Skip to main content

BetX Opinie

Rekomendacja
Bonus850 zł w bet-at-home
WarunkiBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Metody płatnościPrzelew bankowy (Rapid Transfer), BLIK, Visa, MasterCard, SkyCash, Cinkciarz Pay
WalutyPLN
LicencjaPolska
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

50% od 1 depozytu
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
4/5
Bartek Rakietowicz

Nowy bukmacher z licencją w Polsce z gigantycznym bonusem powitalnym. Trudne warunki obrotu, które spełnić mogą praktycznie tylko zawodowcy oraz ograniczona liczba metod płatności, są z pewnością minusami oferty. Jednak to problemy wieku dziecięcego, będziemy bacznie przyglądać się poczynaniom bukmachera, bowiem widzimy tu spory potencjał.

Zrecenzowano dnia
Bonus
83%
ogromny, jednak trudny obrót
Strona Internetowa
84%
serwis w powijakach, początki działalności
Mobile
80%
brak apki, ale strona mobile udostępnia wszystkie funkcje
Licencja
100%
licencja MF RP
Bezpieczeństwo
100%
nadzór organów kontrolnych

Opinie o nowym bukmacherze BetX: trudne warunki w bonusie

Legalny, nowy bukmacher BetX z przytupem wchodzi na krajowy rynek zakładów sportowych. Oferuje on swoim graczom nie jeden, ale aż 3 bonusy na początek.

Czy w BetX bonus 30 zł dostępny jest za samą rejestrację bez depozytu?

Tak.

Testujemy, jak wypada on w porównaniu do lidera rynku zakładów: bet-at-at-home i czy warto w ogóle powierzyć tak młodej firmie pieniądze. Sprawdzamy ofertę i opisujące BetX opinie graczy w Internecie. Zapraszamy↓

Bonus BetX vs Bonus Bet-at-home

bet-at-home to lider rynku zakładów on-line w Europie. Jego podstawowy bonus to premia 50% do 850 zł. W BetX bonus to 100% do 5000 zł. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

O ile:

 • w bet-at-home bonus trafia na nasze konto od razu, tak…
 • w BetX jest on wypłacany ratami po 10%.

Skomplikowana konstrukcja bonusu BetX sprawia, że buk wypada gorzej.

Zakłada, że mamy grać kupony z minimum 3 zdarzeniami. łączny kurs ma wynosić aż 4,0 zaś bonus i depozyt musimy obrócić aż 8-krotnie. Naszym zdaniem to bardzo niekorzystne warunki.

Dla porównania, bet-at-home wypada lepiej.

Łączny obrót to zaledwie 4x. Możemy grać dużo bardziej zachowawczo, nawet single. Minimalny kurs to zaledwie 1,7. Dodajmy do tego brak 12% podatku od stawki i dużo większą wiarygodność austriackiej marki.

Plusy i Minusy bet-at-home

Plusy

 • Nieporównywalnie większa wiarygodność,
 • Firma działająca od ponad 20 lat,
 • Bonus od razu w całości trafia na konto gracza,
 • Zaledwie 4-krotny obrót kwotą depozytu i premii,
 • Niski kurs wymagany do obrotu,
 • Brak podatku w wysokości 12% i dodatkowych 10% od wysokich wygranych.

Minusy

 • Brak polskiej licencji,
 • Bonus w wysokości 50% wpłaty.

Czy bukmacher BetX ma najwyższy bonus powitalny na rynku?

Trzeba przyznać, że bukmacher BetX bonus powitalny uruchomił naprawdę w znacznej wysokości. W momencie startu bukmachera jest to kwota 5000 złotych.

Pamiętaj jednak, że trudne warunki o ograniczona liczba metod płatności, plasują go na razie wciąż za liderem naszego rankingu, czyli bet-at-home Sprawdź buka bet-at-home BetX Bonus Powitalny

Oferta bonusu od depozytu w BetX aktywowana jest od każdej wpłaty, która jest wyższa od 10 zł. Depozyt musisz jednak złożyć w ciągu pierwszych 7 dni od rejestracji.

W BetX bonus nie trafia jednak od razu na Twoje konto. Jest uwalniany stopniowo, w miarę jak nim obracamy.
Oczywiście w BetX bonus powitalny to nie jedyna oferta i mamy tu dostęp również do innych promocji na start.

Bonus bez depozytu w BetX

W BetX promocje za założenie konta obejmują również darmowy zakład w kwocie 30 zł bez depozytu. Konstrukcja tej oferty jest bardzo prosta. W BetX bonus bez depozytu przyznawany jest za sam fakt rejestracji i aktywacji konta, nie musisz robić nic innego. W BetX kod bonusowy nie jest również wymagany.

Jedynym warunkiem jest to, że po otrzymaniu darmowego zakładu, by móc go obstawić musisz mieć na nim co najmniej 3 zdarzenia.

Dodatkowo, muszą one być o minimalnym łącznym kursie równym lub wyższym 3,0. Nie ma żadnych dodatkowych wymogów obrotu, w BetX bonus ten możesz od razu po tym wypłacić.

Cashback do 200 zł na pierwszy zakład

Bukmacher BetX bonus powitalny udostępnia także w formie promocji o nazwie Bezpieczny Zakład. To trzecia już oferta powitalna, z której możesz skorzystać do 7 od założenia konta.

Jest to klasyczny Cashback, kwota Twojego pierwszego zakładu jest ubezpieczona. Jeśli Twój pierwszy zakład będzie przegrany, bukmacher zwróci jego wartość do 200 zł.

Tutaj także nie ma zbyt wielu dodatkowych warunków. Jedyną kwestią, na jaką musisz zwrócić uwagę to fakt, że minimalny kurs na mecz musi wynosić 1,80.

Trudne warunki obrotu bonusu powitalnego BetX

Dostępny w BetX bonus powitalny do 5000 zł to jedna z najwyższych kwotowo ofert na polskim rynku bukmacherskim. Trzeba więc przyjrzeć się jej bliżej.

Niestety, naszym zdaniem w BetX bonus powitalny posiada odrobinę zbyt skomplikowaną konstrukcję.

Gdy dokonasz wpłaty depozytu, Twój bonus nie będzie dostępny, dopóki nie postawisz zakładów, które spełniają następujące kryteria.

Kopia WYPŁATY w Grand Capital
Wysokość depozytu
Wymagany obrót
Minimalny kurs kuponu
Min. kurs na każdy mecz
Maks. kwota na dzień
Od 10 do 1200 zł6x1,951,251000 zł
Od 1201 do 5000 zł8x4,01,32000 zł

W obu przypadkach musisz grać minimum 3 zdarzenia na kuponie. Bonus jest uwalniany w częściach, do uzyskania każdego 10% bonusu potrzebne jest 10% całkowitego obrotu.

Nasze wnioski o bonusie powitalnym bukmachera BetX

Bukmacher BetX bonus powitalny ma w nieprzeciętnej wysokości. Jednak naszym zdaniem skomplikowane reguły na jakich jest przyznawany są jego sporą wadą.

Kwota bonusu nie trafia na Twoje konto od razu. Jest ona uwalniania po 10% za każdym razem, gdy obrócimy raz kwotą depozytu i bonusa (którego jeszcze nie mamy całego na koncie).

Przykładowo załóżmy, że…

 1. Wpłacasz do bukmachera 500 zł.
 2. BetX bonus powitalny przyznaje Ci w kwocie 500 zł. Wymagany obrót to 6x, czyli 3000 zł.
 3. Dlatego po przekroczeniu każdych 300 zł wypłacane jest Ci 50 zł (10% kwoty bonusu).
Rzeczą, która będzie miała niebagatelny wpływ na opinie o BetX jest wysoki minimalny kurs kuponu przy wyższych wpłatach. Wynosi on 4,0 – naszym zdaniem to absurdalnie dużo.

Jak założyć nowe konto w BetX krok po kroku

Poniżej pokażemy Ci jak założyć nowe konto w tym bukmacherze krok po kroku. W BetX rejestracja nie jest procesem przesadnie skomplikowanym.

Tłumaczymy jak to zrobić w kilku prostych krokach. Jednak w bet-at-home założenie konta jest jeszcze prostsze. Sprawdź buka bet-at-home

Rejestracja w BetX

 1. Kliknij duży napis Rejestracja w górnym menu strony.
 2. Wybierz swoją nazwę użytkownika i hasło, pod adres email i numer telefonu, kliknij Dalej.
 3. Podaj swoje dane osobowe, adres i numer PESEL.
 4. Dodaj pytanie pomocnicze, zaakceptuj regulamin, pole Kod promocyjny możesz pozostawić puste. Na ten moment w BetX kod promocyjny nie jest wymagany do żadnego bonusa.
 5. Otwórz swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w wiadomości link.

To wszystko. Kliknij w BetX logowanie i wpisz login oraz hasło podane wcześniej. Zostaniesz przeniesiony do panelu użytkownika.

Konto tymczasowe i weryfikacja

W BetX rejestracja opisana powyżej tworzy dla Ciebie tzw. konto tymczasowe. Możesz tam wpłacać pieniądze i stawiać zakłady, natomiast dostępne w BetX promocje nie będą aktywne na Twoim koncie. Konto tymczasowe jest ważne 30 dni i po tym okresie automatycznie ulega zamknięciu.

Aby zmienić konto tymczasowe na konto stałe musisz przeprowadzić pełną weryfikację. W BetX rejestracja takiego konta oznacza:

 • konieczność podania swojego numeru rachunku bankowego
 • przesłania skanu dowodu osobistego
 • podania źródło pochodzenia środków pieniężnych.

To standardowa procedura i nie powinieneś się niczego obawiać.

Czy BetX to legalny polski bukmacher?

Tak, firma BetX to w pełni legalny polski bukmacher, który swoją licencję otrzymał w 2019 roku. Jej numer to PS4.6835.164.2019 i jest ważna przez okres 6 lat.

BetX zarządzany jest przez BetX Polska Sp. z o.o. Siedziba tego podmiotu mieści się w Bielsku-Białej pod adresem Stefana Batorego 5.

Jest to oczywiście w pełni legalnie działająca spółka, która ma aktywne numery NIP czy KRS. Kapitał zakładowy spółki to ponad 2 miliony złotych.

BetX posiada licencję Ministra Finansów RP na prowadzenie strony internetowej umożliwiającej stawianie zakładów. Nie ma natomiast licencji na przyjmowanie ich w punktach stacjonarnych. Oznacza to, że…

zakłady możemy wnosić tylko przez stronę ebetx.pl.

Podatki od zakładów w BetX

Nie ma róży bez kolców. Polscy gracze mogą w pełni legalnie i bez żadnych obaw obstawiać zakłady bukmacherskie w BetX.

Kolce, to w tym przypadku, podatki od zakładów, które w naszym kraju są niestety horrendalnie wysokie. Obowiązujący w Polsce podatek od zakładów bukmacherskich płacisz już w momencie ich obstawiania. Wynosi on 12% każdej stawki i jest niezależny od tego, czy przegrasz, czy wygrasz swój zakład.

Podatki od zakładów na tym się nie kończą. Od każdej wygranej przekraczającej 2280 zł pobierany jest dodatkowy podatek wynoszący 10%. Oznacza to, że w pesymistycznej wersji, oddajesz w formie podatków blisko ćwierć potencjalnej wygranej.

Niektóre zakłady mogą Ci przynieść stratę, nawet pomimo tego, że je wygrasz! We wszystkich zakładach, gdzie kurs wynosi mniej niż 1,14 stracisz na pewno.

Zaufanie i wiarygodność

Strona bukmachera BetX została stworzona profesjonalnie i zgodnie ze sztuką. Nie widać żadnych rażących niedoróbek czy pomyłek. W momencie pisania tej recenzji strona jest online zaledwie od kilku tygodni.

 1. Bardzo zdziwiło nas to, w jakiej formie jest tu regulamin. Ma on postać zeskanowanego dokumentu z pieczątką Prezesa i Ministerstwa. To przeszło 24 strony drobnym drukiem. Znalezienie interesujących nas zapisów jest drogą przez mękę.
 2. Cała sekcja FAQ to raptem 15 pytań, na niektóre z nich odpowiedzi są bardzo lakoniczne.

Powyższe kwestie wymagają na pewno dopracowania. Może to budzić pewne obawy, to totalnie świeża firma.

Natomiast pierwsze, dotyczące BetX opinie graczy dopiero zaczynają się pojawiać. Wierzymy jednak, że polskie Ministerstwo Finansów bardzo wnikliwie weryfikuje wszystkie nowe podmioty i działalność bukmachera będzie wolna od jakichkolwiek uchybień.

Oferta zakładów w BetX

Z punktu widzenia gracza oferta zakładów w BetX ma kluczowe zdarzenie, jeżeli nie chcemy się ograniczać jedynie do typowania najpopularniejszych meczów. Jak to wygląda u tego bukmachera?

Mamy tutaj czołowe ligi i puchary europejskie. Gracze, obstawiający mecze w Premier League, Bundeslidze, Serie A czy polskiej Ekstraklasie nie powinni mieć powodów do narzekania.

Trochę gorzej jest z niższymi ligami, przeważnie mamy tutaj rozgrywki do poziomu trzeciej ligi. Niższe i regionalne ligi zwykle nie są dostępne.

Jeżeli chodzi o dyscypliny to oprócz tych najpopularniejszych jak piłka nożna, tenis czy koszykówka mamy w BetX również:

 • MMA,
 • Rugby,
 • Tenis stołowy,

Na pewno pojawią się, dotyczące BetX opinie o słabej ofercie dostępnych sportów. Naszym zdaniem również jest tu trochę do poprawy.

Czy obstawisz tutaj sporty wirtualne i e-sport?

W ofercie bukmachera BetX nie zabrakło również e-sportu. Gracze mogą obstawiać tu najpopularniejsze gry komputerowe, takie jak:

 • CS: GO,
 • LoL,
 • Dota 2,
 • Starcraft.

Podczas przerwy w rozgrywkach czas umilić mogą też Ci tzw. sporty wirtualne. To nic innego jak generowana komputerowo rozgrywka, której wynik można obstawiać, by wygrywać jak najbardziej realne pieniądze. Dostępne w BetX sporty wirtualne obejmują:

 • Wyścigi koni,
 • Wyścigi psów,
 • Wirtualne ligi piłkarskie,
 • Wyścigi żużlowe.

Kursy i dostępność zdarzeń

Gracze, których interesującą dotyczące BetX opinie z pewnością dużą uwagę przywiązują do kursów, po jakich mogą obstawiać zdarzenia.

Z naszych obserwacji wynika, że kursy w BetX kształtują się na średnim poziomie dla polskich bukmacherów internetowych. Są porównywalne do tych w najpopularniejszym polskim bukmacherze, czyli STS.

Porównaliśmy pobieżnie kilkanaście popularnych zdarzeń w ofercie tych bukmacherów. Dość zaskakująco, tylko w jednym przypadku kursy na faworytów były niższe niż w STS.

W większości były one takie same a część spotkań miała nawet delikatnie wyższe kursy w BetX.

Zakłady dodatkowe również wypadają nie najgorszej w BetX. Dla topowych meczów piłkarskich mamy tutaj ponad 400 zdarzeń pobocznych. Są to na przykład:

 • Handicapy,
 • Dokładny wynik meczu,
 • Obie strzelą/nie strzelą,
 • Podwójna szansa,
 • Połowa/koniec spotkania,
 • Indywidualne zakłady na gole i kartki zawodników.

Skromna oferta zakładów na żywo w BetX

Jak na każdego nowoczesnego bukmachera przystało, zakłady na żywo w BetX są dostępne. Oferta na żywo nie jest tutaj przesadnie rozbudowana. Ilość meczów nie powala i brakuje na przykład zdarzeń live z e-sportu.

Także sam panel zakładów live jest odrobinę archaiczny, porównując z tym, co mają do zaoferowania polscy bukmacherzy.

Nie mamy tutaj niestety transmisji na żywo. Wniosek jest więc taki…

w BetX zagracie najpopularniejsze mecze na żywo, w trakcie ich trwania. Nie jest to jednak najlepszy bukmacher do obstawiania zakładów live dla graczy, którzy grają tylko w ten sposób.

Jak dokonać płatności w BetX?

Płatności w BetX są kolejnym elementem, który pokazuje, ile pracy wciąż przed bukmacherem. Na ten moment możesz wpłacać pieniądze przez Dotpay, przy Przelewy24 widnieje opis już wkrótce. Mamy więc dostęp do standardowej oferty wpłat od firmy Dotpay a w niej:

 • Szybkie przelewy on-line z polskich banków,
 • BLIK,
 • Karty płatnicze VISA i Mastercard,
 • Wpłata gotówką, której można dokonać np. na poczcie,
 • Niszowe e-portfele – Cinkciarz Pay i SkyCash.

Zabrakło Skrill, Neteller czy Paysafecard. Całe szczęście, że minimalna wpłata to zaledwie 5 zł. Żeby nie było tak różowo, maksymalna suma wpłaty także jest relatywnie mała i wynosi 5000 zł.

Wypłata dostępna jest w formie szybkiego przelewu do ponad 20 polskich banków. Dostępna jest przez 24h na dobę nawet w niedzielę i święta.

Płatności krok po kroku

Nowy bukmacher BetX dla wielu graczy może wydawać się tajemniczy. Poniżej pokazujemy więc jak krok po kroku dokonać płatności:

 1. Jeżeli udało Ci się w BetX logowanie, przejdź do zakładki Depozyt pieniężny w panelu użytkownika. Następnie kliknij w Dotpay, bo tylko ta metoda płatności jest obecnie dostępna. Pamiętaj jednak, że bet-at-home udostępnia więcej metod płatności dlatego nim BetX otworzy się na nowych pośredników przejdź do sprawdzonego buka Przejdź do buka bet-at-home depozyt w BetX
 2. Wprowadź sumę jaką chcesz wpłacić i kliknij Zatwierdź.zatwierdz wplate u bukmachera
 3. Wybierz formę płatności dogodną dla siebie. My wybraliśmy wpłatę kartą płatniczą.wybor platnosci u bukmachera
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i kliknij Zapłać na dole. W przypadku karty płatniczej konieczne jest podanie numery karty, kodu CVV, daty ważności, imienia i nazwiska posiadacza.kliknij zaplac na dole w BetX

To wszystko. Jak mówią niemal wszystkie, dotyczące BetX opinie w sieci, wpłata w ciągu kilku minut powinna być zaksięgowana na Twoim koncie.

Czy klienci BetX mają dostęp do aplikacji mobilnej?

Aktualnie bukmacher BetX nie posiada aplikacji mobilnej. Zamiast tego dostępna jest jednak sprawnie działająca strona w wersji w pełni przystosowanej do potrzeb urządzeń przenośnych.
 1. Wersja ta pracuje bez zarzutu bez względu na to, z jakiego typu urządzenia korzystamy.
 2. Jej funkcjonalność nie uległa zmianie.
 3. Dzięki temu możemy za jej pomocą nie tylko sprawdzać wyniki, ale również bezstresowo stawiać zakłady na żywo.

Układ strony nie uległ zmianie, dlatego cała nawigacja wygląda bardzo podobnie do swojej wersji stacjonarnej.

Na samej górze ekranu znajdują się przyciski logowania i rejestracji, a obok nich – rozwijane menu z dostępnymi dyscyplinami czy też zakładka bonusów. Na samym dole ekranu wyświetlają się współpracujące z BetX firmy oraz kilka ważniejszych informacji o samej firmie.

Obsługa klienta w BetX: tylko jedna forma kontaktu

Niestety, na chwilę obecną, bukmacher BetX pozwala nam skorzystać tylko z jednej formy kontaktu. Na stronie podany jest mail, na który w razie wątpliwości możesz kierować wszelkie pytania. Ten adres to: [email protected]

Każdy nowoczesny bukmacher powinien mieć w ofercie czat na żywo, dlatego żywimy ogromne nadzieje, iż również BetX umieści kiedyś takowy u siebie. Mimo wszystko, sama obsługa klienta w BetX przez maila nie będzie sprawiała większych kłopotów. Odpowiedzi zazwyczaj przychodzą bardzo szybko i rozwiewają wszelkie obiekcje.

Bukmacher ma za to raczej słabo rozbudowany dział często zadawanych pytań. Znajdziemy tu rozwiązania wszelkich popularnych problemów, na przykład dotyczących rejestracji, wpłat i wypłat, odzyskiwania hasła. Odpowiedzi są krótkie i lakoniczne. Na pewno bukmacher powinien bardziej dopracować tę zakładkę.

Podsumowanie i opinie o BetX

Jak się domyślasz, trudno wciąż o jakieś, dotyczące bukmachera BetX opinie graczy. W momencie pisania tej recenzji jest to totalnie świeża firma. W przyszłości z pewnością zaktualizujmy tą recenzję o popularne w sieci i opisujące BetX opinie użytkowników tej firmy.

opinie o BetX

Na razie widać wyraźnie, że strona cierpi na wiele chorób wieku dziecięcego. Brak tutaj aplikacji mobilnej a obsługa klienta odbywa się tylko przez adres e-mail. Brak czatu na żywo to powód do wstydu. Nieciekawie wygląda również sam regulamin, który ma postać zeskanowanych kartek papieru.

Przed ludźmi odpowiedzialnymi za stronę bukmachera i dopracowanie jego oferty jest więc jeszcze sporo pracy. Wierzymy, że dostępne w BetX promocje sprawią, że z jego usług zacznie korzystać spora ilość graczy.

Plusy BetX
 • Aż 3 bonusy na start, w tym jeden bez depozytu
 • Największy bonus wynosi tu aż 5000 zł
 • Dobra oferta zakładów i zakładów na żywo
 • Przyzwoite kursy
 • Minimalny depozyt to zaledwie 5 zł
Minusy BetX
 • Średnia oferta zakładów na żywo
 • Skomplikowane warunki oferty bonusa 5000 zł
 • Kontakt z obsługą możliwy tylko przez email

FAQ: BetX

Firma BetX, jako nowy legalny bukmacher działa na krajowym rynku zaledwie od kilku tygodni. Dopiero pojawiają się pierwsze dotyczące BetX opinie graczy. To legalnie działająca firma, posiadająca duży kapitał zakładowy, ponad 2 miliony złotych.

Tak, BetX otrzymał swoje licencje bukmacherskie w 2019 roku. Jej numer to PS4.6835.164.2019 i jest ważna przez okres 6 lat. Dane na stronie Ministerstwa Finansów potwierdzają jej autentyczność.

W polskich bukmacherach obowiązuje 12% podatek, który pobierany jest od stawki, w momencie obstawiania zakładu. Każdy bukmacher automatycznie odprowadza za gracza podatek. Nie ma żadnej możliwości ominięcia go.

U każdego polskiego bukmacherze mamy obowiązek wysłania skanu dowodu. W BetX rejestracja oznacza utworzeniem konta tymczasowego, możesz przez nie obstawiać zakłady, ale nie możesz korzystać z bonusów. Dopiero po przesłaniu skanu dokumentu tożsamości będziesz miał stałe konto.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*