cafago logo

CAFAGO Opinie

Updated: 31/12/2021
Info
Rekomendacja
BonusKupon 100 punktów wymienne na 1 euro
WarunkiZapisanie się do newslettera
Metody płatnościVisa, MasterCard, Maestro, American Express, PayPal
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Firmy kurierskieUPS, DHL, EMS
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
1 € BONUS
Kupon 100 punktów wymienne na 1 euro
Zapisanie się do newslettera
1
Szeroka i zróżnicowana oferta stawia CAFAGO w szeregu najlepszych sklepów azjatyckich w Polsce. Konkurencyjne ceny oraz intuicyjne apki na popularne systemy operacyjne sprawiają, że zakupy są po prostu łatwe i przyjemne. Jedynym minusem są terminy dostaw, czasem zdarzają się opóźnienia.
Uwaga! Paczki dostarczane z Chin nie przenoszą koronawirusa, potwierdził Główny Inspektor Sanitarny.

CAFAGO opinie – jak chiński sklep online wypada na tle konkurencji?

Sklep CAFAGO pochodzi z Państwa Środka i stanowi konkurencję dla innych licznych serwisów z Azji. Firma nie jest bardzo rozpoznawalna na terenie naszego kraju, ale widać tendencję wzrostową popularności sklepu. CAFAGO opinie zbiera pozytywne, a kupujący chwalą serwis w internecie za szybkie przesyłki i sprawną komunikację z działem obsługi klienta. Jak można wyczytać na stronie, misja sklepu jest prosta: stać się najlepszym sprzedawcą elektroniki oraz zapewnić niezrównany wybór najlepszych gadżetów. Sklep chce zadbać o idealne zakupy, szybką dostawę i wyjątkową obsługę klienta, która przekracza oczekiwania.

W poniższej recenzji sprawdzimy, czy serwis faktycznie wypełnia narzuconą sobie misję. Omówimy wady i zalety sklepu CAFAGO oraz przybliżymy oferowanego przez niego usługi i asortyment.

Plusy i minusy sklepu CAFAGO

Plusy CAFAGO
 • Szeroka i zróżnicowana oferta
 • Dużo ciekawych promocji
 • Konkurencyjne ceny
 • Aplikacja mobilna dostępna na iOS i Android
 • Współpraca z wieloma firmami kurierskimi
 • Dobrze oceniana obsługa klienta
Minusy CAFAGO
 • Tłumaczenie strony wymaga dopracowania
 • Zdarzają się przesunięcia wysyłki towarów

CAFAGO kupony – wszystkie promocje, które znajdziemy w sklepie

Cafago opinie

Sklep CAFAGO, podobnie jak większość konkurencji, nie skupia się jedynie na jednej kategorii promocji, ale wprowadza wiele różnych ciekawych rabatów i akcji promocyjnych w jednym czasie. Na stronie CAFAGO kupony to tylko jedna z możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Poniżej przedstawiamy najczęstsze formy obniżek:

 1. Oferty dzienne – aktywne przez 12 godzin oferty, które dotyczą tylko jednego, wybranego produktu w bardzo korzystnej, obniżonej cenie.
 2. Zniżka za zapis do newslettera – 100 punktów, które następnie możemy wymienić na zniżki (100 punktów to 1 euro) oraz 5 kuponów.
 3. Rejestracja w serwisie – kupon o wartości 100 punktów = 1 euro
 4. Oferty Flash – szybkie promocje produktów i kategorii produktów, które podlegają częstym zamianom i rotacjom.

Punkty i nagrody w sklepie CAFAGO

Punkty i nagrody można zbierać na wiele sposobów. Najlepiej zrobić to poniższymi sposobami:

 • dołączyć do witryny CAFAGO,
 • zasubskrybować biuletyn,
 • pisać recenzje kupionych produktów,
 • dodawać wątki / odpowiedzi w dyskusjach pod aukcjami,
 • zgłosić błąd na stronie
 • zrobić dowolne zamówienie.

Możesz używać własnych punktów, aby uzyskać rabat na produkty, które kupujesz. Zgodnie z informacją podaną na stronie 100 punktów można wymienić na 1 euro.

Aby być na bieżąco z ofertą serwisu, polecamy skorzystanie z naszego linku, który prowadzi bezpośrednio na stronę internetową CAFAGO. Pojawiają się na niej ciekawe oferty dnia i rabaty, a także czasowe obniżki ceny wybranych produktów.
Sprawdź sklep CAFAGO

Rejestracja w CAFAGO

Sprawdź sklep CAFAGO Rejestracja w Cafago
Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
Ponieważ sklep CAFAGO działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.

Czy serwis CAFAGO gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo?

Gdy postanowisz kupować w sklepie spoza Unii Europejskiej, koniecznie sprawdź, czy masz do czynienia z wiarygodnym przedsiębiorcą. CAFAGO opinie ma co do zasady dobre, a ludzie wysoko oceniają bezpieczeństwo i polityki obowiązujące w sklepie, jednak warto mimo wszystko sprawdzić firmę przez skorzystaniem z jej usług. Poniżej przedstawimy kilka uniwersalnych kroków, które należy uczynić, aby upewnić się, że dana firma zasługuje na nasze zaufanie. Pod tym kątem sprawdzimy oczywiście również CAFAGO.

 1. Zajrzyjmy do zakładki kontakt, sprzedawca powinien podać swoje podstawowe dane: nazwę, siedzibę, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 2. Kolejnym naszym krokiem powinno być wyszukanie regulaminu. W regulaminie należy podać dane rejestracyjne działalności gospodarczej czy spółki.
 3. Dodatkowo ważne, aby były w nim informacje o prawie do zwrotu (14 dni bez podania przyczyny).

Od razu odpowiadamy, że wszystkie powyższe zastrzeżenia zostały spełnione przez CAFAGO. Możemy znaleźć dokładne dane firmy i uzyskujemy informację o polityce zwrotów.  Należy oczywiście pamiętać, że jest to firma działająca w Chinach i nigdy nie będziemy mieli takiej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

W jaki sposób CAFAGO chroni kupujących?

Zgodnie z polityką zwrotów i gwarancji obowiązującej w sklepie CAFAGO, w poniższych przypadkach konsumenci mogą poprosić o zwrot towarów:

 1. Przedmiot nie zawiera wadliwych części, żadnych awarii, nie ma zniszczeń w środku opakowania, nie brakuje dodatkowych akcesoriów, instrukcji w ciągu 7 dni od otrzymania zamówienia.
 2. Element przedmiotu jest ewidentnie uszkodzony lub wadliwy w widocznym miejscu i nie został jeszcze użyty ani wykorzystany w ciągu 7 dni od jego dostarczenia.
 3. Od dnia otrzymania przesyłki w ciągu 14 dni bez uzasadnienia powrotu.

Co w przypadku, gdy otrzymamy nieprawidłowy przedmiot?

 1. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, podając numer zamówienia i otrzymane dane.
 2. Zespół obsługi klienta CAFAGO odpowie Ci w ciągu 24 godzin.
 3. Gdy dział obsługi klienta potwierdzi, że przedmiot jest nieprawidłowy, prześle Ci informację o odesłaniu go do sklepu.
 4. Po otrzymaniu niewłaściwego przedmiotu rozpocznie się przetwarzanie wysyłki właściwego produktu.

Przedmiot uszkodzony w czasie przewozu

Jeśli przedmiot został uszkodzony podczas wysyłki, przysługuje Ci pełny zwrot pieniędzy. Prosząc o zwrot pieniędzy, przygotuj się do dostarczenia obsłudze klienta wiadomości przedstawiających problem. Powinny one być opatrzone numerem produktu i jego numerem kurierskim. Trzeba również dostarczyć dokument „Dowód uszkodzenia” od kuriera. Alternatywnie możesz otworzyć przedmiot przed dostawcą, a jeśli okaże się, że został on uszkodzony podczas wysyłki, możesz go odrzucić i wysłać do CAFAGO wiadomość e-mail na temat tej sprawy.

Kiedy CAFAGO może nie przyjąć naszego zwrotu?

Chiński sklep internetowy CAFAGO wymienia również konkretne przypadki, w których może odmówić nam przyjęcia zwrotu:

 • Konsument nie skontaktował się z działem obsługi po otrzymaniu wadliwego produktu
 • Wszelkie nieautoryzowane modyfikacje przedmiotów.
 • Konsument nie jest w stanie dostarczyć potwierdzonego potwierdzenia zamówienia z CAFAGO.com lub zmienili umyślnie szczegóły zamówienia.
 • Konsument rozerwał lub zmienił logo produktów, numer serii lub sygnał wodoodporny itp.
 • Przedmiot został uszkodzony w wyniku siły wyższej (klęski żywiołowe itp.).
 • Uszkodzenie wynika z nieprzestrzegania instrukcji obsługi produktu.
 • Przedmiot nie został wysłany w ciągu 7 dni (w tym dni robocze i weekendy) po potwierdzeniu żądania zwrotu przez konsumenta.

Jest to dość obszerna lista i pomimo że większość punktów brzmi racjonalnie, to jednak sklep może podpierać się nią odrzucając zwroty. Ponieważ jednak CAFAGO opinie ma całkiem pozytywne, a sam promuje się jako pro konsumencki sklep, zakładamy, że takie praktyki nie mają miejsca.

Jak kupować na CAFAGO?

Na głównej stronie sklepu CAFAGO pojawiają się banery z aktualnymi promocjami. Warto przyglądać się nowym rabatom, ponieważ większość oferowanych produktów rzeczywiście ma mocno obniżone ceny. Niektóre zakładki oznaczone są hasłami promocyjnymi, więc od razu będziesz wiedział, że możesz spodziewać się obniżonych cen.

Po lewej stronie witryny znajdziesz listę kategorii Sklep wg działów, która w dalszej kolejności podzielona jest na kolejne podkategorie. Jeżeli chcesz znaleźć konkretny przedmiot, przydatna może okazać się wyszukiwarka zamieszczona u góry strony. Istnieje również możliwość dodania przedmiotu do ulubionych, aby móc wrócić do niego później.

Oczywiście dostępne jest również sortowanie produktów według różnych kryteriów. Na przykład przydatne jest ustawianie malejącej lub rosnącej ceny, gdy szukamy konkretnego artykułu w najbardziej korzystnej cenie.

CAFAGO jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Oferuje 2 lata gwarancji na większość produktów
 2. Dostarcza przesyłki poprzez sprawdzone firmy kurierskie, takie jak DHL czy UPS
 3. Zapewnia szybką i pomocną obsługę klienta 24/7
 4. Oferuje programy lojalnościowe i zbieranie punktów wymiennych na kupony
 5. Posiada dział kontroli jakości technicznej

Co oferuje serwis CAFAGO pl?

Bez wątpienia CAFAGO pl, w porównaniu do chińskiej konkurencji, jest nastawiony w głównej mierze na szeroko rozumianą elektronikę. Podobnie jak w przypadku takich sklepów jak Geekbuying czy TVC Mall. Znajdziesz tutaj jednak również inne produkty, na przykład związane ze sportem i motoryzacją, a także z wyposażeniem domów oraz mieszkań. Pomimo że oferta wszystkich chińskich sklepów internetowych jest w pewnym stopniu do siebie zbliżona, to jednak często możesz znaleźć inne oferty i ceny.

Struktura serwisu przypomina wiele znanych na świecie sklepów internetowych, w tym oczywiście również azjatyckich konkurentów. A to oznacza, że jeżeli miałeś do tej pory do czynienia z jakimś sklepem online, to nawet przy pierwszych dokonywanych w tym miejscu zakupach nie powinieneś mieć żadnych problemów z połapaniem się w interfejsie.

Oczywiście, podobnie jak w innych chińskich serwisach zakupowych, wciąż jest to kupowanie produktów bezpośrednio od producentów, bez pośredników, a więc z dużo niższymi cenami niż w przypadku kupna tego samego w lokalnym sklepie. Z tego powodu CAFAGO opinie zbiera pozytywne i wiele sprzętów jest po prostu tańszych niż w europejskich sklepach. O czym zresztą wspomina niejednokrotnie na swojej stronie internetowej.

Jak płacić w serwisie CAFAGO – instrukcja krok po kroku

Krok 1. Po wybraniu interesującego Cię produktu możesz dodać go do koszyka i kontynuować zakupy. My jednak wybieramy Kup teraz i przechodzimy do dokonania płatności.

Sprawdź sklep CAFAGO

Płatność 1 w CafagoKrok 2. Teraz możemy zalogować się do konta lub wpisać adres wysyłki i zamówić produkt bez logowania na stronie CAFAGO.

Płatność 2 w CafagoKrok 3. W dalszej kolejności będziesz miał możliwość wybrania przesyłki (niektóre formy dostawy są płatne, jednak znacznie szybsze) oraz metody płatności. My zdecydujemy się na płatność kartą.

Płatność 3 w CafagoKrok 4. Zostaniemy przeniesieni na ostatnią stronę. Wystarczy uzupełnić dane karty płatniczej.

Płatność 4 w Cafago

CAFAGO VAT i cło, czyli dodatkowe opłaty za zamówienia

Opłaty związane z zakupami w Chinach nie zależą od tego w którym sklepie zamawiamy. Wynikają one z regulacji polskich i europejskich, które dotyczą wszystkich azjatyckich serwisów aukcyjnych. W przypadku zakupów o niedużej wartości, do 22 euro, przesyłki pochodzące z Chin są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift – wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro. Warto zaznaczyć, że obecnie Urząd Skarbowy walczy z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek, choć jest to co do zasady bardzo trudne do udowodnienia.

0-22 euro 22-45 euro >45 euro
Nie musisz płacić podatku VAT Nie musisz odprowadzać VAT, jeżeli przesyłka oznaczona jest jako gift W każdym przypadku musisz opłacić podatek VAT

Kupując na CAFAGO, a także w jakimkolwiek innym chińskim sklepie, możesz spotkać się również z koniecznością opłacenia cła. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów w przypadku, gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup. Wysokość cła jest różna dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

Oferta CAFAGO – co ciekawego znajdziemy w sklepie online?

Serwis CAFAGO może pochwalić się szeroką ofertą. Nie jest ona być może tak rozbudowana jak u gigantów chińskich zakupów online, ale propozycje sklepu nie różnią się znacząco od konkurencji, a ilość asortymentu zadowoli nawet bardziej wymagających klientów. Na pewno CAFAGO opinie ma dobre w kwestii wyboru i dostępności produktów, przede wszystkim elektroniki i gadżetów. Aby kupujący mogli połapać się we wszystkich oferowanych produktach, serwis podzielił aukcje na poszczególne kategorie, które znajdziesz w lewym pasku na stronie głównej:

 • Magazyn lokalny
 • Telefony komórkowe
 • Zabawki i hobby RC
 • Wideo i audio
 • Kamery i kamery
 • Inteligentne życie
 • Samochody i motocykle
 • Komputery i sieci
 • Światła LED i latarki
 • Narzędzia testowe i narzędzia
 • Zegarki i biżuteria
 • Sport i outdoor
 • Instrumenty muzyczne

Wszystkie z powyższych kategorii składają się z wielu produktów, pogrupowanych w dodatkowych podkategoriach. CAFAGO stale rozszerza swój asortyment i stara się wychodzić naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom klientów. W kolejnych paragrafach przybliżymy jeszcze dokładniej kolejne kategorie produktowe oferowane przez CAFAGO, aby stworzyć kompleksowy przegląd oferty.

Magazyn lokalny – produkty na wyciągnięcie ręki

Ponieważ firma CAFAGO ma kilka różnych magazynów, również na terenie Europy, możemy wyszukać produkty po miejscu, w którym są ulokowane. Mamy do wyboru magazyny w Chinach, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii. Dzięki zamówieniu z magazynu europejskiego, możemy liczyć na szybszą dostawę i brak konieczności opłacania cła.

Telefony komórkowe w CAFAGO

Cafago telefony

Jest to kategoria, która najczęściej cieszy się wielką popularnością w każdym chińskim sklepie online, a CAFAGO stara się ją mocno poszerzać. Jak wiadomo, telefony komórkowe z Chin są często w bardzo korzystnych cenach. Wielu klientów korzysta ze sklepu tylko w celu znalezienia odpowiedniego modelu, który na europejskim rynku kosztuje często nawet dwa razy więcej. Powyższa kategoria dzieli się na kilkanaście podkategorii.

CAFAGO: Zabawki i hobby RC

Wiele propozycji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj następujące podkategorie: RC Quadcopter i części, Helikoptery RC i części, RC samoloty i części, Samochody i części RC, Łodzie RC i części, Nowatorskie zabawki RC, System FPV, Baterie i ładowarki, Części ogólne, Narzędzia i testery, EDC Fidget Spinner, Artykuły świąteczne.

Wideo i audio – szeroki wybór w sklepie

Audio i Video w Cafago

Duży wybór sprzętu do słuchania muzyki, a także telewizorów i akcesoriów. Znajdziesz tutaj następujące podkategorie: Ładowarki i adaptery, TV Box i klucz sprzętowy, Słuchawki i mikrofony, Odtwarzacz multimedialny, Gra wideo, Kabel audio i wideo.

Inteligentne życie – ciekawa propozycja CAFAGO

Bardzo interesująca kategoria, która przepełniona jest sprzętem i akcesoriami przydatnymi w tzw. smart living. Znajdziesz tutaj smartwatche, okulary VR, inteligentne systemy domowe i wiele innych.

Samochody i motocykle: akcesoria dla fanów motoryzacji

Wszystko czego potrzeba fanom motoryzacji, części motocyklowe i samochodowe, a także akcesoria i odzież. Chociaż, jak to zazwyczaj w chińskich sklepach online, największy wybór stanowi elektronika, którą możemy zastosować w pojazdach.

CAFAGO: Komputery i sieci

Komputery w Cafago

Jak wiadomo, wszelkie komputery i akcesoria do nich, są sprzedawane przez chińskie sklepy w bardzo atrakcyjnych cenach. CAFAGO może pochwalić się wieloma ciekawymi promocjami i szeroką ofertą w zakresie sprzętu komputerowego.

Światła LED i latarki w chińskim sklepie online

CAFAGO opinie wyrabia sobie przede wszystkim na sprzedawaniu elektroniki, ale ma w swojej ofercie więcej do zaoferowania. Jest to chociażby oświetlenie, które, choć może nie cieszy się taką samą popularnością, to jednak stanowi ciekawą alternatywę dla europejskich propozycji.

Narzędzia testowe i narzędzia dla zawodowców

Narzędzia w Cafago

Różne propozycje, często dla profesjonalistów, ale również amatorów bardziej zaawansowanej elektroniki. Znajdziesz tutaj zarówno skomplikowane urządzenia jak i ręczne narzędzia odpowiednie do pracy fizycznej.

Zegarki i biżuteria w ofercie CAFAGO

Zegarki w Cafago

Jest to zbiór cieszący się dużą popularnością. Choć CAFAGO opinie ma co do zasady pozytywne, to jednak warto dokładnie przeanalizować aukcje dotyczące biżuterii, ponieważ jest to towar delikatny i specyficzny, a często też bardzo drogi.

Biżuteria i zegarki posiada następujące podkategorie: Zegarki męskie, Zegarki damskie, Dziecięce zegarki, Inne.

Sport i outdoor – oferta sklepu CAFAGO

Sport w Cafago

Wszelkiego rodzaju akcesoria, gadżety i komponenty niezbędne sportowcom. Znajdziesz tutaj zarówno sportową odzież, jak i elektronikę. Kategoria Sport & Outdoor posiada 9 podkategorii: Jazda rowerem, Wędkarstwo, Kemping i turystyka, Polowanie, Akcesoria podróżne, Rekreacja na świeżym powietrzu, Okulary, Odzież zewnętrzna, Sporty wodne.

CAFAGO: Instrumenty muzyczne

Szeroki wybór instrumentów i akcesoriów. CAFAGO wyróżniło tutaj następujące podkategorie: Struny i akcesoria, Efekty muzyczne, Instrumenty dęte drewniane, Klawiatury i fortepiany, Perkusja, Sprzęt Pro, Inne.

Jak długo poczekamy na przesyłkę? Czas dostawy w CAFAGO com

Możesz zobaczyć więcej szczegółów swojego zamówienia i informacji o dostawie na swoim koncie na CAFAGO com. Najpierw należy zarejestrować konto na stronie internetowej. Jeśli produkty zostały oznaczone jako darmowa wysyłka, nie musisz płacić żadnych kosztów wysyłki. W przypadku produktów bez bezpłatnej wysyłki musisz skorzystać z systemu online, aby wygenerować opłatę za wysyłkę za swoje zamówienie. Podaj całkowitą liczbę przedmiotów w koszyku, a następnie kliknij stronę check out page, aby znaleźć opłaty za wysyłkę dla różnych usług wysyłkowych.

Czasy dostawy uzależnione są od wybranej formy dostawy. Na stronie CAFAGO otrzymujemy poniższe szacunkowe czasy, w których nasz przesyłka zostanie nam dostarczona:

Poczta lotnicza i poczta lotnicza z numerem przesyłki:

Czas dostawy: 10-30 dni roboczych

EMS:

Czas dostawy: 6-10 dni roboczych

DHL:

Czas dostawy: 3-8 dni roboczych

UPS:

Czas dostawy: 3-7 dni roboczych

Istotne jest też, z którego magazynu zamówimy produkt. Wybierając magazyn europejski możemy spodziewać się wiele szybszej dostawy niż z punktu zlokalizowanego w Chinach.

Czy możemy kupować mobilnie? Aplikacja CAFAGO

Cafago mobile

Aplikacja CAFAGO to bardzo nowoczesne i przemyślane rozwiązanie na telefony i tablety, które umożliwia dokonywanie zakupów w formie mobile. Apka robi dobre pierwsze wrażenie, jest  przejrzysta i łatwa w obsłudze. W tym momencie z aplikacji korzysta ponad 10 tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy mają urządzenia z platformą Android. Tinydeal opinie za usługi mobile zbiera dobre — apka oceniana jest na poziomie 4,2/5 gwiazdek w sklepie Google Play. Pojawia się również sporo pozytywnych ocen dotyczących samego sklepu.

Należy mieć na uwadze, że CAFAGO, tak samo jak inne chińskie sklepy internetowe, udostępnia w swojej aplikacji dodatkowe zniżki i kupony, dlatego często opłaca się zaglądać na serwis przez telefon i sprawdzać nowości, które pojawiają się tylko na mobile.

CAFAGO opinie – podsumowanie

Sklep CAFAGO, pomimo że istnieje na rynku chińskim od jakiegoś czasu, nie zdążył jeszcze przebić się wśród konsumentów na terenie naszego kraju. Wynika to prawdopodobnie między innymi z braku  oficjalnej polskiej wersji strony i obsługi klienta oraz dominacji kilku innych, chińskich sklepów online. Niemniej jednak CAFAGO opinie ma naprawdę niezłe. Z pewnością trzeba wyróżnić sprawną i pomocną obsługę klienta sklepu, a także pro konsumenckie nastawienie. Naszej uwadze nie umknęła również szeroka oferta elektroniki a także rozbudowane promocje i nowoczesna, przejrzysta strona internetowa.

Z drugiej strony trzeba wspomnieć, że CAFAGO posiada nie do końca jasną politykę zwrotów. Przerzuca część odpowiedzialności na kupującego, choć w internecie nie pojawiają się raczej negatywne opinie, które poruszałyby ten temat. Dodatkowo niewyjaśnione jest, kto przy zwrocie ponosi koszt przesyłki. CAFAGO mógłby również rozwinąć oficjalną polską wersję strony, która w obecnej formie wymaga trochę dopracowania i przetłumaczenia, ponieważ może wprowadzić w błąd w związku z niedokładnym tłumaczeniem.

FAQ: CAFAGO

W ostatnim czasie kupowanie online jest coraz popularniejsze, dlatego warto sprawdzić dokładnie opinie o CAFAGO. Jak się okazuje jest to wiarygodny sklep z niezłymi opiniami w sieci.

Jak wiadomo chińskie sklepy słyną z niskim cen i… długiego czasu oczekiwania. Nie inaczej jest w CAFAGO pl, przygotuj się na dobre oferty i zarezerwuj nieco więcej czasu na dostarczenie paczki.

Oferta CAFAGO jest bardzo rozbudowana. Bez problemu znajdziesz w tym sklepie wszystkie artykuły typowe dla platformy zakupowej online.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~