Skip to main content

etoto Opinie

Lubimy to
Oferta

1.500 zł BONUS

100% do 1500 zł
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardPrzelewy24BLIKPaysafecard
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x6
kurs min. 2,20
w ciągu 30 dni

Ocena całościowa
4.5/5
Weronika Hossa

etoto bez wątpienia wyróżnia się bogatą ofertą mobile i nowoczesnym podejściem do gracza. Lubię się tu zakładać, ponieważ mogę zawsze liczyć na profesjonalną obsługę klienta i niezłe kursy. Mam nadzieję, że buk w przyszłości poszerzy swoją ofertę.

Zrecenzowano dnia
Bonus
92%
konkurencyjna wielkość bonusu
Strona internetowa
98%
przejrzysta i funkcjonalna
Mobile
94%
nowa aplikacja na telefony
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

etoto opinie — wiarygodne informacje z pierwszej ręki

Przed wyborem bukmachera należy dobrze przyjrzeć się jego działalności, etoto opinie – przeanalizujmy mocne i słabe strony tego bukmachera. Niektórzy gracze mają uwagi do skromnej oferty bukmacherskiej. Inni doceniają spółkę za bogaty zestaw promocji freebet na zakłady wzajemne.

Oprócz oferty bukmachera jest jeszcze inna ważna sprawy do omówienia. Są nimi wszystkie aspekty wiarygodności i wypłacalności firmy.

Plusy etoto
 • Wysoki bonus na start i dostępne freebety
 • Rozbudowana oferta na zakłady mobile
 • Dostępna aplikacja na Android i iOS
 • Szeroki wybór dyscyplin
Minusy etoto
 • Oferta dyscyplin mogłaby zostać jeszcze poszerzona

ETOTO Bonus na start

Bonus
Sprawiedliwość bonusu4/5
Odbierz bonustutaj
Kwota bonusu1500 zł
Dostępny kod bonusowybrak
Bonus bez depozytubrak
Bonus mobilnytak
Bonus VIPbrak
Bonusy specjalnebrak
Wartość całkowita1500 zł
Przymusowe bonusybrak
Dostępne dlazdarzeń przedmeczowych lub LIVE
Liczba obrotów6x
Kurs min. 2,20
Ważność bonusu30 dni

Proponowany przez etoto bonus powitalny to jedna z najwyższych ofert na rynku. Bukmacher przyzna Ci środki bonusowe w wysokości 100% pierwszego depozytu aż do 1500 zł. To z pewnością atrakcyjna oferta. Wysokość bonusu powitalnego wyróżnia etoto na tle legalnej konkurencji.

Bonus powitalny w Etoto

Bonus powitalny w etoto

Na uwagę zasługuje minimalna kwota wpłaty kwalifikującej do otrzymania premii. Wynosi ona zaledwie 1 zł, co zdecydowanie przemawia na korzyść oferty promocyjnej bukmachera etoto. Tym, co wypada gorzej w porównaniu z resztą bukmacherów, to dosyć trudne warunki obrotu dodatkowymi środkami.

Poza tym, bukmacher nie przygotował też żadnych dodatkowych promocji na start, np. w formie freebetu czy zakładu bez ryzyka. Rozwiązania tego typu są natomiast stosowane przez konkurentów.

Plusy bonusu etoto
 • Atrakcyjna kwota całkowita
 • Rozsądne warunki obrotu
 • Przejrzysty regulamin
Plusy bonusu etoto
 • Bonus 100% tylko od 1. depozytu

Jak odebrać bonus w etoto?

Odbiór bonusu powitalnego w etoto jest niezwykle prosty. Postępuj zgodnie z następującymi krokami, aby cieszyć się darmową gotówką.

Jak odebrać bonus w etoto

 1. Zarejestruj konto w etoto.
 2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 1 zł i odbierz środki.
 3. Spełnij warunki obrotu bonusem i wypłać premię lub graj dalej.

Warunki obrotu bonusem w etoto

Jak każdy bukmacher, również etoto wymaga od typerów obrotu bonusem przed umożliwieniem wypłaty premii. Zanim wypłacisz środki bonusowe, musisz spełnić dosyć wymagające warunki. Poniżej szczegóły:

 • sześciokrotny obrót bonusem,
 • kurs zakładu min. 2,2.
 • zakłady pojedyncze lub wielokrotne,
 • kurs pojedynczej selekcji to min. 1,3.
 • zaliczane są zakłady przedmeczowe oraz live,
 • czas na wykonanie obrotu wynosi 30 dni.

Warunki obrotu bonusem w etoto są trudne. Sześciokrotny obrót to wyzwanie nawet dla bardzo wprawnego gracza, zwłaszcza że min. kurs to aż 2,2. Dla porównania STS wymaga jedynie trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi przy kursie minimalnym zaledwie 1,91.

Inne promocje w ETOTO

W etoto promocje dodatkowe przyjmują bardzo specyficzną formę. Pozornie oferta może się wydawać uboga. W zasadzie ogranicza się do Etotomanii. Jest to program lojalnościowy, który uprawnia do codziennego odbioru atrakcyjnych nagród. Warto docenić ich różnorodność, dzięki której każdy gracz jest usatysfakcjonowany.

Etotomania – Im więcej grasz, tym więcej otrzymujesz

etoto nagradza aktywnych graczy. Za każdy postawiony zakład otrzymujesz punkty lojalnościowe. Im więcej zbierzesz punktów, tym wyższy status zyskujesz. W Etotomanii wyróżniono 3 poziomy: brązowy, srebrny, złoty.

Osiągając wyższy poziom, zyskujesz dostęp do atrakcyjnych nagród. Prezenty od etoto możesz odbierać każdego dnia. Najczęściej są to freebety, środki bonusowe lub zakłady bez ryzyka.

etoto: rejestracja konta — szybki i bezpieczny proces krok po kroku

Etoto rejestracja

Oczywiście, by móc korzystać z serwisu należy mieć zarejestrowane na etoto – konto. Wpłacenie depozytu jest możliwe wyłącznie po rejestracji konta. Następnie podloego ono zweryfikowaniu przez pracowników bukmachera. W celu aktywowania indywidualnego konta online etoto, należy poczynić następujące kroki:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny – podaj podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, prześlij skan dowodu osobistego lub paszportu, podaj informacje dotyczące konta bankowego.
 • Konto aktywuje się po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na adres e-mail gracza, podany podczas rejestracji. Aktywacja trwa zaledwie kilka minut (należy pamiętać, aby wszystkie przesłane dokumenty były czytelne).
 • Zacznij grać umożliwiając sobie zgarnięcie bonusu do 1040 złotych, na początek dostaniesz freebet w wysokości 20 zł bez konieczności składania depozytu.
 1. Rejestracja w serwisie wymaga podania szczegółowych danych użytkownika serwisu. Są nimi zarówno wrażliwe dane osobowe jak i dane konta bankowego. Serwis jest kontrolowany przez organy nadzorujące więc można być pewnym bezpieczeństwa przekazywanych informacji.
 2. Aby zarejestrować się w serwisie należy mieć ukończone 18+ lat oraz posiadać konto w polskim banku. Z serwisu mogą korzystać wyłącznie osoby, które przebywają na terytorium Polski. Po rejestracji następuje weryfikacja oraz aktywacja. Cała procedura może ulec skróceniu jeśli przesłane dokumenty będą czytelne.

Początki bukmachera etoto

Etoto bukmacher działa na polskim rynku od 2011 roku. Jest więc relatywnie młodą firmą w porównaniu z gigantami tego biznesu w kraju jak STS czy Fortuna. Młoda stażem spółka dokłada wszelkich starań by być postrzeganą jako wiarygodny bukmacher. Młodsze firmy, których marka sama w sobie nie gwarantuje bezpieczeństwa zakładów, muszą postarać się bardziej, by zdobyć zaufanie klientów.

Etoto zakłady bukmacherskie wpisuje się w ten mechanizm perfekcyjnie. Zdobyta licencja, implementacja reguł Odpowiedzialnej Gry, wiarygodni pośrednicy płatności są znakami rozpoznawczymi firmy.

Obecnie bukmacher po kilku latach działalność już trwale wpisał się w rynek polskich zakładów wzajemnych. Sprawdziliśmy działalność firmy pod kątem wiarygodności i wypłacalności. Przeczytaj naszą analizę nim postawisz swój pierwszy zakład.

Licencja etoto – zaufanie to podstawa

Bukmacher rozpoczął działalność w 2011 roku. Na przestrzeni lat marka etoto pl utrwaliła się w świadomości graczy. Firma zdobyła zaufanie polskich graczy rzetelnie przygotowywaną ofertą, dobrymi promocjami, ale przede wszystkim serwisem prowadzonym w zgodzie z prawem. Wiarygodność zdobywa się powoli, małymi krokami. Spółka rozpoczęła działalność od zdobycia najważniejszego dokumentu potwierdzającego uczciwość jej intencji. Jest nim licencja na prowadzenie działalności.

etoto bukmacher jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Firma jest w posiadaniu licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów RP. Oznacza to, że urzędy kontrolne państwa sprawują bezpośredni nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem spółki.
 2. etoto.pl to jeden z młodszych bukmacherów w Polsce. Mimo krótkiego stażu prowadzenia działalności powoli zyskuje zaufanie graczy. Spółka stara się by marka firmy była kojarzona z transparentnością oraz uczciwością.
 3. Płacenie podatków jest jednym z obowiązków, z których wywiązuje się uczciwy bukmacher. etoto realizuje swoje zobowiązania względem państwa w 100%.
 4. Odpowiedzialna Gra to nie są puste słowa w przypadku tego bukmachera. Firma wdraża mechanizmy wsparcia dla osób wrażliwych na hazard oraz działa prewencyjnie, edukując swoich graczy.
 5. Kultura i dostępność. Te dwa terminy charakteryzują obsługę klienta w etoto perfekcyjnie. Firma sporo zainwestowała, by mieć świetnie wyszkolonych pracowników i teraz z nawiązką zbiera owoce swoich trafnych wyborów.

Licencja Ministerstwa Finansów

Spółka ma zgodę organów państwa na prowadzenie działalności naziemnej oraz zakłady online. Udzielona w 2011 roku zgoda Ministerstwa Finansów RP, została rozszerzona w 2014 roku na działalność w interencie: nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. etoto pl nie jest wyjątkiem. Każdy bukmacher, który chce działać w Polsce legalnie musi otrzymać zgodę ministerstwa.

Firmy, które powadzą zakłady bez licencji są po prostu nielegalne. Spółki mają obowiązek opublikowania informacji o licencji w swoim serwisie. Jeśli gracz nie jest pewien statusu danej spółki może sprawdzić wszystkie dane na rządowej stronie ministerstwa finansów. Są tam wymienione wszystkie zakłady bukmacherskie, które mogą prowadzić działalność na terenie kraju.

Etoto zakłady bukmacherskie — odpowiedzialna gra

Licencja to jedno. Uczciwa wewnętrzna polityka firmy względem graczy, to druga kwestia, która określa wiarygodność spółki. Regulacje Odpowiedzialnej Gry mają obowiązek realizować wszyscy bukmacherzy.  Firma wdrożyła narzędzia służące samokontroli swojej gry, użytkownika serwisu.

Na portalu można odnaleźć pytania pomocnicze, dzięki którym każdy może zdiagnozować stopień zaangażowania w grę. Jeśli przekracza on dopuszczalne standardy, typerzy mogą skontaktować się z organizacjami i instytucjami udzielającymi wsparcia dla osób wrażliwych na hazard.
Są one podane na stronie bukmachera. Dodatkowo w każdej chwili można zmieniać limity stawek na grę. W naszej ocenie licencja oraz implementacja zasad Odpowiedzialnej Gry stawia bukmacher eoto uczciwy w korzystnym świetle.

etoto oferta — widoczna jakość zakładów bukmacherskich

etoto zakłady bukmacherskie powstały w 2011 roku. Trzy lata później firma uzyskała zgodę ministerstwa na prowadzenie działalności w interecie. Wąski rynek zakładów online w Polsce nie rozpieszcza nowych spółek. Firma musiała wiele lat pracować na swoją markę, która w tej chwili cieszy się zaufaniem użytkowników serwisu. Między innymi, dzięki ofercie bukmacherskiej, która na tle innych firm prezentuje się naprawdę przyzwoicie.

Strona etoto jest łatwa w nawigacji, a prezentowane treści są czytelne. Prosty design i przejrzysta struktura są atutami tego serwisu. Ze strony głównej można przejść do wszystkich najważniejszych zakładek.

Odnalezienie zakładów na żywo jest dziecinnie proste. Zakłady na żywo prezentują się okazale. Po lewej stronie panelu użytkownik ma dostęp do dyscyplin. Oferty sportów są liczne, a rynków jest, aż kilkadziesiąt. Czytelność tabel to atut tego portalu. Śledzenie kuponu umożliwiają aktualizowane na bieżąco statystyki oraz wizualizacje live. Bukmacher niestety nie udostępnia transmisji na żywo.

Etoto zawieszenie konta

Wiarygodność spółki łatwo ocenić na podstawie narzędzi, które daje do rąk użytkowników swojej witryny. Etoto umożliwia nam zawieszenie konta.

Jest to opcja dająca szansę graczowi, by odetchnął od gry, w którą zbytnio się zaangażował. Gracze czasem tracą kontrolę nad swoimi zachowaniami. Funkcja zawieszania konta jest przeznaczona właśnie dla nich.

Zrezygnować z gry powinni ci typerzy, którzy pomylili rozrywkę z inwestycjami. Gra to zabawa — o tym nie można zapomnieć. Jeśli zawieszenie nie skutkuje, można również użyć etoto wykluczenie konta. Jest to samowykluczenie na 3 miesiące z dostępu do usług bukmachera.

Obsługa klienta i wiele kanałów kontaktu

Początkujący gracze zawsze potrzebują profesjonalnego wsparcia ze strony bukmachera. Do obsługi klienta nowy gracz zazwyczaj kieruje swoje pierwsze kroki, by uzyskać pomoc.

Etoto obsługa klienta

Ważne jest, aby konsultanci byli przygotowani merytorycznie i posiadali umiejętności miękkie, by w odpowiedni sposób przekazać swoją wiedzę.

To, co wyróżnia obsługę klient w etoto:

 1. portal jest zaprojektowany bardzo dobrze. Bukmacher oferuje dogodności takie jak FAQ, które ułatwiają zrozumienie funkcjonowania serwisu oraz wyjaśniają podstawowe problemy, które mogą się z tym wiązać. W serwisie można również odnaleźć Regulamin. Oba dokumenty warto przeczytać, nim rozpocznie się grę u bukmachera. Jeśli mimo wszystko pojawiają się wątpliwości warto skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta,
 2. wyjątkowo jak na polskie warunki konsultanci pracują od 9 do 22 przez 7 dni w tygodniu. Są więc niemal ciągle dostępni. Najłatwiej zasięgnąć ich rady przez CZAT na żywo. Pracownicy bukmachera są chętni do pomocy, choć czasem sami mają trudności z dostępem do całości oferty bukmachera. Inną formą służącą jako pomoc dla graczy jest E-mail. W każdej chwili można wysłać wiadomość, na którą otrzymuje się wyczerpującą odpowiedź,
 3. obsługa klienta jest zorganizowana na iście światowym poziomie. W tym względzie etoto opinie są na najwyższym poziomie. Zarówno nawigacja strony, jak i dostęp bezpośredni do konsultantów uwiarygadniają usługi oraz produkty firmy na polski rynek zakładów wzajemnych.

etoto wpłaty i wypłaty, czyli sposoby płatności u bukmachera

etoto zakłady bukmacherskie umożliwia szereg różnych metod płatności. Jest to duży atut firmy. Etoto wpłaty to obecnie nowoczesne rozwiązania technologiczne, które idą w parze z ofertami zakładów bukmacherskich online. Współpraca z mniejszą liczbą pośredników transakcji niż konkurencja, wcale nie oznacza gorszej oferty w tym względzie. Zgodnie z zasadą: mniej, ale jakość usług świetna.

Minimalizm. Tak jednym słowem można nazwać metody płatności w etoto oferta. Bukmacher postawił z jednej strony na nowoczesność, gdyż można tu płacić wyłącznie online. Z drugiej strony na tradycję, gdyż udostępnia przede wszystkim dwie formy płatności: przelew oraz płatność kartą. Użytkownicy serwisu mają jednak powód do radości. Bukmacher współpracuje z:

 • Przelewy 24
 • Dotpay

Popularnymi pośrednikami transakcji. Zaufana spółka daje gwarancję bezpieczeństwa wpłat oraz wypłat środków. Oprócz tego udostępnia oczywiście płatności:

 • Katami kredytowymi/debetowymi VISA oraz MASTERCARD
 • Systemem transakcji błyskawicznych BLIK
Etoto metody płatności

Serwis jest na bieżąco aktualizowany o nowe rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa. Nadzór kontrolny państwa oczywiście gwarantuje legalność podejmowanych przez spółkę działań. Jednak z praktycznego punktu widzenia to codzienne zabezpieczenia są najważniejsze dla graczy. etoto opinie są dobre – spółka ma certyfikat SSL, dzięki któremu na co dzień, zabezpiecza konta swoich użytkowników.

etoto – co z podatkiem od zakładów?

etoto jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce. Oznacza to, że jak każda zarejestrowana firma, płaci w kraju podatki. Wynika to z przepisów prawa i w tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości.

Ustawa z kwietnia 2017 roku wprowadziła rewolucję na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Prezydencki podpis pod nowelizacją ustawy, był punktem zwrotnym w polskiej branży. Niemal w całości zlikwidowano szarą strefę.
Zagraniczne firmy, które do tej pory działały bez pozwolenia w kraju, wycofały się z Polski. Dodatkowo w lipcu 2017 roku nałożono na dostawców interentu obowiązek blokowania domen, które oferują zakłady wbrew przepisom prawa. Taka sytuacja stworzyła warunki do nobilitacji rodzimych firm bukmacherskich.

etoto podatek od zakładów – promocje w ramach rekompensaty

Jednak wraz z nowelą podniesiono również podatek od wygranej. W tej chwili wynosi on 12% i jest jednym z najwyższych w Europie. Spółki bukmacherskie, by bronić swoich interesów przerzuciły koszty na klientów. Każdy serwis bukmacherski online wprowadził automatyczny mechanizm doliczania kwoty podatku, do wygranej z kuponu. Jednak opłata 12% podatku to duży wydatek dla kieszeni graczy. Nawet Ci, którzy nie mają węża w kieszeni, czekają na promocje bukmacherskie. A tych w etoto zakłady nie brakuje.

Spółka ukochała freebety. Dzięki obstawianiu w ramach konkretnych promocji gracze mogą choć częściowo uzyskać zwrot środków na grę. Czasem pojawiają się premie niwelujące częściowo lub całkowicie znoszące podatek od wygranej.
Spotyka się to z dobrą ocena graczy. Zważywszy na to, że 12% nie jest jedynym podatkiem od wygranej. Od kwoty 2240 zł pobierany jest 10% podatek dla Urzędu Skarbowego. Biorąc te wszystkie dane pod uwagę, etoto oferta jest spreparowana w uczciwy sposób.

www etoto pl – optymalne rozwiązania na mobile

Firmy bukmacherskie online starają się sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom użytkowników serwisów bukmacherskich. Oznacza to, że firmy muszą iść z duchem czasu, a nowe technologie nie mogą być im obce. Naturalną tego konsekwencją jest tworzenie natywnych aplikacji do stawiania zakładów.

Bukmacher na swojej stronie internetowej zachęca do odwiedzin wersji mobile. Jest to pomniejszona kopia serwisu macierzystego firmy. Oprócz bardzo poręcznego formatu jest więc wyposażona w funkcje, które ułatwiają korzystanie z serwisu.

Przede wszystkim warto wspomnieć o szybkim i bezpiecznym dostępie do konta. Ponadto użytkownicy urządzeń mobile mają dostęp do bonusów i ofert specjalnych przeznaczonych tylko dla nich. Dostęp do oferty na żywo oraz całości ofert na zakłady przedmeczowe to podstawowe funkcje strony mobile. Ponadto prosty w obsłudze kupon i możliwość wpłat online sprawiają, że obok tego nie można przejść obojętnie.

etoto aplikacja — nowość w ofercie bukmachera

Spółka zaczęła niedawno temu udostępniać graczom dedykowaną aplikację na system Android i iOS. Etoto aplikacja to zupełna nowość i wymaga jeszcze dopracowania, ponieważ niektóre telefonu jej nie obsługują.

etoto aplikacja mobilna

Jest to jednak duzy krok w kierunku gracza i zagwarantowania odpowiedniego komforu stawiania zakładów online. Dodatkowo bukmacher etoto zoptymalizował stronę interentową, biorąc pod uwagę oczekiwania typerów na urządzenia mobile. Nie musimy obawiać się jakichkolwiek problemów z wydajnością, czy odpowiednim działaniem strony, korzystając z telefonu.

Wrażenia z gry w etoto pl: z pasją zakładów

Etoto opinie ma przychylne, gdyż jego propozycje są warte uwagi. etoto pl należy docenić zarówno za szatę graficzną serwisu, jakość usług oraz produktów, jak i ciągłą gotowość do świadczenia pomocy. Należy z pewnością pochwalić konsultantów z biura obsługi klienta, którzy są dostępni i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania.

etoto zakłady: postaw na minimalizm

 • strona internetowa jest funkcjonalna. Minimalistyczny jak na polskie standardy design przykuwa uwagę praktycznością rozwiązań. Dlatego postawienie kuponu jest dziecinnie proste,
 • szatę graficzną również warto pochwalić za czytelność oraz bezpośredniość przekazywanych treści. Kolorystyka granatowo-czerwona jest również do zaakceptowania,
 • brak krzykliwych kolorów i reklam jest odwołaniem się do inteligencji użytkownika serwisu,
 • typerzy docenią dość wysokie kursy oraz możliwość natychmiastowych wpłat. Nawet jeśli metody płatności ograniczone są do dwóch bardzo podstawowych form: przelew bankowy oraz karta płatnicza. Ważnym tu jest przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji oraz relatywnie szybkie transfery pieniędzy.

Etoto godziny otwarcia: szybka i sprawna obsługa klienta 7 dni w tygodniu

Obsługa klienta to jeden z największych atutów firmy. etoto godziny otwarcia obejmują wczesne poranki do późnych wieczorów. Firma działa przez 7 dni w tygodniu, co jest wartym naśladowania wyjątkiem. Jest to również zdecydowanie światowy poziom świadczonych usług. Konsultanci są merytorycznie przygotowani do swoich ról. Ponadto odznaczają się kulturą i zrozumieniem dla niewiedzy pytającego. W rzeczowy i zrozumiały sposób potrafią wyjaśnić, nierzadko skomplikowane zagadnienia stawiania kuponów lub zawiłości regulaminu konkretnych promocji.

Należy też docenić materiały pomocnicze znajdujące się w serwisie jak FAQ czy Regulamin. Całość propozycji bukmachera jest zdecydowanie warta nie tylko uwagi, ale docenienia rzetelności świadczonych usług. Wiarygodność, jak również wypłacalność spółki mogą być określeniami odmienianymi przez wszystkie przypadki w kontekście pracy bukmacher etoto.

Młody staż www etoto pl

Tym co wyróżnia www etoto pl spośród innych bukmacherów jest przede wszystkim młody staż. Firma otworzyła pierwsze zakłady naziemne w 2011 roku, a w 2014 roku uzyskała zgodę na prowadzenie działalności online. Zakłady w internecie wymagały licencji Ministerstwa Finansów, które uzyskała. Wiarygodność i uczciwość spółki nie pozostawia żadnych wątpliwości. By potwierdzić swoją rzetelnie wypracowaną pozycję w branża bukmacherska online – bukmacher etoto przygotował, etoto bonus.

Progresywna premia powitalna dla nowych graczy jest przyzwoitą promocja z możliwymi do spełnienia warunkami zabawy. Spółka ponadto udostępnia szereg promocji dla aktywnych graczy. Przeważnie są to freebety. Użytkownicy serwisu otrzymują dodatkowe środki na dalszą grę. Bukmacher stosuje zasady fair play w swojej ofercie.

Nie inaczej organizuje obsługę klienta. Dostępni przez 7 dni w tygodniu konsultanci pracują od wczesnego poranka do późnych godzin nocnych. Są dostępni w czasie pracy i chętnie służą pomocą. Szczerze możemy polecić zasięgnięcie rady u pracowników bukmachera. Zwłaszcza gdy w materiałach FAQ lub Regulaminach użytkownik nie znalazł odpowiedzi na nurtujące go pytania. Oferta etoto oraz sposób organizacji zakładów wzajemnych proponują wiarygodne oraz uczciwe warunki gry.

Etoto pl i LvBet – młodzi bukmacherzy na polskim rynku

Oferta

etoto

      LvBet

bonus na start

Bonus do 100 zł od 1 depozytu +

900 zł od 2 depozytu

bonus 1000 zł od 1 deopozytu +

500 zł od 2 depozytu

aplikacja

tak: Android i iOS tak: Android i iOS

metody płatności

przelewy24, Blik, Mastercard,

Visa, przelewy bankowe

Karta płatnicza, Skrill, Przelew bankowy,

PaySafeCard, Tpay, Przelewy24,

Dotpay, PayU, BLIK

staż na rynku

od 2011 roku od 2016 roku

Bukmacher etoto – opinie

Wiarygodny bukmacher, czysta gra i uczciwy biznes. Są to określenia, które można używać synonimicznie z zakłady bukmacherskie etoto. W każdej grze jest wygrany i przegrany. Rozrywka na pieniądze wymaga szczególnej roztropności w podejmowaniu decyzji.

Często zdarza się, że nietrafiony kupon wpływa na ocenę całości oferty bukmachera. W takich sytuacjach łatwo powiedzieć narzekać na działania bukmachera. Nie jest to jednak zgodne z prawdą. Spółka dokłada wszelkich starań, by zagwarantować rzetelność świadczonych usług.

etoto FAQs

Etoto proponuje bonus do 1500 od depozytu do 100%. Jest to dość przyzwoita oferta, sprawdź krok po kroku jak go odebrać.

W tej chwili etoto nie oferuje freebetu dla nowych graczy, ale warto sprawdzać promocje dla aktywnych, bowiem jak wiadomo… etoto kocha freebety!

Na formach można spotkać zarówno zwolenników, jak i przeciwników etoto. Nie należy on do weteranów rynku, ale ma swoją ciekawą niszę typerów, a co najważniejsze… najniższą marżę na zakłady w Polsce.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~