exbino logo

eXbino Opinie

Zaktualizowano: 02/12/2022 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 02/12/2022 Rynek
Informacje
Bonus Lepsza alternatywa: eToro 0% opłat za depozyty i wypłaty
Zasady i warunki Rejestracja konta w serwisie
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
logo etoro
eToro Opinie
Odbierz promocję

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Weronika Hossa Recenzentka

eXbino opinie – czy warto inwestować u niepewnego brokera?

Platforma służąca do inwestowania w opcje binarne eXbino powstała w roku 2012 i od tamtego czasu niezmiennie działała na różnych rynkach.

Od samego początku eXbino opinie miał raczej korzystne, spółka była też obecna na rynku polskim, a dla swoich klientów uruchomiła serwis w języku polskim, transakcje za pośrednictwem polskich złotówek i wsparcie obsługi technicznej po polsku.

Jednakże, takie działania niestety nie uchroniły brokera przed popełnieniem kilu rażących błędów, które poskutkowały znalezieniem się na czarnej liście Komisji Nadzoru Finansowego. Za prowadzenie działalności brokerskiej bez zgody KNF, wszczęto postępowanie przeciwko eXbino, a sprawa trafiła do prokuratury.

eXbino vs eToro: porównanie brokerów. Kto wypada lepiej?

eToro to bardzo znany na rynku broker – jak się ma w porównaniu z nim eXbino? Nie wypada zbyt dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę kwestię bezpieczeństwa i regulacji.

eXbino jest na czarnej liście KNF, nie dostało licencji od CySec, bo cypryjski regulator uznał, że broker prowadzi niejasną działalność.

Tymczasem eToro ma licencję od CySec i jest tym samym godnym zaufaniem brokerem. 

Konto demo, obsługa klienta, edukacja – eToro górą!

Warto też zwrócić uwagę na konto demo, które na eXbino jest płatne, a na eToro – darmowe.

eToro udostępnia mnóstwo webinariów, poradników i szkoleń, co ułatwia inwestorom wdrożenie się w działalność platformy i opracowanie strategii inwestycyjnej, a na eXbino niestety nie ma takich materiałów.

Jeśli dodać do tego jeszcze problemy z kontaktem z obsługą klienta eXbino, podczas gdy na eToro można bez problemu znaleźć pomoc, to chyba już wiemy, gdzie lepiej założyć konto…

eToro to wiarygodny broker z dobrą ofertą aktywów i materiałów szkoleniowych oraz darmowym kontem demo – opcja świetna dla początkujących i zaawansowanych inwestorów.

Plusy i minusy brokera eToro 

Plusy

Minusy

eXbino bonus na start — to już historia

Zanim doszło do poważnych kłopotów tego brokera, oferował on dość atrakcyjne bonusy na start. Dla osób, które wpłaciły do 200$, bonus wynosił 25%.

Osoby wpłacające do 500$ otrzymywały 33% bonusu. Inwestujący powyżej 1000$ mogły liczyć na 50% bonus, natomiast najwięksi gracze, wpłacający powyżej 2500$ mogli otrzymać nawet 100% bonusa.

Sprawdź bardziej wiarygodnego borkera – eToro!

Sprawdź brokera eToro
opinie o eToro

Otrzymane bonusy można było wykorzystać dopiero po ich trzydziestokrotnym obróceniu. Nie są to bardzo korzystne, ale też nie bardzo trudne warunki. Większość brokerów wymaga czterdziestokrotnego obrócenia bonusem w celu skorzystania z niego.

To nieco zmniejsza szanse na jego wykorzystanie. Są jednak również i tacy brokerzy, którzy wymagali wyłącznie dwudziestokrotnego obrotu.

Bonus był ważny bezterminowo. Jego największą wadą jednakże było to, że nie był wypłacany użytkownikom automatycznie. Żeby móc go uzyskać, trzeba było skontaktować się z obsługą klienta i zgłosić chęć otrzymania bonusa. Taka strategia nie była zbyt dobrym posunięciem. Powodowała, że eXbino opinie miał w tym zakresie negatywne.

Szybki proces po rejestracji – eXbino logowanie

Uwaga: w tym momencie strona internetowa brokera eXbino jest nieaktywna. Nie można dokonać rejestracji, dlatego też eXbino logowanie jest niedostępne dla potencjalnych traderów. Na tę chwilę nie można określić, kiedy witryna zacznie znowu działać.

Czy broker jest wiarygodny: eXbino licencja?

Podstawą poczucia bezpieczeństwa i pewności inwestowanych środków jest licencja wydawana przez instytucję typu Komisja Nadzoru Finansowego, która działa w Polsce.

Firma, która była właścicielem brokera eXbino, czyli Seymour BV zarejestrowana na wyspie Curacao, należącej do Holandii. Wcześnie firma ta działała na terenie Wielkiej Brytanii pod nazwą Seymour Marketing Ltd.

Informacje na temat licencji są bardzo niejasne. Z pewnością nie ma licencji holenderskiej, mimo tego, że sama firma podlega pod tamtejsze prawo. Otrzymała jednak numer zatwierdzenia swojej działalności przez Kodeks Handlowy Curacao Netherlands Antiles.

Niestety, nie zmienia to faktu, że spółka nie uzyskała licencji CySEC, o którą się ubiegała. Sama instytucja CySEC natomiast zabroniła brokerowi przyznawania jego klientom bonusów, z uwagi na to, że ich funkcjonowanie jest niejasne. Mało tego, CySEC uznał, że cała działalność brokera jest niejasna.

eXbino jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada wiele aktywów i korzystne spready
 2. Udostępnia konto demo do używania przez traderów
 3. Umożliwia dokonywanie płatności różnymi metodami
 4. Udostępnia artykuły i bazę wiedzy dla początkujących graczy

Zanim nowi inwestorzy ponownie będą mogli korzystać z serwisu eXbino, sprawdź ofertę brokera eToro – lidera naszego rankingu brokerów.

eXbino — KNF: broker na czarnej liście

W tym miejscu warto przypomnieć, o czym była już mowa we wstępie, że eXbino znalazł się też na czarnej liście polskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Mimo tego, że nie jest firmą zarejestrowaną w Polsce, to również musi mieć zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie kraju.

Niestety, nie zawnioskował o taką zgodę, a działalność rozpoczął. Właśnie dlatego sprawa przeciwko eXbino została skierowana do prokuratury na podstawie naruszenia art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Sprawa została zgłoszona do KNF na wniosek innego podmiotu.

Taka sytuacja prawna powoduje, że klienci brokera nie mogą mieć poczucia bezpieczeństwa odnośnie do wpłaconych do depozytu środków – co okazało się nie tylko obawą, ale realnym zagrożeniem i obecnie wielu traderów nie może wypłacić zarobionych czy wpłaconych tam pieniędzy.

To również powoduje, że użytkownicy nie mogą też mieć poczucia bezpieczeństwa odnośnie do swoich danych osobowych, które przekazali brokerowi podczas zakładania konta i rejestracji w serwisie.

Te elementy również bardzo istotnie wpływają na to, że o eXbino opinie są coraz gorsze.

eXbino com: czy to jest legalne i bezpieczne?

Bardzo wiele już padło na temat legalności i bezpieczeństwa inwestowania za pośrednictwem brokera eXbino com. Firma, która jest jego właścicielem, została zarejestrowana legalnie na wyspie Curacao w holenderskich Antylach. Samo przedsiębiorstwo działa legalnie i zgodnie z prawem. Działalność brokera została zaś zarejestrowana zgodnie z przepisami Kodeksu Handlowego Curacao Netherlands Antilles.

Sam broker natomiast, rozszerzając swoją działalność na inne kraje nie postąpił zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym miejscu. Przynajmniej tak stało się w Polsce. Każda instytucja finansowa, która chce prowadzić działalność maklerską czy bukmacherską na terenie naszego kraju, musi otrzymać zgodę Komisji Nadzoru Finansowego. O taką zgodę należy zawnioskować.

KNF — eXbino: brak wnioskowania o zgodę

KNF prowadzi wówczas badania i analizy danego podmiotu i sprawdza jego wiarygodność. Należy przedstawić zestawienia i raporty finansowe, zaprezentować regulaminy, udostępnić wszystkie niezbędne dokumenty. Jeżeli KNF uzna, że firma jest godna zaufania, wydaje zgodę i podmiot może legalnie funkcjonować.

W przypadku eXbino nie zawnioskowano o taką zgodę i działalność prowadzona była nielegalnie. Ta sytuacja została zgłoszona do KNF, który podjął odpowiednie działania, a brokera wpisał na czarną listę podmiotów finansowych, by przestrzec potencjalnych użytkowników, przez inwestowaniem środków. KNF nie sprawuje nad nim nadzoru, a to powoduje, że pieniądze użytkowników nie są tam bezpieczne, a Bankowy Fundusz Gwarancyjny nie zabezpiecza ewentualnych strat klientów eXbino.

W tym miejscu warto też wspomnieć, że CySEC również odmówił wydania licencji brokerowi. Mało tego, zabronił mu nawet przyznawania klientom bonusów, dla zapewnienia tym klientom bezpieczeństwa. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej klientów ma na temat eXbino opinie negatywne.

Jak działa eXbino demo

Broker eXbino udostępnił swoim użytkownikom do dyspozycji konto demo. Jego utworzenie nie jest trudne. Zajmuje to zaledwie kilka chwil. Jednak, co warto wiedzieć, nie jest ono bezpłatne. Broker nie udostępnia wirtualnych środków do wirtualnych inwestycji, w czasie których można by było sprawdzić swoich sił w opcjach binarnych. Żeby można było sobie przetestować działanie platformy, trzeba wpłacić swoje pieniądze i za ich pomocą zacząć inwestowanie.

To mało korzystne rozwiązanie. Większość brokerów oferuje konto demo bezpłatnie. Właśnie w celach edukacyjnych. Trudno bowiem od początku zrozumieć system inwestowania w opcje binarne. Tymczasem w przypadku eXbino nie ma takiej możliwości. Od początku trzeba ryzykować własnymi pieniędzmi.

Takie rozwiązanie od zawsze budziło pewien niepokój wśród użytkowników i było powodem, dla którego eXbino opinie miał zawsze mało pozytywne. Ryzykowanie własnymi środkami przy braku wiedzy i doświadczenia, to tak naprawdę ruletka, a nie inwestowanie. Jest to więc mało korzystne rozwiązanie.

eXbino konto demo — korzyści

Jakie więc są korzyści z posiadania konta demo? Przede wszystkim, depozyt, który należy wpłacić nie jest wysoki. To małe pieniądze, których utrata nie jest aż tak bardzo bolesna. Druga kwestia to nieco okrojona liczba instrumentów finansowych, w które można inwestować. W ramach konta demo łatwiej obserwować rynek, śledzić zachodzące zmiany i na ich podstawie wyciągać wnioski, które pozwolą generować zyski. Szczególnie, że opcje binarne nie polegają na kupowaniu aktywów i sprzedawaniu ich w określonym momencie.

W ramach inwestowania w opcje binarne, podejmuje się decyzję, czy wybrane aktywa wzrosną w swojej wartości czy spadną. Jeżeli szacunek będzie prawidłowy, wówczas generuje się zysk. Jeżeli jednak szacunek będzie błędny, jest strata.

Rodzaje kont dla inwestorów oferowane przez brokera eXbino

Broker eXbino przygotował dla swoich użytkowników pięć rodzajów kont inwestycyjnych. Są to:

Bogactwo różnorodnych kont i możliwość dopasowania opcji do swoich oczekiwań przez długi czas powodowała, że broker eXbino opinie miał bardzo pozytywne. Wszystko zmieniło się od momentu, w którym jego wiarygodność zdecydowanie spadła.

eXbino Polska: wpłaty i wypłaty

Niewątpliwą zaletą brokera eXbino Polska była mnogość systemów stosowanych do prowadzenia wpłat i wypłat depozytów. Była, ponieważ obecnie ta mnogość nie jest w ogóle wykorzystywana, a klienci nie mogą się doprosić o należne im pieniądze. Warto jednak wiedzieć, jakie metody były dostępne:

Dzięki takiej różnorodności, każdy użytkownik mógł skorzystać z systemu, który dla niego był najwygodniejszy. Warto zauważyć, że dopuszczalna była nawet wypłata w kryptowalutach, które przesyłane były do kryptoportfela.

Dla osób, które dużo inwestują i dużo obracają swoją gotówką to naprawdę korzystne rozwiązanie. Niestety, ten potencjał został zmarnowany przez niewłaściwe decyzje i działanie, które obecnie stawia tego brokera w gronie raczej nieuczciwych podmiotów.  Mnożące się na temat eXbino negatywne opinie potęgują tylko to wrażenie.

Instrumenty finansowe i rynek inwestycyjnych w eXbino

Broker eXbino zaoferował swoim klientom wiele bardzo interesujących instrumentów finansowych, a na jego rynek inwestycyjny składa się aż 139 różnorodnych aktywów. Wśród nich znaleźć można waluty, towary, akcje i indeksy giełdowe. Takie bogactwo sprzyjało dywersyfikacji portfela inwestycyjnego użytkowników, a tym samym zapewnienie większego bezpieczeństwa.

Broker eXbino oferował dokładnie:

Przy dobrze zaprojektowanej strategii i starannie opracowanym planie działania, taka różnorodność mogłaby być źródłem stosunkowo bezpiecznego zysku. Niestety, nawet jeżeli użytkownikowi udałoby się wypracować zysk na tych instrumentach, to coraz częściej się słyszy, że pieniądze nie są wypłacane.

W czasach, gdy ten broker funkcjonował poprawnie, tak zorganizowany rynek inwestycyjny powodował, że eXbino opinie zbierał bardzo pozytywne. Niestety, brak wypłat przekreśla każdą jego zaletę.

Edukacja w eXbino: początki inwestowania

W początkowym okresie, kiedy eXbino działał jeszcze poprawnie i użytkownicy byli z niego zadowoleni, bo w zasadzie nie było powodów, by stawiać mu jakiekolwiek zarzuty, panowało przekonanie, że jest to broker, który doskonale sprawdza się dla początkujących inwestorów, jak również tych doświadczonych i znających się inwestowaniu w opcje binarne.

Dla początkujących zamieszczane były na stronie liczne informacje, które stanowiły swego rodzaju instrukcję dla początkujących. Dostępne były artykuły wyjaśniające samą istotę inwestowania w opcje binarne, jak również sposób czytania wykresów, schematów i danych finansowych. Taka wiedza jest niezbędna dla podejmowania poprawnych decyzji inwestycyjnych.

Broker nie udostępniał żadnych webinarów, kursów stacjonarnych czy innych szkoleń. Jedynym źródłem informacji były artykuły zamieszczane na platformie.

W tym momencie rejestracja i korzystanie z serwisu eXbino jest niemożliwe, sprawdź w tym czasie ofertę jednego z najlepszych brokerów: eToro.

Jakiej obsługi klienta możemy spodziewać się w eXbino?

Obsługa klienta oferowana przez brokera eXbino to nie jest jego najmocniejsza strona. Faktem jest, że do momentu, gdy działał on poprawnie i nie było problemów z kontaktem, informacje udzielane klientom, były na wysokim poziomie. Konsultanci wiedzieli o czym mówią, a ich poziom merytoryczny był bardzo wysoki.

Obecnie jednakże, nie ma z nimi żadnego kontaktu. Telefony nie są odbierane, a na maile nie można doczekać się żadnej odpowiedzi.

Nawet w czasie prawidłowego funkcjonowania platformy i brokera, kontakt drogą elektroniczną nie był najłatwiejszy. Jedyną dostępną formą kontaktu na żywo był skype. Broker nie udostępnił żadnego czatu, ani innej formy rozmowy.

W zaistniałej w ostatnim czasie sytuacji, broker nie przyjmuje na skype zaproszeń do konwersacji od swoich użytkowników, co powoduje, że nie mogą się oni z nim skontaktować tą drogą. Ci, którzy wcześniej nawiązali kontakt mogą próbować, co zgodnie z ich opiniami czynią, ale i tak te połączenia nie są odbierane.

Na bazie tych informacji nie ma się co dziwić, że eXbino opinie ma z dnia na dzień coraz gorsze. Brak działań, brak informacji, a do tego brak jakichkolwiek wyjaśnień, powodują, że ludzie stają się coraz bardziej zaniepokojeni i zestresowani.

Aplikacja mobilna: użyteczność i design

Broker eXbino przez bardzo długi czas nie oferował żadnej aplikacji mobilnej dla swoich użytkowników. Jest ona dostępna od niedawna. Można ją pobrać ze sklepu play w przypadku urządzeń z androidem oraz z iStore w przypadku urządzeń z oprogramowaniem iOS.

Jest to aplikacja bezpłatna. Pozwala na dokonywanie transakcji z dowolnego miejsca w dowolnym momencie. Pytanie, czy takie transakcje powinno się robić za pośrednictwem tej właśnie platformy, skoro eXbino opinie ma tak negatywne.

Z racji tego, że aplikacja jest stosunkowo młoda, a broker długo się nią nie zajmował, nie jest ona za bardzo dopracowana. Mimo tego, interfejs aplikacji jest stosunkowo przyjemny i łatwy w obsłudze. Wiele funkcji wymaga dopracowania, widać jednak, że przy projektowaniu tej aplikacji, broker podszedł do zadania bardzo profesjonalnie i udostępnił całkiem przyzwoite narzędzie.

Nie jest ona idealna, ale też nie jest bardzo zła. Jest to chyba jeden z nielicznych elementów, który powoduje, że eXbino opinie może uzyskać pozytywną.

Jednakże, nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie złagodzić złości i frustracji klientów, którzy nie otrzymali wypłaty swoich środków na konta.

Uwaga: w tym momencie aplikacja nie jest dostępna z poziomu sklepu play oraz iStore!

Grać czy nie grać? — podsumowanie eXbino

Wobec powyższych informacji pojawia się więc pytanie, grać czy nie grać. Czy eXbino opinie ma słuszne czy raczej nie powinno się im wierzyć?

Fakt, że broker nie otrzymał żadnej licencji, a jedyną podstawą prawną, na bazie której pracuje jest Kodeks Handlowy Curacao Netherland Antilles, powinien budzić duże wątpliwości. Powiększa je z pewnością fakt, że odmówiono mu licencji CySEC, a Komisja Nadzoru Finansowego wpisała go na czarną listę podmiotów finansowych. Te informacje to naprawdę dużo, a niestety, to nie wszystko.

Kolejnym argumentem, który przekonuje potencjalnego zainteresowanego, do tego czy grać czy nie grać, są opinie wyrażane przez dotychczasowych, i dotąd zadowolonych, użytkowników. Osoby, które inwestowały i generowały zyski za pośrednictwem tego brokera, które otrzymywały wypłaty zarobionych przez siebie pieniędzy, są obecnie bardzo wzburzone i nastawione bardzo negatywnie.

eXbino oszuści, czy solidny broker?

Na licznych stronach internetowych można znaleźć wiele informacji, mówiących choćby, że eXbino oszuści to synonimy. To powinno stanowić przestrogę dla przyszłego inwestora, ale czy jest 100% prawdą?

Argumentem przekonującym za tym, by zaufać brokerowi miały być atrakcyjne bonusy i prezenty rzeczowe. Miał to być również szeroki rynek inwestycyjny, różnorodne aktywa i ich duża ilość. Niestety, choć są to bardzo przydatne narzędzia i w wielu sytuacjach mogą działać motywująco, nie są w stanie przewyższyć argumentu, jakim jest brak wypłat, brak kontaktu z brokerem i brak jakichkolwiek wyjaśnień z jego strony.

Cała sprawa zaczęła się pogarszać z początkiem 2018 roku, kiedy to inny podmiot złożył w KNF zgłoszenie, że eXbino działa na rynku polskim bez zezwolenia i bez zgłoszenia. Wdrożenie procedury wyjaśniającej oraz problemy z firmą obsługującą platformę traidingową brokera spowodowały, że sytuacja brokera zaczęła się z dnia na dzień pogarszać. A on sam skomplikował ją sobie jeszcze bardziej. Nic więc dziwnego, że dzień w dzień o eXbino opinie pojawiają się coraz gorsze. Użytkownicy nie są w stanie odpuścić zainwestowanych pieniędzy i nieustannie walczą o swoje.

eXbino dotychczasowe zalety

Zanim doszło do wspomnianych wcześniej zmian, eXbino opinie miał naprawdę pozytywne, a polecany był przez wielu znawców tematu. Wśród jego zalet wymieniane były takie elementy, jak obsługa w języku polskim, obsługiwanie złotówek, czy szeroki wachlarz aktywów, które można było wykorzystywać podczas inwestowania.

Obsługa w języku polskim, ogólnie rzecz biorąc, to bardzo ważny element w przypadku opcji binarnych. To specyficzny sposób inwestowania, który posługuje się specjalistycznym dla siebie językiem. Sprawność językowa w języku obcym mogłaby się okazać tutaj niewystarczająca, dla pełnego zrozumienia schematów, wykresów czy możliwości inwestycyjnych. Właśnie dlatego wprowadzenie polskiej platformy i polskiej obsługi było zawsze doceniane przez inwestorów. Jednakże, jest to zbyt mały pozytyw, w obliczu negatywnych zjawisk, do których doszło.

Możliwość obracania złotówkami również miała bardzo duże znaczenie dla traderów. Wpłacanie złotówek, które na koncie depozytowym muszą być zamieniane na walutę obsługiwaną przez brokera, zawsze wiąże się ze stratami dla wpłacającego. Straty są na poziomie spreadów, które stosuje dany broker. Przewalutowanie jest więc ogólnie niekorzystne i możliwość jego uniknięcia była wysoko ceniona przez użytkowników. Problem jednak pojawił się w momencie, gdy ani złotówek, ani żadnej innej waluty nie dało się wypłacić, a broker przestał reagować na pytania, maile i telefony od zaniepokojonych traderów.

eXbino opinie 2020

Jeszcze do zeszłego roku broker eXbino opinie miał bardzo dobre. Polecało go bardzo wielu inwestorów i graczy zaangażowanych w rynek opcji binarnych. Niestety, z początkiem roku 2018 wiele się zmieniło. Platforma obsługująca brokera przestała istnieć i ten był zmuszony by przenieść się na inny system. Niestety, zamiast zwykłej przeprowadzki rozpoczęła się seria fatalnych zmian i zdarzeń, które z miesiąca na miesiąc przedstawiały brokera w coraz gorszym świetle.

Zaczęły się poważne problemy z kontaktem, a szczytem dla użytkowników był moment, w którym broker przestał wypłacać zgromadzone na kontach pieniądze i wpłacone depozyty. Od tamtego momentu na temat brokera eXbino opinie są wyłącznie negatywne. Mało tego, użytkownicy szukają wręcz sposobu i możliwości, by się z nim rozliczyć na drodze formalno – prawnej. Nie wróży to dobrze dalszej współpracy z użytkownikami, przynajmniej na rynku polskim.

 • duża liczba kont inwestorów,
 • szeroki rynek inwestycyjny,
 • wiele różnorodnych aktywów,
 • wysokie bonusy na start.
 • płatne konto demo,
 • brak nadzoru finansowego,
 • nie posiada jakiejkolwiek licencji,
 • brak kontaktu.

Do czasu ponownego uruchomienia serwisu eXbino, polecamy zapoznać się ze stroną brokera eToro.

FAQ: eXbino

Konto eXbino demo: co trzeba wiedzieć?

Na eXbino konto demo oferowane jest tylko inwestorom, którzy już wpłacili jakieś środki prawdziwe w ramach depozytu. To spora przeszkoda, bo w razie, gdy oferta brokera się nie spodoba, trzeba te środki wypłacić i utraci się prowizję. Warto sprawdzić darmowe konto demo na eToro.

Czy można inwestować na eXbino w opcje binarne?

Tak, ale należy pamiętać, że opcje binarne są nielegalne na terenie Unii Europejskiej. Brokerzy, którzy są wiarygodni i działają zupełnie legalnie na terenie wspólnoty, jak np. eToro, nie oferują już opcji binarnych.

Jak nauczyć się z eXbino inwestowania?

Nie będzie to łatwe, bo broker nie udostępnia żadnych materiałów, szkoleń i webinariów o tematyce inwestowania. Bogaty wachlarz takich materiałów prezentuje eToro.

Czy eXbino to broker godny polecenia i zaufania?

Niestety nie, znajduje się na czarnej liście KNF i odmówiono mu licencji od cypryjskiego regulatora CySec, którą ma np. eToro.

Komentarze
 1. Justyna pisze:

  Czy wiadomo coś na temat tego czy exbino kiedyś powróci bądź czy można w jakiś sposób wypłacić zablokowane tam obecnie depozyty?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Na tę chwilę nie ma konkretnych informacji. Sugeruję kontakt z obsługą klienta, może być on jednak dość trudny.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję