for-bet-logo

forBET Opinie

Zaktualizowano: 20/02/2023 Rynek
Autor Bartek Rakietowicz Autor 20/02/2023 Rynek
Informacje
Recommendation
Bonus + 14 dni gry bez podatku
Zasady i warunki
Bonus 100% od 1 dep. do 2000 zł
obrót 2x, kurs min. 2.5
Bonus od 2 dep. do 200 zł
obrót 3x, kurs min. 1.4
14 dni gry bez podatku
obrót x3, kurs min. 1.3
Metody płatności Visa, MasterCard, Dotpay, PayU, BLIK
Licencja Polska
Mobile App
Customer support
Languages Polish
Currency PLN
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Oferta
3000 zł Bonus
+ 14 dni gry bez podatku

Visit

Bartek Rakietowicz
Bartek Rakietowicz
Redaktor Naczelny
forBET należy do liderów polskiego rynku bukmacherów online. Często korzystam z jego aplikacji mobilnej, która jest dopracowana i szybka. Myślę, że forBET ma duży potencjał do dalszego rozwoju.
Bartek Rakietowicz Redaktor Naczelny

forBET – opinie o nowym bukmacherze online

Sprawdzamy wiarygodność jednego z najmłodszych zakładów sportowych w Polsce – forBET. Posiadane licencje oraz recenzje działalności bukmachera sugerują, że jest to uczciwy biznes.

Warto jednak wziąć pod lupę ofertę i produkty spółki, by mieć pewność, że o forBET opinie są prawdziwe. Nasza analiza jest obiektywną oceną działalności firmy biorąc pod uwagę kwestie: wiarygodności, wypłacalności i legalności świadczonych usług. Zobacz czy forBET zakłady bukmacherskie to zaufany serwis na polskim rynku!

 • Jasne zasady przyznawania bonusów
 • Cykliczne promocje
 • Dostępne aplikacje na Android i iOS
 • Wciąż rozwijający się serwis
 • Dostępna obsługa klienta w języku polskim
 • Wciąż brakuje różnych dyscyplin
 • Strona internetowa, która jest zbyt prosta i przypominająca inne

forBET – bonus nawet do 3000 zł

forbet bonus powitalny
Sprawiedliwość bonusu
4/5
Bonusy specjalne
tak
Odbierz bonus
Wartość całkowita
3000 zł
Kwota bonusu
100% do 1000 zł cashback i 100% do 2000 zł bonus od drugiego depozytu
Przymusowe bonusy
brak
Dostępny kod bonusowy
brak
Dostępne dla
zakładów AKO
Bonus bez depozytu
brak
Liczba obrotów
Zakład bez ryzyka: 1x w ciągu 14 dni Bonus od 2. depozytu: 2x w ciągu 14 dni
Bonus mobilny
brak
Kurs min.
Zakład bez ryzyka: 1.3 dla pojedynczego zdarzenia na kuponie z min. 3 pozycjami Bonus od 2. depozytu: 2.5
Bonus VIP
brak
Ważność bonusu
14 dni

Oferowany przez forBET bonus to nawet 3000 zł w formie zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot 100% stawki aż do 1000 zł. Jednak to nie koniec promocji powitalnych od forBET.

Bukmacher proponuje również bonus 100% od drugiego depozytu, aż do 2000 zł. Wysokość przygotowanego przez forBET bonusu powitalnego jest imponująca. To jedna z najwyższych propozycji na rynku. Dla przykładu, bonus w etoto to maks 200 zł. Nawet słynący z atrakcyjnych bonusów STS oferuje typerom maks. 1560 zł.

bonus w forbet

Pierwszy z bonusów od forBET wymaga tylko 1-krotnego obrotu, a drugi 2-krotnego, co również jest bardzo atrakcyjną propozycją na tle ofert konkurencji. Jakby tego było mało, poza dwoma bonusami, forBET oferuje nowym graczom również 30 dni gry bez podatku. Moim zdaniem bonus od forBET należy do najlepszych ofert powitalnych na rynku.

Trzy elementy bonusu forBET

Pakiet startowy w forBET składa się z trzech bonusów:

Na dobry początek każdy nowy gracz może przez 30 dni od rejestracji grać bez podatku. Wystarczy, że będzie tworzyć kupony akumulowane z przynajmniej 3 zdarzeniami, których kurs minimalny wyniesie minimum 1,30. Wszystkie takie kupony zostaną automatycznie objęte dodatkowym mnożnikiem, który zrekompensuje wartość płaconego podatku.

Kolejnym elementem jest cashback, czyli lubiany zakład bez ryzyka. Bukmacher forBET oferuje graczom możliwość postawienia pierwszego zakładu ze stawką wynoszącą 1000 zł. W przypadku pomyłki gracz otrzyma bonus, który podlega tylko jednorazowemu obrotowi.

Trzecią częścią pakietu powitalnego jest z kolei tradycyjny bonus od depozytu. Co istotne, tutaj jest to bonus od drugiej wpłaty dokonanej na konto. Maksymalna wysokość przyznanego bonusu może wynieść aż 2000 zł. Aby uzyskać dostęp do takich środków, gracz musi nimi dwukrotnie obrócić.

Łączna wysokość bonusu powitalnego sprawia, że oferta bukmachera forBET plasuje się w czołówce firm działających na polskim rynku.

Plusy bonusu forBET
 • Bardzo wysoka kwota całkowita bonusu,
 • Rozsądne warunki obrotu
 • Bonus w 3 różnych formach
Minusy bonusu forBET
 • Bonus w formie środków gotówkowych dostępny dopiero przy drugiej wpłacie
 • Aby skorzystać z pierwszego bonusu, pierwszy zakład musi być przegrany

Jak odebrać bonus w forBET krok po kroku

Odbiór bonusu powitalnego od forBET nie jest niczym trudnym. Wystarczy, że będziesz postępować według poniższej instrukcji.

 1. Zarejestrować konto gracza.
 2. Wpłacić swój pierwszy depozyt za min. 20 zł
 3. Postaw zakład za min. 20 zł
 4. Jeśli Twój zakład będzie przegrany, otrzymasz 100% postawionej stawki.

Aby odebrać bonus od drugiego depozytu, postępuj według poniższej instrukcji:

 1. Wpłać drugi depozyt w wysokości min. 20zł.
 2. Obróć 1-krotnie depozytem po całkowitym kursie min. 2.0.
 3. Odbierz bonus 100% do 2000 zł.
 4. Obróć 2-krotnie bonusem po kursie min. 2.5.

Warunki obrotu bonusem w forBET

Zarówno w przypadku pierwszego, jak i drugiego bonusu od forBET konieczne jest wykonanie obrotu. Warunki obrotu bonusami są proste. Zwłaszcza  w przypadku zakładu bez ryzyka. Wystarczy 1-krotny obrót po niskim kursie. Kwalifikują się kupony z min. 3 zdarzeniami, każdy z kursem min. 1.3. Natomiast bonus od drugiego depozytu zostaje przydzielony po 1-krotnym obrocie depozytem po kursie min. 2.0. Aby uwolnić środki bonusowe, musisz 2-krotnie obrócić nimi po kursie min. 2.5.

Na tle konkurencji warunki obrotu bonusem w forBET prezentują się jako łatwe. Przy tak wysokiej premii powitalnej rzadko można trafić na tak niewielkie wymagania. Podsumowując, uwolnienie pierwszego bonusu wymaga od Ciebie spełnienia następujących warunków:

 • postaw zakład za min. 20 zł,
 • bonus zostanie przyznany za nietrafiony kupon,
 • dokonaj 1-krotnego obrotu bonusem,
 • kwalifikują się kupony z min. 3 zdarzeniami,
 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.3.

Odebranie bonusu od drugiego depozytu wymaga od Ciebie spełnienia nieco innych warunków:

 • obróć bonusem 2x,
 • kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia,
 • kurs minimalny kuponu to 2.5,
 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.3.

Inne promocje w forBET

Czy forBET promocje ma na tyle dobre, by zbierać dobre opinie? Tak, pod względem udostępniania promocji dla aktywnych graczy.

TurboKurs Bartka Ingacika – łap okazje przez social media

forBET regularnie przygotowuje oferty specjalne w postaci zdarzeń z podwyższonymi kursami. Pojawienie się wydarzeń jest komunikowane przez media społecznościowe. Zakłady z podwyższonym kursem są oferowane dla pierwszych 100 typerów.

forBET bonus urodzinowy

W dniu swoich urodzin otrzymasz od bukmachera bonus w wysokości 20 zł. Warunkiem jest wcześniejsza wpłata w wysokości min. 100 zł i dokonanie nią 1-krotnego obrotu. Bonus przed wypłatą musi być obrócony 2-krotnie po kursie min. 2.0.

Klub biegacza forBET Runners

Dołącz do grupy biegaczy obstawiających zakłady bukmacherskie w forBET! Dziel się swoimi osiągnięciami i zgarniaj atrakcyjne bonusy. Aby wziąć udział w promocji wpłać min. 20 zł i postaw zakład z kursem min. 1.5.

Tenisowa LOTTO Superliga

Drużynowe zawody tenisowe LOTTO Superliga to turniej z udziałem największych gwiazd, takich jak siostry Radwańskie czy Jerzy Janowicz. Rozgrywki możesz obstawiać tylko w forBET.

Ranking na MŚ w ręczną

Z tej okazji MŚ w piłce ręcznej bukmacher forBET przygotował dodatkową promocję. Za każdy postawiony kupon gracze będą otrzymywać punkty do specjalnego rankingu. Takie kupony muszą zawierać minimum 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1,30, a ich stawka powinna wynieść przynajmniej 10 zł.

Promocja trwa do końca MŚ, czyli do 29 stycznia. W tym dniu nastąpi także rozstrzygnięcie promocji. Zwycięzca rankingu otrzyma główną nagrodę, czyli bonus w wysokości 3000 zł. Dla pozostałych graczy przewidziano nieco niższe bonusy.

forBET rejestracja – zobacz jakie to proste!

O wiarygodności działań spółki świadczą również implementowane procedury. Zanim zaczniesz w pełni korzystać z funkcjonalności, konto musi przejść pozytywną weryfikację. Jest to związane z analizą danych o osobowych potencjalnego użytkownika serwisu oraz nr konta bankowego. W forBET rejestracja konta jest bardzo prosta. Musisz zrobić następujące kroki:

Forbet rejestracja

forBET zakłady są wiarygodne, ponieważ…

 1. Firma posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych. Z tą decyzją związany jest nadzór kontrolny sprawowany nad spółką przez organy państwa.
 2. Krótki czas trwania forBET na polskim rynku umożliwił mu pozostawienie pozytywnego wrażenia z pierwszego okresu działalności, głównie dzięki atrakcyjnym promocjom.
 3. Spółka prowadzi w Polsce legalną działalność. Firma płaci podatki oraz podlega nadzorowi organów kontrolnych. Dlatego zapewnia pełną ochronę i bezpieczeństwo użytkownikom serwisu.
 4. Odpowiedzialna Gra ma chronić typerów i zapobiegać zachowaniu, które może uchodzić za patologiczne przy obstawianiu gry. Jej implementacja przez zakład bukmacherski jest konieczna do uzyskania licencji.
 5. Profesjonalnie przygotowany dział obsługi klienta jest znakiem rozpoznawczym firmy. Bukmacher udostępnia od tradycyjnych po nowoczesne formy kontaktu.

Legalni bukmacherzy – czy forBET zakłady należy do tej grupy?

Aby sprawdzić licencję bukmachera wystarczy wejść na stronę internetową iforbet.pl lub odwiedzić witrynę Ministerstwa Finansów.

Licencja o numerze PS4.6831.10.2016 została przyznana firmie Casino Games sp. z o.o. 4 maja 2016 roku. W Polsce jest to jedyny wymagany dokument, by móc organizować zakłady wzajemne. Należy pamiętać, że zagraniczne firmy, mimo tego, że posiadają często nawet kilka licencji wydanych przez inne państwa, nie mogą  organizować zakładów wzajemnych w Polsce. Ta zasada obowiązuje dopóki nie uzyskają zgody urzędów RP na prowadzenie działalności w kraju. Zatem posiadanie przez forBET tylko 1 licencji w zupełności wystarczy, by legalnie świadczyć usługi w Polsce.

Na kwestię oceny czy biznes prowadzony przez firmę jest uczciwy, wystarczy poczytać o forBET opinie, a także informacje o wdrażaniu polityki Odpowiedzialnej Gry. Legalni bukmacherzy w Polsce mają obowiązek informowania użytkowników serwisu o zagrożeniach, związanych z grami hazardowymi. Hazard jest rozrywką, która może uzależniać.

Z tego powodu forBET poświęcił całą podstronę na swoim portalu poświęconą tej tematyce. Można tam znaleźć informacje związane z profilaktyką oraz leczeniem patologicznych skłonności.

Bukmacher publikuje pytania, dzięki którym można przeprowadzić swoisty auto-test, jak również dane do organizacji oraz instytucji zajmujących się osobami wrażliwymi na emocje związane z hazardem.

Warunki, jakie musi spełnić legalny bukmacher w Polsce

Otrzymanie licencji na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce nie jest prostą sprawą. Dlatego pojawienie się nowego gracza w branży wywołało sporo zamieszania. Zwłaszcza, że w tym samym roku Ministerstwo Finansów RP udzieliło zgody na prowadzenie działalności – LV BET, również nowicjuszowi na rynku zakładów. forBET wszedł przebojem na polski rynek i wdrożył nowoczesną strategię organizacji zakładów. Co okazało się kluczem do sukcesu.

Aby legalny bukmacher w Polsce działał w granicach prawa musi mieć licencję odpowiedniego urzędu państwa oraz płacić podatki. Działalność forBET jest podręcznikowym przykładem wdrażania tych procedur w życie. Spółki są również zobowiązane do publikacji stosownych dokumentów na stronie internetowej. Poświadczają one o legalnej działalności firmy.

Wiarygodność bukmachera na podstawie oferty – forBET zakłady i jego ocena

Aby sformułować wyważoną opinię związaną z wiarygodnością bukmachera należy również spojrzeć na to, w jaki sposób udostępnia informacje na swojej stronie.

Design i szata graficzna grają tutaj niemałą rolę. Czytelne tabele oraz intuicyjne rozwiązania są bardzo ważne w serwisie oferującym rozrywkę na pieniądze.

Bukmacher zapewnia swoim graczom dostęp do popularnych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna i koszykówka. Jednak miłośnicy sportów niszowych znajdą tu również coś dla siebie. A co najważniejsze oferta bukmachera dostępna jest w przystępnej formie.

Użytkownik więc ma wszystko pod kontrolą od samego początku, czyli planowania zakładów poprzez obstawianie i śledzenie kuponów.

kod promocyjny forBET a szybki kupon

Jak wielu bukmacherów, kod promocyjny forBET ma czasem w ofercie, jednak nie obecnie. Jednakże są one mało pomocne, gdy gracz nie wie, co chce obstawić. Jest to szczególnie palący problem, gdy staramy się spełnić potrzeby uzyskania bonusu.

Forbet szybki kupon

Dlatego Szybki kupon forBET to oferta dla tych, którzy chcą grać, ale nie mają pomysłu na co postawić. System wybiera dane zdarzenie z dostępnej puli rozgrywek na podstawie danych przekazanych bukmacherowi przez gracza, są nimi:

System forBET bezstronnie skanuje dostępne zdarzenia, na które gracz w ramach zaprezentowanych kryteriów może stawiać kupon. Jest to propozycja dla wszystkich, których przytłacza widok tabel oraz statystyk w jednym miejscu.

Obsługa Klienta forBET – dostępność przede wszystkim

Wąski rynek legalnych zakładów bukmacherskich sprawia, że standardy Obsługi Klienta funkcjonujące w Europie są wciąż nowinką dla polskich graczy. forBET postanowił iść z duchem czasu i maksymalnie urozmaicił dział Obsługi Klienta.

support forbet

Przede wszystkim wydłużył czas pracy: od 6:00 do 22:00. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że dyskredytując użytkowników, którzy preferują grę nocą, firma pozbawia się dostępu do całkiem sporej grupy osób.

Zakład bukmacherski oprócz kontaktu bezpośredniego jak czat live oraz infolinia, zainwestował również w formularz kontaktowy oraz kontakt przez e-mail.

forBET zakłady – jak oceniamy rozmowę z konsultantem?

Rzetelność świadczonych usług związana jest z kompetencjami oraz dostępnością oferty. W tym miejscu pragniemy podkreślić, że konsultanci są świetnie przygotowani.

 1. Najłatwiej skontaktować się przez czat na żywo. Wystarczy chwila oczekiwania, by móc porozmawiać z bardzo dobrze przygotowaną osobą. Rozmówca odpowiada zwięźle, a jeśli temat dotyczy spraw skomplikowanych chętnie odsyła do źródła.
 2. Ocena formularza kontaktowego oraz e-maila z powodów technologicznych jest trochę bardziej opieszała. Jednak tam właśnie należy kierować wszystkie pytania i wątpliwości pojawiające się poza godzinami pracy biura. Pracownicy odpowiadają na wszystkie złożone zapytania już następnego dnia rano.
 3. Wartym podkreślenia jest lista najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi FAQ. Jest ona przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Dlatego rekomendujemy przed kontaktem z kimkolwiek, a najlepiej przez postawieniem pierwszego kuponu, przeczytać FAQ. Dzięki takiej strategii oszczędza się czas, który można przeznaczyć na szkolenie stylu i techniki gry.

forBET: wszystkie metody płatności w jednym miejscu

Kierując się obiektywizmem w tym miejscu należy rzec, że o forBET opinie będą głównie pozytywne i wskazywały na rzetelność serwisu.

Firma jest dostatecznie przygotowana do organizacji zakładów online na szeroką skalę. Spółka prowadzi niemal wyłącznie działalność online. Formy płatności są więc dostosowane przede wszystkim do potrzeb graczy w serwisie bukmacherskim.

Aby sprostać tym wyzwaniom, forBET przeniósł wszystkie metody płatności do sieci. Tutaj zapłacimy wyłącznie online. Należy pamiętać, że gracze są zwolnieni z jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z transakcjami. Bezpłatne transfery dotyczą zarówno wpłat, jak i wypłat z konta gracza.

Metody płatności w forBET

Mimo skromnego zestawu dostępnych metod płatności z czystym sumieniem można powiedzieć, że forBET stanął na wysokości zadania. Bowiem wśród nielicznych metod płatności można tu znaleźć:

Dodatkowo forBET opinie będą pozytywne jeszcze z jednego względu: dyskretne płatności kartami prepaid służą ochronie danych osobowych płatnika. Konsumenci narażeni na codzienny monitoring ich zachowań przynajmniej w kwestii tak prywatnej, jaką jest płatność powinni mieć gwarantowaną sferę wolności.

Taką dyskrecję transakcji oferują karty przedpłacone. Dlatego oceniamy współpracę forBET z Paysafecard jako dowód zdroworozsądkowej strategii służącej dobru klienta.

Inne formy płatności to przelew bankowy za pośrednictwem:

Legalny bukmacher: wpłaty i wypłaty – czas realizacji

Zazwyczaj transakcje odbywają się bezproblemowo i błyskawicznie. Jednak w razie kłopotów z transferem środków bukmacher radzi, by zalogować i wylogować się na konto. Gdyby wciąż nie zostały zaksięgowane najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z obsługą klienta. Spółka sugeruje, aby kontaktować się przez formularz ze strony głównej. Konsultanci pracują od 6:00-22:00 więc są dostępni przez cały dzień i kawałek nocy. Świadectwem gwarancji rzetelności świadczonych usług jest również zabezpieczanie serwisu najnowszymi dostępnymi technologiami. forBET posiada również certyfikat SSL, dzięki czemu dane konta i środków są dodatkowo chronione.

forBET aplikacja – pełen dostęp do oferty bukmachera

forbet aplikacja mobilna

Dobre oferty kursowe to nie wszystko czego szukają gracze serwisów online. Dobry bukmacher wie, że profesjonalną aplikacją na urządzenia mobilne można w prosty sposób zakasować konkurencję. W tym względzie propozycje forBET aplikacja jest przyzwoicie zaprojektowana, choć nie wyróżnia jej nic ponad to, co oferują pozostali bukmacherzy na rynku. Wartym podkreślenia i docenienia są ciągłe aktualizacje aplikacji mobilnych.

Bukmacher udostępnia je na systemy operacyjne Android oraz iOS. Ważą one mało, a ze względu na to, że są natywnymi świetnie współpracują z systemami operacyjnymi dedykowanych urządzeń.

Należy również zwrócić uwagę na dobry design aplikacji. Obie apki są odpowiednikami strony macierzystej bukmachera. Spełniają również te same kryteria funkcjonalności oraz intuicyjnej nawigacji.

forBET aplikacja mobilna na Android i iOS

Nie mniej ważnym jest możliwość bezpiecznego doładowania konta użytkownika.

Polityka Google blokuje możliwość pobrania aplikacji ze sklepu i należy to zrobić bezpośrednio ze strony iforbet.pl. Uczciwy bukmacher dzieli się wszystkimi niezbędnymi detalami. Jest to godne pochwały, gdyż zawczasu należycie informuje użytkowników serwisu o możliwych trudnościach.

forBET wysokie kursy, czyli wyższa wygrana

Zakład bukmacherski niemal w całości przeniósł swoją ofertę do internetu. Jego działalność w lokalach ogranicza się do ustawiania terminali. Hucznie obchodzone otwarcie pubu Śląska Wrocław we Wrocławiu było również pretekstem do prezentacji terminalu firmy.

Dostępny jest on dla osób pełnoletnich, a jego funkcja polega na przygotowywaniu i umożliwieniu obstawiania zakładów wzajemnych.

Prosta obsługa maszyny odpowiada intuicyjnym rozwiązaniom wprowadzanym w serwisie bukmachera? Czy to działa w forBET? Opinie pokazują, że całkiem dobrze! Terminale umożliwiają obstawianie zakładów na żywo, zakładów sportowych oraz sportów wirtualnych. Promocja sportu połączona jak w tym wypadku z promocjami produktów jest czytelnym sygnałem, że bukmacher działa w świetle prawa i z poparciem klubów sportowych.

forBET limity

Moralnie słusznym (obok wyższych kursów) jest również dostępność wprowadzania limitów na grę. Z chwilą zalogowania się na konto gracza wyświetla się komunikat związany z limitami na grę.

Wszystkie wskaźniki wskazują maksymalne ustawienia i można, a nawet trzeba je zmienić myśląc o grze w sposób obiektywny.

Najlepiej ustalić limity na samym początku, a później już tylko przestrzegać przyjętych wcześniej rozwiązań. By wprowadzić zmiany należy powiadomić call center. Naszym zdaniem użytkownik powinien mieć jednak ułatwiony sposób wprowadzania tych zamian.

forBET podatek – zapoznaj się z prawem

Cała siła oraz prostolinijny przekaz oferty bukmachera drzemie jednak w jego serwisie online. Dzięki przerzuceniu kosztów do sieci i braku dodatkowych obciążeń utrzymaniem lokali naziemnych, forBET gwarantuje przyzwoite kursy. Kursy bukmacherskie tej spółki balansują na granicy powyżej przeciętnej.

W stosunku do innych polskich, legalnych organizatorów zakładów wzajemnych w sieci. Nawet drobne wahnięcia w tym względzie są ważne dla polskiego typera, gdyż 12% podatek od wygranej mocno obciąża kieszeń gracza. Dodatkowo forBET podatek dla Urzędu Skarbowego od kwoty 2240 zł w wysokości 10%, daje już niemałą sumę na rzecz państwa.

forBET a nowa ustawa hazardowa

Ustawa z kwietnia 2017 roku, podpisana przez prezydenta RP, wprowadziła rewolucję na polskim rynku zakładów wzajemnych. Przede wszystkim w znacznym stopniu zlikwidowano szarą strefę. Implementowany 12% podatek od wygranej, legalni bukmacherzy przerzucili na grających. Jest to zrozumiałe z perspektywy prowadzenia tego typu biznesu w Polsce. W związku z częściowym wycofaniem się z Polski bukmacherów bez licencji, zysk legalnych firm wzrósł w samym 2017 roku o niemal 100%. Firma płaci podatki w Polsce, a jej działalność jest legalnie zarejestrowana w kraju.

Prawo podatkowe – forBET bez podatku?

Wycofanie się firm zagranicznych z Polski jest również związane z regulacjami ustawy. Otóż, od lipca 2017 roku dostawca internetu ma obowiązek blokowania domen świadczących usługi bez wymaganej licencji. Ma na to 48 godzin.

Atmosfera wokół bukmacherów, którzy nie mają licencji jest zła. Jakkolwiek osoby stawiające zakłady bukmacherskie również nie są szczęśliwe z płacenia 12% podatku od wygranej. Jest on jednym z najwyższych w Europie. Dodatkowo Urząd Skarbowy pobiera podatek w wysokości 10% od wygranej równej lub powyżej 2.240 zł.

Legalni bukmacherzy, jakim jest forBET, starają się w tej sytuacji tworzyć szereg promocji w ramach swojej oferty. Ich celem jest całkowite lub częściowe zniesienie podatku od wygranej. Sama ustawa miała przynieść więcej przychodu Skarbowi Państwa. Jednak wzrost nie jest tak spektakularny jak sądzono. Natomiast bukmacherzy bez licencji na nowo rozgościli się na polskim rynku zmieniając co chwilę adresy URL swoich domen.

Wrażenia z gry w forBET – jeszcze będzie przepięknie

Dzielnie się wrażeniami z gry w forBET jest właściwie oceną dobrze rokującej firmy. Spółka rozpoczęła organizację zakładów w 2016 roku.

forbet wrażenia z gry

Od tamtej pory firma forBET opinie ma wzorowe. Spółka świetnie wyczuła potrzeby graczy online wchodząc na rynek przebojem: bonus bez depozytu. Tego jeszcze w Polsce nie było. Następnie progresywny bonus powitalny okazał się funkcjonalny, a jego warunki możliwe do spełnienia.

forBET.pl jest bukmacherem godnym naszego polecenia

Wstępne refleksje prowadzą do oczywistej konkluzji: w ofercie bukmachera jest więcej działań praktycznych niż zwodniczego marketingu. Świetnie dostosowała swój nowoczesny serwis online – iforbet.pl do profilu zakładów wzajemnych online.

Propozycje spółki są przyzwoite. Jedyny minus może polegać na tym, że poza jednym z najlepszych bonusów nie wyróżnia się niczym szczególnym wśród swoich konkurentów. Być może niektórzy chcieliby większej liczby pośredników transakcji. Ale to wcale nie uwiarygodniłoby bardziej bukmachera.

Warto na jego obronę dodać, że pewne formy płatności są ukryte. Jak na przykład płatność Paysafecard. Aby ją wykonać należy skorzystać z usług pośrednika Dotpay. Jednak gracz nie wie o tym dopóki nie spróbuje wykonać płatności. Może wpisuje się takie działanie w ramy minimalistycznej koncepcji prowadzenia serwisu.

Naszym zdaniem jednak warto informować o udogodnieniach dla celów praktycznych obsługi serwisu. Świetny design strony i dobre intuicyjne rozwiązania są z pewnością warte odnotowania. Jak również obsługa klienta, która dość lakonicznie jakkolwiek rzeczowo odpowiada na zadawane pytania.

Forbet opinie – czy warto tutaj zarejestrować konto?

Wiarygodny bukmacher. Tak można nazwać działalność spółki. Najważniejszą kwestią uczciwej polityki firmy względem gracza jest oczywiście legalność prowadzonej działalności. Tu bez dwóch zdań należy rzecz, że bukmacher jest legalną firmą. Spółka zarejestrowana w Polsce płaci tu również (niestety bardzo wysokie) podatki.

Uczciwy bukmacher to również ten, który dba o kieszeń użytkowników swojego serwisu. I mamy tu na myśli pozytywny wydźwięk tego sformułowania. Wysoki 12% podatek, oraz 10% podatek dla Skarbówki są dla graczy bardzo wysokimi kwotami do zapłaty. Bukmacher o tym wie i wprowadza promocje, dzięki którym opłaty są w części lub całkowicie zniesione. Warto docenić minimalistyczny design oraz świetną funkcjonalność strony. W serwisie po prostu łatwo się odnaleźć.

Zasada fair play jest kluczem do działalności forBET. Jeśli szukasz uczciwych kursów oraz wiarygodnych usług tu znajdziesz to czego szukasz.

forBET FAQs

Jaki bonus znajdziesz w forBET?

U bukmachera forBET otrzymasz bonus na start do 2000 zł.

Czy forBET posiada dobre opinie na forum bukmacherskim?

Tak. forBET zbiera świetne opinie, jest to zaufany bukmacher z dobrą ofertą.

Czy forBET udostępnia aplikację? Jaka ona jest?

Aplikacja forBET jest dostępna na iOS oraz Android. Funkcje apki w pełni odpowiadają wersji desktopowej serwisu, ale są bardziej intuicyjne i po prostu łatwiej postawić kupon.

Czy forBET posiada promocję szczęśliwa 13?

Tak. Szczęśliwa 13 jest jedną z ofert specjalnych bukmachera forBET

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3000 zł Bonus
+ 14 dni gry bez podatku
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję