Skip to main content

BETFAN opinie

Rekomendacja
Bonus850zł w bet-at-home
WarunkiBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, Przelewy24
WalutyPLN
LicencjaPolska
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

50% od 1 depozytu
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Weronika Hossa
Jestem pasjonatką rynku Forex I kryptowalut. Stawiam na pewny zysk i niewielkie straty. Na co dzień doradzam dużym graczom na giełdzie i piszę specjalistyczne artykuły w branży finansowej.
Zrecenzowano dnia
Bonus
85%
wysoki bonus na tle konkurencji
Strona internetowa
80%
nowoczesna i łatwa w nawigacji
Mobile
70%
brak aplikacji, ale strona działa w wersji mobile
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
90%
gwarancja odpowiednich zabezpieczeń

BETFAN – opinie o zupełnie nowym bukmacherze na polskim rynku

Kilka lat temu nowelizacja prawa skutecznie zmniejszyła rynek hazardowy w Polsce, początkowo wydawało się, że gracze zostaną z dosłownie kilkoma opcjami, a zakłady nie będą chciały przechodzić restrykcyjnych procesów rejestracji i otrzymania licencji. Na szczęście tak się nie stało, a polski rynek bukmacherski notuje stały wzrost. BETFAN jest tego najlepszym przykładem. Nieznana do tej pory nikomu firma wkracza na nasz rynek i planuje zdobyć serca miłośników hazardu.

Marka BETFAN swoją główną siedzibę ma w stolicy naszego kraju i uruchomił swoją stronę internetową 26 kwietnia 2019 roku, czyli dosłownie przed kilkoma dniami. BETFAN opinie bez wątpienia zamierza mieć dobre, dlatego zbadamy, czego możemy się spodziewać po tej firmie bukmacherskiej. Przyjrzymy się dokładnie planowanej ofercie i spróbujemy ocenić, czy gra u nowego buka będzie atrakcyjna i warta polecenia.

Plusy BETFAN
 • wprowadzenie nowości na polskim rynku,
 • nowoczesna i przejrzysta strona internetowa,
 • atrakcyjny bonus na start,
 • możliwość grania bez podatku od wygranej,
 • dobrze dobrane formy płatności.
Minusy BETFAN
 • brak aplikacji na telefon (w tym momencie),
 • nierozwinięta polityka odpowiedzialnej gry.

Oferta startowa, czyli BETFAN bonus

Jeśli mieszkasz za granicą, spróbuj gry w bet-at-home, który ma w ofercie ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy i bardzo atrakcyjne kursy.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Betfan_opinie

Wiele osób zastanawia się z pewnością, czy wraz z wejściem na rynek nowego bukmachera pojawią się nowe promocje. BETFAN bonus z pewnością przygotował odpowiedni, ponieważ zmuszony jest przebić się przez aktualną ofertę konkurencji i wyróżnić na rynku. Pomimo że wybór firm bukmacherskich nie jest bardzo szeroki, to jednak wiele marek ma już swoje ugruntowane pozycje, których nie zamierza tracić. W Betfan otrzymujesz bonus na start w wysokości 3000 złotych!

Promocja składa się z trzech kolejnych kroków, po przejściu których masz szansę dostać tak duży bonus:

 1. Wpłacasz pieniądze i otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat (10% od pierwszej – maksymalnie 150 zł, 8% od drugiej – maksymalnie 100 zł, 5% od trzeciej – maksymalnie 50 zł)
 2. Obracasz bonusem pięciokrotnie (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0)
 3. Gdy po tym przeniesiesz kasę z salda bonusowego na saldo główne, BetFan powiększy Twoją wygraną dziesięciokrotnie!

BETFAN promocje – co ciekawego przygotował dla graczy?

Betfan_bonus

Sam bonus powitalny do pierwszej wpłaty to za mało by przekonać do siebie wymagających klientów. Mogliśmy się zatem spodziewać, że serwis bukmacherski już w dniu swojego debiutu będzie posiadał także inne promocje. Tak się istotnie stało! Pozwoli to w pełni wykorzystać jego potencjał i móc wyklarować sobie solidne miejsce na tle konkurencji. Ta nigdy nie śpi i także analizuje kwestie bonusów bardzo mocno, dając nowe możliwości swoim graczom. Istotna jest również oferta promocyjna dla stałych graczy. W końcu nie sztuką jest pozyskać zwolenników, ale ich utrzymać..

Pierwszą promocją, która od razu rzuca się w oczy jest gra bez podatku. W przypadku, gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, BETFAN zmieni współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%. Oznacza to, że od tej wygranej tak naprawdę nie zapłacisz podatku, który jest obowiązkowy po wprowadzeniu nowelizacji prawnych. Świetna oferta, która bez wątpienia przyciągnie wielu graczy.

Druga oferta to RADAR365, czyli specjalna promocja dzienna, która zmienia się co 24 godziny. Wystarczy wejść w radar i sprawdzić, co BETFAN ma do zaoferowania danego dnia. A często są to naprawdę dobre promocje!

Czy BETFAN to legalny bukmacher?

Ministerstwo Finansów RP wyraziło zgodę, by BETFAN organizowało gry bukmacherskie na terenie Polski. Zgoda obejmuje zarówno działalność naziemną, jak i w internecie. Licencja bukmacherska o numerze nr PS4.6831.3.2018., została przyznana spółce w październiku 2018 roku.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji BETFAN, może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Po pierwsze, każdy legalny bukmacher online ma obowiązek opublikowania takiej informacji na swojej stronie internetowej. Nawet najlepszy bukmacher jest do tego zobligowany. BETFAN ma notę informacyjną opublikowaną na stronie głównej swojego portalu.
 2. Drugim sposobem weryfikacji czy bukmacher uczciwy jest, można odwiedzić witrynę online Ministerstwa Finansów. Użytkownik znajdzie tam wykaz wszystkich zakładów bukmacherskich w internecie, które mają zgodę Ministerstwa na prowadzenie działalności.

Oznacza to, że zakład bukmacherski BETFAN działa w 100% legalnie i aktualnie, już po jego otwarciu, możemy bez żadnych przeszkód rozpocząć stawianie zakładów za jego pośrednictwem. Kontrola państwowa wpływa również na stosowanie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń, dlatego nie musimy obawiać się o nasze dane i wpłacone na konto pieniądze.

BETFAN jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada licencję Ministerstwa Finansów i przeszedł już procedurę rejestracyjną, co oznacza, że spełnia kryteria wymagane przez państwo.
 2. Gwarantuje odpowiednią ochronę i daje możliwość bezpiecznego stawiania zakładów pod kontrolą odpowiednich organów.
 3. Jako legalny podmiot zarejestrowany w Polsce, będzie odprowadzał podatki od wygranych, zasilając tym samym budżet naszego kraju.
 4. Ma siedzibę w Polsce, co oznacza, że budżet również będzie polski, a co za tym idzie, bukmacher będzie w pełni wypłacalny.
 5. Prezesem nowego legalnego bukmachera BETFAN został Piotr Lech Sienkiewicz. Jest to osoba, która związana jest z branżą bukmacherską od wielu lat. Wyżej wymieniony prezes pracował jak dotąd chociażby w firmie Forbet, czy Totolotek.

Co zaproponuje BETFAN w swojej ofercie?

Trzeba przyznać, że oferta bukmachera na zakłady jest naprawdę szeroka. BETFAN oferuje prawie 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. W wśród nich te najważniejsze, które w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością – piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, boks, futbol, kolarstwo, rugby, żużel.

Warto również zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze bukmacher oferuje zakłady na mało popularne sporty (m. in. pesapallo, lekkoatletyka), po drugie zaproponował graczom to, czego nie mają w swojej ofercie konkurencyjni bukmacherzy – profesjonalne zakłady dotyczące szeroko pojętej rozrywki. Mowa tu nie tylko o kilku zakładach na wybory prezydenckie czy wynik Tańca z gwiazdami, ale o prawie 200 zakładów, czyli mniej więcej tyle ile na piłkę ręczną.

Jest to bardzo ciekawa propozycja, która może przyciągnąć zupełnie nową kategorię graczy. W końcu nie wszyscy zainteresowani są sportem, a samo stawianie zakładów może być rozrywką samą w sobie. Musimy przyznać, że BETFAN opinie zbierze na pewno dobre w zakresie swojej oferty, a przecież może być tylko lepiej. Firma dopiero rozpoczęła działalność i jeszcze nie rozwinęła w pełni skrzydeł.

Bukmacher live, czyli BETFAN na żywo

Cieszymy się, że zakłady live znalazły się również w propozycji BetFan. Wzorem zagranicznych portali i rodzimych bukmacherów, polski gracz może odwiedzić zakłady na żywo klikając ze strony głównej w dedykowaną zakładkę. Dla przykładu projekt konkurencyjnego serwisu, który niedługo pojawi się na naszym rynku – Betclic – zakłada prezentację kalendarza live. To rozgrywki odbywające się w czasie rzeczywistym. Jak również kalendarz zakłady na żywo, który umożliwia planowanie z wyprzedzeniem zakładów live online. Ponieważ BETFAN opinie chce mieć równie dobre, odpowiednio pomyślał nad taką ofertą.

Dzięki podglądowi live, gra staje się bardziej emocjonująca, a gracze chętniej stawiają zakłady. W zakładce znajdziemy podgląd na różne sporty, ale również e-sport (wszystko w zależności od tego, co aktualnie dzieje się na świecie):

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Baseball
 • Siatkówka
 • Kręgle
 • Counter Strike
 • Wiele innych

Czy w BETFAN zapłacimy podatek od wygranej?

Gdy spółka jest zarejestrowana w kraju i działa pod egidą Ministerstwa Finansów RP, płacenie przez nią podatków na rzecz państwa wydaje się oczywistą oczywistością. Powszechnie wiadomo, że 12% podatek od wygranej wprowadzony nowelą ustawy z kwietnia 2017 roku został przez bukmacherów przerzucony na użytkowników serwisu.

I to jest pewien problem, gdyż 12% to dużo. W porównaniu do innych państw europejskich – więcej niż przeciętna (w Niemczech podatek od wygranej w zakładach online wynosi 5%). Jak się okazuje, BETFAN gruntownie przemyślał sprawę i postanowił wprowadzić specjalną promocję, dzięki której gracze przy stawianiu dwóch zakładów z kursem łącznym co najmniej dwa, nie muszą martwić się podatek, który bukmacher bierze na swoje barki. Bez wątpienia Betfan opinie zbierze za to świetne, a wielu miłośników bukmacherki doceni starania nowego podmiotu na polskim rynku.

Odpowiedzialna gra w BETFAN sp. z o.o.

W temacie odpowiedzialnej gry przede wszystkim ważna jest prewencja. Szczególnie nowi użytkownicy powinni zapoznać się ze sposobami przeciwdziałania uzależnieniom. W dalszej kolejności bardzo ważne jest, aby dostrzec problem u siebie lub bliskich. Wstępnej analizie zdrowia psychicznego gracza, ma służyć udostępniony na stronie test. Jeśli dana osoba stwierdzi, że potrzebuje profesjonalnej pomocy można skorzystać z danych kontaktowych instytucji i organizacji podanych na stronie.

Dodatkowym zabezpieczeniem są limity. Zakładamy, że BETFAN sp. z o.o. w odpowiedni sposób przemyśli sprawę odpowiedzialnej gry, udostępni wartościowe informacje i zapewni bezpieczeństwo. Ważne jest wprowadzenie odpowiedniej zakładki na stronie lub umieszczenie informacji w formie pytań i odpowiedzi (FAQ). W tym momencie w serwisie ciężko odnaleźć materiały dotyczące tego zagadnienia, jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że strona została uruchomiona kilka dni temu. Liczymy na to, że Betfan uzupełni te braki w szybkim czasie.

BETFAN bukmacher – jak przebiega rejestracja?

Betfan_rejestracja

Nim jednak dokona się pierwszej wpłaty i otrzyma bonus powitalny, należy przejść pozytywną weryfikację konta. Jest to związane z wypełnieniem odpowiednich formularzy oraz przesłaniem skanów niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów i informacji, jak: dowód osobisty oraz nr konta w banku. Nie inaczej przebiega proces u bukmachera BETFAN, ponieważ jest to tak naprawdę spełnienie polskich regulacji prawnych. Procedurę można przedstawić zazwyczaj w dwóch krokach:

 1. Należy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Udostępnianie wrażliwych danych osobowych oraz konta wynika z umowy między organami państwa a organizatorem zakładów wzajemnych.
 2. Zarejestrowane koto w serwisie musi być również w odpowiedni sposób aktywowane. Procedura związana jest z przesłaniem niezbędnych dokumentów, które mają służyć weryfikacji tożsamości użytkownika serwisu. Do czasu zweryfikowania konta, można skorzystać z konta tymczasowego z limitem 5000 zł na grę.
Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Obsługa Klienta: profesjonalizm i dostępność musi być wyróżnikiem BETFAN

Obsługa klienta jest jedną z najważniejszych cech, które mówią o wiarygodności bukmachera. Szczególnie początkujący gracze muszą mieć pewność, że są w dobrych rękach. Rzetelne przygotowanie konsultantów oraz niezbędne informacje na stronie są priorytetowymi działaniami, by zdobyć zaufanie graczy.

Nie ma wątpliwości, iż tuż po otwarciu serwisu online bukmacher musi udostępnić graczom konsultantów serwisu. Jak widać, BETFAN wziął sobie jako punkt honoru świadczenie rzetelnej informacji o produktach i usługach. Zdarza się, że początkowo firmy po prostu publikują garść dokumentów, jednak naszym zdaniem tutaj powinno być odwrotnie. Nim jeszcze powstanie cały dział obsługi, konieczne jest stworzenie formularza FAQ.

To rokuje bardzo dobrze na dalsze działania spółki. Do dyspozycji graczy w zakresie kontaktu są:

 • E-mail
 • Chat
 • Infolinia

Kontakt przez e-mail jest niezbędny do wyjaśniania bardziej skomplikowanych kwestii korzystania z usług bukmacherskich. Istotne jest również, że na stronie znajdziemy czytelny regulamin. Jego wartość trudno przecenić. Często gracze zapominają, że wszystkie relacje na poziomie bukmacher-typer są opisane właśnie tam. Jeśli użytkownicy nie chcą być rozczarowani współpracą z zakładami bukmacherskimi online, najlepiej na samym początku, jeszcze przed postawieniem pierwszego kuponu, zainwestować trochę czasu i przeczytać go dokładnie.

Skuteczne metody płatności u bukmachera BETFAN

Betfan_metody_płatności

Nowy bukmacher w Polsce nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia związane z transferem pieniędzy. Jest to wynikiem dużej konkurencji na wąskim rynku zakładów online. BETFAN już na początku swojej działalności zainwestował w popularne i lubiane w naszym kraju metody płatności. Do wyboru użytkowników proponuje:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Karty płatnicze VISA I MasterCard

Wydaje się, że jest to optymalny zestaw. Przelewy24 zrzeszają wszystkie najważniejsze banki w Polsce, dodatkowo są uzupełnione o popularny w naszym kraju system BLIK i karty płatnicze.

Takie podejście wydaje się odpowiednie na początek działalności. Ważne aby nie pójść w za duży wybór, ale też nie odstawać od konkurencji. Dodatkowo oczywiście płatności muszą być w pełni chronione. Z tym jednak nie będzie problemu, ponieważ legalny bukmacher jest pod ciągłym nadzorem organów kontrolnych. Ponadto najnowsze zabezpieczenia serwisu i ich aktualizacja, jak również posiadanie certyfikatu SSL, powinny być chlebem powszednim spółki, która posiada doświadczonego prezesa.

Wystarczy, że BETFAN, podobnie jak Polski Bukmacher, postawi na jakość i zaufanie oraz postara się nie utrudniać graczom dokonywania płatności wielkim wachlarzem różnych opcji. Prawdopodobnie jednak powyższa oferta będzie ulegała rozszerzaniu, ponieważ trzeba przypomnieć, że BETFAN jest nowym bukmacherem na polskim rynku, a jego oferta i renoma nie są jeszcze w pełni rozwinięte. BETFAN opinie ma jednak na razie bardzo korzystne i z dużym prawdopodobieństwem stanie się popularnym zakładem.

BETFAN – dokonywanie wpłaty krok po kroku

Krok 1. Po zalogowaniu się na konto gracza, w panelu sterowania pojawia się możliwość dokonania wpłaty. Wystarczy kliknąć w żółty przycisk WPŁAĆ.

Betfan_płatności

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Krok 2. Zostaniesz przeniesiony do kolejnego okna, w którym należy wybrać wartość wpłaty, a następnie kliknąć WPŁATA.

Betfan_płatnościKrok 3. Pozostaje wybrać preferowany sposób dokonania wpłaty. Do wyboru jest wiele banków, a także system BLIK.

Betfan_płatności

BETFAN aplikacja — czy dostaniemy dobrą aplikację na mobile?

Bez wątpienia dobrze skrojona aplikacja mobilna jest w obecnych czasach niezbędnym dodatkiem dla każdego bukmachera. W końcu gracze lubią mieć dostęp do gry wszędzie i zawsze, gdy najdzie ich ochota na zabawę. BETFAN z pewnością nie będzie chciał odstawać od konkurencji pod względem dostępności zakładów na urządzenia mobile. Ważne, aby postawił od razu na rozwój programu dostosowanego do najbardziej popularnych platform mobile, czyli Androida i iOS.

Należy podkreślić, że wypuszczenie aplikacji natywnej jest procesem czasochłonnym i zazwyczaj wymaga badania rynku. Rzadko zdarza się, aby nowy bukmacher online wchodził na rynek od razu z gotową aplikacją. Firmy sprawdzają zachowania użytkowników i znając ich preferencję tworzą projekt aplikacji. Niewykluczone jednak, że BETFAN opinie będzie chciał zebrać jak najlepsze i aby się wyróżnić i od razu postawi na rozwój mobile od samego początku. Na razie jednak nie mamy informacji o tym, kiedy dokładnie zostanie wypuszczona apka, jednak nie ulega wątpliwości, że nie będziemy musieli na nią długo czekać!

BETFAN opinie 2020

W te kilka dni po otwarciu witryny nie wiemy jeszcze dokładnie czego możemy spodziewać się po bukmacherze BETFAN. Niezaprzeczalnie jest on legalną firmą ze wszystkimi tego konsekwencjami. Oznacza to między innymi, że nie musisz obawiać się wpłacenia pieniędzy na konto lub utraty podanych danych osobowych. BETFAN musiał spełnić wszystkie wymagania prawne, a jego działalność podlega ścisłej kontroli państwowej. Niezaprzeczalnie jednak bukmacher wszedł z przytupem na polski rynek. Bonus o wartości nawet 3000 złotych, możliwość grania bez podatku i promocje, które zmieniają się każdego dnia, to propozycje niespotykane do tej pory w naszym kraju. To wieści naprawdę udany rozwój firmy i szybkie zyskanie wiernych fanów.

Cieszymy się, że wraz z bezpieczeństwem i legalnością poszła również ciekawa oferta. Nie zabrakło topowych sportów i bezproblemowej obsługi klienta. Mamy nawet możliwość stawiania zakładów na mniej popularne dyscypliny oraz rozrywkę. Wyposażony w taki zestaw serwis bukmacherski z pewnością wejdzie przebojem na polski rynek. BETFAN opinie na razie zbiera i ciężko w tym momencie określić, czy będą one pozytywne, czy wręcz odwrotnie. Jednak ich profesjonalne przygotowanie pozwala z uśmiechem patrzeć w przyszłość. Jedno jest pewne, BETFAN to propozycja na którą warto zwrócić uwagę!

FAQ: BETFAN

Jeszcze za wcześnie, aby móc oceniać opinie bukmachera BETFAN. Wydaje się jednak, że w niedalekiej przyszłości może to być jeden z lepszych bukmacherów w Polsce, gdyż odpowiadają za niego ludzie o dużym doświadczeniu w zakładach bukmacherskich.

Na razie BETFAN nie oferuje kodów bonusowych. Bardzo możliwe, że zmieni się to w przyszłości. Nie jest wykluczone, że kod bonusowy będzie umożliwiał otrzymanie dodatkowych środków.

W tej chwili BETFAN nie ma w swojej ofercie promocyjnej freebetu. Warto jednak wspomnieć o jego wysokim bonusie na start, aż do 3000 zł!


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*