mspy logo

mSpy Opinie

Zaktualizowano: 22/03/2023 Rynek
Autor Bartek Rakietowicz Autor 22/03/2023 Rynek
Informacje
Recommendation
Metody płatności MasterCard, American Express
Games Przeglądanie kontaktów
Mobile App
Languages Polish
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Oferta
66 zł za miesiąc

Visit

Bartek Rakietowicz
Bartek Rakietowicz
Redaktor Naczelny
Bartek Rakietowicz Redaktor Naczelny

mSpy: przegląd funkcji i opinii o aplikacji monitorującej telefony

Jak dobrze wiesz mSpy to aplikacja śledząca stworzona z myślą o rodzicach.

Jednak czy zapewnia 100% bezpieczeństwa?

Przetestowaliśmy apkę i okazało się, że umożliwia pełną kontrolę tego, jakie treści przegląda i z kim komunikuje się osoba, której urządzenie jest monitorowane. Sprawdź opinie o mSpy

 • Niska cena
 • Szybkie i bezpieczne zakupy
 • Łatwe i intuicyjne pobieranie
 • Szeroki zakres funkcji aplikacji
 • Family Kit
 • Brak możliwości nagrywania rozmów
 • Brak obsługi klienta po polsku

mspy opinie

 1. Jakie funkcje posiada mSpy i co wyróżnia ją na tle konkurencji?
 2. Sprawdź, zapoznaj się opiniami na jej temat i zdecyduj, czy warto wybrać właśnie to rozwiązanie!

Zalety i wady aplikacji mSpy. Polska opinia konsumentów.

Choć opinie o mSpy w Polsce są w większości pozytywne, a jej zalety znacznie przewyższają wady, warto poznać zarówno plusy, jak i minusy tego produktu. To pozwoli dokonać w pełni przemyślanego zakupu produktu.

Zalety mSpy

 • Klienci chwalą mSpy za stosunkowo niską cenę. mSpy nie jest za darmo, ale w porównaniu do innych konkurencyjnych rozwiązań wypada całkiem nieźle. Jest ona uzależniona od wybranego pakietu, a najtańsze rozwiązanie w promocyjnej cenie to koszt ok. 66 zł za miesiąc.
 • Zakup aplikacji mSpy nie wymaga od nas żadnych skomplikowanych czynności. Firma umożliwia wiele metod płatności, takich jak VISA, MasterCard, American Express, Paypal czy Bitcoin. To sprawia, że zakup produktu jest łatwy i w pełni bezpieczny. Co więcej, jest to także bardzo szybki proces, który trwa zazwyczaj około 2 minut.
 • W porównaniu z innymi aplikacjami monitorującymi, proces instalacji mSpy jest bardzo szybki i prosty i trwa zaledwie kilka minut. Dużą zaletą aplikacji mSpy jest to, że w przypadku urządzeń na iOS nie musisz wyłączać zabezpieczeń (tzw. jailbreak), aby monitorować urządzenie. Nie musisz nawet pobierać ani instalować aplikacji żadnych aplikacji. Jeśli chcesz natomiast monitorować smartfona na Androida, przydatna okaże się funkcja keyloggera. Aplikacja działa nawet jeśli nie wykonasz roota, czyli innymi słowy – nie wymaga ona konieczności nadania przez osobę monitorującą uprawnień administratorskich.
 • Pomocne wskazówki podczas instalacji – nawet jeśli nie należysz do miłośników nowych technologii, z pewnością nie powinieneś mieć problemów z zainstalowaniem tej aplikacji. W sieci spotkaliśmy się z wieloma opiniami, którzy polecali ją właśnie ze względu na niezwykle łatwy i zrozumiały proces instalacyjny.
 • Wymieniając zalety mSpy, nie możemy wręcz nie wspomnieć o funkcjonalności tego rozwiązania. Aplikacja posiada w zasadzie wszystkie najistotniejsze funkcje i opcje, jakie oferują dostępne na rynku aplikacje śledzące.
 • Rozbudowana pomoc biura obsługi – poza tym, że obsługa klienta jest dostępna 24/7, firma umożliwia kilka możliwości kontaktu w celu uzyskania pomocy.
 • Całodobowa obsługa klienta w kilku językach – firma oferuję profesjonalną i wielojęzyczną obsługę klienta 24/ 7. Obecnie aplikacja jest dostępna w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, portugalskim, tureckim, koreańskim, japońskim oraz arabskim.
 • Możliwość obserwowania więcej niż jednego urządzenia – z myślą o rodzicach, którzy chcą monitorować więcej niż urządzenie jednego dziecka, producenci mSpy przygotowali tzw. Family Kit. Jest to pakiet umożliwiający zainstalowanie aplikacji na trzech dowolnych urządzeniach.

Wady mSpy

 • Coraz więcej urządzeń monitorujących pozwala na nagrywanie oraz odsłuchiwanie rozmów wykonanych za pomocą monitorowanego urządzenia. Niestety, mSpy do nich jeszcze nie należy, dlatego jeśli zależy Ci na nagrywaniu – warto rozejrzeć się za innym produktem.

Czym jest mSpy?

mSpy to popularna aplikacja służąca do pełnej kontroli wybranych urządzeń mobilnych.

Pozwala na monitorowanie wiadomości tekstowych, połączeń, aktywności w mediach społecznościowych czy też lokalizacji GPS.

Została stworzona z myślą o rodzicach, którzy pragną czuwać nad bezpieczeństwem swoich pociech w sieci. Jednak korzystają z niej także m.in. pracodawcy, chcący kontrolować pracę zatrudnionych przez siebie osób.

mSpy należy do grupy programów Spyware, czyli oprogramowania szpiegującego. Jej działanie jest jednak w pełni legalne i dozwolone w naszym kraju.

Celem programu jest  zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym użytkownikom telefonów komórkowych i nie ma nic wspólnego z działaniami przestępców.

Kompatybilność mSpy

Rzesza zadowolonych klientów i dobre opinie na temat mSpy, to efekt między innymi tego, że program jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami opartymi na systemach iOS 6.0 i nowszymi oraz Android 4+. Zdaniem twórców mSpy, zadowolenie klienta jest dla nich najwyższym priorytetem.

Sprawdziliśmy to!

Badania opinii wskazują, aż 95% klientów deklaruje zadowolenie z tego produktu. To świetny wynik, który robi wrażenie i wzbudza zaufanie osób, które dopiero zastanawiają się nad kupnem tej aplikacji. Opinie o mSpy, w wyszukiwarce google to potwierdzają!

Alternatywa dla mSpy, czyli konkurencyjne rozwiązania o podobnym działaniu

Jeżeli funkcje lub cena mSpy nie spełniają naszych wymagań, warto zapoznać się z ofertami innych firm, oferujących podobne produkty. Oto lista alternatywnych rozwiązań:

Funkcje mSpy: monitorowanie i blokowanie niechcianych połączeń

mSpy pozwala kontrolować i – w razie potrzeby – ograniczać interakcję z osobami, z którymi nasze dziecko nie powinno się kontaktować. Wszystko za sprawą możliwości wyświetlania listy połączeń na urządzeniu docelowym.

Funkcja ta pozwala na:

Wgląd do przesyłanych wiadomości SMS

mSpy umożliwia monitorowanie wszystkich wiadomości tekstowych, jakie zostaną przesłane do lub z telefonu docelowego. Dzięki tej opcji rodzic może sprawdzić, do kogo jego dziecko wysyła SMS-y i w razie niebezpieczeństwa zapobiec komunikacji z tymi, którzy mogą mu zaszkodzić.

Funkcja ta pozwala na:

Odczytywanie wiadomości wysłanych poprzez komunikatory online i serwisy społecznościowe

mSpy zbiera świetne opinie, ponieważ poza SMS-ami, umożliwia także odczytywanie wiadomości wysyłanych i odbieranych za pomocą znanych komunikatorów i serwisów społecznościowych, takich jak:

Funkcja ta pozwala na:

Monitorowanie lokalizacji GPS i wyznaczanie bezpiecznych granic

Dzięki tej funkcji, rodzic może w każdej chwili sprawdzić, gdzie obecnie przebywa jego pociecha. Co więcej, mSpy daje także możliwość wyznaczenia bezpiecznych tras i miejsc, takich jak dom, szkoła czy dom sąsiada.

W momencie, kiedy dziecko zejdzie ze swojej standardowej trasy i przekroczy wyznaczone granice, rodzic otrzymywa natychmiastowe powiadomienie. To niezwykle ważna opcja, która jest kluczowa do zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszych i zapewnia mSpy świetne opinie w sieci.

Monitorowanie zainstalowanych aplikacji

Obecnie na rynku istnieje masa różnorodnych aplikacji. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne i stanowić wiele niebezpieczeństw dla dziecka. Dzięki mSpy można wybrać, z jakich aplikacji może korzystać dziecko. Funkcja ta przydaje się również pracodawcom, którzy nie chcą, aby na służbowych telefonach ich pracowników znajdowały się określone aplikacje, takie jak chociażby gry czy inne programy służące do rozrywki.

Wgląd do zdjęć i nagrań wykonanych oraz przetrzymywanych na urządzeniu docelowym

W dzisiejszych czasach nastolatkowie chętnie dzielą się zdjęciami czy też filmikami z codziennego życia. Takie materiały często prowokują jednak do wielu nadużyć. mSpy pomaga chronić dzieci przed zagrożeniami związanymi z pedofilią czy też cyberprzemocą.

Monitorowanie historii przeglądania w mSpy. Opinie.

Funkcja ta pozwala kontrolować, jakie strony internetowe odwiedza dziecko. Dzięki tej opcji rodzic może śledzić i przechowywać wszystkie aktywności z przeglądarki internetowej. Co więcej, aby chronić najmłodszych przed nieodpowiednimi treściami, istnieje także możliwość zablokowania wybranych stron oraz całych grup.

Odczytywanie treści wiadomości e-mail

mSpy zbiera dobre opinie, ponieważ między innymi umożliwia odczytywanie wszystkich maili, jakie prześle oraz otrzyma osoba, której urządzenie jest monitorowane.

Dostęp do kalendarza

mSpy śledzi każdą aktywność w kalendarzu na telefonie monitorowanej osoby. Jeśli dziecko dziecko wprowadzi nietypowy lub niepokojący wpis do kalendarza, rodzic zostanie o tym natychmiast powiadomiony. Dzięki temu będzie w stanie podjąć odpowiednie środki ostrożności i zapobiec wielu niebezpieczeństwom.

Wgląd do listy kontaktów

Za pomocą Panelu sterowania mSpy, można śledzić wszystkie nowe lub istniejące kontakty zapisane w telefonie docelowym.

Monitorowanie dodatkowych informacji o urządzeniu

Poza możliwością pełnej kontroli wiadomości, historii przeglądania czy też zainstalowanych aplikacji, mSpy pozwala również sprawdzić inne informacje dotyczące urządzenia docelowego. Należą do nich:

Dostęp do Panelu sterowania w mSpy app

Panel sterowania mSpy app pozwala w dowolnym momencie zdalnie przeglądać wszystkie monitorowane dane, takie jak kontakty, historię połączeń, lokalizację GPS i inne.

Generowanie raportów

Za pomocą Panelu sterowania, w mSpy można generować kompleksowe raporty w zależności od potrzeb: (np. podsumowujących wszystkie połączenia, wiadomości czy też lokalizację w wybranym przedziale czasowym).

Aplikacja umożliwia eksport danych do plików XLS i CSV. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku pracodawców, którzy monitorują telefon pracownika i dzięki niej mSpy zbiera wśród nich świetne opinie.

mSpy: cena

Koszt aplikacji zależy od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy. mSpy polecamy szczególnie rodzicom, którzy w przystępnej cenie chcą monitorować zachowanie w sieci więcej niż jednego dziecka.

Premium najbardziej się opłaca. Cena pakietów w Polsce.

Ceny podawane są w złotówkach i biorąc pod uwagę aktualne promocje, rozpoczynają się już od 66,16 zł za miesiąc (przy zakupie rocznej licencji). Najbardziej opłaca się pakiet mSpy premium

cena mSpy
Oferta / miesięczna opłata1 miesiąc3 miesiące6 miesięcyLicencja na rok
Basic119,99 zł237,99277, 99396,99
Premium277,99 zł475.99 zł
595.99674,89 / promocja – 15% cena promocyjna: 66,16 zł

Jak zainstalować urządzenie, czyli mSpy login

1. Zakup wybranego pakietu i rejestracja

Wybierz jedną z ofert mSpy i wypełnij formularz zamówienia. Dokonaj płatności i sprawdź, czy otrzymałeś na maila instrukcje dotyczące instalacji.

 1. Pobierz mSpy ze strony producenta i zainstaluj oprogramowanie.
 2. Wypełnij wszystkie pola, takie jak imię, kraj, itp.
 3. Dokonaj płatności za pomocą jednej z dostępnych metod.
 4. Kliknij na Wyślij zamówienie.
 5. Sprawdź, czy otrzymałeś na maila instrukcje dotyczące instalacji. Wiadomość powinna zawierać informacje, takie jak: szczegóły zamówienia, link do panelu sterowania, nazwa użytkownika i hasło. W mSpy login działa tylko po wpisaniu wszystkich informacji!

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu, możesz też skorzystać z darmowej tygodniowej wersji próbnej.

2. Instalacja i konfiguracja

Instalacja mSpy różni się w zależności od systemu operacyjnego urządzenia, które ma być monitorowane.

Uwaga! Funkcje Premium wymagają zrootowania systemu Android lub wykonania jailbreak’a na urządzeniu z systemem iOS. Innymi słowy – aby korzystać z rozszerzonych wersji, należy uzyskać pełny dostęp do smartfona, uzyskać prawa administratora i usunąć w nim zabezpieczenia.

Urządzenia na Androida:

Krok 1. Włącz nieznane źródła – aby telefon akceptował aplikację mSpy, musisz włączyć nieznane źródła w telefonie docelowym. Możesz to zrobić w Ustawieniach, klikając Zabezpieczenia i Włącz nieznane źródła. Następnie skopiuj link do pobrania i wklej go do przeglądarki internetowej.

mspy krok 1Krok 2. Przepisz hasło z obrazka i przejdź do pobierania, klikając przycisk Download – proces ten powinien zakończyć się w kilka sekund. Uzyskaj dostęp do pliku bt.apk i pobierz link. Na ekranie telefonu powinna pojawić się ikonka instalacji.

krok2 mspyKrok 3. Po uzyskaniu dostępu do pliku bt.apk zobaczysz ekran Update Service.

krok3 mspyKrok 4. Ten krok ma na celu uzyskanie zezwolenia na monitorowanie telefonu docelowego.Możesz wybrać wszystko, klikając Next, a następnie klikając Install.

krok 4 mspyKrok 5. Uwaga! Kiedy pojawi się komunikat ostrzegawczy, musisz kliknąć I understand and still want to install it, a następnie naciśnij przycisk Install Anyway.

krok 5 mspyKrok 6. Kiedy instalacja zostanie zakończona, uruchom program, klikając na przycisk Open.

mspy krok6Krok 7. Ukryj lub pozostaw widoczną ikonę mSpy – mSpy umożliwia pozostawienie ikony na telefonie docelowym lub jej ukrycie. Jeśli nie chcesz, aby użytkownik wiedział, że jego telefon jest śledzony, zaznacz opcję Icon is useless. I don’t need it. (czyli Ikona jest bezużyteczna. Nie potrzebuję jej).

mpsy krok 7Krok 8. Wpisz kod rejestracyjny – został on podany w przesłanej na maila instrukcji zaraz po zakupie produktu i naciśnij przycisk Complete Registation.

Urządzenia z systemem iOS

 1. Krok 1. Zainstaluj mSpy bezpośrednio z App Store – instalacja powinna rozpocząć się natychmiast po pobraniu aplikacji.mspy iphone
 2. Krok 2. przejdź do ekranu głównego i kliknij na ikonę mSpy.Krok 3. Zaakceptuj umowę licencyjną, klikając na przycisk Continue, a następnie Accept the License Agreement.
 3. Krok 4. Ukryj lub pozostaw widoczną ikonę mSpy – tak samo jak w przypadku instalacji dla systemu Android, możesz albo zachować lub ukryć ikonę na telefonie docelowym.
 4. Krok 5. Wpisz kod rejestracyjny – został on podany w przesłanej na maila instrukcji zaraz po zakupie produktu.
 5. Krok 6. Wybierz przycisk Zakończ rejestrację.

3. Rozpoczęcie śledzenia

Aby rozpocząć korzystanie z mSpy, należy zalogować się do Panelu sterowania, podając nazwę użytkownika i numer telefonu docelowego. Można to zrobić bezpośrednio za pomocą strony internetowej produktu.

mSpy: opinie konsumentów

mSpy stawia na klientów, dlatego cieszy się bardzo pozytywnym opiniami. Z jej usług korzystają ludzie z całego świata. Twórcy aplikacji podkreślają na swojej stronie, że posiadają aż 95% zadowolonych klientów. Przeglądając informacje i komentarze w sieci, wynik badania wydaje być wiarygodny. Ciężko jest znaleźć jakąkolwiek złą opinię na temat tej aplikacji. Jest ona wysoko oceniana na większości serwisów opinii, na których się znalazła.

Pochwały dotyczą głównie niezwykle łatwego i intuicyjnego procesu instalacji. Jest on o wiele mniej skomplikowany niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych. Kolejną często wymienianą zaletą jest pomoc biura obsługi oraz możliwość wykupienia asystenta pomagającego w instalacji. mSpy jest doceniana także za łatwość w obsłudze oraz sprawne działanie. Klienci nie mają zatem problemu, zarówno z zainstalowaniem, jak i późniejszym użytkowaniem aplikacji.

Podsumowanie. Czy warto wybrać mSpy?

Jak podają producenci mSpy, aż 18% użytkowników smartfonów to osoby pomiędzy 13 a 18 rokiem życia. Na młode osoby czyha wiele niebezpieczeństw, takich jak cyberprzestępcy, złodzieje czy nawet pedofile.

Mając pełną kontrolę nad tym, co robią, gdzie przebywają z kim się kontaktują, a także co przeglądają nastolatkowie, można uniknąć wielu tragedii. Warto więc zainwestować w aplikację monitorującą, która zapewni kontrolę i bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników smartfonów.

Dlaczego mSpy ma tak pozytywne opinie?

To, co przekonuje do mSpy to przede wszystkim opinie w sieci, które potwierdzają, że aplikacja ta jest naprawdę godna zaufania. Program posiada wiele różnorodnych i istotnych funkcji, a do tego jest stosunkowo tani w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami.

FAQ: mSpy

Czy mSpy to bezpieczny program? Opinie o mSpy na forum.

Tak, mSpy to w pełni bezpieczny i sprawdzony program. Na forach internetowych użytkownicy potwierdzają opinie producentów, że wszelkie dane wpisane przez użytkowników są chronione i specjalnie szyfrowane.

Ile kosztuje pobranie mSpy?

Cena mSpy jest uzależniona od pakietu, na jaki się zdecydujemy. Pobranie apki nic nie kosztuje, ale by mieć dostęp do najważniejszych funkcji, należy założyć konto basic lub premium. Sprawdź aktualny cennik. Ceny zaczynają się już od 66 zł za miesiąc.

Czy systemy spyware są legalne w Polsce?

W przypadku spyware: mSpy, czyli aplikacji do rozbudowanej kontroli rodzicielskiej, jest on w pełni legalne.

Czy mSpy jest za darmo?

mSpy nie jest za darmo: to aplikacja płatna. Istnieje jednak możliwość skorzystania z tygodniowej wersji próbnej.

Czy mSpy jest dostępny po polsku?

Obecnie mSpy nie jest dostępny po polsku.

Ile trwa instalacja mSpy?

Wszystko zależy od poziomu zaawansowania danego użytkownika. Najczęściej podawany czas instalacji mSpy to 3 do 5 minut.

Komentarze
 1. Doli pisze:

  Jak ukryć ikonę na iPhonie ?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Polecam kontakt z obsługą klienta mSpy, na pewno pomoże.

 2. Robert pisze:

  Witam, czy jest obecnie wsparcie techniczne w języku polskim, oraz pomoc w przeprowadzeniu procesu instalacji

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, niestety w przypadku mSpy nie ma polskiej obsługi klienta.

 3. Aga pisze:

  Czy trzeba wyłączać antywirusy by program działał poprawnie?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   mSpy powinien działać bez względu na programy antywirusowe, jednak zachęcam do kontaktu z supportem w celu upewnienia się. Pozdrawiam 🙂

 4. Mariusz pisze:

  Nie polecam w opisie jest napisane ze nie potrzeba interwencji osoby monitorującej, a podczas zaplacenia piszą-ze trzeba interweniować czyli 166zl w plecy a potem napisali przykro nam ze nasz strona zle podaję informacje
  Kolejne oszustwo

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dziękujemy za informację. W takim przypadku polecam dochodzić zwrotu pieniędzy.

 5. Beata pisze:

  Witam. W jaki sposób można zrezygnować z mSpy po zapłaceniu ?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Witam, proszę o kontakt z supportem mSpy, my niestety nie mamy doświadczeni a anulowaniem subskrypcji po opłaceniu.

 6. Beata pisze:

  Aplikacja jest beznadziejna. Nieczytelna oferta, łatwo się naciąć. Polityka zwrotu w ciągu 10 dni jest śmieszna. W zasadzie nie na powodu dla którego by się zgodzili na zwrot. Szkoda pieniędzy, żałuję że nie przeczytałam takiego komentarza wcześniej, zaoszczędziłabym pieniądze

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, opinie o mSpy są różne, wielu użytkowników chwali aplikację, dzięki za informację, przyjrzymy się uwagom i uwzględnimy w recenzji

 7. Anton pisze:

  Czy potrzebny jest dostęp fizyczny do telefonu który chcemy sprawdzić?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Nie powinien być, czy któryś z użytkowników będących na forum może potwierdzić tę informację?

 8. Jaroslaw pisze:

  Jak skorzystac z darmowego tygodnia w aplikacji?

  1. Michał Kareta pisze:

   Oferty promocyjne mogą ulegać zmianie. Po najświeższe informacje na ich temat najkorzystniej zgłosić się do obsługi klienta mSpy.

 9. Karyna pisze:

  Czy przy zakupie aplikacji na miesiąc czasu potem będą pobierane koszty z konta?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Dzień dobry, można zrezygnować z subskrypcji mSpy.

 10. Maciej pisze:

  Jaki numer wpisać jako numer docelowy mój czy numer który ma być śledzony. Po zainstalowaniu apki na iPhonie przed zakupem poproszono mnie o numer docelowy? Jaki mam wpisać

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, z pewnością support mSpy pomoże w rozwiązaniu tych wątpliwości

 11. Maciej pisze:

  Enter the phone number to track, mam wpisać numer który ma być sledzony

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Prosimy o kontakt z obsługą klienta mSpy w celu ustalenia szczegółów działania aplikacji

 12. Alek pisze:

  Witam, czy mspy odczytuję maile w trybie incognito? I czy potrzebne do tego rootowanie?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, polecam skontaktowanie się z supportem mSpy, oni są najlepiej zorientowani w dostępnych funkcjach programu

 13. Ania pisze:

  Czy jeśli na telefonie zostanie wgrany program a następnie zostaną zrobione ustawienia fabryczne to czy będzie on działał czy się skasuje?

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, skontaktuj się bezpośrednio z supportem mSpy, my wystawiamy jedynie recenzje, nie zajmujemy się obsługą techniczną programu

 14. Maciej pisze:

  To jak zrezygnować z subskrypcji skoro już tego nie potrzebuje a pobiera mi opłatę, a mail którego podałem przy rejestracji jest jakby nieaktywny

  1. Michał Kareta pisze:

   Dzień dobry. Proszę w takim razie skontaktować się z obsługą klienta mSpy. Powinna pomóc w rezygnacji z subskrypcji.

 15. Gosia pisze:

  Hej, jak mam zrezygnowac z subskrypcji??! Nie można się zalogować, usługa jest nieaktywna.

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, proszę skontaktuj się z supportem mSpy, na opinie.com publikujemy recenzje i opinie o firmach, nie jesteśmy z nimi związani.

 16. Przemek pisze:

  Proszę o przesłanie mi kompletnej informacji czy muszę mieć dostęp do telefonu docelowego

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Cześć, o szczegóły techniczne zapytaj proszę bezpośrednio support mSpy, to może zależeć od konkretnego przypadku i telefonu.

 17. Katarzyna pisze:

  Czy przy odsłuchiwaniu otoczenia na telefonie docelowym pokaże się jakaś informacja np zapali się wyświetlacz

  1. Bartek Rakietowicz pisze:

   Hej, proszę skieruj to pytanie bezpośrednio do mSpy. Ewentualnie może ktoś z naszych forumowiczów zna odpowiedź?

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

66 zł za miesiąc
Visit
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję