fortuna logo

Fortuna Opinie

Ostatnia aktualizacja: 10/08/2021
Info
Rekomendacja
BonusSprawdź 1269 zł w STS
WarunkiBonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, PayU, Przelew bankowy, Tpay
WalutyPLN
LicencjaPolska
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Najlepsza alternatywa
stsbet logo
STS
1.500 zł BONUS
Bonus do 1500 zł
100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Bonus do 1500 zł
100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
1
Fortuna to operator z wielkim doświadczeniem na rynku. Mimo wszystko wydaje się, że zaczyna odstawać od dzisiejszych gigantów, takich jak LVBET czy STS.

Fortuna opinie — jeden z najstarszych bukmacherów online w Polsce

Zdaniem wielu jest to najlepszy legalny bukmacher. Jak powszechnie wiadomo, forum bukmacherskie jest często rzetelnym źródłem informacji. Dlatego zebrałam opinie o Fortunie i porównaliśmy z produktami oraz usługami firmy, takimi jak bonus Fortuny i godziny otwarcia operatora, by odpowiedzieć na pytanie:

Czy to wiarygodny bukmacher?

Fakty o bukmacherze
sporty u bukmachera
Spółka-matkaFortuna Entertainment Group
AdresFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, 43-400 Cieszyn
Nr licencji MF RPPS4.6831.22.2017
Kontakt+48 33/ 858 21 45-46
Data uruchomienia2012
Czas trwania naszego testu8 godzin

Fortuna to jeden z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Jest pionierem zarówno zakładów naziemnych, jak i zakładów wzajemnych online. Największa spółka bukmacherska w Polsce jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czy to wystarczy, by przebić ofertą lidera naszego rankingu?

Bonus na start w Fortunie — atrakcyjne warunki dla graczy?

bonus u bukmachera
Sprawiedliwość bonusu4/5
Odbierz bonusBonus bet-at-home
Kwota bonusudo 2000 zł
Dostępny kod bonusowybrak
Bonus bez depozytu20 zł
Bonus mobilnybrak
Bonus VIPbrak
Bonusy specjalnebrak
Wartość całkowita2220 zł (bonus powitalny + bonus na start + zakład bez ryzyka)
Przymusowe bonusybrak
Dostępne dlazakładów naziemnych
Liczba obrotów8x
Kurs min.1,60
Ważność bonusu30 dni

Warunki, które trzeba spełnić, by wziąć udział w promocji, nie odbiegają od standardów, a jednak niczym się nie wyróżniają. Jednak przeciętność nigdy nie jest walorem.

Bonus powitalny w Fortunie

Fortuna bonus na start gwarantuje nam dobre wejście w świat zakładów. Firma zadbała o to, aby gracze mieli nie jeden podwód do radości z rejestracji konta, ale, aż dwa. Obie premie dla nowych graczy prezentują się okazale.

Szczegóły promocji

Na Pakiet Powitalny Fortuna składają się: bonus do 2000 zł oraz Darmowy Zakład 200 zł i bonus 20 zł bez depozytu.

Fortuna bonus od depozytu, aż do 2000 zł

 • Fortuna bonus 100% do 2000 zł na start. Jest to drugi element tworzący pakiet powitalny dla graczy. By wziąć udział w promocji, należy w trakcie rejestracji Fortuna iKonto, zaznaczyć, że gracz chce otrzymać bonus powitalny.
 • Po aktywacji konta użytkownik ma 10 dni na uruchomienie bonusu, a następnych 30 dni na grę. Zabawa polega na tym, że gracz otrzymuje 100% swojej pierwszej wpłaty. Otrzymany bonus podlega czterokrotnemu obrotowi.
 • Można stawiać kupony wielokrotne live oraz przedmeczowe z kursem minimalnym 1.60. Dziennie można zrealizować wyłącznie 10% kwoty liczonej na poczet obrotu bonusem. Wypłata środków jest progresywna. Za pierwszych 20% obrotu gracz otrzymuje część bonusu na konto. Następnie po wykonaniu 80% koniecznego obrotu.

Fortuna darmowy zakład 200 zł

 • Zacznijmy od tego drugiego. Wszyscy gracze będą z niego zadowoleni, a przede wszystkim nowicjusze w obstawianiu. Powodem jest to, że Darmowy Zakład daje możliwość popełnienia błędu, które na samym początku mogą się zdarzyć.
 • W żołnierskich słowach premia wygląda następująco: jeśli postawisz zakład za pierwszą wpłatę i przegrasz, zakłady bukmacherskie Fortuna zwracają Ci wysokość pierwszej wpłaty do 100 zł.
 • Typer w kwestii liczby i typów zdarzeń, jak również wysokości kursów ma zupełną dowolność. Można obstawiać kupony na rozgrywki przedmeczowe oraz live. Z promocji są wyłączone jedynie sporty wirtualne.
 • Darmowy Zakład Fortuna może być przeznaczony wyłącznie na dalszą grę. Promocja jest połączona z formularzem rejestracyjnym. Podczas logowania należy zaznaczyć odpowiedni checkbox, by móc skorzystać z oferty. Po rejestracji gracz ma 10 dni na weryfikację konta oraz aktywację Darmowego Zakładu.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Bukmacher Fortuna proponując nam bonus 20 zł na start wychodzi z inicjatywą dla niedoświadczonych graczy. Z takim darmowym bonusem bez depozytu mogą oni spróbować swoich sił bez ryzyka. Z pewnością nie stracą pieniędzy i będą mieli dobry, pierwszy kontakt ze stawianiem zakładów bukmacherskich.

Bonus od Fortuny wyróżnia się na rynku swoją różnorodnością. Jest skierowany zarówno do doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy. Nie ulega wątpliwości, że zasady są przejrzyste, a warunki bonusu możliwe do spełniania. Oferta powitalna pokazuje, że e fortuna rozumie potrzeby swoich graczy. Nawet tych najbardziej wymagających.

Oferta Fortuna: szeroki wybór dla każdego gracza

Oferta powitalna bukmachera jest zaledwie początkiem wachlarza możliwości, które oferuje użytkownikom serwis. Nawet na forum doświadczonych typerów zdobywają one dobre recenzje.

Mistrzostwa typerów

Ruszył nowy etap znanej rozgrywki. W marcu w Fortunie można obstawiać nie tylko popularne ligi piłki nożnej, ale i skoki narciarskie. Dodatkowo bukmacher oferuje nagrody rzeczowe w postaci smartfonów i hulajnóg.

Wirtualne sporty w terminalach

Fortuna stawia na rozwój technologiczny. Swoim graczom oferuje coraz więcej Punktów Przyjmowania Zakładów z samoobsługowymi terminalami. Umożliwiają one łączenie w jeden kupon wielu zdarzeń z różnych produktów znajdujących się w ofercie bukmachera. Dzięki temu można liczyć na atrakcyjne bonusy kursowe.

Fortuna Klub Plus

Promocja z zyskiem za zbieranie punktów za każdy kupon. Naliczenia dokonują się na karcie lojalnościowej Fortuna Klub Plus, które można wymieniać na bonusy i kolejne kupony w punktach stacjonarnych bukmachera, a im cześciej się je odwiedza, tym więcej punktów zdobywa.

Środa z Fortuna 1 Liga

To gratka dla fanów lokalnych drużyn polskiej 1. ligi. Z kartą programu Fortuna Klub Plus, opatrzonej herbem ulubionej ekipy, można zgarnąć bonus w wysokości 40 zł oraz vouchery na wybrane mecze. Pierwszych 20 zł za rejestrację do programu Fortuna Klub Plus dostaniesz tego samego dnia, natomiast kolejne dwie dychy – w środę następnego tygodnia kalendarzowego.

Odwiedzaj nas częściej, zgarniaj więcej

Bukmacher zachęca do korzystania ze stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów. Za 20 dni z dowolnym zakładem w punkcie otrzymasz 700 punktów do karty Fortuna Klub Plus, które odpowiadają bonusowi w kwocie 5 zł. Z kolei za 26 wizyt możesz liczyć na 1400 punktów, czyli 10 zł bonusu.

Stawiamy na wyższe wygrane

Nowością są też ulepszone bonusy kursowe, dzięki którym zagramy bez podatku z możliwością zysku wiekszą nawet o 50%. Kupony Happy Hours i akumulowane znajdują się teraz na każdym kuponie. To system wybiera za ciebie najwyższy bonus.

Fortuna rejestracja — bezproblemowe i szybkie założenie konta

Aby bezpiecznie płacić z serwisu najpierw należy się zarejestrować i poprawnie przejść weryfikację fortuna iKonto. Aby z sukcesem uruchomić nowe konto na stronie bukmachera wystarczy:

Fortuna rejestracja 1

Wjedź na stronę główną Fortuny i kliknij przycisk Rejestracja w prawym górnym rogu ekranu.

Fortuna rejestracja krok 2

Uzupełnij formularz, podając swoje dane osobowe, i kliknij przycisk Zarejestruj u dołu ekranu.

Fortuna rejestracja krok 3
Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś na podany adres email, po czym zaloguj się do nowo utworzonego konta Fo Wyświetl więcej

Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymałeś na podany adres email, po czym zaloguj się do nowo utworzonego konta Fortuna.

Licencja Fortuna to moc bycia najlepszym

Fortuna opinie zbiera już od ponad 20 lat. Firma rozpoczęła działalność w poprzednim wieku. W roku 1996 zakłady bukmacherskie otwarto, a już rok później w 1997 – 24. lokale naziemne. Warto w tym miejscu podkreślić, że spółka od samego początku swojej działalności działała w świetle prawa. Kolejni ministrowie udzielali jej zgody na prowadzenie zakłady wzajemne. Przecierała również szlaki rozwoju tej rozrywki. Jako pierwsza firma w Polsce uzyskała zgodę na organizowanie zakłady na żywo Fortuna. Kolejnym krokiem w rozbudowywaniu branży bukmacherskiej było uzyskanie licencji na fortuna zakłady online.

Licencja Ministerstwa Finansów

Biorąc pod uwagę chlubną przeszłość bukmachera z pewnością nikogo nie zdziwi fakt, że obecnie również prowadzi działalność zgodnie z prawem. 23 stycznia 2012 roku uzyskała od Ministerstwa Finansów RP licencja nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 na organizowanie zakładów wzajemnych, również online.
Posiadanie takiego dokumentu jest niezbędne, by móc w pełni legalnie prowadzić działalność bukmacherską. Firmy, które mają taką zgodę podlegają nadzorowi organów kontrolnych państwa. Można więc powiedzieć, że w kwestii legalności oraz bezpieczeństwa zakłady bukmacherskie Fortuna są w pełni chronione. Spółka jest również zobowiązana do zabezpieczenia kont i danych swoich użytkowników.

Informacje o licencji, jej charakterze oraz numerze można uzyskać na stronie internetowej bukmachera. Jest on zobowiązany do publikacji odpowiednich adnotacji na stronie. Jak również można odnaleźć interesującą nas informację bezpośrednio w witrynie Ministerstwa Finansów RP. Są tam wymienione wszystkie zakłady bukmacherskie, które legalnie prowadzą działalność w Polsce.

Fortuna zakłady bukmacherskie — odpowiedzialna gra na co dzień

Bardzo istotną sprawą związaną z kwestią wiarygodności są partnerzy operatora, tacy jak PZN, oraz regulacje Odpowiedzialnej Gry. Każdy z bukmacherów otrzymujących licencję ministerialną jest zobowiązany do wdrożenia jej mechanizmów. Rozrywka na pieniądze może nieść z sobą zagrożenia dlatego procedury chroniące użytkowników serwisu są jedną z podstawowych spraw do implementacji. Firma profesjonalnie wypełnia nałożony na nią obowiązek informowania o prewencji uzależnień, diagnostyce oraz wsparciu dla osób wrażliwych na hazard.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna — dobra obsługa klienta?

Obsługa klienta
Obsługa klienta
Telefon+48338582145
Czat na żywo tak
Email[email protected], formularz na stronie
Językipolski
LokalizacjaPolska, Czechy, Chorwacja, Rumunia, Słowacja
Opłatybrak
Dostępność8:00 – 00:00
Czas reakcji kilka minut

Bukmacher rozbudowuje nie tylko swoją ofertę, ale i obsługę klienta. Ze wsparciem skontaktować się można zarówno za pośrednictwem formularza mailowego, jak i czatu na żywo. Kolor zielony w zakładce Kontakty sygnalizuje, kiedy konsultant jest online.

Fortuna godziny otwarcia

Konsultanci Fortuny są dostępni w standardowych godzinach pracy oraz mają pełen zakres wiedzy o działalności bukmachera. Odpowiedzi na zadane pytania są więc satysfakcjonujące.

Na stronie firmy widnieją również formularze FAQ oraz Regulamin, które ułatwiają poruszanie się w serwisie. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować ich lekturę. Fortuna opinie zbiera bardzo pieczołowicie, dlatego stara się dopasować do potrzeb klientów.

Fortuna wpłaty i wypłaty, czyli najlepsze sposoby płatności

Bukmacher ifortuna pl w pełni wykorzystuje kilkudziesięcioletnie doświadczenie bukmacherskie. Dlatego firma dobrze zdaje sobie sprawę, iż od przybytku głowa nie boli. Stąd u bukmachera dostępny jest wachlarz wielu możliwości płatniczych.

Najważniejsze jest jednak to, że firma świadczy usługi bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Płatności realizowane są za pośrednictwem zaufanych pośredników, choć dla osób lubiących tradycyjne formy płatności, można również posłużyć się przelewem bankowym.

Wszystkie działania odbywają się w świetle prawa i z zachowaniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Fortuna oferta płatności — metody wpłat u bukmachera

To jedyny bukmacher online, który łączy odchodzące do lamusa płatności gotówką z coraz powszechniejszymi kartami prepaid. Fortuna online umożliwia transfery środków w nowoczesny sposób. Firma jednak ma kilkaset punktów naziemnych w całym kraju. Dlatego swoim graczom umożliwia również płatność gotówką. Punkty Fortuna mają elastyczne godziny otwarcia – to kolejne ułatwienie dla spragnionych rozrywki graczy. Serwis Fortuna w internecie oferuje:

 • przelewy bankowe,
 • natychmiastowe przelewy z wykorzystaniem pośredników płatności,
 • zintegrowany system płatności mobilnych BLIK oraz karty prepaid,
 • możliwość płacenia przez BLIK.

W ramach tego systemu działa ponad 30 różnych banków. Jest to zintegrowany system płatności mobilnych, który gwarantuje bezpieczeństwo transferu środków. Bukmacher Fortuna współpracuje tylko z rzetelnymi partnerami i godnymi zaufania pośrednikami płatności. Każdy kto zdeponował środki na Fortuna iKonto może być pewien, że powierzył je w dobre ręce.

Płatności w Fortunie

Zakłady Fortuna — co z podatkiem od zakładów?

Podatek od zakładów bukmacherskich jest w Polsce wysoki. Wynosi on 12% od wygranej i jest jednym z najwyższych w Europie (w Niemczech, na przykład, wynosi on 5%). Zakłady bukmacherskie Fortuna to legalny bukmacher online. W związku z tym płacą podatki jak inne spółki prowadzące działalność w świetle prawa.

Znowelizowana ustawa hazardowa, które weszła w życie, w kwietniu 2017 roku zrewolucjonizowała rynek bukmacherski w Polsce. Z założenia miała zlikwidować szarą strefę. Udało się to zrobić częściowo.
Jednak zmusiła również do wycofania się zagranicznych firm bukmacherskich z Polski, jak bet at home czy bet365. W związku z tym, by grać legalnie polski typer ma bardzo mały wybór, a podatki są wysokie. Dodatkowa opłata w wysokości 10% zostaje wprowadzona gdy wygrana przekroczy kwotę 2240 zł. Wtedy to pobierany jest dodatkowy podatek dla Urzędu Skarbowego.

Podatek od zakładów zwraca się w promocjach

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce wprowadziły promocje i premie dla graczy. Legalna gra online ma być dla typerów również korzystna finansowo. Fortuna bukmacher postawiła na podwyższanie kursów bukmacherskich. Dzięki temu gracze mogą troszkę lub wręcz całkowicie zniwelować podatek od wygranej. ifortuna.pl umożliwia takie działanie dzięki punktom FKP, które gwarantują bonus fortuna lub fortuna darmowy zakład. Zniwelowaniu podatku sprzyja również propozycja:

 • Superoferta,
 • Pojedynek,
 • Hit Dnia

To najlepsze dowody na to, że bukmacher w internecie stara się zwiększyć komfort gracza na wszelkie możliwe sposoby oraz zrekompensować konieczność odprowadzenia podatku.

Fortuna aplikacja — ciekawa propozycja na mobile

fortuna aplikacja mobilna

Zakłady mobilne są dziś must have każdego bukmachera online. Gracze lubią mieć dostęp do gry wszędzie i zawsze, gdy najdzie ich ochota na zabawę. Fortuna nie odstaje od konkurencji pod względem dostępności zakładów na urządzenia mobile. Firma przygotowała aplikacje: Fortuna Android oraz Fortuna iOS.

Projekt apek jest ergonomiczny, co oznacza, że ważą mało, a zużycie energii jest stosunkowo niewielkie. Atutem są również funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym można w prosty sposób postawić kupon. Warto również wspomnieć o szacie graficznej, która jest czytelna i ułatwia nawigację. Aplikacja bukmacherska Fortuna ponadto oferuje:

 • Transmisje na żywo
 • Match tracker
 • Powiadomienia Push
 • Pełen dostęp do oferty

Nie można zapomnieć, że aplikacja Fortuna umożliwia bezpieczne oraz szybkie doładowanie konta. Wiarygodność bukmachera to również umiejętność organizacji zakładów zgodnie z duchem czasu. Łączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań to specjalność Fortuna zakłady bukmacherskie.

Fortuna oferta na dziś jeszcze lepsza niż w przeszłości: wrażenia z gry

Kto po grze u bukmachera powie, że zakłady fortuna to kiepski bukmacher, najprawdopodobniej pomylił portale bukmacherskie. Stawianie kuponów w zakładzie bukmacherskim Fortuna jest niczym więcej niż przyzwoitą porcją rozrywki online. Bukmacher nie oszczędza na inwestycjach w serwis, co daje się odczuć niemal na każdym kroku.

Tuż po wejściu na stronę bukmachera, wita użytkownika ściana tekstu. Po chwilowym szoku i względnej racjonalnej ocenie sytuacji okazuje się jednak, że portal jest prowadzony w przemyślany sposób.

Z morza promocji łatwo wyłowić interesujące każdego gracza dane. Tabele i statystyki w czytelny sposób prezentują najważniejsze informacje związane z kuponami, jak: kursy bukmacherskie, czy aktualne zdarzenia. Dostęp do informacji jest pełen i każdy kto choć trochę ma pojęcie o obstawianiu online będzie zadowolony z projektu serwisu tego bukmachera.

Fortuna pomoc zawsze na miejscu

W sytuacji gdy początkujący gracz czuje się jednak zagubiony na stronie Fortuna zakłady udostępnia wsparcie online. Do konsultantów można zgłosić się z niemal każdym problemem. Są dobrze przygotowani do pełnienia swoich funkcji. My, polecamy zapoznanie się z dokumentami opublikowanymi na stronie. Szczególnie pomocne są Regulamin oraz FAQ, czyli zestaw najpopularniejszych pytań i odpowiedzi. Nim rozpocznie się grę u bukmachera warto je przeczytać, by uniknąć późniejszych frustracji i rozczarowań.

Fortunie można wiele zarzucić, jak na przykład to, że sposób prowadzenia serwisu trąci myszką. Za dużo tu informacji zbędnych, a za mało konkretów. Fortuna opinie jednak ma naprawdę pozytywne. Jest to przede wszystkim jedyny bukmacher na polskim rynku, który w tak skuteczny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. I właśnie ta pokoleniowa linia łącząca przeszłość z przeszłością, jest największym atutem firmy. Zapewnia też jej ciągłość, a tym samym wiarygodność.

Zakłady Fortuna — siła doświadczenia

Firma wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, by oferta bukmachera Fortuna szła z duchem czasów. Dlatego operator zakładów online udostępnia obstawianie kuponów w internecie, zakłady na telefon oraz aplikacje bukmacherskie.
Tak rozległa działalność wymaga rzetelnej oceny. Za kryterium testowe przyjęliśmy kilka aspektów jej działalności: legalność bukmachera, warunki i zasady gry, regulaminy promocji, obsługa klienta. Wszystkie kwestie związane z wypłacalnością i wiarygodnością spółki zostały przez nas przeanalizowane. Zapraszamy do lektury.

Fortuna jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Bukmacher Fortuna jest w posiadaniu licencji na prowadzenie działalności, którą uzyskał w Ministerstwie Finansów RP. Jak wynika z przepisów prawa, spółka bukmacherska posiadająca zgodę ministerialną na prowadzenie działalności.
 2. Fortuna zakłady bukmacherskie jest najstarszym oraz największym bukmacherem w Polsce. Wysoka jakość świadczonych usług z długą tradycją jest najlepszą gwarancją wiarygodności.
 3. Legalność i bezpieczeństwo Fortuna zakłady to priorytet spółki. Dlatego kwestie opłacania podatków na rzecz państwa są tu rozwiązywane od ręki. System automatycznie realizuje niezbędne płatności, bez angażowania graczy w całą procedurę.
 4. Wieloletnie doświadczenie w organizacji zakładów wzajemnych pozwoliło bukmacherowi na wypracowanie autorskich standardów Odpowiedzialnej Gry. Użytkownicy są chronieni przez zagrożeniami związanymi z hazardem. Graczom jest również udzielane wsparcie w razie konieczności.
 5. Nikt nie potrafi ocenić wartości wysokiej klasy Obsługi Klienta lepiej, niż firma z tradycjami. Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje profesjonalną obsługę gracza niezależnie od tego czy jest nowicjuszem, czy doświadczonym typerem.

Opinie o bukmacherze Fortuna

Opinie o firmie są naprawdę wyśmienite i stara się taki stan rzeczy podtrzymać W witrynie ifortuna.pl znajduje się oferta atrakcyjna zarówno dla doświadczonego, jak i młodego pokolenia graczy.

Regularne propozycje rozrywki u bukmachera w internecie są uzupełnione o przejrzyste regulaminy i jasne zasady gry.

Fortuna i Totolotek — doświadczeni bukmacherzy na polskim rynku

Oferta

Fortuna

 Totolotek

bonus na start

200 zł Zakład Bez Ryzyka +

2000 zł + 20 zł bez depozytu

1000 zł + 20 zł bez depozytu

aplikacja

tak: Android i iOS tak: Android i iOS

metody płatności

Karta płatnicza, Skrill, Przelew bankowy,

PaySafeCard, Przelewy24,

Dotpay, PayU, BLIK

Karta płatnicza, Skrill, Przelew bankowy,

PaySafeCard, Przelewy24,

Dotpay, pay.com, BLIK

staż na rynku

od 1996 roku od 1992 roku

Zakłady Fortuna — gwarancja bezpiecznej rozgrywki

Oferta bukmachera Fortuna to przede wszystkim rzetelnie przygotowane propozycje na zakłady bukmacherskie online. Jednym z ważniejszych aspektów wiarygodności jest możliwość wprowadzenia limitów na grę. Fortuna zakłady bukmacherskie w internecie implementowała mechanizmy bezpieczeństwa dla użytkowników serwisu. Są to systemowe działania, związane z regulacjami Odpowiedzialnej Gry. By w pełni korzystać z serwisu należy ustawić limity na grę. Jest to jeden ze sposobów przeciwdziałania zagrożeniom związanych z hazardem. Na koncie gracza należy wejść w Ustawienia/Limity Użytkownika/Limity na grę.

O Zakładach Fortuna przez dziesiątki lat mówiło się dużo….

Powodów jest kilka:

 • ten polski bukmacher działa od zawsze w świetle prawa,
 • jego oferta bukmacherska jest przejrzysta,
 • treści publikowane w serwisie są czytelne.

Fortuna Live to pierwszy polski zakład bukmacherski, który udostępnił taką opcję swoim graczom. Fortuna zakłady bukmacherskie na żywo jest więc weteranem tego rodzaju rozrywki. Na przestrzeni lat serwis oraz zakłady live online rozkwitały.

e fortuna — połączenie tradycji z nowoczesnością

Oferta bukmachera na żywo to żelazna klasyka: tenis, piłka nożna czy koszykówka. Brakuje tu niestety e-sportów i bardziej niszowych dyscyplin. Firma rekompensuje te braki streamingiem live. Śledzenie kuponów na żywo, dzięki autorskiej transmisji na żywo Fortuna TV, to przyjemność.
Choć nie wszystkie wydarzenia są transmitowane, to wiele z nich. E Fortuna udostępnia kalendarz live oraz statystyki. Wszystkie zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym więc gracze mogą być pewni, że tracking zakładów jest wiarygodny. Oczywiście jest to wyłącznie podgląd, który nie może być używany jako dowód na wypadek roszczeń wobec bukmachera.

Fortuna w internecie oferuje klasyczne typy zakładów: AKO, SOLO, MAXIKOBI. Czy kursy bukmacherskie są wysokie? W ramach regularnej oferty promocje takie jak: Hit Dnia, Pojedynek czy Superoferta. Spółka zwiększa kursy w ramach dodatkowych premii, dzięki czemu dość przeciętne propozycje bukmachera w tej kwestii stają się naprawdę warte uwagi.

Plusy Fortuna
 • jeden z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce,
 • rozbudowana oferta na zakłady mobile,
 • dostępna aplikacja na Android i iOS,
 • duże bezpieczeństwo rozgrywki,
 • dobra obsługa klienta.
Minusy Fortuna
 • wybór dyscyplin mógłby być szerszy,
 • niewygórowany bonus w stosunku do konkurencji.

Fortuna FAQs

Fortuna udostępnia kod promocyjny przy bonusie początkowym. Więcej informacji o promocji u tego bukmachera znajdziesz w naszej recenzji.

Fortuna udostępnia swoją aplikację poprzez stronę internetową.

Fortuna ma jedną z najbogatszych ofert na rynku. Sprawdź propozycje na stronie operatora.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~