Skip to main content

PZBuk Opinie

Lubimy to
Oferta

500 zł BONUS

Cashback
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: OP100
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
Przelewy24DotpayBLIKTpay

kurs min. 1.4
bez obrotu
w ciągu 60 dni
+ 20 zł darmowy bonus
z kodem bonusowym: OP100

Ocena całościowa
4.5/5
Weronika Hossa

PZBuk to stosunkowo nowy bukmacher online na polskim rynku. Uważam, że jego oferta cashback jest bardzo atrakcyjna. Poleciłbym tego buka początkującym graczom, którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z zakładami sportowymi.

Zrecenzowano dnia
Bonus
90%
niewysoki bonus na tle konkurencji
Strona internetowa
100%
minimalistyczna i intuicyjna
Mobile
90%
dobra optymalizacja na telefon — brak aplikacji
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

PZBuk opinie – nowy buk na polskim rynku

Czy bukmacher online PZBuk proponuje grę na uczciwych zasadach, czy jest to tylko nabijanie graczy w butelkę? Do niedawna niejedno forum bukmacherskie było miejscem rozgorzałej dyskusji na ten temat.

Jesienią 2018 roku bukmacher otworzył stronę internetową. Z tego względu, wszelkie spekulacje można przerwać i wprost odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy PZBuk opinie ma korzystne i jest wiarygodny?

Przeanalizowałam ofertę bukmachera w całości. Wzięłam pod uwagę przede wszystkim wiarygodność oraz wypłacalność spółki. Sprawdź, czy warto postawić na PZBuk?

Plusy PZBuk
 • 500 zł CASHBACK za samą rejestrację, podanie numeru telefonu i postawienie zakładu
 • Bardzo łatwe warunki do spełnienia
 • Darmowy Zakład bez konieczności wielokrotnego obracania
 • Szybki przelew pieniędzy na konto gracza
 • Ciekawa oferta startowa
 • Dobrze zoptymalizowana strona mobile
Minusy PZBuk
 • Niższy bonus od ofert ze złożeniem depozytu u konkurencji
 • Konieczność podania wszystkich danych osobowych i numeru telefonu
 • Stosunkowo mały wybór sposobów płatności

PZBuk Bonus – 500 zł na start!

Bonus
Sprawiedliwość bonusu 4/5
Odbierz bonus tutaj
Kwota bonusu 500 zł
Dostępny kod bonusowy OP100
Bonus bez depozytubrak
Bonus mobilny tak
Bonus VIP brak
Bonusy specjalne brak
Wartość całkowita 500 zł
Przymusowe bonusy brak
Dostępne dla zakładów wielokrotnych
Liczba obrotów bez obrotu
Kurs min. 1,4
Ważność bonusu 60 dni

Bukmacher PZBuk uruchomił swój serwis we wrześniu 2018 roku i od początku działalności oferuje atrakcyjną ofertę powitalną. PZBuk bonus na start dla nowych graczy to doskonała zachęta do gry.

PZBuk bonus bukmacherski jest związany z rejestracją konta. Wystarczy, że założysz nowe konto w serwisie i postawisz kupon, aby wziąć udział w promocji. Każdy, kto przejdzie pozytywną weryfikację w systemie, może otrzymać bonus na start.

bonus w PZBuk

Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 500 zł. Wystarczy tylko tyle. Nie musisz obawiać się przegranej, bo CASHBACK 500 zł uchroni Cię przed stratą pieniędzy. Przed wypłatą zwrotem musisz obrócić zaledwie 1-krotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.40.

UWAGA! Zwrot następuje zawsze, nawet gdy gracz wygra parę kolejnych kuponów, a następnie trafia na pierwszy rozliczony jako przegrany.

Plusy bonusu PZBuk
 • Promocja w postaci zwrotu gotówki
 • Niewymagające zasady
 • Długi termin ważności
Minusy bonusu PZBuk
 • Stosunkowo niska kwota całkowita

Jak odebrać bonus PZBuk krok po kroku

Do aktywacji bonusu wystarczy kilka prostych kroków:

Jak odebrać bonus

 1. Zarejestruj konto gracza.
 2. Użyj kodu bonusowego (KODBONUSOWY20K).
 3. Postaw zakład wielokrotny, by zgarnąć zwrot gotówki.
Istotne jest, że nie ma jakichkolwiek innych warunków do spełnienia! Spełnij proste zasady i zgarnij bonus.

Warunki obrotu bonusem

Ponieważ PZBuk oferuje w ramach promocji powitalnej zwrot gotówki, warunki obrotu bonusem niejako nie istnieją. Należy jedynie pamiętać, że:

 • Kurs minimalny zakładu to 1,4.
 • Bonus obowiązuje przez 60 dni.

Aby otrzymać bonus, dodatkowo przyda się dostępny u operatora kod bonusowy o treści KODBONUSOWY20K. Więcej o nim poniżej.

PZBuk kod bonusowy

Dzięki temu, że udostępniamy Ci kod bonusowy PZBuk, obstawianie zakładów będzie przyjemniejsze, bo oprócz standardowej oferty otrzymujesz coś ekstra. Po prostu uzupełnij formularz rejestracyjny wpisując: OP100 i odbierz darmowy zakład 20 zł!

Inne promocje

Pomimo iż oferta bukmacherska PZBuk – cherry online polska dopiero nabiera kształtów, można tu odnaleźć o wiele atrakcyjnych propozycji. Oprócz bonus bukmacherski na start spółka przygotowała również premie dla aktywnych użytkowników serwisu.

Mega Kurs

Zdarzenia dnia oznaczone specjalnym banerem z wyższym kursem, które możesz dodać do kuponów AKO lub zagrać w zakładach pojedynczych.

Kombo+

Nawet o 25% wyższe wygrane z zakładów wielokrotnych z minimum trzema zdarzeniami na kuponie. Oferta ważna dla wybranych dyscyplin i lig, a im więcej selekcji na kuponie, tym wyższy bonus (od 2 do 25%).

Klub VIP

Jeśli zostaniesz zaproszony do klubu VIP, możesz liczyć na specjalne bonusy, oferty promocyjne oraz konkursy, indywidualne podejście do gracza oraz ulepszony Sklep.”

Cashout

Opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Zakłady Kardio

Specjalna promocja dla aplikacji lub strony mobilnej, dla zakładów na czas zdobycia bramki.

Poza wspomnianymi powyżej, w PZBuk znajdziesz także promocje happy hours (np. gra bez podatku, więcej punktów lojalnościowych w danej godzinie) czy różne bonusy cashback.↓

PZBuk – rejestracja konta krok po kroku

Nim jednak dokona się pierwszej wpłaty i otrzyma bonus powitalny, należy przejść pozytywną weryfikację konta.

Jest to związane z wypełnieniem odpowiednich formularzy oraz przesłaniem skanów niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów i informacji, jak: dowód osobisty oraz nr konta w banku.

rejestracja w PZBuk

 1. Wypełnij wszystkie komórki w formularzu rejestracyjnym. Jedynie poprawne uzupełnienie i przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
 2. Zaznacz odpowiednie zgody. Ponieważ PZBuk działa w zgodzie z prawem, należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych i zaakceptować Regulamin.
 3. Aktywuj konto i wpłać pieniądze. Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie konta poprzez link aktywacyjny przesłany w mailu. Teraz już możesz wpłacić pierwsze pieniądze dowolną, ale dostępną metodą u bukmachera.
 4. Zadbaj o otrzymanie bonusu. Zagraj kupon z kursem 1.4 lub większym, w przypadku przegranej, otrzymasz zwrot do 200 zł.

Kilka słów o PZBuk

Polski rynek zakładów wzajemnych ma od niedawna najmłodszego bukmachera online. Spółka otrzymała licencję w lipcu 2018 roku. Nie czekając zbyt długo, już pod koniec września otworzyła serwis bukmacherski w internecie. Polskie Zakłady Bukmacherskie są jednak dobrze znanym operatorem w Polsce.

Jak to możliwe?

Otóż, właściciel spółki Cherry AB to popularny organizator zakładów wzajemnych oraz gier losowych. Spółka-matka rodem ze Skandynawii jest popularnym operatorem takich serwisów, jak: Comeon! oraz cherrycasiono.com.

W Polsce PZBuk zakłady może oferować, jak sama nazwa wskazuje, wyłącznie zakłady wzajemne. Jednak szeroki i wieloletni zakres doświadczenia Cherry AB w organizowaniu gry online, sprawia, że ich oferta jest warta uwagi.

Licencja PZBuk – po prostu legalny bukmacher online

Dobrze rozpoznawalna w Polsce spółka Cherry AB, musiała wycofać się z polskiego rynku wiosną 2017 roku.

Powodem była nowela ustawy o grach hazardowych, która w większości przypadków sprawiła, że zagraniczni bukmacherzy wycofali się z Polski.

Tym większe było zaskoczenie latem 2018 roku gdy Cherry AB otrzymało licencję na prowadzenie działalności.

Popularny bukmacher powrócił na polski rynek zakładów bukmacherskich w wielkim stylu pod nazwą Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Licencja Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Finansów RP wyraziło zgodę, by Polskie Zakłady Bukmacherskie organizowały gry na terenie Polski. Zgoda obejmuje zarówno działalność naziemną, jak i w internecie.

Licencja bukmacherska o numerze PS4.6831.26.2017., została przyznana spółce w lipcu 2017 roku.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji PZBuk, może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Po pierwsze, każdy legalny bukmacher online ma obowiązek opublikowania takiej informacji na swojej stronie internetowej. Nawet najlepszy bukmacher jest do tego zobligowany. PZBuk zakłady ma notę informacyjną opublikowaną na stronie głównej swojego portalu.
 2. Drugim sposobem weryfikacji czy bukmacher uczciwy jest, można odwiedzić witrynę online Ministerstwa Finansów. Użytkownik znajdzie tam wykaz wszystkich zakładów bukmacherskich w internecie, które mają zgodę Ministerstwa na prowadzenie działalności.

PZBuk opinie: dobre oceny z uwagi na bezpieczeństwo i wiarygodność

PZBuk opinie, czy na pewno są dobre? To pytanie wciąż pojawia się tu i ówdzie na forum bukmacherskie. By znaleźć odpowiedź na to pytanie należy również sprawdzić stosunek bukmachera do regulacji Odpowiedzialnej Gry. Warunkiem otrzymania licencja bukmacherska jest również implementacja polityki Odpowiedzialnej Gry.

Nowy bukmacher w Polsce realizuje jej założenia bardzo skwapliwie. W serwisie bukmacherskim można odnaleźć informacje jak rozpoznać symptomy uzależnienia od gry. W jaki sposób uchronić siebie i bliskich od zagrożeń związanych z grą na pieniądze. Jak również gdzie szukać pomocy w razie wystąpienia obaw nadwrażliwości na hazard.

PZBuk bukmacher – gwarancja odpowiedzialnej gry

Wiarygodność bukmachera jest dodatkowo wzmocniona kampanią Polityki Odpowiedzialnej Gry. Każdy licencjonowany bukmacher w Polsce ma obowiązek informowania i przestrzegania swoich graczy przed skutkami patologicznych skłonności.

Nie inaczej jest w tym przypadku.

Na stronie głównej oraz w zakładkach można bez problemu znaleźć dokumenty Odpowiedzialnej Gry. Znaleźć tam można wskazówki dotyczące tego, jak przeciwdziałać szkodliwym skłonnościom oraz gdzie szukać pomocy w razie rozpoznania u siebie symptomów nadmiernych skłonności do hazardu.

Bukmacher spełnia wszystkie kryteria legalności i wiarygodności pod względem formalnym.

Sklep gracza – program lojalnościowy 

Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody, darmowe zakłady i inne bonusy. Zdobądź dodatkowe punkty za następujące czynności:

 • rejestracja konta – 600 punktów 
 • codzienne logowanie – 25 punktów
 • zatwierdzone dokumenty – 1000 punktów
 • minimalna  wpłata 50 zł – 50 punktów
 • pierwsza wypłata –  100 punktów 

Promocja Sklep Gracza dotyczy zakładów:

 • pojedynczych
 • wielokrotnych
 • przedmeczowych
 • na żywo (LIVE)

PZBuk – co dają punkty?

Jeśli cała procedura zakończyła się pomyślnie gracz otrzymuje od bukmachera punkty Pzbuk.

Punkty są elementem premii powitalnej oraz oferty dla aktywnych graczy serwisu online. Zabawa polega na ich zbieraniu, a później wymianie w sklep bukmachera.

Punkty można wymieniać na bonusy, darmowe zakłady i jeszcze tajemnicze niespodzianki, które dział marketingu ma w zanadrzu.

Oceniamy tę promocję bardzo pozytywnie, jak wszystkie programy lojalnościowe. Podnoszą one klasę serwisu i uwiarygadniają bukmachera w oczach użytkowników.

Nastawienie na długofalową współpracę z klientem to zawsze jaskółka szczerych intencji.

Program Lojalnościowy w PZBuk. By móc wygrać trzeba grać.

Nowy polski bukmacher zaskoczył wszystkich swoim pojawieniem się. Nie ulega również wątpliwości, że uruchomiony z pierwszym dniem serwis bukmacherski wzbogacony o program lojalnościowy, jest świadectwem przemyślanej strategii bukmachera.

Sprawdziliśmy czy promocja działa również w interesie graczy.

Sklep gracza – program lojalnościowy

Nowy bukmacher w internecie zyskuje coraz większa popularność. Jednym z powodów jest atrakcyjny program lojalnościowy. W tym serwisie punkty można zbierać niemal za wszystko. Każdy kto ma ochotę zapoznać się z ofertą bukmachera powinien to zrobić niezwłocznie, gdyż dodatkowe punkty za samą rejestrację w serwisie nie zdarzają się często.

Każdy zna mechanizm zbierania punktów bukmacherskich. Cała zabawa polega na zbieraniu punktów za określone działania w serwis bukmachera. Forum bukmacherskie rozgorzało dyskusją czy to w ogóle się opłaca. Otóż, zbierając punkty gracz nie traci nic.

Natomiast dzięki posiadaniu punktów może tylko zyskać. Punkty PZBuk można wymieniać na bonusy, darmowe zakłady oraz atrakcyjne nagrody.

Wyjątkowymi na skalę Polski są warunki bukmachera, które należy spełnić, by zdobyć punkty Pzbuk:

 • rejestracja w serwisie
 • złożenie wszystkich niezbędnych do weryfikacji konta dokumentów
 • codzienne pierwsze logowanie PZBuk
 • pierwszy depozyt w miesiącu

PZBuk bukmacher skuteczne metody płatności

Nowy bukmacher w Polsce nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia związane z transferem pieniędzy. Jest to wynikiem dużej konkurencji na wąskim rynku zakładów online.

PZBuk zakłady na samym początku działalności zainwestował w sprawdzone metody płatności.

Należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie PZBuk zakłady to legalny bukmacher. W związku z tym można bez obaw udostępniać wszystkie niezbędne dane. Podawanie wrażliwych informacji wynika z zasad bezpieczeństwa i ochrony klientów.

Metody płatności w PZBuk

PZBuk wpłaty i wypłaty: sposoby płacenia u bukmachera

Bukmacher PZBuk udostępnia dwie sprawdzone metody dokonywania płatności:

 • Dotpay
 • BLIK

Korzystanie z systemu płatności mobilnych BLIK uwiarygadnia bukmachera.

W ramach systemu jest zrzeszonych ok 30 polskich banków. Daje to firmie już na samym początku wiarygodnych partnerów płatności.

Widać wyraźnie, że PZBuk postawił na jakość i zaufanie oraz stara się nie utrudniać graczom dokonywania płatności wielkim wachlarzem różnych opcji.

Prawdopodobnie jednak powyższa oferta będzie ulegała rozszerzaniu, ponieważ trzeba przypomnieć, że Pzbuk to młody bukmacher na polskim rynku, a jego oferta i renoma nie są jeszcze w pełni rozwinięte. PZBuk opinie ma jednak bardzo korzystne i staje się coraz popularniejszym zakładem.

PZBuk kiedy zapłacimy podatek od zakładów?

Gdy spółka jest zarejestrowana w kraju i działa pod egidą Ministerstwa Finansów RP, płacenie przez nią podatków na rzecz państwa wydaje się oczywistą oczywistością.

Powszechnie wiadomo, że 12% podatek od wygranej wprowadzony nowelą ustawy z kwietnia 2017 roku został przez bukmacherów przerzucony na użytkowników serwisu.

Nie jest tajemnicą, że PZBuk, jako nowy bukmacher w Polsce, uczynił podobnie. Śladem innych firm bukmacherskich, owa spółka zautomatyzowała pobieranie podatku i ściąga ją systemowo z każdego wygranego kuponu.

Zatem gracze nie muszą się martwić czy wygrana jest sprzed czy po opodatkowaniu. Zawsze po. I to jest pewien problem, gdyż 12% to dużo. W porównaniu do innych państw europejskich – więcej niż przeciętna (w Niemczech podatek od wygranej w zakładach online wynosi 5%).

PZBuk program lojalnościowy

W tak trudnych warunkach bukmacherzy robią co mogą, by wyjść obronną ręką z impasu i powstrzymać odpływ graczy do szarej strefy. Wziąwszy pod uwagę 10% podatek dla Urzędu Skarbowego od kwoty powyżej 2240 zł, robi się jeszcze mniej radośnie. Bukmacherzy nie załamują rąk wymyślają czasowe promocje, podczas których to spółki biorą na siebie częściową lub całkowitą opłatę podatku.

Pzbuk zakłady bukmacherskie rozwiązał sprawę następująco: wdrożył program lojalnościowy, dzięki któremu gracze zbierają punkty, które regularnie można wymieniać na bonusy lub darmowe zakłady. Działalność PZBuk online w tym względzie służy graczowi i częściowo wynagradza konieczność opłaty wysokiego podatku od wygranej.

Zakłady mobile PZBuk

Optymalizacja strony pod kątem dostępności na urządzenia mobilne jest bez wątpienia sukcesem PZBuk w internecie. Polskie Zakłady Bukmacherskie mobile stworzyły kopię macierzystego serwisu bukmacherskiego.

Przeglądarkowa wersja serwisu bukmachera zachowuje wszystkie niezbędne funkcje. Jest czytelna i przejrzysta.

Ponadto umożliwia płatności bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Wielkim atutem jest możliwość wykonywania bezpiecznych transakcji bezpośrednio z urządzenia mobile.

Wystarczy zalogować się do konta i przy  użyciu mobilnego systemu płatności BLIK, zrealizować zlecenie.

Firma umożliwia bezpieczną obsługę serwisu również z urządzeń mobilnych.

PZBuk aplikacja

PZBuk otworzył serwis internetowy jesienią 2018 roku. Od samego początku umożliwił swoim graczom obstawianie na urządzenia mobilne.

Od 2020 roku masz również możliwość korzystania z aplikacji mobile PZBuk! To świetna wiadomość dla wszystkich graczy lubiących stawiać zakłady przez telefon.

Apka jest prosta i przejrzysta i zapewnia naprawdę dobry komfort gry!

Obsługa Klienta: profesjonalizm i dostępność

Obsługa klienta jest jednym z najczulszych papierków lakmusowych, które mówią o wiarygodności bukmachera.

Szczególnie początkujący gracze muszą mieć pewność, że są w dobrych rękach. Rzetelne przygotowanie konsultantów oraz niezbędne informacje na stronie są priorytetowymi działaniami, by zdobyć zaufanie graczy.

obsługa klienta w pzbuk

Otóż, przygotowanie Obsługi Klienta należy tu ocenić na najwyższym poziomie. Wynika to z faktu, iż tuż po otwarciu serwisu online bukmacher udostępnił graczom konsultantów serwisu. Wobec wciąż niepełnej oferty spółki, takie działanie wydawałoby się nonszalancją. Jednak PZBuk zakłady wziął sobie jako punkt honoru świadczenie rzetelnej informacji o produktach i usługach.

Zazwyczaj firmy po prostu publikują garść dokumentów. Tutaj jest odwrotnie. Nim jeszcze powstał formularz FAQ już kompetentna obsługa klienta udziale wszystkich szczegółowych informacji. Jest to zdecydowanie nowa jakość na rynku bukmacherskim w Polsce. Zainwestowanie w tworzenie od samego początku relacji z  klientem poprzez:

 • Program lojalnościowy
 • Bezpośrednią Obsługę Klienta

Rokuje bardzo dobrze na dalsze działania spółki. Do dyspozycji graczy są ponadto: kontakt e-mail oraz Regulamin. Kontakt przez e-mail jest niezbędny do wyjaśniania bardziej skomplikowanych kwestii korzystania z usługi bukmacherskie.

Regulamin serwisu

Natomiast wartość Regulaminu trudno przecenić. Często gracze zapominają, że wszystkie relacje na poziomie bukmacher-typer są opisane właśnie tam.

Jeśli użytkownicy nie chcą być rozczarowani współpracą z zakłady bukmacherskie online, najlepiej na samym początku, jeszcze przed postawieniem pierwszego kuponu, zainwestować trochę czasu i przeczytać go.

Wiele spraw się rozjaśni, a jedno jest pewne: nowy bukmacher Pzbuk online, nie ma nic do ukrycia.

Wrażenia z gry w PZBuk

Gra na pzbuk.pl jest nowym doświadczeniem z wielu możliwości, które oferuje polski rynek zakładów bukmacherskich online. Skandynawski właściciel portalu Cherry AB dołożył wszelkich starań, aby z jakości serwisu byli zadowoleni nawet najbardziej wymagający gracze.

Nie jest tajemnicą, że polskie zakłady bukmacherskie online dopiero rozpoczynają swoją działalność. Z tego względu oferta bukmachera jeszcze nie jest pełna, a na forum bukmacherskie wciąż zadaje się pytanie: Pzbuk opinie, czy na pewno są one dobre?

PZBuk strona główna — intuicyjne rozwiązania

Propozycje bukmachera wciąż są rozbudowywane, jednak jakość wdrożonych rozwiązań nie pozostawia wątpliwości: PZBuk wiarygodny bukmacher. Projekt kuponu przewiduje intuicyjną obsługę. Wystarczy parę kliknięć, by postawić zakład bukmacherski.

Podobnie nawiguje się cały serwis internetowy bukmachera. Inżynierowie PZBuk online doprowadzili do perfekcji funkcjonalność witryny.

 • łatwo przechodzi się z jednej zakładki do drugiej oraz intuicyjnie obsługuje podstrony,
 • opublikowane tabele i statystyki dają czytelny obraz obecnych oraz przyszłych rozgrywek,
 • witryna ułatwia planowanie oraz udostępnia możliwość wyboru rodzaju wyświetlanych kursów, jak na przykład: amerykański lub brytyjski.

Jest to przemyślana strategia i wynika z unifikacyjnego modelu stron internetowych Cherry AB.

Są one skierowane do szerokiej publiczności z różnych państw. Wszystko wskazuje na to, że PZBuk dąży do zaistnienia w światowej lidze serwisów bukmacherskich online.

PZBuk opinie

W ostatnim akapicie musimy odpowiedzieć na pytanie postawione na samym początku tej recenzji: PZBuk opinie, czy są one korzystne dla nowego bukmachera? W świetle zaprezentowanych argumentów werdykt nie może być inny niż: jak najbardziej. Nowy bukmacher w Polsce stwarza użytkownikom swojego serwisu unikatowe warunki gry. Dzięki PZBuk online polska branża bukmacherska zyskała również nową jakość.

Przejrzyste zasady gry oraz czytelna szata graficzna są od wielu lat wizytówką Cherry AB. Skandynawska firma od wielu lat organizuje gry losowe oraz zakłady wzajemne. Doświadczony operator jest dobrze znany oraz lubiany wśród polskich graczy. Nie ma cienia wątpliwości, że nowy serwis bukmacherski, Polskie Zakłady Bukmacherskie, zapewnia najwyższy komfort gry.

PZBuk bukmacher: wiarygodny i przystępny

W trosce o pełną wiarygodność portalu zadbano również o kompletny opis działalności serwisu, który można odnaleźć w opublikowanym Regulaminie. Jedną z najważniejszych kwestii jest całkowita legalność świadczonych usług.

PZBuk zakłady odciąża częściowo kieszeń typera wprowadzając Pzbuk bonus oraz Pzbuk punkty. Dzięki tym rozwiązaniom koszty wysokiego, bo 12% podatku łatwiej opłacić.

Atrakcyjność programu lojalnościowego nie podlega kwestii. Jest to jedna z korzystniejszych ofert na rynku. Punkty można otrzymać już za samą obecność w serwisie bukmachera.

Natomiast posiadacze konta nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo wrażliwych danych. Bukmacher PZBuk posiada najnowsze zabezpieczenia serwisu, których gwarancją jest między innymi certyfikat SSL.

Poza wszystkimi wymienionymi do tej pory atutami należy dodać, że spółka jest po prostu wypłacalna. Gwarantuje to międzynarodowy kapitał oraz rękojmia Ministerstwa Finansów, które udzieliło jej zgody na prowadzenie zakładów online.

FAQ: PZBuk - Polskie Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher PZBuk nadal zbiera opinie, ponieważ jest to wciąż stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku, który w dalszym ciągu przebija się do świadomości graczy. Ogólnie można zauważyć, że PZBuk jest pozytywnie odbierany w środowisku graczy.

Pzbuk posiada freebet, a dokładniej cashback, co jest jego wielkim atutem. Wysokość casbacku to 200 złotych, sprawdź trzy proste kroki, aby zdobyć freebet!

Pzbuk nowym użytkownikom przygotował bonus powitalny w wysokości 200 zł w postaci bonusu bez depozytu. Gracze uwielbiają takie promocje, bo nie muszą inwestować swoich pieniędzy na start!

PZBuk daje specjalny kod bonusowy. Chcąc skorzystać z promocji powitalnej, należy jedynie aktywować bonus wpisując nasz kod podczas składania depozytu i mieć zweryfikowany numer telefonu.


Komentarze

Avatar

Krystian 19/03/2020 o 05:36

Bukmacher posiada już aplikację mobilną na androida i iPhona. Jest ona łatwa i przejrzysta. Dodatkowo udostępnił w niej opcje zakładów kardio. Co jest dodatkowym plusem dla PZbuk przy jego aktualnej ofercie. Bonus na start jest fajny a ok. 2-3 razy w tygodniu można skorzystać z różnych bonusów, które bukmacher nam wysyła.

Odpowiedz
Bartek Rakietowicz

Bartek Rakietowicz 19/03/2020 o 09:15

Dzięki za opinię. Jakich jeszcze bukmacherów polecasz?

Odpowiedz

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~