Skip to main content

GeekBuying opinie

opinie.com™

BONUS

4% zniżki na asortyment
po zapisaniu się do newslettera
Rekomendacja
Bonus4% zniżki na wszystkie produkty
Warunki bonusuZapisanie się do newslettera
Metody płatnościKarta płatnicza, PayPal, Przelew bankowy
Firmy kurierskieDHL, EMS
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Wsparcie po angielsku
Strona po angielskuTAK
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2019

Ocena całościowa

93.4%

"Dobry wybór dla osób szukających elektroniki"

Jakość/Cena
90%
zbliżona do innych chińskich sklepów
Oferta
95%
szeroka gama produktów
Mobile
88%
aplikacja tylko na Android
Obsługa Klienta
98%
polskie wsparcie
Bezpieczeństwo
96%
odpowiednia ochrona kupującego

GeekBuying – opinie o chińskim sklepie z europejskimi magazynami

Chiński sklep online GeekBuying ostatnimi czasy zyskuje w Polsce coraz większą popularność. W internecie chwalona jest jego przejrzystość, która wyróżnia go na tle azjatyckiej konkurencji. Najważniejsze jednak jest to, że sklep posiada magazyny umiejscowione w różnych europejskich miastach. Dzięki temu GeekBuying opinie zyskuje pozytywne, a wiele osób chwali szybką dostawę zamówionych produktów. Należy dodać, że cena zamówionego towaru nie różni się i pozostaje na niskim poziomie, wyznaczonym przez innych chińskich konkurentów.

Oczywiście trudno znaleźć sklep internetowy bez żadnych wad, dlatego znajdzie się również łyżka dziegciu w tej beczce miodu. Internauci narzekają na przykład na przesuwanie terminu dostępności produktów, a GeekBuying opinie ma w tym zakresie przeciętne. Dodatkowo, pomimo że GeekBuying oferuje w pełni polską wersję strony, to jest ona na razie mało rozbudowana i nie może konkurować z postawową wersją.

GeekBuying jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Działa z powodzeniem na rynku międzynarodowym od 2012 roku
 2. Posiada magazyn w Polsce i polską wersję strony
 3. Oferuje skuteczną i szybką obsługę klienta w języku polskim
 4. Zapewnia gwarancję i możliwość zwrotu zamówionych produktów
 5. Bardzo dobre tłumaczenie głównej strony
 6. Posiada bogatą ofertę
Sprawdź sklep GeekBuying

Co znajdziemy w sklepie GeekBuying?

Bez wątpienia GeekBuying.com jest nastawiony w głównej mierze na szeroko rozumianą elektronikę, choć znajdziemy także trochę innych elementów, odzieży i rzeczy związanych z wyposażeniem domów oraz mieszkań. Można powiedzieć, że oferta wszystkich chińskich sklepów internetowych jest w pewnym stopniu do siebie zbliżona.

Struktura serwisu przypomina wiele znanych na świecie sklepów internetowych, a przede wszystkim konkurentów. A to oznacza, że jeżeli miałeś do tej pory do czynienia z jakimś sklepem online, to nawet przy pierwszych dokonywanych w tym miejscu zakupach nie powinieneś mieć żadnych problemów z połapaniem się w interfejsie.

Oczywiście, podobnie jak w innych azjatyckich serwisach zakupowych, wciąż jest to kupowanie produktów bezpośrednio od producentów, bez pośredników, a więc z dużo niższymi cenami niż w przypadku kupna tego samego w lokalnym sklepie. Z tego powodu GeekBuying opinie zbiera pozytywne i wiele sprzętów jest po prostu tańszych niż w europejskich sklepach.

Promocje w sklepie – GeekBuying coupon

Geekbuying opinie

Sklep oferuje bardzo ciekawe i rozbudowane promocje. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że w GeekBuying coupon pojawia się stosunkowo często i przybiera różne promocyjne formy.

Dla przykładu, gdy po raz pierwszy wchodzimy na stronę internetową chińskiego sklepu online otrzymujemy wiadomość o zniżce w wysokości 4% na dowolny produkt po zapisaniu się w bazie newsletter firmy. Jest to bardzo prosta i atrakcyjna promocja, która z pewnością skusi niejednego potencjalnego klienta. Nie jest to jednak koniec ciekawych promocji. Poniżej opisaliśmy dodatkowe możliwości zaoszczędzenia często niemałych kwot.

GeekBuying kupony

Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór bonusów proponowanych przez firmę. GeekBuying kupony to zbiór różnych promocji, które systematycznie zmieniają się, tworząc spiralę atrakcyjnych ofert. Tym samym zachęcają kupujących nie tylko do złożenia pierwszego zamówienia, ale też powrotu na stronę i wykazywania się na niej pewną aktywnością, która pozytywnie wpływa na wizerunek marki GeekBuying. Do najważniejszych promocji należą:

 • kupony zniżkowe, które dostępne są przy zakupach w aplikacji,
 • rabaty procentowe za konkretne czynności na stronie (rejestracja, zamówienie powyżej 50 euro)
 • czasowe kupony na wybrane produkty
Aby być przygotowanym na najlepsze okazje, dobrze jest śledzić stronę internetową GeekBuying. Pojawiają się na niej ciekawe oferty dnia i rabaty, a także czasowe obniżki ceny wybranych produktów. Skorzystaj z naszego linku, by być na bieżąco – możesz naprawdę zaoszczędzić dużo pieniędzy trafiając na dobrą okazję!
Sprawdź sklep GeekBuying

GeekBuying code

Warto również dodać, że często pojawiają się na stronie, ale także na innych portalach reklamowych, kody promocyjne GeekBuying, które jeszcze bardziej obniżają ceny zamawianych produktów. Podobnie jak wcześniej, przydatne jest systematyczne śledzenie strony sklepu, aby wyłapać najlepszą ofertę.

GeekBuying code to specjalna kombinacja znaków, którą podaje się w czasie składania zamówienia w odpowiednim miejscu. Umożliwia to naliczenie dodatkowej zniżki. Kody stale się zmieniają i często związane są z jakąś okazją, na przykład świętem.

Rejestracja w GeekBuying Polska

Geekbuying rejestracja

Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego. Możesz również pominąć ten krok i zarejestrować się używając Facebooka lub Google+.
Ponieważ sklep GeekBuying działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.
Sprawdź sklep GeekBuying

GeekBuying opinie o bezpieczeństwie

Zawsze powtarzamy, że bezpieczeństwo w internecie jest bardzo ważne i nigdy nie powinniśmy czynić pochopnych kroków wydając pieniądze za pośrednictwem sieci. Choć GeekBuying opinie ma raczej pozytywne, to i tak należy sprawdzić go dokładnie. Gdy postanowimy kupować w sklepie spoza Unii Europejskiej, koniecznie sprawdźmy czy mamy do czynienia z wiarygodnym przedsiębiorcą.

Sprawdź poniższe kroki, które należy uczynić, aby upewnić się, że dana firma zasługuje na Twoje zaufanie. Pod tym kątem sprawdzimy oczywiście również sklep GeekBuying.

 1. Zajrzyj do zakładki kontakt. Sprawdzany sprzedawca powinien podać tam swoje podstawowe dane: nazwę, siedzibę, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 2. W dalszej kolejności zajrzyj do zamieszczonego na stronie regulaminu. Uwzględnij informację, że w regulaminie powinny znajdować się dane rejestracyjne działalności gospodarczej czy spółki.
 3. Dodatkowo ważne, aby w Regulaminie znalazły się informacje o prawie do zwrotu (14 dni, bez podania przyczyny).

Po przeanalizowaniu strony internetowej sklepu GeekBuying, stwierdzamy że wszystkie powyższe zastrzeżenia zostały spełnione. Należy oczywiście pamiętać, że jest to firma działająca w Chinach i nigdy nie będziemy mieli takiej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

W jaki sposób GeekBuying chroni klientów?

GeekBuying posiada dość rozbudowane polityki wymiany, zwrotu i gwarancji sprzętu. Dla przykładu sklep GeekBuying Polska respektuje unijne prawo do rękojmi na czas 24 miesięcy. Przyjrzeliśmy się bliżej postanowieniom sklepu dotyczącym ochrony kupujących, o czym szerzej w poniższych paragrafach recenzji.

Jest to ważne zagadnienie, ponieważ w razie problemów z zakupionym produktem dobrze jest mieć pewność, że będziemy mogli łatwo rozwiązać problem.

Roczna gwarancja gwarantowana przez GeekBuying Polska

Istotne jest, że GeekBuying pl oferuje roczną gwarancję na wszystkie produkty. Jeżeli w trakcie rocznej gwarancji (liczonej od daty odbioru przez klienta) produkt okaże się wadliwy z uzasadnionej przyczyny, wówczas klient może odesłać taki produkt do bezpłatnej naprawy.

Cytując za postanowieniami regulaminu: demontowanie, użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem, upuszczenie, zalanie oraz wszelkie inne czynniki nieuzasadnione skutkujące uszkodzeniem nie wchodzą w zakres gwarancji.

Zwróć uwagę, że GeekBuying pokrywa wszelkie opłaty manipulacyjne związane z naprawą oraz opłaty za wymianę produktu posiadającego wady, które wynikają z uzasadnionych przyczyn (jednak bezpłatna naprawa nie dotyczy płyt głównych i ekranów).

Zwrot wadliwego towaru w GeekBuying

W przypadku towaru wadliwego w momencie dostawy należy skontaktować się z obsługą klienta GeekBuying w ciągu 2 dni od jego odbioru.

Opakowanie zewnętrzne jest uszkodzone lub zniekształcone.

 1. Sprawę należy niezwłocznie zgłosić firmie kurierskiej, i prosić o wydanie pisemnego potwierdzenia z pieczątką.
 2. Należy wysłać wiadomość mailową wraz ze zdjęciem otrzymanego towaru / opakowania i szczegółowym opisem problemu, pisemnym potwierdzeniem, o którym mowa wyżej oraz numerem sprawy, dzięki czemu będziemy mogli szybko potwierdzić sprawę.
 3. Po zweryfikowaniu wszystkich niezbędnych informacji, sklep dokonuje wymiany lub pełnego zwrotu ceny, zależnie od preferencji klienta.

Opakowanie zewnętrzne jest w dobrym stanie, ale towar jest wadliwy.

 1. Należy wysłać wiadomość mailową wraz ze zdjęciem otrzymanego towaru / opakowania i szczegółowym opisem problemu.
 2. Po zweryfikowaniu wszystkich niezbędnych informacji, sklep dokonuje wymiany lub pełnego zwrotu ceny, zależnie od preferencji klienta.

GeekBuying jak kupować?

Zasadniczo nie różni się to od tradycyjnych zakupów, jakie robimy w Polsce przez Internet w polskich sklepach czy na aukcjach internetowych, choćby na takich portalach jak Allegro. Bez problemu również poradzą sobie wszyscy użytkownicy AliExpress, ponieważ wszystkie chińskie sklepy internetowe bazują na bardzo podobnym modelu graficznym.

GeekBuying — jak kupować w tym sklepie? Przechodzimy na początek do strony głównej serwisu. Należy zauważyć, że chcąc coś kupić nie musimy w ogóle posiadać konta w sklepie. My jednak polecamy założenie konta, szczególnie, gdy ktoś ma w planach dalsze zakupy. Rejestracja umożliwia zbieranie punktów i zniżek, które można wykorzystać przy następnych zamówieniach. Rejestracja w sklepie nowego konta jest więc banalnie prosta i sprowadza się do podania maila oraz loginu i została już omówiona powyżej. Potem przy konkretnym zamówieniu, warto jeszcze wprowadzić i zapisać na przyszłość adres do wysyłki.

Jak kupować na GeekBuying – dokonanie zakupu i dostępne formy płatności

Niezależnie czy masz już konto, czy też kupujesz bez konta, wystarczy w zasadzie, że wybierzesz interesujący Cię przedmiot i dodasz go do koszyka. Może być to produkt w stałej ofercie lub w przedsprzedaży (wtedy będzie oznacozny jako pre-prder). Zazwyczaj w przypadku przedsprzedaży, produkt nie jest jeszcze dostępny, dlatego sklep zbiera pierwsze zamówienia, aby od razu wysyła go, gdy pojawi się w magazynie. Takie towary charakteryzuje najczęściej niska cena, dlatego też ich dostępność może się szybko kończyć.

Kupując bez logowania będziesz musiał uzupełnić cały formularz z danymi do wysyłki, a jedyną opcją zapłaty będzie przelew PayPal. W przypadku kupowania poprzez zarejestrowane wcześniej konto, łatwiej jest wybrać inną formę płatności i sytuacja jest bardziej przejrzysta. Formularz z danymi do wysyłki uzupełni się automatycznie na podstawie danych podanych przy tworzeniu konta. Oczywiście nie będzie problemu z tym, aby dane do wysyłki zmienić, jeżeli akurat potrzebujesz wybrać inne. Jako zalogowani użytkownicy możemy korzystać także z różnych kodów rabatowych, dla których pojawia się specjalne okienko do ich wprowadzenia.

Dla zarejestrowanych użytkowników pojawi się także dodatkowa opcja zapłaty kartą kredytową, której nie ma przy zakupach bez logowania. Dokonanie płatności omówimy dokładnie w paragrafie poniżej.

Jak płacić na GeekBuying – instrukcja krok po kroku

Krok 1. W pierwszej kolejności, po wybraniu produktu, który nas interesuje, przechodzimy do jego karty. Następne klikamy Przejdź do kasy. 

Sprawdź sklep GeekBuying

 

Geekbuying płatność

Krok 2. Pojawią się różne formy dostawy, wybieramy najbardziej nam pasującą i klikamy w pomarańczowy przycisk Złóż zamówienie.

Geekbuying płatność

Krok 3. Przechodzimy do wyboru metody płatności. My zdecydowaliśmy się na wybranie karty płatniczej. Po kliknięciu Pay zostaniemy przeniesieni na ostatnią stronę.

Geekbuying płatność

Krok 4. Pojawia się okno z polami do uzupełnienia. Należy wpisać dane karty i jej posiadacza, a na koniec po prostu kliknąć Potwierdź i zapłać.

Geekbuying płatność

 

Dodatkowe opłaty: GeekBuying VAT i cło

Opłaty związane z zakupami w Chinach nie różnią się pomiędzy sklepami. Są to regulacje polskie i europejskie, które dotyczą wszystkich azjatyckich serwisów aukcyjnych. W przypadku zakupów o niedużej wartości, do 22 euro, przesyłki pochodzące z Chin są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift – wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro. Warto zaznaczyć, że obecnie Urząd Skarbowy walczy z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek, choć jest to co do zasady bardzo trudne do udowodnienia.

Podsumowując – jeżeli zamówimy towar z GeekBuying o wartości niższej niż 22 euro, nie zapłacimy VAT-u, a powyżej 22 euro do 45 euro – prawdopodobnie nie zapłacimy VAT-u, ponieważ chińscy dostawy niemal we wszystkich przypadkach zaznaczają gift na deklaracji celnej.

0 – 22 euro

22 – 45 euro Powyżej 45 euro
Brak VAT-u

 

Nie zapłacimy VAT-u przy przesyłce oznaczonej jako gift

 

Musimy odprowadzić podatek VAT

Kupując na GeekBuying, możemy spotkać się również z koniecznością opłacenia cła. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów w przypadku, gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup. Wysokość cła jest różna dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

GeekBuying Polska a ogólnoświatowy sklep

Należy zauważyć, że sklep GeekBuying posiada w pełni polską odsłonę strony. Jest ona całkowicie przetłumaczona – nie poprzez translator, jak to dzieje się u konkurencji. Niestety na stronie polskiej znajduje się zdecydowanie mniejszy wybór produktów, jednak z drugiej strony wszystkie towary umiejscowione są w polskim magazynie i dostępne w bardzo krótkich terminach. Prawdopodobnie serwis polski będzie się rozwijał i z czasem może oferować znacznie więcej produktów.

Od użytkownika zależy, którą wersję serwisu woli wybrać. Podstawowa strona GeekBuying może być również przetłumaczona na język polski, jednak, podobnie jak w konkurencyjnych, chińskich sklepach, jest to tłumaczenie automatyczne i czasami może być nieudolne, a nawet trochę mylące. Niemniej jednak z pewnością GeekBuying opinie zbiera dobre za uruchomienie w pełni polskiej wersji strony.

Oferta GeekBuying.pl – co ciekawego znajdziemy w polskiej odsłonie chińskiego sklepu internetowego?

GeekBuying.pl może pochwalić się rozbudowaną ofertą, choć nie jest ona tak szeroka jak w niektórych konkurencyjnych sklepach (np. Gearbest). Warto choćby zauważyć, że GeekBuying Polska nie oferuje odzieży i butów, czyli popularnych produktów w chińskich sklepach. Jest to firma nastawiona zdecydowanie na elektronikę.  Niemniej jednak zdecydowanie jest w czym wybierać, a sklep podzielił swoje artykuły według następujących działów:

 • Odtwarzacze TV BOX
 • Dom i Ogród
 • Smartwatche i Opaski monitorujące
 • Telefony
 • Tablety
 • Elektronika użytkowa
 • Zabawki RC i Hobby
 • Komputery

Większość z wyżej wymienionych kategorii składa się z wielu produktów, pogrupowanych w dodatkowych podkategoriach. Nie ma wątpliwości, że jest to spora oferta, a GeekBuying opinie otrzymuje za nią zazwyczaj korzystne. Poniżej omówimy kategorie oferowane przez sklep, żeby przybliżyć rodzaj asortymentu oferowany przez GeekBuying.

Odtwarzacze TV BOX w GeekBuying

Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju produkty pozwalające na zbudowanie własnego kina domowego. Kategoria jest podzielona na dwie odrębne podkategorie, tj. Android TV box i Mini komputery z systemem Windows. Wszystkie urządzenia przeznaczone są do łączenia się z telewizorem i rozbudowania jego domyślnych funkcji.

GeekBuying: Dom i Ogród

W tym przypadku również polska witryna stawia na elektronikę. Znajdziemy tutaj urządzenia niezbędne do zaprojektowania inteligentnego domu oraz oświetlenie LED.

Smartwatche i Opaski monitorujące, co znajdziemy w sklepie?

Geekbuying smartwatch

Idealna kategoria dla wszystkich sportowców i aktywnych osób, a także fanów wielofunkcyjnych, elektronicznych zegarków. Znajdziesz tutaj dwie podkategorie: zegarki smartwatch i opaski monitorujące smart band.

Telefony w sklepie GeekBuying

Geekbuying telefony

Ciekawy wybór telefonów komórkowych posegregowany markami. Znajdziesz tutaj telefony Nubia, One Plus, Ulefone i Xiaomi.

Jakie Tablety oferuje serwis?

Tablety podzielone są na dwie grupy, z systemem Android i systemem Windows. Oferta zawiera kilkanaście produktów zróżnicowanych cenowo.

GeekBuying: Elektronika użytkowa

Geekbuying elektronika

Dość szeroka kategoria, która podzielona jest na mniejsze działy: słuchawki, głośniki, wirtualna rzeczywistość, klawiatury i myszki, podzespoły komputerowe, gadżety. Znajdują się tutaj różne propozycje dla fanów elektroniki, a produkty można, podobnie jak w innych sklepach internetowych, segregować ceną, popularnością itd.

Zabawki RC i Hobby w GeekBuying Polska

Geekbuying zabawk

Dział, który zawiera przede wszystkim drony. Urządzenia te zyskują na popularności, a wszystkie chińskie sklepy online słyną z ich szerokiej oferty i atrakcyjnych cen w porównaniu do europejskiej konkurencji. W GeekBuying Polska znajdziesz drony quadrocopter i systemy FPV.

Komputery

Jest to nierozbudowana, niewielka kategoria, w której znajduje się zaledwie kilka produktów. Podobnie jak wcześniejsze propozycje, jest ona na razie na etapie wdrażania i rozszerzania.

Kilkukrotnie szersza oferta znajduje się na stronie głównej chińskiego sklepu internetowego, dlatego też polska odsłona nie może na razie konkurować liczbą dostępnych produktów. Poniżej znajdziesz również kategorie oferowane przez GeekBuying.com.

Domyślna strona GeekBuying: rozszerzona oferta

Pamiętaj, że jeżeli nie znajdziesz interesującego Cię produktu na polskiej stornie GeekBuying, jest duża szansa, że można dostać go na stronie podstawowej. GeekBuying com udostępnia znacznie szerszą ofertę, na którą składają się poniższe kategorie:

 • Telefony z Androidem
 • TV BOX
 • Tablet PC i Akcesoria
 • Zabawki RC & Hobby
 • Odzież
 • Zegarki i Bransoletki
 • Elektronika użytkowa
 • Komputer & Networking
 • Apple & Samsung
 • Sporty i Rekreacja
 • Akcesoria samochodowe
 • Systemy bezpieczeństwa
 • Dom i Ogród
 • Torby i Buty

Jak widać, oferta jest znacznie bardziej rozbudowana niż w GeekBuying Polska. Setki podkategorii i tysiące produktów robią dużo większe wrażenie. Trzeba być jednak przygotowanym na dłuższy czas dostawy i brak obsługi w języku polskim. Nie jest to jednak żadna ujma w porównaniu do konkurencji, ponieważ wszystkie chińskie sklepy internetowe mają podobne wady. Tak, czy inaczej, oba serwisy (zarówno polski jak i międzynarodowy) zarządzane są przez tę samą firmę i możemy liczyć na takie same gwarancje oraz ochronę kupującego.

Czas dostawy w GeekBuying – wszystko zależy od magazynu

Całkowity czas dostawy trzeba podzielić na dwa odrębne okresy.

 1. Pierwsza część to czas przetwarzania zamówienia. Jest to okres od momentu otrzymania zapłaty do momentu zebrania wszystkich przedmiotów i spakowania ich. Wszystkie produkty wymagają przetworzenia przed wysyłką. Przetwarzanie obejmuje wybór produktu, kontrolę jakości oraz staranne spakowanie do wysyłki. Średni czas realizacji: 1-3 dni robocze.
 2. Druga część to rzeczywisty czas wysyłki. Jest to czas, który potrzebny jest na dostarczenie przesyłki przez kurierów do miejsca przeznaczenia.

Szybkość dostarczenia zależy od sposobu wybranej dostawy. Czas normalnej, bezpłatnej dostawy to zazwyczaj 15-20 dni roboczych, jednak istnieje również możliwość zamówienia przesyłki przyspieszonej. Czas zależy również często od tego, w którym magazynie zlokalizowany jest dany produkt.

W przypadku kupowania produktów ulokowanych w magazynie polskim przesyłka wysyłana jest za pośrednictwem kuriera DPD, a czas jej dostawy to zazwyczaj jedynie 1-2 dni robocze.

Zakupy w formie mobile, czyli aplikacja GeekBuying

Geekbuying aplikacja

Aplikację GeekBuying można pobrać na platformę Android. Apka jest przejrzysta i ergonomiczna,  jednak nie istnieje możliwość użycia w niej języka polskiego. W tym momencie z aplikacji korzysta ponad 50 tysięcy użytkowników w systemie Android. GeekBuying opinie za usługi mobile zbiera całkiem niezłe — apka ma ocenę na poziomie 3,8/5 gwiazdek w sklepie Google Play.

Aplikacja to nie tylko katalog tysięcy produktów w niskich cenach. To także dostęp do promocji, rabatów i kuponów dostępnych tylko dla osób które z niej korzystają, dlatego warto kupować mobilnie!

GeekBuying opinie 2019 – podsumowanie

Sklep powoli zdobywa swoich stałych klientów na ternie naszego kraju. Choć początkowo GeekBuying opinie miał przeciętne, to widać, że stara się rozszerzać i stale poprawiać swoją ofertę oraz usługi. Świadczy o tym choćby fakt założenia przez firmę polskiej wersji strony, a także uruchomienia magazynu w polskich granicach. Jest to również jeden z największych plusów sklepu internetowego GeekBuying, ponieważ gwarantuje wiele szybszą dostawę, co wyróżnia go na tle licznej konkurencji. Należy docenić też polską infolinię, która jest rzadkością wśród chińskich sklepów online. Pozwala ona na łatwiejsze załatwienie wszystkich spraw związanych z zamówieniami i zwrotami produktów.

Z drugiej strony GeekBuying nie może pochwalić się aż tak ciekawą i rozbudowaną ofertą jak konkurencyjne, azjatyckie sklepy. Dodatkowo jego aplikacja mobilna wymaga dopracowania i możliwości zmiany języka. Poprawy wymaga również czasami błędna informacja o dostępności towaru, który po kilku dniach od złożenia zamówienia okazuje się niedostępny. Takie małe wpadki sprawiają, że GeekBuying opinie ma zadowalające, ale nie perfekcyjne. Jednak przy odrobinie wysiłku i stałym rozwoju świadczonych usług, sklep ma szansę odegrać naprawdę znaczącą rolę na naszym rynku.

Plusy i minusy sklepu GeekBuying

Plusy

 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Magazyn w Polsce
 • Polska witryna
 • Oferuje ciekawe promocje
 • Niskie ceny w porównaniu do europejskiej konkurencji
 • Polska obsługa klienta

Minusy

 • Nie zawsze korzystne ceny w porównaniu do chińskich sklepów
 • Nieco węższa oferta od konkurencji
 • Zdarzają się przesunięcia w wysyłce towarów
 • Brak aplikacja mobilnej na iOS
Sprawdź sklep GeekBuying

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


BONUS

4% zniżki na asortyment
po zapisaniu się do newslettera