coinbase logo

Coinbase Opinie

Zaktualizowano: 26/10/2022 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 26/10/2022 Rynek
Informacje
Recommendation
Zasady i warunki Obejrzyj kursy video i ukończ quizy
Metody płatności Sofort, iDeal, SEPA, PayPal
Mobile App
Languages Polish
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Oferta
Program EARN

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Coinbase na pewno jest świetny do szybkiej wymiany kryptowalut i dla początkujących inwestorów. Lepiej jednak lepiej przechowywać środki na swoim offline, hardware portfelu.
Weronika Hossa Recenzentka

Opinie o Coinbase: rzetelny partner do kupna kryptowalut… czy coś więcej?

Coinbase to znana amerykańska platforma do kupowania i sprzedawania kryptowalut, a także do ich przechowywania na e-portfelu. Regulowana amerykańskimi przepisami, bezpieczna i uczciwa – to doskonałe miejsce do kupna różnych kryptowalut. A Pozostałe funkcje i opinie o Coinbase?

Portfel, czyli wallet, jest zarządzany przez Coinbase, co oznacza, że użytkownik nie ma pełnej kontroli nad swoimi środkami – trochę jak w banku. Dla wielu klientów to spory minus. Co jeszcze trzeba wiedzieć oraz jakie inne usługi oferuje broker? Jakie są opinie o supporcie Coinbase? Ile wynoszą prowizje i opłaty? Wszystko w tej recenzji↓

 • Dobry dla początkujących
 • Prosty i szybki zakup kryptowalut
 • Niskie opłaty
 • Niski limit transakcji
 • Wysoka płynność
 • Brak pełnej kontroli nad środkami w portfelu – zupełnie jak w banku
 • Mało metod płatności.

Co dobrego dla nowych użytkowników w Coinbase? Opinie o programie Earn

Promocje u brokerów to rzadkość, zatem to naprawdę zacna inicjatywa ze strony Coinbase. Opinie o programie Earn są dobre, bo nie dość, że można czegoś się dowiedzieć, to jeszcze zdobyć swoje pierwsze kryptowaluty.

Opinie o programie powitalnym w Coinbase

Nowi zarejestrowani użytkownicy w Coinbase powinni zainteresować się programem Earn. To opcja na naukę połączoną z zarobkiem. Poprzez ukończenie video kursów o danej kryptowalucie można zarobić do 115 dolarów w ekwiwalencie w różnych cyfrowych walutach, jak:

Promocja Earn krok po kroku

 1. Obejrzyj filmiki edukacyjne o każdej z powyższych kryptowalut na stronie Earn.
 2. Ukończ quizy po każdym filmiku.
 3. Po quizie odbierz kryptowalutę w portfelu Coinbase.

Przygody z Coinbase czas start – rejestracja na platformie

Aby zacząć handel z Coinbase, kliknij w Rozpocznij

Rejestracja na Coinbase
Coinbase-rejestracja

Na Coinbase rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza

Wypelnij-formularz-Coinbase

W formularzu podaj prawdziwe dane: Imię i nazwisko, Adres e-mail, Wymyślone hasło.

Konieczne jest też zaznaczenie, że ma się 18 lat i akceptuje się regulamin. Następnie wystarczy kliknąć w Utwórz konto. Na podany adres e-mail przyjdzie mail weryfikacyjny.

Logowanie do Coinbase

Aby zalogować się na konto trzeba podać adres e-mail oraz wymyślone hasło.

Coinbase i weryfikacja konta. Trzy etapy

Sama rejestracja i zweryfikowanie adresu e-mail to za mało. Aby w pełni korzystać z konta, należy przejść na Coinbase proces weryfikacji, obejmujący trzy etapy:

ID weryfikacja w Coinbase. Co daje?

Drugim etapem jest na Coinbase tzw. ID weryfikacja, czyli przedstawienie zdjęcia, skanu dowodu tożsamości czy paszportu. Tylko po przesłaniu wyraźnego, dobrze widocznego dowodu tożsamości, można zacząć kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Jeśli chodzi o tak wymagającą weryfikację, opinie o Coinbase mogą być różne – niektórzy klienci nie lubią podawać danych osobowych.

Wysyłanie zdjęcia dowodu czy rachunku za media, takie wymogi zgodne ze światowymi standardami KYC i w pełni bezpieczne.

Jeśli nie możesz znaleźć Demo Coinbase login, to dlatego…

…że jej nie ma. Na Coinbase login do konta demo nie jest oferowany. Istnieje opcja założenia tylko konta rzeczywistego, na które wpłaca się realny depozyt.

O ile dla samej wymiany kryptowalut konto demo nie miałoby racji bytu, to w przypadku Coinbase Pro – giełdy dla zaawansowanych użytkowników, taka funkcja byłaby przydatna. Zatem szkoda…

Coinbase to legalny broker: prestiżowy regulator i środki zabezpieczające

Coinbase powstało w 2012 roku i ma siedzibę w San Francisco. Firma otrzymała jako pierwszy broker kryptowalutowy w USA zgodę finansowego regulatora kraju na oferowanie takich usług.

Z racji podlegania amerykańskiemu watchdogowi, praktyki AML i KYC są na porządku dziennym w Coinbase, w podobnym zakresie jak w tradycyjnych bankach.

Odpowiedzialne inwestowanie z Coinbase

Coinbase nie umieścił na stronie ostrzeżenia o ryzyku związanym z inwestowaniem w kryptowaluty. Nie ma takiego prawnego obowiązku, jak np. przy kontraktach CFD.

Jednak moim zdaniem z racji dużych wahań cen cyfrowych walut oraz wysokiej trudności tradingu na instrumentach pochodnych na nich opartych, warto by dodać taką adnotację na stronie. Pamiętaj, że inwestowanie na zakładach krótkoterminowych może nieść wysokie ryzyko finansowe.

Bezpieczeństwo Coinbase.com

Czy Coinbase.com to bezpieczne miejsce do przechowywania wirtualnych środków?

Bezpieczeństwo transakcji w Coinbase
Kopanie własnej kryptowaluty
Wszystkie bazowe kryptowaluty
Proste zakupy kryptowalut
Wpłata krypto
Kupno i sprzedaż
Prowizje kupna/sprzedaży dla konta standard

Firma przestrzega procedur bezpieczeństwa, a wśród zabezpieczeń warto wymienić chociażby:

Coinbase i status strony. Gdzie to sprawdzić?

Coinbase udostępnia status strony, aplikacji i platformy do handlu, a także informacje o ewentualnych usterkach w zakładce Status. W razie problemów technicznych, warto sprawdzić, czy wszystko działa właśnie tam.

Oferta Coinbase – własna stablecoin, czyli USD Coin

Poza wspomnianym wyżej programem Earn, Coinbase nie przygotował innych promocyjnych ofert, ale warto zwrócić uwagę na coś, co na pewno wyróżnia tego brokera kryptowalutowego na rynku.

Coinbase tworzy nowe kryptowaluty, a konkretnie ma własnego stablecoina – USD Coin (USDC).

Co to takiego i jakie są opinie o własnej walucie Coinbase?

Czym jest USD Coin?

To kryptowaluta, której cena jest kompatybilna z ceną dolara, co znaczy, że można wymienić USD do USDC 1 do 1. Taka stabilna wartość daje więcej pewności inwestorom. USD Coin jest tokenem Ethereum, zatem można go przechowywać na tym samym portfelu co ETC – np. Coinbase. Na platformie USDC jest wymieniany na USD bez żadnych opłat.

Świat kryptowalut z Coinbase: video tutoriale, blog, przewodniki

Kryptowaluty to niełatwe narzędzia do inwestycji, zatem przydatne są wszelkie pomoce naukowe dla początkujących, sprawdź nasz przewodnik jak handlować kryptowalutami.

Ogólnie materiałów na początek wystarczy i można wyrobić sobie całkiem niezłą opinie o Coinbase, po zapoznaniu się z ofertą edukacyjną brokera.

Coinbase ma wszystkie podstawowe kryptowaluty, ale oferta mogłaby być większa

Jaki można zakupić na Coinbase kryptowaluty? W obrocie na stronie Coinbase są:

[accordiongroup id=”166″]

[accordion group=”166″ title=”W tych krajach PayPal oferuje swoje usługi” active=””]

Lista kryptowalut w Coinbase

To sporo, ale brakuje wielu altcoinów, dlatego warto przyjrzeć się również innym kryptogiełdom – sprawdź nasz ranking giełd kryptowalut.

Oferta Coinbase na wallet i wersję pro, nie tylko prosty zakup kryptowalut i wersja Pro platformy

Opinie i recenzje o Coinbase w dużej mierze skupiają się na głównym produkcie tej marki, czyli możliwości szybkiego zakupu kryptowalut. Jednak to nie wszystko, co oferuje Coinbase – wallet, czyli e-portfel to kolejny popularny produkt, a do tego warto wspomnieć o wersji pro platformy Coinbase.

E-portfel z Coinbase. Czy warto z niego korzystać?

E-portfel to na pewno spore ułatwienie dla początkujących inwestorów w kryptowaluty. Dzięki niemu od razu po kupnie walut na Coinbase, jest miejsce do ich przechowywania. Nie trzeba się martwić o własny e-portfel.

Ponadto wallet jest darmowy, za darmo są też przelewy z jednego portfela Coinbase na inny. Co jest wadą korzystania z portfela Coinbase? Fakt, że nie ma się kontroli nad własnymi pieniędzmi – to trochę tak, jak założyć konto w banku. Wielu inwestorów w kryptowaluty woli kupić wirtualny pieniądz i przechowywać go na własnych portfelach np. hardware’owych.

Jak przelać środki z powrotem z Coinbase Wallet na konto Coinbase?

E-wallet to oddzielna aplikacja do przechowywania kluczy prywatnych oraz wysyłania, odbierania i wydawania cyfrowych pieniędzy, przeglądania i korzystania z aplikacji DeFi. Można z niej korzystać, niezależnie od konta Coinbase.

Aby połączyć swoje konto Coinbase.com, kliknij opcję Połącz z Coinbase z menu Ustawienia w Coinbase Wallet. W podobny sposób możesz w dowolnym momencie odłączyć konto. Gdy już połączyłeś konta, aby przelać środki z Coinbase Wallet z powrotem na konto Coinbase.com:

 1. Otwórz aplikację Coinbase Wallet.
 2. Kliknij Send/Wyślij.
 3. Wpisz kwotę.
 4. Wybierz walutę i kliknij Next/Dalej.
 5. Kliknij w swoje konto Coinbase.
 6. Postępuj dalej wedle instrukcji na ekranie – zostaniesz poproszony o wpisanie kodu weryfikacji do potwierdzenia transakcji.

Transakcje między kontem Coinbase.com i Coinbase Wallet nie są natychmiastowe, bo przechodzą przez blockchain. Możesz połączyć konto Coinbase.com z Coinbase Wallet, by przelewać między nimi środki. Uwaga! Przy wypłatach będziesz obciążony niewielką prowizją.

Nie musisz łączyć kont do wysyłania środków. Możesz je wysłać manualnie między kontem Coinbase.com i Coinbase Wallet. Podaj po prostu swój adres krypto w miejscu wysyłki.

Wpłata z Coinbase: krok po kroku

Jak wpłacić na Coinbase depozyt? Postępuj wedle wskazówek:

 1. Zaloguj się do konta.
 2. Wejdź na stronę metod płatności.
 3. Kliknij w Dodaj kartę kredytową/debetową.
 4. Dodaj adres, jeśli wymagany.
 5. Otworzy się okienko z informacją Karta dodana oraz przyciskiem Kup cyfrową walutę.
 6. Teraz możesz udać się do strony Kup/Sprzedaj i kupić kryptowalutę w dowolnym momencie.
 7. Postępuj w tym celu wedle kroków z akapitu o kupnie kryptowalut.

Cena wymiany kryptowalut na Coinbase

Na Coinbase cena wymiany kryptowalut jest rynkowa. W zakładce ceny widać aktualny kurs walut FIAT do kryptowalut.

Coinbase: wypłata środków z portfela

Z Coinbase wypłata możliwa jest za pomocą przelewu SEPA, PayPalem lub kartą. Co ważne, żeby wypłacić euro na portfel Coinbase za pomocą przelewu, trzeba wcześniej dokonać wpłaty depozytu tą metodą.

Uwaga! Coinbase pozwala jedynie na sprzedaż walut FIAT bezpośrednio do Twojego portfela Coinbase. Nie ma limitów. Po sprzedaży do Coinbase waluty FIAT, można ją wypłacić lub kupić ponownie za nią kryptowalutę.

Warto pamiętać też, że jeśli konto bankowe do wypłat nie jest denominowane w euro, poniesie się koszty przewalutowania.

Ujemne saldo na Coinbase

Na Coinbase możliwe jest ujemne saldo, jeśli doszło do zdeponowania środków na koncie lub zakupu kryptowalut, ale transakcja przelewu z banku czy z karty nie zakończyła się sukcesem.

Wtedy trzeba szybko uzupełnić depozyt, ale do rozwiązania problemu ujemnego salda nie można użyć karty debetowej.

Kupno i sprzedaż kryptowalut z Coinbase

Coinbase to taki market do wymiany walut FIAT na kryptowaluty. Można kupić kryptowaluty w transakcjach z kartą debetową czy przelewem bankowym, a min. kwota transakcji to raptem 25 zł.

Coinbase: kup LTC i inne krok po kroku

Jak kupić na Coinbase LTC, BTC i inne kryptowaluty? W tym celu:

 1. Idź do zakładki Kup.
 2. Wybierz daną walutę cyfrową.
 3. Wpisz kwotę w walucie FIAT lub lokalnej.
 4. Wybierz portfel, na którym chcesz zdeponować środki.
 5. Wybierz metodę płatności (uwaga, wcześniej musisz dodać kartę, jeśli chcesz z niej korzystać. Więcej o tym w akapicie o metodach płatności).
 6. Potwierdź zamówienie i kliknij Kup.

Sprzedaj BTC na Coinbase i inne krok po kroku

Jak sprzedać na Coinbase BTC, LTC i inne kryptowaluty? W tym celu:

 1. Wejdź do zakładki Sprzedaj.
 2. Wybierz daną kryptowalutę, którą chcesz sprzedać i zamienić na USD.
 3. Wskaż portfel z USD.
 4. Wybierz Wypłać.

Coinbase Pro – opcja dla zaawansowanych

Coinbase Pro to platforma do tradingu kryptoaktywami, wcześniej znana jako GDAX. Przeznaczona jest dla zawansowanych inwestorów, którzy znają się na kryptowalutach.

Dostępne do handlu są między instrumenty na bazie BTC, ETH, LTC, ZRX, BCH.

Opłaty, metody płatności, prowizje w Coinbase. Czy jest tanio?

Kwestie finansowe zawsze mocno interesują inwestorów. Z pewnością to, czy na Coinbase opłaty i prowizje są wysokie, niskie czy w normie rynkowej, determinuje wiele opinii o brokerze.

Coinbase nie jest platformą darmową, ale też stawki nie są wygórowane – więcej o tym poniżej. Jeśli zaś chodzi o same metody płatności, to mogłoby ich być więcej na Coinbase. Revolut, przykładowo, dość popularny na świecie, nie jest oferowany. Metody płatności ujęłam w tabeli.

Metoda płatności Kupno/sprzedaż/depozyt/wypłata? Czas procesowania
Przelew SEPA do depozytów i wypłat 1-3 dni robocze
Karta w metodzie 3D Secure do kupna kryptowalut natychmiast
Karta kredytowa/debetowa do wypłat natychmiast
Ideal/Sofort do depozytów 3-5 dni roboczych
PayPal do wypłat natychmiast

Coinbase a prowizje za kupno i sprzedaż kryptowalut. Ile zapłacisz?

Na Coinbase prowizje dla Europy wynoszą:

Do tego dochodzi prowizja Coinbase (niezależna od wyżej wymienionych opłat), jest to dodatkowa opłata oprócz dwóch – wskazanej dla regionu prowizji procentowej (powyżej) lub stałej prowizji wynoszącej:

Jakie jeszcze opłaty są nakładane przez Coinbase? Standardowe opłaty do blockchaina, dla górników, przy transakcjach na kryptowalutach, a także 2% za konwersję między kryptowalutami.

Prowizje na Coinbase Pro

Na Coinbase Pro handluje się aktywami kryptowalutowymi. Prowizja makera i takera zależy od wolumenu 30-dniowego transakcji:

Wolumen Opłata makera Opłata takera
Do 10 tys. USD 0,5% 0,5%
10 tys. USD do 50 tys. USD 0,35% 0,35%
50 tys. USD do 100 tys. USD 0,25% 0,15%
100 tys. UD do 1 mln USD 0,2% 0,1%
1 mln USD do 10 mln USD 0,18% 0,18%
10 mln USD do 50 mln USD 0,15% 0,05%
50 mln USD do 100 mln USD 0,1% 0%
100 mln USD do 300 mln USD 0,07% 0%
300 mln USD do 500 mln USD 0,06% 0%
500 mln USD do 1 mld USD 0,05% 0%
Powyżej 1 mld USD 0,04% 0%

Wsparcie klienta na kilku frontach. Niestety tylko po angielsku…

Coinbase oferuje wsparcie klientom w kilku formach:

Do tego można znaleźć przydatne informacje na stronie Coinbase, Twiterze czy Facebooku. Niestety, wsparcie udzielne jest jedynie po angielsku, a także FAQ jest tylko w tym języku. To spora przeszkoda dla osób niemówiących biegle po angielsku.

Ponadto można natrafić w Internecie na opinie o wsparciu Coinbase, które wskazują na problemy z szybkim rozwiązaniem spraw.

Szybko, wygodnie, zawsze i wszędzie. Aplikacja mobilna Coinbase

Z aplikacją na iOS oraz Android inwestorzy mogą kupować, sprzedawać, wysyłać kryptowaluty, a także zarządzać swoim portfelem Coinbase. Apka wspiera BT, BCH, ETH, ETC, LTC i tokeny ERC-20.

Sprawdź poradnik jak kupić kryptowalutę oraz prognozy dla najlepszych walut.

Przeglądarka do kupna, platforma do handlu. Jak funkcjonują i wyglądają?

Proces kupowania i sprzedaży kryptowalut odbywa się z poziomu przeglądarki. Niczego nie trzeba pobierać i uruchamiać. Działa to szybko i jest bardzo intuicyjne w obsłudze.

Zaawansowani inwestorzy chcący skorzystać z Coinbase Pro mogą to zrobić także w przeglądarce, gdzie uruchomić można platformę, lub pobierając aplikację mobilną.

Coinbase Pro ma przyjazny interfejs z wieloma standardowymi funkcjami dla giełd, jak wykresy, historia handlu, zlecenia w trybie real time. Elegancki czarny design aplikacji zachęca do skorzystania i nie męczy wzroku.

Coinbase Polska – jak sobie poradzono z tłumaczeniem?

Coinbase ma polską wersję strony www, jednak nie wszystkie działy zostały przetłumaczone. Blog, FAQ i wiele innych istotnych podstron jest dostępnych tylko po angielsku.

Na obronę brokera należy przyznać, że to, co przetłumaczono, jest bardzo rzetelnie przygotowane – nie ma tu mowy o wpadkach językowych.

Globalna marka podlegająca regulacjom

Obsługa ponad 102 krajów. Ponad 30 milionów klientów. Takie liczby robią wrażenie. Coinbase to na pewno renomowana amerykańska marka, regulowany broker działający zgodnie z prawem. To także bogata oferta usług od szybkiej wymiany walut, przez portfel, po profesjonalną platformę do tradingu.

Skąd negatywne komentarze w sieci?

Jednak niektóre opinie w sieci o Coinbase są mocno negatywne. Wystarczy zerknąć na rating na trustpilot, gdzie ocena jest bardzo słaba na podstawie 2486 wpisów. Wiele z recenzji o Coinbase na tym forum to scamy, ale zdarzają się recenzje wyglądające na prawdziwe, które wskazują na problemy z wypłatami, utrudniony kontakt ze wsparciem i długi czas weryfikacji konta.

Być może gdy firma oficjalnie wejdzie na giełdę za zgodą U.S. Securities and Exchange Commission (czyli Komisja Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych) będzie miała lepsze recenzje wśród użytkowników. Jako główna platforma kryptowalutowa w Stanach.

W przypadku tradingu są platformy z niższymi opłatami i lepszą funkcjonalnością, a także bardziej godnym zaufania wsparciem klienta. Ulepszenie funkcjonalności w tym zakresie z pewnością wzmocniłoby dobre opinie o Coinbase.

Zalety i Wady brokera

Zalety

Wady

FAQ: Coinbase

Czy Coinbase jest bezpieczny?

Coinbase jest regulowany amerykańskim prawem i przestrzega zasad KYC/AML. Nic nie wskazuje na to, by na pytanie, czy Coinbase jest bezpieczny, odpowiedzieć przecząco. Jednak niektóre opinie w Internecie wskazują, że występują czasem problemy z wypłatami i utrudniony kontakt z obsługą klienta.

Coinbase a wypłata na konto. Czy można przelać środki w ten sposób?

Waluta FIAT po wymianie z kryptowalutami trafia zawsze najpierw do portfela Coinbase. Dopiero potem można ją przelać wypłatą na konto, o ile do wpłaty depozytu użyto także takiej metody.

Coinbase Pro – opinie o platformie do handlu. Czy to funkcjonalna i intuicyjna w obsłudze aplikacja?

Opinie o Coinbase Pro są raczej dobre, choć nie jest to topowa platforma do tradingu kryptoaktywami. Oferuje zlecenia w real time, wykresy etc. oraz intuicyjny interfejs, a także jest dostępna wersja mobilna Coinbase Pro.

Czy Coinbase Wallet ma dobre opinie użytkowników?

Większość klientów Coinbase Wallet woli raczej wypłacić wymienione środki z portfela Coinbase na własny, hardware’owy portfel offline. Czują się bezpieczniej mając pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Warto dodać, że Coinbase monitoruje aktywność kont.

Jakie są na Coinbase prowizje za wymianę walut?

Dla Europy to 1,49% dla standardowego kupna/sprzedaży kryptowalut, choć prowizja może wynosić mniej, jeśli wolumen transakcji nie przekracza 200 dolarów. Prowizje są relatywnie niskie.

Komentarze
 1. Robert pisze:

  Jak przelać z powrotem środki z Coinbase Wallet na konto Coinbase?

  1. Weronika Hossa pisze:

   Dzień dobry, jak przelać środki z e-wallet na konto Coinbase opisujemy krok po kroku: https://opinie.com/bonus/coinbase/#transfer_z_ewallet

 2. Raj pisze:

  Witam, chciałem zaznaczyć że jestem nowicjuszem. Jakiś czas tem kupiłem trochę Bitcoina, Eth i kilka innych, mniejszych altcoinów na giełdzie Coinbase. Btc i Eth z myślą o dłuższym terminie wiec idąc za radami by nie trzymać na giełdzie założyłem portwel Coinbase Wallet, zintegrowaniem go z giełdą i przerzuciłem Btc i Eth na portfel. Po 72 godzinach Btc pojawił się na portfelu w formie €… ale i tak gdy chce vos z tym zrobić pokazuje ze nic nie mam. A eth w ogóle nie ma na portfelu.. podsumowując znikło z giełdy nie ma na portfelu. Bardzo proszę o jakieś sugestie.
  Dziękuje i pozdrawiam.

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, polecam kontakt z supportem Coinbase, być może jakiś problem z systemem. Niestety nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi, nasza redakcja ocenia jedynie firmy z perspektywy użytkownika.

 3. Zbigniew pisze:

  Witam mam problem A mianowicie nie mogę dodać metody płatność w moim portfelu wyskakuje mi jakiś error ?
  Z góry Dziękuję za pomoc .

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Witam, sugeruję skontaktować się z supportem Coinbase, nie jestem w stanie stwierdzić, jaki to może być błąd. Obsługa klienta ma dostęp do wszystkich narzędzi. Pozdrawiam

 4. Byg pisze:

  Witam, jak rozliczyć kryptowaluty zarobione z platformy „Coinbase Earn”?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć! Czy ktoś z osób komentujących jest w stanie pomóc? Ja odesłałbym do supportu Coinbase, ponieważ tam otrzymasz najbardziej aktualne i wiarygodne informacje.

 5. Mariusz pisze:

  WItam. Pytanie o cenę kupna / sprzedaży. Czy kupując np BTC za 10000 EUR poniosę taki koszt (1,49%) na starcie? Zakładam, że tak. ALE czy ponownie poniosę ten koszt (1,49%) podczas sprzedaży? eTorro dokonało ostatnio sporych zmian w swoich opłatach – cały czas zaprzykład biorę BTC. Jednakże jeżeli na platformie Coinbase pobierana jest opłata 1,49% podczas zakupu i podczas sprzedaży, to nadal Coinbase byłby droższą platformą – dla tej kryptowaluty. Owszem korzystniej już wychodziłby na Coinbase ETH, który na eTorro jest z racji kosztów droższy. Bardzo proszę o doprecyzowanie. Plus jeszcze jedno – Coinbase Pro – czy wchodząc z kwotą powyżej 10k USD staję się pro z automatu i ponoszę wspomniane w tekście koszta? Z góry dziękuję. Mariusz

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, czy któryś z forumowiczów ma doświadczenie i chciałby udzielić odpowiedzi?

 6. Bogdan pisze:

  Witam .
  Po przesłaniu środków od brokera na konto Coinbase otrzymałem emaila, chcąc odebrać przelane środki, muszę wpłaciś 1500€ w celu zweryfikowania konta bankowego.
  Proszę o informacje

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Coinbase, my jedynie recenzujemy strony.

 7. Tadek pisze:

  Szukam.kogoś , kto by mi pomógł wypłacić środki z coibase wallet na prywatne konto bankowe

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, nie udzielamy takiego wsparcia, opiniujemy jedynie firmy i na tym skupiamy się na opinie.com

 8. Grazyna pisze:

  jeśli nie znamy jęzka angielskiego to nic nie zrobimy. nikt nie umie pomóc w wypłacie środków

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Niestety obsługa klienta dostępna jest jedynie po angielsku, jest to jeden z minusów Coinbase, które i tak wypada bardzo dobrze

 9. Tadek pisze:

  Witam . Mam na koncie coibase wallet usdt jak ją wypłacić i jakie są prowizje albo konwersje

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, czy może ktoś z forumowiczów potrafi odpowiedzieć na pytanie Tadka?

 10. Maria pisze:

  Dzień dobry. Czy żeby wypłacić pieniądze z Coinbase najpierw muszę zapłacić podatek?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Nie spotkaliśmy się z takim obowiązkiem, czy ktoś może miał podobną sytuację?

 11. Maria pisze:

  Witam.
  Tadek czy poradziłeś sobie z wypłatą? Czy zostałeś oszukany tak jak ja?

 12. Grzegorz pisze:

  Jakie są opłaty taryfowe od przelewów

  1. Michał Kareta pisze:

   Dzień dobry. Opłaty mogą ulegać zmianie. W stopce strony głównej Coinbase znajdują się odniesienia do najważniejszych zagadnień, w tym transakcji. Proszę tam zajrzeć, by dowiedzieć się szczegółów.

 13. Piotr pisze:

  Zastanawia mnie jedno w Coinbase. Po przelaniu środków i zakupie aktywów z aplikacji mobilnej, odbyło się to w parę sekund. Chcąc sprzedać aktywa, przycisk sprzedaj nie działa. Można wymienić i zamienić ale sprzedać przy dużym spadku aktywa to nie możliwe. Zostajesz wydrenowany z kasy i tyle jest twojego. Jaki kolwiek kontakt jest możliwy jedynie z botem który jest po prostu niedorozwinięty. Możesz protestować, próbować co kolwiek a i tak jesteś dla Coinbase zwykłym śmieciem. Nie otrzymasz żadnej pomocy jedynie ubolewajace bardzo przepraszamy. Twoje pieniążki upłynnią się w mgnieniu oka a ty jedynie będziesz mógł szybko dokupić aby móc być jeszcze więcej upośledzonym niż sam bot kontynuujący rozmowę z tobą na czacie.

 14. robert pisze:

  Witam. Mam konto na Conibase. Do tego dodałem aplikacje mobilna na smartfonie. Wszystko fajnie hulało do czasu, aż na aplikacji mobilnej nie moge się zalogować, wpisuję poprawnie login, hasło i kod zabezpieczający i nie moge się zalogować, ciągle mnie wywala. O co chodzi. Pozdro

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, skontaktuj się z supportem Coinbase, na pewno pomogą. My wystawiamy opinie firmom i opisujemy strony, ale nie jesteśmy odpowiedzialni za ich działanie.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Program EARN
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję