Libertex trading logo

Libertex Opinie

Zaktualizowano: 11/07/2022 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 11/07/2022 Rynek
Informacje
Recommendation
Zasady i warunki Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej straty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej (mnożnika). 75,3% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na znaczne ryzyko straty pieniędzy.
Metody płatności Visa, MasterCard, Przelew bankowy, Przelewy24, Paysafecard
Licencja Cypr (CySec)
Mobile App
Customer support
Languages Polish
Currency EUR, GBP, PLN, CHF
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Naucz się handlu
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej straty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej (mnożnika). 75,3% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na znaczne ryzyko straty pieniędzy.

Naucz siÄ™ handlu

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Libertex zdobył prestiżową nagrodę World Finance Magazine dla najlepszej platformy tradingowej 2020 roku. Czy to wystarczy, by zacząć tam inwestowanie? Na pewno ma wiele zalet: wyważona prowizja, wygodne metody płatności czy dobra obsługa klienta. Jednak pewne opinie o Libertex w polskiej sieci wymagają wyjaśnienia paru kwestii…
Weronika Hossa Recenzentka

Opinie o Libertex: czy broker roku 2021 jest daleki od ideału?

To najlepszy broker FX 2021 roku z prestiżową European CEO Awards i najlepsza tradingowa platforma według FX Report Awards 2021, choć w polskiej sieci można się natknąć na przeciętne opinie o Libertex dotyczące weryfikacji konta i długo trwających wypłat.

Skąd ta rozbieżność opinii?

Często wynika ze zbyt pochopnej wpłaty depozytu przed zakończeniem weryfikacji. Sprawdź jak zrobić to poprawnie. Regulowany przez CySEC, Libertex ma wiele instrumentów do wyboru CFD do wyboru – jedne z lepszych na rynku! Platforma kontraktów CFD oferuje zarówno własną aplikację do inwestowania, jak i możliwość korzystania ze znanego rozwiązania MetaTrader 4.

Sprawdzam na własnej skórze, co z tego, co mówią ludzie jest prawdą, czy to uczciwy broker oraz jak rozpocząć z nim inwestowanie↓

 • Wygodne metody płatności
 • Konto demo z dużym zapasem wirtualnych monet
 • Wiele instrumentów CFD do tradowania
 • Broker regulowany przez CySec
 • Własna platforma lub MT4, MT5
 • Brak promocji dla inwestorów
 • Opłaty za wypłaty

Nowi inwestorzy od Libertex dostaną ZEROWE prowizje oraz ZEROWE opłaty swap i opłaty giełdowe

Wiadomo, że typowe promocje powitalne nie są oferowane przez brokerów CFD czy forex – Libertex nie stanowi tu wyjątku, prawo obliguje go do nieoferowania bonusów na start etc. U brokera Libertex na start dostaniesz program afiliacyjny oraz ZEROWE prowizje, ZEROWE opłaty swap i opłaty giełdowe dla transakcji na kontrakty CFD na kryptowaluty.

Ostrzeżenie przed ryzykiem: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej straty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej (mnożnika). 75,3% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD u tego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na znaczne ryzyko straty pieniędzy.

Libertex opinie o ofercie powitalnej

Zdarza się, że platformy brokerskie dają nowym użytkownikom jakieś ciekawe promocje, możliwość niższej prowizji czy zgarnięcia premii za polecanie innych inwestorów. Libertex wypada blado bowiem ma jedynie program afiliacyjny, promocję, o której piszemy wyżej oraz konto demo. To z pewnością nie przyczynia się do polepszenia opinii o Libertex wśród inwestorów. Pod tym względem dużo lepiej wypada broker XTB.

Jednak test na koncie demo z Libertex na pewno się opłaci, każdemu żółtodziobowi↓

Ucz się w praktyce, jak inwestować z kontem demo

Konto demo to bardzo pożądana przez nowych inwestorów funkcja, bo nic tak nie pomaga w nauce jak praktyka!

Spróbowanie bez ryzyka utraty własnych środków inwestowania oraz poznanie funkcji platformy z 50 000 euro w portfelu, pozwoli czuć się pewniej podczas korzystania później z konta rzeczywistego.

Konto demo to niby obecnie norma na rynku, ale zdarzają się jeszcze brokerzy, którzy zapominają dodać tę opcję – dobrze, że Libertex do nich nie należy.

Z Libertex na demo mnóstwo wirtualnych pieniędzy na start. Co z nią zrobić?

Na Libertex konto demo oferuje aż 50 000 wirtualnych euro, zatem całkiem sporo.

Można poszaleć w planowaniu wirtualnych inwestycji i naprawdę dobrze poznać platformę, świat foreksa i tradingu, by wyrobić sobie właściwą opinię o Libertex i zdecydować, czy założyć konto rzeczywiste, czy nie.

Jeden krótki formularz, czyli szybka i wygodna rejestracja na Libertex

Niewiele informacji trzeba podać, by zarejestrować się na Libertex. Krok po kroku wygląda to następująco, rzuć okiem na slide show:

Libertex rejestracja

Krok 1.

Libertex nowe konto

Krok 2.

Rejestracja gotowa! By zweryfikować wstępnie konto, musisz kliknąć na link wysłany mailem.

Standardowa procedura logowania na Libertex

Na Libertex logowanie odbywa się standardową metodą poprzez podanie e-mailu oraz hasła ustanowionego podczas rejestracji.

Nie trzeba zatem zapamiętywać żadnych loginów czy numerów klienta.

Niezbędna weryfikacja do wypłat – kwestia bezpieczeństwa czy utrapienie?

Jeśli zarejestrujesz się w Indication Investments Ltd, zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy, będziesz musiał przesłać dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość i miejsce zamieszkania.

Libertex wymaga weryfikacji tożsamości klienta w ciągu 15 dni od pierwszej wpłaty. Uwaga, masz 15 dni na ten proces, jeśli Twoje saldo wynosi mniej niż 2000 euro. Gdy dojdzie do progu 2000 euro, musisz natychmiast zweryfikować konto, inaczej nie możesz kontynuować handlu.

Aby zweryfikować konto trzeba przesłać:

Co z tą weryfikacją? Negatywne opinie o Libertex

O weryfikacji w Libertex na forum inwestorów trafić można na negatywne opinie – zdjęcia często są odrzucane i wymogi bardzo restrykcyjne, co skutkuje tym, że niektórzy gracze czekają długo na weryfikację. Nie chodzi o bezpieczeństwo, które jest zapewnione w 100%, ale o procedurę dlatego…

Warto najpierw ją przejść, a potem dopiero zacząć obracać środkami, by nie frustrować się przy wypłacie pieniędzy, że weryfikacja opóźnia przelew.

Usuwanie konta na Libertex – jak przestać być klientem?

Jeśli nie spodoba Ci się inwestowanie z Libertex, lepiej usuń konto, wcześniej wypłacając z niego wszystkie środki.

Jeśli konto jest nieaktywne przez 180 dni, firma zastrzega sobie prawo do pobierania 10 euro (ca. 45 zł) opłaty miesięcznie dla rachunków z saldem poniżej 5000 euro (ca. 22 500 zł).

Jak wygląda na Libertex usuwanie konta?

Trzeba wypełnić wniosek o zamknięcie rachunku i przesłać go na [email protected]. Pamiętaj, że jeśli masz na koncie rzeczywistym – nie demo – jakiekolwiek środki, konto nie zostanie zamknięte.

Libertex: co to jest i w co można tam zainwestować?

Libertex trading-115x115
Nagrody za 2021
FX Report Awards 2021: Best Trading Platform European CEO Awards 2021: Best FX Broker Iltimate Fintech Awards 2021: Most Trusted Broker Europe
Waluta konta inwestora
Opłaty za transakcje
Handel bitcoinem

Libertex Group została założona w 1997 roku i ma ponad 2,2 mln klientów. Indication Investments Ltd jest częścią Libertex Group, która została założona na Cyprze i jest regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd z numerem licencji 164/12. Platforma Libertex obejmuje ponad 250 zbywalnych aktywów. Oprócz platformy Libertex do handlu z tym dostawcą można również używać platformy Metatrader 4 i Metatrader 5.

Na przestrzeni lat Libertex otrzymał ponad 40 prestiżowych międzynarodowych nagród i wyróżnień, w tym The Most Trusted Broker in Europe (Ultimate Fintech Awards, 2021).

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Regulacje

Spółka podlega regulacjom Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (Cyprus Securities and Exchange Commission) i posiada licencję nr 164/12. Licencja ta pozwala jej działać na terenie EOG.

Ze względu na fakt, że masz do czynienia z regulowanym brokerem, będziesz musiał podać szereg danych osobowych w celu identyfikacji oraz przesłać na platformę kopię dokumentu potwierdzającego tożsamość i adres, zgodnie z określoną prawnie procedurą KYC (Know Your Customer).Spółka jest sponsorowana przez Tottenham HotSpur.

Odpowiedzialne inwestowanie z Libertex

Libertex ostrzega przed inwestowaniem w kontrakty CFD – na dole strony zamieszczona jest informacja o tym, że aż 75,3% klientów traci na takich inwestycjach. Po kliknięciu w tę informację otwiera się obszerniejszy dokument z ostrzeżeniem o ryzyku.

Z promocjami u tego brokera kiepsko… Opinie o Libertex i jego ofercie promocyjnej

Już wspominałam, że tak naprawdę jedyną ciekawą ofertą promocyjną od Libertex jest konto demo i program afiliacyjny. I to prawda – nie uświadczysz tu ani promocji za polecanie, ani innych bonusów w miarę zwiększania wolumenu tradingu.

Sam zaś program afiliacyjny nie jest tak naprawdę od Libertex – to fpm.global, z którym Libertex jest zrzeszony. Nic dziwnego, że w opiniach o Libertex pojawia się często wątek słabego przygotowania oferty pod klientów, gdyż inni brokerzy kuszą promocjami.

Edukacja na Libertex.com.pl – nie tylko dla nowych inwestorów!

Na stronie Libertex.com.pl, czyli polskiej wersji Libertex, dostępnych jest wiele materiałów edukacyjnych.

Wszystko na szczęście po polsku, choć dość topornie tłumaczone.

Oferta Libertex: wszystko, co lubią inwestorzy!

Libertex na swojej platformie proponuje 250 zbywalnych aktywów do tradingu kontraktami CFD – to naprawdę sporo! – a wśród wszystkie popularne i znane dobrze inwestorom jak na CFDfy na:

Opinie i handel bitcoinami na Libertex

Bitcoiny to najpopularniejsze kryptowaluty, którymi bardzo chętnie tradują inwestorzy z racji dużej zmienności cen. Pozwala to na duży zarobek w razie trafionej inwestycji, choć oczywiście ryzyko jest spore.

Na Libertex trading bitcoinami bezpośrednio nie jest możliwy – opinie inwestorów wskazują, że to często wybierane aktywa. Jednak z Libertex można tradować tylko kontraktami CFD na bitcoinach.

Libertex: jak grać? Czy da się zarobić z tym brokerem?

Jeśli zastanawiasz się, czy z Libertex zarobisz i jak grać, to znaczy obracać aktywami, by zyskać, to nie ma to na to łatwiej odpowiedzi. Trading z zyskiem jest jak najbardziej możliwy z Libertex, tym bardziej jeśli skorzysta się z oferowanej dźwigni finansowej należy pamiętać, że im wyższa jest dźwignia finansowa, tym większe jest ryzyko. . Wiele jednak zależy od strategii inwestora i zachowania instrumentu na rynku, a także trzeba pamiętać, że do tardingu danego inwestora dodawane są:

Zanim zatem zacznie się liczyć swoje zarobione środki, trzeba dobrze sprawdzić, ile daniny idzie dla Libertex, a ile zostaje inwestorowi.

Libertex: wypłaty, wpłaty, opłaty. To, co inwestorów interesuje najbardziej

Kwestia tego, ile trzeba dopłacić do wpłat czy wypłat, ile wynoszą prowizje czy dodatkowe opłaty zawsze mocno interesuje inwestorów. W końcu to determinuje, ile zyskają lub stracą na handlu…

Na Libertex wypłaty nie są darmowe, zaś depozyty w większości tak, ale zależy to od metody płatności, więc trudno o jednoznaczną opinię o płatnościach z Libertex. Na pewno mogłoby być mniej opłat.

Minimalny depozyt to 100 euro, z wyjątkiem wpłat przelewem bankowym, gdzie nie ma limitu, a minimalny wolumen handlu – 20 euro/100 złotych.

Ale po kolei. Zacznę od wpłat↓

Wpłaty z Libertex

Wpłaty z Libertex
Metoda płatności/waluta (kraj)ProwizjaMinimalna – maksymalna wpłata
Przelew bankowy/USD, EUR, GBPprowizja banku klientabrak
Karta kredytowa lub debetowa/EURbrak100 – 10 000 EUR
Przelewy24/EUR (Polska)brak100 – 10 000 EUR
Trustlybrak100 – 10 000 EUR
Skrill/EURbrak100 – 10 000 EUR
iDeal/EUR (Holandia)brak100 – 10 000 EUR
Netellerbrak100 – 2000 EUR
Sofort/EUR (Niemcy, Hiszpania, Włochy, Austria)brak100 – 3000 EUR
Rapid Transfer/EUR (Austria, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochu, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, UK)brak100 – 5000 EUR
GiroPay/EUR (Niemcy)brak100 – 10 000 EUR
Multibanko/EURbrak100 – 10 000 EUR
BLIKbrakod 100 EUR
PayPalbrakod 100 EUR
Jetonbrakod 100 EUR

Dostępność metod płatności różni się od kraju. W praktyce polscy inwestorzy mogą skorzystać z:

Czas procesowania wpłat

Natychmiast, z wyjątkiem przelewu bankowego, gdy księgowanie zajmuje od 3 do 5 dni roboczych.

Wpłata depozytu z Libertex krok po kroku:

 1. Oczywiście przede wszystkim należy się zarejestrować i poprawnie przejść proces weryfikacji konta. Kliknij Wpłata w aplikacji do tradingu.Wpłata depozytu w Libertex
 2. Wybierz metodę płatności z listy.Metody płatności w Libertex
 3. Podaj kwotę oraz inne dane wymagane przy danej metodzie płatności. Kliknij Wpłać. Jeśli dana metoda płatności tego wymaga, postępuj dalej wedle wskazówek na ekranie (np. zaloguj się do banku czy e-portfela, uwierzytelnij transakcję etc.).

Wypłaty z Libertex

Metoda wypłaty Opłata Czas procesowania
Karta kredytowa lub debetowa 1 euro 1-5 dni
Skrill brak do 24h
Przelew bankowy 0,5%, ale min. 2 euro, maks. 10 euro 3-5 dni roboczych
Neteller 1% do 24h

Waluta konta inwestora

Dostępne waluty konta gracza to EUR, GBP, CHF, PLN.

Warunki tradingu z Libertex

W aplikacji mobilnej oraz natywnej aplikacji web Libertex prowizja wynosi od 0,03%.

Minimalny wolumen handlu to 20 euro/ 100 złotych, wpłata – 100 euro a maksymalna dźwignia dla klientów detalicznych wynosi 1:30.

Dodatkowe opłaty

Brak jest dodatkowych opłat za prowadzenie konta, jedynie za ewentualne przewalutowanie.

Messenger, chat, WhatsApp, czyli do wyboru, do koloru. Obsługa klienta w Libertex

Obsługa klienta Libertex odbywa się kilkoma kanałami:

Do tego jest polski dział FAQ. Opinie o wsparciu z Libertex są raczej dobre – pomoc można uzyskać szybko i ważne, że kilkoma kanałami.

Nagrodzona aplikacja natywna mobilna Libertex. Perła w koronie brokera

Aplikacja Libertex na telefony komórkowe to oczko w głowie brokera. Mocno się nią chwali, i w sumie jest czym, bo Libertex app wygrało nagrodę Best Trading Application na Forex Awards 2017.

Opinie o aplikacji Libertex, zarówno pod względem intuicyjności działania, funkcjonalności, estetyki są bardzo dobre:

Własna aplikacja Libertex i MT4 – opinie o dostępnych platformach do tradingu. Co wybrać?

Libertex oferuje swoją własną platformę – jak mówią jej twórcy efekt 21-letniego doświadczenia na rynku finansowym i słuchania potrzeb inwestorów.

Jest dostępna w wersji podstawowej oraz Pro, a także umożliwia trading poprzez lubianą i cenioną na rynku MetaTrader 4, w wersji basic oraz pro, a także platformę MetaTrader 5 będącą następcą MT4. Aplikacja Libertex ma niezłe opinie – sprawdzę, co zapewnia inwestorom.

Co zapewnia aplikacja Libertex?

Instrumenty to kontrakty CFD na:

Zlecenia realizowane są przez rynek, spready są wąskie, a prowizja od 0,03%. Maksymalna dźwignia dla klientów detalicznych wynosi 1:30 – i to jest trochę więcej niż w przypadku MT4.

Co daje MetaTrader 4 i 5?

MetaTrader 4 lub 5 to najpopularniejsze na świecie platformy inwestycyjne, na których dostępne są:

W polskim internecie opinie o Libertex nie są w 100% przychylne brokerowi. Warto zakładać konto?

Libertex ma na pewno wiele zalet, jak rozsądna prowizja, wygodne metody płatności czy dobra obsługa klienta. Zdecydowanie na plus jest też regulowanie przez CySEC.

Po pierwsze o Libertex opinie na forum trafiają się też całkiem niezłe, chwalące wygodę inwestowania i doskonałe konto demo. Broker zdobył prestiżową nagrodę FX Report Awards 2020 dla najlepszej platformy handlowej w 2021 roku.

Trudno przemilczeć ten fakt. Jednak pewne opinie o Libertex wyrażane przez inwestorów wskazują, że nie zawsze wszystko idzie tak jak trzeba. Szczególnie problemy pojawiają się przy wypłatach i koniecznej weryfikacji konta.

Dlatego pamiętaj, nim wpłacisz pierwszy depozyt, by najpierw zarejestrować konto i przejść pełną weryfikację,

Dla kogo to dobry broker?

Jako platforma tradingowa sprawdza się w 100%, jednak brokerowi na pewno daleko do ideału w kwestii funkcjonalności i promocji. Można pokusić się o spróbowanie inwestowania właśnie na koncie demo, a później zdecydować, czy warto zakładać konto rzeczywiste. Jeśli już, to na początek z niewielką wpłatą i dopiero po przejściu wymagającego procesu weryfikacji.

Przy czym Libertex może sprawdzić się i dla inwestorów początkujących, bo ma ciekawą ofertę edukacyjną, i zaawansowanych, zwłaszcza przy korzystaniu z platformy MT4 i MT5 z licznymi narzędziami do tradowania.

Różne grupy inwestorów, w tym klienci detaliczni, mogą wyrobić sobie dobrą opinię o Libertex, jeśli uda im się skorzystać na atrakcyjnej dźwigni.

Zalety i Wady brokera

Zalety
 • Konto demo z dużym zapasem wirtualnych monet,
 • Wiele instrumentów do tradowania,
 • Przyjazna dla użytkownika, intuicyjna w obsłudze platforma,
 • Ciekawe kursy video,
 • Mobilna aplikacja,
 • Dźwignia do handlu.
Wady
 • Stare artykuły blogowe,
 • Wymagana weryfikacja.

FAQ: Libertex

Ile wynoszą na Libertex opłaty za wypłaty?

Zależy od metody płatności, ale Libertex za wypłaty liczy sobie od 0,5% do 1% prowizji lub stałą opłatę 1 euro. Darmowa jest wypłata Skrillem.

Ile wynosi na Libertex prowizja od wpłaty?

Na Libertex prowizja zaczyna się od 0,03%.

Jak zarabiać na inwestowaniu w Libertex?

Zanim zaczniesz handlować poznaj plusy i minusy platformy inwestycyjnej, sprawdź konto demo. Gdy już będziesz wiedział czy pasuje Ci handlowanie szybko zauważysz, że na Libertex można używać dźwigni finansowej do tradingu na kontraktach CFDdo 1:30 dla klientów detalicznych.

Jak zalogować się w serwisie Libertex?

Przede wszystkim sprawdź mój poradnik, jak się zalogować i zweryfikować konto na Libertex. To bardzo ważne, aby przed złożeniem depozytu dopełnić wszystkich formalności.

Jak usunąć konto, by uniknąć opłat za nieaktywne konto w Libertex?

Przede wszystkim wyślij wniosek o usunięcie konta na adres e-mail: [email protected].

Inwestowanie na Libertex w bitcoin: jakie są opinie o tym instrumencie finansowym?

Na Libertex nie można bezpośrednio inwestować w bitcoiny, ani ich kupować, podobnie jak innych kryptowalut. Na platformie Libertex są kontrakty CFD na bitcoin – opinie o tym instrumencie są niezłe.

Komentarze
 1. Karol pisze:

  Witam
  Wie ktoś może dlaczego w libertex jest takie oszustwo że na koncie demo dźwignia działa normalnie i np. za 0,10 lota EUR/USD inwestuje się 92zł mniej więcej i można sporo tak zarobić, natomiast już na koncie real za tą samą wartość lota trzeba zainwestować ponad 1 500zł. W MT4 przy obu rachunkach jest napisane że dźwignia 1:25 to niby jakim cudem ?? A w panelu profilu na stronie libertexa przy kontach niema wogle nic na temat dźwigni na danym koncie. Niemożna wybrać sobie jaką dźwignie się chce mieć. Nie wiem czym to jest spowodowane, chętnie bym usłyszał odpowiedź na to pytanie, bynajmniej ewidentnie wygląda na straszne oszustwo bo ktoś sobie elegancko poćwiczy na demo a potem taka lipa jak już prześle im pieniążki. Pozdrawiam

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Witam, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale być może ktoś z naszych komentujących spotkał się z taką sytuacją?

 2. Piotr pisze:

  Adres zamieszkania mam inny niż adres zameldowania . Czy to jest jakiś problem przy weryfikacji?

  1. Michał Kareta pisze:

   Dzień dobry. Tego typu wątpliwości zawsze najlepiej skonsultować z obsługą klienta serwisu. Ikona czatu na żywo znajduje się w prawym dolnym rogu strony głównej Libertex.

 3. Ktoś pisze:

  Jestem z Libertex od 2020r. i od tego czasu Moje konto generuje ciągłe straty.
  Za każdym razem kiedy dokonam wpłaty na konto przez pierwszy tydzień Moje transakcje są zyskowne, a w kolejnych tygodniach transakcje są znacząco stratne bliskiemu zeru co w konsekwencji i statystycznie strat/zysków jest 10:1 jedocześnie zmuszając do kolejnych bezsensownych wpłat i tak w kółko bez końca.
  Nawet jeśli transakcje są książkowe, to i tak stosunek strat do zysku jest olbrzymi. Np. 10 transakcji TP: po 10 euro. 1 transakcja SL 130 euro.
  Czyli mówiąc krótko możemy naharować się ilością transakcji, które są nie miarodajne.
  Nie wspominając, że każda otwarta transakcja nie ważne z jakim wolumenem zaczyna się od minusa, więc najpierw zanim dojdzie do zysku transakcja musi odrobić stratę co w konsekwencji daje mniejszy zysk naszej transakcji. Np. otwieramy transakcję na kwotę 1000euro w górę po cenie 100 i cena zmieni się na cenę 101 zyskamy 100euro, a jeśli zmieni się na cenę 99 stracimy 110euro i prowizja.
  Do tego jeszcze dochodzą prowizje za korekty depozytu zabezpieczającego, których wcześniej nie było i niestety z czasem można się dopatrzeć, że w ten sposób generujemy dodatkowe straty tzw. ciche straty nie zależne od ilości transakcji stratnych bądź zyskownych, które są rozłożone w czasie. Np. roczne podsumowanie może wynosić kilka dodatkowych setek euro starty.
  Notoryczne prace techniczne w kluczowych momentach, które tak naprawdę nic nie dają, a w zasadzie utrudniają systematyczne inwestowanie.
  Od 2020r. Platforma wprowadziła kilka zmian, a raczej utrudnień w korzystaniu z platformy, a w dodatku pozbawiła kilku funkcji.
  Podawane informacje w wiadomościach są błędne, bądź nie ma ich wcale.
  Sygnały giełdowe są niestety mało rzetelne, a w zasadzie przeciwne w porównaniu do obserwowanej sytuacji na wykresie.
  Aplikacja nie jest doskonała ponieważ brakuje ważnych funkcji dotyczących szybkiego działania na rynkach, które potrafią w kilka sekund zmienić sytuację, a dodatkowo sama aplikacja zbyt wolno działa.
  Jeszcze jedną domeną jest Stop-Outy który jeszcze do niedawna wynosił 25% straty i automatyczne zamknięcie transakcji, a teraz wynosi 50% straty i automatyczne zamknięcie transakcji co powoduję w konsekwencji jeszcze większe straty.
  Nie ukrywam, że chciałby móc polecić platformę Libertex, natomiast nie zrobię tego z wiadomych i oczywistych względów, gdyż nie chcę nikogo narażać na ciągłe straty.
  Platforma odebrała możliwość natychmiastowych wypłat natomiast możemy wpłaci na platformę nasz kapitał dosłownie zaledwie w kilka sekund.
  Brak możliwości lekcji edukacyjnych i ćwiczeń dla przypomnienia lub utrwalenia ważny zasad inwestowania.

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dziękujemy za opinię, przyjrzymy się również wymienionym uwagą przy kolejnej aktualizacji naszej recenzji

 4. Lukasz pisze:

  Dzien dobry.Chciałbym otrzymać formularz aby usunąć konto. Dziekuje

  1. Michał Kareta pisze:

   Dzień dobry. Najlepiej napisać w takim wypadku do obsługi klienta. W ten sposób można mieć pewność uzyskania niezbędnych informacje nt. usuwania konta.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję