okbet logo

OKbet Opinie

Ostatnia aktualizacja: 02/12/2022
Info
Bonus Tylko u nas!
Regulamin Zakład Bez Ryzyka
obrót x6
kurs min. 2.0
w ciągu 30 dni
Kod promocyjny VIPBETCLICPL
Metody Płatności Visa, MasterCard
Licencja Polska
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Najlepsza alternatywa
Betclic logo
Betclic
200 zł BONUS
Zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
10
Redaguję opinie dostawców gier online, by wskazać użytkownikom najlepsze oferty na rynku. Swoje oceny wystawiam na bazie merytorycznej wiedzy.

OKbet: legalny polski bukmacher

OKbet to druga marka firmy Polski Bukmacher Sp. z o.o. Jest to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, które dnia 3. stycznia 2019 roku uzyskało zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich online na terenie Polski pod dwoma markami: NobleBet i OKbet

Strona noblebet.pl została uruchomiona 20. września 2019 spotykając się z ciepłym przyjęciem graczy, natomiast na uruchomienie domeny okbet.pl wciąż jeszcze czekamy.

Plusy OKbet
 • Licencja Ministra Finansów RP,
 • Polski Bukmacher,
 • Legalny bukmacher.
Minusy OKbet
 • Nowy bukmacher na rynku,
 • Podatek 12 %,
 • Wciąż czekamy na otwarcie serwisu.

Bonus dla graczy OKbet: Opinie.

 • Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce został przerzedzony w 2017 roku z powodu wprowadzenia ustawy delegalizujące działalność podmiotów nieposiadających licencji.
 • Jednak oferta, jaką proponują legalni zagraniczni i polscy bukmacherzy jest na tyle atrakcyjna, że wejście na rynek nowej firmy nie jest proste.
 • Można się zatem spodziewać wysokiego bonusu powitalnego, którym OKbet będzie chciał przyciągnąć uwagę
 • Sugeruje to propozycja bonusowa Noblebet, a więc już istniejącego brokera zakładów bukmacherskich online, który należy do tego samego właściciela, co OKbet.

OKbet to bukmacher bez depozytu?

Zapowiedź pojawienia się nowego legalnego  bukmachera wzbudziła gorące dyskusje wśród polskich graczy.

 • Na temat bukmachera na forum wiele mówi się o możliwości gry bez depozytu
 • Niektórzy polscy bukmacherzy oferują możliwość obstawiania zakładów za niewielkie kwoty bez konieczności wpłaty środków.

Czy OKbet również będzie bukmacherem bez depozytu? Tego dzisiaj jeszcze nie wiemy, jednak z pewnością byłaby to dobra informacja dla graczy, którzy mieliby możliwość samodzielnego przetestowania brokera przed zainwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy.

Rejestracja w OKbet

Strona okbet.pl nie jest jeszcze dostępna, tak więc póki co nie znamy szczegółów dotyczących rejestracji w OKbet.

 • Bardzo możliwe, że podczas rejestracji będzie weryfikowana tożsamość zawodników.
 • Jest to standardowa praktyka stosowana przez bukmacherów internetowych, w przypadku OKbet tym bardziej prawdopodobna, przez wzgląd na przyznanie bukmacherowi polskiej licencji.
 • Jeżeli broker zdecyduje się na weryfikację tożsamości użytkowników, nie mamy pewności, kiedy procedura ta będzie się odbywać.
 • Przeważnie brokerzy umożliwiają przeprowadzenie weryfikacji już podczas rejestracji, natomiast bezwzględnie wymagają jej podczas wypłaty środków.
 

Czy OKbet jest w Polsce legalny?

Marka OKbet należy do firmy Polski Bukmacher Sp. z o.o., która z ramienia Ministerstwa Finansów uzyskała licencję na realizowanie internetowych gier hazardowych w Polsce. Wydarzenie to miało miejsce już początkiem 2019 roku

Dlaczego zatem OKbet nie rozpoczął jeszcze działalności?

 • Prawdopodobnie firma dopracowuje jeszcze soft i ofertę, a duża ilość czasu poświęcona tym działaniom dobrze wróży ich efektom.
 • Zwykle bukmacherzy wchodzący na rynek rozpoczynają właściwe przygotowania dopiero po wejściu na rynek, gdyż otrzymanie zezwolenia na prowadzenie działań nie jest wcale oczywistością.
 • Tym samym, uzyskanie statusu legalnego bukmachera w Polsce jest naprawdę wartościowe i pozwala obdarzyć brokera dużym zaufaniem.

Co to znaczy, że OKbet to legalny bukmacher?

Dnia 1 kwietnia 2017 w życie weszło rozporządzenie do ustawy, zgodnie z którym, aby bukmacher mógł w Polsce działać legalnie, niezbędne jest uzyskanie przez niego licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Brak stosownego dokumentu oznacza, że bukmacher działa niezgodnie z prawem.

W celu skutecznego egzekwowania przepisów stworzono Rejestr  Domen Zakazanych, który został uruchomiony 1 lipca 2017 i od tamtego czasu jest regularnie uzupełniany. Znajdują się w nim zablokowane domeny nielegalnych brokerów.

 1. Każdy bukmacher oraz inne podmioty oferujące gry hazardowe mogą w każdym momencie złożyć wniosek do Ministerstwa Finansów o udzielenie licencji.
 2. Jeżeli takową otrzymają, domena znika z Rejestru i zostaje odblokowana.
 3. Przypadek OKbet jest nieco inny, gdyż jest to nowy bukmacher, który nigdy nie miał okazji znaleźć się w Rejestrze.
 4. Od razu pojawia się na rynku jako legalny bukmacher.
Co wynika z legalności brokera OKbet?
Transparentność firmy
Pewność wypłaty
Gra zgodna z prawem
12% podatku od zakładu

OKbet ma wiarygodne opinie, ponieważ:

 1. Posiada licencję Ministerstwa Finansów
 2. Marka należy do polskiej firmy Polski Bukmacher SP. z o.o. o numerze KRS 0000687635
 3. Właściciel marki jest sponsorem znanego polskiego klubu piłkarskiego WKS Śląsk Wrocław
 

Wpłaty i wypłaty w OKbet. Opinie.

Podobnie jak w przypadku rejestracji, tego jak będą wyglądały wpłaty i wypłaty możemy się tylko domyślać.

 • Spodziewamy się jednak dostępności wielu metod płatności, ze względu na fakt, że OKbet to legalny bukmacher.
 • Tym samym broker nie powinien napotykać na żadne przeszkody prawne we wprowadzeniu poszczególnych metod depozytu i wypłaty.
 • Operatorzy serwisów chętnie współpracują z legalnymi podmiotami, gdyż nie naraża ich to na nieprzyjemny kontakt z wymiarem sprawiedliwości.
 • Gracze natomiast będą mogli bez obaw realizować transakcje bezpośrednio z poziomu konta bankowego, robiąc to bez obaw o łamanie prawa.
 

Oferta i kursy OKbet

Dzisiaj nie znamy jeszcze szczegółów propozycji OKbet, jednak z racji tego, że jest to polski bukmacherach, możemy się spodziewać bogatej oferty wydarzeń z rodzimego podwórka.

 • Z pewnością dostępnych będzie wiele lig piłki nożnej oraz innych sportów zespołowych
 • Dużą popularnością wśród graczy polskich i zagranicznych cieszy się również tenis ziemny. Stąd, niemal obowiązkowo, posiada go w ofercie każdy bukmacher online.

Bonus dla graczy w Noblebet

Noblebet.pl jest obecny na polskim rynku dopiero od połowy września 2019 roku, jednak już zdążył się wyróżnić. Przedstawił wyjątkowo atrakcyjną ofertę bonusu od pierwszego depozytu. Wybierz 3 bonusy od pierwszych 3 depozytów i zgarnij nawet  1650 zł. Brzmi ciekawie, prawda? To nie wszystko!  W ofercie siostrzanej marki bukmachera OKbet znalazły się bowiem:

 • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 zł
 • Bonus od drugiego depozytu 50% do 800 zł
 • Bonus od trzeciej wpłaty w postaci zakładu bez ryzyka na Sporty Wirtualne do 50 zł

Zakłady bukmacherskie na żywo

Niemal ze stuprocentową pewnością możemy założyć, że OKbet zaoferuje swoim klientom możliwość obstawiania wydarzeń na żywo. Gracze coraz chętniej zawierają zakłady na bieżące wydarzenia, przez co oferty w tym zakresie są poszerzane przez bukmacherów.

Zarówno polscy bukmacherzy jak i brokerzy zagraniczni działający na polskim rynku często udostępniają relacje wideo z wydarzeń sportowych. Nie wiadomo, czy usługa ta będzie dostępna również w OKbet. Jednak nawet jeżeli tak się nie zdarzy, prawdopodobnie będzie możliwość śledzenia relacji graficznych.

OKbet to bukmacher online dla graczy rekreacyjnych czy profesjonalnych? Opinie.

Niektórzy dokonują rozróżnienia na bukmacherów dla graczy rekreacyjnych i profesjonalnych. Jak będzie w przypadku OKbet? Czy będzie to bukmacher online, z którego usług skorzystają głównie gracze zawierający zakłady dla rozrywki, czy może profesjonaliści, którzy stawiają zakłady zgodnie z przyjętą strategią?

 • Trudno jednoznacznie orzec, choć pewne wskazówki sugerują, że oferta może przede wszystkim zadowolić graczy profesjonalnych i półprofesjonalnych
 • Wnioski te są wysnuwane głównie na podstawie analizy brokera Noblebet, a więc drugiego z bukmacherów należących do firmy Polski Bukmacher, który posiada bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych
 • Jednocześnie Noblebet nie udostępnia żadnych gier poza zakładami sportowymi
 • Niewykluczone jednak, że właściciel zdecyduje się na stworzenie alternatywnej marki, która będzie znacząco różnić się od tej, która już jest dostępna
 • Wymienimy teraz cechy charakterystyczne dla bukmacherów, którzy chcą pozyskać głównie graczy profesjonalnych, a  później wskażemy co najlepiej określa tych, którzy stawiają na rekreację.
 • Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie ocenić, czego należy się spodziewać po OKbet.
Cechy bukmachera dla graczy rekreacyjnych
Dużo relacji wideo z wydarzeń obstawianych na żywo
Dostęp do gier pozasportowych, takich jak bingo, poker, itp.
Bardzo przyjazny interfejs
Przyjazna aplikacja mobilna
Wysoki bonus na start
Cechy bukmachera dla graczy profesjonalnych
Wysokie kursy
Bogata oferta wydarzeń sportowych z niskich poziomów rozgrywkowych
Dostęp do statystyk sportowych

OKbet: opinie o kursach na zakłady bukmacherskie online

Oczywiście, jak na razie, możemy tylko przypuszczać, jakie będą oferowane przez OKbet kursy na zakłady bukmacherskie online.

Przynajmniej na początku działalności bukmachera powinny być one co najmniej tak wysokie jak u innych legalnych bukmacherów

Być może kursy okażą się nawet jeszcze bardziej atrakcyjne, w innym przypadku trudno będzie brokerowi pozyskać klientów, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie online u firm, którym ufają od lat.

Ponadto, niemal każdy bukmacher online, który działa w Polsce legalnie, oferuje kursy, które są wyższe niż średnia obliczana z uwzględnieniem podmiotów nielegalnych.

Wynika to ze spoczywającego na zalegalizowanych bukmacherach obowiązku pobierania 12% podatku od zakładu. Gdyby bowiem rzeczywista wysokość zakładów była aż o 12% niższa niż u konkurencji, nawet legalność zarejestrowanych bukmacherów mogłaby nie wystarczyć, aby zatrzymać klientów.

 

OKbet: opinie o bukmacherze

Gracze nie mieli jeszcze okazji, aby wypróbować OKbet, opinie dotyczą zatem tylko tego, czego możemy się spodziewać po nowym bukmacherze. Zawsze, gdy na rynku pojawia się nowy bukmacher forum zrzeszające miłośników zakładów internetowych ożywa. Tak też jest w tym przypadku.

Przeglądając dowolne forum bukmacherskie, natrafimy na zażartą dyskusję na temat spodziewanej oferty, wysokości kursów czy możliwości wypłat w OKbet. Użytkownicy wymieniają się przewidywaniami i spostrzeżeniami poczynionymi podczas gry na Noblebet. U bukmachera, należącego do tego samego właściciela co OKbet.

 • W kwestii Noblebet wysoko ceniony jest intuicyjny interfejs o wyjątkowej estetyce, której można się było spodziewać już po poznaniu “szlacheckiej” nazwy brokera.
 • Ponadto, doceniane są również: bogata oferta zakładów, transmisje wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie zakładów na żywo oraz szybkie wypłaty.
 • Czy na temat OKbet opinie będą tak samo dobre, gdy już wystartuje?
 • Możemy przypuszczać, że w wielu punktach OKbet będzie oceniany tak samo dobrze jak Noblebet, nie można jednak zapominac, że mimo wspólnego właściciela jest to mimo wszystko odrębna marka, zatem na pewno wystąpią pewne różnice.

FAQ: OKbet

Nie jest znana dokładna data uruchomienia OKbet. Twórcy przygotowują jeszcze platformę, jednak prawdopodobnie pojawi się ona jeszcze w 2019 roku.

Tak, OKbet to legalny bukmacher. Otrzymał od Ministra Finansów licencję na zawieranie zakładów bukmacherskich online.

Broker nie uruchomił jeszcze swojej platformy, dlatego wysokość kursów w OKbet nie jest jeszcze znana.

Tego jeszce nie wiemy. Dzisiejsze opinie o OKbet to tylko przewidywania dotyczące tego, jak będzie funkcjonował bukmacher. Z oceną i ewentualnym polecaniem gry u tego brokera należy zatem jeszcze zaczekać.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

gdpr
Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję