Skip to main content

forBET opinie

Rekomendacja
Bonus100% od depozytu
WarunkiBonus 100% od 1 depozytu do 2000 zł
obrót x2
kurs min. 2.5
w ciągu 14 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Tpay, Dotpay, PayU
WalutyPLN
LicencjaPolska
Lubimy to
Oferta

2.000 zł BONUS

100% od depozytu
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTpayDotpayPayU
Bonus 100% od 1 depozytu do 1000 zł
Bonus 75% od 2 depozytu do 500 zł
Bonus 50% od 3 depozytu do 500 zł
obrót x4
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni

Ocena całościowa
4.5/5
Bartek Rakietowicz

forBET należy do liderów polskiego rynku bukmacherów online. Często korzystam z jego aplikacji mobilnej, która jest dopracowana i szybka. Myślę, że forBET ma duży potencjał do dalszego rozwoju.

Zrecenzowano dnia 18/09/2020
Bonus
95%
jasne zasady przyznawania bonusów
Strona internetowa
90%
prosta i funcjonalna w odbiorze
Mobile
97%
Android + iOS, bardzo czytelna aplikacja
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta, certyfikaty

forBET zakłady bukmacherskie – odkryj nowy serwis bukmacherski online

Sprawdzamy wiarygodność jednego z najmłodszych zakładów sportowych w Polsce – forBET. Posiadane licencje oraz recenzje działalności bukmachera sugerują, że jest to uczciwy biznes.

Warto jednak wziąć pod lupę ofertę i produkty spółki, by mieć pewność, że o forBET opinie są prawdziwe.

Nasza analiza jest obiektywną oceną działalności firmy biorąc pod uwagę kwestie: wiarygodności, wypłacalności i legalności świadczonych usług

Zobacz czy forBET zakłady bukmacherskie to zaufany serwis na polskim rynku!

Plusy forBET
 • Jasne zasady przyznawania bonusów
 • Cykliczne promocje
 • Dostępne aplikacje na Android i iOS
 • Wciąż rozwijający się serwis
 • Dostępna obsługa klienta w języku polskim
Minusy forBET
 • Wciąż brakuje różnych dyscyplin
 • Strona internetowa, która jest zbyt prosta i przypominająca inne

Zdobądź aż do 2000 zł – forBET bonus i zasady przyznawania

Tym co charakteryzuje młodego bukmachera jest z pewnością jeden z najwyższych bonusów. Spółka szybko reaguje na dynamicznie zmieniające się środowisko zakładów wzajemnych. Świetnie dostosowała swój nowoczesny serwis online – iforbet.pl do profilu zakładów wzajemnych online. Sprawdź bukmachera forBET

forBET Bonus na Start

Portal oceniany często jako dedykowany młodemu pokoleniu graczy warty jest uwagi również przez doświadczonych tryperów. Powodem są promocje, które zmieniają się tutaj jak w kalejdoskopie. W poniższej analizie dowiesz się czy bukmacher forBET jest wart zaufania oraz jakie gwarancje bezpieczeństwa daje użytkownikom serwisu. Odkryjesz także czy forBET bonus ma ukryte haczyki czy z łatwością możemy go uzyskać.

forBET: bonus bez depozytu czy jednak z depozytem? Poznaj zasady gry

By odblokować bonus należy obrócić całą kwotą depozytu 1x po kursie minimalnym 2,0. Naszym zdaniem jest to w pewien sposób nadużycie systemu rejestrującego bonus.

Bonus forBET powinien być dostępny bezpośrednio po doładowaniu konta.

Bukmacher proponuje jednak inne zasady, które są całkiem dobre jeśli rzucimy okiem na ogólne warunki, które należy spełnić.

 1. Aby wypłacić pieniądze z konta wystarczy obrócić kwotą bonusu 2x z całkowitym kursem minimalnym 2,50. Kupon musi posiadać 3 zdarzenia a każde, ze składowych kurs przynajmniej 1,30. Biorąc pod uwagę dwukrotny obrót kwotą bonusa to bardzo przyzwoite warunki, znacznie dystansujące warunki obrotowe proponowane przez konkurencję.
 2. Warto również docenić minimalną kwotę depozytu niezbędną do uczestnictwa w promocji – wynosi ona tylko 20 zł.
 3. Gracz ma jednak zaledwie 14 dni na realizację warunków od momentu aktywacji bonusu, co przy maksymalnie przyznanej kwocie – 2000 zł, uważamy za odrobinę kłopotliwe w wykonaniu. Pakiet powitalny realizuje zasady uczciwego postępowania względem użytkowników serwisu.

Poznaj trzy elementy bonusu forBET

 • 100% bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł,
 • MAXI ZYSK – podwyższenie kursów od drugiej wpłaty do 200 zł,
 • 14 dni gry bez podatku.

Bonus dostępny w bukmacherze forBET składa się z trzech części składowych.

Rejestrując się w forBET zyskujemy 14 dni gry bez podatku – bukmacher podbija o 14% wygrane ze wszystkich naszych zakładów.

Dodatkowo, od pierwszej wpłaty otrzymujemy bonus powitalny w wysokości 100% jej wartości.

Jego maksymalna wysokość to nawet 2000 zł. Od drugiej wpłaty przysługuje Ci z kolei bonus MAXI ZYSK.

To nic innego jak podwyższenie kursów na kwalifikujących się kuponach, możesz dzięki niemu zyskać do 200 zł.

forBET bonus na start – najwyższy na tle konkurencji

Młody bukmacher wchodząc na polski rynek zdobył zaufanie użytkowników niebanalną ofertą, gwarantując bonus bez wpłaty depozytu.

Gdy marka utrwaliła się w świadomości graczy postawił na strategie progresywnych bonusów, z której jednak się wycofał, na rzecz jednego, wysokiego bonusa.

Bukmacher naśladuje więc w pewnym stopniu strategię konkurentów. Jak to jest w przypadku forBET? Opinie, trzeba przyznać będą bardzo dobre, zważając na interesującą ofertę powitalną dla nowych graczy.

Na dobry początek, bukmacher proponuje grę bez podatku przez 2 tygodnie.

To propozycja, która świetnie wpisuje się w ofertę konkurencji, również proponującej takie rozwiązania.

Od pierwszej wpłaty dostajemy tu bardzo wysoki bonus, sięgający nawet 2000 zł.

Mimo zaledwie 14 dni na obrót jego warunki również zasługują na wyróżnienie. 2-krotny obrót bonusem to zjawisko praktycznie nie widziane wśród krajowych bukmacherów.

Na koniec, dostajemy także MAXI ZYSK od drugiej wpłaty, co pozwala uzyskać dodatkowe 200 zł, dzięki dwukrotnie podwyższonemu kursowi zakładu w ramach promocji.

forBET rejestracja – zobacz jakie to proste!

O wiarygodności działań spółki świadczą również implementowane procedury. Zanim zaczniesz w pełni korzystać z funkcjonalności, konto musi przejść pozytywną weryfikację. Jest to związane z analizą danych o osobowych potencjalnego użytkownika serwisu oraz nr konta bankowego. W forBET rejestracja konta jest bardzo prosta i musisz zrobić następujące kroki: Sprawdź bukmachera forBET

forbet rejestracja

Uzupełnij wszystkie dane, a także prześlij skan dowodu osobistego lub paszportu, podaj informacje dotyczące konta bankowego.
Konto aktywuje się po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany za adres e-mail gracza, podany podczas rejestracji. Aktywacja trwa zaledwie kilka minut (należy pamiętać, aby wszystkie przesłane dokumenty były czytelne).
Pamiętaj o bonusie, którzy możesz uzyskać, jeżeli wpłacisz określoną kwotę. Otrzymasz aż 100% od wpłaty 400 zł i tak przez trzy kolejne zasilenia!
Jak odblokować pieniądze z bonusu? Wystarczy obrócić kwotą bonusu 4x z całkowitym kursem minimalnym 1,30. Masz na to całe 30 dni!

forBET zakłady są wiarygodne, ponieważ…

 1. Firma posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych. Z tą decyzją związany jest nadzór kontrolny sprawowany nad spółką przez organy państwa.
 2. Krótki czas trwania forBET na polskim rynku umożliwił mu pozostawienie pozytywnego wrażenia z pierwszego okresu działalności, głównie dzięki atrakcyjnym promocjom.
 3. Spółka prowadzi w Polsce legalną działalność. Firma płaci podatki oraz podlega nadzorowi organów kontrolnych. Dlatego zapewnia pełną ochronę i bezpieczeństwo użytkownikom serwisu.
 4. Odpowiedzialna Gra ma chronić typerów i zapobiegać zachowaniu, które może uchodzić za patologiczne przy obstawianiu gry. Jej implementacja przez zakład bukmacherski jest konieczna do uzyskania licencji.
 5. Profesjonalnie przygotowany dział obsługi klienta jest znakiem rozpoznawczym firmy. Bukmacher udostępnia od tradycyjnych po nowoczesne formy kontaktu.

Legalni bukmacherzy – czy forBET zakłady należy do tej grupy?

Aby sprawdzić licencję bukmachera wystarczy wejść na stronę internetową iforbet.pl lub odwiedzić witrynę Ministerstwa Finansów.

Licencja o numerze PS4.6831.10.2016 została przyznana firmie Casino Games sp. z o.o. 4 maja 2016 roku. W Polsce jest to jedyny wymagany dokument, by móc organizować zakłady wzajemne. Należy pamiętać, że zagraniczne firmy, mimo tego, że posiadają często nawet kilka licencji wydanych przez inne państwa, nie mogą  organizować zakładów wzajemnych w Polsce. Ta zasada obowiązuje dopóki nie uzyskają zgody urzędów RP na prowadzenie działalności w kraju. Zatem posiadanie przez forBET tylko 1 licencji w zupełności wystarczy, by legalnie świadczyć usługi w Polsce.

Na kwestię oceny czy biznes prowadzony przez firmę jest uczciwy, wystarczy poczytać o forBET opinie, a także informacje o wdrażaniu polityki Odpowiedzialnej Gry. Legalni bukmacherzy w Polsce mają obowiązek informowania użytkowników serwisu o zagrożeniach, związanych z grami hazardowymi. Hazard jest rozrywką, która może uzależniać.

Z tego powodu forBET poświęcił całą podstronę na swoim portalu poświęconą tej tematyce. Można tam znaleźć informacje związane z profilaktyką oraz leczeniem patologicznych skłonności.

Bukmacher publikuje pytania, dzięki którym można przeprowadzić swoisty auto-test, jak również dane do organizacji oraz instytucji zajmujących się osobami wrażliwymi na emocje związane z hazardem.

Warunki, jakie musi spełnić legalny bukmacher w Polsce

Otrzymanie licencji na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce nie jest prostą sprawą. Dlatego pojawienie się nowego gracza w branży wywołało sporo zamieszania. Zwłaszcza, że w tym samym roku Ministerstwo Finansów RP udzieliło zgody na prowadzenie działalności – LV BET, również nowicjuszowi na rynku zakładów. forBET wszedł przebojem na polski rynek i wdrożył nowoczesną strategię organizacji zakładów. Co okazało się kluczem do sukcesu.

Aby legalny bukmacher w Polsce działał w granicach prawa musi mieć licencję odpowiedniego urzędu państwa oraz płacić podatki. Działalność forBET jest podręcznikowym przykładem wdrażania tych procedur w życie. Spółki są również zobowiązane do publikacji stosownych dokumentów na stronie internetowej. Poświadczają one o legalnej działalności firmy.

Wiarygodność bukmachera na podstawie oferty – forBET zakłady i jego ocena

Aby sformułować wyważoną opinię związaną z wiarygodnością bukmachera należy również spojrzeć na to, w jaki sposób udostępnia informacje na swojej stronie.

Design i szata graficzna grają tutaj niemałą rolę. Czytelne tabele oraz intuicyjne rozwiązania są bardzo ważne w serwisie oferującym rozrywkę na pieniądze.

Bukmacher zapewnia swoim graczom dostęp do popularnych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna i koszykówka. Jednak miłośnicy sportów niszowych znajdą tu również coś dla siebie. A co najważniejsze oferta bukmachera dostępna jest w przystępnej formie.

 • Panel główny jest czytelny. Dzięki temu łatwo można odnaleźć zakłady przedmeczowe i live.
 • Dla zakładów na żywo bukmacher przygotował dodatkowe tabele i podzakładki. Użytkownik ma dostęp do wydarzeń, które odbędą się w najbliższym czasie. Może również śledzić postawione kupony dzięki transmisjom live i wizualizacjom na żywo.
 • Gracze mogą również planować przyszłe typy dzięki rozbudowanemu kalendarzowi na kolejne dni oraz tygodnie.

Użytkownik więc ma wszystko pod kontrolą od samego początku, czyli planowania zakładów poprzez obstawianie i śledzenie kuponów.

forBET bukmacher dla aktywnych – trzymaj rękę na pulsie

Oferty dla aktywnych graczy są prawdziwym papierkiem lakmusowym, który może przekonać lub zniechęcić do korzystania z usług firmy forBET. Opinie, jak się okazuje, są całkiem korzystne pod tym względem.

Bo czy oferta bukmachera może być w pełni oparta na uczciwych zasadach? Przecież wszyscy wiedzą, że na końcu serwis i tak wygrywa. Jednak przyglądając się ofercie trudno znaleźć argumenty na poparcie tej tezy. Jej słabość może być wynikiem złych typów.

Więc na kogo postawić kupon? – o tym decydują już sami gracze, korzystając z forBET bukmachera i kodów promocyjnych.

 • szybki kupon,
 • gra na żywo bez podatku,
 • wyższe wygrane w sportach wirtualnych,
 • bonus urodzinowy.

forBET promocje – odkryj je wszystkie!

forBET kod promocyjny a szybki kupon

Wielu bukmacherów oferuje np. kody promocyjne przy zawieraniu kuponów. Jednakże są one mało pomocne, gdy gracz nie wie, co chce obstawić. Jest to szczególnie palący problem, gdy staramy się spełnić potrzeby uzyskania bonusu.

forbet szybki kupon

Dlatego Szybki kupon forBET to oferta dla tych, którzy chcą grać, ale nie mają pomysłu na co postawić. System wybiera dane zdarzenie z dostępnej puli rozgrywek na podstawie danych przekazanych bukmacherowi przez gracza, są nimi:

 • Wysokość wygranej
 • Stawka
 • Widełki kursowe
 • Kalendarz zdarzeń

System forBET bezstronnie skanuje dostępne zdarzenia, na które gracz w ramach zaprezentowanych kryteriów może stawiać kupon. Jest to propozycja dla wszystkich, których przytłacza widok tabel oraz statystyk w jednym miejscu.

Zakłady na żywo bez podatku w forBET

Zakłady na żywo w bukmacherze forBET objęte są promocją, która pozwala na grę bez podatku. Jest ona dostępna zarówno dla nowych jak i dotychczasowych użytkowników platformy.

Oferta pozwala uzyskać podwyżkę kursu o 14%, tylko w zakładach na żywo, postawionych od poniedziałku do piątku przez całą dobę.

Warunkiem jest granie minimum 3 zdarzeń na kuponie, każde z minimalnym kursem wynoszącym 1,30. Nie ma ograniczenia maksymalnej kwoty zakładu.

Obsługa Klienta forBET – dostępność przede wszystkim

Wąski rynek legalnych zakładów bukmacherskich sprawia, że standardy Obsługi Klienta funkcjonujące w Europie są wciąż nowinką dla polskich graczy. forBET postanowił iść z duchem czasu i maksymalnie urozmaicił dział Obsługi Klienta.

forbet obsługa

Przede wszystkim wydłużył czas pracy: od 6:00 do 22:00. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że dyskredytując użytkowników, którzy preferują grę nocą, firma pozbawia się dostępu do całkiem sporej grupy osób.

Zakład bukmacherski oprócz kontaktu bezpośredniego jak czat live oraz infolinia, zainwestował również w formularz kontaktowy oraz kontakt przez e-mail.

forBET zakłady – jak oceniamy rozmowę z konsultantem?

Rzetelność świadczonych usług związana jest z kompetencjami oraz dostępnością oferty. W tym miejscu pragniemy podkreślić, że konsultanci są świetnie przygotowani.

 1. Najłatwiej skontaktować się przez czat na żywo. Wystarczy chwila oczekiwania, by móc porozmawiać z bardzo dobrze przygotowaną osobą. Rozmówca odpowiada zwięźle, a jeśli temat dotyczy spraw skomplikowanych chętnie odsyła do źródła.
 2. Ocena formularza kontaktowego oraz e-maila z powodów technologicznych jest trochę bardziej opieszała. Jednak tam właśnie należy kierować wszystkie pytania i wątpliwości pojawiające się poza godzinami pracy biura. Pracownicy odpowiadają na wszystkie złożone zapytania już następnego dnia rano.
 3. Wartym podkreślenia jest lista najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi FAQ. Jest ona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Dlatego rekomendujemy przed kontaktem z kimkolwiek, a najlepiej przez postawieniem pierwszego kuponu, przeczytać FAQ. Dzięki takiej strategii oszczędza się czas, który można przeznaczyć na szkolenie stylu i techniki gry.

forBET wszystkie metody płatności w jednym miejscu

Kierując się obiektywizmem w tym miejscu należy rzec, że o forBET opinie będą głównie pozytywne i wskazywały na rzetelność serwisu.

Firma jest dostatecznie przygotowana do organizacji zakładów online na szeroką skalę. Spółka prowadzi niemal wyłącznie działalność online. Formy płatności są więc dostosowane przede wszystkim do potrzeb graczy w serwisie bukmacherskim.

Aby sprostać tym wyzwaniom forBET przeniósł wszystkie metody płatności do sieci. Tutaj zapłacimy wyłącznie online. Należy pamiętać, że gracze są zwolnieni z jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z transakcjami. Bezpłatne transfery dotyczą zarówno wpłat, jak i wypłat z konta gracza.
Sprawdź bukmachera LvBet forbet metody płatności

Mimo skromnego zestawu dostępnych metod płatności z czystym sumieniem można powiedzieć, że forBET stanął na wysokości zadania. Bowiem wśród nielicznych metod płatności można tu znaleźć:

 • Paysafecard

Dodatkowo forBET opinie będą pozytywne jeszcze z jednego względu: dyskretne płatności kartami prepaid służą ochronie danych osobowych płatnika. Konsumenci narażeni na codzienny monitoring ich zachowań przynajmniej w kwestii tak prywatnej, jaką jest płatność powinni mieć gwarantowaną sferę wolności.

Taką dyskrecję transakcji oferują karty przedpłacone. Dlatego oceniamy współpracę forBET z Paysafecard jako dowód zdroworozsądkowej strategii służącej dobru klienta.

Inne formy płatności to przelew bankowy za pośrednictwem:

 • Dotpay
 • Tpay
 • PayU
 • Skycash
 • lub kartą płatniczą Visa/Mastercard

Legalny bukmacher: wpłaty i wypłaty – czas realizacji

Zazwyczaj transakcje odbywają się bezproblemowo i błyskawicznie. Jednak w razie kłopotów z transferem środków bukmacher radzi, by zalogować i wylogować się na konto. Gdyby wciąż nie zostały zaksięgowane najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z obsługą klienta. Spółka sugeruje, aby kontaktować się przez formularz ze strony głównej. Konsultanci pracują od 6:00-22:00 więc są dostępni przez cały dzień i kawałek nocy. Świadectwem gwarancji rzetelności świadczonych usług jest również zabezpieczanie serwisu najnowszymi dostępnymi technologiami. forBET posiada również certyfikat SSL, dzięki czemu dane konta i środków są dodatkowo chronione.

forBET aplikacja – pełen dostęp do oferty bukmachera

forBET aplikacja mobilna

Dobre oferty kursowe to nie wszystko czego szukają gracze serwisów online. Dobry bukmacher wie, że profesjonalną aplikacją na urządzenia mobilne można w prosty sposób zakasować konkurencję. W tym względzie propozycje forBET aplikacja jest przyzwoicie zaprojektowana, choć nie wyróżnia jej nic ponad to, co oferują pozostali bukmacherzy na rynku. Wartym podkreślenia i docenienia są ciągłe aktualizacje aplikacji mobilnych.

Bukmacher udostępnia je na systemy operacyjne Android oraz iOS. Ważą one mało, a ze względu na to, że są natywnymi świetnie współpracują z systemami operacyjnymi dedykowanych urządzeń.

Należy również zwrócić uwagę na dobry design aplikacji. Obie apki są odpowiednikami strony macierzystej bukmachera. Spełniają również te same kryteria funkcjonalności oraz intuicyjnej nawigacji.

forBET aplikacja mobilna na Android i iOS

Nie mniej ważnym jest możliwość bezpiecznego doładowania konta użytkownika.

 • System jest w pełni chroniony więc można bez żadnych obawy wykonywać transakcje finansowe.
 • Apki umożliwiają również śledzenie losu naszego postawionego kuponu. Już nie trzeba się logować z laptopa. Wystarczy mieć dostęp do sieci oraz pobraną aplikację, by korzystać z match trackera. Bukmacher ułatwia również dostęp do samych apek. Publikuje instrukcje jak je pobrać. Co może być troszkę kłopotliwe dla urządzeń na Android.

Polityka Google blokuje możliwość pobrania aplikacji ze sklepu i należy to zrobić bezpośrednio ze strony iforbet.pl. Uczciwy bukmacher dzieli się wszystkimi niezbędnymi detalami. Jest to godne pochwały, gdyż zawczasu należycie informuje użytkowników serwisu o możliwych trudnościach.

forBET wysokie kursy, czyli wyższa wygrana

Zakład bukmacherski niemal w całości przeniósł swoją ofertę do internetu. Jego działalność w lokalach ogranicza się do ustawiania terminali. Hucznie obchodzone otwarcie pubu Śląska Wrocław we Wrocławiu było również pretekstem do prezentacji terminalu firmy.

Dostępny jest on dla osób pełnoletnich, a jego funkcja polega na przygotowywaniu i umożliwieniu obstawiania zakładów wzajemnych.

Prosta obsługa maszyny odpowiada intuicyjnym rozwiązaniom wprowadzanym w serwisie bukmachera? Czy to działa w forBET? Opinie pokazują, że całkiem dobrze! Terminale umożliwiają obstawianie zakładów na żywo, zakładów sportowych oraz sportów wirtualnych. Promocja sportu połączona jak w tym wypadku z promocjami produktów jest czytelnym sygnałem, że bukmacher działa w świetle prawa i z poparciem klubów sportowych.

forbet rodzaje zakładów

forBET limity

Moralnie słusznym (obok wyższych kursów) jest również dostępność wprowadzania limitów na grę. Z chwilą zalogowania się na konto gracza wyświetla się komunikat związany z limitami na grę.

Wszystkie wskaźniki wskazują maksymalne ustawienia i można, a nawet trzeba je zmienić myśląc o grze w sposób obiektywny.

Najlepiej ustalić limity na samym początku, a później już tylko przestrzegać przyjętych wcześniej rozwiązań. By wprowadzić zmiany należy powiadomić call center. Naszym zdaniem użytkownik powinien mieć jednak ułatwiony sposób wprowadzania tych zamian.

forBET podatek – zapoznaj się z prawem

Cała siła oraz prostolinijny przekaz oferty bukmachera drzemie jednak w jego serwisie online. Dzięki przerzuceniu kosztów do sieci i braku dodatkowych obciążeń utrzymaniem lokali naziemnych, forBET gwarantuje przyzwoite kursy. Kursy bukmacherskie tej spółki balansują na granicy powyżej przeciętnej.

W stosunku do innych polskich, legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w sieci. Nawet drobne wahnięcia w tym względzie są ważne dla polskiego typera, gdyż 12% podatek od wygranej mocno obciąża kieszeń gracza. Dodatkowo forBET podatek dla Urzędu Skarbowego od kwoty 2240 zł w wysokości 10%, daje już niemałą sumę na rzecz państwa.

forBET a nowa ustawa hazardowa

Ustawa z kwietnia 2017 roku, podpisana przez prezydenta RP, wprowadziła rewolucję na polskim rynku zakładów wzajemnych. Przede wszystkim w znacznym stopniu zlikwidowano szarą strefę. Implementowany 12% podatek od wygranej, legalni bukmacherzy przerzucili na grających. Jest to zrozumiałe z perspektywy prowadzenia tego typu biznesu w Polsce. W związku z częściowym wycofaniem się z Polski bukmacherów bez licencji, zysk legalnych firm wzrósł w samym 2017 roku o niemal 100%. Firma płaci podatki w Polsce, a jej działalność jest legalnie zarejestrowana w kraju.

Prawo podatkowe – forBET bez podatku?

Wycofanie się firm zagranicznych z Polski jest również związane z regulacjami ustawy. Otóż, od lipca 2017 roku dostawca internetu ma obowiązek blokowania domen świadczących usługi bez wymaganej licencji. Ma na to 48 godzin.

Atmosfera wokół bukmacherów, którzy nie mają licencji jest zła. Jakkolwiek osoby stawiające zakłady bukmacherskie również nie są szczęśliwe z płacenia 12% podatku od wygranej. Jest on jednym z najwyższych w Europie. Dodatkowo Urząd Skarbowy pobiera podatek w wysokości 10% od wygranej równej lub powyżej 2.240 zł.

Legalni bukmacherzy, jakim jest forBET, starają się w tej sytuacji tworzyć szereg promocji w ramach swojej oferty. Ich celem jest całkowite lub częściowe zniesienie podatku od wygranej. Sama ustawa miała przynieść więcej przychodu Skarbowi Państwa. Jednak wzrost nie jest tak spektakularny jak sądzono. Natomiast bukmacherzy bez licencji na nowo rozgościli się na polskim rynku zmieniając co chwilę adresy URL swoich domen.

Wrażenia z gry w forBET – jeszcze będzie przepięknie

Dzielnie się wrażeniami z gry w forBET jest właściwie oceną dobrze rokującej firmy. Spółka rozpoczęła organizację zakładów w 2016 roku.

forbet zapowiedzi

Od tamtej pory firma forBET opinie ma wzorową. Spółka świetnie wyczuła potrzeby graczy online wchodząc na rynek przebojem: bonus bez depozytu. Tego jeszcze w Polsce nie było. Następnie progresywny bonus powitalny okazał się funkcjonalny, a jego warunki możliwe do spełnienia.

forBET.pl jest bukmacherem godnym naszego polecenia

Wstępne refleksje prowadzą do oczywistej konkluzji: w ofercie bukmachera jest więcej działań praktycznych niż zwodniczego marketingu.

Propozycje spółki są przyzwoite. Jedyny minus może polegać na tym, że poza jednym z najlepszych bonusów nie wyróżnia się niczym szczególnym wśród swoich konkurentów. Być może niektórzy chcieliby większej liczby pośredników transakcji. Ale to wcale nie uwiarygodniłoby bardziej bukmachera.

Warto na jego obronę dodać, że pewne formy płatności są ukryte. Jak na przykład płatność Paysafecard. Aby ją wykonać należy skorzystać z usług pośrednika Dotpay. Jednak gracz nie wie o tym dopóki nie spróbuje wykonać płatności. Może wpisuje się takie działanie w ramy minimalistycznej koncepcji prowadzenia serwisu.

Naszym zdaniem jednak warto informować o udogodnieniach dla celów praktycznych obsługi serwisu. Świetny design strony i dobre intuicyjne rozwiązania są z pewnością warte odnotowania. Jak również obsługa klienta, która dość lakonicznie jakkolwiek rzeczowo odpowiada na zadawane pytania.

Forbet opinie – czy warto tutaj zarejestrować konto?

Wiarygodny bukmacher. Tak można nazwać działalność spółki. Najważniejszą kwestią uczciwej polityki firmy względem gracza jest oczywiście legalność prowadzonej działalności. Tu bez dwóch zdań należy rzecz, że bukmacher jest legalną firmą. Spółka zarejestrowana w Polsce płaci tu również (niestety bardzo wysokie) podatki.

Uczciwy bukmacher to również ten, który dba o kieszeń użytkowników swojego serwisu. I mamy tu na myśli pozytywny wydźwięk tego sformułowania. Wysoki 12% podatek, oraz 10% podatek dla Skarbówki są dla graczy bardzo wysokimi kwotami do zapłaty. Bukmacher o tym wie i wprowadza promocje, dzięki którym opłaty są w części lub całkowicie zniesione. Warto docenić minimalistyczny design oraz świetną funkcjonalność strony. W serwisie po prostu łatwo się odnaleźć.

Zasada fair play jest kluczem do działalności forBET. Jeśli szukasz uczciwych kursów oraz wiarygodnych usług tu znajdziesz to czego szukasz.

forBET FAQs

U bukmachera forBET otrzymasz bonus na start do 2000 zł.

Tak. forBET zbiera świetne opinie, jest to zaufany bukmacher z dobrą ofertą. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej recenzji.

Aplikacja forBET jest dostępna na iOS oraz Android. Funkcje apki w pełni odpowiadają wersji desktopowej serwisu, ale są bardziej intuicyjne i po prostu łatwiej postawić kupon.

Tak. Szczęśliwa 13 jest jedną z ofert specjalnych bukmachera forBET


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*