thetruthspy logo

TheTruthSpy Opinie

Zaktualizowano: 18/01/2022 Rynek
Autor Bartek Rakietowicz Autor 18/01/2022 Rynek
Informacje
Recommendation
Metody płatności MasterCard, American Express
Games Przeglądanie kontaktów
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
mspy logo
mSpy Opinie
66 zł za miesiąc

Visit

Bartek Rakietowicz
Bartek Rakietowicz
Redaktor Naczelny
Bartek Rakietowicz Redaktor Naczelny

TheTruthSpy – opinie i fakty o dość taniej aplikacji monitorującej

Wiesz na pewno, że TheTruhSpy ma dobre opinie wśród rodziców i pracodawców

Tylko, czy tani program śledzący jest skuteczny?

Sprawdziliśmy najlepsze programy śledzące i okazało się, że są one idealnymi narzędziami do tego, by dziecko było zawsze pod kontrolą! Aby monitorować aktywność w sieci swojego dziecka czy też sprawdzać, jakie informacje przekazują Twoi pracownicy, wcale nie potrzebujesz drogiego narzędzia szpiegowskiego.

Na rynku pojawia się coraz więcej niskobudżetowych rozwiązań, których funkcje umożliwiają pełną kontrolę docelowego urządzenia.

Jedną z takich aplikacji jest TheTruthSpy, której szczegółowy opis i opinie znajdziesz w naszym artykule.

 • Duży wybór funkcji
 • Bezproblemowa instalacja i łatwa obsługa
 • Możliwość nagrywania rozmów telefonicznych
 • Kompatybilność zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS
 • Popularność i zaufanie rzeszy użytkowników
 • Niska cena
 • Możliwość skorzystania z darmowej opcji
 • Nie jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami na rynku (tylko iOS i Android)
 • Trudności z nagrywaniem głosu w przypadku korzystania z innych aplikacji
 • Ograniczone możliwości co do kontaktu z obsługą techniczną

TheTruthSpy opinie – co to jest?

TheTruthSpy opinie

TheTruthSpy to oprogramowanie typu Spyware, które zbiera pozytywne opinie w sieci. Służy do zdalnego monitorowania wszystkich aktywności na wybranym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym.

Ma wiele zastosowań, z czego głównym jest zaawansowana kontrola rodzicielska.

Dzięki TheTruthSpyj rodzice mogą chronić swoje pociechy przed wszelkimi niebezpieczeństwami, jakie czyhają na nie w Internecie.

Aplikacja stosowana jest także przez pracodawców, którzy chcą czuwać nad tym, jakie informacje przekazują ich pracownicy.

Zdarza się także, że TheTruthSpy to wykorzystywane narzędzie sprawdzające wierność małżonków, jednakże w tym przypadku, aby nie złamać prawa, należy uzyskać pisemną zgodę właściciela monitorowanego urządzenia.

Kompatybilność oprogramowania TheTruthSpy

Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami z systemem Android od 4 do wyższych oraz iOS od iOS 7 do wyższych. Oznacza to, że aplikacja będzie działać zarówno na iPhonie i iPadzie, jak i smartfonach i tabletach firm takich jak m.in. firm Samsung, HTC, Huawei, LG, Sony czy Motorola.

Dlaczego warto używać aplikacji szpiegowskich typu TheTruthSpy?

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z tego typu narzędzia, warto na początku wyjaśnić, dlaczego miałbyś w ogóle zainstalować taką aplikację. Poniżej prezentujesz kilka najważniejszych powodów:

To tylko kilka z powodów, dla których warto zainstalować oprogramowanie takie jak TheTruthSpy. Pamiętaj jednak, aby korzystać z niego zgodnie z prawem i nie wyrządzić nikomu krzywdy.

Jak działa TheTruthSpy?

Producenci aplikacji wyróżniają 3 główne kroki co do procesu jej działania:

 1. Pobranie i zainstalowanie aplikacji – pobierz i zainstaluj TheTruthSpy na wybranym urządzeniu.
 2. Pobieranie danych – po udanej instalacji, aplikacja będzie regularnie pobierać dane z urządzenia docelowego.
 3. Monitorowanie urządzenia – zaloguj się do swojego konta użytkownika TheTruthSpy, aby wyświetlić wszystkie dane pobrane z monitorowanego urządzenia.

Najważniejsze funkcje TheTruthSpy

TheTruthSpy oferuje szeroki wybór funkcji służących do pełnego monitorowania danego urządzenia. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich, jednak warto podkreślić, że lista wszystkich opcji jest znacznie dłuższa.

Monitorowanie całej aktywności w Internecie

W dzisiejszych czasach z pomocą Internetu można wykonać naprawdę wiele czynności. Dzięki TheTruthSpy możesz monitorować niemalże wszystkie działania, które są wykonywane przez użytkownika na jego telefonie za pomocą Internetu.

Aplikacja umożliwi Ci sprawdzenie historii przeglądania oraz pobierania, dzięki czemu dowiesz się, co oglądają i z kim kontaktują się Twoje dzieci lub czym w czasie pracy zajmują się Twoi pracownicy.

Dostęp do plików multimedialnych

Wiele przedsiębiorstw dzieli się z pracownikami ważnymi prezentacjami i innymi firmowymi dokumentami. Zawierają one poufne informacje, często w formie plików multimedialnych, które nie powinny wyjść poza firmę.

Dzięki aplikacji monitorującej takiej jak TheTruthSpy, możesz sprawdzić wszystkie pliki multimedialne, które są udostępniane przez urządzenie docelowe.

Ta opcja sprawi, że będziesz miał oko na pracownika, a co za tym idzie – pewność, że wszystkie dane Twojej firmy bezpieczne. Funkcja ta jest również bardzo przydatna z perspektywy rodzica.

Dzięki niej sprawdzisz, co Twoje dzieci przechowują i udostępniają za pomocą swoich telefonów.

Opcja ta może pomóc zapobiec wielu nieszczęściom, takim jak nękanie nieletnich, a nawet dziecięca pornografia.

Możliwość blokady wybranych stron

Jeśli jako rodzic obawiasz się, że Twoje dziecko w nieodpowiedni sposób korzysta z Internetu, przeglądając niebezpieczne treści lub też za dużo czasu poświęca stronom, które odciągają je od nauki, dzięki TheTruthSpy możesz temu zapobiec. Aplikacja umożliwia wprowadzenie ograniczeń korzystania z Internetu oraz blokadę wybranych stron internetowych.

Funkcja ta może przydać się także pracodawcom. Dzięki niej jesteś w stanie zablokować strony, które odciągają Twoich pracowników od obowiązków i zwiększyć efektywność w swojej firmie.

Natychmiastowe powiadomienia o wybranych aktywnościach

Za pomocą TheTruthSpy możesz ustawić alarm wszystkich aktywności, jakie Cię interesują. Dzięki tej funkcji uzyskasz powiadomienie, gdy użytkownik monitorowanego urządzenia wpisze lub otrzyma wiadomość z wybranym przez Ciebie słowem kluczowym.

Ustawienia powiadomień to duża oszczędność czasu. Nie musisz co chwilę logować się na swoim koncie użytkownika, aby sprawdzić, czy nie umknęła Ci żadna informacja.

Lokalizator GPS TheTruthSpy

To jedna z najbardziej przydatnych funkcji oferowanych przez aplikacje monitorujące. Dzięki niej uzyskasz wszystkich informacje o lokalizacji docelowego urządzenia w czasie przeszłym oraz rzeczywistym.

Możesz sprawdzić, gdzie dana osoba obecnie się znajduje, a także w jakie miejsca ostatnio odwiedziła.

Ta opcja TheTruthSpy przydaje się szczególnie rodzicom, którzy w każdej chwili mogą dowiedzieć się, gdzie jest ich pociecha i czy nie oddala się w niebezpieczne miejsca.

Śledzenie wiadomości SMS

Dzięki TheTruthSpy możesz mieć wgląd treści wszystkich przesłanych oraz otrzymanych wiadomości SMS. Dotyczy to zarówno komunikatów tekstowych, jak i wszystkich plików multimedialnych wysyłanych w SMS-ach.

A jeśli interesują Cię szczegóły, takie jak data i czas oraz numer, z lub do którego wysłana była wiadomość – to także będziesz w stanie bez problemu sprawdzić.

Monitorowanie i nagrywanie połączeń

TheTruthSpy umożliwia odsłuchiwanie wszystkich połączeń wykonanych przez urządzenie docelowe. Podobnie jak w przypadku wiadomości SMS, tu także możesz uzyskać wszystkie szczegóły, takie jak:

data i godzina wykonania połączenia oranamiary do rozmówcy.

Co więcej, możesz nawet ustawić powiadomienie, kiedy monitorowane urządzenie połączy się z określonym numerem. Producenci zwracają uwagę, że opcja ta może być przydatna m.in. dla osób, które chcą być na bieżąco informowani o tym, kiedy ich współmałżonek połączy się z wybranym numerem.

Nagrywanie dźwięku otoczenia

Opcja ta pozwala na zdalne uruchomienie mikrofonu urządzenia docelowego w celu nagrania jego otoczenia. Dzięki niej możesz dowiedzieć się nie tylko o czym dana osoba rozmawia przez telefon, ale także na żywo.

TheTruthSpy umożliwia również ustawienie konkretnej daty i godziny, w której ma zostać włączone nagrywanie. Korzystając z tej funkcji warto przypomnieć, że podsłuch jest możliwy tylko w przypadku pisemnej zgody danej osoby (wyjątkiem są dzieci poniżej 18 roku życia, nad którymi osoba monitorująca sprawuje prawną opiekę).

Monitorowanie rozmów z popularnych komunikatorów i serwisów społecznościowych

Za pomocą TheTruthSpy możesz monitorować wszystkie działania wykonywane na czatach społecznościowych i komunikatorach, takich jak WhatsApp, Facebook, Messenger, Instagram i inne.

Dzięki tej funkcji możesz prześledzić nie tylko wiadomości tekstowe, ale także wszystkie pliki multimedialne wysłane za pomocą wybranych aplikacji.

Wady i zalety TheTruthSpy na podstawie opinii konsumentów

Abyś mógł zdecydować, czy TheTruthSpy jest rozwiązaniem dla Ciebie – przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu opinii na temat tego oprogramowania. Oto najważniejsze wady oraz zalety tego produktu.

Jakie opinie ma aplikacja TheTruthSpy?

Wśród użytkowników aplikacji nie brakuje zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych opinii. Mimo iż ogólnie jest ona bardzo chwalona i doceniana, klienci znaleźli kilka niedociągłości, które im przeszkadzają.

Jakie opinie na temat TheTruthSpy mają rodzice korzystający z tej aplikacji?

Rodzice chwalą aplikację za dużą funkcjonalność, niską cenę i pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa swoich pociech. Szczególnie ważnymi opcjami są dla nich lokalizator GPS oraz możliwość sprawdzenia, jakie strony internetowe przeglądają ich dzieci.

Często podpierają się konkretnymi przykładami, dzięki którym TheTruthSpy pomogło ochronić ich dziecko przed różnymi niebezpieczeństwami.

Warto też dodać, że to głównie wśród rodziców występował problem z zainstalowaniem oraz obsługą aplikacji.

Jakie są opinie pracodawców na temat TheTruthSpy?

Pracodawcy chwalą aplikację przede wszystkim za możliwość ustawienia powiadomień na wybrane słowa kluczowe. Dzięki tej opcji mogą szybko zareagować, kiedy pracownicy przekażą osobom trzecim tajne dane dotyczące firmy.

Zwracają także uwagę na to, że TheTruthSpy pomaga zwiększyć efektywność pracowników dzięki możliwości blokowania wybranych stron internetowych, które mogłyby odciągnąć ich od pracy.

Najczęstszym minusem aplikacji, na jaki zwracają uwagę pracodawcy jest słaba jakość nagrywania otoczenia urządzenia. Użytkownicy skarżą się, że nagraniom towarzyszą szumy i są zupełnie niezrozumiałe.

Jakie opinie na temat TheTruthSpy publikują osoby korzystający z aplikacji w celu monitorowania aktywności małżonków?

Małżonkowie właścicieli monitorowanych urządzeń chwalą aplikację na to, że dzięki niej byli w stanie zweryfikować wierność swoich partnerów, a czasem także ochronić ich przed niebezpieczeństwem (m.in. za pomocą lokalizatora GPS, który wskazuje, gdzie znajduje się małżonek mający problemy ze zdrowiem).

Podobnie jak w przypadku pracodawców, małżonkowie narzekają głównie na słabą jakość dźwięków nagrywanych za pomocą urządzenia.

Pozostałe opinie o TheTruthSpy

Aplikacja TheTruthSpy znajduje swoje zastosowanie nie tylko w przypadku rodziców, pracodawców oraz małżonków. Wiele pozytywnych opinii dotyczy także użytkowników indywidualnych, którzy dzięki oprogramowaniu monitorującemu mogli odzyskać swój telefon z rąk złodziei.

Niektóre opinie zostały napisane także przez członków rodzin osób starszych lub schorowanych, którzy korzystają z aplikacji, aby wiedzieć, gdzie znajduje się właściciel monitorowanego urządzenia.

Zamienniki TheTruthSpy, czyli alternatywne aplikacje, które warto sprawdzić.

Jeżeli nie jesteś przekonany, czy TheTruthSpy spełni Twoje oczekiwania, warto zapoznać się z ofertą konkurencji. Oto kilka innych dostępnych na rynku aplikacji o podobnym zastosowaniu:

TheTruthSpy – cena

Na oficjalnej stronie producenta znajdziesz informację, że jest to darmowa aplikacja szpiegująca. Informacja ta jest zwinnym chwytem marketingowym, ponieważ, owszem, istnieje opcja darmowego korzystania z oprogramowania, jednak jest to możliwe tylko przez 48 godzin. Następnie należy wykupić pakiet miesięczny lub roczny. Co ważne – w każdej chwili możesz zrezygnować z zakupu.

Po wygaśnięciu okresu próbnego, ceny prezentują się następująco:

Pakiet Standard Pakiet Premium Pakiet Gold
1 miesiąc: $21.99

3 miesiące: $55.99

6 miesięcy: $88.99

12 miesięcy: $130.99

1 miesiąc: $25.99

3 miesiące: $66.99

6 miesięcy: $105.99

12 miesięcy: $158.99

1 miesiąc: $30.99

3 miesiące: $77.99

6 miesięcy: $122.99

12 miesięcy: $184.99

Analizując te kwoty, można śmiało stwierdzić, że cena aplikacji jest naprawdę atrakcyjna. Najtańsza opcja, czyli roczna licencja Pakietu Standard to koszt około 510 zł, co daje zaledwie 42,5 zł miesięcznie.

Jak zainstalować TheTruthSpy?

Aby uruchomić aplikację, należy wykonać kilka prostych kroków:

Krok 1. Wyłączyć blokowanie nieznanych źródeł w urządzeniu docelowym (w przypadku urządzeń z Adroidem 7.1 lub nowszym), przechodząc do ustawień telefonu, następnie odznaczając opcję blokowania nieznanych źródeł.

jak_zainstalowac_thetruthspy

Krok 2. Wyłączyć opcję sprawdzania bezpieczeństwa pobieranych aplikacji, przechodząc do Play Store / Play Protect, następnie odznaczając opcję “Scan device for security threats”

jak_zainstalowac_thetruthspyKrok 3. Wejść na stronę producenta za pomocą przeglądarki w telefonie i pobrać aplikację, klikając przycisk “Download TheTruthSpy”, a następnie zainstalować ją klikając na jej ikonkę.

jak_zainstalowac_thetruthspyKrok 4. Zarejestrować się.

jak_zainstalowac_thetruthspyKrok 5. Upewnić się, że został włączony tryb ukryty, klikając na przycisk “Configuration”, następnie “Hide Icon TheTruthSpy”.

jak_zainstalowac_thetruthspyKrok 6. Upewnić się, że usunięto całą historię związaną z instalacją aplikacji., a następnie zalogować się za pomocą strony producenta i rozpocząć monitorowanie.

Czy warto zdecydować się na wybór TheTruthSpy? Poznaj naszą opinię.

Aplikacja TheTruthSpy to jedno z najtańszych rozwiązań na rynku. Oferuje szeroką gamę funkcji, dzięki czemu z pewnością zadowoli mało wybrednych Klientów. Jeżeli zależy Ci na tanim, ale sprawdzonym rozwiązaniu i nie zamierzasz korzystać z bardzo rozbudowanych funkcji i częstej pomocy fachowców – z pewnością spełni ona Twoje oczekiwania.

Jeżeli jednak należysz do tych bardziej wymagających Klientów, którzy chcą mieć niezawodną aplikację, multum rozbudowanych funkcji, a do tego pełne wsparcie obsługi klienta – warto przejrzeć, co do zaoferowania ma konkurencja. Na rynku znajdziesz masę droższych, ale też cieszących się lepszymi opiniami i bardziej rozbudowanymi funkcjonalnościami aplikacji.

TheTruthSpy – opinie pozytywne

Poza niezadowolonymi klientami, istnieje także grono osób, które bardzo chwalą sobie aplikację. Pozytywne opinie na temat TheTruthSpy dotyczą zazwyczaj:

TheTruthSpy – opinie negatywne

W sieci znajdziemy stosunkowo dużo negatywnych opinii na temat TheTruthSpy. Klienci narzekają m.in. na:

TheTruthSpy FAQs

Czy aplikacja TheTruthSpySpy jest darmowa?

TheTruthSpy jest darmowy, ale tylko przez określony czas. Producenci oferują 48-godzinną wersję próbną, jednakże jeżeli chcemy korzystać z dłużej , musimy za nią zapłacić. Szczegółowy cennik znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Czy mogę pobrać TheTruthSpy z serwisu Chomikuj lub podobnych?

Nie ma takiej potrzeby. Aplikację TheTruthSpy najlepiej pobrać ze strony głównej producenta. Nawet pobrany z innych źródeł plik instalacyjny nie pozwoli na darmowe korzystanie z aplikacji dłuższe niż 48 godzin.

Jak odinstalować TheTruthSpySpy za pomocą urządzenia docelowego?

W przypadku urządzenia z systemem Android, masz dwie możliwości odinstalowania TheTruthSpy z urządzenia docelowego:

 1. Za pomocą ustawień, przechodząc do: Ustawienia/Więcej/Bezpieczeństwo, następnie do Managera Aplikacji i klikając na Ustawienia systemowe (System Service).
 2. Za pomocą aplikacji TheTruthSpy, klikając przycisk Konfiguracja, a następnie Odinstaluj aplikację

Jeżeli posiadasz urządzenie na iOS, skorzystaj z aplikacji Cyndia.

Jak zdalnie odinstalować TheTruthSpySpy?

W przypadku braku dostępu do urządzenia docelowego, możesz skorzystać z dwóch dostępnych opcji:

 1. Zaloguj się do swojego konta w panelu sterowania użytkownika
 2. Przejdź do menu “Ustawienia” w prawym górnym rogu i kliknij przycisk Odinstaluj
 3. Wpisz hasło, aby potwierdzić, że chcesz odinstalować aplikację
 4. Kliknij przycisk Odinstaluj zdalnie. Program TheTruthSpy zostanie odinstalowany z urządzenia docelowego w ciągu kilku minut (do czasu następnego synchronizowania).

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję