Skip to main content

PokerStars opinie

Rekomendacja
Bonusw ratach po 10$
Warunki1 depozyt min. 20$
21 dni na użycie freebetu
Metody płatnościVisa, MasterCard, Przelew bankowy, Trustly
WalutyEUR, GBP, USD
LicencjaMalta
Lubimy to
Oferta

30 $ BONUS

w ratach po 10$
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardPrzelew bankowyTrustly
1 depozyt min. 20$
21 dni na użycie freebetu

Ocena całościowa
4.5/5
Bartek Rakietowicz

PokerStars to prawdziwy gigant na rynku pokera online. Uważam, że to tutaj najlepiej zacząć swoją przygodę z grami karcianymi w internecie.

Zrecenzowano dnia
Bonus
88%
wysoki bonus początkowy
Strona internetowa
85%
nowoczesny interfejs
Mobile
90%
oryginalna aplikacja na Android
Licencja
70%
brak licencji MF RP
Bezpieczeństwo
90%
posiada wszystkie zabezpieczenia

PokerStars – opinie o wiodącej platformie pokerowej online

PokerStars to znana platforma pokerowa online, która zbiera dobra opinie i zrzesza miliony użytkowników. Firma posiada niezbędne licencje, które umożliwiają grę w wielu różnych państwach.

Gry na stronie PokerStars udostępniane są przez jednych z najlepszych dostawców, takich jak: Microgaming, QuickSpin, IGT czy Evolution Gaming. Na tej platformie pokerowej znajdziesz też ciekawe bonusy dla nowych graczy.

Sprawdź, co cię czeka, jeśli postanowisz wejść do świata PokerStars.

Plusy PokerStars
 • Bezpieczne metody płatności,
 • Szeroki wybór gier i turniejów,
 • Dopracowana aplikacja mobilna,
 • Wysokie bonusy i promocje.
Minusy PokerStars
 • Gra w PokerStars na terenie Polski może skończyć się karą,
 • Słabo rozwinięta obsługa klienta w języku polskim.

Bonus dla nowych graczy w PokerStars

PokerStars przygotował naprawdę solidne promocje dla swoich graczy. Oczywiście udostępnione są bonusy dla nowych użytkowników, ale firma stawia także na tych, którzy zdecydowali się zostać na dłużej.

pokerstars bonus

Bonus dla nowych graczy wynosi aż do 30$. Dodatkowo nie trzeba tej wpłaty dokonywać za jednym razem – możemy zrobić to w trzech transzach. Ważne jest, aby zmieścić się w regulaminowych 21 dniach.

Oprócz tego należy spełnić kilka warunków:

 • Bonus wypłacany jest w ciągu 6 kolejnych dni
 • W odpowiednie pole musisz wpisać THIRTY. Jeżeli bonusowej płatności dokonujesz „w ratach”, wpisuj kod za każdym razem.
 • Jeżeli podczas trwania promocji dokonasz jakiejś wypłaty środków, to nie będziesz już mógł wpłacić pieniędzy w ramach bonusu.
 • Bonusy wygasają po 21 dniach. Przepadną, jeśli nie uwolnisz ich w tym czasie.
Sprawdź Bonus w PokerStars

Jak uwolnić bonus powitalny?

Podczas gry na PokerStars będziesz gromadzić punkty. Aby uwolnić bonus, musisz uzbierać ich 20 razy więcej niż wynosi wpłacona przez ciebie bonusowa stawka. Premia będzie wypłacana w ratach po 10$ za każdym razem, gdy zgromadzisz na swoim koncie 200 punktów.

Na uwolnienie pełnej kwoty bonusu masz 120 dni.

Taka promocja dla nowych użytkowników dość mocno wpływa na fakt, że PokerStars zbiera dobre opinie. I nie ma się co dziwić – wymagania co do uwolnienia bonusu są dość duże, ale on sam wyróżnia się na tle konkurencji i przyciąga nowych graczy.

Dodatkowe pieniądze na grę w PokerStars

Oprócz tak dużego bonusu PokerStars oferuje nowym użytkownikom jeszcze jeden, choć nieco mniejszy. Jeżeli wpłaci się pierwszy depozyt na kwotę minimum 20$, to można otrzymać dodatkowe 30$ na grę. Należy tylko pamiętać o wpisaniu odpowiedniego kodu – THIRTY.

Dzięki temu można otrzymać następujące nagrody:

Dzień Nagroda Korzyści
1 10 biletów do Spin & Go o wartości 0.5$ Dziesięciokrotna szansa na wygranie nawet 5000$
2 Pięć biletów do Spin & Go o wartości 1$ 5 x szansa na wygranie nawet 10 000$
3 5 biletów do Spin & Go o wartości 1$ Pięć x szansa na wygranie nawet 10 000$
4 5$ bonusu Możliwość zagrania w dowolną grę
5 Pięć biletów do Spin & Go o wartości 1$ 5 x szansa na wygranie nawet 10 000$
6 5$ bonusu Możliwość zagrania w dowolną grę

Login i rejestracja konta w PokerStars

Rejestracja w PokerStars to raptem kilka prostych kroków.

PokerStars sports rejestracja

Wpisz swój adres e-mail, wymyśl nazwę i hasło.

rejestracja krok 2

Wyraź odpowiednie zgody.

1 / 2
 1. Wprowadź poprawny adres strony PokerStars. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, jednak „standardowy” link może być blokowany przez polskie łącze.
 2. Kliknij w link przenoszący do rejestracji. Teraz wystarczy, że poprawnie wypełnisz wszystkie formalności związane z rejestracją konta, nie zapomnij też o skanie dowodu tożsamości.
 3. Zaznacz chęć otrzymania bonusu. Jest to nawet zwrot o wartości 30$!

Czy PokerStars jest legalny?

Operatorem strony PokerStars jest TSG Interactive Gaming Europe Limited – firma zarejestrowana na Malcie, która jest licencjonowana przez Malta Gaming Authority. Dzięki temu może udostępniać grę na pieniądze i jest to zgodne z prawem.

Uczestniczenie w grach hazardowych przez osoby poniżej 18. roku życia jest ustawowo zabronione. PokerStars podkreśla to w swoim regulaminie, zgodnie z którym całe oprogramowanie i usługi firmy nie są przeznaczone dla niepełnoletnich.

Czy gra w PokerStars w Polsce jest zgodna z prawem?

W 2017 roku na polskim rynku hazardowym wprowadzono poważne zmiany w związku z nowelizacją ustawy hazardowej, której dokonano rok wcześniej. Oznacza to, że gra w pokera w PokerStars na terenie naszego kraju nie jest zgodna z prawem.

Nawet jeżeli nie uda ci się nic wygrać, to możesz ponieść przykre konsekwencje za samo uczestniczenie w takiej rozgrywce.

Dlaczego PokerStars jest wiarygodny?

 1. Serwis PokerStars prowadzony jest przez TSG Interactive Gaming Europe Limited. Jest to firma regulowana przez Malta Gaming Authority.
 2. Licencja o numerze MGA/B2C/213/2011 została przyznana tej spółce 1 sierpnia 2018 roku.
 3. Firma angażuje się w promowanie odpowiedzialnej gry, co pokazuje, że ma na uwadze dobro użytkowników.
 4. Generator liczb losowych używany przez spółkę jest certyfikowany przez Gaming Labs International.
 5. W 2017 roku PokerStars otrzymał certyfikat GamCare, co z pewnością miało wpływ na pojawiające się pozytywne opinie.

Czy gra w PokerStars jest bezpieczna?

PokerStars dopełnia różnych formalności i dba o to, by gra w pokera na ich stronie była bezpieczna. Misją grupy jest ochrona graczy przed negatywnymi skutkami hazardu. Firma dokonuje tego na wiele sposobów.

Przede wszystkim edukuje za pomocą różnych poradników i rozwiniętego modułu pytań i odpowiedzi. Na stronie możemy obejrzeć interaktywną prezentację na temat odpowiedzialnej gry i uzależnienia od hazardu.

Ponadto PokerStars udostępnia kilka funkcji, które pomagają zminimalizować zagrożenia związane z grą w pokera.

Weryfikacja wieku

Osoby niepełnoletnie nie mogą grać w PokerStars. Podczas zakładania konta należy zaznaczyć opcję, w której potwierdza się, że ma się ukończone 18 lat.

Osoba, która zafałszuje swoje dane dotyczące wieku może stracić wszystkie wygrane, a nawet spodziewać się jeszcze gorszych konsekwencji.

PokerStars chroni niepełnoletnich także przez to, że wszelkie działania reklamowe czy marketingowe skierowane są tylko dla tych powyżej 18. roku życia.

Jest to bardzo ważne, ponieważ jak wykazują badania, dzieci i nastolatkowie są dużo bardziej narażeni na negatywne skutki hazardu.

Wykluczenie z gry

Bardzo ważnym etapem dla każdego gracza jest ciągłe uświadamianie sobie, czy gra jest tylko formą rozrywki czy może zaczęła być czymś znacznie bardziej poważnym.

Na stronie PokerStars można znaleźć pytania, które pozwolą zorientować się we własnych odczuciach.

Jeżeli użytkownik zauważy u siebie problem z hazardem i będzie chciał całkowicie lub częściowo zablokować sobie dostęp do gry, to może to zrobić. Samowykluczenia można dokonać na swoim koncie.

Limity wpłat

Kolejnym elementem potwierdzającym, że PokerStars dba o dobre opinie, jest możliwość ustawiania limitów wpłat. Każdy użytkownik może indywidualnie ustalić stawkę, która będzie górną granicą, a system nie pozwoli na to, by wpłacić więcej.

Jest to dobry sposób na to, by utrzymywać kontrolę nad swoją grą.

Opinie o ofercie PokerStars

Oferta PokerStars jest dość mocno rozwinięta. Jako zalogowani użytkownicy dostajemy dostęp do kilku najpopularniejszych odmian pokera:

 • Omaha,
 • Texas Hold’em,
 • Five Card Draw,
 • Razz,
 • 7 Card Stud,
 • Spin & Go.

Porównując to do ofert innych poker roomów, trzeba przyznać, że PokerStars posiada szeroką gamę gier, co z pewnością wpływa na dobre opinie o tej firmie.

Turnieje

PokerStars udostępnia swoim użytkownikom także turnieje, których wybór jest naprawdę duży, a część z nich prowadzona jest cyklicznie. W ofercie znajdziemy m.in.:

 • Sunday Warm-Up – to cotygodniowy, niedzielny turniej. Aby przeczytać relacje i historie z minionych zdarzeń, wystarczy wejść na blog PokerStars.
 • Daily Bigs – to codzienne turnieje, gdzie wpisowe zaczyna się zaledwie od kilku dolarów.
 • Hot Turbo – to szybkie turnieje odbywające się przez cały tydzień. Wpisowe może wynosić kilka dolarów, ale może stanowić też całkiem wysoką sumę. Dzięki temu każdy gracz dostanie coś odpowiedniego dla siebie. Turnieje Hot Turno dobrze sprawdzą się dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Internetowa szkoła pokera w PokerStars

To, co wpływa na opinie o PokerStars, to na pewno wyróżnianie się na tle konkurencji przemyślanymi rozwiązaniami. Firma oferuje bowiem internetową szkołę pokera, która pozwoli każdemu zgłębić tajniki tej gry.

W PokerStars School znajdziesz różne poziomy zaawansowania. Celem nauki jest poznanie zagadnień teoretycznych, a także analiza różnych sesji gry.

Kursy w PokerStars School

W internetowej szkole pokera znajdziemy następujące kursy:

 • Podstawowy,
 • Zasadniczy,
 • Turnieje S&G,
 • Fixed Limit,
 • Turnieje MTT,
 • Omaha,
 • Nagrody w quizach,
 • Tutoriale.

Każdy z kursów zawiera podział na lekcje, które w łatwy i przystępny sposób pomagają zdobyć wiedzę na temat pokera.

Gra na żywo w PokerStars

Na stronie PokerStars widnieje sekcja Gra na żywo. Stamtąd możemy pokierować się bezpośrednio do jednego z dwóch wybranych poker roomów live.

Jednak co najważniejsze można wywalczyć sobie wyjazd na turnieje pokerowe odbywające się na całym świecie.

W PokerStars odbywają się kwalifikacje, które pozwalają na wyłonienie właściwych osób, które będą mogły wziąć udział w turnieju na żywo.

PokerStars – wersja mobilna strony

Wersja mobilna strony PokerStars na pierwszy rzut oka jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Na samej górze widzimy opcję logowania, a także wszystkie te kategorie, które są dostępne na stronie dla urządzeń stacjonarnych.

Na urządzeniach mobilnych (z systemem Android) takich jak smartfon czy tablet bez problemu można przeglądać stronę, a także blog PokerStars. Jednak dostanie się bezpośrednio do gry nie jest takie proste.

Tak jak na komputerach potrzebne jest specjalne oprogramowanie, tak tutaj również będziemy musieli pobrać dedykowaną aplikację. Bez niej nie jesteśmy w stanie nawet wpłacić depozytu.

W porównaniu do innych poker roomów czy kasyn internetowych, tak jak UniqueCasino, PokerStars wypada tutaj całkiem dobrze. Mobilna wersja strony jest przejrzysta, ale można by zwrócić większą uwagę na jej użytkowników i dodatkowo usprawnić korzystanie z niej.

Aplikacja na Android w Pokerstars

PokerStars udostępnia swoim użytkownikom aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. Dzięki temu gra jest możliwa praktycznie w każdych warunkach i nie musimy nawet mieć przy sobie komputera. To bardzo ważny element w przypadku poker roomów czy kasyn internetowych.

Aplikację do pobrania znajdziesz bezpośrednio na stronie lub po wpisaniu w wyszukiwarkę pokerstars android download. Pobieranie może zająć do kilku minut.

Wygląd i poruszanie się po aplikacji

Aplikacja jest przejrzysta i bardzo estetyczna. Pozwala na wykonywanie wszystkich interakcji w prosty sposób, a użytkownik jest w stanie bez problemu się po niej poruszać.

W aplikacji dostępne są turnieje czy gry stolikowe na wirtualne żetony. Mamy również wgląd w ustawienia naszego konta, a w razie potrzeby także możliwość skontaktowania się z obsługą klienta.

Metody płatności w Pokerstars

PokerStars udostępnia kilka różnych metod wpłat i wypłat środków. W swojej ofercie posiada zarówno te znane i często używane systemy, jak i takie, które dla niektórych osób mogą być nowością.

Warto zauważyć, że szybkie wpłaty dostępne są jedynie w wersji na komputer.

Wpłaty pieniędzy

Minimalna wartość depozytu wynosi 10$. PokerStars w Polsce oferuje następujące metody wpłat pieniędzy:

Metoda płatności Szybka wpłata
MuchBetter TAK
Visa TAK
Mastercard TAK
Trustly NIE
Neosurf NIE
ecoPayz NIE

Firma oferuje narzędzia, które pozwalają na ustawienie limitu wpłat. Każdy użytkownik może dokonać tego indywidualnie, dopasowując górną granicę do własnych potrzeb.

Taka funkcja jest jednym z przykładów zaangażowania w temat odpowiedzialnej gry, co przynosi PokerStars pozytywne opinie.

Wypłaty pieniędzy

PokerStars udostępnia użytkownikom cztery metody wypłat pieniędzy:

 • MuchBetter,
 • Visa,
 • Przelew bankowy.

W każdym przypadku należy pamiętać o przewalutowaniu, za które bank może pobrać dodatkową opłatę.

Wpłaty środków w PokerStars są bezpieczne

Kwestia wpłaty pieniędzy może niekiedy budzić pewne obawy, szczególnie jeśli są to wysokie kwoty. PokerStars jest jednak firmą renomowaną i znaną nie tylko w Polsce. Dzięki temu możemy być pewni, że z naszymi pieniędzmi nie stanie się nic złego.

Bezpieczeństwo i komfort wpłat

PokerStars dba o swoje dobre opinie, dlatego zapewnia użytkowników, że wpłaty środków na ich stronie są bezpieczne i bezproblemowe. Firma udostępnia:

 1. Szybkie wpłaty: To opcja szczególnie ważna w nagłych przypadkach, kiedy potrzebujemy, aby środki pojawiły się na naszym koncie natychmiast. W Polsce ta opcja jest dostępna dla takich metod jak MuchBetter, Visa i Mastercard. Dodatkowo użytkownicy mogą przelewać pieniądze między sobą, także bez zbędnego oczekiwania.
 2. Osobne konta: Wszystkie wpłacone przez graczy pieniądze znajdują się na osobnych kontach, z których PokerStars nie może korzystać na pokrycie własnych opłat. To gwarantuje, że w razie jakiejkolwiek nieprzewidzianej sytuacji, twoje środki są zawsze bezpieczne.
 3. Limit wpłat. Firma dba o to, by każdy z użytkowników grał odpowiedzialnie. Dlatego też daje możliwość indywidualnego ustawiania limitów wpłat środków na konto.
 4. Szybka wypłata. W każdej chwili możesz wycofać środki ze swojego konta na stronie PokerStars i mieć je z powrotem na koncie bankowym.

Wpłata pierwszego depozytu w PokerStars. Krok po kroku

Wpłaty pierwszego depozytu w PokerStars można dokonać jedynie poprzez dedykowany program na komputery stacjonarne lub aplikację na urządzenia mobilne.

Co zrobić, aby pobrać oprogramowanie? W zależności od tego na jakiej wersji językowej PokerStars jesteś, zobaczysz przycisk Download lub Pobierz. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami instalatora.

Poniżej możesz prześledzić proces wpłaty pierwszego depozytu krok po kroku, wykonany na urządzeniu stacjonarnym.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto.

PokerStars_wplata

Krok 2. Po prawej stronie zobaczysz przycisk „Kasjer”. Wybierz go.

PokerStars wpłataKrok 3. Zostaniesz przeniesiony do modułu płatności. Rozwiń okienko „więcej metod płatności”.

PokerStars wpłataKrok 4. Wybierz interesujący cię sposób wpłaty. Pamiętaj, że nie wszystkie muszą być dostępne w twoim kraju.

PokerStars wpłataKrok 5. Tak wygląda okienko płatności, jeśli zdecydujesz się dokonać tego za pomocą karty VISA. W tym miejscu możesz też wpisać kod bonusowy.

PokerStars wpłata

Opinie o obsłudze klienta w PokerStars

Obsługa klienta to nie jest coś, za co PokerStars może zbierać dobre opinie. W polskiej wersji językowej na stronie dostępny jest jedynie formularz, w treści którego można przesłać wiadomość.

Jak można się domyślać, w tym przypadku odpowiedź nie będzie natychmiastowa i może zająć trochę czasu.

 1. W niektórych krajach użytkownicy mogą liczyć na czat na żywo. To z pewnością jest jedna z wygodniejszych i szybkich opcji kontaktu
 2. Na tle konkurencji, która często udostępnia także całodobową infolinię, PokerStars wypada pod tym względem dość słabo.

PokerStars opinie 2021

Opinie o PokerStars można znaleźć w różnych miejscach, na przykład przeszukując blog związany z platformami pokerowymi czy kasynami online.

Na temat tej firmy można znaleźć naprawdę wiele i generalnie wszyscy zgadzają się co do jednego – PokerStars to gigant na rynku poker roomów.

 1. To najbardziej znana firma tego typu, która udostępnia swoim użytkownikom gry na najwyższym poziomie. Oprócz tego może pochwalić się szeroką gamą bonusów czy ciekawymi i często organizowanymi turniejami
 2. Do tego na stronie znajdziemy internetową szkołę pokera, która dostarcza wiedzy nie tylko początkującym graczom. Dużą zaletą firmy są także bezpieczne i sprawdzone metody płatności
 3. Jedyne, nad czym PokerStars mógłby popracować, to lepsza obsługa klienta w języku polskim

PokerStars FAQs

Tak. Rozgrywka w Pokerstars jest na prawdziwe pieniądze, chociaż możesz wcześniej wdrożyć się w działanie kasyna obserwując innych graczy i grając na wirtualną walutę.

Tak. Pokerstars posiada swoją aplikację na system Android.

Pokerstars net to strona z licencją maltańską, jednak nielegalna na terenie RP. Więcej informacji znajdziesz w naszej recenzji.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*