dhgate logo

DHgate Opinie

Updated: 31/12/2021
Info
Rekomendacja
Bonus30$ w postaci kuponu
WarunkiRejestracja konta w serwisie i wykonanie pierwszego zamówienia za minimum 300$
Metody płatnościVisa, MasterCard, American Express, Przelewy24, Skrill
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Firmy kurierskieDHL, UPS, EMS
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
30 $ BONUS
30$ w postaci kuponu
Rejestracja konta w serwisie i wykonanie pierwszego zamówienia za minimum 300$
1
DHgate nie jest na tę chwilę marką tak rozpoznawalną jak AliExpress, czy Banggood. Nie zmienia to faktu, że uważam tę stronę za bardzo solidny serwis zakupowy. Zdarza się, że ceny na stronie przebijają chińską konkurencję, dlatego regularnie tutaj zaglądam.
Uwaga! Paczki dostarczane z Chin nie przenoszą koronawirusa, potwierdził Główny Inspektor Sanitarny.

DHgate – opinie o mocnym graczu na międzynarodowym rynku

Chiński sklep internetowy DHgate powstał w 2004 roku i od razu stał się rozpoznawalną marką na całym świecie.

Choć w Polsce nadal bardziej znany jest choćby AliExpress, to DHgate opinie ma bardzo dobre i stara się zyskiwać popularność z każdym rokiem.

Sprawdźmy, czy opinie o DHgate są zgodne z prawdą i czy jest to wiartygodny sklep online?

W recenzji dokładnie sprawdzimy regulamin serwisu i przyjrzymy się funkcjonowaniu DHgate w praktyce.

Plusy i minusy sklepu DHgate

Plusy DHgate
 • Bardzo szeroka oferta
 • System ochrony kupującego i rozwiązywania sporów
 • Obsługa klienta 24/7
 • Dużo ciekawych promocji
 • Popularna i dobrze oceniana apka
 • Ugruntowana pozycja na rynku
Minusy DHgate
 • Brak języka polskiego w apce
 • Nie zawsze konkurencyjne ceny względem innych chińskich sklepów
 • Brak polskiej obsługi klienta

DHgate coupon, czyli promocje w sklepie

Sklep DHgate udostępnia szeroki zakres promocji. DHgate coupon to tylko jedna z form zniżki. Kupony są zazwyczaj dostępne na stronie internetowej, ale zdarza się również, że sklep wysyła je mailem lub wyświetla w aplikacji mobilnej.

DHgate opinie

Oprócz standardowych kuponów, trafiają się również promocje okresowe, związane przede wszystkim z konkretnymi wydarzeniami, na przykład urodzinami sklepu albo świętami międzynarodowymi.

Obecnie DHgate ma do zaoferowania następujące promocje:

 • Flash Deals – okresowe promocje, które zazwyczaj trwają 6 godzin. W zakładce znajdują się przecenione produkty, które zmieniają się stale w równych odstępach czasu. Jeżeli szukasz konkretnego produktu, to warto zaglądać tutaj, aby sprawdzić, czy nie znalazł się na promocyjnej stronie.
 • DHgate Coupon – strona, na której wyświetlane są kupony dostępne obecnie w sklepie. Zazwyczaj wszystkie kupony, choć zdarza się, że są jeszcze inne, wysyłane bezpośrednio na pocztę lub wyświetlane tylko w aplikacji mobilnej. Kupony często nie są związane z konkretnymi produktami. Dają one po prostu dodatkową możliwość obniżenia ceny po złożeniu zamówienia o konkretnej wartości (np. po przekroczeniu 40$ — kupon o wartości 5$).

Jak można pozyskiwać DHgate kupony?

Są różne sposoby pozyskiwania kuponów, które można stosować jednocześnie. Po pierwsze, możesz zapisać się ze strony głównej do DHgate newsletter, w którym często wysyłane są zniżki i promocje. Warto również ściągnąć aplikację mobilną, w której pojawiają się okazje niedostępne na podstawowej witrynie sklepu.

Przede wszystkim jednak powinieneś śledzić na bieżąco witrynę sklepu DHgate, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym linkiem, który odsyła na stronę. Atrakcyjne ceny mogą być jeszcze niższe, a Ty zaoszczędzisz spore sumy.

Rejestracja w serwisie DHgate Polska krok po kroku

DHgate udostępnia swoim użytkownikom bardzo prostą ścieżkę rejestracji. To zaledwie trzy proste kroki.

Rejestracja w DHgate

 1. Wypełnij wszystkie komórki w formularzu rejestracyjnym. Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego. Możesz również pominąć ten krok i zarejestrować się używając Facebooka lub Google+.
 2. Zaznacz odpowiednie zgody. Ponieważ sklep DHgate działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
 3. Potwierdź link wysłany na skrzynkę pocztową. Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.

Co ciekawego znajdziemy w serwisie – DHgate zakupy

DHgate z pewnością nie odstaje w kontekście obszerności swojej oferty od innych chińskich sklepów online. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wiele z nich przyćmiewa swoim asortymentem. Znajdziemy tutaj elektronikę, biżuterię, odzież, buty, kosmetyki i wiele innych. Bez wątpienia na DHgate zakupy to czysta przyjemność, bo znajdziemy niemalże wszystko, czego potrzebujemy.

Istotne jest to, że faktycznie produkty są zazwyczaj naprawdę wysokiej jakości, szczególnie gdy spojrzymy na nie przez pryzmat ceny.

Są to niezwykle konkurencyjne aukcje w porównaniu do europejskich i światowych propozycji, dlatego też DHgate opinie ma dobre w wielu różnych krajach. Trzeba też dodać, że DHgate oferuje bezpłatną dostawę, nawet najtańszych przedmiotów, dlatego nie musimy martwić się o dodatkowe koszty związane z przesyłką towaru, a to jeszcze dodatkowo zachęca do złożenia zamówienia.

Oczywiście możemy również zdecydować się na płatną dostawę, jeżeli zależy nam na szybkim czasie dostarczenia.

Czy DHgate com to bezpieczne miejsce do robienia zakupów?

Serwis działa międzynarodowo i podobnie jak chińska konkurencja, oferuje setki tysięcy najróżniejszych przedmiotów w atrakcyjnych cenach.  Wprowadza również serwisy przeznaczone w pełni na konkretny rynek z oficjalnym tłumaczeniem i obsługą.

Niestety, na razie w Polsce brakuje takiego udogodnienia, jednak jest możliwość korzystania z tłumaczenia automatycznego. W przyszłości, wraz z rozwojem sklepu na naszym rynku, bardzo prawdopodobne, że pojawi się również oficjalna, polska wersja strony.

Pomimo że serwis DHgate udostępnia swoje usługi od 15 lat, to i tak warto przed dokonaniem zakupu, sprawdzić z jaką firmą mamy do czynienia.

Jest to szczególnie istotne w czasie zakupów w chińskich sklepach online. Ponieważ odległość i obowiązujące prawa są zdecydowanie na niekorzyść kupującego i utrudniają mu dochodzenie swoich praw.

DHgate zakupy – jak robić to bezpiecznie?

Proponujemy zazwyczaj szybkie sprawdzenie sklepu pod kilkoma względami, które można uczynić w trzech prostych do zrealizowania krokach:

 1. Zajrzyj do zakładki kontakt. Sprawdzany sprzedawca powinien podać tam swoje podstawowe dane: nazwę, siedzibę, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 2. W dalszej kolejności zajrzyj do zamieszczonego na stronie regulaminu. Uwzględnij informację, że w regulaminie powinny znajdować się dane rejestracyjne działalności gospodarczej czy spółki.
 3. Dodatkowo ważne jest, aby w Regulaminie znalazły się informacje o prawie do zwrotu (14 dni, bez podania przyczyny).

DHgate opinie – zawsze sprawdzaj

Oczywiście w sytuacji, gdy chcemy zdecydować się na dokonanie naprawdę wartościowego zamówienia, powinniśmy, oprócz powyższych kroków, sprawdzić dokładnie opinie na DHgate od innych internautów na temat konkretnego sprzedawcy.

Taką praktykę zaleca również DHgate, o czym napiszemy później. Co prawda omawiany sklep zapewnia wszelkie podstawowe prawa klientom, jednak nie ma kontroli nad wszystkimi sprzedawcami, którzy oferują swoje produkty.

Trudniej dochodzić swoich praw później niż na początku po prostu sprawdzić dokładnie co i od kogo kupujemy.

Należy również pamiętać, że DHgate to firma działająca w Chinach i nie możemy spodziewać się takiej samej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

Jak chroni się kupujących w DHgate pl?

Firma gwarantuje pełen zwrot za produkty, których nie otrzymasz, a także pełen lub częściowy zwrot za towary, które są nie w pełni wartościowe.

W przypadku, gdy zdecydujesz się zachować produkt o niepełnej wartości, otrzymasz częściowy zwrot jego wartości, gdy zwrócisz przedmiot, dostaniesz pełną kwotę, którą zapłaciłeś.

Sklep DHgate pl przygotował 3 proste kroki, które należy uczynić, aby otrzymać odpowiednią ochronę:

 1. Powinieneś skontaktować się ze sprzedawcą, jeżeli nie otrzymałeś zamówionego produktu lub produkt jest niezgodny z zamieszczonym w serwisie opisem.
 2. Jeżeli nie rozwiążesz problemu, musisz utworzyć specjalną sprawę w serwisie i opisać jakie zaszły okoliczności, aby DHgate mogło w odpowiedni sposób interweniować.
 3. Jeżeli nie jesteś zadowolony ze sposobu rekompensaty, jaką oferuje sprzedawca, sprawa przekazywana jest do działu mediacji DHgate. Działa on w oparciu o dowody dostarczone przez Ciebie i sprzedawcę i proponuje rozwiązanie konfliktu.

Powyższy sposób rozwiązania spraw wydaje się uczciwy, jednak nie zawsze musi sprawdzać się idealnie w praktyce.

Jak wiadomo, nieuczciwi sprzedawcy zdolni są do wielu rzeczy, aby tylko zarabiać pieniądze. Na szczęście DHgate podaje, że natychmiast blokuje wszystkich podejrzanych sprzedawców.

Kroki do zapewnienia bezpieczeństwa według DHgate

Serwis, poza gwarantowaniem ochrony kupującego, zachęca go również do aktywnej i rozsądnej ochrony we własnym zakresie. Dlatego też DHgate wyraźnie zaznacza, na co zwracać uwagę podczas zakupów:

 • zanim złożysz zamówienie sprawdź informacje o sprzedającym, a także jego oceny i poprzednie aukcje,
 • nigdy nie potwierdzaj dostarczenia przesyłki, gdy tak naprawdę jeszcze do Ciebie nie dotarła,
 • sprawdź przesyłkę, gdy dotrze. W jakich warunkach umieszczone były rzeczy, czy zostały właściwie zapakowane,
 • nie rób bezpośrednich wpłat do sprzedawców.

Działając zgodnie z powyższymi wytycznymi unikniemy prawdopodobnie wszystkich kłopotów i nie będzie konieczne korzystanie z mediacji przeprowadzanej przez sklep DHgate.

Powyższe zasady powinniśmy stosować korzystając z jakiegokolwiek chińskiego sklepu internetowego, ale również polskich i europejskich odpowiedników.

DHgate czy AliExpress?

Jak już pewnie zauważyłeś, chińskie sklepy są do siebie zbliżone pod wieloma względami. Schemat kupowania w DHgate jest bardzo podobny do znanego ze sklepów AliExpress czy też GearBest.

Oferta i ceny też są zbliżone we wszystkich serwisach. Dobre zakupy w internecie polegają przede wszystkim na tym, by korzystać z wielu sklepów i szukać najlepszej okazji w każdym z nich!

Jak kupować w DHgate?

Na stronie głównej po lewej znajdziesz podział na kategorie. Aby znaleźć konkretny artykuł możesz skorzystać również z wyszukiwarki zamieszczonej na górze strony.

Gdy już znajdziesz produkt, którego potrzebujesz, wybierasz odpowiednio jego kartę. Jeżeli produkt jest w promocji lub oferuje się na niego jakiś specjalny kupon, to zazwyczaj będziesz o tym wiedział, ponieważ obok jego nazwy pojawi się informacja o promocji.

Możesz również sprawdzić jego dostępność, a także, w zależności od rodzaju produktu, wybrać rozmiar, specyfikację, kolor etc. Na stronie konkretnej aukcji znajdziesz również zdjęcia i dokładny opis, warto też zwrócić uwagę kto sprzedaje dany towar oraz sprawdzić oceny sprzedawcy i samego produktu.

Na stronie produktu wyświetlają się również informacje dotyczące realizowania zamówienia, czasu dostawy, dostępności artykułu.

Możesz dodać produkt do obserwowanych lub zdecydować się na jego zakup klikając buy it now. W dalszej części recenzji omówimy dokładnie sposoby płatności w DHgate oraz przedstawimy instrukcję krok po kroku opisującą jak płacić w serwisie.

DHgate Przelewy24, czyli udostępnione w serwisie formy płatności

DHgate jest znany z tego, że opłaca się zwłaszcza, gdy chcesz zrobić hurtowe zakupy – im więcej zamówisz, tym niższa będzie cena. Jednak bez problemu można też zamówić pojedyncze sztuki, które również oferowane są w atrakcyjnych cenach.

W serwisie dostępnych jest wiele różnych form płatności, jednak tak naprawdę wszystko zależy od sprzedawcy, które metody nam udostępni.

Nie na każdej aukcji możesz zapłacić wybraną przez siebie metodą. Dlatego też czasami musimy zrezygnować z zakupu lub wybrać wariant, którego początkowo woleliśmy uniknąć. Warto wiedzieć, że DHgate Przelewy 24 wprowadził do swojej oferty, umożliwiając tym samym szybkie przelewy kupującym z naszego kraju.

Standardowe metody płatności w serwisie – dostępne na całym świecie, w tym również w Polsce:

 • za pomocą karty płatniczej: Visa, Mastercard, American Express
 • z użyciem elektronicznego portfela: Skrill, Moneybookers
 • poprzez dokonanie transferu bankowego: Bank Transfer (zwykły przelew bankowy) oraz Western Union (przekaz pieniężny)
 • korzystając z błyskawicznych przelewów międzybankowych: Przelewy24.
Metody płatności DHgate
Metoda płatności
Czas realizacji
VISANatychmiast
MASTERCARDNatychmiast
AENatychmiast
Sofort3-5 dni
SkrillNatychmiast

DHgate jak płacić? Intrukcja krok po kroku

 1. Krok I. Gdy znajdujemy się w karcie produktu, który chcemy kupić, wybieramy przycisk Buy Now, aby przejść bezpośrednio do płatności.wplata DHgate
 2. Krok II. Zostajemy przeniesieni do kolejnej karty, gdzie wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk Conifrm to Pay.wplata krok 2
 3. Krok III. Pojawia się możliwość wyboru konkretnej formy płatności. My decydujemy się na popularne w Polsce Przelewy24.wplata krok 3
 4. Krok IV. Co dziwne, nie przechodzimy bezpośrednio na stronę Przelewy24, ale do portfela elektronicznego Skrill. Dopiero po zalogowaniu w Skrill lub zarejestrowaniu swojego konta, zostaniemy przeniesieni na stronę Przelewy24, gdzie będziemy mogli wybrać swój bank i dokonać przelewu.Jak placic w DHgate

Opłaty dodatkowe: cło i VAT w DHgate

Podczas zakupów w chińskich sklepach internetowych musisz liczyć się z dodatkowymi opłatami. Są one zależne od wartości zamówienia i wynikają z  regulacji polskich i europejskich. Ważne jest to, że dotyczą wszystkich azjatyckich serwisów aukcyjnych i są niezależne o sklepów.

W przypadku zakupów o niedużej wartości, do 22 euro, przesyłki pochodzące z Chin są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro.

Warto podkreślić, że ostatnimi czasy Urząd Skarbowy zaczął walczyć z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek. Jest to jednak co do zasady bardzo trudne do udowodnienia, a skala przesyłek przerasta możliwości wprowadzenia stałej kontroli.

DHgate Polska – jakie koszty?

Reasumując, jeżeli zamówimy towar z DHgate lub jakiegokolwiek innego chińskiego sklepu, o wartości niższej niż 22 euro, nie zapłacimy VAT-u, a powyżej 22 euro do 45 euro – to zależy. Możliwe, że również nie zapłacimy VAT-u, ponieważ chińscy dostawy niemal we wszystkich przypadkach zaznaczają gift na deklaracji celnej.

Trzeba jednak mieć na uwadze ten przepis. Oczywiście powyżej 45 euro, niezależnie co wpiszemy na paczce, VAT musi zostać opłacony.

Kupując w sklepie DHgate, możesz spotkać się również z koniecznością opłacenia cła. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów w przypadku, gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup.

Wysokość cła jest różna dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

Oferta DHgate – co konkretnie znajdziemy w tym sklepie?

Sklep DHgate może pochwalić się naprawdę szeroką ofertą. Propozycje sklepu nie różnią się znacząco od konkurencji, jednak liczba dostępnych artykułów budzi wrażenie i jest jedną z największych wśród chińskich sklepów online.

Aby kupujący mogli połapać się we wszystkich oferowanych produktach, serwis podzielił aukcje na poszczególne kategorie, które znajdziesz w lewym pasku na stronie głównej:

 • Elektronika i aparaty,
 • Telefony i akcesoria,
 • Sporty i Rekreacja,
 • zdrowie i uroda,
 • Buty i akcesoria,
 • Dom i ogród | Oświetlenie,
 • Zabawki i Prezenty | Dla dzieci,
 • Strój,
 • Biżuteria i Zegarki,
 • Wesela i oficjalne imprezy,
 • Stylizacja włosów,
 • Komputery i Gry,
 • Torby | Akcesoria modowe,
 • Samochodowe i motocyklowe.

Wszystkie z powyższych kategorii składają się z wielu produktów, pogrupowanych w dodatkowych podkategoriach. Nie ma wątpliwości, że oferta sklepu jest obszerna, a DHgate opinie otrzymuje za nią naprawdę pozytywne i wyróżnia się na rynku chińskich serwisów aukcyjnych.

W kolejnych paragrafach przybliżymy jeszcze dokładniej asortyment oferowany przez DHgate, aby stworzyć kompleksowy przegląd oferty.

Telefony i akcesoria

Najczęściej i najchętniej wybierane produkty w chińskich sklepach internetowych. Jak wiadomo azjatyckie telefony komórkowe cechują się często wysoką jakością za bardzo niską cenę w porównaniu do europejskich ofert.

ideW tej kategorii znajdziemy następujące działy:  smartfony i telefony komórkowe, akcesoria do komórki, części, etui i pokrowce, powerbanki, ochrona ekranu, inteligentne zegarki, słuchawki i zestawy słuchawkowe, mocowania, chińskie marki telefonów.

Elektronika i aparaty

Dość szeroka kategoria, która podzielona jest na mniejsze podkategorie: e-papierosy, słuchawki, głośniki, TV BOX, home audio & video, baterie i ładowarki, projektory, inteligentna elektronika, telekomunikacja.

Sporty i Rekreacja

Szeroki wybór dla sportowców i wszelkich aktywnych osób. Kategoria podzielona na sporty, udostępnia całą gamę produktów zarówno do domowych ćwiczeń jak i aktywności na dworze. Rowery, wspinaczka, jazda konna, sporty zimowe, piłka nożna, hokej, joga, golf i wiele innych.

Zdrowie i Uroda

Zarówno produkty odpowiednie do dbania o zdrowie, jak i kosmetyki upiększające. Mnogość produktów posegregowana jest w kolejnych działach: Makijaż i akcesoria, Sprzęt kosmetyczny, Produkty erotyczne, Tattoo & Body Arts, Golenie i Depilacja, Ochrona skóry, Maski & Peelingi, Narzędzia do czyszczenia, Narzędzia do pielęgnacji stóp, Urządzenia do pielęgnacji skóry domu, Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja oczu, Dłonie i paznokcie, Pielęgnacja skóry ciało, Hygiena jamy ustnej, Opieka zdrowotna, seksowna bielizna.

Buty i akcesoria

Podobnie jak pozostałe kategorie, rozbudowany wybór obejmujący setki różnych przedmiotów. Wszystko co potrzeba osobie szukającej odpowiedniego obuwia. Znajdziesz tutaj: buty sportowe, sandały, buty codzienne, buty wyjściowe, kapcie.

Dom i ogród | Oświetlenie

W tym przypadku DHgate stawia na elektronikę, ale również tekstylia i różne przybory.

dom i ogrod

Znajdziemy tutaj urządzenia niezbędne do zaprojektowania inteligentnego domu oraz oświetlenie LED i nie tylko.

Zabawki i Prezenty | Dla dzieci

Ciekawe propozycje dla najmłodszych. Znajdziesz tutaj następujące działy: Pluszowe zabawki, Figurki kolekcjonerskie, Zdalnie sterowane zabawki, Bloki i zagadki, Nauka i Edukacja.

Odzież

Szeroki wybór ubrań w najróżniejszych rozmiarach. Przed zakupem warto jednak przeczytać opinie dotyczące artykułu, ponieważ rozmiarówka może być zaniżona lub zawyżona, a wtedy będziesz zmuszony do zwrotu artykułu. Znajdziesz tutaj takie podkategorie jak: Ubrania damskie, Ubrania męskie, Bielizna, Kostiumy cosplay.

Biżuteria i Zegarki

Zegarki i biżuteria zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Zegarki w DHgate

Bardzo ciekawa propozycja, choć zalecamy dokładne czytanie ofert, aby nie trafić na produkt poniżej preferowanej przez nas jakości. Najlepiej zapoznać się z ocenami innych użytkowników.

Wesela i oficjalne imprezy

Interesująca oferta, w której znajdziesz wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Podzielona jest na następujące podkategorie: Śluby, Suknie na specjalne okazje, Akcesoria ślubne.

Stylizacja włosów

Wszystko czego potrzeba do odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji włosów. Znajdziesz tutaj setki różnych produktów, które są następująco pogrupowane: włosy naturalne, włosy syntetyczne, peruki, pielęgnacja i stylizacja włosów, akcesoria do włosów.

Komputery i Gry

Znajdziemy tutaj szeroki wachlarz przedmiotów potrzebnych osobom zainteresowanym sprzętem komputerowym. Zarówno elektronikę, jak i dodatkowe akcesoria. Kategoria główna posiada aż 10 podkategorii, które tworzą kompleksowy zbiór dla każdego miłośnika sprzętu.

Samochodowe i motocyklowe

Wszystko czego potrzeba fanom motoryzacji, części motocyklowe i samochodowe, a także akcesoria i odzież. Chociaż, jak to zazwyczaj w chińskich sklepach online, największy wybór stanowi elektronika, którą możemy zastosować w pojazdach.

Jaki jest czas dostawy w DHgate – opinie

Istnieją dwa główne czynniki, które decydują, kiedy otrzymasz zamówione przez siebie przedmioty:

 1. Czas przetwarzania zamówienia: jest to czas potrzebny sprzedawcy do przygotowania elementów zamówienia do wysyłki. Istnieją różne czasy przetwarzania dla różnych elementów w zależności od kategorii produktu lub jego objętości. Zazwyczaj jest to około 3 do 15 dni roboczych — podany przez sprzedającego według stanu zasobów danego produktu. Ten okres zawsze wyświetla się na karcie produktu.
 2. Sposób dostawy: czas dostawy zależy od wybranego przez Ciebie sposobu wysyłki. Czas tranzytu zależy również od tego gdzie jesteś i skąd wychodzi przesyłka.
  Po dokonaniu zamówienia możesz sprawdzić ile czasu zajmie jego dostarczenie. Ponadto, dostawa może się opóźnić ze względu na święta lub nieprzewidziane okoliczności, najczęściej związane z warunkami atmosferycznymi.
  • Możesz zlokalizować swoją przesyłkę kontaktując się z działem obsługi klientów.
  • W przypadku, gdy wyznaczony został numer śledzenia przesyłki, możesz sprawdzić jej położenie korzystając z odpowiedniego dla danej firmy przewozowej systemu trackingu.

Zakupy przez telefon lub tablet, czyli aplikacja DHgate

Aplikacja DHgate to bardzo nowoczesne i przemyślane rozwiązanie na telefony i tablety, które umożliwia dokonywanie zakupów w formie mobile.

Mobile DHgate

Apka robi dobre pierwsze wrażenie, jest  przejrzysta i łatwa w obsłudze,  jednak nie można wybrać w niej języka polskiego dlatego przeznaczona jest jedynie dla osób znających domyślne języki DHgate: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, portugalski, turecki, chiński lub arabski.

W tym momencie z aplikacji korzysta ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie, którzy korzystają z platformy Android.

DHGate zbiera bardzo dobre opinie za usługi mobile – apka może pochwalić się oceną 4,5/5 gwiazdek w sklepie Google Play.

Trzeba też pamiętać, że DHgate udostępnia w swojej aplikacji dodatkowe zniżki i kupony, dlatego często opłaca się zaglądać na serwis przez telefon i sprawdzać nowości, które pojawiają się tylko na mobile.

Opinie na forum o DHgate

Chiński sklep internetowy DHgate jest rozpoznawalną marką na całym świecie. Operuje w ponad 230 krajach i regionach, a swoje usługi świadczy od 2004 roku. W Polsce również cieszy się niemałą popularnością, choć wciąż nie tak dużą jak AliExpress.

Warto jednak przyjrzeć się jego ofercie, ponieważ DHgate opinie ma naprawdę dobre. Wielu zadowolonych kupujących wraca po więcej, a dodatkowo sklep znany jest ze świetnych cen dla hurtowników.

Dlatego też zarówno klienci detaliczni, jak i polscy przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług DHgate. Sklep wyróżnia również skuteczna obsługa klienta, która działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu i ciekawe promocje, zarówno czasowe, jak i stałe.

Z drugiej strony serwisowi DHgate można zarzucić małe zaangażowanie w polskie tłumaczenie strony i aplikacji mobilnej, które z pewnością rzutuje na wyniki firmy w naszym regionie. Zdarza się również, że w konkurencyjnych sklepach znajdziemy lepsze okazje i bardziej atrakcyjne ceny, chociaż zawsze warto porównywać oferty poszczególnych serwisów.

DHgate opinie – podsumowanie

Podsumowując DHgate opinie ma korzystne i jego międzynarodowa renoma nie wzięła się z kapelusza. W związku z tym polecamy Ci mieć sklep DHgate na uwadze i śledzić jego bieżącą ofertę.

FAQ; DHgate

DHgate zbiera pozytywne opinie w Polsce. Wiele osób korzysta z serwisu i chwali sobie system ochrony kupującego oraz szeroką ofertę. Więcej dowiesz się w naszej recenzji.

Tak. Cashback w DHgate to jedna z form promocji i bonusów, które udostępnia firma.

Kupony w DHgate są zazwyczaj dostępne na stronie internetowej, ale zdarza się również, że sklep wysyła je mailem lub wyświetla w aplikacji mobilnej.

Serwis posiada dobrą kontrolę jakości, ale zawsze może zdarzyć się, ze pojawi się podróbka. Trzeba uważnie czytać opinie konkretnych sprzedawców.

Tak. Aplikacja DHgate dostępna jest zarówno na Android jak i iOS i zbiera dobre opinie.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~