Skip to main content

Pzbuk opinie

opinie.com™

500 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni
Rekomendacja
Bonus500 zł
Warunki bonusuBonus od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni
LicencjaPolska
Metody płatnościKarta płatnicza, Przelew bankowy, Dotpay, BLIK
WalutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Wsparcie po angielsku
Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2019

Ocena całościowa

96%

"Ciekawa oferta + wysoki Darmowy Zakład"

Bonus
90%
niewysoki bonus na tle konkurencji
Strona internetowa
100%
minimalistyczna i intuicyjna
Mobile
90%
dobra optymalizacja na telefon — brak aplikacji
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

Pzbuk opinie – poznaj nowy zakład bukmacherski na polskim rynku

Czy nowy bukmacher online proponuje grę na uczciwych zasadach, czy jest to jednak nabijanie graczy w butelkę? Do niedawna, niejedno forum bukmacherskie było miejsce rozgorzałej dyskusji na ten temat. Jesienią 2018 roku bukmacher otworzył stronę internetową. Z tego względu wszelkie spekulacje można przerwać i wprost odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy Pzbuk opinie będzie miał korzystne? Przeanalizowaliśmy ofertę bukmachera w całości. Wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim wiarygodność oraz wypłacalność spółki.

Polski rynek zakładów wzajemnych ma od niedawna najmłodszego bukmachera online. Spółka otrzymała licencję w lipcu 2018 roku. Nie czekając zbyt długo, już pod koniec września otworzyła serwis bukmacherski w internecie. Polskie Zakłady Bukmacherskie są jednak dobrze znanym operatorem w Polsce. Jak to możliwe?

Otóż, właściciel spółki Cherry AB to popularny organizator zakładów wzajemnych oraz gier losowych. Spółka-matka rodem ze Skandynawii jest popularnym operatorem takich serwisów, jak: Comeon! oraz cherrycasiono.com.
W Polsce Pzbuk zakłady może oferować, jak sama nazwa wskazuje, wyłącznie zakłady wzajemne. Jednak szeroki i wieloletni zakres doświadczenia Cherry AB w organizowaniu gry online, sprawia, że ich oferta jest warta uwagi. Opisaliśmy warunki promocji oraz zasady korzystania z portal bukmacherski Pzbuk, biorąc pod uwagę uczciwość proponowanych  przez firmę rozwiązań.

Sprawdź bukmachera Pzbuk

Pzbuk jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Ministerstwo Finansów RP udzieliło bukmacherowi licencji na prowadzenie działalności, latem 2018 roku. Firma od tego momentu podlega nadzorowi kontrolnemu organów państwa.
 2. Najmłodszy bukmacher online jest zarazem jednym z najbardziej doświadczonych. Cherry AB, skandynawska firma od wielu lat organizująca gry i zakłady w internecie, jest gwarantem światowych standardów świadczonych usług.
 3. Nowy polski bukmacher funkcjonuje jako spółka zarejestrowana w Polsce. Działając w świetle prawa, legalny bukmacher spełnia swój obowiązek opłacania podatków na rzecz państwa.
 4. Odpowiedzialna Gra Pzbuk to jeden z warunków, dzięki któremu serwis bukmacherski w internecie w ogóle może funkcjonować. Wdrożone zasady bezpiecznej gry na pieniądze są ewidentnym dowodem na czyste intencje bukmachera.

Serwis bukmacherski online wciąż się rozwija. Wszystkich zaskoczył fakt, że od chwili otwarcia portalu bukmacherskiego Obsługa Klienta jest niezawodna oraz dostępna dla graczy.

Pzbuk Bonus – 500 zł na start!

Bukmacher Pzbuk uruchomił swój serwis we wrześniu 2018 roku i od początku działalności oferuje atrakcyjną ofertę powitalną. Na początku było to freebet 50 zł, a teraz firma postanowiła pójść na całość! Zysk to nawet 500 zł od pierwszego depozytu!

Pzbuk bonus na start dla nowych graczy to doskonała zachęta do gry.

PZBuk bonus

Jaki bonus oferuje Pzbuk

Pzbuk bonus bukmacherski jest związany z rejestracją konta. Wystarczy założyć nowe konto w serwisie, by wziąć udział w promocji. Każdy kto przejdzie pozytywną weryfikację w systemie może otrzymać bonus na start, aż do 100%:

 • Wystarczy złożyć depozyt w kwocie minimum 100 zł lub maksymalnie 200 zł
 • Następnie należy obrócić bonusem min 4x z kursem min. 2,0 do 60 dni od momentu przyznania promocji powitalnej

Co musisz zrobić, by otrzymać bonus?

Do aktywacji bonusu wystarczy kilka prostych kroków,

 1. Zaloguj się w serwisie bukmachera. Bonus nie jest obarczony dodatkowymi kosztami ze strony gracza.
 2. Dodatkowe środki możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem minimalnym 2,0. Wygrana obejmuje kwoty ponad postawioną stawkę zakładu.
 3. Skorzystaj z promocji do 60 dni od aktywowania bonusu.

Pzbuk kod bonusowy

Zdarza się tak, że bukmacher na swojej stronie udostępnia kody bonusowe. Aby wykorzystać odpowiednie promocje, trzeba na bieżąco śledzić stonę zakładów bukmacherskich. Pzbuk kod bonusowy to szansa na dodatkowe pieniądze do stawiania zakładów lub inny zysk na gracza. Jego zdobycie zależy od odpowiednio częstego aktualizowania informacji o promocjach u bukmachera Pzbuk.

Pzbuk promocje dla aktywnych graczy

Pomimo, iż oferta bukmacherska Pzbuk – cherry online polska, dopiero nabiera kształtów można tu odnaleźć o wiele atrakcyjnych propozycji. Oprócz bonus bukmacherski na start, spółka przygotowała również premie dla aktywnych użytkowników serwisu.

Kombodoładowanie – 15% więcej do wygranej

Promocja Kombodoładowanie odnosi się do zakładów wielokrotnych przedmeczowych i pozwala na zwiększenie wygranej do 15% na kuponie. Wysokość premii zależy od ilości zdarzeń na kuponie:

 • zakład podwójny – 1% więcej do wygranej
 • zakład potrójny – 2% więcej do wygranej
 • 4-krotny – 3% więcej do wygranej
 • 5-krotny – 4% więcej do wygranej
 • 6-krotny – 5% więcej do wygranej
 • 7-10 krotny – 10% więcej do wygranej
 • 11-krotny i więcej – 15% więcej do wygranej

Oferta ta obejmuje ligi piłkarskie takie jak:

 • Premier League
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Ekstraklasa 
 • Bundesliga
 • Ligue 1
 • Serie A
 • La Liga
 • Ekstraklasa 
 • mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich
 • Liga Narodów
 • E-sport

Zasady promocji:

 1. max kwota wygranych na jednym kuponie – 10.000 GBP
 2. każde zdarzenie na kuponie wielokrotnym o kursie min. 1.2

Cash-out – zabezpiecz kupon

Promocja Cash-out pozwala graczowi na wypłatę części środków wpłaconych na kupon przed jego zamknięciem

Zgodnie z polskim prawem w przypadku wygranej powyżej kwoty 2280 zł pobierane jest 10% podatku. 

Komborakieta – do 30% bonusu na tenis 

Promocja Komborakieta odnosi się do zakładów wielokrotnych przedmeczowych i pozwala na zwiększenie wygranej do 30% na kuponie na wszystkie rozgrywki tenisa. Wysokość wygranej zależy od ilości zdarzeń na kuponie:

 • zakład podwójny – 2% więcej bonus
 • zakład potrójny – 5% więcej bonusu
 • 4-krotny –7% więcej bonusu
 • 5-krotny –10% więcej bonusu
 • 6-krotny – 15% więcej bonusu
 • 7-10 krotny – 25% więcej bonusu
 • 11-krotny i więcej – 30% więcej bonusu 

Zasady promocji:

 1. max kwota wygranych na kuponie – 5.000 EUR
 2. kurs min. każdego zdarzenia  na kuponie wielokrotnym – 1.50

Sklep gracza – program lojalnościowy 

Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody, darmowe zakłady i inne bonusy. Zdobądź dodatkowe punkty za następujące czynności:

 • rejestracja konta – 600 punktów 
 • codzienne logowanie – 25 punktów
 • zatwierdzone dokumenty – 1000 punktów
 • minimalna  wpłata 50 zł – 50 punktów
 • pierwsza wypłata –  100 punktów 

Promocja Sklep Gracza dotyczy zakładów:

 • pojedynczych
 • wielokrotnych
 • przedmeczowych
 • na żywo (LIVE)

Pzbuk rejestracja konta

Nim jednak dokona się pierwszej wpłaty i otrzyma bonus powitalny, należy przejść pozytywną weryfikację konta. Jest to związane z wypełnieniem odpowiednich formularzy oraz przesłaniem skanów niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów i informacji, jak: dowód osobisty oraz nr konta w banku. Jeśli cała procedura zakończyła się pomyślnie gracz otrzymuje od bukmachera punkty Pzbuk.

Punkty są elementem premii powitalnej oraz oferty dla aktywnych graczy serwisu online. Zabawa polega na ich zbieraniu, a później wymianie w sklep bukmachera. Punkty można wymieniać na bonusy, darmowe zakłady i jeszcze tajemnicze niespodzianki, które dział marketingu ma w zanadrzu. Oceniamy tę promocję bardzo pozytywnie, jak wszystkie programy lojalnościowe. Podnoszą one klasę serwisu i uwiarygadniają bukmachera w oczach użytkowników. Nastawienie na długofalową współpracę z klientem to zawsze jaskółka szczerych intencji.

Pzbuk – co trzeba zrobić, by poprawnie założyć konto?

Aby doładować konto należy zarejestrować się w serwisie bukmachera. Posiadając licencję ministerialną, bukmacher jest zobowiązany do szczegółowego sprawdzenia danych użytkowników serwisu:

Jedynie poprawne uzupełnienie i przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
Ponieważ Pzbuk działa w zgodzie z prawem, należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych i zaakceptować Regulamin.
Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie konta poprzez link aktywacyjny przesłany w mailu. Teraz już możesz wpłacić pierwsze pieniądze dowolną, ale dostępną metodą u bukmachera.
Zagraj kupon za min. 50 zł z kursem 1.8 lub większym, następnie zaloguj się ponownie na konto i odbierz darmowy zakład 50 zł
 1. Należy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Udostępnianie wrażliwych danych osobowych oraz konta wynika z umowy między organami państwa a organizatorem zakładów wzajemnych.
 2. Zarejestrowane koto w serwisie musi być również w odpowiedni sposób aktywowane. Procedura związana jest z przesłaniem niezbędnych dokumentów, które mają służyć weryfikacji tożsamości użytkownika serwisu.

Licencja Pzbuk – po prostu legalny bukmacher online

Dobrze rozpoznawalna w Polsce spółka Cherry AB, musiała wycofać się z polskiego rynku wiosną 2017 roku. Powodem była nowela ustawy o grach hazardowych, która w większości przypadków sprawiła, że zagraniczni bukmacherzy wycofali się z Polski. Tym większe było zaskoczenie latem 2018 roku gdy Cherry AB otrzymało licencję na prowadzenie działalności. Popularny bukmacher powrócił na polski rynek zakładów bukmacherskich w wielkim stylu pod nazwą Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Licencja Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Finansów RP wyraziło zgodę, by Polskie Zakłady Bukmacherskie organizowały gry na terenie Polski. Zgoda obejmuje zarówno działalność naziemną, jak i w internecie. Licencja bukmacherska o numerze PS4.6831.26.2017., została przyznana spółce w lipcu 2017 roku.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji Pzbuk, może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Po pierwsze, każdy legalny bukmacher online ma obowiązek opublikowania takiej informacji na swojej stronie internetowej. Nawet najlepszy bukmacher jest do tego zobligowany. Pzbuk zakłady ma notę informacyjną opublikowaną na stronie głównej swojego portalu.
 2. Drugim sposobem weryfikacji czy bukmacher uczciwy jest, można odwiedzić witrynę online Ministerstwa Finansów. Użytkownik znajdzie tam wykaz wszystkich zakładów bukmacherskich w internecie, które mają zgodę Ministerstwa na prowadzenie działalności.

Pzbuk opinie: dobre oceny z uwagi na bezpieczeństwo i wiarygodność

Pzbuk opinie, czy na pewno są dobre? To pytanie wciąż pojawia się tu i ówdzie na forum bukmacherskie. By znaleźć odpowiedź na to pytanie należy również sprawdzić stosunek bukmachera do regulacji Odpowiedzialnej Gry. Warunkiem otrzymania licencja bukmacherska jest również implementacja polityki Odpowiedzialnej Gry.

Nowy bukmacher w Polsce realizuje jej założenia bardzo skwapliwie. W serwisie bukmacherskim można odnaleźć informacje jak rozpoznać symptomy uzależnienia od gry. W jaki sposób uchronić siebie i bliskich od zagrożeń związanych z grą na pieniądze. Jak również gdzie szukać pomocy w razie wystąpienia obaw nadwrażliwości na hazard.

Pzbuk bukmacher – gwarancja odpowiedzialnej gry

Wiarygodność bukmachera jest dodatkowo wzmocniona kampanią Polityki Odpowiedzialnej Gry. Każdy licencjonowany bukmacher w Polsce ma obowiązek informowania i przestrzegania swoich graczy przed skutkami patologicznych skłonności. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Na stronie głównej oraz w zakładkach można bez problemu znaleźć dokumenty Odpowiedzialnej Gry. Znaleźć tam można wskazówki dotyczące tego, jak przeciwdziałać szkodliwym skłonnościom oraz gdzie szukać pomocy w razie rozpoznania u siebie symptomów nadmiernych skłonności do hazardu. Bukmacher spełnia wszystkie kryteria legalności i wiarygodności pod względem formalnym.

Program Lojalnościowy w Pzbuk. By móc wygrać trzeba grać.

Nowy polski bukmacher zaskoczył wszystkich swoim pojawieniem się. Nikogo jednak nie dziwi chęć pozyskania graczy serwisu online, dzięki ofercie Darmowy Zakład 50 zł na start. Nie ulega również wątpliwości, że uruchomiony z pierwszym dniem serwis bukmacherski wzbogacony o program lojalnościowy, jest świadectwem przemyślanej strategii bukmachera. Sprawdziliśmy czy promocja działa również w interesie graczy.

Sklep gracza – program lojalnościowy

Nowy bukmacher w internecie zyskuje coraz większa popularność. Jednym z powodów jest atrakcyjny program lojalnościowy. W tym serwisie punkty można zbierać niemal za wszystko. Każdy kto ma ochotę zapoznać się z ofertą bukmachera powinien to zrobić niezwłocznie, gdyż dodatkowe punkty za samą rejestrację w serwisie nie zdarzają się często.

Każdy zna mechanizm zbierania punktów bukmacherskich. Cała zabawa polega na zbieraniu punktów za określone działania w serwis bukmachera. Forum bukmacherskie rozgorzało dyskusją czy to w ogóle się opłaca. Otóż, zbierając punkty gracz nie traci nic. Natomiast dzięki posiadaniu punktów może tylko zyskać. Punkty Pzbuk można wymieniać na bonusy, darmowe zakłady oraz atrakcyjne nagrody. Wyjątkowymi na skalę Polski są warunki bukmachera, które należy spełnić, by zdobyć punkty Pzbuk:

 • rejestracja w serwisie
 • złożenie wszystkich niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów
 • codzienne pierwsze logowanie Pzbuk
 • pierwszy depozyt w miesiącu

Pzbuk bukmacher skuteczne metody płatności

Nowy bukmacher w Polsce nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia związane z transferem pieniędzy. Jest to wynikiem dużej konkurencji na wąskim rynku zakładów online. Pzbuk zakłady na samym początku działalności zainwestował w sprawdzone metody płatności. Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie Pzbuk zakłady to legalny bukmacher. W związku z tym można bez obaw udostępniać wszystkie niezbędne dane. Podawanie wrażliwych informacji wynika z zasad bezpieczeństwa i ochrony klientów.

Sprawdź bukmachera Pzbuk

 

PZBUK Płatność

Pzbuk wpłaty i wypłaty: sposoby płacenia u bukmachera

Bukmacher Pzbuk udostępnia dwie sprawdzone metody dokonywania płatności:

 • Dotpay
 • BLIK

Korzystanie z systemu płatności mobilnych BLIK uwiarygadnia bukmachera.

W ramach systemu jest zrzeszonych ok 30 polskich banków. Daje to firmie już na samym początku wiarygodnych partnerów płatności.
Ponadto Pzbuk online nie ma jeszcze dostępnych aplikacji natywnych. Dzięki opcji BLIK można bez problemu doładować konto gracza również z poziomu przeglądarkowej wersji strony. Płatności są w pełni chronione. Przede wszystkim legalny bukmacher jest pod ciągłym nadzorem organów kontrolnych. Ponadto najnowsze zabezpieczenia serwisu i ich aktualizacja, jak również posiadanie certyfikatu SSL, są chlebem powszednim spółki.

Widać wyraźnie, że Pzbuk postawił na jakość i zaufanie oraz stara się nie utrudniać graczom dokonywania płatności wielkim wachlarzem różnych opcji. Prawdopodobnie jednak powyższa oferta będzie ulegała rozszerzaniu, ponieważ trzeba przypomnieć, że Pzbuk to młody bukmacher na polskim rynku, a jego oferta i renoma nie są jeszcze w pełni rozwinięte. Pzbuk opinie ma jednak bardzo korzystne i staje się coraz popularniejszym zakładem.

Pzbuk kiedy zapłacimy podatek od zakładów?

Gdy spółka jest zarejestrowana w kraju i działa pod egidą Ministerstwa Finansów RP, płacenie przez nią podatków na rzecz państwa wydaje się oczywistą oczywistością. Powszechnie wiadomo, że 12% podatek od wygranej wprowadzony nowelą ustawy z kwietnia 2017 roku został przez bukmacherów przerzucony na użytkowników serwisu.

Nie jest tajemnicą, że Pzbuk, jako nowy bukmacher w Polsce, uczynił podobnie. Śladem innych firm bukmacherskich, owa spółka zautomatyzowała pobieranie podatku i ściąga ją systemowo z każdego wygranego kuponu.

Zatem gracze nie muszą się martwić czy wygrana jest sprzed czy po opodatkowaniu. Zawsze po. I to jest pewien problem, gdyż 12% to dużo. W porównaniu do innych państw europejskich – więcej niż przeciętna (w Niemczech podatek od wygranej w zakładach online wynosi 5%).

Pzbuk program lojalnościowy

W tak trudnych warunkach bukmacherzy robią co mogą, by wyjść obronną ręką z impasu i powstrzymać odpływ graczy do szarej strefy. Wziąwszy pod uwagę 10% podatek dla Urzędu Skarbowego od kwoty powyżej 2240 zł, robi się jeszcze mniej radośnie. Bukmacherzy nie załamują rąk wymyślają czasowe promocje, podczas których to spółki biorą na siebie częściową lub całkowitą opłatę podatku.

Pzbuk zakłady bukmacherskie rozwiązał sprawę następująco: wdrożył program lojalnościowy, dzięki któremu gracze zbierają punkty, które regularnie można wymieniać na bonusy lub darmowe zakłady. Działalność Pzbuk online w tym względzie służy graczowi i częściowo wynagradza konieczność opłaty wysokiego podatku od wygranej.

Zakłady mobile Pzbuk

Optymalizacja strony pod kątem dostępności na urządzenia mobilne jest bez wątpienia sukcesem Pzbuk w internecie. Polskie Zakłady Bukmacherskie mobile stworzyły kopię macierzystego serwisu bukmacherskiego.

Przeglądarkowa wersja serwisu bukmachera zachowuje wszystkie niezbędne funkcje. Jest czytelna i przejrzysta. Ponadto umożliwia płatności bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Wielkim atutem jest możliwość wykonywania bezpiecznych transakcji bezpośrednio z urządzenia mobile.
Wystarczy zalogować się do konta i przy  użyciu mobilnego systemu płatności BLIK, zrealizować zlecenie. Firma umożliwia bezpieczną obsługę serwisu również z urządzeń mobilnych.

Pzbuk aplikacja

Pzbuk otworzył serwis internetowy jesienią 2018 roku. Od samego początku umożliwił swoim graczom obstawianie na urządzenia mobilne. Należy podkreślić, że wypuszczenie aplikacji natywnej jest procesem czasochłonnym i wymaga badania rynku. Żaden nowy bukmacher online nie wchodzi na rynek od razu z gotową aplikacją. Formy sprawdzają zachowania użytkowników i znając ich preferencję tworzą projekt aplikacji.

Obsługa Klienta: profesjonalizm i dostępność

Obsługa klienta jest jednym z najczulszych papierków lakmusowych, które mówią o wiarygodności bukmachera. Szczególnie początkujący gracze muszą mieć pewność, że są w dobrych rękach. Rzetelne przygotowanie konsultantów oraz niezbędne informacje na stronie są priorytetowymi działaniami, by zdobyć zaufanie graczy.

PZBUK obsługa klienta

Otóż, przygotowanie Obsługi Klienta należy tu ocenić na najwyższym poziomie. Wynika to z faktu, iż tuż po otwarciu serwisu online bukmacher udostępnił graczom konsultantów serisu. Wobec wciąż niepełnej oferty spółki, takie działanie wydawałoby się nonszalancją. Jednak Pzbuk zakłady wziął sobie jako punkt honoru świadczenie rzetelnej informacji o produktach i usługach. Zazwyczaj firmy po prostu publikują garść dokumentów. Tutaj jest odwrotnie. Nim jeszcze powstał formularz FAQ już kompetentna obsługa klienta udziale wszystkich szczegółowych informacji. Jest to zdecydowanie nowa jakość na rynku bukmacherskim w Polsce. Zainwestowanie w tworzenie od samego początku relacji z  klientem poprzez:

 • Program lojalnościowy
 • Bezpośrednią Obsługę Klienta

Rokuje bardzo dobrze na dalsze działania spółki. Do dyspozycji graczy są ponadto: kontakt e-mail oraz Regulamin. Kontakt przez e-mail jest niezbędny do wyjaśniania bardziej skomplikowanych kwestii korzystania z usługi bukmacherskie.

Natomiast wartość Regulaminu trudno przecenić. Często gracze zapominają, że wszystkie relacje na poziomie bukmacher-typer są opisane właśnie tam. Jeśli użytkownicy nie chcą być rozczarowani współpracą z zakłady bukmacherskie online, najlepiej na samym początku, jeszcze przed postawieniem pierwszego kuponu, zainwestować trochę czasu i przeczytać go. Wiele spraw się rozjaśni, a jedno jest pewne: nowy bukmacher Pzbuk online, nie ma nic do ukrycia.

Wrażenia z gry w Pzbuk

Gra na pzbuk.pl jest nowym doświadczeniem z wielu możliwości, które oferuje polski rynek zakładów bukmacherskich online. Skandynawski właściciel portalu Cherry AB dołożył wszelkich starań, aby z jakości serwisu byli zadowoleni nawet najbardziej wymagający gracze.
Nie jest tajemnicą, że polskie zakłady bukmacherskie online dopiero rozpoczynają swoją działalność. Z tego względu oferta bukmachera jeszcze nie jest pełna, a na forum bukmacherskie wciąż zadaje się pytanie: Pzbuk opinie, czy na pewno są one dobre?

Pzbuk strona główna — intuicyjne rozwiązania

Propozycje bukmachera wciąż są rozbudowywane, jednak jakość wdrożonych rozwiązań nie pozostawia wątpliwości: Pzbuk wiarygodny bukmacher. Projekt kuponu przewiduje intuicyjną obsługę. Wystarczy parę kliknięć, by postawić zakład bukmacherski. Podobnie nawiguje się cały serwis internetowy bukmachera. Inżynierowie Pzbuk online doprowadzili do perfekcji funkcjonalność witryny.

 • łatwo przechodzi się z jednej zakładki do drugiej oraz intuicyjnie obsługuje podstrony,
 • opublikowane tabele i statystyki dają czytelny obraz obecnych oraz przyszłych rozgrywek,
 • witryna ułatwia planowanie oraz udostępnia możliwość wyboru rodzaju wyświetlanych kursów, jak na przykład: amerykański lub brytyjski.

Jest to przemyślana strategia i wynika z unifikacyjnego modelu stron internetowych Cherry AB. Są one skierowane do szerokiej publiczności z różnych państw. Wszystko wskazuje na to, że Pzbuk dąży do zaistnienia w światowej lidze serwisów bukmacherskich online.

Pzbuk opinie

W ostatnim akapicie musimy odpowiedzieć na pytanie postawione na samym początku tej recenzji: Pzbuk opinie, czy są one korzystne dla nowego bukmachera? W świetle zaprezentowanych argumentów werdykt nie może być inny niż: jak najbardziej. Nowy bukmacher w Polsce stwarza użytkownikom swojego serwisu unikatowe warunki gry. Dzięki Pzbuk online polska branża bukmacherska zyskała również nową jakość.

Przejrzyste zasady gry oraz czytelna szata graficzna są od wielu lat wizytówką Cherry AB. Skandynawska firma od wielu lat organizuje gry losowe oraz zakłady wzajemne. Doświadczony operator jest dobrze znany oraz lubiany wśród polskich graczy. Nie ma cienia wątpliwości, że nowy serwis bukmacherski, Polskie Zakłady Bukmacherskie, zapewnia najwyższy komfort gry.
Sprawdź bukmachera Pzbuk

Pzbuk bukmacher: wiarygodny i przystępny

W trosce o pełną wiarygodność portalu zadbano również o kompletny opis działalności serwisu, który można odnaleźć w opublikowanym Regulaminie. Jedną z najważniejszych kwestii jest całkowita legalność świadczonych usług. Spółka posiada licencję Ministerstwa Finansów RP na prowadzoną działalność bukmacherska online. Zgodnie z procedurami numer licencji oraz stosowna informacja jest również dostępna w serwisie online bukmachera. W kwestii wiarygodności ważne są również podatki.

Pzbuk zakłady odciąża częściowo kieszeń typera wprowadzając Pzbuk bonus oraz Pzbuk punkty. Dzięki tym rozwiązaniom koszty wysokiego, bo 12% podatku łatwiej opłacić.
Atrakcyjność programu lojalnościowego nie podlega kwestii. Jest to jedna z korzystniejszych ofert na rynku. Punkty można otrzymać już za samą obecność w serwisie bukmachera. Natomiast posiadacze konta nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo wrażliwych danych. Bukmacher Pzbuk posiada najnowsze zabezpieczenia serwisu, których gwarancją jest między innymi certyfikat SSL.

Poza wszystkimi wymienionymi do tej pory atutami należy dodać, że spółka jest po prostu wypłacalna. Gwarantuje to międzynarodowy kapitał oraz rękojmia Ministerstwa Finansów, które udzieliło jej zgody na prowadzenie zakładów online.

Plusy i minusy Pzbuk

Plusy

 • wprowadzenie nowości na polskim rynku
 • ciekawa oferta startowa
 • dobrze zoptymalizowana strona mobile
 • Darmowy Zakład bez konieczności wielkrotnego obracania

Minusy

 • stosunkowo mały wybór sposobów płatności
 • brak aplikacji na telefon
Sprawdź bukmachera Pzbuk

 

FAQ: Pzbuk - Polskie Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher Pzbuk opinie nadal zbiera ponieważ jest to wciąż stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, który w dalszym ciągu przebija się do świadomości graczy. Minusem w jego przypadku jest słaba szata graficzna, która odstrasza niektórych graczy, ale ogólne oceny są pozytywne.

Pzbuk nie ma już w swojej ofercie freebetu. Jednak gracz może zbierać tu punkty lojalnościowe, np. za rejestrację, weryfikację konta, wpłaty, zagrane kupony, codzienne logowanie, które potem ma szansę wymienić w sklepie gracza, m.in. na darmowy zakład.

Obsługa strony internetowej Pbzuk online nie sprawia żadnych problemów. Bukmacher powinien natomiast popracować nad jej szatą graficzną, bo na tle konkurencji wygląda zbyt ubogo.

Niestety, na razie Pzbuk nie ma swojej aplikacji natywnej. Można jednak być pewnym, że w przyszłości takowa powstanie, bo nikt nie wyobraża sobie dzisiaj gry bez korzystania przy tym z urządzeń mobilnych. Na razie użytkownicy Pzbuk muszą być cierpliwi, a gracze korzystający z tabletów lub smartfonów logować się na stronie przez przeglądarki internetowe. Na szczęście strona pzbuk.pl na telefonach działa wystarczająco płynnie.

Pzbuk nowym użytkownikom przygotował bonus powitalny w wysokości 150% od pierwszego depozytu, ale nie więcej niż 300 zł. Maksymalną wartość bonusu można odebrać przy wpłacie 200 zł lub więcej. Minimalna wartość depozytu, przy której przysługuje bonus to 100 zł (gracz otrzyma 150 zł bonusu). Aby skorzystać z bonusu powitalnego, gracz musi zweryfikować swój numer telefonu, dokonać depozytu oraz aktywować bonus podczas wpłaty. Przed wypłatą sumę depozytu i bonusu należy obrócić 4-krotnie w zakładach po kursie minimalnym 2.0. Czas na obrót depozytem i środkami bonusowymi to 60 dni.

Pzbuk nie ma kodu bonusowego. Po wpisaniu Chcąc skorzystać z promocji powitalnej, należy jedynie aktywować bonus podczas składania depozytu i mieć zweryfikowany numer telefonu.

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


500 zł BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu:
kurs min. 2.0, obrót x4
w ciągu 60 dni