fuksiarz logo 300

Fuksiarz Opinie

Ostatnia aktualizacja: 10/10/2022
Info
Rekomendacja
BonusZakład bez ryzyka 50% do 500 złotych
WarunkiBrak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Metody płatnościVisa, MasterCard, Przelewy24, PayU, Dotpay, Tpay, BLIK
WalutyPLN
LicencjaPolska
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
500 zł BONUS
Zakład bez ryzyka 50% do 500 złotych
Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
4
Cieszę się, że Fuksiarz dołączył do grona polskich buków z licencją. Oferta i zakład bez ryzyka robią dobre wrażenie, dlatego liczę, że szybko zdobędzie grono oddanych graczy.

Fuksiarz: opinie o kolejnym graczu na rynku

Czy wiesz, że niedawno pojawił się nowy bukmacher z dużymi ambicjami? Na temat bukmachera Fuksiarz opinie są jednoznaczne – firma może poważnie namieszać na rynku. Już na starcie sporo zainwestowano w reklamę.

Ale nie tylko ona jest ważna. Fuksiarz to przede wszystkim podmiot z licencją Ministerstwa Finansów RP. Tym samym gra z Fuksiarzem to w pełni legalna rozrywka.

Plusy Fuksiarz
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Dość bogata oferta zakładów przedmeczowych
 • Polska licencja – bukmacher działa legalnie
 • Obsługa klienta w języku polskim
 • Przyzwoite kursy
 • Niska minimalna wpłata
 • Dużo metod wpłaty do wyboru
Minusy Fuksiarz
 • Niewiele promocji dodatkowych
 • Brak relacji live

 

Fuksiarz: bonus powitalny jako zakład bez ryzyka do 500 złotych!

bonus u bukmachera
Sprawiedliwość bonusu3/5
Odbierz bonuskliknij tutaj
Kwota bonusu50% do 500 złotych
Dostępny kod bonusowybrak
Bonus bez depozytubrak
Obrótbrak wymogu
Minimalny kursAKO (min. 2 zdarzenia na kuponie, min. 1.60 każdego zdarzenia)
Wartość całkowita500 zł
Inne promocjetutaj

Tylko teraz bukmacher ubezpiecza Twój pierwszy zakład do kwoty 500 złotych. Jeżeli kupon będzie przegrany, na Twoje konto Fuksiarz zwróci połowę stawki netto do 500 złotych! Możesz ją wypłacić bez wymogu obrotu.

Żeby otrzymać maksymalną kwotę zwrotu 500 złotych, swój pierwszy zakład zagraj za stawkę 1137 złotych. Jeżeli wygrasz – zatrzymujesz całą wygraną. Jeżeli powinie Ci się noga – bukmacher zwróci Ci połowę stawki. Pamiętaj jedynie, że do promocji liczą się kupony AKO. Zakład musi mieć minimum 2 zdarzenia, każde z kursem 1.60 lub wyższym.

fuksiarz bonus na start

Oczywiście lepiej, żeby bukmacher zwracał całą postawioną kwotę. Obecnie jest to jednak najwyższy tego typu zakład bez obrotu. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na dalszą grę lub od razu wypłacić zwrot na konto bankowe! Oprócz tego możesz skorzystać z promocji Cashback bez limitu. W ramach tej promki bukmacher zwraca nawet do 200 zł na każdym przegranym zakładzie. Również bez warunków obrotu!

Plusy bonusu Fuksiarz
 • Częściowy pierwszy zakład bez ryzyka
 • Brak wymogu obrotu
 • Natychmiastowy zwrot kasy na konto
 • Czytelny regulamin promocji
Minusy bonusu Fuksiarz
 • Zakład bez ryzyka 50%
 • Zwrot kwoty netto

Jak odebrać bonus w Fuksiarzu?

Bonus bukmachera Fuksiarz już wkrótce może być Twój. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższą instrukcją. Od bonusu Fuksiarz dzieli Cię kilka kroków.

Odbierz bonus

 1. Przejdź na stronę bukmachera Fuksiarz z naszego linka.
 2. Dokonaj rejestracji na stronie Fuksiarz.pl.
 3. Wpłać minimum 50 złotych i postaw regulaminowy kupon.
 4. Jeżeli wygrasz – zabierasz wygraną, jeżeli przegrasz – otrzymasz bonus.

Warunki obrotu

Z pewnością bonus u Fuksiarza wygląda ciekawie. Co zdarza się bardzo rzadko, bukmacher nie wymaga obrotu otrzymaną kwotą bonusu. Zwrócone środki możesz przeznaczyć na grę lub je wypłacić. Jest tak dlatego, że są one już pomniejszone o podatek od gier. Oprócz tego otrzymujesz tylko połowę stawki netto.

 • bonus dla każdego nowego gracza,
 • stawka minimalna kuponu to 50 złotych,
 • minimum 2 zdarzenia na kuponie,
 • kurs pojedynczego zdarzenia 1.60 lub wyższy,
 • zwrot połowy stawki pomniejszony o 12% podatku od gier,
 • żeby otrzymać zwrot 500 złotych, zagraj kupon za 1137 złotych,
 • zwrot bez wymogu obrotu.

Jak na nowego bukmachera na rynku jest to jednak akceptowalna promocja. Szczególnie że bardzo łatwo ułożyć kupon regulaminowy. Z drugiej strony konkurencja oferuje lepsze promocje powitalne.

Inne promocje Fuksiarza

Bonus powitalny Fuksiarza to tylko jedna z promek bukmachera. Oprócz tego jako użytkownik bukmachera możesz korzystać z innych promocji bukmachera Fuksiarz. Ciekawym bonusem jest zwłaszcza cashback bez limitu.

1. Cashback bez limitu

W ramach tej promocji otrzymasz zwrot nawet do 200 zł za każdy przegrany kupon, przy czym jego wysokość jest uzależniona od liczby zdarzeń na danym kuponie. Promocja jest nielimitowana, dlatego możesz odebrać bonus tyle razy w ciągu dnia, ile chcesz. I tutaj zwrot jest zwolniony z wymogu obrotu. Wypłacisz go na konto lub przeznaczysz na dalszą grę.

Liczba zdarzeń123456789101112131415
Stawka zwrotu5%7%10%12%15%17%20%22%25%27%30%35%40%45%50%

2. Mega Kursy BOOST

Specjalny i stały bonus polegający na podwyższaniu kursów na poszczególne zdarzenia z oferty. Dzięki temu wygrywasz więcej. Podwyższone kursy znajdziesz w zakładce BOOST umieszczonej na górze listy dyscyplin.

3. Early Payout

Specjalna promocja, w której wygrywasz, jeżeli postawisz na drużynę i ta w trakcie meczu obejmuje 2-bramkowe prowadzenie. Nie musisz czekać do końca meczu. Twój zakład od razu jest wygrany. Promocja Early Payout obowiązuje przy najpopularniejszych piłkarskich ligach i wydarzeniach (m.in. Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, La Liga, Ligue 1, Bundesliga).

4. Cashback na wirtualną piłkę nożną

Obstawiasz wirtualną piłkę nożną? Bukmacher Fuksiarz oferuje cashback na te lobby, jeżeli kupon jest nietrafiony. Otrzymasz zwrot części postawionych środków zgodnie z zasadą: im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy cashback w wysokości od 3 do 14%. Pamiętaj, że wybrane zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs 1.20 lub wyższy. Maksymalnie możesz odebrać do 200 złotych zwrotu za kupon. Cashback jest pomniejszony o 12% podatku od gier.

Widać wyraźnie, że promocje Fuksiarza dla stałych i aktywnych użytkowników, to przede wszystkim bonusy cashback. Na pewno warte są one bliższego zainteresowania i rekompensują część przegranych środków. Z drugiej strony bonusy mogłyby być odrobinę wyższe, chociaż zwrot na poziomie 10% i tak jest atrakcyjny. Nawet pomimo tego, że jest to stawka netto.

 

Fuksiarz sporty dostępne w ofercie

sporty u bukmachera
Liczba sportówokoło 20
Topowy sportpiłka nożna
Najważniejsze ligiPremier League, Serie A, Ligue 1
Kursyśrednie
Zakłady na żywodostępne
E-sportniedostępny

Bukmacher posiada dosyć standardową ofertę zakładów.  Dostępne w Fuksiarz sporty to piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis i inne najbardziej popularne dyscypliny.

W sumie jest ich zwykle około 20, co stanowi wynik przeciętny. Podobnie rozbudowaną ofertę posiada Fortuna i etoto, jednak już w STS dyscyplin jest ponad 30.

Moim zdaniem oferta bukmachera jest przyzwoita, choć nie dla wszystkich graczy będzie wystarczająca. Liczba zakładów w głównych dyscyplinach jest duża, jednak brakuje bardziej niszowych sportów. Dla niektórych typerów dużym minusem może być brak e-sportu w ofercie Fuksiarza. Ogółem uważam ofertę za atrakcyjną.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną podstawą oferty

Jak u większości bukmacherów, u Fuksiarza dominują zakłady na piłkę nożną. Zwykle dostępne w Fuksiarz zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to ponad 1000 zdarzeń. Kursy na piłkę nożną są przyzwoite. W przypadku wyższych lig często są wręcz wysokie.

W ten sposób bukmacher Fuksiarz nieco rekompensuje graczom konieczność płacenia podatku od zakładów. Możesz również obstawiać piłkę nożną na żywo. Dostępna jest opcja cash out. Niestety brakuje transmisji wideo, a nawet relacji graficznych. Bukmacher udostępnia tylko niezbyt szczegółowe statystyki live.

Fuksiarz piłka nożna w Polsce

Jak na krajowego bukmachera przystało, Fuksiarz oferuje bogatą ofertę zakładów na polskie ligi piłkarskie. Możesz obstawiać Ekstraklasę, a także I, II, III ligę oraz Puchar Polski.

piłka nożna w Fuksiarz

Sekcja piłki nożnej u bukmachera

W Fuksiarz piłka nożna to główny sport, zatem bukmacher dba o wysokie kursy. W przypadku zdarzeń z polskich lig kursy również nie odstają od średniej. Zwykle są zbliżone do oferowanych przez STS, etoto i innych legalnych bukmacherów.

Tenis popularnym sportem w Fuksiarz

Kursy na tenis
Payout

94-95%

Kursy

średnie

Liczba dostępnych wydarzeń

wiele

Liczba dostępnych zakładów

ponad 120

Specjalne bonusy

nie

Drugim najpopularniejszym sportem w Fuksiarz jest bez wątpienia tenis. Bukmacher oferuje zakłady na turnieje międzynarodowe i krajowe, zarówno najwyższego jak i niższych szczebli.

Bardzo bogata jest oferta tenisa live. Liczba zdarzeń do obstawiania na żywo często jest większa niż u bezpośrednich konkurentów.

 

Fuksiarz opinie o kursach kontra fakty

Na temat nowego bukmachera oraz kursów, jakie oferuje Fuksiarz opinie są umiarkowane. Moja analiza potwierdza, że w Fuksiarz kursy są przeciętne. Kursy na zdarzenia z najwyższych lig są nieco niższe niż w STS i etoto.

Natomiast w przypadku niższych lig kursy w Fuksiarz są zwykle wyraźnie niższe. Warto jednak podkreślić, że dokonałem porównania z wieloletnimi potentatami polskiego rynku bukmacherów. Ostatecznie kursy w Fuksiarz uznaję za całkiem przyzwoite.

Kursy na żywo

Ogólnie rzecz biorąc kursy na wydarzenia live są podobne jak na zdarzenia przedmeczowe. Kursy na zdarzenia z wyższych lig wypadają przeciętnie. Natomiast w przypadku niższych lig, kursy są niższe niż u większości konkurentów.

Jednak różnice w porównaniu z STS czy etoto są nieznaczne. Dlatego oferowane przez Fuksiarz kursy na zdarzenia live uznaję za niezłe.

 

Fuksiarz opinie o grze na żywo

Oferta zakładów na żywo w Fuksiarz jest przeciętna. Dostępne są główne sporty i ligi, a liczba zdarzeń jest zadowalająca. Brakuje jednak niszowych sportów, niższych lig i zakładów na e-sporty.

Fuksiarz live

Gra na żywo jest czytelna i prosta w zrozumieniu, łatwo postawić swój kupon.

Fuksiarz na żywo

Do wyboru masz kilka różnych sportów w pasku na górze. Wyniki meczów aktualizują się automatycznie.

Dużym minusem jest brak streamingu i relacji graficznych. Podzielam wyrażane na temat Fuksiarz opinie, że gra live u tego bukmachera jest mało atrakcyjna względem oferty innych legalnych bukmacherów w Polsce.

Cash out oferowany przez Fuksiarz

Dane
Cashout

dostępny

Częściowy

tak

Pełny

nie

Bonusy

nie

Bukmacher Fuksiarz daje Ci możliwość skorzystania z opcji cash out. Oznacza to, że możesz zrealizować wypłatę jeszcze przed zakończeniem wydarzeń.

Oczywiście pod warunkiem, że aktualne wyniki dają Ci wygraną. Ponadto w Fuksiarz możesz skorzystać z promocji Early Payout. Jeśli Twoja drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, bukmacher od razu wypłaci Ci pełną wygraną.

 

Fuksiarz opinie o bezpieczeństwie

bukmacher-bezpieczenstwo-750x90
Zaufanytak
Licencjapolska licencja wydana przez Ministerstwo Finansów
Przymusowe bonusynie
Na czarnej liścienigdy
Problemy z wypłatąnie
SSLtak
2-stopniowa weryfikacjatak
Oddzielny fundusznie
Inne środki bezpieczeństwabrak
Bezpieczny od2020
WłaścicielBukmacherska Sp. z o.o

Na temat bezpieczeństwa gry u bukmachera Fuksiarz opinie są jednoznacznie pozytywne. Marka należy do firmy Bukmacherska Sp. z o. o., zarejestrowanej w Polsce. Dnia 9.12.2020 bukmacher otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. Zatem jest to w pełni legalny operator, który posiada aprobatę państwa.

Twarzą Fuksiarza jest natomiast Krzysztof Stanowski – jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju. Jestem przekonany, że bezpieczeństwo gry jest w tym przypadku takie samo, jak w STS, etoto czy u innych renomowanych bukmacherów.

 

Polska licencja, czyli legalny bukmacher Fuksiarz

Firma Fuksiarz posiada polską licencję na urządzanie zakładów wzajemnych, wydaną 9.12.2020 roku na okres 6 lat. Tym samym bukmacher Fuksiarz zalicza się do elitarnego grona bukmacherów działających w Polsce całkowicie legalnie.

Odpowiedzialna gra

Bukmacher bardzo poważnie podchodzi do tematu odpowiedzialnej gry, udostępniając cały regulamin zasad przestrzeganych przez firmę oraz wymogów wobec użytkownika. W dokumencie znajdują się m.in. wskazówki, jak zdiagnozować u siebie uzależnienie od hazardu i gdzie szukać pomocy.

W Fuksiarz pl możesz również ustawić limity na grę. Interesującymi pomysłami są również zawieszenie aktywności oraz samowykluczenie. Rozwiązania te są nieodwołalne w czasie określonym przez gracza.

 

Streaming

Niestety jak na razie streaming u bukmachera Fuksiarz nie jest dostępny. Jednak to bardzo młody bukmacher, który cały czas się rozwija. Być może zatem niedługo firma zdecyduje się wprowadzić to udogodnienie. Dzisiaj wielu typerów oczekuje od bukmachera relacji wideo w dobrej jakości.

Najgroźniejsi konkurenci w większości udostępniają transmisje do licznych wydarzeń. Zatem w przypadku Fuksiarza również wydaje się to koniecznością, jeśli firma chce poważnie zamieszać na rynku.

 

Fuksiarz bonus do wykorzystania również mobilnie

app-750x90
Liczba sportów20+
Aplikacjanie
Strona mobilnatak
DostępnośćAndroid, iOS
Funkcjonalność4/5
Zakłady livetak

Strona internetowa bukmachera Fuksiarz dostępna jest jedynie z poziomu przeglądarki internetowej. Jednak jeśli chcesz odebrać w Fuksiarz bonus korzystając z telefonu komórkowego, możesz to zrobić! Witryna posiada swoją wersję mobilną, przystosowaną do niewielkich ekranów.

Fuksiarz mobile

Responsywna strona mobilna

Jest ona przejrzysta, a podstrony wczytują się szybko. Trzeba podkreślić, że strona mobilna jest w pełni funkcjonalna. Obstawiając na smartfonie czy tablecie masz do dyspozycji kompletną ofertę bukmachera.

 

Fuksiarz opinie o metodach płatności

Fuksiarz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom typerów, oferując duży wybór metod płatności. Możesz złożyć depozyt, korzystając z jednego z kilku dostępnych operatorów płatności. Lubiane u bukmacherów Przelewy24, PayU, tpay czy dotpay umożliwiają wykonanie przelewu natychmiast, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Możliwa jest także płatność kartą przez internet. Inną opcją jest dokonanie pierwszej wpłaty poprzez BLIK. Sam preferuję tę właśnie metodę, ponieważ jest najszybsza.

Metody płatności w Fuksiarz
NazwaOpłataMin. wpłataMaks. wpłata
VISA0%1 złbez limitu
Mastercard0%1 złbez limitu
BLIK0%1 złbez limitu
Przelewy240%1 złbez limitu
PayU0%1 złbez limitu
tpay0%1 złbez limitu
dotpay0%1 złbez limitu

Jednak którykolwiek sposób składania depozytu wybierzesz, będzie to dobry wybór. Wszyscy dostępni operatorzy to renomowane, zaufane marki. Na temat wpłat u bukmachera Fuksiarz opinie typerów są pozytywne. Przebiegają one bez problemów technicznych, a pieniądze natychmiast są na koncie. Potwierdzam te opinie, sam również nie miałem żadnych problemów.

 

Wpłata krok po kroku

Dokonanie wpłaty u bukmachera Fuksiarz to proste kilka kroków. Sprawdź naszą instrukcję poniżej.

wpłata u bukmachera Fuksiarz

Po rejestracji, kliknij w przycisk WPŁATA na górze strony Fuksiarz.

wpłata krok 2

Wybierz ulubioną formę płatności i przejdź dalej.

 

Obsługa klienta

bukmacher support
Telefonbrak
Czat na żywotak
E-mail[email protected]
Językipolski
LokalizacjaPolska
Opłatybrak
Dostępność24/7
Czas reakcjiKilkadziesiąt minut

Jak na razie jedyną dostępną formą kontaktu z obsługą bukmachera jest email. Muszę przyznać, że odpowiedzi udzielane są szybko i wyczerpująco. Oczywiście w języku polskim.

Dodatkowo uruchomiony został czat na żywo, narzędzie bardzo lubiane przez typerów, które zyskuje na popoularności w dzisiejszych czasach.

Jednak w tym obszarze też nie jest idealnie. FAQ jest zbudowane w formie wpisów na blogu, przez co przeglądanie odpowiedzi na pytania nie jest zbyt wygodne. W kwestii obsługi klienta Fuksiarz ma jeszcze wiele do zrobienia, bo na razie daleko bukmacherowi do konkurencji.

 

Przyjazna strona internetowa

Strona internetowa bukmachera Fuksiarz jest przejrzysta i działa sprawnie. Nie miałem trudności ze znalezieniem którejkolwiek z interesujących mnie podstron. Sporty i ligi są sensownie uporządkowane. Wyodrębniono również zdarzenia dostępne aktualnie w promocjach Cashback bez końca oraz Boost.

strona internetowa Fuksiarz

Czytelna strona główna

Z poziomu strony głównej możesz też postawić szybki zakład. To ciekawa opcja, która umożliwia postawienie zdarzeń wylosowanych przez bukmachera. Fuksiarz logowanie i wpłata – te opcje również są dobrze widoczne i łatwodostępne. Porównując witrynę bukmachera Fuksiarz ze stronami konkurencji, oceniam ją na zdecydowanie ponadprzeciętną.

 

Fuksiarz rejestracja to zadanie proste i szybkie

Potrzebujesz zaledwie kilku minut na założenie konta. U bukmachera Fuksiarz rejestracja jest łatwa i przebiega w zaledwie kilku krokach:

rejestracja w fuksiarz krok1

Wybierz przycisk Rejestracja w prawym górnym rogu.

rejestracja krok 2

Podaj swój adres email i numer telefonu oraz ustal hasło.

rejestracja krok 3

Uzupełnij dane osobowe oraz podaj kod SMS wysłany na Twój numer.

 

Fuksiarz zakłady – dobre, ale czy najlepsze?

Moim zdaniem Fuksiarz to bukmacher godny polecenia. Ale czy to najlepsza opcja dostępna na rynku? Niektórzy konkurenci oferują usługi na co najmniej podobnym poziomie. Etoto posiada zdecydowanie niższą marżę. STS natomiast udostępnia liczne relacje wideo z wydarzeń.

W Fuksiarz zakłady live są pozbawione chociażby elacji graficznej. Można również rozważyć wybór bukmachera zagranicznego, np. Rabona Sports. Gra u takich podmiotów nie jest objęta podatkiem.

 

Fuksiarz opinie dobre, choć jest nieco do poprawy

Na temat gry u bukmachera Fuksiarz opinie są umiarkowanie pozytywne. Przede wszystkim jest to bukmacher legalny i zaufany. Posiada dość bogatą ofertę i przyzwoite kursy. Szybkie wpłaty i wiele opcji depozytu również przemawiają na korzyść bukmachera.

Moim zdaniem największe minusy operatora to: kiepski bonus, słaba obsługa klienta i brak jakichkolwiek relacji live. Mimo to ten bardzo młody bukmacher ma duży potencjał, który uda się rozwinąć, likwidując te kilka drobnych mankamentów.

Fuksiarz okazał się dobrym bukmacherem z atrakcyjnym bonusem. Sprawdź więcej informacji o tym nowym, legalnym operatorze na polskim rynku. Wróć do góry recenzji

FAQ: Fuksiarz

Jak na razie na temat Fuksiarz opinie są umiarkowanie pozytywne. Jednak nie ma ich jeszcze zbyt wiele, ponieważ firma niedawno rozpoczęła działalność.

Oferowany przez Fuksiarz bonus powitalny ma formę zakładu bez ryzyka. Dodatkowo nie jest obciążony warunkiem obrotu.

Fuksiarz pl to polski, w pełni legalny bukmacher, który uzyskał licencję Ministerstwa Finansów.

U bukmachera Fuksiarz zakłady to zdarzenia na wszystkie główne sporty i ligi. Oferta jest standardowa, jednak dla większości graczy z pewnością całkowicie wystarczająca.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję