Noblebet logo

NobleBet Opinie

Zaktualizowano: 20/02/2023 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 20/02/2023 Rynek
Informacje
Bonus Tylko u nas!
Zasady i warunki Zakład Bez Ryzyka
obrót x6
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Kod promocyjny VIPBETCLICPL
Metody płatności Visa, MasterCard, Przelewy24, BLIK, Dotpay, Paysafecard
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
Betclic logo
Betclic Opinie
200 zł Bonus
Zakład bez ryzyka

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Weronika Hossa Recenzentka

NobleBet – opinie o nowym, legalnym bukmacherze!

NobleBet to jedna z dwóch marek spółki Polski Bukmacher Sp.z. o. o., która szturmem wdarła się na rodzimy rynek bukmacherski. Póki co, w internecie nie znajdziemy wielu opinii o NobleBet, a sam bukmacher nie rozpoczął jeszcze intensywnej kampanii marketingowej.

W tej recenzji omawiamy możliwości gry u tego bukmachera. Naszym zdaniem NobleBet jest bezpiecznym i godnym zaufania dostawcą gier, który oferuje wiele zakładów i ciekawe promocje. Warto, by każdy przekonał się o jego zaletach na własnej skórze.

 • legalna gra u licencjonowanego dostawcy usług bukmacherskich,
 • witryna w języku polskim,
 • profesjonalny, działający błyskawicznie support,
 • ciekawe promocje.
 • nieco skomplikowany bonus powitalny.

NobleBet – czy można zaufać temu operatorowi?

Gracze zazwyczaj podchodzą do nowych firm ze zdecydowaną rezerwą. Nic dziwnego – trudno jest zaufać marce, która nie kojarzy się nam z żadnym z dotychczasowych dostawców. Wpłata środków zawsze niesie za sobą pewne ryzyko, dlatego w naszych recenzjach staramy się jak najdokładniej prześwietlać każdego organizatora.

Na bezpieczną grę w NobleBet wpływa kilka czynników, a opinie o tym bukmacherze, choć w śladowych ilościach, zdają się to potwierdzać. Do najważniejszych zalet polskiej marki możemy z pewnością zaliczyć:

 1. Licencjonowanie przez Ministra Finansów RP. Dokument ten poświadcza, że firma jest zaufanym i legalnie działającym podmiotem. Marka legitymuje się pozwoleniem nr PS4.6831.28.2017.
 2. NobleBet korzysta z najpopularniejszych form płatności, dostarczanych przez międzynarodowe korporacje. Możemy więc być spokojni o wpłacone środki.
 3. NobleBet posiada szeroką ofertę zakładów – zarówno tradycyjnych, jak i zakładów na żywo.

Potężny bonus powitalny w NobleBet

Przyjrzyjmy się ofercie bonusu powitalnego bukmachera. Fora internetowe nie zawierają jeszcze zbyt wiele opinii na temat NobleBet i ich promocji, ale my już wiemy co w trawie piszczy.

Noblebet Bonus Powitalnt

Bonus powitalny już dawno przestał być miłym dodatkiem, podarowanym na początku współpracy. Bukmacherzy prześcigają się dzisiaj w oferowaniu jak najlepszych promocji, ponieważ doskonale wiedzą, że to prawdopodobnie pierwsze kryterium, które biorą pod uwagę niezdecydowani gracze.

Przed bukmacherem stoi jednak niełatwe zadanie. Musi on ustalić warunki promocji w taki sposób, aby podarowane pieniądze nie były zbyt łatwe do wypłacenia. W taki sposób powstają, nierzadko skomplikowane, systemy obrotu bonusem i zawiłe warunki wypłaty środków.

Warunki promocji powitalnej w NobleBet

Bonus powitalny w NobleBet, w przeciwieństwie do innych tego typu promocji, gwarantuje nam korzyści nie tylko po wpłacie pierwszego, ale aż trzech pierwszych depozytów! Musimy jednak pozostać czujni, ponieważ niespełnienie któregokolwiek z warunków przekreśla nasze szanse na dalsze zdobywanie darmowych środków. W tabeli poniżej przedstawiamy trzy progi bonusu, przygotowanego dla nowych graczy NobleBet.

Próg bonusu Maks. depozyt Maks. bonus
1. 800 zł 800 zł (100%)
2. 1600 zł 800 zł (50%)
3. 50 zł 50 z (100%)
 1. Aby spełnić warunki promocji w NobleBet, gacz zobowiązany jest, w przypadku pierwszego i drugiego progu, do stawiania określonych zakładów kombinacyjnych, o kursie przekraczającym 3,00.
 2. Nasza stawka zostanie pomnożona do takiej, która pozwoli na wygraną przysługującego nam bonusu.
 3. Trzeci próg, bukmacher dedykuje zakładom na zdarzenia w sportach wirtualnych.

Warunki bonusu powitalnego nie należą do najprostszych. Aby uniknąć nieporozumień i nie zaprzepaścić możliwości otrzymania darmowych środków, przed wpłatą pieniędzy sugerujemy zajrzeć do regulaminu promocji i sprawdzić aktualnie obowiązujące warunki.

Nie zapomnijcie też podzielić się własnymi wrażeniami. Wasze opinie na temat NobleBet są dla nas bardzo cenne.

Opinie o obrocie bonusu w NobleBet

Przyznane środki, poza przeznaczeniem ich na akumulowane zakłady o określonym kursie, musimy także w określony sposób obrócić.

Warunki obrotu mogą się zmieniać. Każdorazowo zachęcamy do zaglądania w zapisy regulaminu. Wszystkie warunki zostały tam przejrzyście rozpisane, co nie jest bez znaczenia – szczególnie, przy tak zawiłych zasadach.

Atrakcyjność bonusu w NobleBet

Bukmacher NobleBet znalazł się w czołówce firm, oferujących najciekawsze bonusy. Możliwość zdobycia dodatkowych środków do aż trzech depozytów na pewno skusi nowych graczy.

Trudność jednak polega na wygraniu pierwszego zakładu z mnożnikiem, od którego wszystko zależy.

Dalszy obrót środków bonusowych, biorąc pod uwagę konieczność postawienia jedynie czterokrotności depozytu, a także niezbyt wysoki, minimalny kurs (1,85), wydaje się dość prosty, ale nie możemy być tego zbyt pewni.

To dość nowatorski sposób nagradzania nowych graczy (promocja trwa od 16.09.2019 r.).

Jesteśmy bardzo ciekawi pierwszych opinii o NobleBet i ich bonusie powitalnym.

Promocje NobleBet: opinie graczy

Młoda, polska marka nie zapomina jednak o swoich stałych graczach (których szeregi dopiero się formują). Do dyspozycji osób, które skorzystały już z bonusu powitalnego, udostępnionych zostało kilka ofert specjalnych. Omówimy pokrótce każdą. Wszystkie dają nam dodatkowe możliwości. Doświadczeni gracze z pewnością znają niektóre z nich.

Cash-out w NobleBet

Znany sposób na zmniejszenie ryzyka. Spopularyzowany przez zagranicznych bukmacherów (głównie Bet365). W trakcie trwania zdarzeń, które postawiliśmy, bukmacher ocenia prawdopodobieństwo wygrania zakładu i proponuje nam wykupienie naszego kuponu.

Przykładowo: postawiliśmy na wygraną drużyny X, która w drugiej połowie meczu prowadzi dwoma bramkami. Do wygrania mamy 2000 zł. W tym momencie, bukmacher może zaproponować nam wypłatę 1500 zł i zamknięcie zakładu. Tego typu rozwiązanie zbiera bardzo dobre opinie, jesteśmy więc pewni, że sprawdzi się również w NobleBet.

Zakłady dotowane w NobleBet

Opracuj kupon, składający się z trzech, czterech, pięciu lub sześciu zdarzeń. Jeśli każde z nich zostanie poprawnie wytypowane, będziesz nagrodzony odpowiednią kwotą. Dokładną rozpiskę przestawiamy w tabeli poniżej.

Liczba zdarzeń Dodatek do wygranej
3 5%
4 10%
5 15%
6 20%

Minimalna stawka zakładu, który zakwalifikuje Cię do wzięcia udziału w promocji, to 50 zł. Minimalny kurs wynosi 2,50. Zdarzenia muszą odbywać się tego samego dnia.

W NobleBet: Ekstraklasa zwrot za 0:0

Możesz otrzymać do 50 zł zwrotu stawki za postawiony zakład w meczu polskiej ekstraklasy, jeśli rezultatem spotkania okaże się wynik 0:0.

Warto docenić tę promocję – w końcu taki wynik to częsty finał wielu potyczek. Nie mogliśmy znaleźć opinii o tej ofercie NobleBet, ale jesteśmy przekonani, że wielu z nas z niej skorzysta.

50 zł ekstra w NobleBet za 1000 zł obrotu

Jeśli przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli) wypracujesz łączny obrót minimum 1000 zł, to do 17:00 w poniedziałek otrzymasz specjalną nagrodę w wysokości 50 zł.

To miła promocja, która dla wielu graczy może okazać się wspaniałą niespodzianką. Do promocji kwalifikuje Cię stawianie zakładów z minimalnym kursem 2,20, co również nie powinno być trudne do osiągnięcia.

Czy w NobleBet otrzymamy FreeBet?

Freebet, czyli tzw. zakład bez ryzyka, to rodzaj promocji, dzięki której możemy postawić zakład na zdarzenie (zazwyczaj z ograniczoną kwotą oraz na określony rodzaj zakładu), a jeśli nasz typ okaże się nietrafiony – zostanie nam zwrócona całość lub część postawionej stawki.

Pewnym rodzajem freebetu jest w NobleBet zwrot za bezbramkowy remis w Ekstraklasie. Nie mamy jednak informacji, aby tego typu oferta została w jakikolwiek sposób poszerzona w najbliższym czasie.

Kod promocyjny w NobleBet

Kody promocyjne to prosty sposób aktywowanie dodatkowych, nierzadko ukrytych, promocji specjalnych. Są często spotykane u zagranicznych (głównie azjatyckich) bukmacherów, ale różne kody, które rzadko okazują się jednak prawdziwe, krążą po forach internetowych i portalach dla typerów.

NobleBet jest jeszcze zbyt młodą marką, aby korzystać ze specjalnie generowanych kodów, a ich promocje są na tyle czytelne i łatwo dostępne, że nie musimy przeszukiwać podejrzanych stron, by odszukać tajemniczy ciąg liter i cyfr.

Rejestracja konta w NobleBet

Rejestracja konta w NobleBet, podobnie jak w konkurencyjnych platformach, nie należy do trudnych.

Noblebet rejestracja 1

Kliknij przycisk Rejestracja w prawym górnym rogu ekranu głównego strony Noblebet.

Noblebet rejestracja krok 2

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL, po czym kliknij przycisk Idź dalej.

Noblebet rejestracja krok 3

Następnie podaj swój adres email oraz nazwę użytkownika, ustal hasło do konta Noblebet i zaakceptuj regulaminy. Na koniec kliknij przycisk Zakończenie rejestracji.

Szybka rejestracja

Dość nowatorskim rozwiązaniem, jest podzielenie rejestracji na dwa etapy. Szybka rejestracja pozwala na błyskawiczne utworzenie konta. Do przeprowadzenia tego skróconego procesu, będziemy potrzebowali podstawowego zestawu danych.

Całość nie powinna zająć nam więcej, niż dwie minuty. Będziemy jednak ograniczeni limitem postawionych stawek, który i tak nie należy do najmniejszych, a wynosi 5200 zł.

Pełna rejestracja

Pełna rejestracja będzie wymagała aktywacji konta za pomocą linka wysłanego na podany wcześniej adres e-mail. Będziemy także zobligowani do wpisania dokładniejszych danych osobowych i adresowych. Na końcu procesu nastąpi weryfikacja tożsamości użytkownika. Polega na przesłaniu skanów lub zdjęć dokumentów, o które zostaniemy poproszeni.

Po pierwszym zalogowaniu się do konta, pojawi się okno, w którym możemy zdefiniować limity dla naszej gry. Do wyboru będziemy mieli:

Licencja NobleBet

Spółka Polski Bukmacher Sp. z. o. o. otrzymała licencję na organizowanie gier hazardowych i zakładów wzajemnych 3. stycznia 2019 roku.

 1. Sygnowana jest numerem PS4.6831.28.2017
 2. Wraz z powstaniem marki NobleBet, spółka stworzyła także drugą markę bukmacherską pod nazwą OKBET, która również ma zezwolenie na prowadzenie legalnych działań w Polsce

Forum bukmacherskie o NobleBet

Ogromną zaletą powstałego niedawno bukmachera NobleBet jest posiadanie licencji.

Czy gra w NobleBet jest całkowicie legalna?

Marka NobleBet należy do niewielkiej grupy firm, które uzyskały licencję Ministra Finansów RP i mogą w pełni legalnie świadczyć usługi bukmacherskie na terenie Polski. Po zaostrzeniu zapisów ustawy antyhazardowej, wybór dostawców gier drastycznie zmalał.

Wpłaty i wypłaty w NobleBet

Do dyspozycji graczy, bukmacher przygotował aż siedem różnych metod płatności, aby każdy z nas mógł korzystać ze swojego ulubionego portfela internetowego.

Metoda płatności Prowizja Czas realizacji Minimalna kwota
Paymenticon 0% Natychmiast 10 zł
Przelewy24 0% Natychmiast 10 zł
Tpay 0% Natychmiast 10 zł
Dotpay 0% Natychmiast 10 zł
Dotpay Cards 0% Natychmiast 10 zł
blik 0% Natychmiast 10 zł
Paysafecard 0% Natychmiast 10 zł

Wypłaty

Niestety, wypłaty w NobleBet mogą odbywać się jedynie na dwa sposoby. Bukmacher pozostawia do dyspozycji graczy tradycyjny przelew na konto bankowe, a także przekaz środków za pomocą portfela internetowego Paymenticon.

W przypadku legalnie funkcjonującego bukmachera, nie powinniśmy przejmować się jednak wykonywaniem tradycyjnych przelewów. Nie grożą nam, w związku z tym, żadne nieprzyjemności prawne. Czas realizacji przelewu, o którym informujemy w tabeli, nie uwzględnia procesu akceptacji wypłaty przez centrum finansowe bukmachera. Proces ten może potrwać maksymalnie 7 dni.

Metoda płatności Prowizja Czas realizacji Minimalna kwota
Przelew bankowy 0% 2-3 dni robocze 25 zł
Paymenticon 0% Natychmiast 25 zł

Opinie o wpłacie depozytu w NobleBet

Wpłata pierwszego depozytu jest banalnie prosta. Cały proces składa się z kilku kroków, a dzięki witrynie w języku polskim, nawet osoby bez doświadczenia nie będą się stresować podczas wpłacania środków. Całą czynność pokażemy Ci w kilku krokach

Depozyt krok po kroku w Noblebet

W Noblebet wpłata jest bardzo prosta. Masz do wyboru kilka metod płatności. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1. Wybierz opcję Wpłata w prawym górnym rogu strony.

Wpłata 1 w NoblebetKrok 2. Wybierz metodę płatności i uzupełnij dane.

Wpłata 2 w Noblebet

Obsługa Klienta w NobleBet: opinie

Jakość obsługi klienta jest jednym z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę oceniając kolejne platformy. Trudno jest traktować poważnie firmę, która przyjmuje wpłaty na duże sumy pieniędzy, a jednocześnie nie odpowiada na nasze zapytania i nie pomaga rozwiązywać nam naszych problemów.

Na całe szczęście, support w NobleBet, zgodnie z jedną z opinii, które udało się nam znaleźć, działa na bardzo wysokim poziomie. Do dyspozycji mamy, tradycyjnie, trzy metody kontaktu: e-mail, czat na żywo i rozmowę telefoniczną. Z uwagi na fakt, że NobleBet jest polską firmą – porozmawiamy z konsultantami w naszym rodzimym języku.

Szybkość reakcji

Support NobleBet pracuje w godzinach 8:00-22:00 i jest to w zasadzie jedyna niedogodność. Jesteśmy jednak przekonani, że wraz ze wzrostem ilości zapytań, marka będzie chciała rozwijać dział obsługi klienta.

Reakcja na zadawane pytania, w godzinach pracy działu, jest wręcz błyskawiczna. Na czacie momentalnie pojawia się konsultant, mail z odpowiedzią przychodzi błyskawicznie, a na połączenie telefoniczne nie musimy długo czekać.

Jakość obsługi

Jakość obsługi klienta w NobleBet to coś, czego wielu bukmacherów mogłoby się uczyć od swojego młodszego kolegi. Profesjonalna, szybka pomoc i udzielenie jasnych odpowiedzi na zadawane pytania to tylko początek.

NobleBet – ogólne wrażenia z gry

Witryna internetowa NobleBet, zgodnie ze spotkaną na jednym z forów dyskusyjnych opinią, jest prosta i przejrzysta. Choć można jeszcze poprawić dostęp do kilku informacji i zaprojektować trochę nowych funkcjonalności, to strona na obecnym etapie rozwoju marki, jest jak najbardziej zadowalająca.

Dział obsługi klienta zrobił na nas ogromne wrażenie. Indywidualne podejście do każdego klienta, brak botów i automatycznych odpowiedzi, a także szybkość reakcji plasują NobleBet w czołówce bukmacherów z najlepszym supportem.

Promocje dostępne w NobleBet przypadną do gustu większości graczy. Każda z nich, oprócz bonusu powitalnego, jest bardzo prosta i niesie za sobą świetne funkcjonalności. Promocja dla nowych graczy może wydawać się nieco zagmatwana, ale dokładne przeczytanie regulaminu powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Warto to zrobić, ponieważ poszczególne jego zapisy mogą się zmieniać.

Pod względem wysokości kursów, NobleBet wypada przeciętnie. Trzyma się średniej. Zdarza mu się wybijać ponad konkurencję, ale kursy na dane zdarzenia trzymają się popularnych wartości.

NobleBet – opinie

Tworząc większość recenzji, staramy się zwracać uwagę na głosy użytkowników. W przypadków nowych firm, ilość opinii – jak w przypadku NobleBet – może być niewystarczająca, żeby ocenić nastroje. Mamy jednak nadzieję, że za kilka miesięcy fora dyskusyjne zapełnią się konstruktywnymi opiniami na temat polskiego dostawcy.

FAQ: NobleBet

Czy gra w NobleBet jest całkowicie legalna?

Tak, ten organizator otrzymał stosowne zgody i licencje. W związku z tym, może legalnie świadczyć usługi bukmacherskie dla graczy z Polski.

Czy NobleBet to polska firma?

Tak, NobleBet jest marką należącą do polskiej spółki Polski Bukmacher Sp. z. o. o.

Czy weryfikacja konta w NobleBet jest konieczna?

Tak, aby w pełni korzystać z konta w NobleBet, będziesz musiał poddać się procesowi weryfikacji Twojej tożsamości. Nie ma jednak powodów do obaw, czynność ta trwa zaledwie chwilę.

Czy w NobleBet występuje bonus powitalny?

Oczywiście! NobleBet, jak niemal każdy bukmacher, ma ofertę przystosowaną specjalnie dla nowych graczy. Przed skorzystaniem z promocji i wpłaceniem środków, koniecznie przeczytaj regulamin!

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję