polski bukmacher logo

Polski Bukmacher Opinie

Zaktualizowano: 02/12/2022 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 02/12/2022 Rynek
Informacje
Bonus Sprawdź 1269 zł w STS
Zasady i warunki Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Oferta Polskiego Bukmachera jest ciekawa i skierowana w gust polskich graczy. Ciekawie wygląda również projekt uruchomienia dwóch odrębnych domen, które prawdopodobnie są skierowane do różnych kategorii odbiorców.
Weronika Hossa Recenzentka

Polski Bukmacher – opinie o najnowszym legalnym zakładzie bukmacherskim

W tym momencie trudno powiedzieć wiele o nowej firmie na polskim rynku. Sama spółka Polski Bukmacher powstała w sierpniu 2017 roku. Siedziba marki mieści się w Dąbrowie Górniczej. Powołany został już zarząd firmy, a w internecie krążą plotki, że Polski Bukmacher sp. z o.o. powiązany jest osobowo z LvBet. Jedno jest pewne – firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów, co oznacza, że jest w pełni legalnym podmiotem i może organizować zakłady bukmacherskie w internecie. Polski Bukmacher opinie dopiero zacznie zbierać po otwarciu strony, które prawdopodobnie nastąpi w tym roku.

Pomimo że trudno o bardziej szczegółowe informacje o tym bukmacherze, to postaramy się przewidzieć jego ofertę i sposób działania. O dokładną ocenę i wyrobienie sobie zdania o nowej firmie przyjdzie czas po oficjalnym uruchomieniu przez nią witryny internetowej.

Czy nowy Polski Bukmacher oferuje bonus na start?

Z pewnością wielu graczy zastanawia się, czy wraz z wejściem na rynek nowego bukmachera pojawią się również promocje. Nowy Polski Bukmacher bonus z pewnością przygotuje konkurencyjny, ponieważ musi wyróżnić się na tle aktualnej oferty innych firm bukmacherskich. Pomimo że wybór bukmacherów w naszym kraju nie jest bardzo szeroki, to jednak wiele firm ma już swoje ugruntowane pozycje, których nie zamierza tracić.

Poza tym Polski Bukmacher jest zupełnie nową marką, która nie jest znana szerokiemu gronu osób. Choć, jeżeli wierzyć plotkom, że ma powiązania z LvBet, z pewnością postara się o dobre wejście na rynek i poradzi sobie z początkowym brakiem popularności. Bonus od pierwszego depozytu to obowiązkowa propozycja, która jest w ofercie większości polskich firm bukmacherskich. Nie może jej zabraknąć, jeżeli Polski Bukmacher opinie chce mieć dobre.

Polski Bukmacher sp. z o.o. – co oprócz bonusu powitalnego?

Sam bonus powitalny do pierwszej wpłaty to za mało by przekonać do siebie wymagających klientów. Należy się zatem spodziewać, że serwis bukmacherski już w dniu swojego debiutu będzie posiadał także inne promocje. Pozwoli to w pełni wykorzystać jego potencjał i móc wyklarować sobie solidne miejsce na tle konkurencji. Ta nigdy nie śpi i także analizuje kwestie bonusów bardzo mocno, dając nowe możliwości swoim graczom.

Istotna jest również oferta promocyjna dla stałych graczy. W końcu nie sztuką jest pozyskać zwolenników, ale ich utrzymać. Polski Bukmacher opinie chce mieć przecież jak najlepsze, dlatego powinien podejść do klientów z dwóch stron. Z jednej starać się ich pozyskać, a z drugiej za wszelką cenę utrzymać. Dzięki temu, już w niedługim czasie po otwarciu, może stać się poważną konkurencją dla innych firm bukmacherskich.

Polski Bukmacher online – co znajdziemy w ofercie firmy?

Oferta nowego bukmachera na rynku jest jeszcze w powijakach, ale nie powinna ona odbiegać od konkurencji. Dla przykładu LvBet i BETFAN weszły przebojem na polski rynek. Czy tak samo będzie z nowym Polskim Bukmacherem online? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Jednak nie jest to wcale proste zadanie. By zdobyć zaufanie graczy trzeba mieć naprawdę atrakcyjną ofertę, która ulega ciągłemu poszerzaniu i doskonaleniu. Wydaje się oczywiste, że propozycje Polskiego Bukmachera na pewno będą obfitowały w rynki na piłkę nożną, bo to w końcu nasz sport narodowy, który cieszy się ogromną popularnością. Nie wyobrażamy sobie także, aby miało zabraknąć jakiegokolwiek wydarzenia ze świata tenisa, czy koszykówki. Miło będzie także przekonać się, jak bukmacher widzi obstawianie siatkówki, czy piłki ręcznej – szczególnie polskiej! Polacy uwielbiają też obstawiać sporty walki, więc zakłady boks i MMA: UFC, a także nasze rodzime KSW na pewno pomogłoby w zyskaniu popularności.

Ogółem na żadnej płaszczyźnie nowo zarejestrowani użytkownicy nie powinni być rozczarowani. Wiemy, że niełatwo jest zacząć od razu z bardzo bogatą ofertą, jednak, aby Polski Bukmacher opinie miał dobre i zrobił prawdziwą karierę, musi czymś zaskoczyć i zachęcić graczy. Możemy być pewni, że firma zaoferuje im coś extra, co przekona ich do gry na NobleBET oraz OKbet, czyli witrynach, które mają być prowadzone przez Polskiego Bukmachera online.

Powiązania Polskiego Bukmachera z LvBet

Jak wspominaliśmy na wstępie, nowy Polski Bukmacher łączony jest przez niektórych ze znanym na polskim rynku LvBet. Po głębszym zbadaniu tematu okazuje się, że przy ulicy Limanowskiego 10 w Dąbrowie Górniczej zarejestrowanych jest kilka firm. Co ciekawe, jedną z nich jest Las Vegas Power Energy Drink. Wszystko prowadzi zatem do bukmachera LVbet. Czyżby nowy bukmacher polski był nową spółką tej popularnej firmy?

Gdyby tego było mało trzeba dodać LVbet nie jest podmiotem o dużym bagażu doświadczenia. Firma powstała dopiero w 2016 roku. Dzięki dużym nakładom finansowym szybko jednak wskoczyła do czołówki podmiotów, które oferują legalne zakłady wzajemne w Polsce. Po co im nowy bukmacher polski, skoro LVbet radzi sobie naprawdę dobrze? Oczywiście chodzi o większy udział w rynku, a tym samym również zwiększenie dochodów z prowadzenia działalności w tej branży. Dwie nowe marki pozwolą spółce-matce zwiększyć udział w rynku o co najmniej kilka procent. Tutaj LVbet, o ile nasze domysły są słuszne, idzie podobną drogą, jak wiele zagranicznych czołowych firm w branży. Rekordziści mają pod sobą nie tyle kilka czy kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt marek bukmacherów czy kasyn.

Poza powyższymi domysłami, trzeba jeszcze dodać, że członkiem rady nadzorczej LvBet jest Agnieszka Wójtowicz, która jednocześnie zasiada w radzie spółki LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. Czy to wystarczający dowód, aby jednoznacznie przypisać Polskiego Bukmachera do LvBet? Wydaje się, że nie, ponieważ zdarzają się różne przypadki lasowe. Jednak możemy z pewnością napisać, że związek jest bardzo prawdopodobny.

Polski legalny bukmacher – kwestie legalności

Polski legalny bukmacher uzyskał licencję Ministerstwa Finansów na działanie jako bukmacher online w Polsce. Jest to najbardziej renomowana, a zarazem jedyna licencja, którą uzyskuje firma przed rozpoczęciem swojej działalności. Bez niej po prostu nie można organizować takich zakładów na terenie naszego kraju. Licencja bukmacherska o numerze PS4.6831.28.2017, została przyznana spółce w listopadzie 2018 roku jako 15. legalny bukmacher działający na terenie naszego kraju.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji Polskiego Bukmachera, może to zrobić na dwa sposoby:

Powyższe informacje są potwierdzeniem, że Polski Bukmacher działa w 100% legalnie, a po jego otwarciu możemy bez żadnych przeszkód rozpocząć stawianie zakładów za jego pośrednictwem. Kontrola państwowa wpływa również na stosowanie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń, dlatego nie musimy obawiać się o nasze dane i wpłacone na konto pieniądze i możemy założyć, że pod względem bezpieczeństwa Polski Bukmacher opinie będzie miał świetne. Dodatkowo, ponieważ firma posiada w pełni polski kapitał, możemy być spokojni o jej płynność finansową i wypłacalność. Wynika to z faktu, że łatwo będzie skontrolować finanse spółki przez ograny polskie.

Polski Bukmacher jest wiarygodny, ponieważ:

  1. Posiada licencję Ministerstwa Finansów i przeszedł już procedurę rejestracyjną, co oznacza, że spełnia kryteria wymagane przez państwo.
  2. Gwarantuje odpowiednią ochronę i daje możliwość bezpiecznego stawiania zakładów pod kontrolą odpowiednich organów.
  3. Jako legalny podmiot zarejestrowany w Polsce, będzie odprowadzał podatki od wygranych, zasilając tym samym budżet naszego kraju.
  4. Ma siedzibę w Polsce, co oznacza, że budżet również będzie polski, a co za tym idzie, bukmacher będzie w pełni wypłacalny.

Odpowiedzialna gra u Polskiego Bukmachera online

W temacie odpowiedzialnej gry przede wszystkim ważna jest prewencja. Szczególnie nowi użytkownicy powinni zapoznać się ze sposobami przeciwdziałania uzależnieniom. W dalszej kolejności bardzo ważne jest, aby dostrzec problem u siebie lub bliskich. Wstępnej analizie zdrowia psychicznego gracza, ma służyć udostępniony na stronie test. Jeśli dana osoba stwierdzi, że potrzebuje profesjonalnej pomocy można skorzystać z danych kontaktowych instytucji i organizacji podanych na stronie.

Dodatkowym zabezpieczeniem są limity. Zakładamy, że Polski Bukmacher opinie chce mieć jak najlepsze i w odpowiedni sposób przemyśli sprawę odpowiedzialnej gry, udostępni wartościowe informacje i zapewni bezpieczeństwo. Ważne jest wprowadzenie odpowiedniej zakładki na stronie lub umieszczenie informacji w formie pytań i odpowiedzi (FAQ).

Polski Bukmacher bez podatku?

Polski Bukmacher jest legalną firmą, która została zarejestrowana w Polsce i posiada odpowiednią licencję. Z powodu panujących regulacji prawnych jest on zobligowany do odprowadzania podatku od każdej wygranej. Zazwyczaj firmy bukmacherskie w naszym kraju przerzucają tę odpowiedzialność na gracza. W zasadzie trudno im się dziwić, jest to 12% wygranej kwoty, czyli bardzo wysoki koszt. Po zsumowaniu wszystkich wygranych może stać się zbyt obciążający dla bukmachera.

Nie jest powiedziane jednak, że Polski Bukmacher nie będzie chciał się wyróżnić na rynku. Polski Bukmacher bez podatku stałby się niesamowicie popularny, a wieść o tym, że w tej firmie gracz nie będzie musiał oddawać części wygranej posłuży na korzyść firmy. Być może spółka zdecyduje się na tak ryzykowny ruch? Jeżeli Polski Bukmacher opinie chce mieć świetne, to jest to jedna z dróg. Można wyobrazić sobie również czasowe promocje, podczas których podatek przerzucany jest na firmę. Możliwości jest wiele,  jednak o tym jak postąpi Polski Bukmacher, dowiemy się dopiero po oficjalnym rozpoczęciu jego działalności.

Polski legalny bukmacher – rejestracja

Zawsze w firmach bukmacherskich zanim  dokona się pierwszej wpłaty i otrzyma bonus powitalny, należy przejść pozytywną weryfikację konta. Jest to związane z regulacjami prawnymi i dostępnością zakładów tylko dla pełnoletnich użytkowników. Weryfikacja danych polega na wypełnieniu odpowiednich formularzy oraz przesłaniu skanów niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów i informacji, jak: dowód osobisty oraz nr konta w banku. Nie inaczej będzie przeprowadzał ten proces polski legalny bukmacher.. Procedurę można przedstawić zazwyczaj w dwóch krokach:

  1. Należy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Udostępnianie wrażliwych danych osobowych oraz konta wynika z umowy między organami państwa a organizatorem zakładów wzajemnych.
  2. Zarejestrowane koto w serwisie musi być również w odpowiedni sposób aktywowane. Procedura związana jest z przesłaniem niezbędnych dokumentów, które mają służyć weryfikacji tożsamości użytkownika serwisu.

Po uruchomieniu strony dokładnie sprawdzimy w jaki sposób poradzi sobie z właściwym wprowadzeniem formularza rejestracyjnego Polski Bukmacher. Jednak nie wydaje nam się, by w tej kwestii pojawiły się znaczące rozbieżności w porównaniu do innych firm działających na naszym rynku.

Nowy bukmacher polski – czego możemy się spodziewać po obsłudze klienta?

Ciężko w tym momencie powiedzieć więcej na temat obsługi klienta w nowym polskim bukmacherze. Jeżeli powiązania z LvBet okażą się prawdziwe, spodziewamy się, że Polski Bukmacher zadba o najwyższą jakość obsługi klientów.

Polski Bukmacher opinie będzie zbierał od zera, ponieważ jest zupełnie nowym podmiotem na polskim rynku. W związku z tym nie wystarczy, że wyróżni się ofertą, bonusami i promocjami. Musi również zadbać o odpowiednich konsultantów, którzy wdrożą wszystkich nowych klientów w funkcjonowanie tego zakładu. Oprócz infolinii pracującej w elastycznych godzinach, spodziewamy się również pytań i odpowiedzi w formie FAQ. To byłoby wielkie udogodnienie dla początkujących, a dobrze stworzony dokument pozwala wyczerpać większość początkowych problemów, z którymi osoby chciałyby zgłosić się do konsultanta.

Jakie metody płatności zaoferuje Polski Bukmacher?

Wraz z rozwojem firmy przydatne byłoby rozszerzanie oferty banków, wprowadzenie systemu BLIK i dodanie przynajmniej jednego pośrednika w typie PayU lub Dotpay. Nie wiemy jednak jak dokładnie będzie wyglądała polityka firmy w tym zakresie.

Nie ma wątpliwości, że Polski Bukmacher opinie chce mieć perfekcyjne już na początku. Być może właśnie dlatego zacznie od razu z bardzo szeroką ofertą metod płatności? Uważamy, że poniższe trzy sposoby wpłat zapewniłyby odpowiedni start bukmacherowi.

Metody płatności

Charakterystyka

Przelew natychmiastowy

Współpraca z zaufanymi pośrednikami, jak Tpay

Płatności mobile i klasyczne

Bezpieczne i popularne transakcje

BLIK

Współpraca z ponad 30. bankami w Polsce

Dedykowany płatnością mobile

Błyskawiczne i bezpieczne przelewy

Karta płatnicza

Płatności mobile i klasyczne

Bezpieczne i popularne transakcje

Noblebet i OKbet – dwa oblicza nowej firmy

Bardzo ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest wprowadzenie przez Polskiego Bukmachera jednocześnie dwóch odrębnych stron internetowych. Nowa firma będzie działała pod domenami noblebet.pl oraz okbet.pl. Z pewnością wielu graczy zastanawia się jakie jest podłoże takiej strategii?

Wydaje się, że Polski Bukmacher chce wyznaczyć sobie dwie odrębne ścieżki rozwoju. Okbet byłoby w takim przypadku ich podstawową platformą, skierowaną do jak najszerszej rzeczy klientów. Po drugiej stronie znalazłaby się domena Noblebet, która miałaby na celu zrzeszenie klientów premium. W ten sposób Polski Bukmacher wypełniłby jednocześnie dwie nisze na polskim rynku. Jednocześnie dał graczom możliwość swobodnego przepływu pomiędzy obiema stronami. Wydaje się, że jest to nowatorski pomysł, który może sprawić, że Polski Bukmacher opinie zbierze dobrze. Uważamy, że dzięki niemu rozwój marki pójdzie w ciekawym kierunku.

Aplikacja Polski Bukmacher – czy dostaniemy ciekawe rozwiązania na mobile?

Aplikacja na telefon to obecnie must have dla każdego bukmachera na europejskim rynku. Nie wyobrażamy sobie, żeby Polski Bukmacher nie udostępnił odpowiedniej apki graczom. Dopuszczalne jest rozpoczęcie działalności bez dedykowanej aplikacji, ale trzeba taką jak najszybciej dodać do swojej oferty. Inaczej Polski Bukmacher opinie będzie zbierał słabe i zostanie w tyle za konkurencją. Nie sądzimy jednak, aby tak się stało, szczególnie w przypadku, gdy potwierdzą się powiązania z LvBet. Firma ta świetnie wie jak wejść z przytupem na rynek i od samego początku zaskarbić sobie sympatię graczy.

Zdajemy sobie sprawę, że wypuszczenie aplikacji natywnej jest procesem czasochłonnym i zazwyczaj wymaga badania rynku. Niewykluczone jednak, że Polski Bukmacher będzie chciał mimo wszystko od razu spróbować swoich sił również na platformach mobilnych. Apka na Android i iOS może zapewnić dobry start i udany dalszy rozwój firmy.

Polski Bukmacher opinie i podsumowanie

W tym momencie nie znajdziesz jeszcze konkretnych recenzji i opinii usług świadczonych przez nowego bukmachera na polskim rynku. Wynika to z faktu, że po prostu Polski Bukmacher nie uruchomił jeszcze swojej oferty. Wiele interesujących nasz aspektów działalności nowej marki pozostaje pod znakiem zapytania. Możliwe, że Polski Bukmacher opinie będzie zbierał już niedługo, jednak nieznana jest dokładna data oficjalnego uruchomienia jego strony.

Cieszy nas, że na naszym rynku bukmacherskim pojawia się coraz więcej propozycji, ponieważ duża konkurencja jest zawsze pozytywną wiadomością dla klientów. Zachęcamy byś bacznie przyglądał się Polskiemu Bukmacherowi i nie przegapił dnia jego uruchomienia.

Polski Bukmacher FAQs

Czy Polski Bukmacher jest legalny?

Tak. Polski Bukmacher jest legalny, ponieważ uzyskał licencję Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie.

Jaki bonus oferuje Polski Bukmacher?

Polski Bukmacher nie przedstawił bonusu, ponieważ nie otworzył jeszcze strony. Można spodziewać się jednak, że będzie to promocja zbliżona do polskiej konkurencji.

Aplikacja Polski Bukmacher – czy można grać przez telefon?

Polski Bukmacher nie wypuścił jeszcze swojej aplikacji, ponieważ nie ma też strony głównej. Jednak jego związki z LvBet pozwalają przypuszczać, że szybko wyda swoją apkę na telefon.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję