmacher online ma obowiązek opublikowania takiej informacji na swojej stronie internetowej. Nawet najlepszy bukmacher jest do tego zobligowany. BETFAN ma notę informacyjną opublikowaną na stronie głównej swojego portalu.
 2. Drugim sposobem weryfikacji czy bukmacher uczciwy jest, można odwiedzić witrynę online Ministerstwa Finansów. Użytkownik znajdzie tam wykaz wszystkich zakładów bukmacherskich w internecie, które mają zgodę Ministerstwa na prowadzenie działalności.

Oznacza to, że BETFAN działa w 100% legalny bukmacher i aktualnie, już po jego otwarciu, możemy bez żadnych przeszkód rozpocząć stawianie zakładów za jego pośrednictwem. Kontrola państwowa wpływa również na stosowanie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń, dlatego nie musimy obawiać się o nasze dane i wpłacone na konto pieniądze.

BETFAN jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada licencję Ministerstwa Finansów i przeszedł już procedurę rejestracyjną, co oznacza, że spełnia kryteria wymagane przez państwo.
 2. Gwarantuje odpowiednią ochronę i daje możliwość bezpiecznego stawiania zakładów pod kontrolą odpowiednich organów.
 3. Jako legalny podmiot zarejestrowany w Polsce, będzie odprowadzał podatki od wygranych, zasilając tym samym budżet naszego kraju.
 4. Ma siedzibę w Polsce, co oznacza, że budżet również będzie polski, a co za tym idzie, bukmacher będzie w pełni wypłacalny.
 5. Prezesem nowego legalnego bukmachera BETFAN został Piotr Lech Sienkiewicz. Jest to osoba, która związana jest z branżą bukmacherską od wielu lat. Wyżej wymieniony prezes pracował jak dotąd chociażby w firmie Forbet, czy Totolotek.

Co zaproponuje BETFAN w swojej ofercie?

Trzeba przyznać, że oferta bukmachera na zakłady jest naprawdę szeroka. BETFAN oferuje prawie 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. W wśród nich te najważniejsze, które w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością – piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, boks, futbol, kolarstwo, rugby, żużel.

Warto również zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze bukmacher oferuje zakłady na mało popularne sporty (m. in. pesapallo, lekkoatletyka), po drugie zaproponował graczom to, czego nie mają w swojej ofercie konkurencyjni bukmacherzy – profesjonalne zakłady dotyczące szeroko pojętej rozrywki. Mowa tu nie tylko o kilku zakładach na wybory prezydenckie czy wynik Tańca z gwiazdami, ale o prawie 200 zakładów, czyli mniej więcej tyle ile na piłkę ręczną.

Jest to bardzo ciekawa propozycja, która może przyciągnąć zupełnie nową kategorię graczy. W końcu nie wszyscy zainteresowani są sportem, a samo stawianie zakładów może być rozrywką samą w sobie. Musimy przyznać, że BETFAN opinie zbierze na pewno dobre w zakresie swojej oferty, a przecież może być tylko lepiej. Firma dopiero rozpoczęła działalność i jeszcze nie rozwinęła w pełni skrzydeł.

Bukmacher live, czyli BETFAN na żywo

Cieszymy się, że zakłady live znalazły się również w propozycji BetFan. Wzorem zagranicznych portali i rodzimych bukmacherów, polski gracz może odwiedzić zakłady na żywo klikając ze strony głównej w dedykowaną zakładkę. Dla przykładu projekt konkurencyjnego serwisu, który niedługo pojawi się na naszym rynku – Betclic – zakłada prezentację kalendarza live. To rozgrywki odbywające się w czasie rzeczywistym. Jak również kalendarz zakłady na żywo, który umożliwia planowanie z wyprzedzeniem zakładów live online. Ponieważ BETFAN opinie chce mieć równie dobre, odpowiednio pomyślał nad taką ofertą.

Dzięki podglądowi live, gra staje się bardziej emocjonująca, a gracze chętniej stawiają zakłady bukmacherskie. W zakładce znajdziemy podgląd nie tylko na ligi hokeja czy e-sport, ale też inne rozgrywki i gry, takie jak:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Baseball
 • Siatkówka
 • Kręgle
 • Counter Strike
 • Wiele innych

Czy w BETFAN zapłacimy podatek od wygranej?

Gdy spółka jest zarejestrowana w kraju i działa pod egidą Ministerstwa Finansów RP, płacenie przez nią podatków na rzecz państwa wydaje się oczywistą oczywistością. Powszechnie wiadomo, że 12% podatek od wygranej wprowadzony nowelą ustawy z kwietnia 2017 roku został przez bukmacherów przerzucony na użytkowników serwisu.

I to jest pewien problem, gdyż 12% to dużo. W porównaniu do innych państw europejskich – więcej niż przeciętna (w Niemczech podatek od wygranej w zakładach online wynosi 5%). Jak się okazuje, BETFAN gruntownie przemyślał sprawę i postanowił wprowadzić specjalną promocję, dzięki której gracze przy stawianiu dwóch zakładów z kursem łącznym co najmniej dwa, nie muszą martwić się podatek, który bukmacher bierze na swoje barki. Bez wątpienia Betfan opinie zbierze za to świetne, a wielu miłośników bukmacherki doceni starania nowego podmiotu na polskim rynku.

Odpowiedzialna gra w BETFAN sp. z o.o.

W temacie odpowiedzialnej gry przede wszystkim ważna jest prewencja. Szczególnie nowi użytkownicy powinni zapoznać się ze sposobami przeciwdziałania uzależnieniom. W dalszej kolejności bardzo ważne jest, aby dostrzec problem u siebie lub bliskich. Wstępnej analizie zdrowia psychicznego gracza, ma służyć udostępniony na stronie test. Jeśli dana osoba stwierdzi, że potrzebuje profesjonalnej pomocy można skorzystać z danych kontaktowych instytucji i organizacji podanych na stronie.

Dodatkowym zabezpieczeniem są limity. Zakładamy, że BETFAN sp. z o.o. w odpowiedni sposób przemyśli sprawę odpowiedzialnej gry, udostępni wartościowe informacje i zapewni bezpieczeństwo. Ważne jest wprowadzenie odpowiedniej zakładki na stronie lub umieszczenie informacji w formie pytań i odpowiedzi (FAQ). W tym momencie w serwisie ciężko odnaleźć materiały dotyczące tego zagadnienia, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że strona została uruchomiona kilka dni temu. Liczymy na to, że Betfan uzupełni te braki w szybkim czasie.

BETFAN bukmacher — jak przebiega rejestracja?

Betfan_rejestracja

Nim jednak dokona się pierwszej wpłaty i otrzyma bonus powitalny, należy przejść pozytywną weryfikację konta. Jest to związane z wypełnieniem odpowiednich formularzy oraz przesłaniem skanów niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów i informacji, jak: dowód osobisty oraz nr konta w banku. Nie inaczej przebiega proces u bukmachera BETFAN, ponieważ jest to tak naprawdę spełnienie polskich regulacji prawnych. Procedurę można przedstawić zazwyczaj w dwóch krokach:

 1. Należy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Udostępnianie wrażliwych danych osobowych oraz konta wynika z umowy między organami państwa a organizatorem zakładów wzajemnych.
 2. Zarejestrowane koto w serwisie musi być również w odpowiedni sposób aktywowane. Procedura związana jest z przesłaniem niezbędnych dokumentów, które mają służyć weryfikacji tożsamości użytkownika serwisu. Do czasu zweryfikowania konta, można skorzystać z konta tymczasowego z limitem 5000 zł na grę.

Obsługa Klienta w BETFAN

Obsługa klienta
Telefonbrak
Czat na żywo tak
Email[email protected]
Językipolski
LokalizacjaPolska
Opłatybrak
Dostępność9:00 – 23:00
Czas reakcji kilka minut

O wartości bukmachera świadczy nie tylko jego oferta, ale i obsługa klienta. Betfan wsparcie swoim graczom daje na bieżąco za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, wiadomości email oraz czatu na żywo.

Czas reakcji dyspozycyjnych w godzina 9:00 – 23:00 konsultantów jest bardzo szybki, a ich pomoc rzeczowa. Do tego na stronie bukmachera mamy zakładkę FAQ (najczęściej zadawane pytania), która stanowi alternatywny kanał informacyjny.

Skuteczne metody płatności u bukmachera BETFAN

Betfan_metody_płatności

Nowy bukmacher w Polsce nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia związane z transferem pieniędzy. Jest to wynikiem dużej konkurencji na wąskim rynku zakładów online. BETFAN już na początku swojej działalności zainwestował w łatwe i lubiane w naszym kraju metody płatności. Do wyboru użytkowników proponuje:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Karty płatnicze VISA I MasterCard

Wydaje się, że jest to optymalny zestaw. Przelewy24 zrzeszają wszystkie najważniejsze banki w Polsce, dodatkowo są uzupełnione o popularny w naszym kraju system BLIK i karty płatnicze.

Takie podejście wydaje się odpowiednie na początek działalności. Ważne, aby nie pójść w za duży wybór, ale też nie odstawać od konkurencji. Dodatkowo oczywiście płatności muszą być w pełni chronione. Z tym jednak nie będzie problemu, ponieważ legalny bukmacher jest pod ciągłym nadzorem organów kontrolnych. Ponadto najnowsze zabezpieczenia serwisu i ich aktualizacja, jak również posiadanie certyfikatu SSL, powinny być chlebem powszednim spółki, która posiada doświadczonego prezesa.

Wystarczy, że BETFAN, podobnie jak Polski Bukmacher, postawi na jakość i zaufanie oraz postara się nie utrudniać graczom dokonywania płatności wielkim wachlarzem różnych opcji. Prawdopodobnie jednak powyższa oferta będzie ulegała rozszerzaniu, ponieważ trzeba przypomnieć, że BETFAN jest nowym bukmacherem na polskim rynku, a jego oferta i renoma nie są jeszcze w pełni rozwinięte. BETFAN opinie ma jednak na razie bardzo korzystne i z dużym prawdopodobieństwem stanie się popularnym zakładem.

BETFAN — dokonywanie wpłaty krok po kroku

Krok 1. Po zalogowaniu się na konto gracza, w panelu sterowania pojawia się możliwość dokonania wpłaty. Wystarczy kliknąć w żółty przycisk WPŁAĆ.

Betfan_płatności

Krok 2. Zostaniesz przeniesiony do kolejnego okna, w którym należy wybrać wartość wpłaty, a następnie kliknąć WPŁATA.

Betfan_płatnościKrok 3. Pozostaje wybrać preferowany sposób dokonania wpłaty. Do wyboru jest wiele banków, a także system BLIK.

Betfan_płatności

BETFAN aplikacja — czy dostaniemy dobrą aplikację na mobile?

Bez wątpienia dobrze skrojona aplikacja mobilna jest w obecnych czasach niezbędnym dodatkiem dla każdego bukmachera. W końcu gracze lubią mieć dostęp do gry wszędzie i zawsze, gdy najdzie ich ochota na zabawę. BETFAN z pewnością nie będzie chciał odstawać od konkurencji pod względem dostępności zakładów na urządzenia mobile. Ważne, aby postawił od razu na rozwój programu dostosowanego do najbardziej popularnych platform mobile, czyli Androida i iOS.

Należy podkreślić, że wypuszczenie aplikacji natywnej jest procesem czasochłonnym i zazwyczaj wymaga badania rynku. Rzadko zdarza się, aby nowy bukmacher online wchodził na rynek od razu z gotową aplikacją. Firmy sprawdzają zachowania użytkowników i znając ich preferencję tworzą projekt aplikacji. Niewykluczone jednak, że BETFAN opinie będzie chciał zebrać jak najlepsze i aby się wyróżnić i od razu postawi na rozwój mobile od samego początku. Na razie jednak nie mamy informacji o tym, kiedy dokładnie zostanie wypuszczona apka, jednak nie ulega wątpliwości, że nie będziemy musieli na nią długo czekać!

BETFAN opinie 2021

W tych kilka dni po otwarciu witryny nie wiemy jeszcze dokładnie, czego możemy spodziewać się po bukmacherze BETFAN. Niezaprzeczalnie jest on legalną firmą ze wszystkimi tego konsekwencjami. Oznacza to między innymi, że nie musisz obawiać się wpłacenia pieniędzy na konto lub utraty podanych danych osobowych. BETFAN musiał spełnić wszystkie wymagania prawne, a jego działalność podlega ścisłej kontroli państwowej. Niezaprzeczalnie jednak bukmacher wszedł z przytupem na polski rynek. Bonus o wartości nawet 3000 złotych, możliwość grania bez podatku i promocje, które zmieniają się każdego dnia, to propozycje niespotykane do tej pory w naszym kraju. To wieści naprawdę udany rozwój firmy i szybkie zyskanie wiernych fanów.

Cieszymy się, że wraz z bezpieczeństwem i legalnością poszła również ciekawa oferta. Nie zabrakło topowych sportów i bezproblemowej obsługi klienta. Mamy nawet możliwość stawiania zakładów na mniej popularne dyscypliny oraz rozrywkę. Wyposażony w taki zestaw serwis bukmacherski z pewnością wejdzie przebojem na polski rynek. Opinie firma dopiero zbiera, więc trudno na razie określić, czy będą one pozytywne, czy wręcz odwrotnie. Jednak ich profesjonalne przygotowanie pozwala z uśmiechem patrzeć w przyszłość. Jedno jest pewne, BETFAN to propozycja na którą warto zwrócić uwagę!

Plusy BETFAN
 • wprowadzenie nowości na polskim rynku,
 • nowoczesna i przejrzysta strona internetowa,
 • atrakcyjny bonus na start,
 • możliwość grania bez podatku od wygranej,
 • dobrze dobrane formy płatności.
Minusy BETFAN
 • brak aplikacji na telefon (w tym momencie),
 • nierozwinięta polityka odpowiedzialnej gry.

FAQ: BETFAN

Jeszcze za wcześnie, aby móc oceniać opinie bukmachera BETFAN. Wydaje się jednak, że w niedalekiej przyszłości może to być jeden z lepszych bukmacherów w Polsce, gdyż odpowiadają za niego ludzie o dużym doświadczeniu w zakładach bukmacherskich.

Na razie BETFAN nie oferuje kodów bonusowych. Bardzo możliwe, że zmieni się to w przyszłości. Nie jest wykluczone, że kod bonusowy będzie umożliwiał otrzymanie dodatkowych środków.

W tej chwili BETFAN nie ma w swojej ofercie promocyjnej freebetu. Warto jednak wspomnieć o jego wysokim bonusie na start, aż do 3000 zł!


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*