Skip to main content

Milenium opinie

od opinie.com™

850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Rekomendacja
Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
LicencjaPolska
Metody płatnościVISA, MasterCard, Przelew bankowy, PayU, BLIK
WalutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Wsparcie po angielsku
Ostatnia Aktualizacja Styczeń 2020

Ocena całościowa

96%

"Zaufany bukmacher z długoletnią historią"

Bonus
87%
prawdopodobnie jeden z najniższych na rynku
Strona internetowa
96%
przejrzysta i bardzo funkcjonalna
Mobile
97%
świetnie dostosowana i szybka w obsłudze
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

Milenium zakłady opinie – czy doświadczenie idzie w parze z wysokimi kursami?

Czy każdy doświadczony bukmacher na polskim rynku może pochwalić się ciągłym i niesłabnącym zainteresowaniem graczy? Odpowiedź sama ciśnie się na usta. Dlatego warto docenić działalność tego zakładu bukmacherskiego. Z powodzeniem zasługuje on na miano jednego z najchętniej wybieranych operatorów zakładów w Polsce. Mimo, że nie stworzył imperium bukmacherskiego jak STS czy Fortuna to jest rzetelną spółką ze stabilnym kapitałem. Milenium bukmacher w kontekście działalności firmy ma bardzo dobre opinie. Oczywiście długi staż spółki na ryku wcale nie musi iść w parze z rosnącą wiarygodnością. Jednak ów mechanizm sprawdza się w 100%, w tym przypadku.

Milenium zakłady zaistniały na polskim rynku w 2014 roku. Rozpoczynając działalność firma zaczęła inwestować w lokale naziemne. Otwarto ich wtedy 15. Skromne początki przyćmił sukces z jakim firma rozwijała się w następnych latach. Pierwszą cezurą było otwarcie 100 lokalu co potwierdziło trwałą obecność spółki na rynku bukmacherskim w Polsce. Kolejną ważną fazą rozwoju było otwarcie zakładów w internecie. W 2012 roku firma uzyskała zgodę ministerstwa na prowadzenie działalności online. Sprawdziliśmy ofertę bukmachera pod kątem wiarygodności świadczonych usług. Nim postawisz swój pierwszy kupon, przeczytaj i zdecyduj czy warto.

Plusy i minusy Milenium

Plusy

 • bukmacher z długoletnią historią
 • świetna obsługa klienta dostępna codziennie
 • dostępne aplikacje na Android i iOS
 • bogata oferta promocji i bonusów

Minusy

 • prawdopodobnie najniższy bonus na rynku
 • mało metod płatności (choć możliwe są szybkie przelewy)
 • długie wypłaty pieniędzy (do 7 dni)

Milenium zakłady bukmacherskie bonus

Jednak jeśli przebywasz za granicą warto sprawdzić ofertę bet-at-home, w której znajdziesz równie atrakcyjny bonus powitalny na start oraz świetne kursy.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Bonus na start jest nie tylko zachętą dla nowych graczy, ale również świadectwem wiarygodności bukmachera. Analizując zasady i warunki promocji można stwierdzić czy propozycje są dla graczy, czy może służą wyłącznie marketingowi firmy. Nie zawsze wysokość bonusu jest najważniejsza. Istotne są detale związane z kryterium obrotu, kursem minimalnym oraz maksymalnym czasem, w którym należy spełnić wszystkie warunki. Zobacz jakie warunki wymaga Milenium zakłady. Opinie w tym temacie dostępne są poniżej. Czy jest to do wykonania czy trafimy na przeszkody?

milenium-bonus

Należy w sposób czytelny zaznaczyć, że bonus na start u tego bukmachera to nie Milenium tylko hasło promocyjne. Mimo, że nie należy on do najwyższych na rynku – jest przyzwoity. Pisząc to mamy na myśli warunki, które należy spełnić, by móc wypłacić pieniądze z trafionych kuponów. Bonus wynosi 1500 zł i mimo tego, że reklamuje go atrakcyjna blondynka, to wciąż o Milenium opinia jest pozytywna. Być może firma stawia na prymitywny marketing, jednak ten bukmacher chyba wciąż nie zdał sobie sprawy z tego, że seksistowskie reklamy są passe. Reasumując – 1500 zł bonusu jest jednak w zasięgu ręki nawet dla nowicjuszy zaczynających przygodę z bukmacherką.

Milenium bukmacher promocje i bonusy

Skorzystać z oferty mogą wszyscy, którzy zakładają konto po raz pierwszy. Należy pamiętać, aby w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednią rubrykę Chcę otrzymać Bonus na Start. UWAGA! Jeżeli gracz tego nie zrobi, późniejsze zmiany nie będą mogły być wprowadzone. Naszym zdaniem jest to procedura bardzo zasadnicza. Klient mógłby mieć prawo popełnić błąd. Jednak spoglądając na tę strategię z drugiej strony bukmacher daje do zrozumienia, że stawianie kuponów to nie zabawa i pewne decyzje są nieodwołalne. Jeśli spojrzymy na kontekst psychologiczny tego mechanizmu można sądzić, że mają one ostatecznie sprzyjać zachowaniu zdrowego rozsądku. Milenium bukmacher promocje i bonusy traktuje nie tylko jako zachętę, ale skłania do autoanalizy podejmowanych decyzji.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Po założeniu konta gracz ma 10 dni na pierwszą wpłatę. Bonus na start wynosi 100% od pierwszego depozytu, do 1500 zł. System dopisuje bonus automatycznie do konta. Obrót depozytu jest standardowy, czyli x4. Bukmacher faworyzuje zakłady akumulowane. W związku z tym do obrotu zaliczane są tylko kupony z min. 3 zdarzeniami. Minimalny kurs dla zdarzenia wynosi 1,2 natomiast łączny powinien wynosić minimum 2,0. Gracz ma 60 dni na realizację warunków. 2 miesiące na obrócenie całej kwoty bonusu, uważamy za dostateczny czas nawet dla nowicjuszy. Bukmacher już na początku zachęca do minimalizowania zaangażowania w grę. Dzienny limit wliczany do obrotu kwoty bonusu wynosi tylko 10%.

Milenium zakłady bukmacherskie jak otworzyć konto?

Każdy z użytkowników nim złoży swój pierwszy depozyt musi posiadać swoje konto online. Jak zacząć? Sprawdź zasady w Milenium Zakłady Bukmacherskie! Jak otworzyć konto? Jak aktywować bonus? Czy musimy wysłać skan dokumentów? Sprawdź to!

Pamiętaj! Aby otrzymać bonus, musisz zaznaczyć odpowiednią rubrykę przy rejestracji konta. Po założeniu konta masz 10 dni na pierwszą wpłatę. Bonus na START jest przyznawany w stosunku 1 do 1 (czyli 100% kwoty do 1500 zł).

Jedynie poprawne uzupełnienie i przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
Masz jedyną szansę na aktywację bonusu – musisz to zrobić podczas rejestracji oznaczając odpowiednią rubrykę „Chcę otrzymać bonus”, później nie będzie to już możliwe.
Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie konta poprzez link aktywacyjny. Teraz już możesz wpłacić pierwsze pieniądze dowolną, ale dostępną metodą u bukmachera. Pamiętaj, żeby otrzymać zwrot w formie bonusa, musisz dokonać wpłaty do 10 dni!
Gracz ma 60. dni na realizację warunków bonusu, szczegóły szukaj w punkcie, w którym opisujemy ten dodatek.
Milenium rejestracja

Poznaj zasady rejestracji i założenia konta:

 1. Aby otworzyć nowe konto u legalnego bukmachera, należy zastosować do ogólnie obowiązujących procedur. Przede wszystkim podać wrażliwe dane osobowe oraz nr konta bankowego. Konto bankowe musi być założone w Polsce. Dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z literą prawa. Wszystkie regulacje dotyczące użytkowników serwisu są uwiarygodnione posiadaną licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów RP.
 2. Po zarejestrowaniu konta w serwisie bukmachera należy je aktywować. Aby to umożliwić pracownicy spółki wykonują weryfikację przesłanych danych. Jest to procedura niezbędna, by móc grać. Warto ułatwić Milenium zakłady pracę i wysyłać czytelne dokumenty, aby nie opóźniać procedury weryfikacyjnej. Po weryfikacji, konto się aktywuje uiszczając pierwszy depozyt.

Milenium zakłady sportowe – licencja bukmachera i legalność

Nic tak nie wpływa na podniesienie komfortu gry jak świadomość, że wszystkie nasze działania są zgodne z literą prawa. Gra z Milenium zakłady sportowe umożliwia stawianie kuponów bez żadnych obaw. Dzięki legalności świadczonych usług firma gwarantuje również bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych oraz konta.

Milenium licencja

Firma po raz pierwszy uzyskała licencję na prowadzenie działalności w 2004 roku. Wtedy otworzyła pierwsze zakłady naziemne. Pozytywna weryfikacja jej działalności skutkowała rozszerzeniem udzielonej licencji na organizowanie zakładów online. Zgoda Ministerstwa Finansów RP, by Milenium zakłady mogły świadczyć usługi w zakresie zakładów wzajemnych była przypieczętowaniem jej wieloletniej, przejrzystej działalności. Udzielona licencja ma nr licencja z 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce są zobowiązane do publikacji na swojej stronie internetowej informacji związanych z udzielonymi im zgodami Ministerstwa. Jeśli masz trudność z odnalezieniem szczegółowych notek na stronie bukmachera, warto odwiedzić stronę Ministerstwa. Zajdziesz tam opublikowane wszystkie informacje związane z udzielonymi przez organ państwa licencjami.

Prawo milenium i legalność spółki

Legalność prowadzonej działalności jest wiarygodnym zabezpieczeniem dla użytkowników serwisu. Każda firma otrzymująca zgodę państwa na świadczenie usług jest również szczegółowo sprawdzana oraz pełni chroniona. Gwarancją bezpieczeństwa jest nadzór państwowego organu kontrolnego. Nie jest Milenium szwindel. Oprócz pełnej legalności świadczonych usług firma oferuje również wsparcie dla graczy w postaci implementacji zasad Odpowiedzialnej Gry. Oznacza to, że spółka na swojej stronie internetowej publikuje materiały, które mają służyć prewencji patologii związanych z zabawą na pieniądze. Hazard dla słabych psychicznie osób może być bardzo kuszący. Dlatego w serwisie znajdują się informacje jak rozpoznać u siebie lub bliskich objawy uzależnienia. Bukmacher udostępnia również numery kontaktowe organizacji i instytucji, pomagających osobom ze skłonnościami do hazardu.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Milenium zakłady jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Zakład bukmacherski ma licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności zarówno w lokalach naziemnych, jak i w sieci. Zgodę na organizowanie zakładów online uzyskał w 2012 roku.
 2. Milenium zakłady wzajemne organizuje już od 2004 roku. Niemal piętnastoletnia obecność w branży sprawia, że warto mu w zupełności zaufać.
 3. Firma jest legalnie zarejestrowana więc płaci również podatki. Bez dwóch zdań bukmacher jest rzetelna spółką realizującą przepisy prawa.
 4. Odpowiedzialna Gra jest niezbędnym aspektem działalności bukmachera. Bez wdrożenia polityki zapobiegania oraz walki z uzależnieniami nie otrzymałby zgody na prowadzenie działalności.
 5. Obsługa Klienta jest przyzwoita. Mimo pewnych mankamentów konsultanci są dostępni oraz chętni do pomocy. Bukmacher nie jest gigantem w swojej branży, ale stara się gonić konkurencję świadcząc rzetelne wsparcie dla użytkowników serwisu.

Konto milenium i nowoczesne technologie zabezpieczeń

Nowoczesne technologie służą niemałą pomocą przy zabezpieczeniach, dlatego konto milenium użytkownika serwisu jest pod stałą ochroną. Certyfikat SSL to jeden z gwarantów bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. Warto podkreślić, że wiarygodni pośrednicy są również cenną wskazówką przy wyborze uczciwego bukmachera. W tym względzie Milenium zakłady opinie nie ma sobie nic do zarzucenia. Można powiedzieć, że współpraca z najlepszymi jest gwarancją skuteczności i rzetelności świadczonych usług.

Milenium bukmacher bonus – od zapisu do newslettera

Milenium newsletter

O Milenium opinie są w sieci bardzo pozytywne. Dla wszystkich graczy, którzy zapiszą do newslettera gwarantuje dodatkowe 20 zł. Dodatkowe środki na grę można zdobyć wyłącznie przed założeniem konta. Więc najpierw należy zapisać się do newslettera, a następnie założyć konto. Użytkownik powinien dla obu działań korzystać z tego samego adresu e-mail. Oferta nie obowiązuje w standardowej procedurze bukmachera. Dopiero po kilku minutach scrollowania serwisu wyświetla się link. Jest to w naszej ocenie troszkę naiwna, aczkolwiek być może skuteczna strategia pozyskiwania nowych graczy.

Milenium bukmacher bonus połączył produkty firmy z ofertą powitalną. Do programu lojalnościowego zapisani są automatycznie wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu. Tylko gracze naziemni muszą wyrazić chęć uczestnictwa w programie.  Wszyscy, którzy zapiszą się do Ligi Mistrzów Milenium mogą liczyć na darmowy zakład. Jest to bezpieczny zakład bez ryzyka w wysokości 10zł. Uczciwa oferta zarówno dla początkujących, jaki doświadczonych graczy.

Milenium zakłady bukmacherskie: promocje dla aktywnych graczy

Milenium zakłady bukmacherskie nie jest ani najstarszym, ani najmłodszym pośrednikiem w zawieraniu zakładów w kraju. Jego oferta bukmacherska również plasuje się gdzieś pośrodku. O Milenium zakłady opinie wskazują jednoznacznie, że spółka rzetelnie przygotowuje swoją ofertę dla aktywnych graczy. Natomiast zasady promocji są przejrzyste i czytelne.

Liga Mistrzów Milenium

Jest to program lojalnościowy bukmachera. Pozycja warta uwagi, gdyż w przy tej ofercie można jedynie zyskać. Bukmacher wpisuje do niej automatycznie wszystkich graczy online. Zabawa polega na zbieraniu punktów. Są to tzw. Punkty Premiowe. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby, można je wymienić w mShopie, który znajduje się na stronie bukmachera. Punkty można następnie wymieniać na: Kredyty, są to środki bonusowe, za które można stawiać zakłady. Można je wymieniać również na bilety meczowe – jeśli aktualnie taka opcja jest w ofercie. Firma preferuje zakłady akumulowane: im więcej zakładów na kuponie tym wyższy przelicznik punktowy. Uczciwa oferta, dzięki której można wyłącznie zyskać, gdyż punkty naliczane są automatycznie.

ilość zdarzeń mnożnik ilość zdarzeń mnożnik
1  0,10 17  1,94
2  0,19 18  2,06
3  0,28 19  2,19
4  0,37 20  2,28
5  0,45 21  2,39
6  0,53 22  2,50
7  0,65 23  2,61
8  0,81 24  2,72
9  0,98 25  2,83
10  1,15 26  2,94
11  1,25 27  3,05
12  1,36 28  3,16
13  1,47 29  3,27
14  1,58 30  3,38
15  1,70 31  3,49
16  1,82 32  3,60

Bonus 5-10-15

Bonus kursowy jest zawsze mile widzianą promocją u bukmachera. Milenium szwindel – tego nie można powiedzieć o ofercie 5-10-15. Swoim zwyczajem bukmacher promuje zakłady akumulowane i zwiększa wygrane na zakłady AKO, kolejno o 5—10-15 procent. Progresywna stawka bonusu jest związana z liczbą zdarzeń na kuponie, kolejno: 5-10-15. Proste zasady i uczciwe warunki promocji. Dla wszystkich, którzy wiedzą jak obstawiać, by trafiać kupony akumulowane.

Happy Hours

Ulubiona promocja dla wszystkich graczy, zarówno doświadczonych, jak i nowicjuszy. 12% podatek uderzył równomiernie wszystkich po kieszeni. Dlatego każda próba zniesienia go lub całkowitego zniwelowania podatku od wygranej, należy obecnie do bardzo atrakcyjnych propozycji bukmachera. Milenium zakłady wprowadził do swojej oferty również element zaskoczenia. Okienko z promocją Happy Hours wyświetla się niespodziewanie na stronie buka. Spółka oferuje również limit czasu na postawienie zakładu w promocji. Happy Hours w ofercie naziemnej firmy jest bardziej uporządkowana. Rekomendowalibyśmy zrobienie kalendarza promocji również dla graczy online.

Milenium zakłady bukmacherskie: godziny otwarcia

Milenium chatNiepodważalnym atutem oferty bukmachera jest z pewnością dostępność obsługi klienta. Jest ona czynna od 9:00 do 20:00 przez siedem dni w tygodniu (z wyłączeniem świąt). Możliwość kontaktu bezpośredniego przez czat live jest skutecznym udogodnieniem kontaktu. Zwłaszcza, że konsultanci pracują szybko i w czasie godzin pracy niemal natychmiast odpowiadają na zapytania. W tym miejscu warto dodać, że projekt strony spełnia swoje funkcje. Do zakładki Pomoc bardzo łatwo się dostać, można ją odnaleźć bezpośrednio ze strony głównej. Natomiast ikonka Rozmawiaj teraz jest wyświetlana na wszystkich stronach. Dlatego niezależnie od tego w jakiej podzakładce aktualnie jesteśmy, wystarczy kliknąć w czerwony prostokąt w prawym dolnym rogu. Następnie wypełnić krótki formularz, aby nawiązać z Milenium kontakt z obsługą klienta.

Milenium zakłady – kontakt z obsługą klienta

Sposób nawigowania strony do zakładki Pomoc jest bezbłędny. Pochylając się nad samą obsługą, tu pozostawiono wiele do życzenia. Konsultanci co prawda odpowiadają błyskawicznie, ale jakość obsługi nie jest najwyższych lotów. Lakoniczne i zdawkowe odpowiedzi, niemal ciągnięcie za język rozmówcy nie należą do rzadkości. Oczywiście wszystkie informacje da się uzyskać. Są one merytoryczne i świadczą o profesjonalnym przygotowaniu, jednak trochę się trzeba nagimnastykować, by zachęcić konsultanta do dzielenia się wiedzą.

FAQ oraz kontakt z klientem – wrażenia z rozmowy z Milenium bukmacher

Wszystko to stwarza atmosferę pośpiechu i braku zaangażowania, co jest pewnie tylko wrażeniem. Niemniej gdy tylko pojawia się chwila zawahania, moment zwłoki, nasz rozmówca, chętnie kończy czat. Wtedy pozostajemy z kurtuazyjną notą pożegnalną przed naszymi oczami.

Niemniej jednak Milenium bukmacher przygotował zestaw najczęściej zadawanych pytań i jest on świetny. Dlatego zachęcamy jeszcze przed rozpoczęciem o zapoznanie się z jego treścią, by w przyszłości uniknąć rozczarowań wynikających z niewiedzy. Godnym polecenie jest również formularz kontaktowy. Konkretne działy dokładają wszelkich starań, by służyć pomocą. Na maile bukmacher odpowiada szybko i rzeczowo, co warto docenić.

Milenium zakłady: metody płatności z wiarygodnymi pośrednikami

Zakład bukmacherski dokłada wszelkich starań, by transakcje przebiegały błyskawicznie. Przede wszystkim firma przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych klienta i konta, dlatego śmiało powiemy, że o Milenium opinie wskazują na rzetelność i świetne przygotowanie.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home Milenium płatności

Spółka jest kontrolowana przez państwowy organ kontrolny. Jest to duży plus w kontekście transakcji bezgotówkowych. Prawdopodobieństwo zdefraudowania pieniędzy spada do minimum. Również utrata środków przeznaczonych na doładowanie jest mało prawdopodobna. Aby móc zabezpieczyć dane klienta bukmacher musi je najpierw pozyskać. Odbywa się to w trakcie rejestracji konta.

Milenium bukmacher – jakie znajdziemy metody płatności?

Milenium zakłady bukmacherskie udostępnia zaledwie kilka metod płatności. Jednak ich jakość jest na tyle dobra, że można powiedzieć, iż wybór jest różnorodny, podobnie jak w Totolotku. Przede wszystkim warto docenić płatności przez:

 • system BLIK

W ramach tej inicjatywy działa ok. 30. banków działających na terenie Polski. System działa bezbłędnie dlatego warto go polecić. Jest również egalitarny, gdyż obejmuje wszystkie największe banki działające w Polsce. Wspólna inicjatywa powstawała kilka lat i jest dobrze działającym mechanizmem finansowym. Każdy posiadacz konta ma dostęp do kodu blik, który należy podać przy wykonywaniu transakcji. Użytkownicy mogą również wybrać płatność metodami:

 • Tpay
 • PayU

Milenium bukmacher wypłaty – ogólna ocena

Jednym słowem: szybko, bezpiecznie, skutecznie. Pewne niedociągnięcia można jednak zauważyć w systemie wypłat. Aby wypłacić pieniądza z konta użytkownika serwisu na konto podane przy rejestracji czeka się, aż do 7 dni. Trochę długo jak na możliwości, które oferują obecnie systemy płatnicze.

Milenium zakłady sportowe: oferta bukmacherska

Milenium opiera swoją ofertę bukmacherską na zakładach przedmeczowych, zakładach live oraz sportach wirtualnych. Dla wszystkich fanów sportu jest ponadto prowadzony blog bukmacherski. Warto przyjrzeć się jego  ofercie z perspektywy poszczególnych produktów. By zrealizować ów cel należy mieć na względzie kryteria dostępności i wiarygodności usług.

Przede wszystkim rzut oka na kursy  wydaje się kluczowy w tej kwestii. Wysokie podatki od wygranych zostały przerzucone przez firmy bukmacherskie na graczy. 12% od wygranej zmuszają bukmacherów do podwyższania kursów na zakłady, by nie stracić użytkowników serwisu. Robią to systematycznie lub w okazjonalnych promocjach. Milenium szwindel się tu nie sprawdza, gdyż firma dość dobrze wywiązuje się w tym drugim typie aktywności. Kursy u tego buka nigdy nie były niskie. Wprowadzenie Happy Hours dodatkowo wzmacnia jego ofertę na rynku. Są to godziny, w których niemal całkowicie znoszony jest podatek. Warto również wspomnieć o Superofercie. Jest to propozycja na zakłady akumulowane. Codziennie są publikowane zdarzenia, na które ręcznie podwyższono kursy. W zależności od liczby wybranych zdarzeń z Superoferty. Do nich należy dobrać odpowiednią liczbę z oferty regularnej, by móc stawiać kupon z podwyższonym kursem. Naprawdę przyzwoite, propozycje promocyjne w regularnej ofercie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie online – typy na żywo

Zakłady na żywo są zazwyczaj wisienką na torcie oferty buka online. Sposób ich organizacji oraz prezentacji danych pokazuje profesjonalizm oferty danej firmy w ogóle. Zakłady bukmacherskie online często wprowadzają typy na żywo, a w przypadku Milenium opinia jest podobna, jak do innych serwisów – świetnie się do tego przygotowali! Nawigacja do zakładów na żywo jest dziecinnie prosta. Wystarczy wejść w zakładkę Zakłady live, by zostać przekierowanym do podstrony. Wizyta na niej należy również do satysfakcjonujących.

W centrum panelu jest duża tabela, która wyświetla w czasie rzeczywistym zdarzenia oraz ich wartość kursową. Dane są przedstawione w zrozumiały oraz czytelny sposób. Dodatkowym atutem jest opcja multiscreen. Dzięki niej można śledzić losy kilku kuponów jednocześnie. Niestety brakuje tu streamingu live. Jednak tracking live i wizualizacje są w pełni efektywnymi narzędziami do śledzenia obstawianych zakładów.
Milenium zakłady na żywo

Uzupełnienie oferty o sporty wirtualne i stworzenie osobnej zakładki na stronie jest świadectwem nowoczesnego myślenia o zakładach wzajemnych. E-sporty są dynamicznie rozwijającą się branżą. Z roku na rok ma coraz więcej fanów i graczy. Zainteresowanie sportami wirtualnymi będzie rosło. I w tym względzie również na Milenium szwindel nie ma tu miejsca. Bukmacher świetnie wyczuwa trendy. Oferta jest skrojona dla wszystkich, których interesują uczciwe kursy, przyzwoity dostęp do danych oraz sporty elektroniczne.

Milenium – Co z podatkiem od zakładów?

W kwietniu 2017 roku prezydent podpisał nowelę ustawy o grach hazardowych. Ograniczyła ona dość znacznie wielkość szarej strefy, ale warunki gry również się znacznie zmieniły. Wzrósł podatek od wygranej, co zakłady bukmacherskie skwapliwie przerzuciły na graczy. 12% podatek stał się gehenną dla typerów preferujących legalną grę. Dodatkowo podatek do Urzędu Skarbowego od kwot powyżej 2240 zł wcale nie poprawia sytuacji graczy zakładów bukmacherskich. Milenium stara się ulżyć jak może tej mało komfortowej sytuacji. Firma rozumie specyficzne warunki, w których znaleźli się polscy typerzy.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Spółka przygotowała szereg promocji, które umożliwiają zniesienie podatku, bądź zniwelowanie go w znacznym stopniu. Świadczy to o jej rzetelności i trosce o komfort gry użytkowników serwisu. Oferty takie jak:

 • Typ Dnia
 • Happy Hours
 • Superoferta

Umożliwiają one grę na uczciwych zasadach. Kursu bonusowe znacznie podnoszą wygraną, dzięki czemu podatki nie są tak bardzo odczuwalne.

Milenium aplikacja mobilna i jej ocena

Żaden wiarygodny bukmacher nie istnieje dziś bez dobrze przygotowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Dostęp do zakładów zawsze i wszędzie stał się powszechną potrzebą graczy online. Funkcjonalny projekt oraz prawidłowe zabezpieczenia apki są pożądanym produktem. Dlatego Milenium wzorem innych bukmacherów zaprosił do pracy inżynierów i grafików, proponując niebanalne rozwiązania technologiczne.

Milenium aplikacja

Na początku warto wspomnieć o stronie mobilnej. Została ona ostatnio zaktualizowana. Dzięki optymalizacji ładuje się ona zdecydowanie szybciej, niż jakiś czas temu. Same aplikacje na Android oraz iOS nie są energochłonne co jest ich podstawową zaletą. Kolejnym atutem jest możliwość doładowywania konta gracza bezpośrednio z aplikacji. Kilkoma przyciskami można przelać wybrana kwotę, która jest niemal błyskawicznie akceptowana przez system. Oprócz tych technologicznych ułatwień warto wspomnieć o samej ofercie. W aplikacji jest dostęp do wszystkich produktów bukmachera. Funkcją, która wyróżnia aplikację i czyni ją poręczniejszą od strony internetowej są powiadomienia Push. Oczywiście wszyscy rozumieją wartość urządzeń mobilnych samych w sobie. Powiadomienia Push umożliwiają śledzenie kuponów i monitorowanie na bieżąco losów zakładów. Udostępnienie bezpiecznych płatności oraz możliwość trackingu są świadectwem rzetelności świadczonych usług.

Wrażenia z gry w Milenium: Możesz więcej

 Negatywne wrażenia związane z działalnością bukmachera dotyczą wyłącznie kwestii dzielenia się informacją. Nie chodzi tutaj design, ani dostęp do statystyk etc. – one pełnią swoją funkcję bezbłędnie. Pewną niezdarnością charakteryzuje się obsługa klienta. Konsultanci są niemal pozbawieni inicjatywy, a aby zdobyć odpowiedzi na pytania trzeba ich ciągnąć za język. By nie być źle zrozumianym – są przygotowani profesjonalnie i potrafią pomóc. Nie potrafią jednak dzielić się swoją wiedzą. Kolejną kwestią jest sposób jaki kobiety są obrazowane w reklamach Milenium Zakłady. Opinie tutaj nie będą nader optymistyczne, ponieważ jest to starej daty marketing uprzedmiotawiając kobiety. Półnagie panie i seksistowskie konteksty są czymś, co zdecydowanie nie uwiarygadnia oferty firmy. Wręcz przeciwnie, świadczy o jej słabości i wąskich horyzontach.

Z plusów należy wymienić funkcjonalność serwisu. Prosty projekt kuponu i łatwość wykonania zakładu. Całkiem niezły pomysł na zakładkę Zakładów na żywo. Dobre promocje znoszące podatki odciążają kieszeń podatnika. Bezpieczne płatności i atrakcyjna oferta bukmacherska, pokazana w czytelny sposób.

Milenium zakłady opinie – uczciwa gra i serwis, na którym warto się zarejestrować 

Uczciwa gra. To określenie oddaje charakter Milenium zakłady bukmacherskie. Firma spełnia wszystkie niezbędne kryteria, by być ocenioną jako rzetelny i wiarygodny organizator zakładów wzajemnych. Pierwszym argumentem niech będzie fakt, że spółka otrzymała licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności.

Po drugie – implementacja polityki Odpowiedzialnej Gry. Dzięki temu mechanizmowi wsparcia zdrowie psychiczne użytkowników serwisu jest chronione. Szczególnie osoby zaczynające przygodę z bukmacherką warto, aby poznały zagrożenia jakie niesie z sobą hazard. Po trzecie – dostęp do informacji. Na każdym poziomie korzystania z serwisu gracze otrzymują pełnię niezbędnych treści związanych z produktami i usługami. Reasumując: firma z tradycjami, która nie boi się wyzwań  nowoczesności. Doświadczony i wiarygodny bukmacher z jednym z najlepszych na rynku programów lojalnościowych.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

850 zł BONUS