light-in-the-box-logo

LightInTheBox Opinie

Updated: 31/12/2021
Info
Rekomendacja
Bonus20$ zwrotu
WarunkiWykonanie pierwszego zamówienia powyżej 200$
Metody płatnościVisa, MasterCard, PayPal, Przelew bankowy
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Firmy kurierskieDHL, EMS, UPS
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
20 $ BONUS
20$ zwrotu
Wykonanie pierwszego zamówienia powyżej 200$
1
LightInTheBox nie cieszy się w Polsce taką popularnością jak AliExpress czy Alibaba. Moim zdaniem jednak może spokojnie z nimi konkurować. Posiada szeroką ofertę i sprawną obsługę klienta, a do tego dobre promocje.
Uwaga! Paczki dostarczane z Chin nie przenoszą koronawirusa, potwierdził Główny Inspektor Sanitarny.

LightInTheBox opinie – czy warto kupować w tym sklepie Państwa Środka?

LightInTheBox jest międzynarodową firmą o bardzo szerokim zasięgu. W Polsce jak na razie nie jest bardzo rozpoznawalna poza kręgiem osób interesujących się chińskimi zakupami online. Niewątpliwie jednak stale się rozwija i staje coraz bardziej popularna, również w naszym kraju. Sklep LightInTheBox został założony w 2007 roku i w tym roku hucznie obchodzi swoje 12 urodziny. W związku z tym, na kupujących czekają dodatkowe promocje i kupony. Firma chwali się swoimi systemami kontroli jakości i gwarancjami, ale czy LightInTheBox opinie ma na pewno dobre? W internecie znajdziemy wiele rozbieżnych ocen sklepu, dlatego trzeba sprawdzić, które z nich są prawdziwe.

Przyjrzymy się dokładniej temu azjatyckiemu sklepowi online, aby upewnić się, czy warto składać w nim zamówienia. Zbadamy wady i zalety serwisu, a także przybliżymy oferowane przez niego usługi i omówimy sposób działania.

Plusy i minusy sklepu LightInTheBox

Plusy LightInTheBox
 • Atrakcyjne promocje na stronie i w aplikacji
 • Profesjonalne tłumaczenie witryny głównej
 • Bardzo szeroka oferta
 • Jasne warunki gwarancji i zwrotów
 • Niskie ceny w porównaniu do europejskiej konkurencji
 • Kontrola jakości oferowanych produktów
Minusy LightInTheBox
 • Niektóre produkty posiadają krótką gwarancję
 • Obsługa klienta nie jest najszybsza
 • Zdarzają się opóźnienia w wysyłkach

LightInTheBox coupon – ciekawe zniżki w ofercie sklepu

Litghinthebox opinie

Przy pierwszym wejściu na witrynę serwisu, pojawia się informacja, że po rejestracji będziemy mogli odebrać ciekawe oferty. LightInTheBox coupon nie można nazwać typową zniżką za rejestrację w serwisie lub zapisanie się do newsletter. Jest to pokaźny zbiór różnych promocji. W tym roku motywem przewodnim są 12 urodziny sklepu. Z tej okazji mamy do wyboru całą gamę różnych bonusów. Oczywiście również w stałej ofercie, bez okazji urodzinowych, znajdziesz dużo promocji. Do najważniejszych można zaliczyć:

 • zniżka 5$ przy zamówieniu powyżej 70$,
 • kupon na 15$ przy zakupie przekraczającym 150$,
 • zniżka 20$ jeżeli zamówimy za więcej niż 200$,
 • okresowe wyprzedaże produktów (dzienne lub do wyczerpania zapasów),
 • wyprzedaż błyskawiczna do 90% taniej.

Promocje zmieniają się każdego dnia. Przede wszystkim oferowane konkretne produkty w obniżonych cenach ulegają stałym zmianom, ponieważ albo kończą się zapasy, albo dobiega koniec wyznaczonego okresu zniżki. Dobrze jest stale sprawdzać oferowane kupony, jeżeli poszukujesz czegoś konkretnego lub po prostu czekasz na najlepszą możliwą okazję.

Kod rabatowy LightInTheBox

Oprócz stałych promocji, na stronie sklepu pojawiają się również czasami dodatkowe kody rabatowe, których użyć można przy zakupie produktu wpisując je w odpowiednie miejsce. Podobnie jak przy czasowych zniżkach, i tutaj potrzebne jest śledzenie strony sklepu. Dzięki ciekawym promocjom LightInTheBox opinie ma pozytywne i tym samym zachęca kupujących nie tylko do złożenia pierwszego zamówienia, ale też powrotu na stronę i wykazywania się na niej pewną aktywnością, która pozytywnie wpływa na wizerunek marki LightInTheBox. W ten sposób rozwija się baza klientów i sam sklep generuje większe obroty.

Zachęcamy Cię do skorzystania z poniższego linku, który odsyła bezpośrednio na stronę serwisu, by zgarnąć korzystny kod rabatowy LightInTheBox, gdy pojawi się obiegu.
Sprawdź sklep LightInTheBox

Rejestracja w serwisie LightInTheBox

Rejestracja w Lightinthebox

Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego. Możesz również pominąć ten krok i zarejestrować się używając Facebooka lub Google+.
Ponieważ sklep LightInTheBox działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.
.

Czy LightInTheBox jest bezpieczne?

Pomimo że sklep jest na rynku już od kilkunastu lat, to jednak warto sprawdzić, czy nie oszukuje klientów. LightInTheBox opinie ma różne i pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i respektowania potrzeb klientów zdarzają mu się pewne niedociągnięcia. My sprawdzimy go z perspektywy respektowania podstawowych gwarancji i praw klienta oraz wiarygodności samej witryny.

Aby przeprowadzić wstępny, podstawowy test, wystarczy wykonanie trzech prostych kroków:

 1. Zajrzyj do zakładki kontakt. Sprawdzany sprzedawca powinien podać tam swoje podstawowe dane: nazwę, siedzibę, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 2. W dalszej kolejności zajrzyj do zamieszczonego na stronie regulaminu. Uwzględnij informację, że w regulaminie powinny znajdować się dane rejestracyjne działalności gospodarczej czy spółki.
 3. Dodatkowo ważne, aby w Regulaminie znalazły się informacje o prawie do zwrotu (14 dni, bez podania przyczyny).

Oczywiście w sytuacji, gdy chcemy zdecydować się na dokonanie naprawdę wartościowego zamówienia, powinniśmy, oprócz powyższych kroków, sprawdzić dokładnie opinie innych internautów na temat konkretnego sprzedawcy. LightInTheBox co prawda zapewnia wszelkie podstawowe prawa klientom, jednak zdarza się, że nie są one właściwie respektowane. Chodzi przede wszystkim o sprawność odpowiedzi i wyjaśniania spraw. Należy oczywiście pamiętać, że jest to firma działająca w Chinach i nigdy nie będziemy mieli takiej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

LightInTheBox jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada dobre tłumaczenie strony głównej i zakładek
 2. Działa na rynku międzynarodowym od 12 lat
 3. Zapewnia gwarancje i możliwość zwrotu
 4. Posiada bogatą ofertę
 5. Zapewnia kontrolę jakości oferowanych produktów
 6. Oferuje różne formy dostawy, w tym dostawę w ciągu 24 godzin
Sprawdź sklep LightInTheBox

Co oferuje sklep LightInTheBox?

Chiński serwis aukcyjny Lighinthebox może pochwalić się równie dobrze rozbudowaną ofertą jak bardziej znana konkurencja, czyli choćby AliExpress czy GearBest. Sama nawigacja sklepu przypomina wiele innych, azjatyckich serwisów internetowych. Tym samym wiadomym jest, że jeżeli miałeś do tej pory do czynienia z jakimś sklepem online, to nawet przy pierwszych dokonywanych w tym miejscu zakupach, nie powinieneś mieć żadnych problemów z połapaniem się w interfejsie. Jest on na tyle zbliżony we wszystkich serwisach, że każdy kolejny wydaje się klonem poprzedniego.

Oczywiście, podobnie jak w innych azjatyckich sklepach online, wciąż mówimy tutaj o kupowaniu produktów bezpośrednio od producentów. Dzięki temu omijamy pośredników, a więc nabywamy produkty z dużo niższymi cenami niż w przypadku kupna tego samego w lokalnym sklepie. Z tego powodu LightInTheBox opinie zbiera pozytywne i wiele sprzętów jest po prostu tańszych niż w europejskich sklepach. Mowa tutaj przede wszystkim o małej elektronice i odzieży, ale znajdzie się również wiele mniej oczywistych propozycji, które mogą Cię zaskoczyć swoją ceną i stosunkowo wysoką jakością wykonania.

Ochrona kupujących w LightInTheBox Polska

Produkty bez żadnych wad

Mogą zostać zwrócone w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Szczegóły polityki zwrotów różnią się w zależności od regionu, do którego zostało złożone zamówienie. LightInTheBox dzieli tę kategorie na dwie lokalizacje:

 • Unia Europejska: produkty (wyłączając produkty na specjalne zamówienie i uszyte na miarę) bez wad jakościowych mogą zostać zwrócone i zrefundowane po skontaktowaniu się z Obsługą Klienta w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.. W powyższym przypadku będziesz odpowiedzialny/a za pokrycie wszelkich kosztów związanych z wysyłką produktu. Ta polityka dotyczy LightInTheBox Polska.
 • USA i reszta świata: produkty (wyłączając produkty tworzone specjalne zamówienie i uszyte na miarę, produkty jednorazowego użytku, bielizna, oraz produkty z Wyprzedaży Końcowej) bez żadnych wad jakościowych mogą zostać zwrócone przy pełnej refundacji lub wymienione po skontaktowaniu się z Obsługą Klienta w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania. W powyższym przypadku będziesz odpowiedzialny/a za pokrycie wszelkich kosztów związanych z wysyłką produktu.

Produkty z wadami jakościowymi

LightInTheBox com gwarantuje jakość materiałów oraz wykonania produktów przez czas trwania gwarancji (okresy gwarancyjne zawarte są w tabeli w paragrafie poniżej). Jeśli produkt nie znajduje się w poniższej tabeli jego termin gwarancji wynosi 30 dni. Jeśli w trakcie trwania okresu gwarancyjnego Obsługa Klienta otrzyma uzasadniony wniosek dotyczący problemu związanego z wadliwością produktu, LightInTheBox oferuje klientom wymianę, naprawę lub wysyłkę nowych komponentów zamiennych niezbędnych do naprawy produktu. W powyższym przypadku  sklep ponosi wszelkie koszty zwiazane z wysyłką produktu.

Terminy gwarancji dla różnych produktów w LightInTheBox

Sklep zamieścił terminy gwarancji, które respektuje dla danego typu produktu. Jest to inne podejście niż na ternie Unii Europejskiej i powinniśmy je przeanalizować przed złożeniem zamówienia.

KATEGORIA PODKATEGORIA TERMIN GWARANCJI
Dom i Ogród Baterie, oświetlenie 12 miesięcy
Elektronika Wszystkie produkty 2 miesiące
Telefony i tablety Wszystkie produkty 3 miesiące
Zdrowie i uroda Tatuaże, zdrowie, masażery 3 miesiące
Zabawki i hobby Zdalne sterowanie/kostiumy i instrumenty/akcesoria do instrumentów 14 dni/3 miesiące/6 miesięcy
Sport i turystyka Ramy, kierownice/pedały i siodełka 12 miesięcy/14 dni

Czy trzeba odesłać produkt do Chin? Szczegółowa polityka zwrotów

W tym przypadku również jest pewien podział na klientów europejskich i tych z USA i reszty świata. Kupujący z Europy mogą odesłać swoje produkty do europejskiego magazynu, zaś Klienci z USA mogą zaaranżować odbiór przesyłki przez UPS w dowolnym miejscu. Klienci z innych krajów muszą odesłać zamówione produkty z powrotem do Chin.

Trzeba też wspomnieć, że spersonalizowane produkty oferowane przez LightInTheBox podlegają innej polityce zwrotów niż pozostałe artykuły. Wszystkie suknie szyte na miarę i akcesoria wykonane na zamówienie są produktami spersonalizowanymi, których nie można zwrócić lub wymienić z dowolnego powodu. Aby poznać wszystkie szczegóły należy dokładnie zagłębić się w Politykę Zwrotów zamieszczoną na stronie głównej sklepu LightInTheBox.

Jak kupować w sklepie LightInTheBox?

Schemat kupowania jest bardzo zbliżony do znanego ze sklepów AliExpress czy też GearBest. Na stronie głównej po lewej znajdziesz podział na kategorie. Możesz również użyć wyszukiwarki, by znaleźć produkt po jego nazwie lub numerze SKU.

Gdy już znajdziesz produkt, którego potrzebujesz, wchodzisz odpowiednio w jego kartę. Jeżeli produkt jest w promocji lub oferuje się na niego jakiś specjalny kupon, to zazwyczaj zostaniesz o tym poinformowany przez wyświetlenie się odpowiedniego komunikatu. Możesz sprawdzić również na jego stronie jak długo będzie jeszcze trwała promocja. Po zapoznaniu się z towarem i jego opisem, możesz wybrać parametry produktu takie jak np. kolor, rozmiar itp.

Na stronie produktu wyświetlają się również informacje dotyczące realizowania zamówienia (processing time), czas dostawy (shipping time) i magazyn z którego jest wysyłany nasz przedmiot (European warehouse to magazyn w Polsce). Możesz dodać produkt do obserwowanych lub zdecydować się na jego zakup klikając Buy Now. W poniższym paragrafie omówimy dokładnie w jaki sposób dokonać płatności w sklepie LightInTheBox.

LightInTheBox jak płacić – instrukcja krok po kroku

Poniżej znajduje się nasza krótka instrukcja. LightInTheBox – jak płacić w tym sklepie? Nie jest to trudne zadanie i wymaga przejścia przez kilka kolejnych stron:

Krok 1. Gdy wybierzemy przedmiot, który chcemy kupić, klikamy na przycisk Przejdź do kasy.

Sprawdź sklep LightInTheBox

Płatność 1 w LightintheboxKrok 2. Pojawią się różne formy przesyłki, a także metody płatności. Wybieramy kolejno preferowane przez nas okienka. My zdecydowaliśmy się na wybór PayPal (jak widać powyżej, ta opcja jest sugerowana już na wcześniejszym etapie transakcji).

Płatność 2 w lightintheboxKrok 3. Zostajemy przeniesieni na stronę pośrednika PayPal. Wystarczy zalogować się na konto (lub zarejestrować w serwisie, jeżeli takiego nie posiadamy) i dokonać płatności.

Płatność 3 w Lightinthebox

Dodatkowe opłaty: LightInTheBox cło

Zawsze, gdy składamy zamówienie w chińskim sklepie online, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami w postaci podatków. W sklepie LightInTheBox cło zapłacimy takie samo jak w innych azjatyckich serwisach. Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów w przypadku, gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup i opłacenia cła w odpowiedniej wysokości.

Kwota cła zmienia się dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

LightInTheBox VAT

W sklepie LightInTheBox VAT zapłacimy identyczny jak w innych azjatyckich serwisach. W przypadku zakupów o niedużej wartości, czyli do 22 euro, przesyłki pochodzące z Chin są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift – wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro. Warto zaznaczyć, że obecnie Urząd Skarbowy walczy z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek, choć jest to co do zasady bardzo trudne do udowodnienia.

Podsumowując – jeżeli zamówimy towar z LightInTheBox o wartości niższej niż 22 euro, nie zapłacimy VAT-u, a powyżej 22 euro do 45 euro – prawdopodobnie nie zapłacimy VAT-u, ponieważ chińscy dostawy niemal we wszystkich przypadkach zaznaczają gift na deklaracji celnej.

Sprawdź sklep LightInTheBox

Sklep LightInTheBox: omówienie szerokiej oferty

Z pewnością możemy powiedzieć, że sklep lightinthbox może pochwalić się urozmaiconą i bogatą ofertą produktów. Może on śmiało konkurować z największymi chińskimi serwisami i stanowić dla nich ciekawa alternatywę. W sklepie znajdziemy zarówno popularną w Chinach elektronikę, jak i odzież, zabawki, obuwie, biżuterię i wiele innych.  Wszystkie te przedmioty podzielone są, podobnie jak w innych sklepach, na poszczególne działy, które ułatwiają odpowiednie wyszukanie interesujących nas produktów:

 • Ślub i inne okazje
 • Odzież damska
 • Odzież męska
 • Biżuteria & Zegarki
 • Telefony i elektronika
 • Motoryzacja
 • Dom i ogród
 • Ulepszanie domu
 • Obuwie i torebki
 • Sport i turystyka
 • Zabawki i hobby
 • Uroda i włosy
 • Dziecięce & dzieci
 • Akcesoria do telefonów
 • Małe gadżety
 • Wyprzedaż Błyskawiczna

Wszystkie z wyżej wymienionych kategorii zawierają setki lub nawet tysiące produktów, pogrupowanych w dodatkowych podkategoriach. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo rozbudowana oferta, a LightInTheBox opinie otrzymuje za nią naprawdę dobre. Poniżej omówimy wszystkie kategorie oferowane przez sklep, żeby przybliżyć rodzaj asortymentu oferowany przez LightInTheBox.

Ślub i inne okazje – ciekawa kategoria w LightInTheBox

Ślub w Lightinthebox

Jest to ciekawa kategoria, której nie znajdziemy w większości konkurencyjnych chińskich sklepów internetowych. LightInTheBox jest znany z ubrań szytych na miarę i oferty ślubnej. Znajdziemy tutaj następujące podkategorie: butik ślubny, sukienki na specjalne okazje, akcesoria imprezowe, odzież i obuwie do tańca, sukienki i akcesoria na studniówkę, sukienki i akcesoria na zjazd absolwentów.

LightInTheBox: Odzież damska

Szeroki wybór ubrań w najróżniejszych rozmiarach. Przed zakupem warto jednak przeczytać opinie dotyczące artykułu, ponieważ rozmiarówka może być zaniżona lub zawyżona, a wtedy będziemy zmuszeni do zwrotu artykułu. Znajdziesz tutaj następujące działy: sukienki, garderoba dolna, damskie topy, akcesoria, designerskie kolekcje, modna bielizna, nowości.

Odzież męska – jaki wybór oferuje LightInTheBox?

Odzież męska w Lightinthebox

Równie duży wybór jak w poprzedniej kategorii. Znajdziesz tutaj ubranie na każdą okazję, a kategoria główna posiada kilka podkategorii: topy męskie, rozmiary plus-size, męska odzież wierzchnia, akcesoria dla mężczyzn, męskie szorty, weekly deals, modna odzież, wyprzedaż.

Biżuteria & Zegarki w chińskim sklepie internetowym

Zegarki i biżuteria zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Bardzo ciekawa propozycja, choć zalecamy dokładne czytanie ofert, aby nie trafić na produkt poniżej preferowanej przez nas jakości. Najlepiej zapoznać się z ocenami innych użytkowników.

LightInTheBox com: Telefony i elektronika

Elektronika w Lightinthebox

Bardzo popularna kategoria wśród kupujących w chińskich sklepach online. LightInTheBox zadbał, aby była przepełniona wieloma propozycjami. Znajdziesz tutaj następujące podkategorie: tablety, inteligentna technologia, bezpieczeństwo domu, personal care, audio video dla domu, słuchawki i zestawy słuchawkowe, narzędzia i wyposażenie, Xiaomi.

Motoryzacja w sklepie LightInTheBox

Znajdziemy tutaj szeroki wachlarz przedmiotów potrzebnych zmotoryzowanym osobom. Zarówno elektronikę, jak i dodatkowe akcesoria. Kategoria główna posiada aż 8 podkategorii, które tworzą kompleksowy zbiór dla każdego miłośnika motoryzacji.

Co znajdziemy w kategorii Dom i ogród?

W tej kategorii znajdują się przedmioty potrzebne przy urządzaniu domu, projektowaniu wystroju wnętrza. Znajdzie się również wiele różnych gadżetów. Dom i ogród dzieli się na następujące kategorie: akcesoria łazienkowe, wystrój wnętrz, sztuka ścienna, oświetlenie, kuchnia i jadalnia, inteligentny dom, tekstylia do domu, biurowe i dekoracje.

Obuwie i torebki – szeroki wybór

Jest to dział będący dopełnieniem kategorii Odzież. Zawiera wiele ciekawy propozycji, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w najróżniejszych rozmiarach i cenach. Jego podkategorie, to kolejno: obuwie damskie, obuwie męskie, torby, modne buty, akcesoria do obuwia, obuwie dziecięce, obuwie do tańca.

LightInTheBox, co oferuje w kategorii Sport i turystyka?

Lightinthebox - sport i turystyka

Wszelkiego rodzaju akcesoria, gadżety i komponenty niezbędne sportowcom. Znajdziesz tutaj zarówno sportową odzież, jak i elektronikę dla różnych dyscyplin sportowych.

Zabawki i hobby – ciekawe propozycje

Ciekawe propozycje zarówno dla młodszych, jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj następujące działy: gry i zabawki, drony i zabawki sterowane zdalnie, cosplay i kostiumy, instrumenty muzyczne, akcesoria dla zwierząt, podróże.

Uroda i włosy

Podobnie jak pozostałe, rozbudowana i obejmująca setki różnych przedmiotów. Wszystko co potrzeba do pielęgnacji ciała i włosów, podzielone na następujące kategorie: peruki i przedłużanie włosów, makijaż i uroda, pielęgnacja paznokci, tatuaż i body art.

Dziecięce & dzieci

Dla dzieci w Lightinthebox

Wiele ciekawych przedmiotów, idealnych dla dzieci w różnym wieku. Świetne pomysły na prezenty, ale też przydatne artykuły w codziennym życiu dziecka. Kategoria składa się aż z 8 zakładek z kolejnymi podkategoriami, więc zdecydowanie jest w czym wybierać.

Wyprzedaż Błyskawiczna – super okazje w LightInTheBox

Wyprzedaż Błyskawiczna w Lightinthebox

Bardzo ciekawa kategoria, która jest po prostu zbiorem wszystkich produktów znajdujących się w danej chwili w promocji. Zniżki dochodzą nawet do 90%, więc warto sprawdzić, co LightInTheBox ma w tym miejscu do zaoferowania.

Jak szybko przyjdzie nasza paczka – LightInTheBox czas dostawy

Firma LightInTheBox czas dostawy określa na swojej stronie. Zgodnie z informacjami, wyliczenie czasu realizacji zamówienia jest bardzo proste. Możesz to zrobić sumując czas realizacji zamówienia oraz oparty na wybranej przez Ciebie metodzie wysyłki czas potrzebny na jej doręczenie.

Powiedzmy, że chcesz zamówić baterię kuchenną lub łazienkową. Aby dowiedzieć się kiedy możesz spodziewać się swojej przesyłki przejdź na stronę wybranego przez Ciebie produktu i znajdź „Czas Realizacji”. Dodaj podaną wartość do „Czasu Wysyłki” wybranej przez Ciebie metody doręczenia, aby określić całkowity czas potrzebny na dostarczenie produktu.

Wiele z produktów oferowanych przez LightInTheBox jest oznaczonych jako Wysyłka w 24 godziny, opuszczają one magazyn w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas potwierdzenia zapłaty. A zatem, czas realizacji tych produktów nie przekroczy 1 dnia roboczego. Firma radzi, aby zawsze zwracać uwagę na oznaczenie przy produkcie. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z możliwości szybszej realizacji zamówienia.

Zakupy w formie mobile, czyli aplikacja LightInTheBox

LightInTheBox udostępnia aplikację na system Android oraz iOS. Apka jest szybka i bezpieczna, wygląda nowocześnie i co ważne, posiada możliwość wyboru języka polskiego oraz naszej waluty. W tym momencie z aplikacji korzysta ponad 5 milionów użytkowników, a to tylko w systemie Android. LightInTheBox opinie za usługi mobile zbiera naprawdę przyzwoite — apka ma ocenę na poziomie 4,0/5 gwiazdek w sklepie Google Play.

Aplikacja to nie tylko katalog setek tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. To także dostęp do promocji, rabatów i kuponów dostępnych tylko dla osób które z niej korzystają. Choćby za rejestrację w aplikacji dostaje się bon na 10% zniżki w sklepie. Dlatego bez wątpienia warto kupować mobilnie!

LightInTheBox opinie – podsumowanie

Bez wątpienia sklep LightInTheBox nie jest tak rozpoznawalny jak chińskie potęgi, czyli przede wszystkim AliExpress i Gearbest. Nie zmienia to faktu, że w niektórych aspektach jest to po prostu lepszy dla użytkownika wybór. Poczynając od tego, że serwis posiada w pełni przetłumaczoną (nie jest to tłumaczenie automatyczne) stronę, ale to nie wszystko. LightInTheBox kusi kupujących dobrymi promocjami i możliwością wyboru bardzo szybkiej przesyłki. Dodatkowo LightInTheBox opinie zbiera dobre w zakresie oferowanych produktów, aplikacji mobilnej oraz przejrzystości regulaminów.

Z drugiej strony sklep LightInTheBox jest czasami negatywnie oceniany za szybkość przesyłki i braki magazynowe. Zdarza się, że zamówienie jest anulowane po kilku dniach z powodu braku asortymentu. Czasami również zdarzają się spore opóźnienia w wysyłce. Z pewnością LightInTheBox opinie zbiera średnie za stosunkowo krótkie okresy gwarancje na niektóre produkty oraz konieczność poniesienia kosztów przesyłki przy zwrocie produktu.

Dlatego też trzeba rozważyć wszystkie plusy i minusy sklepu przed złożeniem zamówienia i porównać go kompleksowo z konkurencją, której nie brakuje. Jesteśmy jednak pewni, że oferta jest na tyle ciekawa, że LightInTheBox jest w stanie z powodzeniem konkurować z innymi chińskimi sklepami internetowymi.

FAQ: LightInTheBox

lightinthebox.com to sklep, który zbiera pozytywne opinie od kilku lat. Zdarzają mu się opóźnienia wysyłki, ale sama jakość obsługi oceniana jest dobrze.

Kontakt z obsługą klienta w LightInTheBox jest szybki i bezproblemowy. Dodatkowo firma oferuje specjalną ochronę kupujących.

Na forach LightInTheBox zbiera zazwyczaj pozytywne recenzje. Oczywiście zdarzają się niezadowoleni klienci, ale jest to raczej rzadkość.

Jak najbardziej. LightInTheBox ma duży wybór sukienek, a także rozbudowaną ofertę innych artykułów.


Komentarze

Paweł 08/10/2021 o 15:19

Nie mogę ustalić dokładnego ADRESU ZWROTU LightInTheBox. Prośba o podanie dokładnego kierowana do CENTRUM POMOCY spełzła na zdawkowej odpowiedzi „nasz magazyn w Chinach” (i nazwa miasta oraz prowincji). Jak mam ustalić ADRES, na który zwrócić zamówiony towar? Może ktoś mógłby mi w tym pomóc ([email protected])?

Odpowiedz

Bartek Rakietowicz 15/10/2021 o 14:46

Cześć, nie jesteśmy w stanie pomóc, ale polecam jeszcze raz skontaktować się z supportem, być może trafił się akurat ktoś mało doświadczony.

Odpowiedz

Robert 03/08/2021 o 14:55

Ta sumaryczna opinia nie ma się nijak do opinii np. z serwisu Ceneo.pl.
Proszę o komentarz.

Odpowiedz

Bartek Rakietowicz 03/09/2021 o 15:04

Cześć, czy mówisz o przyznanych gwiazdkach? Ceneo nie konkuruje bezpośrednio z LightInTheBox, jest to porównywarka cenowa, a LightInTheBox serwisem aukcyjnym, wiec ciężko jest zestawiać te dwie firmy.

Odpowiedz

Karolina 31/03/2020 o 02:51

Oszuści. Wysyłają zupełnie inny towar niż reklamują.

Odpowiedz

Bartek Rakietowicz 01/04/2020 o 15:00

Hej, sugeruję kontakt z działem obsługi klienta. Lichtinthebox ma raczej pozytywne opinie w sieci i sklep powinien odpowiednio zareagować.

Odpowiedz

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~