Skip to main content

STS opinie

Rekomendacja
Bonusw tym: 29 zł freebet bez depozytu
20 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
kod: KODSTSVIP
WarunkiBonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Metody płatnościVisa, MasterCard, Skrill, Neteller, Przelew bankowy, Dotpay, PayU, BLIK, Paysafecard, PayPal
WalutyPLN
LicencjaPolska
Lubimy to
Oferta

1.269 zł BONUS

w tym: 29 zł freebet bez depozytu
20 zł zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne
kod: KODSTSVIP
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardSkrillPayUBLIK
Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych

Ocena całościowa
5/5
Bartek Rakietowicz

STS to jeden z ulubieńców polskich typerów. Trudno im się dziwić, bukmacher oferuje świetny bonus na start i szeroką ofertę. Lubię ich nowoczesne podejście do klienta.

Zrecenzowano dnia
Bonus
95%
jasne warunki otrzymania bonusu
Strona internetowa
97%
kolorowa, różnorodna i prosta w obsłudze
Mobile
94%
Android + iOS
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

STS opinie – bukmacher, którego wszyscy znają

Jeśli zadajesz sobie pytanie jakie są opinie o STS…

koniecznie musisz zapoznać się z naszą recenzją.

Czy STS Zakłady Bukmacherskie to wiarygodna firma, w sam raz na początek, a może coś dla bardziej zaawansowanych graczy?

Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Plusy STS
 • Gigant zakładów bukmacherskich w Polsce
 • Ekskluzywna oferta z naszym linkiem
 • Aż trzy oferty bonusowe sięgające 1249 złotych!
 • Duże doświadczenie i długi staż na rynku
 • Pozytywne opinie wśród typerów
Minusy STS
 • Czasami gorsze kursy niż u konkurencji
 • Największa firma, ale średni standardowy bonus na start

Kod promocyjny STS – tylko u nas dodatkowe 29 zł zamiast 25 zł

Bonus bez depozytu to świetna propozycja dla osób, które nie chcą wypełniać specjalnych warunków dla tego „podstawowego” – na start.

Bukmacher oferuje taki w wysokości 25 zł, jednak jeżeli dodasz kod promocyjny STS, otrzymasz o 4 zł więcej! Wydaje się, że to niedużo, ale w stawianiu kuponów może być naprawdę kluczowe!

Pamiętaj, że promocje się nie łączą, można zgarnąć albo 25 zł, albo nasze 29 zł!

Wpisz: KODSTSVIP i odbierz dodatkowe 29 zł na start w STS

STS bonus powitalny na dobry start

Trzeba przyznać, mamy tylko pozytywne odczucie w przypadku analizowania warunków jakie STS bonus nakłada na swoich użytkowników.

bonus poritalny w STS

Choć pakiet powitalny nigdy nie był najwyższy na rynku, to zasady promocji są zawsze przygotowane z myślą o możliwościach nowych użytkowników serwisu. Pod tym względem o STS opinie będą wskazywać na jasne i klarowne warunki.

Bonus powitalny jest ofertą skierowaną do nowych użytkowników serwisu. Bukmacher STS proponuje 100% od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Oznacza to, że wpłacając 1200 zł w STS zakłady, otrzymuje się 1200 zł na konto bonusowe.

Załóż konto na STS, możesz zupełnie za darmo otrzymać podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł + z naszym linkiem 29 zł freebetu na start! + 20 zł w Betagames + 20 zł na Sporty Wirtualne = 1269 zł.

Zasady promocji są proste:

 • środki można wypłacić z konta bonusowego po uprzednim, trzykrotnym obrocie całej kwoty.
 • Aby to zrobić należy przed postawieniem zakładu kliknąć na ikonkę Bonus.
 • Należy również pamiętać o kursach minimalnych. Łączny kurs zwycięskich kuponów możliwy do zaliczenia na poczet obrotu wynosi 1,91.

Bukmacher umożliwia kontrolowanie pozostałej kwoty niezbędnej do realizacji bonusu z poziomu konta. Wystarczy się zalogować na konto oraz sprawdzić → Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe.

A to dopiero początek promocji!

Dodatkowy zakład bez ryzyka 20 PLN na Betgames w STS

STS nie skończył wcale na dwóch promocjach. Dorzucił do tego jeszcze dodatkowy zakład bez ryzyka na gry karciane Betgames. Zakład łączy się z pozostałymi dwiema promocjami, dając Ci bonus STS sięgający 1269 złotych! Brzmi nieźle, prawda?

 1. Darmowy zakład zawrzyj w lobby Betgames, wystarczy, że złożysz zakłady SOLO na wojnę, pokera lub bakarata.
 2. W ciągu 24 godzin, które liczą się od chwili zawarcia pierwszego zakładu na gry karciane Betgame, musisz postawić zakłady
 3. Zakłady muszą zostać zawarte oraz rozliczone w ciągu jednej doby.
 4. Minimalny kurs zdarzenia to 1.90.
 5. W przypadku wygranej, trafi ona na Twoje konto, jeżeli Ci się nie uda — bukmacher zwróci Ci równowartość przegranych stawek i pomniejszonych o podatek (0,88) aż do 20 PLN.
 6. Zwrot dokonywany jest już w ciągu 3 dni roboczych.

Bonus STS – poznaj zasady przyznawania

Czy w całej promocji jest haczyk na tyle poważny, który podważyłby o STS opinie? Aby ustrzec się przed nieprzyjemnościami związanymi z ubieganiem się o bonus, należy pamiętać, by przed rejestracją konta zaznaczyć checkbox.

Znajduje się on w formularzu rejestracyjnym i trudno go pominąć, ale jest niezbędny, by bonus STS został przyznany automatycznie. Należy więc pamiętać, by zaznaczyć ikonkę opisaną hasłem: Chcę otrzymać swój bonus startowy!

STS zakłady bukmacherskie dają czas 120 dni na wykonanie 3x obrotów środków bonusowych. Naszym zdaniem jest to wystarczająco długi czas na skuteczną grę. Dodatkowo firma oferuje inne promocje i program lojalnościowy.

Całość szczegółowej oferty czyni STS bonus powitalny oraz propozycje dla aktywnych graczy, nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim przygotowane na uczciwych zasadach.

STS logowanie i rejestracja konta, prosta i intuicyjna: krok po kroku

Zanim zaczniesz obstawiać u bukmachera, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Wbrew pozorom cały proces nie jest taki trudny. Wystarczy dosłownie kilka minut!

STS rejestracja

 1. Wypełnij wszystkie komórki w formularzu rejestracyjnym. Nie zapomnij też przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu to pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
 2. Jeżeli chcesz otrzymać 100% zwrotu (do 1200 zł), pamiętaj o zaznaczeniu właściwej rubryki.
 3. Kolejnym krokiem jest zatwierdzenie konta poprzez link aktywacyjny. Teraz możesz skorzystać z jednej z wielu metod wpłaty pieniędzy na wirtualny portfel
 4. Zapoznaj się ze wszystkimi promocjami bukmachera oraz warunkami ich otrzymania.

Aby założyć konto, a następnie rozpocząć proces weryfikacji, należy:

 1. Wejść na stronę główną bukmachera i kliknąć w ikonkę znajdująca się po prawej stronie w górnym rogu: Zarejestruj się. Należy przygotować dokument osobisty lub paszport, jak również nr konta. Uwaga! Podane konto musi być założone w polskim banku.
 2. Kolejno należy wypełnić wszystkie formularze, przesłać niezbędne skany dokumentów i rozpocząć proces weryfikacji. W celach bezpieczeństwa każdy nowy użytkownik jest dokładnie sprawdzany więc weryfikacja może potrwać od kilkunastu minut do doby. Warto ułatwić pracę pracownikom bukmachera i przesłać od razu czytelne skany dokumentów.

Licencja STS – komfort i bezpieczeństwo gry online

Prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce wymaga zgody odpowiednich organów państwa. STS zakład bukmacherski z długimi tradycjami zawsze działał w świetle prawa. Jeden z najstarszych bukmacherów w kraju przez szereg lat ubiegał się o zgody kolejnych ministrów na prowadzenie działalności.

Od początkowych lokali naziemnych, przez STS zakłady na żywo po zakłady wzajemne online. Licencja STS jest świadectwem kierunków rozwoju branży bukmacherskiej w Polsce.

Ostatnia licencja, którą uzyskał bukmacher została mu wydana przez Ministerstwo Finansów RP. Wystarczy kliknąć w zakładkę znajdującą się na stronie głównej bukmachera: Informacje o STS. Znajdują się tam wszystkie ważne dane dotyczące firmy. Bukmacher opublikował tam zeskanowany wypis decyzji organu państwowego wyrażającego zgodę na prowadzenie działalności.

Publikacja takiego dokumentu na stronie bukmachera uwiarygadnia spółkę, ale i podnosi o STS opinie w środowisku zakładów.

Zakłady bukmacherskie STS – sprawdź licencję na stronie Ministerstwa Finansów

Licencja STS o nr PS4.6831.20.2017.KLE. została ona wydana w lutym 2018 roku.
Zgodnie z przepisami decyzja ministerialna jest ważna przez okres 6 lat. Oczywiście każda spółka uzyskawszy zgodę na prowadzenie działalności, podlega nadzorowi kontrolnemu organów państwowych. Przez ten cały czas usługi naziemne oraz serwis internetowy bukmachera są w pełni zabezpieczone.

Zgoda wydana przez ministerstwo jest jedynym niezbędnym dokumentem potwierdzającym legalność prowadzonej działalności. Wielu zagranicznych operatorów gier i zakładów wzajemnych posiada więcej niż jedną licencję. Jednak operator bez licencji wydanej przez Polskę działa w kraju nielegalnie. Zatem obstawianie online u bukmachera bez licencji jest nielegalne i może skończyć się dla gracza sprawą w sądzie. STS ma tylko jedną licencję – jednak legalny bukmacher nie potrzebuje więcej, aby działać zgodnie z literą prawa

STS zakłady bukmacherskie jest wiarygodny, ponieważ…

 1. STS legalny bukmacher posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na organizowanie zakładów wzajemnym. Spółka jest również kontrolowana przez organy państwa gwarantujące bezpieczeństwo świadczonych usług.
 2. Zakłady bukmacherskie STS mają długą tradycję. Od ponad 20lat organizują rozrywkę dla Polaków. Są wciąż w wielu recenzjach opisywane jako najlepsze zakłady bukmacherskie.
 3. sts zaklady bukmacherskie podatki płacą w Polsce. Jest to legalny buk, zarejestrowany w kraju dlatego gra w tej firmie jest legalna i bezpieczna.
 4. Zaklady bukmacherskie STS skutecznie realizują założenia Odpowiedzialnej Gry. Implementacja profilaktyki uzależnień jest obowiązkiem każdego bukmachera z licencja Ministerstwa Finansów RP.
 5. STS godziny otwarcia lokali naziemnych ma adekwatne do potrzeb graczy. Jeszcze lepiej wygląda obsługa klienta sts online. Konsultanci są świetnie przygotowani oraz dostępni przez 24/7.

STS live – jak bukmacher radzi sobie z odpowiedzialnością i uczciwością?

Odpowiedzialna Gra STS jest związana z implementowaniem zasad uczciwej rozrywki. Oznacza to, że osoby wrażliwe na hazard nie są pozostawione bez wsparcia. Każdy kto czuje, że nie kontroluje wydatków oraz czasu spędzonego na obstawianiu, może zwrócić się o pomoc do sts online.

Spółka przygotowała specjalny mechanizm wsparcia w celu profilaktyki oraz doradztwa ws. nadwrażliwości na hazard. Użytkownicy znajdą tu pytania i odpowiedzi ułatwiające zdiagnozowanie ew. problemu.

Zakłady STS live udostępniają również bezpośrednie numery do organizacji i instytucji, które pomagają osobom słabym psychicznie oraz ich rodzinom.

STS oferta na dziś – sprawdź promocje

Poza uzyskaniem bonusu na start, STS zakłady oferują szereg różnych ofert promocyjnych i kodów, które pozwalają na dodatkowe doładowania na specjalnych zasadach. Bukmacher wciąż nas zaskakuje, a tym samym sprawia, że o STS opinie w tym środowisku są pozytywne. Sprawdź jaka jest u STS oferta na dziś!

STS oferta dla sportów online – Wirtualny Tydzień +30 zł

Sporty wirtualne to wciąż nowinka na polskim rynku zakładów wzajemnych. STS opinie o tych zakładach ma przyzwoite. Dlatego idzie z duchem czasu i wprowadza do swoich regularnych promocji również te na zakłady wirtualne. Zachęcając do gry w nowym obszarze oferuje +30 zł dla każdego komu powinie się noga.

Jest to działalność fair, nowa dziedzina wymaga pewnej podpórki. Może nią być, jak w tym przypadku zwrot, aż do 30 zł, za nietrafione kupony. Zasady obejmują 3 pierwsze kupony AKO lub SOLO. Jeśli każdy z nich nie będzie celny, bukmacher oddaje 50% wkładu do 30 zł.

Nazwa promocji związana jest z jej charakterem, co tydzień można zyskać dodatkowy bonus  na konto. Wypłacić środki można w prosty sposób – obracając 3x przyznaną kwotą po kursie min. 1,91.

Codzienny bonus 20 zł za obstawianie zakładów

W STS jedną ze stałych ofert promocyjnych jest Codziennie 20 zł. W jej ramach, możesz każdego dnia odbierać wspomniany bonus za obstawianie zakładów.

Aby otrzymać od STS bonus 20 zł potwierdź na stronie chęć udziału w akcji a następnie obstaw dowolny mecz po kursie przynajmniej 1.85 za 100 zł lub więcej.

Za spełnienie tego warunku, każdego dnia możesz otrzymać 20 zł na swoje konto bonusowe.

Codziennie możesz stawiać jeden kwalifikujący się zakład. Jak łatwo policzyć, możesz zyskać do 140 zł na tydzień.

STS bonus za polecenie przyjaciela 50 zł + 50 zł

Jest to chyba jedna z promocji, które oprócz charakteru rozrywkowego realizuje dodatkowo cele marketingowe firmy. „Zaproś kumpla” należy do klasycznych promocji za polecenie nowego gracza.

Nie ma tu żadnych dodatkowych haczyków. Poza jednym – zaproszony kumpel musi zdeponować środki oraz zagrać w sts zaklady bukmacherskie. Bukmacher oczekuje, że zaproszona osoba będzie zachowywała się jak pełnoprawny użytkownik serwisu.

Oznacza to, że powinna wpłacić min. 50 zł na ekonto sts oraz zagrać za min. 500 zł po kursie minimalnym 1,85. Wtedy dopiero polecający może otrzymać bonus. Sprawa wydaje się skomplikowana, ale w rzeczywistości promocja gromadzi tylko te osoby, które rzeczywiście chcą przeznaczyć część swoich środków na grę. Uczciwe zasady gry już na samym początku przygody z bukmacherką.

STS godziny otwarcia – oceniamy obsługę klienta

Kryterium obsługi klienta jest często lekceważonym przez nowicjuszy aspektem pracy bukmachera. Jednak w naszej ocenie jest to próba ognia dla wiarygodności firmy. STS – sportowe zakłady bukmacherskie o potrzebie posiadania efektywnej obsługi klienta wie doskonale jak mało kto.

obsługa klienta w STS

Funkcjonując w branży bukmacherskiej od ponad 20 lat i zarządzając 430 profesjonalnymi, stacjonarnymi lokalami wciąż doskonali swoje strategie biznesowe.

Mimo, że firma prowadzi setki lokali naziemnych zatrudnia również rzesze konsultantów online. Kontakt bezpośredni z przeszkoloną osobą jest nie tylko możliwy, ale również efektywny. Najwidoczniej praca sts daje konsultantom satysfakcję. Są oni przygotowani do pełnienia swojej roli i w kulturalny sposób dzielą się wiedzą.


Pracownicy są dostępni przez 7 dni 24 godziny na dobę


Jak na polskie realia jest to ogromny wyróżnik bukmachera. Obsługa klienta sts.pl zakłady bukmacherskie służy pomocą również w językach innych niż polski. Bez problemu można tu dogadać się po angielsku, niemiecku, rosyjsku czy ukraińsku. Jest to wielki atut. Bukmacher online kierując swoją ofertę również do mniejszości narodowych podnosi wiarygodność świadczonych usług.

STS mapa

STS zakłady – obsługa techniczna na piątkę z plusem?

Trzeba przyznać, że STS zakłady świetnie przygotowały się do obsługi klienta, oferują między innymi kontakt:

 • tradycyjny w lokalach stacjonarnych,
 • online (czat, mail),
 • poprzez formularz,
 • świetnie przygotowane FAQ z najczęściej pojawiającymi się pytaniami

Spółka umożliwia kontakt za pośrednictwem tradycyjnych oraz nowoczesnych środków komunikacji. Najszybszym sposobem na uzyskanie wsparcia jest kontakt za pośrednictwem Pomoc online. Jest to czat live, podczas którego można w czasie rzeczywistym porozmawiać z konsultantem.

Jest to bardzo efektywna forma kontaktu i szczególnie pomocna nowicjuszom, którzy potrzebują asysty specjalistów. Formularz kontaktowy to po prostu e-mail do bukmachera. Tutaj można się dowiedzieć szczegółowych informacji dotyczących usług i produktów.

STS bukmacher wiele uwagi poświęcił na rozbudowę formularzy FAQ. Najczęściej zadawane pytania można odnaleźć w dużej liczbie w serwisie. Ułatwia to orientację w usługach i edukuje użytkowników w prosty sposób. Każdy kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o mnożnikach i kursach bukmacherskich, znajdzie tu odpowiedzi na podstawowe pytania.

Obsługa klienta dowodzi, że jest to serwis przygotowany z myślą o komforcie klienta i przejrzystym dostępie do informacji.

STS wpłaty i wypłaty – sprawdź wszystkie możliwości

Polskie zakłady sportowe STS są gigantem w swojej branży. Konkurencja próbuje dystansować potentata zakładów wzajemnych, jednak pomysły bukmachera STS na rozwój biznesu wydają się niewyczerpane. Jedną z innowacji, która w znaczny sposób wpływa na poprawę gry u tego buka jest autorska platforma płatnicza STSPAY. Oprócz tego, udogodnienia na sts.pl to m.in.:

 • współpraca z licznymi bankami
 • duży wybór pośredników płatności
 • udostępnienie płatności za pośrednictwem portfeli płatniczych

Jak widać, STS wpłaty i wypłaty są zaskakująco proste i dają nieograniczone możliwości. Bukmacher stawia na wiele rozwiązań, aby zarówno fani technologii, jak i tradycyjni gracze mogli bez problemu wpłacić pieniądze.

Sprawdź bukmachera STS

STS wpłaty

STS zakłady bukmacherskie – wszystkie metody wpłaty w jednym miejscu, a także autorskie rozwiązania!

STSPAY to flagowy produkt spółki związany z wypłatami środków z ekonta sts. Opcja jest dostępna w godzinach od 9:00 do 24:00. Dzięki niej pieniądze z konta można wypłacić już w 15 minut. W tym celu bukmacher współpracuje z kilkunastoma bankami. Prostota wypłat jest uzupełniona przez łatwość z jaką można wykonać wpłaty na konto.

STS zakłady bukmacherskie oferują takie możliwości wpłaty pieniędzy na wirtualne portfele:

 • STSpay
 • karty kredytowe i debetowe VISA/MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • DotPay
 • PayU
 • TPay

Podsumowując – płatności w sts.pl są bezpieczne, tanie (za żadną transakcję nie jest pobierana dodatkowa opłata), a przede wszystkim uczciwe i szybkie. Dlatego możemy powiedzieć – STS opinie wskazują na uczciwość bukmachera!

STS oferta na tydzień – poznaj cały świat zakładów wzajemnych online

STS posiada niemal połowę kapitału całej branży bukmacherskie w Polsce. Jednak nie tylko kapitał, którym dysponuje spółka sts jest ważny. Firma świadczy usługi od ponad 20 lat. Zna doskonale potrzeby graczy i ciągle rozbudowuje swoją ofertę biorąc pod uwagę zmieniające się trendy. Warto wziąć pod uwagę możliwość zmiany limitów na grę, a także jaka jest w STS oferta na tydzień. Im więcej możliwości, tym lepiej!

Bogata oferta i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że spółka udostępnia produkt na prawdziwie światowym poziomie. Przejść do oferty na żywo można w prosty sposób ze strony głównej. Wystarczy kliknąć w zakładkę LIVE, by znaleźć się w bardzo funkcjonalnej podzakładce. W centrum wyświetla się kalendarz bieżących zdarzeń. Po prawej stronie natomiast praktyczne opcje, jak możliwość postawienia kuponu czy dostęp do transmisji live.

Bukmacher sts zaprojektował własną telewizję – STSTV. Streaming na żywo trudno przecenić, nie tylko ułatwia on śledzenie kuponów, ale uatrakcyjnią rozrywkę. Ciekawe są wizualizacje na żywo, dzięki którym można obserwować przebieg zdarzeń. Cały projekt doskonale oddaje charakter zakładów na żywo. Jest to połączenie funkcjonalności z czytelną szatą graficzną. Nie można w tym miejscu pominąć również analiz, statystyk oraz kalendarzy dla wybranych zdarzeń. Treści publikowane dla zakładów live sts są naprawdę przemyślane i nic nie jest tu przypadkowe.

STS wyniki na żywo – jakie udogodnienia przygotował bukmacher?

Warto jednak pamiętać, że wszelki streaming live oraz wizualizacje na żywo mają charakter wyłącznie poglądowy. Jednak pozytywnym odczuciem w są STS wyniki na żywo, podczas których można też zawierać dodatkowe zakłady w STS. Opinie jasno wskazują, że bukmacher świetnie się przygotował do zmian na rynku i nie pozostaje w tyle.

STS zakłady i możliwości, jakie daje

STS opinie na temat swojej działalności gromadzi już od ponad 20 lat. Gigant zakładów bukmacherskich w Polsce jest jednym z pionierów zakładów wzajemnych w tym kraju. Spółka ma długi staż na tym dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym i oferuje rozrywkę już od kilkudziesięciu lat.

Jej tradycja wraz z ogromnym kapitałem (prawie 50% całego rynku bukmacherskiego w Polsce) sprawią, że jest to jedna z firm cieszących się największym zaufaniem wśród Polaków. Niezależnie od tych aspektów warto sprawdzić, czy propozycje bukmachera są przyjazne dla graczy. Wzięliśmy pod lupę takie elementy, jak:

 • oferta,
 • legalne zakłady bukmacherskie,
 • STS mobile,
 • bukmacher obsługa klienta,
 • metody płatności,
 • aplikacja STS,
 • regularne propozycje buka dla aktywnych graczy.

STS podatek od zakładów – o czym warto wiedzieć?

Polski rynek zakładów sportowych przeżył rewolucję w kwietniu 2017 roku. Wtedy to prezydent podpisał nowelę ustawy, która wprowadziła 12% podatek od wygranej. Ponadto zagraniczne firmy bukmacherskie zdelegalizowano.

Natomiast od lipca 2017 roku, dostawca sieci ma obowiązek blokowania domen zakazanych. Legalni polscy bukmacherzy nie kryli powodów do radości. Tym samym, pozwoliło to na bezpośrednią pracę na STS opinie, która mówiłaby o legalności i uczciwości. By biznes się opłacał firmy bukmacherskie zmuszone były do przerzucenia kosztów podatku na graczy. Nie trudno się domyślić, że gracze nie są z tego powodu zadowoleni. Zwłaszcza, że od wygranej powyżej 2240 zł pobierany jest dodatkowy podatek dla Urzędu Skarbowego.

Zakłady bukmacherskie STS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom typerów wprowadzają okazjonalne promocje. Znoszą one częściowo lub całkowicie obowiązujący podatek. Jest to działanie, które można nazwać działaniem zgodnym z regułami fair play.

STS mobile – świat optymalnych rozwiązań

STS zakłady bukmacherskie są liderem branży bukmacherskiej w Polsce. Z tego względu aplikacje na urządzenia mobilne sts są niezbędne w ofercie firmy. STS dokłada starania, aby strona na zakłady mobilne była zoptymalizowana na urządzenia mobile. Jednak jeszcze cenniejszym są oferowane aplikacje natywne.

STS aplikacja

STS mobile są zaledwie czubkiem góry lodowej innowacji mobile. Firma zdystansowała konkurencję tworząc autorski projekt szybkich płatności. STSPAY jest dostępny również na telefon. Usługa działa błyskawicznie i jest w 100% bezpieczna. Jej siła jest związana z szybkim transferem środków, które można przesyłać z poziomu aplikacji sts mobile. Pieniądze pojawiają się na koncie już w 15 minut.

STS aplikacja – czy została przystosowana na każdy telefon?

Dostępna STS aplikacja natywna: na Android oraz iOS są miniaturowym odzwierciedleniem macierzystej strony bukmachera. Inżynierowie spółki stworzyli projekt funkcjonalny i minimalistyczny w porównaniu do tego co oferuje serwis online sts. Szata graficzna jest przejrzysta, a układ treści czytelny.

Dodatkowo aplikacja waży mało i jest energooszczędna. Dostęp do całej oferty online jest standardem. Jednak zupełnie wyjątkową kwestią, którą udostępnia aplikacja mobile sts jest bezpłatny dostęp do transmisji na żywo.

Zwłaszcza, że Star-Typ Sport Sp. z o.o. ma autorską telewizję STS TV z umową na transmisję ponad 2.000 wydarzeń sportowych w każdym tygodniu.

Wrażenia z gry w STS zakłady: ponadczasowa jakość rozwiązań

Zakłady STS stworzyły uniwersalną ofertę bukmacherską. Spółka adresuje swoje propozycje do jak najszerszego grona odbiorców. Ów fakt powoduje, że całość oferty spółki można umieścić gdzieś pośrodku produktów dostępnych u konkurencyjnych zakładów online. Trzeba też wspomnieć o sponsoringu. STS jest m.in. oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, zapewniając sobie legalną reklamę.

W związku z ciągłym poszukiwaniem przez firmę złotego środka na prowadzenie zakładów bukmacherskich z pewnością nie można powiedzieć, że o STS opinie będą w większości na korzyść spółki. Swoje miejsce znajdą tu zarówno fani piłki nożnej, jak i miłośnicy niszowych sportów. Zarówno gracze w lokalach naziemnych, jak i typerzy online mogą się tu poczuć jak w domu. Sts zakłady wzajemne są ojcem chrzestnym polskiej bukmacherki.

Gwarantują stabilny kapitał i kilkudziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu zakładów sportowych. Dużym atutem jest strona internetowa, której projekt umożliwia niemal intuicyjną nawigację serwisu. Obsługa kuponu jest banalnie prosta, transfer pieniędzy szybki, dostęp do konta oraz ważnych informacji – dziecinnie łatwy. Czego chcieć więcej?

Aplikacja STS, bezpieczeństwo i jasne warunki, szybkie wpłaty – czy można otrzymać coś więcej?

Współpraca z największymi pośrednikami transakcji zapewnia bezpieczeństwo płatności. Jak również nowoczesne zabezpieczenia technologiczne i dysponowanie certyfikatem SSL, który gwarantuje poufność przesyłanych danych ochronę danych i konta użytkowników serwisu.

Dostępność – jest słowem kluczem do zrozumienia sukcesu firmy na przestrzeni lat. Witryna udostępnia niezbędne materiały w zakładce Centrum Klienta, by uprzystępnić sposób funkcjonowania serwisu. Ważnym odnotowania jest żarliwość z jaką publikowane są zestawy najczęściej zadawanych pytań – FAQ. Można je odnaleźć niemal przy każdej promocji i produkcie, które oferują zakłady bukmacherskie online.

STS opinie – bukmacher o wysokiej kulturze gry 

Uczciwy biznes z tradycjami jest wizytówką STSe. Star-Typ Sp. z o.o. powstał w 1997 roku. Kilka pierwszych lokali naziemnych otwartych na początku działalności to dziś niebagatelna liczba 450 punktów. Od kilku lat firma prowadzi również działalność online i utrzymuje wiodącą pozycję w organizowaniu modnych zakładów na e-sporty.

Wiarygodność STS potwierdza jej mocny kapitał. Firma dysponuje niemal 49% całego rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Prezes firmy oświadcza, że branża bukmacherska w kraju rozwija się w zawrotnym tempie i spółka pragnie skoncentrować się na rynku wewnętrznym.

STS zakłady jest liderem bukmacherki online. Plany inwestycyjne oraz długa tradycja czynią z firmy wiarygodnego operatora. Dlatego mówimy otwarcie, że STS opinie wskazują na uczciwość i legalność. Tutaj warto grać!

Zalety i wady STS

Zalety

 • bukmacher z bardzo długą historią działalności,
 • pełna oferta na zakłady mobile,
 • dostępne aplikacje na Android i iOS,
 • 450 lokali stacjonarnych,
 • pomoc online 24/7,
 • autorskie metody płatności, szybkie i bezpłatne wypłaty,

Wady

 • strona może sprawiać problemy na początku drogi,
 • niektóre spotkania mają niskie kursy w porównaniu do konkurencji.
 • promocje nakładają trudne warunki realizacji bonusów.

FAQ: STS

Tak, sprawdź koniecznie nasz ekskluzywny kod promocyjny do STS: Tylko u nas!
kod: KODSTSVIP

STS udostępnia bardzo szeroką ofertę i wiele dyscyplin sportowych. Znakiem rozpoznawczym bukmachera są korzystne kursy i częste promocje. Bez wątpienia opłaca się stawiać zakłady u tego buka.

Tak. Zarówno na iOS jak i Android. Aplikacja STS zbiera świetne opinie i wielu graczy często z niej korzysta.

Obsługa klienta online w STS działa przez 7 dni 24 godziny na dobę. Jest to jedna z najlepszych propozycji na polskim rynku hazardowym.


Komentarze

Avatar

Bartosz Gurniewicz 28/09/2020 o 14:23

Dzisiaj w punkcie w Gorzowie Wlkp. Pani odmówiła odebrania wygranej że względu na brak maseczki. Wszyscy dobrze wiemy że nie ma podstawy prawnej zmuszającej do jej noszenia nosi się ją dobrowolnie a ja nie noszę że względów zdrowotnych żadnych maseczek czy przybić. Pani była bardzo niemiła i zachowywała się skandalicznie po takiej obsłudze a bardziej jej braku następne kupony obstawiłem w fortunie obok stsu

Odpowiedz
Bartek Rakietowicz

Bartek Rakietowicz 29/09/2020 o 14:48

Cześć, w celu uniknięcia takich problemów, zachęcam do stawiania zakładów online, szczególnie w czasach obostrzeń.

Odpowiedz

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*