Skip to main content

Superbet opinie

Rekomendacja
Bonus850zł w bet-at-home
WarunkiBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, BLIK, Tpay, Przelewy24, Przelew bankowy, Skrill, Neteller, Paysafecard
WalutyPLN, EUR, GBP
LicencjaMalta
Najlepsza alternatywa
Oferta
bet-at-home logo

850 zł BONUS

50% od 1 depozytu
Sprawdź
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCardTrustlySofortDiners Club
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

Ocena całościowa
3.5/5
Weronika Hossa

Na podstawie dotychczasowych działań operatora, mogę jedynie domyślać się, że oferta będzie ciekawa i skierowana w gust polskich graczy.

Zrecenzowano dnia
Bonus w bet-at-home
85%
atrakcyjny bonus na start, korzystne warunki
Strona Interentowa bet-at-home
90%
funkcjonalna, łatwa w nawigacji
Mobile w bet-at-home
90%
aplikacja na Android
Licencja bet-at-home
80%
bukmacher z licencją UE, brak licencji RP
Bezpieczeństwo w bet-at-home
90%
wiarygodny bukmacher, ocena -C w rankingu SBR

Superbet – opinie o nowym bukmacherze na polskim rynku!

Firma Superbet nie jest zupełnym nowicjuszem na rynku bukmacherskim. Operator pochodzi z Rumunii, ale nie utrudniło mu to zdobycia koncesji Ministerstwa Finansów RP. W 2018 Superbet uzyskał zgodę na uruchomienie stacjonarnych punktów z zakładami bukmacherskimi.

W tym momencie nie można jeszcze skorzystać z oferty bukmachera online, ale bardzo możliwe, że sytuacja ulegnie zmianie już w 2019 roku.

Superbet będzie celował w jak najlepsze opinie od samego początku, dlatego możemy spodziewać się, że rozpocznie swoją działalność z przytupem. Wysoki bonus początkowy, a najlepiej bonus bez depozytu, przekonałyby graczy do sprawdzenia możliwości rumuńskiego operatora. W poniższej recenzji postaramy się zebrać wszystkie wiadomości i ustalić, czy Superbet jest warty zainteresowania polskich typerów.

Walka bukmacherów: Superbet vs. Bet-at-home

Doświadczenie bukmachera to jeden z najważniejszych czynników, na który zwracają gracze przy wyborze firmy od zakładów wzajemnych.

Nie oznacza to, że nowi bukmacherzy zawsze są źli i należy z nich rezygnować. Pod kątem wiarygodności bezpieczniej jednak obstawiać u bukmacherów o długim stażu na rynku.

Jednym z hegemonów nie tylko na polskim, ale również światowym runku bez wątpienia jest firma Bet-at-home, którą założono w 1999 roku w Austrii.

Superbet wypada przy niej dość blado, zwłaszcza że gra w Superbet to również niskie kursy i podatek od gier i zakładów.

Trudno znaleźć płaszczyznę, na której rumuński bukmacher z polską licencją wypada lepiej od Bet-at-home.

Plusy i minusy Bet-at-home

Plusy:

 • ponad 20 kat doświadczenia w branży,
 • renomowany bukmacher notowany na Giełdzie,
 • bonus powitalny do 850 PLN,
 • aplikacja dla zakładów sportowych,
 • wiele metod płatności.

Minusy:

 • brak polskiej licencji,
 • ryzyko ukarania przez organy karno-skarbowe,
 • niskie kursy.

Czy Superbet zaoferuje bonus bez depozytu?

Jeśli przebywasz za granicą, sprawdź ofertę bet-at-home, który posiada licencję UE na organizowanie zakładów online!

bet-at-home-bonus

W tym momencie firma nie oferuje jeszcze żadnego bonusu. Bez wątpienia jeżeli Superbet chce mieć świetne opinie, musi postawić na dobrą promocję dla nowych graczy. Typerzy szczególnie upodobali sobie bonus bez depozytu. Być może byłby to idealny wybór dla nowego operatora.

Nie mamy wątpliwości, że Superbet przygotuje konkurencyjną ofertę, ponieważ musi wyróżnić się na tle aktualnej oferty innych firm bukmacherskich. Pomimo że wybór bukmacherów w naszym kraju nie jest bardzo szeroki, to jednak wiele firm ma już swoje ugruntowane pozycje, których nie zamierza tracić.

Bonus bez depozytu – pozycja obowiązkowa dla nowego bukmachera

Poza tym Superbet jest zupełnie nową marką, która nie jest znana szerokiemu gronu osób. Bonus od pierwszego depozytu to obowiązkowa propozycja, która jest w ofercie większości polskich firm bukmacherskich. Nie może jej zabraknąć, jeżeli Superbet chce szybko zaistnieć w świadomości polskich graczy.

Rejestracja w Superbet – czy proces będzie przystępny dla użytkownika?

Bukmacherzy online starają się możliwie maksymalnie uprościć metody rejestracji. Dzięki temu potencjalni klienci szybciej zakładają konta i przechodzą do stawiania zakładów. Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Superbet rejestracja

Oczywiście niektórych wymogów prawnych się nie przeskoczy. Superbet będzie musiał zweryfikować odpowiednio wiek gracza i miejsce jego zamieszkania. Najłatwiej to zrobić poprzez wymóg wysłania skanów dokumentów tożsamości.

Dwuetapowa procedura rejestracji w Superbet

Procedura tworzenia nowego konta przebiega zazwyczaj dwuetapowo:

 1. Należy podać wszystkie dane, o które prosi bukmacher. Udostępnianie wrażliwych danych osobowych oraz konta wynika z umowy między organami państwa a organizatorem zakładów wzajemnych.
 2. Zarejestrowane koto w serwisie musi być również w odpowiedni sposób aktywowane. Procedura związana jest z przesłaniem niezbędnych dokumentów, które mają służyć weryfikacji tożsamości użytkownika serwisu.

System rejestracji będzie można dokładniej ocenić po uruchomieniu serwisu. Nie ma wątpliwości, że Superbet chce mieć pozytywne opinie i postara się nie utrudniać graczom życia. Proste metody zawsze są najskuteczniejsze.

Kwestie legalności Superbet Polska

Należy zacząć od tego, że Superbet Polska uzyskał licencję Ministerstwa Finansów na działanie jako bukmacher w Polsce. Oznacza to, że jest w pełni legalny. Licencja MF to najbardziej renomowana, a zarazem jedyna licencja, którą uzyskuje firma przed rozpoczęciem swojej działalności. Bez niej po prostu nie można organizować takich zakładów na terenie naszego kraju. Licencja bukmacherska o numerze PS4.6831.4.2017, została przyznana spółce pod koniec 2017 roku.

Każdy kto miałby ochotę dodatkowo sprawdzić wiarygodność licencji Polskiego Bukmachera, może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Po pierwsze, każdy legalny bukmacher online ma obowiązek opublikowania takiej informacji na swojej stronie internetowej. W związku z tym, że Superbet nie posiada jeszcze strony, można skorzystać ze sposobu drugiego.
 2. Drugim sposobem weryfikacji czy bukmacher jest uczciwy, to odwiedzenie witryny online Ministerstwa Finansów. Użytkownik znajdzie tam wykaz wszystkich zakładów bukmacherskich w internecie, które mają zgodę Ministerstwa na prowadzenie działalności.

100% legalności w Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o

Informacje zamieszczone w poprzednim paragrafie są potwierdzeniem, że Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o działają w 100% legalnie, a po ich otwarciu możemy bez żadnych przeszkód rozpocząć stawianie zakładów za ich pośrednictwem.

Bezpieczeństwo i wygoda u rumuńskiego operatora

Kontrola państwowa wpływa również na stosowanie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń, dlatego nie musimy obawiać się o nasze dane i wpłacone na konto pieniądze i możemy założyć, że pod względem bezpieczeństwa Polski Bukmacher opinie będzie miał świetne. Dodatkowo, ponieważ firma posiada doświadczenie i odpowiedni kapitał, możemy być spokojni o jej płynność finansową i wypłacalność. Wynika to z faktu, że łatwo będzie skontrolować finanse spółki przez ograny polskie.

Odpowiedzialna gra w Superbet

W temacie odpowiedzialnej gry przede wszystkim ważna jest prewencja. Szczególnie nowi użytkownicy powinni zapoznać się ze sposobami przeciwdziałania uzależnieniom. W dalszej kolejności bardzo ważne jest, aby dostrzec problem u siebie lub bliskich. Wstępnej analizie zdrowia psychicznego gracza, ma służyć udostępniony na stronie test. Jeśli dana osoba stwierdzi, że potrzebuje profesjonalnej pomocy można skorzystać z danych kontaktowych instytucji i organizacji podanych na stronie.

Dodatkowym zabezpieczeniem są limity. Zakładamy, że Superbet chce mieć jak najlepsze opinie i w odpowiedni sposób przemyśli sprawę odpowiedzialnej gry, udostępni wartościowe informacje i zapewni bezpieczeństwo. Ważne jest wprowadzenie odpowiedniej zakładki na stronie lub umieszczenie informacji w formie pytań i odpowiedzi (FAQ).

Superbet jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada licencję Ministerstwa Finansów i przeszedł już procedurę rejestracyjną, co oznacza, że spełnia wszelkie kryteria wymagane przez państwo.
 2. Jako legalny podmiot zarejestrowany w Polsce, będzie odprowadzał podatki od wygranych, zasilając tym samym budżet naszego kraju.
 3. Gwarantuje odpowiednią ochronę i daje możliwość bezpiecznego stawiania zakładów pod kontrolą odpowiednich organów.
 4. Firma została założona w 2008 roku, co oznacza, że posiada już odpowiednie doświadczenie.
 5. Na tę chwilę Superbet zatrudnia w swojej ojczyźnie ponad 2500 pracowników pracujących w blisko 1000 punktów bukmacherskich
 6. Firma sponsoruje wiele klubów i wydarzeń sportowych i jest świetnie rozpoznawalna w Rumunii.

Superbet bukmacher – co oprócz bonusu początkowego?

Aby rumuński operator pozyskiwał stale klientów i utrzymywał dotychczasowych, musi postawić na promocje nie tylko dla nowych graczy. Bonus powitalny to za mało, by przekonać do siebie najbardziej wymagających graczy i utrzymać ich zainteresowanie.

Superbet bukmacher, aby zyskać przychylne opinie musi postawić na okresowe promocje i program lojalnościowy. Pozwoli to w pełni wykorzystać jego potencjał i móc wyklarować sobie solidne miejsce na tle konkurencji. Ta nigdy nie śpi i także analizuje kwestie bonusów bardzo mocno, dając nowe możliwości swoim graczom.

Właśnie dlatego bardzo ważna jest oferta promocyjna dla stałych graczy. W końcu nie sztuką jest pozyskać zwolenników, ale ich utrzymać. Superbet chce przecież być lubiany i rozpoznawalny, dlatego powinien podejść do klientów z dwóch stron. Z jednej starać się ich pozyskać, a z drugiej za wszelką cenę utrzymać. Dzięki temu, już w niedługim czasie po otwarciu, może stać się poważną konkurencją dla innych firm bukmacherskich.

Superbet zakłady bukmacherskie – co znajdzie się w ofercie firmy?

Oferta nowego bukmachera na rynku jest jeszcze w powijakach, ale nie powinna ona odbiegać od konkurencji. Dla przykładu LvBet weszło przebojem na polski rynek. Czy to samo uda się firmie Superbet? Prawdopodobnie przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Superbet opinie

Z pewnością nie jest to jednak proste zadanie. By zdobyć zaufanie graczy trzeba mieć naprawdę atrakcyjną ofertę, która będzie ulegała ciągłemu poszerzaniu i doskonaleniu. Wydaje się oczywiste, że propozycje Superbet zakłady bukmacherskie na pewno będą obfitowały w rynki na piłkę nożną, bo to w końcu nasz sport narodowy, który cieszy się ogromną popularnością.

Najważniejsze sporty w ofercie bukmchera Superbet

Nie wyobrażamy sobie również, aby miało zabraknąć jakiegokolwiek wydarzenia ze świata tenisa, czy koszykówki. Miło będzie także przekonać się, jak bukmacher widzi obstawianie siatkówki, czy piłki ręcznej – szczególnie polskiej! Polacy uwielbiają też stawiać zakłady na sporty walki:

 • boks
 • MMA
 • UFC
 • nasze rodzime KSW

Ogółem na żadnej płaszczyźnie nowo zarejestrowani użytkownicy nie powinni być rozczarowani. Wiemy, że niełatwo jest zacząć od razu z bardzo bogatą ofertą, jednak, aby Superbet miał dobre opinie i zrobił prawdziwą karierę, musi czymś zaskoczyć i zachęcić graczy. Bez wątpienia jednak w tym przypadku zadziała doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu firmy w Rumunii i Superbet wystartuje z przytupem.

Jak radzi sobie Superbet w Rumunii?

Bukmacher Superbet póki co nie uruchomił zakładów online w naszym kraju, jednak mamy nadzieje, że wkrótce to nastąpi. Tym bardziej, że w Rumunii firma radzi sobie naprawdę dobrze, a ich strona  jest bardzo przystępna i zachęca do stawiania zakładów. Znajdziemy tam możliwość obstawiania zakładów krótko jak i długoterminowych, nie brakuje również opcji gry na żywo.

Bogata oferta Superbet

Na tym jednak nie kończy się oferta Superbet. Operator udostępnia jeszcze choćby kasyno online. Zdecydowanie czymś, co wyróżnia ten serwis na tle polskich bukmacherów, jest możliwość wzięcia udziału w loterii. W Polsce bez wątpienia taka opcja spotkałaby się z dużym entuzjazmem typerów i wyróżniła operatora.

Jeżeli Superbet zaczerpnie pomysły i wykonanie ze swojej rumuńskiej wersji strony, to nie mamy wątpliwości, że projekt zakończy się sukcesem. Nie mamy wątpliwości, że Superbet może liczyć na świetne opinie i duże zainteresowanie rodzimych typerów swoją ofertą.

Czy Superbet udostępni wygrane bez podatku?

Aby wyróżnić swoją ofertę, bukmacher może pójść w ślady innego nowego operatora na polskim rynku – Typiko i udostępnić wygrane bez narzucone przez państwo 12% podatku. Oznacza to przeniesienie kosztów podatku na firmę bukmacherską. Wielu typerów bardzo narzeka na dodatkowe koszty i konieczność odprowadzania procentu od wygranej, dlatego takie posunięcie gwarantuje pojawienie się wielu oddanych fanów. Superbet zagwarantowałby sobie genialne opinie już na samym starcie!

Nie jest powiedziane jednak, że Superbet nie będzie chciał właśnie w ten sposób wyróżnić się na rynku. Być może spółka zdecyduje się na tak ryzykowny ruch? Jeżeli Superbet chce wejść przebojem na polski rynek, to jest to jedna z dróg. Oprócz tego, lub zamiast tego, można wyobrazić sobie również czasowe promocje, podczas których podatek przerzucany jest na firmę. Możliwości jest wiele,  jednak o tym jak postąpi rumuński operator, dowiemy się dopiero po oficjalnym rozpoczęciu jego działalności.

Superbet godziny otwarcia i obsługa klienta

Świetnie by było, gdyby rumuński operator zdecydował się na wprowadzenie obsługi klienta 24/7. Jest to popularne rozwiązanie wśród zagranicznych podmiotów, choć nie tak powszechne w Polsce. Decydując się na taki krok, Superbet pozyskałby pochlebne opinie i wiele pozytywnych głosów. Godziny otwarcia kanałów kontaktu w Superbet będą również zależały od oczekiwań graczy. Być może firma początkowo wprowadzi ograniczony zakres, by stopniowo go rozszerzac i sprawdzać preferencje klientów.

Jakość udzielanej pomocy u bukmachera Superbet

Bez wątpienia poziom obsługi klienta jest jedną z najważniejszych przyczyn powodzenia lub niepowodzenia nowo założonych firm. W związku z tym nie wystarczy, że Superbet wyróżni się ofertą, bonusami i promocjami. Musi również zadbać o odpowiednich konsultantów, którzy wdrożą wszystkich nowych klientów w funkcjonowanie tego zakładu. Oprócz infolinii pracującej w elastycznych godzinach, spodziewamy się również pytań i odpowiedzi w formie FAQ. To byłoby wielkie udogodnienie dla początkujących, a dobrze stworzony dokument pozwala wyczerpać większość początkowych problemów, z którymi osoby chciałyby zgłosić się do konsultanta.

Opinie o metodach płatności w Superbet

Znając standardy na polskim rynku, bukmacher Superbet jest zobowiązany do udostępnienia graczom zarówno płatności błyskawicznych jak i zwyczajnych przelewów bankowych. Możemy więc być niemal pewni, że znajdziemy opcje takie jak PayPal, Przelewy24, Dotpay czy opcje płatności kartą.

Superbet płatności

Nie ma wątpliwości, że Superbet chce zbierać perfekcyjne opinie od samego początku. Być może właśnie dlatego zacznie od razu z bardzo szeroką ofertą metod płatności? Uważamy, że poniższe trzy sposoby wpłat zapewniłyby odpowiedni start bukmacherowi:

Metody płatności

Charakterystyka

Przelew natychmiastowy

Współpraca z zaufanymi pośrednikami, jak Tpay

Płatności mobile i klasyczne

Bezpieczne i popularne transakcje

BLIK

Współpraca z ponad 30. bankami w Polsce

Dedykowany płatnością mobile

Błyskawiczne i bezpieczne przelewy

Karta płatnicza

Płatności mobile i klasyczne

Bezpieczne i popularne transakcje

Superbet bukmacher w wersji mobilnej

Ważną wiadomością dla polskich graczy jest to, że Superbet oferuje aplikację mobilną na rynku rumuńskim. Nie ma zatem wątpliwości, że i w naszym kraju pokusi się o uruchomienie odpowiedniej apki. W obecnych czasach jest to must-have każdego bukmachera online, a typerzy uwielbiają stawiać zakłady za pośrednictwem telefonów i tabletów.

Rumuńska wersja aplikacji jest dobrze zoptymalizowana i posiada przyjemną szatę graficzną. Superbet zbiera w swojej ojczyźnie dobre opinie za usługi mobilne, a gracze chętnie wybierają operatora i stawiają zakłady poprzez urządzenia przenośne. Aplikacja posiada również opcję wypłaty środków, dzięki czemu środki użytkownika pojawią się na jego koncie bankowym nawet gdy są poza domem lub biurem.

Superbet opinie 2020

W tym momencie próżno szukać konkretnych recenzji i opinii usług świadczonych przez nowego bukmachera na polskim rynku. Wynika to z faktu, że po prostu Superbet nie uruchomił jeszcze swojej oferty. Możemy odnosić się jedynie do rynku rumuńskiego, a na nim bez wątpienia Superbet zyskuje świetne opinie i jest liderem rynku bukmacherów. Wiele interesujących nasz aspektów działalności nowej marki pozostaje jednak nadal pod znakiem zapytania. Na tę chwilę nieznana jest dokładna data oficjalnego uruchomienia jego strony internetowej, jednak powinno to nastąpić w niedalekiej przyszłości.

Cieszy nas, że na naszym rynku bukmacherskim pojawia się coraz więcej propozycji, ponieważ duża konkurencja jest zawsze pozytywną wiadomością dla klientów. Zachęcamy byś bacznie przyglądał się bukmacherowi Superbet i nie przegapił dnia jego uruchomienia.

FAQ: Superbet

W tym momencie Superbet nie jest dostępny online, ale z pewnością uruchomi witrynę w najbliższym czasie.

Superbet nie otworzył jeszcze strony internetowej, dlatego aplikacja na razie nie jest dostępna.

Na tę chwilę Superbet nie oferuje freebetu, ale być może zdecyduje się na taką promocję po uruchomieniu swojej strony internetowej.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*