betters main logo

Betters Opinie

Zaktualizowano: 20/02/2023 Rynek
Autor Michał Kareta Autor 20/02/2023 Rynek
Informacje
Bonus Lepszy w STS 1469 zł w tym: 100% od 1 dep. do 1200 zł 200 zł za zakład bez ryzyka Kod: KODSTSVIP TYLKO U NAS: 29 zł freebet bez depozytu 20 zł na sporty wirtualne 20 zł na Betgames
Zasady i warunki Bonus 100% od 1 depozytu obrót x3; kurs min. 1,91 brak limitów czasowych
Metody płatności Przelewy24, Visa, MasterCard, BLIK
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

Visit

Michał Kareta
Michał Kareta
Recenzent
BETTERS to z pewnością ciekawy kierunek bukmacherski. Operator musi jednak dopracować ofertę bonusową, która poważnie odstaje od propozycji konkurencji, oraz funkcjonalność strony www.
Michał Kareta Recenzent

BETTERS – opinie o nowym legalnym bukmacherze z polskim kapitałem

Już jest! Na rynku pojawił się kolejny legalny bukmacher. Choć w ostatnim czasie nieustannie jesteśmy świadkami debiutów, ten wydaje się wyjątkowy. BETTERS pod wieloma względami imponuje i zaskakuje.

Bukmacher przygotował rozbudowaną ofertę, wysyłając wyraźny sygnał, że ma ambicje zaznaczyć swoją obecność na rynku. Nie wyrzekł się jednak też kilku istotnych błędów. Czy BETTERS opinie ma dobre? Sprawdzamy!

BETTERS bonus powitalny – oferta poniżej oczekiwań

Bonus w STS
bonus u bukmachera 190
Bonus w STS
Obrót
x3
Inne promocje STS
Minimalny kurs
1.91
Kod promocyjny
Kod: KODSTSVIP
Odbierz bonus
przejdź na stronę przez nasz link
Freebet
TYLKO U NAS: 29 zł freebet bez depozytu

Jak każdy bukmacher, BETTERS również przygotował ofertę powitalną. Jak prezentuje się oferowany przez BETTERS bonus na start? Niestety, ocena musi być w tym przypadku zdecydowanie negatywna. Jedyne, na co mogą liczyć nowi gracze, to freebet w wysokości 20 zł.

Dzisiaj to jedna z najgorszych ofert powitalnych na rynku. Dla porównania, inny początkujący bukmacher – BETFAN – oferuje cashback 100% do 600 zł. To przeciętna propozycja, jednak na tle przygotowanej przez BETTERS oferty wypada znakomicie. Warto podkreślić, że BETTERS to legalny bukmacher.

betters bonus

Oznacza to, że grając u niego, płacisz podatek. Legalni bukmacherzy, tacy jak STS czy forBET, oferują wyższe bonusy powitalne, chcąc wynagrodzić graczom ponoszone przez nich koszty związane z podatkiem. To sprawia, że moje zdanie o przygotowanym przez BETTERS bonusie jest jeszcze gorsze.

Plusy bonusu BETTERS
 • Brak wymaganego obrotu
 • Niska wymagana wpłata kwalifikująca do otrzymania bonusu
 • Brak kodu promocyjnego
Minusy bonusu BETTERS
 • Bardzo niska kwota bonusu
 • Bonus tylko w formie freebetu
 • Konieczność zagrania freebetu co najmniej po kursie 1.8
 • Aby otrzymać freebet, musisz najpierw obstawić zakład za co najmniej 20 zł

Jak zdobyć bonus w BETTERS krok po kroku

Na temat bonusu oferowanego przez BETTERS opinie są jednoznacznie negatywne. Jednak Betters to bukmacher, który ma szereg innych zalet. Zatem być może i tak zdecydujesz się założyć u niego konto. Wtedy warto, abyś odebrał od BETTERS bonus. Zrobisz to w kilku krokach:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj się na stronie BETTERS pl.
 2. Dokonaj wpłaty w wysokości co najmniej 20 zł.
 3. Postaw dowolny zakład za co najmniej 20 zł w ciągu 3 dni od rejestracji konta.
 4. Freebet 20 zł pojawi się na Twoim koncie.

Warunki obrotu bonusem

W BETTERS bonus przyjmuje formę freebetu. Jeśli okaże się on wygrany, pieniądze możesz wypłacić od razu. Obrót nie jest wymagany. Niemniej, aby obstawić freebet i odebrać wygraną, musisz spełnić kilka warunków.

 • Prawo do bonusu przysługuje każdemu, kto założył konto i obstawił zakład za co najmniej 20 zł.
 • Bonus jest przydzielany automatycznie.
 • Na wykorzystanie freebetu masz 30 dni od momentu przyznania.
 • W ramach freebetu możesz obstawić zakład pojedynczy lub KOMBI.
 • Minimalny krus freebetu to 1.8.
 • Bonus przysługuje bez względu na wybraną formę płatności.

BETTERS kod promocyjny – czy jest wymagany?

Niektórzy bukmacherzy wymagają wpisania kodu promocyjnego w formularzu rejestracji. Od tego uzależniają przydzielenie bonusu. Jednak w BETTERS kod promocyjny nie jest wymagany.

Bukmacher postanowił ułatwić typerom odebranie bonusu, który jest przydzielany automatycznie po spełnieniu warunków. Niewykluczone jednak, że z czasem pojawiają się specjalne kody promocyjne.

Być może w ramach kodu będzie możliwe odebranie bonusu specjalnego. Na razie jednak nic takiego nie pojawiło się w ofercie bukmachera BETTERS.

Inne promocje

Nie mam wątpliwości, że kwestia bonusów i promocji to najbardziej niedopracowany przez bukmachera obszar. Bonus powitalny jest słaby, podobnie jak promocje dodatkowe W BETTERS promocje to obecnie tylko freebety. Poza głównym bonusem powitalnym, możesz skorzystać jeszcze z 2 innych promocji. To bardzo mało.

THREEBET

W ramach promocji THREEBET możesz zdobyć 3 freebety o wartości 20 zł każdy. Wymaga to jednak postawienia aż 3 zakładów za 50 zł w ciągu 3 dni. Zakwalifikuje Cię to do promocji, przez co otrzymasz 3 freebety do wykorzystania w ciągu 72 godzin.

50/50

BETTERS bukmacher postanowił nagradzać nowych graczy. Co 50-ty typer, który dokona w BETTERS rejestracji, otrzyma freebet w wysokości 50 zł. Czas na jego wykorzystanie to 30 dni.

BETTERS – sporty w ofercie bukmachera

Niewielu nowych bukmacherów może się pochwalić tak imponującą ofertą jak BETTERS. Już na starcie jest ich około 30. Wygląda to dobrze nawet na tle największych graczy rynkowych, takich jak STS czy Betclic.

W BETTERS sport numer jeden to zdecydowanie piłka nożna. Wydarzeń z tej dyscypliny jest w ofercie najwięcej. BETTERS to bukmacher, który pamięta o miłośnikach e-sportu i sportów wirtualnych. Ofertę uzupełniają zakłady pozasportowe.

W ofercie BETTERS już teraz nie brakuje w zasadzie niczego. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, co na starcie zaoferował ten początkujący bukmacher.

W BETTERS piłka nożna stanowi podstawę oferty

Oferta
sporty u bukmachera
Liczba sportów
30+
Kursy
średnie
Topowy sport
piłka nożna
Zakłady na żywo
dostępne
Najważniejsze ligi
Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1
E-sport
dostępny
Polskie ligi
Ekstraklasa, I liga, Superpuchar Polski

W BETTERS opinie na temat całości oferty są pozytywne. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta zakładów na piłkę nożną. Popularność tego sportu sprawia, że u większości bukmacherów jest on numerem jeden.

Podobnie jest w BETTERS, gdzie możesz obstawiać kilkadziesiąt lig. Dostępne są zakłady na główne i egzotyczne ligi na różnych poziomach rozgrywkowych. Uwagę zwracają oferowane przez BETTERS kursy. Aktualnie należą do najwyższych na rynku. W większości przypadków marża jest niższa niż u konkurencji, na przykład w STS.

betters piłka nożna
Wybór zakładów na piłkę nożną jest w BETTERS zadowalający

Dotyczy to przede wszystkim zakładów na zdarzenia z głównych lig. W BETTERS piłkę nożną możesz obstawiać przed meczem, jak również live. Oferta na piłkę nożną w BETTERS jest bardzo dobra.

BETTERS piłka nożna – polskie ligi w ofercie bukmachera

kursy zakładów
Payout
ok. 92%
Kursy
średnie
Liczba dostępnych lig
>20
Liczba dostępnych zakładów
>250
Specjalne bonusy
nie

W BETTERS piłka nożna to oferta na dziesiątki lig z całego świata. Oczywiście, możesz obstawiać również zakłady na wydarzenia z rodzimego podwórka. Aktualnie w ofercie znajdują się zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę, I ligę i Puchar Polski. Nie powstał jeszcze terminarz dla niższych lig, prawdopodobnie stąd ich brak w ofercie. Kursy są moim zdaniem zadowalające.

BETTERS – kursy i oferta na sport numer dwa, czyli tenis stołowy

Widać wyraźnie, że BETTERS chce się wyróżnić. Bukmacher przygotował bardzo bogatą ofertę zdarzeń w mało popularnym sporcie, jakim jest tenis stołowy. Na tle konkurencji oferta w tym sporcie wygląda oszałamiająco.

Możesz obstawiać wszystkie rozgrywki międzynarodowe, jak również mecze krajowe z głównych oraz bardzo egzotycznych lig. Na razie nie przysługuje na ten ten sport w BETTERS kod promocyjny, ale może pojawi się w przyszłości.

Bukmacher oferuje wysokie kursy na tenis stołowy, a zakłady możesz zawierać przed meczami lub na żywo. Moim zdaniem warto docenić tę niestandardową ofertę bukmachera.

Bezpieczeństwo gry w BETTERS – opinie i fakty

Bezpieczeństwo
bezpieczeństwo u bukmachera 190
Zaufany
godny zaufania
SSL
tak
Licencja
Ministra Finansów RP
2-stopniowa weryfikacja
brak
Przymusowe bonusy
brak
Oddzielny fundusz
brak
Na czarnej liście
nigdy
Inne środki bezpieczeństwa
brak
Problemy z wypłatą
nigdy
Bezpieczny od
2021
Generator Liczb Losowych
tak
Właściciel
SILESIA Entertainment Sp. z o. o.

Bez wątpienia BETTERS to bukmacher, któremu możesz zaufać. Jest to polska marka, za którą stoi firma SILESIA Entertainment Sp. z o. o. z kapitałem zakładowym w wysokości ponad 2 mln zł. Bukmacher posiada licencję Ministra Finansów RP na organizację zakładów wzajemnych.

Jest to zatem w pełni legalny bukmacher. W kampanii reklamowej bukmachera bierze udział znany dziennikarz sportowy – Bożydar Iwanow. Wszystko wskazuje zatem na to, że w kwestii bezpieczeństwa gry w BETTERS opinie pozytywne są w pełni uzasadnione przez fakty.

Licencja bukmachera

BETTERS posiada licencję Ministra Finansów RP. Oznacza to całkowitą legalność bukmachera. Z pewnością możesz zaufać firmie, która posiada licencję wydaną przez państwo należące do UE.

Możesz być również spokojny o wypłaty i brak problemów prawnych spowodowanych obstawianiem wydarzeń sportowych.

BETTERS – bukmacher bez streamingu

Niestety, BETTERS to bukmacher, który jak na razie nie udostępnia streamingu z wydarzeń na żywo. Zważając jednak na bogatą ofertę zdarzeń live i ogólny profesjonalizm bukmachera, liczę, że niedługo pojawią się transmisje wideo.

Dzisiaj jest to już standard w przypadku renomowanych bukmacherów. Moim zdaniem brak streamingu to duży minus.

BETTERS – jakie kursy oferuje bukmacher?

Jeśli rozważasz rozpoczęcie gry w BETTERS, pytanie o kursy pewnie nurtuje Cię najmocniej. Na tle konkurencji bukmacher oferuje bardzo atrakcyjne kursy. W przypadku głównych lig piłkarskich trzeba je zaliczyć do absolutnej czołówki.

Ocena kursów BETTERS
Ocena kursów4/5
Duże ligi4-6%
Małe ligi8-9%
Warunki bonusowebardzo łatwe
Zakłady na żywo4/5
Główni rywaleSTS, Betclic, forBET

W kwestii kursów na niższe ligi w BETTERS opinie nie są już aż tak pozytywne. Jednak nawet kursy zakładów na niższe ligi i mniej popularne sporty utrzymują się na przeciętnym poziomie. Uważam, że oferowane przez BETTERS kursy ogółem należy ocenić pozytywnie.

Kursy BETTERS
ZDARZENIESTS Bonus

Zakłady

STS Bonus

Zakłady

forBet Bonus

Zakłady

Valenca – Getafe (3 – drogowe)5.62%6.78%2.77%
Nieciecza – Mielec (3 – drogowe)4.71%4.92%3.25%
Phoenix – Milwaukee Bucks (2 – drogowe)7.03%4.51%2.5%

BETTERS bukmacher live – kursy zakładów na żywo

Dla wszystkich graczy BETTERS bukmacher przygotował atrakcyjną ofertę live. Kursy na wydarzenia na żywo są podobne do kursów na wydarzenia z oferty przedmeczowej. Zatem w przypadku najwyższych lig piłkarskich BETTERS dominuje nad większością konkurencji.

Natomiast wysokość kursów na zdarzenia z niższych lig i egzotycznych sportów plasują bukmachera w środku stawki. Ogólnie, kursy na zdarzenia live w BETTERS oceniam pozytywnie.

Gra na żywo

Oferta zakładów live w BETTERS jest bogata. Możesz obstawiać zdarzenia piłkarskie, koszykarskie, czy hokejowe, ale też tenis stołowy, badminton oraz wiele wydarzeń ze świata e-sport. Jak na razie bukmacher nie udostępnia relacji z wydarzeń, jednak do większości dołączone są grafiki.

betters live 1

Widok szczegółowy zakładów live w BETTERS.

betters live 2

Przegląd oferty na żywo w BETTERS.

Na bieżąco możesz również śledzić wynik. Grę live w BETTERS oceniam pozytywnie, jednak niecierpliwie czekam na udostępnienie streamingu.

BETTERS – opinie o opcji cashout

cashout
Cashout
niedostępny
Częściowy
tak
Pełny
tak
Bonusy
nie

BETTERS jeszcze nie oferuje opcji cashout. Jednak bukmacher zapowiedział, że niedługo pojawi się w ofercie. Wiadomo już również, jaką przybierze formę. Na temat opcji cashout, którą zaoferuje BETTERS opinie są zwykle pozytywne.

Głównie ze względu na duży wybór rozwiązań. Będziesz mógł skorzystać z opcji cashoutu pełnego, częściowego i automatycznego. To bardzo ciekawe rozwiązanie.

Mobilny bukmacher

Mobile
Liczba sportów
>30
Dostępność
każde urządzenie obsługujące dowolną przeglądarkę internetową
Aplikacja
nie
Funkcjonalność
2/5
Strona mobilna
tak
Zakłady live
tak

Dzisiaj standardem wśród bukmacherów staje się aplikacja mobilna. Niestety, BETTERS jak na razie jej nie posiada. Czy jednak to oznacza, że na temat gry mobilnej w BETTERS opinie muszą być jednoznacznie negatywne?

Wcale nie. Co prawda na tle konkurencji gra mobilna w BETTERS wygląda co najwyżej przeciętnie, jednak jak najbardziej jest możliwa. Strona internetowa bukmachera dostosowuje się do wymiarów urządzenia.

betters wersja mobile
Wygląd wersji mobilnej BETTERS

Dzięki temu nawet na telefonie komórkowym można z niej korzystać w miarę wygodnie. Jednak przez brak aplikacji w 2021 roku nie mogę ocenić gry mobilnej pozytywnie.

BETTERS – opinie o metodach płatności

Większość typerów docenia możliwość wyboru spośród wielu dostępnych metod płatności. Z tego powodu na temat sposobów składania depozytu w BETTERS opinie są umiarkowanie negatywne. Na depozyt bukmacher sposób ma tylko jeden, wpłatę umożliwiając tylko przez Przelewy24.

Oczywiście, wpłacając przez Przelewy24, nadal masz pewien wybór. Możesz wybrać przelew bankowy, BLIK, Skycash lub płatność kartą. Jednak zawsze transakcja będzie przetwarzana przez Przelewy24. Stawia to w kiepskiej pozycji typerów, którzy z jakiś powodów akurat tej firmie nie ufają.

Ponadto, dużym minusem jest brak opcji wpłaty przez portfel internetowy. Szczerze przyznam, że jest to moja ulubiona forma wpłaty ze względu na anonimowość i błyskawiczny transfer środków. Kiedy jestem zmuszony skorzystać z Przelewy24, wybieram BLIK ze względu na wygodę. W kwestii metod wpłaty BETTERS wypada bardzo słabo na tle konkurencji.

Płatność BETTERS
NazwaOpłataWpłata minimalnaWpłata maksymalnaCzas wpłaty
Przelewy240%2 zł100 000 złnatychmiast
VISA0%2 zł100 000 złnatychmiast
Mastercard0%2 zł100 000 złnatychmiast
BLIK0%2 zł100 000 złnatychmiast

Na plus przemawia brak opłat za wpłaty i brak limitów. Mimo to moja opinia na temat wpłat w BETTERS nie może być pozytywna. Mam nadzieję, że ten początkujący bukmacher niedługo naprawi niedopatrzenia w tym obszarze.

Wpłata depozytu krok po kroku

W BETTERS depozyt złożysz szybko i prosto. Postępuj według poniższej instrukcji, a środki dosłownie po chwili znajdą się na Twoim koncie.

betters wpłata depozytu 1

Kliknij w saldo Twojego konta w prawym górnym rogu.

betters wpłata depozytu 2

Następnie kliknij w Mój Portfel, który znajduje się w menu po lewej stronie ekranu.

betters wpłata depozytu 3

Na koniec wybierz opcję Wpłata, określ kwotę depozytu, który złożysz wyłącznie za pośrednictwem Przelewy24, w końcu zleć transakcję przyciskiem Zatwierdź.

BETTERS – jak działa obsługa klienta?

Support
obsluga klienta 190
Telefon
nie
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
tak
Opłaty
brak
Email
Dostępność
24/7
Języki
polski
Czas reakcji
kilkanaście sekund

W BETTERS support jest dostępny przez czat na żywo i email. To standardowe formy kontaktu, które umożliwia już niemal każdy bukmacher. Odpowiedzi na maile przychodzą w czasie od kilku do 24 godzin. O wiele lepiej kontaktować się przez czat.

Wypróbowałem tę metodę i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Oczekiwanie na konsultanta wynosi zwykle kilkanaście sekund. Obsługa jest miła, pomocna i kompetentna. Na wszystkie pytania otrzymałem odpowiedzi rozwiązujące mój problem.

betters obsługa klienta

Na temat supportu BETTERS opinie muszą być pozytywne. Działa bardzo dobrze, dorównując supportowi najbardziej renomowanych konkurentów, co korzystnie wpływa na opinie o firmie.

Strona internetowa BETTERS pl

Witryna bukmachera internetowego BETTERS jest bardzo przejrzysta. Bez trudu odnajdziesz zakłady live, sporty wirtualne, e-sport czy opcję szybkiego zakładu. Na razie w BETTERS pl brakuje jeszcze funkcji dodatkowych, takich jak na przykład przypomnienia o nadchodzących meczach.

betters strona www
Strona www BETTERS jest czytelna i intuicyjna

Dla niektórych graczy może to być znaczący minus. Jednak moim zdaniem największym problemem jest częste zawieszanie się strony. Czasami podstrony się nie wczytują lub dzieje się to bardzo wolno. Dopiero po odświeżeniu problem znika.

Zdarza się to często i może być frustrujące. To istotny problem, jednak myślę, że początkującemu bukmacherowi można go wybaczyć. Oczywiście, o ile błędy zostaną szybko naprawione.

BETTERS – rejestracja krok po kroku

W BETTERS rejestracja konta jest bardzo prosta. Przebiega w następujących krokach:

betters rejestracja 1

Wejdź na stronę www BETTERS i kliknij przycisk Zarejestruj w prawym górnym rogu ekranu.

betters rejestracja 2

Następnie podaj adres email i numer telefonu oraz określ login i hasło konta.

betters rejestracja 3

Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane osbowe.

betters rejestracja 4

Ustal też limit wpłat oraz czasu spędzonego na grze.

betters rejestracja 5

Wreszcie zaznacz niezbędne oświadczenia i zakończ rejestrację przyciskiem Potwierdź.

BETTERS – zakłady warte uwagi czy może są lepsze alternatywy?

Moim zdaniem w BETTERS zakłady są opłacalne, a gra komfortowa. Jednak bukmacher posiada pewne wady, których pozbawieni są niektórzy konkurenci. Największe problemy w przypadku BETTERS to z pewnością: bardzo słaby bonus, zawieszająca się strona internetowa, brak aplikacji mobilnej i tylko jedna metoda wpłaty depozytu.

Są to błędy, które ten początkujący bukmacher być może niedługo naprawi. Jednak na ten moment istnieją alternatywy, które dla wielu typerów mogą okazać się lepsze. Warto, abyś sprawdził, co mają do zaproponowania tacy legalni bukmacherzy, jak STS, Betclic, forBET.

Alternatywy dla BETTERS
sts-logo-200x100
 • Wysoki bonus powitalny
 • Doskonale funkcjonująca strona internetowa
 • Kursy mogłyby być wyższe
STS
forbet-logo-200x100
 • Funkcjonalna aplikacja i strona mobilna
 • Bardzo wysokie kursy
 • Niezbyt przejrzysta strona internetowa
forBET
betclic
 • Liczne promocje dodatkowe
 • Wiele metod wpłaty depozytu
 • Średnie kursy
Betclic

BETTERS opinie – czy warto wybrać tego bukmachera?

BETTERS zaliczył bardzo udany start na polskim rynku. Dopiero co się pojawił, a już udostępnił bardzo bogatą ofertę. Zachwycają również kursy, zwłaszcza na wydarzenia z głównych lig. Jednak na temat BETTERS opinie zbiera różne.

Problemy stanowią mało atrakcyjny bonus, brak aplikacji mobilnej, zawieszająca się witryna internetowa i brak wyboru metody wpłaty. Myślę że początkującemu bukmacherowi można dać czas na naprawienie takich mankamentów. Poza tym, moim zdaniem już dzisiaj warto założyć konto u bukmachera BETTERS.

BETTERS dopiero zadomawia się na rynku zakładów bukmacherskich. Póki nie rozwinie skrzydeł poprzez ofertę atrakcyjniejszego bonusu powitalnego czy dostępność aplikacji mobilnej, zachęcamy przyjrzeć się propozycjom STS.
Wróć do góry recenzji

FAQ

BETTERS kod promocyjny – czy jest potrzebny?

W BETTERS kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać bonus.

BETTERS czy STS – kogo wybrać?

Powinieneś przeanalizować zalety i wady obu bukmacherów. W ostatecznym rozrachunku jak na razie STS wydaje się lepszym bukmacherem, mimo że nowy BETTERS już dzisiaj pod niektórymi względami prześciga rynkowego giganta.

BETTERS – opinie na temat bukmachera są pozytywne?

Jak na razie na temat BETTERS opinii jest niewiele. Bukmacher działa bardzo krótko, jednak te opinie, które się pojawiają, z reguły są pozytywne.

BETTERS ranking bukmacherów – czy mamy nowego lidera?

Na pewno jest jeszcze za wcześnie, aby uznać, że BETTERS w rankingu bukmacherów jest na szczycie. Jednak potencjał jest bardzo duży, więc być może za jakiś czas BETTERS rzeczywiście zostanie liderem. Na razie plasuje się w środku tabeli.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję