lvbet logo

LVBET Opinie

Zaktualizowano: 13/02/2024 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 13/02/2024 Rynek
Informacje
Bonus Dla trzech wpłat
Zasady i warunki Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Metody płatności Visa, MasterCard, Paysafecard, BLIK, Przelewy24
Licencja Polska
Mobile App
Customer support
Languages Polish
Currency PLN
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Oferta
2000 zł Bonus
Dla trzech wpłat

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
LV BET to jeden z najmocniejszych bukmacherów na polskim rynku. Uważam, że ma najbardziej kompletną ofertę, a do tego szybką i profesjonalną obsługę klienta.
Weronika Hossa Recenzentka

LVBET opinie – najlepsza strona z zakładami?

Czy zakład bukmacherski LVBET opinie ma przyzwoite, a jego oferta jest godna zaufania? Czy organizator zakładów wzajemnych jest wiarygodny i legalnie prowadzi swoją działalność w Polsce? To ważne pytania, bo sprowadzają się do tego, czy LVBET to zwyczajnie uczciwy interes.

Na te pytania odpowiem w tej recenzji. Przeczytaj poniższe analizy oferty bukmachera LVBET i dowiedz się wszystkiego, co gracz powinien wiedzieć, nim przystąpi do zakładów.

 • Jeden z najwyższych bonusów na rynku
 • Pełna oferta na zakłady mobile
 • Dostępne aplikacje na Android i iOS
 • Bogate dyscypliny oraz rynki
 • Bogata oferta promocyjna niemal wyłącznie dla piłki nożnej
 • Apka musi być aktualizowana manualnie

W LVBET bonus do 2000 zł od depozytów

Bonus
lvbet-bonus-powitalny-2-4
Sprawiedliwość bonusu
5/5
Bonusy specjalne
brak
Odbierz bonus
Wartość całkowita
2000 zł  
Kwota bonusu
2000 zł
Przymusowe bonusy
brak
Dostępny kod bonusowy
brak
Dostępne dla
zakładów pojedynczych lub kombinowanych
Bonus bez depozytu
nie  
Liczba obrotów
x4 od 1. depozytu, x3 od 2. depozytu, x2 od 3. depozytu  
Bonus mobilny
tak
Kurs min.
2,0
Bonus VIP
brak
Ważność bonusu
30 dni

Zaczynasz przygodę z bukmacherką? Z naszym linkiem zgarniesz dodatkową kasę na start i to bez depozytu. To przede wszystkim za bonus powitalny LVBET zbiera dobre opinie.

LVBET oferuje pakiet aż czterech bonusów na start od kolejnych depozytów:

W razie potknięcia podczas typowania gracz ma szansę na zgarnięcie dodatkowych środków z więcej niż jednej promocji. LVBET oferuje też grę bez podatku przez 33 dni.

lvbet bonus

Pakiet Powitalny, jak sama nazwa wskazuje, jest ofertą skierowaną do osób, które po raz pierwszy rejestrują konto w serwisie. Pierwszy bonus zostaje przyznany za wpłatę minimum 10 zł. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować i aktywować swoje konto u bukmachera.

Bonus LVBET: pierwsza wpłata (do 500 zł bonusu)

Druga wpłata i bonus do 600 zł

Musisz pamiętać, że bonusy się łączą, dlatego drugą nagrodę dostaniesz wyłącznie po zrealizowaniu warunków pierwszego bonusu i wpłacie drugiego depozytu.

Typer otrzymuje bonus w wysokości 50% wartości wpłaty. Odbierz go i postaw swój zakład, zaznaczając pole Użyj bonusu.

Pamiętaj, że kwota depozytu i bonusu wymaga 3-krotnego obrotu. Minimalny kurs zakładu zaliczanego to 1.75. Nie obowiązują ograniczenia czasowe.

Trzecia wpłata i bonus klasyczny do 900 zł

Jeśli dokonasz w LVBET trzeciej wpłaty o wysokości przynajmniej 25 zł, będziesz uprawniony do odbioru premii w postaci możliwości obstawienia zakładu klasycznego. Maksymalna kwota bonusu to 900 zł.

Plusy bonusu LVBET
 • Wysoka kwota całkowita
 • Klarowny regulamin
 • Aż 4 bonusy na start
Minusy bonusu LVBET
 • Stosunkowo krótki termin ważności
 • Warunki obrotu bonusem mogłyby być łatwiejsze

Jak odebrać bonus w LVBET?

Odbiór bonusu powitalnego w LVBET jest niezwykle prosty. Musisz jedynie postępować zgodnie z następującymi krokami:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj konto gracza.
 2. Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu.
 3. Spełnij warunki obrotu bonusem.

Warunki obrotu

Chcąc odebrać bonus od 1. depozytu, podczas jego składania zaznacz Klasyczny Bonus Powitalny.

 • Następnie musisz dokonać 4-krotnego obrotu środkami bonusowymi i depozytem. Kurs min. 1.75, a minimalna wpłata wynosi 10 zł.
 • Premia od 2. wpłaty jest bonusem w wysokości 50% depozytu. Żeby go aktywować, musisz wybrać minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 1.75.
 • Aby zyskać możliwość skorzystania z mnożnika musisz dokonać 3-krotnego obrotu pełną kwotą trzeciego depozytu. Kurs min. wynosi 2.0, a w przypadku zakładu kombi co najmniej jedna selekcja musi mieć kurs min. 1.5.

Inne promocje i bonusy w LV BET

LVBET opinie pozytywne zbiera również za promocje dla aktywnych graczy. Wszyscy wiedzą o tym, że buka trudno ograć, jednak ten organizator zakładów wzajemnych online wydaje się naprawdę lubić i rozumieć potrzeby swoich graczy.

Kombi Boost

Od 3 do 75% więcej w zakładach AKO, z minimum trzema zdarzeniami, każde z kursem min. 1,25.

Operacja e-Sports

Co tydzień do 100 złotych za obroty w wysokości minimum 500 złotych w zakładach AKO na e-sporty: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (CoD), Overwatch czy League of Legends (LoL).

Bezpieczny kupon

Postaw kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami (minimalny kurs kupony 3.0, minimalna stawka – 20 zł) i odbierz zwrot do 50 złotych, jeżeli jedno zdarzenie okaże się nietrafione.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Postaw zakłady na Sporty Wirtualne za 100 złotych w danym tygodniu, aby otrzymać bonus 20 złotych.

Gra bez podatku przez 33 dni po rejestracji

Do tej pory bukmacher LV BET oferował nowym graczom możliwość gry bez podatku przez 14 dni od momentu rejestracji. Jednak teraz warunki tej promocji stają się jeszcze korzystniejsze. LV BET wydłużył ważność tego bonusu aż do 33 dni!

Warunki uprawniające do skorzystania z oferty pozostają bez zmian. Gracz musi jedynie zawrzeć zakład akumulowany składający się minimum z 3 zdarzeń. Kurs takiego kuponu powinien wynieść przynajmniej 2,40. Po spełnieniu tych warunków przygotowany kupon automatycznie zostanie objęty bonusem rekompensującym wysokość podatku.

Bonus do 600 zł na sporty wirtualne i gry

LVBET przygotował bonus specjalny dla miłośników sportów wirtualnych oraz gier (np.poker). Wpłać od 20 do 600 zł i odbierz premię 100%. Aby wypłacić bonus, musisz obrócić nim 6-krotnie po kursie min. 1.5.

Skorzystanie z tego bonusu oznacza rezygnację ze standardowej premii do 500 zł od pierwszego depozytu. Jednak nadal przysługują Ci bonusy od drugiej i trzeciej wpłaty.

50 złotych za karnet Stali Mielec, Śląska Wrocław lub Wisły Płock

Jeżeli jesteś kibicem Stali Mielec, Śląska Wrocław, Wisły Płock lub Unii Leszno, prześlij bukmacherowi na adres [email protected] zdjęcie posiadanego karnetu z widniejącym imieniem, nazwiskiem i numerem. Otrzymasz bonus w wysokości 50 złotych.

VARyfikacja w Ekstraklasie

Bramka w Ekstraklasie została odwołana po VAR-ze? Z tego powodu Twój kupon przegrał? Nic się nie martw! Wyślij na adres mailowy [email protected] numer przegranego kuponu i 2 dni po zakończeniu kolejki rozgrywek odbierz zwrot w formie środków bonusowych.

Program lojalnościowy dla bywalców punktów naziemnych

Kartę lojalnościową możesz wykorzystać w zakładach naziemnych. W zamian otrzymasz dodatkowe środki na grę. Obstaw w ciągu 1 tygodnia co najmniej 5 kuponów ze stawką min. 20 zł i odbierz aż 30 zł!

Gruby Kupon

Gotowy kupon z kursem całkowitym wyższym nawet o 20%.

LV Punkty

Zdobywaj punkty LV Bet i wymieniaj je na ekskluzywne nagrody.

Najwyższe kursy na rynku

Każdego dnia LVBet przedstawia wydarzenia z najwyższymi kursami na rynku. Jeśli znajdziesz wyższy kurs, bukmacher wyrówna różnicę!

Codzienny 2Pac

Ten bonus jest kierowany do fanów amerykańskich sportów. Od niedzieli do czwartku w każdym tygodniu bukmacher LV BET zapewnia możliwość gry bez podatku w ramach sportów amerykańskich, jak NBA, NHL, NFL lub MLB. Do tej promocji zaliczają się kupony akumulowane z minimum 3 typami oraz kursem łącznym wynoszącym przynajmniej 2,50.

To jednak nie wszystko. Jeśli gracz będzie korzystać z tej promocji codziennie (od niedzieli do czwartku) i każdego dnia postawi chociaż 1 zakład za kwotę 50 zł lub więcej, otrzyma dodatkowy bonus o wartości 50 zł. Trudno zatem wymarzyć sobie lepszą alternatywą dla fanów amerykańskiego sportu.

Zakład na Player Bets za 30 zł

Od piątku do niedzieli gracze mogą również skorzystać z dodatkowej promocji na Player Bets. W tym czasie bukmacher LV BET zapewni im cashback o wartości 30 zł za pierwszy przegrany danego dnia zakład. Przyznany cashback trzeba będzie 3-krotnie obrócić.

Codzienny Cashback 60 PLN

Bukmacher przygotował też niezłą promocję codzienną, którą znajdziesz w swoim panelu gracza pod zakładką Biorę udział. Za wpłatę co najmniej 60 zł możesz oczekiwać zwrotu 30 zł przy przegranym zakładzie.

Ekwiwalent 30 zł dostaniesz w tym przypadku w postaci bonusu 1 zł z mnożnikiem kursu równym x30.

Start App

Zainstaluj aplikację LVBET, złóż depozyt i postaw Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci pełną kwotę zakładu.

Esport Full Buy

Zapisz się do promocji między poniedziałkiem a czwartkiem i postaw w tym okresie zakłady na esport za minimum 1500 zł. Dzięki temu od piątku do końca weekendu może obstawiać esport bez podatku.

Kurs+

Każdego dnia bukmacher podnosi kursy na wybrane wydarzenia o 20-30%. Obowiązują maksymalne stawki na poszczególne wydarzenia

LvBet – bonus u młodego bukmacher online

Jeden z najmłodszych na polskim rynku organizatorów zakładów wzajemnych jest równocześnie jednym z najbardziej lubianych podmiotów w branży. Jego ofertę doceniają zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni gracze. Firma założona w 2016 roku charakteryzuje się nowoczesnym podejściem do organizacji zakładów oraz relacji z klientem.

Śmiało można powiedzieć, że sposób świadczenia usług jest jednym z najlepszych na rynku. Miła i profesjonalna obsługa klienta są tym z czego LV BET może być dumny.

Najważniejsze dla każdego gracza są oczywiście wysokie kursy bukmacherskie oraz różnorodne promocje dla aktywnych graczy. Zarówno kursy jak i oferowany przez lvbet bonus powitalny zasługują na docenienie. Można też liczyć na wiele ciekawych promocji dodatkowych. Opinie o LVBET w większości są pozytywne. Dlatego bukmacher z miesiąca na miesiąc zyskuje nowych klientów. W poniższej recenzji znajdziesz odpowiedź na to, czy warto zaufać bukmacherowi oraz czy konkurencja ma jeszcze szansę go dogonić.

LVBET Rejestracja konta: prosto i wygodnie

Rejstracja w LVBET przebiega podobnie jak u innych bukmacherów. Najpierw trzeba założyć konto, a później je zweryfikować.

lvbet rejestracja krok1

Wejdź na stronę LVBET i kliknij przycisk Rejestracja w prawym górnym rogu ekranu.

lvbet rejestracja krok 2

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL. Kliknij przycisk Następny.

lvbet rejestracja krok 3

Uzupełnij swoje dane o adres email, login, hasło i numer telefonu. Aby założyć konto, potwierdź niezbędne zgody i kliknij przycisk Zakończenie rejestracji.

Na koniec, oczywiście, zweryfikuj swoje konto, podążając za wskazówkami operatora.

Potknęła Ci się noga za pierwszym razem? Masz jeszcze jedną szansę na zgarnięcie dodatkowych środków na grę.

 1. Wpłać drugi depozyt
 2. Drugi bonus wynosi 1% od depozytu z mnożnikiem kwoty x50
 3. Skorzystanie z promocji wymaga kliknięcia na kuponie opcji Wykorzystaj bonus / Aktywuj
 4. Wypłata środków W celu wypłaty środków należy obrócić bonus minimum 4x po kursie minimalnym 2,0
 5. Gracz ma 30. dni na realizację warunków bonusu

LvBet Logowanie

LV BET udostępnia od czasu do czasu kody bonusowe, które szeruje za pośrednictwem partnerów serwisu. Są to zazwyczaj drobne kwoty na start w postaci freebetu. Jako bonus powitalny od spółki należy jeszcze włączyć dodatkowe środki przyznane dla osób wpłacających kwoty między 1 zł – 50 zł (poza Paysafecard i PayPal). Użytkownik może otrzymać 10% od depozytu.

W takich sytuacjach należy wysłać e-mail do bukmachera i poprosić o powitalny bonus na grę. Uwaga w LvBet logowanie do konta jest niezbędne by otrzymać jakiekolwiek bonusy. Pakiet Powitalny LV BET wymaga dużo uwagi, cierpliwości i wprawy w typowaniu.

Stawki bonusowe proponowane przez firmę są wysokie, ale warunki obrotu (4x) mogą być dla wielu nowicjuszy trudne do przeskoczenia. Marketingowcy firmy wydają się rozumieć problem dlatego przygotowano dla wszystkich nowych użytkowników dwa bonusy na start.

Obiektywnie patrząc strategia spółki mieści się w zasadach fair play.

Licencja LVBET – 100% bezpieczeństwa

Bukmacher zadziwił wszystkich: zarówno graczy, jak i konkurencję pojawiając się dwa lata temu na polskim rynku. Licencja LVBET 100% bezpieczeństwa gwarantuje, a  skostniały gamach polskich zakładów wzajemnych otworzył się na nowoczesną firmę ze świeżymi pomysłami na biznes.

Rewolucja tym bardziej zaskakuje, że legalny bukmacher w Polsce realizuje obietnice działając w pełni, w granicach polskiego prawa.

LvBet jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Bukmacher posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Oznacza to, że ma pełną licencję najwyższych organów państwa, a nad spółką sprawowany jest nadzór kontrolny.
 2. LV BET jest wciąż młodym bukmacherem, firma jest zaledwie 2 lata na rynku. Mimo tak krótkiego czasu trwania wypracowała standardy relacji z klientem, które mogą naśladować weterani z branży.
 3. Firma jest zarejestrowana w Polsce w związku z tym płaci podatki w kraju. Możesz więc być pewien, że gra u tego buka jest w pełni legalna i bezpieczna.
 4. Spółka realizuje założenia Odpowiedzialnej Gry. Oznacza to, że zarówno na stronie głównej jak i w dedykowanych zakładkach można odnaleźć informacje niezbędne profilaktyce oraz walce z uzależnieniami.
 5. Doskonale przygotowani konsultanci na LVBET czat mają dużą wiedzę oraz działają szybko, są chętni do pomocy i kulturalni.

Zakłady bukmacherskie online: legalne

Licencja bukmachera została mu przyznana przez Ministerstwo Finansów RP i na tej podstawie prowadzi swoją działalność. Zakłady bukmacherskie online, legalne w Polsce, by uwiarygodnić swoją działalność publikują pełne dane dotyczące licencji na swojej stronie internetowej. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Nr licencji LvBet

Bukmacher posiada licencję nr PS4.6831.9.2016.EQK. Jest to jedyna licencja jaką firma otrzymała, gdyż jest to jedyny dokument wymagany przepisami polskiego prawa do prowadzenia działalności bukmacherskiej. Międzynarodowe firmy mimo posiadania kilku licencji na prowadzenie zakładów w różnych krajach, dopóki nie zdobędą zgody polskiego Ministerstwa Finansów RP, nie mogą oferować legalnie swoich usług w Polsce.

LV BET opinie dotyczące legalności jej działalności ma wyłącznie pozytywne. Spółka na bazie posiadanej licencji organizuje zakłady dla Polaków mieszkających w kraju oraz poza jego granicami.

LvBet Odpowiedzialna Gra

Wiarygodność bukmachera jest dodatkowo wzmocniona kampanią polityki LvBet, Odpowiedzialnej Gry. Każdy licencjonowany bukmacher w Polsce ma obowiązek informowania i przestrzegania swoich graczy przed skutkami patologicznych skłonności. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na stronie głównej oraz w podzakładkach można bez problemu znaleźć dokumenty Odpowiedzialnej Gry. Znaleźć tam można wskazówki dotyczące tego, jak przeciwdziałać szkodliwym skłonnościom oraz gdzie szukać pomocy w razie rozpoznania u siebie symptomów nadmiernych skłonności do hazardu.

Obsługa Klienta: sumienni konsultanci zawsze w zasięgu ręki

Ocena rzetelności świadczonych usług przez bukmachera dotyczy w dużej mierze sposobu budowania relacji z klientem. I pod tym względem LVBET opinie ma zdecydowanie pozytywne. Sformułowania takie, jak: wzór lub modelowy przykład pasują idealnie do tego aspektu działalności firmy.

Pozytywne wrażenia wywołuje przede wszystkim nastawienie konsultantów do pracy. Są to osoby zawsze otwarte na dialog, mówiące poprawną polszczyzną i co najważniejsze – gruntownie przygotowane do pełnienia swojej funkcji. Bukmacher oferuje wszystkie dostępne metody kontaktu, a co najważniejsze są one perfekcyjnie wdrożone i działają jak dobrze upgradowany program.

LV BET metody płatności – bukmacher goni trendy w płatnościach online

Mimo tego, że LVBET nie ma jak STS autorskiej platformy płatniczej, współpracuje z kilkoma pośrednikami, dzięki którym kwestie finansowe można załatwić bezboleśnie.

Na wstępie warto podkreślić, że wszystkie transakcje nie wymagają dodatkowych opłat. Niezależnie od tego czy się deponuje pieniądze, czy wypłaca z konta – wszystkie transfery wykonywane są bezpłatnie.

lvbet płatności

By móc doładować konto należy je najpierw zarejestrować oraz aktywować. W celu rejestracji należy:

 1. Podać wrażliwe dane jak dowód osobisty oraz nr polskiego rachunku bankowego – bez tych dwóch dokumentów otwarcie konta nie jest możliwe.
 2. Następnie załadować skany dokumentów i czekać na email potwierdzający rejestrację, dzięki któremu konto staje się aktywne.

BLIK na stronie lvbet.pl

Nowa funkcjonalność możliwia użytkownikom dokonywanie wpłat za pomocą BLIK i jednoczesne stawianie zakładów. Jeśli nie masz wystarczającej ilości środków na swoim koncie, teraz dostępna jest specjalna sekcja, która umożliwia dokonanie wpłaty poprzez BLIK.

LvBet Paysafecard – dyskretne płatności online

LV BET zakłady bukmacherskie online udostępnia wszystkie popularne metody płatności, które odnaleźć można u innych polskich zakładów bukmacherskich. Z naszej perspektywy szczególnie warta zainteresowania jest możliwość płatności kartą prepaid – Paysafecard.

LvBet Paysafecard zapewnia swoim użytkownikom 100% anonimowość wszystkich transakcji i w porównaniu z innymi metodami umożliwia dyskretne płatności.  Bukmacher oczywiście umożliwia opłaty za pomocą:

Wszystkie wymienione formy są oczywiście propozycjami wartymi rozważenia. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do tradycyjnych przelewów bankowych korzystanie z pośrednika umożliwia szybką realizację zlecenia już do kilkunastu minut. Wyjątkową sytuacją na rynku polskim jest również wprowadzenie usługi Rapid Pay przy wypłacaniu środków. Wystarczy zlecić wypłatę za min. 10 zł, by pieniądze w ciągu kwadransa pojawiły się na koncie. LV BET opinie pod względem płatności ma ponadprzeciętne. Firma wdraża nowe technologie zapewniające bezpieczeństwo klientom oraz ich kontom.

LVBET – zakłady bukmacherskie w jednym miejscu

Ów nagłówek należy rozumieć dosłownie. LVBET zakłady bukmacherskie, zupełnie świadomie zrezygnował z licznych punktów stacjonarnych, by rozbudować swoją ofertę dla graczy online. Jak zyskali na tej strategii użytkownicy serwisu? Gracz ma do dyspozycji, aż 45 dyscyplin zakładów przedmeczowych. Duża różnorodność zapewnia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Warto jednak dodać, że u tego buka nie tylko sport się liczy. Można u niego obstawiać również wydarzenia w dziale Polityka. Jest to dość popularny trend, ale LV BET wykazuje się pod tym względem wielką fantazją i można z nim się założyć praktycznie o wszystko.

LVbet zakłady sportowe

LVBET fame mma, czyli zakłady sportowe w domu

Wśród dostępnych dyscyplin sportowych można odnaleźć najpopularniejsze sporty. W ofercie LvBet, fame mma nie brakuje, ale też bardziej niszowych dyscyplin, jak :

Limity są ważne dla wiarygodności bukmachera. W ustawieniach konta można manualnie zmieniać limity, aby kontrolować swoją grę i przeciwdziałać patologicznym zachowaniom. Zakłady na żywo są przyzwoicie przygotowaną ofertą z kilkunastoma najpopularniejszymi dyscyplinami jak: piłka nożna czy tenis. Bukmacher dąży do obiektywnego informowania gracza o terminach oraz wynikach rozgrywek dlatego udostępnia tabele z twardymi danymi.

 1. W zakładce Statystyki można odnaleźć wyniki zdarzeń, które już się odbyły
 2. Natomiast w zakładce Na żywo tabele informujące o aktualnych wynikach na żywo oraz kalendarium spotkań

Mimo, że streaming live nie jest dostępny śledzenie statystyk w czasie rzeczywistym umożliwia dość profesjonalną orientację w przebiegu rozgrywki. Bukmacher jednak podkreśla, że informacje dotyczące wydarzeń na żywo mają charakter wyłącznie poglądowy i nie mogą być dowodem w ocenie wyniku meczu. Zawsze należy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na końcowy wynik rozgrywki. Ze względu na bardzo wysoki podatek w Polsce, bo aż 12% bukmacherzy próbują rekompensować tę niedogodność dobrymi kursami. Spółka nie odbiega od polskiej średniej i często podwyższa kursy od wygranych na poszczególne mecze.

LV BET – Co z podatkiem od zakładów?

LV BET opinie zbiera korzystne, również dlatego, że legalnie zarejestrowana w Polsce firma płaci podatki. Od kwietnia 2017 roku obowiązuje wysoka stawka 12% podatku od wygranej. Bukmacher śladem innych spółek przerzucił koszty na swoich klientów. Dodatkowo dla wygranych powyżej 2280 zł obowiązuje 10% podatek dla Urzędu Skarbowego.

Jednak wszystkie te obciążenia kieszeni klienta świadczą o wiarygodności i uczciwości działań spółki w obliczu prawa. Nie jest to jednak satysfakcjonujące dla portfela. Dlatego LV BET często, szczególnie na mecze piłki nożnej oferuje podwyższone kursy na wygrane dla poszczególnych rozgrywek. W naszej ocenie takie inicjatywy są dowodem na grę fair play między LV BET a użytkownikiem serwisu.

LV BET mobile

Wiosną 2018 roku LV BET aplikację mobilną wprowadził na rynek dla oprogramowania Android. Jest to sprawdzony sposób firm, najpierw wypuszczają aplikację dla jednego systemu operacyjnego. Jeśli użytkownicy są zadowoleni z rezultatów – udostępnia się kolejną na iOS lub Windows.

Próba ognia wypadła nie najlepiej, gdyż aplikacja długo się ładowała. Kilka miesięcy później upgradeowano apkę i okazało się, że bardzo dobrze sprawdza się w boju. Jedyny minus, który dostrzegam to brak możliwości horyzontalnego dostępu do interfejsu, ale to jest właściwie szczegół.

Zaktualizowanej aplikacji na Android, którą debiutował LV BET mobile jako dostawca usług mobilnych towarzyszy od lata 2018 aplikacja na iOS. Warto dodać, że apki aktualizują się samoczynnie do najnowszej wersji – czynność wystarczy potwierdzić przyciskiem „Pobierz”. Programiści nauczyli się na błędach i można z czystym sumieniem stwierdzić, że obie działają bezbłędnie. Aplikacje natywne LV BET są miniaturą macierzystej strony bukmachera. Użytkownik ma pełen dostęp do oferty oraz innych usług.

LvBet aplikacja mobilna

Strona mobile jest funkcjonalna, aczkolwiek LVBET aplikację mobilnę łatwiej się nawiguje.

Układ treści umożliwia szybkie odnalezienie pożądanej zakładki, a ikonka kuponu jest dobrze wyeksponowana kolorem żółtym na samym dole menu. Zaryzykuję stwierdzenie, że apka jest wygodniejsza niż sam serwis internetowy, gdyż pozbawiona jest zbędnych reklam co ułatwia koncentrację.

mobile lvbet

Wszyscy, którzy pragną dowiedzieć  się więcej mogą kliknąć w rozwijane menu – znajdą tam FAQ oraz Pomoc z czatem na żywo. Wystarczy podać imię oraz e-mail. Jedynym minusem jest konieczność rejestracji w serwisie, by móc korzystać w pełni z aplikacji, ale ta zasada dotyczy wszystkich serwisów zakładów wzajemnych.

Wrażenia z gry w LV BET: mniej znaczy więcej

Negatywne wrażenia związane z LV BET paradoksalnie są wynikiem bardzo dobrej oferty bukmachera. Przygotowane promocje dla fanów piłki nożnej wzbudzają niemałą zazdrość w kibicach tenisa. Świetny zestaw promocji związany turniejem US Open był gratką dla niejednego miłośnika tej dyscypliny sportowej. Niezależnie jednak od ofert specjalnych dobre kursy właściwie rekompensują ów brak.

Bukmacher LvBet dostępność i bezpieczeństwo

LV BET opinie ma przyzwoite biorąc pod uwagę udogodnienia dla użytkowników oraz zabezpieczenia technologiczne konta:

W razie wątpliwości zawsze można zerknąć w zakładkę FAQ lub Pomoc, by odszukać samodzielnie odpowiedzi na pytania lub poprosić o pomoc konsultanta.

Czynny całą dobę czat jest wzorem dla innych zakładów bukmacherskich. I nie chodzi tu wyłącznie o godziny pracy, ale merytoryczne przygotowanie konsultantów oraz wyczuwalną chęć udzielenie wsparcia klientowi.

Współpraca z największymi pośrednikami transakcji daje komfort bezpieczeństwa płatności. Dostępność – ten rzeczownik można w kontekście LV BET odmieniać przez wszystkie przypadki.

Opinie o bukmacherze LVBET

Uczciwa gra – czysty biznes, tak dwoma słowami można określić działalność tego bukmachera. Mimo młodego stażu na polskim rynku zdołał narobić sporo zamieszania swoją ofertą i (niestety dla konkurencji) przeważnie ze sporym sukcesem.

Obecnie oceniany jako jeden z najlepszych zakładów, który dedykuje swoją ofertę młodemu pokoleniu graczy jednak również popełnia błędy.

Naszym zdaniem targetowanie promocji niemal wyłącznie dla graczy piłki nożnej może sprawić, że miłośnicy innych sportów po prostu poszukają uwagi u konkurencji. Aplikacje są na bieżąco aktualizowane więc trudno krytykować work in progres (zwłaszcza jeśli z powodzeniem pełnią swoją funkcję).

LV ET ponad wszystko co zostało wymienione jest uczciwym organizatorem zakładów wzajemnych. Firma ma licencję Ministerstwa Finansów i płaci podatki, przez to gracze również. Jednak atrakcyjne promocje często niwelują wysoki podatek od wygranej.

Ten mechanizm dotyczy zwłaszcza procentów dodanych do wygranych dla ukochanych przez bukmachera typów kuponów – kombo. Oferta firmy jest ogromna dlatego pojawiają się zarówno strzały w dziesiątkę, jaki pewne niedociągnięcia. W generalnej ocenie LV BET jest gwiazdą branży bukmacherskiej w Polsce.

FAQs: LVBET

Czy w LVBET można stawiać na Fame MMA?

Tak. Bukmacher LVBET umożliwia stawianie zakładów na Fame MMA. Firma ma w ofercie jedne z najbardziej rozbudowanych zakładów sportowych online na tę dyscyplinę w Polsce.

Czy LVBET umożliwia płatność poprzez BLIK?

Tak. Blik jest pośrednikiem w LVBET.

Czat w LVBET – czy jest dostępny?

Czat w LVBET jest dostępny. Firma posiada jedną z najlepiej rozwiniętych form wsparcia klienta w Polsce.

Jakie opinie ma LVBET na niezależnych forach bukmacherskich?

O LVBET na forach bukmacherskich roi się od dobrych opinii. Firma weszła przebojem na polski rynek i zawsze w zanadrzu ma nietuzinkowe promocje dla swoich graczy. Jedyny minus, który dostrzegają gracze to sprofilowanie oferty przede wszystkim pod typerów piłki nożnej oraz MMA.

Komentarze
 1. Andrzej pisze:

  Artykuł sponsorowany.

  Bukmacher blokuje gracza po 1 wiekszym wygranym zakładzie żeby nie można zrobić obrotu i zawłaszczyć pieniądze gracza z dala od tego g…!

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry. Nie piszemy artykułów sponsorowanych, tylko recenzje firm. LVBET to jeden z największych bukmacherów w Polsce, gra u niego tysiące osób, dlatego śmiało można powiedzieć, że jest zaufany. Uważam, że warto tę sprawę skonsultować z supportem bukmachera.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2000 zł Bonus
Dla trzech wpłat
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję