SpyFone logo

SpyFone Opinie

Zaktualizowano: 02/12/2022 Rynek
Autor Bartek Rakietowicz Autor 02/12/2022 Rynek
Informacje
Metody płatności Visa, MasterCard, PayPal
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
mspy logo
mSpy Opinie
66 zł za miesiąc

Visit

Bartek Rakietowicz
Bartek Rakietowicz
Redaktor Naczelny
Jest to jedna z tańszych dostępnych opcji na rynku. Przed ostatecznym zakupem, warto ją przetestować i zastanowić się, czy chcemy inwestować w nią swoje pieniądze, czy może lepiej postawić na urządzenie alternatywne. Niestety, w mojej ocenie Mspy wypada dużo lepiej.
Bartek Rakietowicz Redaktor Naczelny

SpyFone opinie – co wyróżnia oprogramowanie na tle innych Spywarów?

Jeżeli interesujesz się programami spyware, to na pewno wiesz, że nie wszystkie firmy ma dobre opinie

a którą powinieneś wybrać?

SpyFone to aplikacja Spyware stworzona przez amerykańską firmę, której celem jest dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości. Według jej twórców, jest to najlepsze tego typu rozwiązanie dostępne na rynku, co potwierdzają liczne nagrody. Czym wyróżnia się ta aplikacja i jakie opinie na jej temat mają jej użytkownicy?

Sprawdzamy czy jest lepsza niż Mspy!

SpyFone vs Mspy

Porównaliśmy dwa spywary, które cieszą się podobną opinią wśród użytkowników. Okazało się, że Mspy ma dużo lepsze funkcje niż SpyFone.

 1. Mspy ma świetny lokalizator GPS w odróżnieniu od SpyFone, który jest niedokładny.
 2. Interfejs w Mspy dla wersji desktopowej oraz na mobile działa bez opóźnień charakterystycznych dla SpyFone,
 3. Wykrywalność Mspy jest dużo mniejsza, dzięki ograniczeniom docelowego podsłuchu. W tym samym czasie SpyFone łatwo namierzyć, gdyż ingeruje w funkcje urządzenia monitorowanego np. wyłączyć muzykę w telefonie.

Jeśli potrzebujesz urządzenia monitorującego spróbuj Mspy → obecnie najskuteczniejszy spyware w sieci.

Sprawdź alternatywę: Mspy

Plusy i Minusy Mspy

Jak każde urządzenie na rynku, Mspy ma zarówno swoje słabe, jak i mocne strony, co potwierdzają opinie konsumentów. Poniżej znajdziesz najczęściej wymieniane wady i zalety tego produktu.

Plusy

Minusy

Czym jest SpyFone – opinie o programie

SpyFone to oprogramowanie szpiegowskie typu Spyware służące do monitorowania aktywności wybranych urządzeń.

SpyFone-opinie

Zostało stworzone z myślą o rodzicach, pragnących zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo oraz pracodawcach, którzy chcą mieć kontrolę nad tym, co w czasie pracy robią ich pracownicy. Program SpyFone jest to więc gwarancja bezpieczeństwa informacji osobistych, rodzinnych i biznesowych.

Użytkownicy programu mogą monitorować całą aktywność wybranego telefonu lub innego urządzenia za pomocą platformy internetowej. Jak zapewniają twórcy SpyFone – produkt ten to najbardziej zaawansowane oprogramowanie do śledzenia telefonów dostępne obecnie na rynku.

SpyFone – kompatybilność programu

Program SpyFone jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS oraz Android 4.0 i nowszymi.

Nie potrzebujesz fizycznego dostępu do docelowego urządzenia iOS, jeśli posiadasz już dane uwierzytelniające iCloud dla tego urządzenia. Fizyczny dostęp do urządzenia może okazać się konieczny, jeśli w urządzeniu docelowym nie zostanie aktywowana kopia zapasowa w chmurze.

Jak działają programy Spyware?

Aplikacja SpyFone oraz inne podobne programy Spyware śledzą działania na wybranym smartfonie lub innym urządzeniu z systemem Android lub iOS, a następnie wysyłają dane na konto użytkownika online. Po zarejestrowaniu się, możesz zobaczyć wszystkie dzienniki aktywności i uzyskać szczegółowe dane dotyczące historii połączeń, lokalizacji, przesyłanych i odbieranych wiadomości tekstowych i wiele więcej.

Czy używanie aplikacji SpyFone jest legalne? Poznaj opinie ekspertów

Zdaniem prawników, oprogramowanie Spyware takie jak SpyFone jest legalne, jednakże jeżeli chcesz monitorować urządzenie swojego pracownika – musisz uzyskać jego podpis potwierdzający, że został o tym fakcie poinformowany (nie jest wymagana bezpośrednio zgoda, a jedynie zapoznanie się z tą informacją).

Kiedy natomiast skorzystasz z tego typu rozwiązania do śledzenia aktywności osoby dorosłej, która nie jest Twoim pracownikiem – wówczas potrzebujesz jej pisemnej zgody. W przypadku instalacji oprogramowania Spyware na urządzeniu dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia i jest Twoją prawną opieką – nie musisz dokonywać żadnych tego typu formalności.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do legalności użycia wybranych funkcji tego programu – twórcy SpyFone polecają skonsultować to z prawnikiem.

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania typu Spyware?

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych powodów, dlaczego programy takie jak SpyFone mają dobre opinie i mogą być dla Ciebie przydatne:

Jak zainstalować SpyFone?

Pamiętaj, że oferta Mspy jest dużo szersza, spróbuj najpierw przetestować Mspy

Sprawdź program Mspy

Krok 1. Dokonaj zakupu subskrypcji– pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać jest wybór oraz zakup odpowiedniego pakietu abonamentowego.

spyfone-instalacja

Krok 2. Zarejestruj się– uzupełnij swoje dane i zatwierdź regulamin produktu.

Krok 3. Pobierz aplikację– po zarejestrowaniu się na konto w SpyFone otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link aktywacyjny, a także login i hasło do swojego osobistego konta SpyFone oraz kod licencyjny. Kliknij w link i zainstaluj aplikację SpyFone na urządzeniu, z którego chcesz uzyskać informacje.

Krok 4. Zainstaluj program – zapoznaj się z zasadami licencji i dokonaj instalacji z pomocą asystenta instalacji, który dokładnie przeprowadzi Cię przez każdy krok. Według twórców aplikacji, zajmuje to mniej niż minutę!

spyfone-instalacja2Krok 5. Dokonaj konfiguracji aplikacji– po zainstalowaniu aplikacji w telefonie, otwórz ją i wpisz kod licencyjny. Następnie wybierz czynność, którą chcesz śledzić.

Krok 6. Zaloguj się i rozpocznij monitorowanie–  zaloguj się na swoje konto online, a następnie uruchom pasek aktywności, aby zobaczyć aktywność monitorowanego urządzenia. Aplikacja rozpocznie pracę w trybie ukrytym zaraz po instalacji. Pozostanie aktywna nawet w przypadku, gdy telefon docelowy zostanie na jakiś czas wyłączony. Wszystkie dane zostaną przesłane, gdy tylko telefon uzyska połączenie z Internetem.

spyfone-instalacja3

Najważniejsze funkcje programu Spyware – SpyFone

Programy Spyware mają szereg zaawansowanych możliwości. Poniżej znajdziesz najważniejsze – według opinii użytkowników – opcje SpyFone.

Monitorowanie wiadomości

Dzięki tej opcji możesz monitorować wszystkie przesłane oraz otrzymane wiadomości SMS, a także dane kontaktowe osób, z którymi kontaktuje się właściciel urządzenia docelowego.

Korzystając z programu Spyware możesz w każdej chwili sprawdzić, z kim i o czym pisze Twój pracownik lub dziecko. Funkcja ta umożliwia odczytanie zawartości każdej wysłanej lub otrzymanej wiadomości MMS i SMS (nawet jeśli zostanie ona usunięta).

Monitorowanie aktywności w sieci i synchronizacja z popularnymi aplikacjami

Programy Spyware mogą odczytywać nie tylko SMS-y, ale także wiadomości wysyłane za pomocą aplikacji takich:

Dzięki tej funkcji możesz sprawdzić całą aktywność w sieci za pośrednictwem tych serwisów. Co więcej, programy takie jak SpyFone umożliwiają także wyświetlanie historii przeglądania sieci. Jest to szczególnie przydatne z perspektywy rodzica, który dzięki takiemu rozwiązaniu może kontrolować, jakie treści w internecie przegląda dziecko. Dzięki takiej informacji jest w stanie zadbać o jego bezpieczeństwo, a nawet dowiedzieć się, z jakimi problemami zmaga się jego pociecha.

Monitorowanie poczty elektronicznej

Aplikacje Spyware takie jak SpyFone umożliwiają także sprawdzenie wysłanych i otrzymanych wiadomości e-mail razem z załącznikami. Dotyczy to również tych treści, które zostały usunięte.

Monitorowanie zainstalowanych aplikacji

SpyFone umożliwia wyświetlenie listy wszystkich aplikacji aktualnie zainstalowanych na telefonie lub tablecie docelowym. Dzięki tej funkcji możesz:

SpyFone pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko nie instaluje na swoim telefonie nieodpowiednich lub niebezpiecznych aplikacji. Jeśli natomiast używasz tego oprogramowania w celu kontrolowania pracowników, możesz przekonać się, czy zatrudnione przez Ciebie osoby nie używają urządzeń firmowych w nieodpowiedni sposób.

Blokowanie wybranych aplikacji

Program umożliwia kontrolę tego, jakie programy znajdują się na urządzeniu docelowym. Jeżeli nie chcesz, żeby Twoje dziecko lub pracownik korzystali z określonej aplikacji – możesz ją zdalnie zablokować.

Monitorowanie połączeń

Poza monitorowaniem wiadomości tekstowych, możesz śledzić także wszystkie połączenia wykonane za pomocą urządzenia docelowego. A to nie wszystko, ponieważ poza tymi informacjami, znajdziesz także szczegółowe informacje, takie jak termin rozmowy, czas trwania, dane kontaktowe osoby, która rozmawiała z właścicielem monitorowanego urządzenia.

Dzięki aplikacji SpyFone sprawdzisz więc z kim i kiedy kontaktują się Twoje dzieci lub pracownicy, a także ile czasu poświęcają na każde połączenie.

Blokowanie wybranych kontaktów i połączeń

SpyFone umożliwia blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących z określonych numerów. Funkcja ta jest przydatna szczególnie dla rodziców, ponieważ uniemożliwienie dziecku kontaktowanie się z wybranymi osobami.

Dzięki temu możesz chronić swoją pociechę przed niebezpiecznymi osobami oraz nieodpowiednim towarzystwem.

Lokalizator GPS

To jedna z najważniejszych funkcji aplikacji SpyFone według opinii rodziców. Za pomocą programu SpyFone możesz sprawdzić, gdzie znajduje się urządzenie docelowe w czasie rzeczywistym, a także przejrzeć dokładną mapę odwiedzanych miejsc.

To niezwykle przydatna opcja szczególnie w przypadku, kiedy jako rodzic nie możesz skontaktować się ze swoim dzieckiem i chcesz dowiedzieć się, gdzie aktualnie przebywa.

Zdalne zarządzanie urządzeniem

Za pomocą SpyFone możesz sterować urządzeniem wysyłając na niego niewidoczne polecenie SMS. Dzięki tej funkcji uruchomisz chociażby lokalizator GPS czy też zdalnie usuniesz informacje o wybranych połączeniach lub kontaktach.

Powiadomienia

Kolejną ważną funkcją programów Spyware jest możliwość ustawienia powiadomień w przypadku, gdy użytkownik monitorowanego urządzenia wykona wybraną aktywność, o której chcemy być natychmiast informowani.

Może to być np. połączenie z wybranym numerem, przekroczenie “bezpiecznej strefy” w GPS czy też wpisanie w wiadomości lub wyszukiwarce wybranego słowa kluczowego (np. numeru karty kredytowej lub poufnej informacji firmowej). Ta opcja jest przydatna zarówno dla rodziców, jak i pracodawców, którzy czuwają nad bezpieczeństwem swojej firmy.

Dostęp do plików multimedialnych

Program SpyFone umożliwia wgląd do wszystkich plików multimedialnych, takich jak zdjęcia, muzyka czy wideo zapisanych na urządzeniu docelowym.

Korzystając z panelu użytkownika, możesz zapisać pliki na swoim dysku i przechowywać je nawet wtedy, kiedy zostaną już usunięte z monitorowanego urządzenia. Co więcej, możesz też sprawdzić dokładne informacje dotyczące tego, kiedy dane zdjęcie czy nagranie zostało wykonane.

Wgląd do listy kontaktów

SpyFone umożliwia sprawdzenie listy kontaktów oraz wszystkich znajdujących się w niej informacji zapisanych w urządzeniu docelowym.

Znajdziesz tam dane takie jak imiona, nazwiska, numery telefonu, adresy e-mail czy nazwy firm. Program umożliwia także łatwe pobieranie wszystkich kontaktów i zapisanych notatek z urządzenia docelowego.

Statystyki

Za pomocą SpyFone możesz generować raporty w oparciu o różne monitorowane narzędzia i funkcje. Opcja ta umożliwia m.in.:

Dzięki tej funkcjonalności uzyskasz zaprezentowane w graficzny sposób, zestawione ze sobą informacje na temat aktywności danego urządzenia. Jeżeli chcesz omówić z jego użytkownikiem konsekwencje jego działań, możesz zaprezentować mu wygenerowane w ten sposób dane.

Podgląd i podsłuch środowiska urządzenia

SpyFone pozwala na podgląd środowiska otaczającego telefon docelowy. Za pomocą tej funkcji możesz:

Dostęp do danych z kamery na żywo, to bardzo ważna opcja z perspektywy rodzica. Dzięki niej możesz upewnić się, że Twoje dziecko jest bezpieczne i czym aktualnie się zajmuje.

Panel sterowania na żywo

Program SpyFone zapewnia monitorowanie urządzenia w czasie rzeczywistym. Oznacza to natychmiastowy podgląd aktualnej mapy lokalizacji, treści przychodzących wiadomości i innych aktywności wykonanych z urządzenia docelowego.

Jak zapewniają twórcy aplikacji  SpyFone – monitorowanie działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Wgląd do kalendarza

SpyFone wyśle Ci powiadomienie, gdy do kalendarza urządzenia docelowego zostanie dodane nowe wydarzenie. Funkcja ta umożliwia:

Dzięki tej funkcji możesz sprawdzić wszystkie nadchodzące wydarzenia, w których Twoje dziecko lub pracownicy planują wziąć udział.

Dostęp do takich informacji jest szczególnie ważny dla rodziców, którzy będą mogli ochronić swoje pociechy przed niebezpiecznymi, kontrowersyjnymi lub nieodpowiednimi wydarzeniami.

Opinie klientów aplikacji SpyFone

Według opinii klientów, aplikacja SpyFone sprawdza się naprawdę nieźle. Według wielu komentarzy, program przewyższa inne, konkurencyjne rozwiązania dostępne na rynku.

Jakie opinie o programie SpyFone mają rodzice?

Według nich, SpyFone to niezawodne narzędzie zapewniające bezpieczeństwo ich pociechom. Korzystają z niego zarówno rodzice dzieci w wieku szkolnym, jak i nastolatków.

Szczególnie cenią sobie funkcję lokalizatora GPS oraz możliwość sprawdzenia, jakie treści w internecie przeglądają ich dzieci.

Jakie opinie na temat oprogramowania Spyware mają pracodawcy?

Oni również bardzo chwalą to rozwiązanie. Pracodawcy chwalą aplikacje Spyware wszystkim za to, że dzięki nim mogą upewnić się, czy telefony firmowe ich pracowników są wykorzystywane wyłącznie do celów służbowych.

Do tego mogą czuwać nad bezpieczeństwem firmy, ustawiając powiadomienia otrzymywane w momencie, kiedy ich pracownicy ujawnią poufne informacje firmowe.

Jakie negatywne opinie ma SpyFone?

Negatywne opinie na temat SpyFone dotyczą głównie lokalizatora GPS, który ich zdaniem nie jest dokładny. Według nich odnotowuje on opóźnienia jeśli chodzi o monitorowanie w czasie rzeczywistym. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że również widok na żywo z monitorowanego urządzenia może się opóźnić.

Ile kosztuje aplikacja SpyFone?

Koszt oprogramowania zależy od długości trwania licencji, pakietu, na jaki się zdecydujesz oraz systemu operacyjnego urządzenia, jakie chcesz monitorować. Poniżej przedstawiamy tabele zawierającymi standardowe ceny aplikacji.

Ceny pakietów dostępnych na urządzenia z systemem Android

Basic Extreme Premium
12 miesięcy –  $99.96 3 miesiące – $179.96 12 miesięcy – $299.96 1 miesiąc  –  $56.96 3 miesiąc – $119.96 12 miesięcy – $199.96

Ceny pakietów dostępnych na urządzenia z systemem iOS

Premium
12 miesięcy – $199.96

Szukając tego rozwiązania w jak najbardziej korzystnej cenie, warto śledzić promocje dostępne na stronie. Przykładowo, podczas Black Friday, wszystkie podstawowe ceny oprogramowania SpyFone zostały obniżone aż o połowę.

Programy Spyware o podobnym zastosowaniu do SpyFone

Jeżeli nie jesteś przekonany, czy SpyFone to aplikacja, która spełnia Twoje oczekiwania – zapoznaj się z ofertą konkurencji. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań tego typu, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Nasze opinien o SpyFone – czy warto zdecydować się właśnie na ten program Spyware?

SpyFone w porównaniu do innych aplikacji Spyware prezentuje się naprawdę obiecująco. Mimo swoich wad, cieszy się naprawdę dobrymi opiniami w sieci i poleca ją wielu użytkowników. To, na co warto zwrócić uwagę to ogromny wybór dostępnych funkcji tej aplikacji oraz możliwość zainstalowania jej na kilku urządzeniach w ramach jednego pakietu.

Plusy i Minusy SpyFone

 • Łatwa i intuicyjna instalacja
 • Opcja instalacji na iPhone bez dostępu do urządzenia docelowego (potrzeba danych do iCloud)
 • Profesjonalna obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę
 • Duży wybór funkcjonalności
 • Możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego
 • Stosunkowo niska cena w porównaniu do innych aplikacji
 • Możliwość zainstalowania aplikacji na wielu telefonach
 • Niedokładny lokalizator GPS
 • Powolny interfejs
 • Opóźniony widok na żywo
 • W urządzeniu docelowym jest włączona muzyka, gdy w tym czasie włączysz funkcję podsłuchu – zostanie ona wyłączona
 • Dla iOS: możliwość wyboru tylko jednego planu subskrypcji

FAQ: SpyFone

Czy program SpyFone jest za darmo?

SpyFone to program płatny, jednakże przed zakupem producenci dają możliwość skorzystania z dwudniowego bezpłatnego okresu próbnego. Szczegółowy cennik znajduje się w punkcie “Ile kosztuje aplikacja SpyFone?” oraz na stronie producenta.

Na jaki czas zapisywane są gromadzone przez SpyFone dane?

Dane w SpyFone są zapisywane tylko przez 90 dni. Jeśli są informacje, których potrzebujesz później, zrób zrzuty ekranu albo zapisz je na swoim telefonie czy też komputerze.

Czy mogę monitorować urządzenie, które nie jest podłączone do internetu?

Jeżeli urządzenie nie ma połączenia z internetem, nadal można je śledzić. Upewnij się tylko, że polecenia SMS są włączone.

Czy aplikacje Spyware są bezpieczne?

Aplikacje Spyware takie jak SpyFone są w pełni bezpieczne, dzięki funkcji szyfrowania danych. Uzyskane przez Ciebie informacje są dostępne tylko dla Ciebie i z pewnością nie dostaną się w niepowołane ręce. Aby uniknąć wszelkich kłopotów związanych z wyciekiem cennych informacji, korzystaj tylko ze sprawdzonego, posiadającego dobre opinie programu Spyware.

Skąd biorą się negatywne opinie na temat programów Spyware?

Negatywne opinie na temat programów Spyware dotyczą głównie oprogramowania wykorzystywanego cyberprzestępców w celu wydobycia danych do kart kredytowych czy też loginów w aplikacjach mobilnych banków. Tego typu programy należą do innej grupy niż aplikacje typu SpyFone służące do monitorowania aktywności dzieci czy też pracowników.

Komentarze
 1. Krzysiek pisze:

  Powiem tak syf jakich mało nikt przed sprzedażą nie powie ci ze osobie której zamontowałeś ta aplikacji może to w każdym momencie wyłączyć także płacisz 600zl. Za nic chciałem zobaczyć co dzieje się u mojego dziecka i gow…. powylaczala aplikacje i nic nie działa nie polecam szkoda kasy

 2. Krzysiek pisze:

  A jeszcze pan z obsługi powie ci przecież to nie pegazus za 100tys nie dajcie się nabrać bo córka odrazu wyczuła że ma coś ziastalowane bo przerywało rozmowy szumiało to badziewie

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję