buycoinnow logo

BuyCoinNow Opinie

Zaktualizowano: 04/05/2023 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 04/05/2023 Rynek
Informacje
Recommendation
Bonus w Binance 100 USDT zwrotu opłaty handlowej
Zasady i warunki weryfikacja konta, wpłata depozytu minimum 10 dolarów równowartości w kryptowalucie, pierwszy trade w kryptowalucie o wartości minimum 10 dolarów lub polecenie znajomym Binance i wpłata ponad 50 dolarów depozytu
Metody płatności Visa, Bitcoin, Ethereum, Etana
Languages Polish
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
binance logo
Binance Opinie
100 USDT zwrotu opłaty handlowej

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Polecam na Buycoinnow kupić bitcoiny, ale potem udać się np. na doskonałą giełdę Binance, by je zainwestować! W ten sposób pomnożysz zasoby.
Weronika Hossa Recenzentka

Czy Opinie o BuyCoinNow wskazują na bezpieczny i intuicyjny kantor online?

Opinie o BuyCoinNow z 8 milionami dolarów w inwestycjach nie pozostawiają złudzeń: warto poznać ten kantor kryptowalut. Pokażę Ci gdzie lepiej inwestować, by otrzymać prowizję.

Chcesz zaoszczędzić na opłatach? Albo zyskać na wymianie? Dobrze trafiłeś.

Buycoinnow vs. Binance: co lepsze?

Buycoinnow to tylko kantor do wymiany kryptowalut. A konkretnie jedynie bitcoina. Zatem nie można tam kupić innych walut cyfrowych, nie można też dokonywać żadnych inwestycji z udziałem kryptowalut. Minusem jest fakt procesowania transakcji tylko kilka razy dziennie. Mimo wszystko Buycoinnow świetnie sprawdzi się jako miejsce do kupna pierwszych bitcoinów. Co potem z nimi robić?

Najlepiej spróbować zainwestować, np. na giełdzie kryptowalut Binance. To jedna z największych, najbezpieczniejszych platform do obrotu kryptowalut. Po rejestracji można skorzystać z promocji i uzyskać zwrot 100 USDT opłaty handlowej. Trudno zatem orzec, co jest lepsze, bo to dwie zupełnie inne platformy. Jeśli masz już kryptowaluty, to zainwestuj na Binance.

Czy BuyCoinNow zapewnia bezpieczeństwo transakcji?

Popularność kryptowalut powoduje, że w sieci pojawiają się niemal co dzień nowe giełdy, kantory, platformy inwestycyjne związana z tymi aktywami i trzeba być bardzo czujnym w kwestii tego, której zaufać.

BuyCoinNow zdecydowanie jest godne zaufania, bo wprowadziło szereg zabezpieczeń na swojej stronie.

W przypadku platform, którym powierza się własne pieniądze, bezpieczeństwo to podstawa. Szczególnie dotyczy to stron oferujących usługi związane z kryptowalutami. Ponieważ branża nie jest jeszcze dokładnie regulowana przez polskie, zagraniczne czy międzynarodowe instytucje.

Opinie o zabezpieczeniach na BuyCoinNow:

BuyCoinNow to wiarygodna firma, ponieważ…

Czy na powitanie jest promocja w BuyCoinNow?

Użytkownicy uwielbiają promocje, zwłaszcza te na start premiujące rejestrację na nowej stronie internetowej. Niestety, dla nowych klientów nie ma żadnej oferty promocyjnej na BuyCoinNow. Opinie o tej platformie mogą być gorsze ze względu na brak promocji powitalnej.

Jednak warto pamiętać, że kantory czy giełdy rzadko oferują bonusy na start – nie jest to branżowym zwyczajem, jak np. w przypadku kasyn.

Kup kryptowalutę bez rejestracji w BuyCoinNow…

Bardzo ważna i dobra informacja – na BuyCoinNow kupisz od ręki kryptowalutę, nawet nie mając konta użytkownika! Jeśli szukasz opcji szybkiego zakupu bitcoinów, to po prostu wchodzisz na stronę, podajesz kwotę, wybierasz metodę płatności i procesujesz przelew.

… ale załóż konto dla regularnych transakcji

Warto jednak mimo wszystko założyć konto, bo wtedy uzyskasz dostęp do historii wpłat, będziesz mógł poprosić o fakturę, a także szybciej dokonasz kolejnych transakcji, bez konieczności uzupełniania za każdym razem danych.

Sprawdź bezpieczny kantor BCN
Rejestracja w BuyCoinNow

Wejdź na polską stronę BuyCoinNow.

zaloz nowe konto w BuyCoinNow

Uzupełnij formularz rejestracyjny.

Do rejestracji wymagane są:

 1. Imię i nazwisko oraz adres e-mail,
 2. Hasło i jego potwierdzenie oraz akceptacja polityki prywatności,
 3. Zgoda z regulaminem oraz potwierdzenie, że nie jest się robotem.

Po wypełnieniu formularzu, kliknij w Rejestracja. Na maila otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, a ukończysz proces rejestracji.

Weryfikacja tożsamości w BuyCoinNow

Sama rejestracja nie wystarczy by kupować bitcoiny jako zalogowany użytkownik – trzeba przejść proces weryfikacji. Jeśli chodzi tę procedurę na BuyCoinNow, opinie są różne.

Z jednej strony to dobrze, że weryfikacja użytkownika jest wymagana, z drugiej strony procedura jest dość wymagająca. Aby przejść weryfikację należy wysłać:

 1. zdjęcie dowodu osobistego z przodu i z tyłu,
 2. selfie z trzymanym dowodem osobistym,
 3. selfie z trzymaną kartką z odręcznym napisem BuyCoinNow Verification oraz aktualną datą.

Weryfikacja dokumentów trwa do 24 godzin. O jej poprawnym przebiegu kantor informuje mailowo.

Opinie i logowaniu w BuyCoinNow

Do logowania do konta użytkownika BuyCoinNow wystarczy adres e-mail i hasło podane w procesie rejestracji. Po zalogowaniu do wglądu jest historia transakcji, a także można edytować profil, uzupełniając, między innymi, dane do faktury.

Zalogowani użytkownicy mogą także wziąć udział w programie afiliacyjnym.

Kup bitcoin z BuyCoinNow – oferta kantoru

Kup bitcoin z BuyCoinNow – to podstawowa oferta tej platformy.

Umożliwia ona zakup za złotówki, dolary, funty czy euro kryptowaluty bitcoin po aktualnym kursie.

Ponadto, BuyCoinNow oferuje transfer zakupionych bitcoins na dowolny, zewnętrzny adres prywatny użytkownika wskazany przez niego. Jeśli użytkownik nie ma adresu do przechowywania bitcoinów, to zostaje on dla niego stworzony w ramach usługi wymiany waluty i transferu bitcoinów. Ile można sprzedać lub kupić kryptowalut? W tabeli podano wartości.

Kupno/sprzedaż kryptowaluty Kwoty w USD lub równowartość
Minimalna wartość 10 dolarów
Maksymalna wartość 5  000 dolarów

Kursy walut

Kupno bitcoinów odbywa się po aktualnym kursie walut. Od razu po wejściu na stronę, u góry na pasku podane są aktualne kursy w parach:

Uwaga! Na stronie wszędzie używany jest skrót BTC, czyli potocznie stosowany dla bitcoinów, nie zaś oficjalny skrót walutowy – XBT.

To nie giełda. Brak wersji demo na BuyCoinNow.

BuyCoinNow nie jest giełda ani platformą do inwestycji, zatem nie oferuje wersji demo, która pozwalałaby spróbować inwestowania najpierw z wirtualnymi środkami.

Funkcjonalność BuyCoinNow ogranicza się do procesowania wymiany walut fiducjarnych na kryptowalutę. Zatem nie ma tu do czego stosować konta demo.

Jeden tutorial wiosny nie czyni. Uboga oferta edukacyjna BuyCoinNow

Kryptowaluty to trudne aktywa – zrozumienie zasad ich funkcjonowania oraz przyczyn gwałtownych zmian cen przysparza nieobytym inwestorom problemów. Dlatego dobrze jest, gdy na stronach jak giełda czy kantor kryptowalutowy pojawiają się poradniki czy tutoriale pomagające wdrożyć się w świat kryptowalut.

Niestety, BuyCoinNow nie stawia sobie edukacji jako jeden z celów. Na stronie głównej jest tylko jeden video tutorial dotyczący kupna kryptowalut konkretnie w tym kantorze, i to w dodatku w języku angielskim.

Jest blog, ale zawartych jest na nim relatywnie niewiele tekstów i raczej traktujących o zmianach ceny bitcoina, niż próbujących wyjaśnić jak działają cyfrowe pieniądze. Pod tym względem niestety nie popisał się BuyCoinNow. Opinie o platformie wśród początkujących na rynku kryptowalut użytkowników na pewno byłyby lepsze, gdyby oferta edukacyjna była trochę ciekawsza.

Szybki zakup bitcoin z BuyCoinNow – depozyt, metody płatności, waluty

BuyCoinNow to świetne miejsce na szybki zakup bitcoina za pomocą karty kredytowej poprzez metody płatności jak:

Największą zaletą tego kantoru  jest płatność kartą. Pozwala ona wygodnie i szybko kupić kryptowalutę, a do tego, nawet jeśli nie ma się jeszcze prywatnego portfela, bo BuyCoinNow stworzy go dla użytkownika.

Kupno bitcoinów krok po kroku na BuyCoinNow

Jak przebiega proces kupna bitcoinów na BuyCoinNow? Jak wspominaliśmy można go dokonać bez rejestracji lub jako zarejestrowany użytkownik. W obu przypadkach proces wygląda tak samo:

 1. Wejdź na stronę operatora i kliknij w Kup bitcoiny teraz Sprawdź bezpieczny kantor BCN

  kupno bitcoinow na BuyCoinNow krok po kroku.

 2. Na stronie płatności wpisz, ile chcesz bitcoinów lub ile masz środków, za które chcesz kupić bitoiny. Wpisz adres e-mail.wybierz-jaka-kwote-bitcoinow-chcesz-kupic
 3. Podaj prywatny adres kryptowalutowy, jeśli go masz. Bitcoiny zostaną przelane bezpośrednio na niego. Jeśli nie masz takiego adresu, to po dokonaniu transakcji, otrzymasz prywatny klucz i własny adres bitcoinowy.podaj prywatny adres kryptowaluty
 4. Wybierz metodę płatności. Postępuj wedle instrukcji na ekranie.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz dwa e-maile ze statusem transakcji: jeden z potwierdzeniem zakupu za pomocą prywatnego klucza i drugi z potwierdzeniem wysłania bitcoinów na prywatny adres.

Czas procesowania transakcji

Procesowanie płatności zajmuje minimalnie kilka minut, ale zależne jest też od sesji wysyłania bitcoinów. System BuyCoinNow wysyła waluty w ramach zakupu bitcoinów (Bitcoin buy) o godzinach czasu polskiego:

Dla niektórych transakcji może być wymagana dogłębniejsza weryfikacja manualna, co skutkuje wydłużeniem procesowania transakcji do 24 godzin.

Prowizja za wymianę walut

Ile wynosi prowizja BuyCoinNow za przeprowadzenie transakcji? BTC fee, czyli prowizja za kupno bitcoinów, jest wliczona w cenę waluty, a innych opłat platforma nie pobiera. Prowizja wynosi:

Wymiana walut Prowizja w cenie
XBT/USD 6,99%
XBT/EUR 6,99%
XBT/PLN 6,99%
XBT/GBP 6,99%

Czy BuyCoinNow jest legalnym kantorem?

BuyCoinNow zarządzane jest przez Verified Solutions LTD, z siedzibą w Londynie, 35 Little Russell Street i numerem firmy w rejestrze brytyjskim: 10782311.

Spółka ma też polskie biuro rejestrowane pod nazwą: MOREFROMIT sp. z o.o. z siedzibą na PL. Solny 14A/6 we Wrocławiu. To zatem legalna i uczciwa działalność. Co więcej, kantor może pochwalić się świetnymi wynikami – nie tylko wygłaszane w sieci opinie o BuyCoinNow robią wrażenie, ale także fakty:

Odpowiedzialne inwestowanie z BuyCoinNow

Kupowanie kryptowalut wiąże się ze sporym ryzykiem, z racji tego, że cena tych aktywów zmienia się niemal z dnia na dzień. BuyCoinNow ostrzega o tym ryzyku na stronie płatności. Pisze, że:

Ponadto BuyCoinNow ostrzega przed ogólnym ryzykiem inwestycyjnym. To naprawdę bardzo godne pochwały, że platforma zadaje sobie trud ostrzegania, być może nieświadomych ryzyka, początkujących inwestorów.

Wszystkie możliwe formy, czyli obsługa klienta BuyCoinNow

Napotkałeś kłopoty podczas procesowania zakupu kryptowaluty czy weryfikacji dokumentacji? Nie przejmuj się, bo BuyCoinNow oferuje praktycznie wszystkie możliwe formy kontaktu z obsługą klienta:

Do tego na stronie internetowej jest FAQ z krótką listą pytań i konkretnymi odpowiedziami. Można zapisać się do newsletteru, by otrzymywać informacje na bieżąco, a także śledzić profile kantoru na social media: Twitter, Facebook, YouTube.

Wersja mobilna serwisu BuyCoinNow. Apka na telefon wciąż niedostępna

BuyCoinNow nie stworzyło mobilnej wersji kantoru. Można oczywiście wejść na stronę platformy na urządzeniach mobilnych i w ten sposób kupić bitcoiny. Nie ma jednak aplikacji mobilnej BuyCoinNow do zainstalowania.

Opinie o internetowej platformie BuyCoinNow

BuyCoinNow oferuje prostą usługę i taka też jest strona kantoru. Przejrzysta, łatwa w nawigacji, z konkretną treścią, estetycznie wykonana i utrzymana w kilku kolorach – głównie białym i pomarańczowym.

Kantor operuje w kilku językach: polskim, angielski i koreański. Wersja polska strony jest dobrze przetłumaczona i zawiera wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania platformy.

Czy opłaca się wymiana walut na BuyCoinNow? Opinie końcowe.

BuyCoinNow jest internetowym kantorem. Można tam szybko wymienić złotówki i kilka innych popularnych zagranicznych walut na bitcoiny, czyli kryptowalutę, które charakteryzuje duża dynamika zmiany wartości.

Wiarygodna, bezpieczna, rzetelna – to na pewno można powiedzieć o platformie BuyCoinNow. Opinie użytkowników na temat sprawnego funkcjonowania platformy są liczne. Zresztą można to na bieżąco sprawdzać – u góry po prawej stronie znajduje się adnotacja Wszystkie usługi działają poprawnie, co oznacza, że każdy system działa.

Jeśli trafiają się jakieś negatywne recenzje, to dotyczą problemów z połączeniem się z obsługą klienta. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że infolinia nie odpowiada i odzywa się poczta głosowa. Pojawiają się też głosy, że wypłata zamienionych środków trwa długo, szczególnie dla niezalogowanych graczy. Warto jednak pamiętać, że tylko w godzinach sesji wysyłane są kryptowaluty.

To czy się opłaca zależy jednak od umiejętności handlowych inwestora.

Wady i zalety BuyCoinNow 

Jak kupić Bitcoin na BuyCoinNow? Opinie użytkowników w większości są pozytywne, ale czy są jakieś minusy korzystania z tego kantoru kryptowalutowego?

Zalety

Wady

BuyCoinNow

Jakie są o BuyCoinNow opinie w Internecie?

Opinie są w większości pozytywne. Czasem zdarzają się osoby narzekające na infolinię, gdzie włącza się poczta głosowa oraz na dłuższy czas procesowania transakcji dla niezarejestrowanych użytkowników.

Czy kantor BuyCoinNow jest dostępny bez weryfikacji?

Kupisz BTC nawet bez rejestracji, ale założenie konta daje sporo ciekawych profitów. Natomiast, aby wpłacić środki jako zarejestrowany użytkownik, trzeba przesłać m.in. zdjęcia dowodu i selfie z dowodem.

Jakie są prowizje na BuyCoinNow?

W tym kantorze prowizje są wliczone w transakcje, żadne dodatkowe opłaty nie obowiązują. Sprawdź tabelę.

Czy chat na żywo oferuje pomoc po polsku?

Niestety, wsparcie klienta dostępne jest jedynie po angielsku.

Co jest na platformie BuyCoinNow loginem?

E-mail oraz hasło wymyślone w procesie rejestracji.

Czy trzeba mieć portfel bitcoinów, by je kupić na BuyCoinNow?

Nie ma takiej konieczności, jeśli ktoś nie ma swojego portfela, to zostanie on stworzony przez BuyCoinNow.

Dlaczego dostałem kwotę sprzedaży w dwóch częściach?

Kwota sprzedaży może być procesowana w formie dwóch częściowych przedpłat. Dopóki klient nie potwierdzi wartości obu przedpłat, transakcja nie zostanie przetworzona.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

100 USDT zwrotu opłaty handlowej
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję