Skip to main content

LBSBET opinie

Rekomendacja
Bonus200% od depozytu
WarunkiBonus 200% od 1 depozytu
obrót 15x
kurs min. 1.8 w ciągu 60 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Neteller, Paysafecard
WalutyEUR, GBP, USD
LicencjaCuracao
Lubimy to
Oferta

Bonus bez limitu!

200% od depozytu
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardPaysafecardNeteller
Bonus 200% od 1 depozytu
obrót 15x
kurs min. 1.8 w ciągu 60 dni

Ocena całościowa
4/5
Bartek Rakietowicz

LBSBET to oryginalna oferta, która wyróżnia się na tle konkurencji. Bonus bez limitu to precedens na rynku bukmacherów online. Niestety, jeżeli przebywasz w Polsce, strona nie działa bez użycia programu VPN.

Zrecenzowano dnia
Bonus
85%
wyróżniający się bonus na rynku
Strona internetowa
90%
szybka i ergonomiczna
Mobile
80%
łatwa obsługa w telefonie
Licencja
70%
brak licencji MF RP
Bezpieczeństwo
90%
wszystkie najnowsze zabezpieczenia

LBSBET opinie o prestiżowym bukmacherze z bogatą ofertą

Być może zastanawiasz się, jakie opinie krążą o bukmacherze LBSBET. Jest to firma, która posiada wszelkie niezbędne licencje i pozwolenia, ale niestety nie dla użytkowników w Polsce. Mimo to, jest ona sprawdzona i wiarygodna.

LBSBET dba o ochronę prywatności swoich graczy i przestrzega zasad odpowiedzialnej gry.

Ponadto bukmacher stara się wyróżnić na rynku zakładów. Chcesz zobaczyć w jaki sposób? Przeczytaj tę recenzję, a na pewno dowiesz się, jaką ciekawą ofertę ma LBSBET, a także jakie promocje przygotował.

Plusy LBSBET
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Dopracowana wersja mobilna strony
 • Bezpieczne metody płatności
 • Obsługa klienta dostępna przez cały czas
Minusy LBSBET
 • Gra w LBSBET w Polsce jest nielegalna
 • Brak polskiej wersji językowej strony
 • Trudne do spełnienia warunki bonusu dla nowych graczy

Jaki bonus na start oferuje LBSBET?

LBSBET, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką bukmacherów, oferuje bonus na start. Jest on dostępny już po założeniu konta, a kod bonusowy nie jest wymagany. Sprawdź LBSBET

Uwaga! Do odebrania bonusu konieczne może być użycie programu VPN.

LBSBET bonus

Bonus dla nowych użytkowników jest czymś, dzięki czemu LBSBET może dostawać pozytywne opinie. Chociaż firma daje możliwość zdobycia 200% od pierwszego depozytu, to warunki będą dość trudne do spełnienia dla początkujących graczy i może się to okazać wręcz nieopłacalne.

Bonus w LBSBET – warunki do spełnienia

Nasza ekskluzywna oferta gwarantuje, że LBSBET zapewni podwojenie pierwszego depozytu, co jest bardzo dobrą propozycją. Jednak przy tym wymaga spełnienia kilku kryteriów.

Najważniejszym z nich jest to, że gracz musi dokonać obrotu 15 razy większego niż łączna suma wpłaconych środków i możliwego do otrzymania bonusu. Przykład: gracz wpłaca 100 dolarów. Zgodnie z zasadami będzie przysługiwać mu bonus w wysokości 200 dolarów. Aby go otrzymać, musi dokonać obrotu w wysokości 15 x 300 dolarów, co daje 4500 dolarów.

Dodatkowo w ramach tej promocji można obstawiać tylko takie zdarzenia, w których kurs wynosi minimum 1.8.

Porównując to do ofert innych bukmacherów, wymagania w tym przypadku są dość wysokie. Dlatego taki bonus na start może podzielić użytkowników LBSBET różnymi opiniami.

Alternatywny bonus od pierwszej wpłaty

Jeśli złożysz depozyt w wysokości 500-700 dolarów, możesz skorzystać z alternatywnego bonusu od pierwszej wpłaty 100%. Musisz dokonać 12-krotnego obrotu bonusem i depozytem, zanim wypłacisz premię.

Przykład: wpłacasz 500 dolarów i uwalniasz 500 dolarów premii. Aby odebrać bonus, musisz dokonać obrotu 12×1000 dolarów, co daje 12 000 dolarów.

Free bonus za weryfikację

LBSBET nagradza graczy, dokonujących kompletnej weryfikacji konta. Pełna weryfikacja konta wraz z numerem telefonu uprawnia Cię do odebrania 30 dolarów w bonusie.

Wypłacenie środków bonusowych jest możliwe po 20– krotnym obrocie otrzymaną kwotą.

Czy w LBSBET znajdziemy bonus bez depozytu?

LBSBET oferuje kilka ciekawych promocji, ale niestety bonusu bez depozytu nie znajdziemy wśród nich. Jednak firma przygotowała opcje skierowane do różnych użytkowników. Jedna z nich dotyczy np. osób, które dokonują wpłaty w któryś z następujących sposobów:

 • Paysafe
 • Skrill

Tutaj także wymagania są wysokie, ale bonus nie jest przeznaczony już tylko do nowych użytkowników. Nieco bardziej zaawansowani gracze prawdopodobnie będą w stanie poradzić sobie z takimi kryteriami.

Bukmacher LBSBET – jak założyć konto?

Rejestracja konta w LBSBET przebiega sprawnie i szybko. Poniżej przedstawiamy listę kroków, które pozwolą przejść przez ten proces i cieszyć się całą ofertą, jaką oferuje bukmacher.

LBSBET opinie

Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, jednak „standardowy” link może być blokowany przez polskie łącze.
Teraz wystarczy, że poprawnie wypełnisz wszystkie formalności związane z rejestracją konta, nie zapomnij też o skanie dowodu tożsamości.
Jest to nawet zwrot do 200% wpłaty!

Podobnie jak w przypadku polskich bukmacherów, w LBSBET rejestracja konta opiera się na weryfikacji odpowiednich dokumentów i danych osobowych:

 1. Wejść na stronę główną kasyna online i kliknąć w ikonkę znajdująca się po prawej stronie w górnym rogu: Zarejestruj się. Należy przygotować dokument osobisty lub paszport, jak również nr konta.
 2. Kolejno należy wypełnić wszystkie formularze, przesłać niezbędne skany dokumentów i rozpocząć proces weryfikacji. W celach bezpieczeństwa każdy nowy użytkownik jest dokładnie sprawdzany więc weryfikacja może potrwać od kilkunastu minut do doby. Warto zaznaczyć, że w LBSBET możemy spokojnie zacząć grać bez wysyłania skanów dokumentów. Mogą one zostać uzupełnione w późniejszym terminie.

Jak przebiega weryfikacja w LBSBET?

Weryfikacja konta w LBSBET jest niezwykle ważna dla każdego gracza.

Zgodnie z przepisami i regulacjami, którym podlega firma, korzystanie ze strony jest dozwolone tylko osobom powyżej 18. roku życia. Przestrzeganie tych zasad wpływa na wiarygodność i dobre opinie o LBSBET.

Weryfikacja polega na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości. Ważne jest, by znajdujące się na nim dane zgadzały się z tym, co podaliśmy podczas rejestracji.

Bukmacher przetworzy je i po sprawdzeniu, czy gracz spełnia wszystkie warunki, udostępni mu możliwość pełnoprawnej gry.

Weryfikacja konta w LBSBET trwa zazwyczaj nie dłużej niż 48 godzin od momentu dostarczenia skanu dokumentu.

Legalny bukmacher – czy LBSBET do takich należy?

LBSBET oczywiście posiada wszelkie niezbędne zgody i licencje na to, by być legalnym bukmacherem. Firma jest w pełni regulowana przez Curacao Gaming Commission.

Ponadto spółka dba o przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry, co także świadczy o tym, że działa zgodnie z prawem.

LBSBET posiada specjalne technologie SSL, które zapewniają bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne w przypadku bukmachera. Gracze zostawiają tutaj bowiem wiele wrażliwych danych.

Czy Polska jest krajem, w którym można grać w LBSBET?

Niestety LBSBET nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów RP na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Jest to konieczne, by móc w pełni legalnie działać w naszym kraju. Zmiany w ustawie hazardowej, które weszły w życie w 2017 roku, nakładają na spółki wiele różnych obostrzeń. Być może właśnie one są główną przyczyną, dla których LBSBET nie posiada jeszcze zezwolenia Ministerstwa Finansów.

Oznacza to zatem, że przebywając w Polsce nie można korzystać z usług tego bukmachera. Jest to nielegalne i może skończyć się karą.

Czy LBSBET przestrzega zasad odpowiedzialnej gry?

Regulamin odpowiedzialnej gry to jedna z ważniejszych funkcji u każdego legalnego bukmachera. Jego celem jest kontrolowanie tego, jak użytkownicy korzystają ze strony i pilnowanie, by ryzyko uzależnienia było ograniczone do minimum.

W jaki sposób podchodzi do tego LBSBET?

Limit depozytu

Bukmacher daje taką możliwość, by przed rozpoczęciem gry ustalić swój własny limit wpłacanego depozytu. Powinna to być kwota, która nie sprawi użytkownikowi żadnych problemów w razie przegranej, a jej strata będzie dla niego akceptowalna.

Zrób sobie przerwę od gry

Zakłady bukmacherskie, tak jak każdy inny rodzaj hazardu, mogą powodować uzależnienie. Jeżeli zatem gracz czuje u siebie rozdrażnienie w związku z obstawianiem, albo zauważa, że spędza nad tym więcej czasu, niż by chciał, to LBSBET udostępnia pewne rozwiązanie.

Każdy użytkownik może zrobić sobie przerwę od gry. Co to oznacza w praktyce? Wystarczy podać bukmacherowi liczbę dni, w czasie których dostęp do obstawiania będzie po prostu zablokowany. To pozwoli świeżym okiem spojrzeć na swoją sytuację i wrócić do gry wtedy, gdy będzie się naprawdę gotowym.

Całkowite wykluczenie

Chociaż LBSBET dba o to, by użytkownicy strony mieli zapewnione najlepsze warunki do obstawiania, to w niektórych przypadkach konieczne będzie podjęcie nieco bardziej konkretnych kroków.

Do takich należy całkowite zablokowanie możliwości gry. Dzieje się to na wyraźną prośbę użytkownika w momencie, gdy taka sytuacja będzie bardziej korzystna dla jego zdrowia.

Weryfikacja twojej aktywności w LBSBET

Dla każdej osoby, która zakłady obstawia regularnie, ważny jest dostęp do statystyk. Dlatego LBSBET daje wgląd w całą historię gry, w której zawiera się ilość postawionych kuponów, a także podział na wygrane i przegrane zakłady. To pomaga kontrolować swój styl gry, a także upewnia w tym, że wszystko przebiega w przemyślany i zdroworozsądkowy sposób.

LBSBET jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Operatorem strony LBSBET jest Bengine Technologies B.V. – firma, która jest zarejestrowana i ustanowiona przez prawo Curacao.
 2. Bengine Technologies B.V. jest licencjonowana i regulowana przez Antillephone N.V.
 3. Firma posiada licencję No. 8048/JAZ2016-071.
 4. LBSBET dba o swoich graczy i przestrzega wszystkich zasad odpowiedzialnej gry.
 5. Bukmacher zapewnia specjalne technologie SSL, które chronią prywatność użytkowników.

Program afiliacyjny w LBSBET

LBSBET pozwala zarabiać nie tylko na obstawianiu zakładów. Firma oferuje swoim graczom także program afiliacyjny, który generuje przychody z zapraszania nowych użytkowników. Co ciekawe, w kwestii zakładów bukmacherskich można wybrać jeden z trzech programów:

 • Udział w przychodach
 • CPA (koszt za akcję)
 • Model hybrydowy

W każdym z nich ilość możliwych do zarobienia pieniędzy jest różna. Ale można wystawić LBSBET dobre opinie za to, że próbuje dopasować się do różnych użytkowników i oferuje im całkiem sporo opcji.

LBSBET zbiera dobre opinie za swoją ofertę

Bukmacher LBSBET robi naprawdę dobre pierwsze wrażenie. Wchodząc na jego stronę od razu widać, jak wiele różnych dziedzin jest do wyboru. W ofercie znajdziemy te najbardziej popularne dyscypliny sportowe, takie jak:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka

Z drugiej znów strony bukmacher umożliwia obstawianie zakładów także z tych nieco bardziej niszowych kategorii, jak:

 • Snooker
 • Rugby

Warto osobiście przekonać się o tym, jakie inny dyscypliny znajdziemy w LBSBET. Ich pokaźna ilość sprawia, że wielu różnych użytkowników będzie zadowolonych z usług bukmachera.

Zakłady na żywo – LBSBET live

Jeżeli bukmacher chce dotrzymać kroku konkurencji, to musi w swojej ofercie umieścić także zakłady na żywo. LBSBET dobrze o tym wie, dlatego na jego stronie dostępne są wydarzenia live, w których można obstawiać np.:

 • ostateczną ilość strzelonych bramek,
 • ilość rzutów rożnych,
 • która drużyna jako ostatnia zdobędzie punkty.

Strona internetowa LBSBET

Strona internetowa bukmachera LBSBET na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę dobrze. Jest skonstruowana w taki sposób, że gracz bez problemu wie, w którym miejscu może założyć konto, a później się zalogować. Menu, w którym dostępne są wszystkie zakłady sportowe, jest przejrzyste i znajduje się w takim miejscu, że widać je od razu po wejściu na stronę.

Dobrym pomysłem bukmachera było umieszczenie nadchodzących wydarzeń w centralnej części, a tuż pod nimi tych, które obecnie się rozgrywają. To pomaga śledzić wynik tym osobom, które nie mogą pozwolić sobie na oglądanie transmisji na bieżąco.

LBSBET Polska – czy strona jest dostępna w języku polskim?

Niestety polscy użytkownicy mogą mieć nieco utrudnione korzystanie ze strony LBSBET, ponieważ nie jest ona dostępna w naszym rodzimym języku. Mimo to bukmacher stara się dotrzeć do jak największej ilości graczy, o czym może świadczyć całkiem spora ilość dostępnych wersji językowych strony. Znajdziemy tutaj zatem:

 • angielski
 • hiszpański
 • francuski
 • rumuński
 • rosyjski
 • turecki

Mamy nadzieję, że wkrótce także Polska będzie mogła cieszyć się swoim językiem na stronie LBSBET.

Jak w LBSBET wygląda wersja mobile?

Bukmacher LBSBET musi oczywiście dbać o swoje opinie i dobrze wie, jak wielu użytkowników obstawia teraz zakłady na urządzeniach mobilnych.

 • Dlatego szczególnie ważne jest, by zadbać o dużą przejrzystość i łatwość korzystania ze strony w wersji mobilnej
 • Można powiedzieć, że LBSBET w całkiem sporym stopniu spełnił oczekiwania. Przycisk odpowiadający za rejestrację i logowanie jest dobrze widoczny i wyróżnia się na tle całej strony

W lewym rogu można znaleźć rozwijane menu, które wygląda analogicznie jak w wersji na komputer. W przypadku bukmachera online bardzo istotne jest to, by zadbać o wszystkich użytkowników, bez względu na to z jakich urządzeń korzystają.

Obstawianie zakładów w wersji mobilnej LBSBET

Oceniając wersję mobile LBSBET, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jak wygląda moduł obstawiania zakładów. Pierwsze, co rzuca się w oczy po wejściu na stronę, to przemyślany wybór kategorii. Oprócz rozwijanego menu, od razu mamy także przesuwające się ikonki, które symbolizują różne dziedziny sportowe. Jest to bardzo wygodna i intuicyjna opcja.

Poniżej znajdują się wszystkie najbliższe zdarzenia, czyli wygląda to tak, jak w wersji na komputer.

Łatwo jest się dostać także do takich opcji jak FAQ czy obsługa klienta. Minusem jest to, że niekiedy strona dość długo się ładuje. Oczywiście – podobnie jak w stacjonarnej wersji – tutaj także mamy do wyboru kilka różnych języków, wśród których niestety nie znajduje się język polski.

Opinie o obsłudze klienta w LBSBET

Obsługa klienta w LBSBET stoi na wysokim poziomie, stąd mogą wynikać tak dobre opinie o firmie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, do wyboru mamy:

Typ komunikacji Dostępność
Chat na żywo 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu
Infolinia Nie podano
Email 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu
 • W przypadku bukmacherów czat na żywo jest niezwykle istotną opcją. Dla graczy bardzo ważny jest czas, a możliwość porozumienia się z konsultantem niemal „od ręki” może uratować niejedną sytuację.
 • Komunikacja mailowa jest popularnym rozwiązaniem. Z informacji na stronie wynika, że odpowiedzi można spodziewać się stosunkowo szybko, co też jest dużym plusem LBSBET.

Nie znamy dokładnych godzin i dat działania infolinii, ale dla niektórych osób to może być najlepsza opcja. Nie trzeba czekać, aż konsultant napisze swoją odpowiedź i w czasie trwania połączenia można od razu zapytać o wszystkie sporne kwestie.

Dla polskich graczy dość sporą wadą może być to, że LBSBET nie oferuje obsługi klienta w języku polskim.

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zakładka FAQ pojawia się na wielu portalach, nie tylko tych dotyczących zakładów bukmacherskich. Jest to pierwsze miejsce, w którym powinniśmy szukać pomocy, jeżeli nie możemy poradzić sobie z jakąś sytuacją.

LBSBET podzieliło zakładkę na kilka najbardziej popularnych działów:

 • Konto
 • Depozyty
 • Wypłaty
 • Weryfikacja
 • Wersja mobile
 • Zakłady bukmacherskie

To z pewnością pomoże każdemu użytkownikowi odnaleźć się w dość sporej ilości pytań, a co za tym idzie – szybciej rozwiązać dany problem.

Jak w LBSBET wpłacić pierwszy depozyt?

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto.

Sprawdź LBSBET

lbsbet płatności

Krok 2. W prawym górnym rogu zobaczysz przycisk „Deposit”. Kliknij w niego.

lsbet depozyt

Krok 3. Zobaczysz okienko z różnymi sposobami płatności. Wybierz taki, który jest dla ciebie najbardziej korzystny. Jeżeli klikniesz przycisk „info”, będziesz mógł zobaczyć szczegóły dotyczące danej metody.

lsbet depozytKrok 4. Tak wygląda przykładowe okienko, jeżeli zdecydujesz się na płatność kartą. Tutaj LBSBET pozwala też na to, by wpisać kod bonusowy.

lbsbet wpłata

Metody płatności w LBSBET

LBSBET oferuje wiele metod płatności. Wśród nich znajdziemy te najbardziej popularne, a co za tym idzie, prawdopodobnie najbardziej bezpieczne: VISA, Mastercard czy przelew bankowy.

Ale firma idzie z duchem czasu i daje możliwość wpłacenia środków także za pomocą Bitcoin czy Paysafecard. Jest to na pewno wygodny sposób, który wielu użytkowników doceni, co może również wpłynąć na opinie o LBSBET.

Szczegóły dotyczące poszczególnych metod płatności (minimalna i maksymalna wartość, opłata, czas transakcji) prezentują się następująco:

Metoda płatności Minimum Maximum Opłata Czas transakcji
VISA/Mastercard 20 € 5000 € Brak Natychmiast
Skrill 20 € 5000 € Brak Natychmiast
Bitcoin 20 € 5000 € Brak Natychmiast
Netteller 20 € 5000 € Brak Natychmiast
Paysafecard 10 € 5000 € Brak Natychmiast
Przelew bankowy 50 € 5000 € Brak Natychmiast

Wypłata wygranej w LBSBET

Wypłata wygranej w LBSBET jest bardzo wygodna, bo do dyspozycji mamy te same metody, co przy wpłacie depozytu. Różnica polega jedynie na różnych minimalnych i maksymalnych kwotach.

Metoda wypłaty Minimum Maximum Opłata
VISA/Mastercard 20 € 3000 € Brak
Skrill 20 € 3000 € Brak
Bitcoin 20 € 3000 € Brak
Netteller 20 € 3000 € Brak
Paysafecard 20 € 3000 € Brak
Przelew bankowy 20 € 3000 € Brak

LBSBET nie podaje, jaki jest średni czas takiej transakcji. Można się jednak domyślać, że – jak w przypadku innych bukmacherów – jest to około kilku dni.

LBSBET opinie 2020

Opinie, które o LBSBET można znaleźć w sieci (np. na forum bukmacherskim), bywają różne. Na pewno trzeba bukmachera pochwalić za szeroką ofertę, która jest na jego głównej stronie przedstawiona w sposób przemyślany. Ważną sprawą jest też obsługa klienta, a konkretnie czat na żywo, który jest dostępny przez cały czas.

Także wpłata i wypłata pieniędzy w LBSBET przebiega sprawnie, bo do wyboru jest wiele bezpiecznych metod.

Niestety dla polskich graczy ten bukmacher może posiadać wiele niedogodności. Przede wszystkim gra w LBSBET jest w naszym kraju nielegalna. Do tego zarówno cała strona jak i obsługa klienta nie są dostępne w języku polskim.

LBSBET FAQs

LBSBET ma dopracowaną mobilna wersję strony, jednak próżno tu szukać aplikacji mobilnej.

Niestety LBSBET nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów RP na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*