Skip to main content

TOTALbet opinie

od opinie.com™

350 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
Rekomendacja
Bonus350zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni
LicencjaPolska
Metody płatnościVISA, MasterCard, Przelew bankowy, Przelewy24, Dotpay, PayU, BLIK
WalutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Wsparcie po angielsku
Ostatnia Aktualizacja Listopad 2019

Ocena całościowa

95%

"Powiew świeżości + ciekawe promocje"

Bonus
90%
niewyróżniający się bonus na start na polskim rynku
Strona internetowa
95%
wygodna i intuicyjna
Mobile
90%
dostępna tylko na Android
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta użytkownika

TOTALbet opinie – wiarygodne informacje o bukmacherze

Wszystkie nowe zakłady bukmacherskie online muszą się zmierzyć z dociekliwymi pytaniami graczy. Nie inaczej jest w tym przypadku więc pada pytanie: TOTALbet opinie, czy są one dobre? My, w poniższej recenzji, wzięliśmy pod lupę spółkę z kilkumiesięcznym stażem. Polskie zakłady bukmacherskie są obecnie w dobrej sytuacji, ale spółka ma zadziwiająco dobry start w branży. Sprawdziliśmy dla was wiarygodność tego bukmachera online, by nikt nie miał wątpliwości czy można tu uczciwie obstawiać zakłady.

TOTALbet licencję z Ministerstwa Finansów RP uzyskał wiosną w 2018 roku, a latem tego samego roku rozpoczął działalność serwis online. Bukmacher nie spieszy się z zakładaniem punktów naziemnych i dopiero planuje ich otwarcie.

Spółka, ma krótki staż na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, jednak jak na nowicjusza zadziwiająco dobrze sobie radzi na rynku.

Czy to nie jest podejrzane?  W tej kwestii warto sprawdzić kto jest właścicielem TOTALbet zakłady. Bukmacher jest w rękach Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych (GZPR). Jest to konsorcjum będące właścicielem dobrze znanych i lubianych przedsiębiorstw, jak: ESKA TV czy Super Express. Trudno się dziwić, że młody bukmacher próbuje zakasować konkurencję przebojowymi promocjami powitalnymi, jak bonus do 500 zł. Jak również niebanalnymi ofertami dla nowych graczy, jak: Kasomania. Czy młody zakład bukmacherski jest wiarygodny, czy można mu zaufać? Przeczytajcie poniższą analizę i sami oceńcie wiarygodność TOTALbet.

TOTALbet jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Jak wszystkie legalne zakłady bukmacherskie online TOTALbet posiada zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie działalności. Oznacza to, że spółka przez cały okres ważności licencji podlega nadzorowi państwowych organów kontrolnych.
 2. TOTALbet w internecie to młody bukmacher. Jednak niech pozory nikogo nie zmylą. Spółka należy do giganta przemysłu rozrywkowego w Polsce. Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, która z sukcesami prowadzi działalność eventową, wydawniczą, fonograficzną postanowiła rozszerzyć działalność o bukmacherkę. GZPR jest nastawione na sukces i tego samego się można spodziewać po młodym bukmacherze online.
 3. Każdy legalny bukmacher online musi płacić podatki. TOTALbet opinie gromadzi coraz lepsze, gdyż w pomysłowy sposób umożliwia swoim graczom częściowe lub całkowite zniesienie wysokiego, bo aż 12% podatku od wygranej.
 4. Bez przemyślanej Polityki Odpowiedzialnej Gry, żaden zakład bukmacherski online nie otrzymałby licencji. Jest to obowiązkiem każdej spółki i w tym względzie, TOTALbet zakłady przyzwoicie realizuje profilaktykę uzależnień od hazardu.
 5. Marka, która jeszcze nie utrwaliła się w pamięci graczy musi mieć doskonałą obsługę klienta. Z konsultantami bukmachera można skontaktować się od 9 do 23. Spółka musi jeszcze popracować nad standardami obsługi użytkowników serwisu, ale portal wciąż się rozwija i widać potencjał wzrostu w tej kwestii.

TOTALbet bonus na start

Jeśli więc mieszkasz za granicą, spróbuj gry w bet-at-home, który ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy i świetne kursy.

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Każdy nowy polski bukmacher ma pod górkę. By zapisać się w pamięci graczy nie wystarczy sprawna kampania marketingowa. W rozrywce gdzie probierzem oferty są kursy, nikt się nie nabierze na ładne słowa. Za propozycjami bukmachera muszą zawsze stać twarde dane i dobrej jakości produkty. Total bet bonus ma zaskakująco dobry. Jest to, aż 500 zł na start.

Totalbet opinie

Zakłady bukmacherskie dają możliwość otwarcia dwóch rodzajów kont:

 • tymczasowego
 • stałego

Poprawna rejestracja umożliwia otwarcie konta tymczasowego. Umożliwia ono wgląd w całość oferty bukmachera z poziomu podstawowego dostępu do konta online. Konto stałe można otworzyć dopiero po pozytywnej weryfikacji konta, czyli przesłaniu bukmacherowi niezbędnych wrażliwych danych oraz skanów dokumentów.

TOTALbet bonus 500

TOTALbet 500 bonus jest promocją, która wymaga doładowania konta gracza. Legalni bukmacherzy w Polsce często wprowadzają tego typu promocję powitalną. 100% od pierwszej wpłaty. Tak jest i w tym wypadku.

Wpłacając depozyt do 500 zł, zakłady TOTALbet drugie tyle dopisują do konta bonusowego gracza. Dodatkowe środki są zamrożone, aż do czasu pierwszego obrotu całej kwoty. Do obrotu zalicza się 2 różne kupony z kursem minimalnym 2,0. By wypłacić środki aktywowany bonus należy obrócić 6x po kursie minimalnym 2,0 (1,2 dla pojedynczego zakładu). Kupony można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, oznacza to, że jeśli 1 typ nie będzie trafiony, gracz otrzymuje zwrot środków.

O ile freebet bez depozytu jest bardzo atrakcyjną ofertą, o tyle bonus 500 zł z koniecznością obrotu 6x z kursem min. 2,0 jest pewnym jego przeciwieństwem. Nowicjusze zazwyczaj popełniają błąd za błędem na początku przygody z bukmacherką. Włączenie promocji w Bezpieczny Zakład trochę niweluje nienajlepsze wrażenia warunków bonusu. Reasumując TOTALbet zakłady bukmacherskie w ofercie powitalnej wykazał się przyzwoitością oraz firmą, która doskonale rozumie co oznacza gra fair play.

TOTALbet kod promocyjny

Na stronie bukmachera TOTALbet pojawiają się też od czasu do czasu specjalne kody promocyjne. TOTALbet kod promocyjny to szansa na tańsze stawianie zakładów i większa frajda dla graczy. Nie jest to jednak stała promocja i trzeba bacznie śledzić stronę bukmachera, by mieć szansę na nią trafić.

Sprawdź bukmachera TOTALbet

TOTALbet zakłady bukmacherskie – prosta rejestracja

By móc w pełni korzystać z oferty bukmachera należy przede wszystkim zarejestrowane konto tymczasowe udoskonalić i przejść do konta stałego. Aby to  zrobić wystarczy aktywowane konto poddać weryfikacji załączając odpowiednie dokumenty. Wszystkie te działania są niezbędne, by odpowiednio zabezpieczyć konto oraz dane użytkownika. Oto co należy zrobić:

Podaj podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, początkowo nie musisz przesyłać skanu dowodu oraz podawać informacji dotyczących konta bankowego
Konto aktywuje się po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na adres e-mail gracza, podany podczas rejestracji. Aktywacja trwa zaledwie kilka minut (należy pamiętać, aby wszystkie dane były poprawne).
Zacznij grać umożliwiając sobie zgarnięcie bonusu do 500 zł za wpłacony depozyt (100% wartości depozytu)
totalbet rejestracja
 1. Przede wszystkim należy uzupełnić wszystkie wrażliwe dane, o które prosi bukmacher. W tym miejscu gracze mogą mieć pewne obawy, ale zupełnie niepotrzebnie. Zakłady TOTALbet są pod kontrolą organów państwowych. Pozdawanie danych osobowych ma służyć wyłącznie ochronie użytkownika oraz konta.
 2. Rejestracja umożliwia otwarcie konta tymczasowego. Weryfikacja jedynie pozwala na otwarcie konta stałego, które umożliwia grę na pieniądze u bukmachera. Procedura weryfikacji może się odbyć wyłącznie po przesłaniu odpowiednich, czytelnych dokumentów osobistych.

TOTALbet bukmacher – porównanie kont

Funkcjonalność

Konto tymczasowe

      Konto stałe

Logowanie do serwisu

TAK TAK

Dokonywanie wpłat

TAK TAK

Dokonywanie wypłat

NIE TAK

Zawieranie zakładów

TAK – do 5000 zł TAK – bez ograniczeń

Termin ważności konta

90 dni bez ograniczeń

 

Licencja TOTALbet – tu polskie zakłady mają swój początek

Bez licencji Ministerstwa Finansów RP nie można prowadzić legalnej działalności w Polsce. Wciąż jeszcze kilkadziesiąt procent rynku jest zdominowane przez szarą strefę, ale legalni bukmacherzy wyraźnie umacniają swoje pozycje. W samym 2018 roku przychód legalne zakłady bukmacherskie w Polsce, szacują na ok 5 miliarda złotych. A obrót będzie rósł. Licencja TOTALbet o nr PS4.6831.15.2017 została przyznana wiosną 2018 roku. Ważność przyznanej licencji wynosi 6 lat.

Nowelizacja ustawy hazardowej z kwietnia 2017 roku dość skutecznie poradziła sobie z likwidacją szarej strefy. Rewolucja polegała na uprzywilejowaniu legalnych bukmacherów. Wszystkie legalne zakłady bukmacherskie online muszą posiadać licencję ministerstwa.
TOTALbet opinie ma pozytywne, ponieważ dba o potwierdzenie swojej legalności. Zagraniczne spółki często mają kilka różnych licencji na prowadzenie działalności. Jednak należy pamiętać, że nawet najbardziej wiarygodne firmy, które posiadają licencje UE, nie są w Polsce legalne dopóki nie zostaną wpisane na listę Ministerstwa Finansów RP.

Zakłady TOTALbet — dlaczego licencja jest istotna?

Licencja jest ważna, by mieć pewność, że gramy u bukmachera, który prowadzi legalną działalność w kraju. Jednak, niemniej istotnym aspektem działalności spółki, jest sprawdzenie jak wdraża on mechanizm Odpowiedzialnej Gry. Zakłady bukmacherskie TOTALbet uczciwie informują o prawach oraz obowiązkach obu stron gry: bukmachera i typera. Znajdują się tu wszystkie niezbędne dokumenty, jak Regulamin czy FAQ ułatwiające zrozumienie sposobu funkcjonowania serwisu.

Bukmacher wdrożył również strategię prewencji i przeciwdziałania uzależnieniom dla osób wrażliwych na hazard. Dedykowaną zakładkę można odwiedzić z poziomu strony głównej. Znaleźć tam można zasady, których warto przestrzegać, by zachować zdrowie psychofizyczne.
Jest tam również opublikowany zestaw 20 pytań, który pomaga w zdiagnozowaniu ew. problemu, minimalizując ryzyko zagrożeń, które mogą być następstwem uprawiania hazardu. Uczciwy TOTALbet wiarygodność wzmacnia publikując również w swoim serwisie nr telefonów do odpowiednich organizacji i instytucji wspierających osoby wrażliwe na hazard.

TOTALbet przebojowe oferty bonusowe dla aktywnych graczy

Każdy nowy polski bukmacher musi zazwyczaj postarać się bardziej, by wkupić się w łaski graczy oraz zatrzymać u siebie aktywnych typerów. Lojalność łatwo pozyskać dobrą ofertą kursową. Zakłady bukmacherskie inwestują również w oferty promocyjne, które oprócz walorów marketingowych mają realny wymiar finansowy dla użytkownika serwisu. TOTALbet zakłady jest jednym z buków, który od początku swojej działalności doskonale rozumie ten mechanizm. Jego przebojowe oferty bonusowe z czasem mogą zdystansować najbardziej doświadczonych bukmacherów.

TOTALbet bukmacher: Total Bonus, czyli flagowa promocja

TOTALbet Total Bonus jest flagową promocją bukmachera podnoszącą kursy na zakłady AKO. Z promocji mogą skorzystać osoby, które mają otwarte stałe konto u bukmachera, czyli przeszli pozytywną weryfikację.  Jest to oferta raczej dla doświadczonych graczy. Jednak stawka minimalna w wys. zaledwie 1 zł, sprawia, że promocja jest w zasadzie ogólnodostępna.

TOTALbet bukmacher udostępnia zabawę na każdym poziomie zaawanoswania i każdy może spróbować szczęścia. Wszyscy, którzy lubią zakłady akumulowane, znają liczne sporty, bądź świetnie odnajdują się na różnych rynkach nie mogą przegapić tej oferty.

Premia doliczana jest automatycznie do wygranych dla kuponów od 5 zdarzeń w górę. Za 5 zdarzeń do wygranego kuponu doliczane jest 5%. Na drugim końcu jest +10 zdarzeń, do których doliczane jest 30% od wygranej. Kurs minimalny dla1 zdarzenia wynosi 1,20.

Kasomania – gotówka bez konieczności obrotu

Kasomania TOTALbet to premia szczególnie popularna wśród zagranicznych bukmacherów: loteria. Nowy bukmacher online postawił na promocję, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Zasady są proste – każde postawione 10 zł to jeden punkt. Codziennie odbywa się losowanie, im więcej punktów się zdobędzie, tym prawdopodobieństwo wygrania jest wyższe. Oto jak prezentują się wskaźniki:

 • codziennie – 10 x 100 zł
 • co piątek – 2000 + 500 zł
 • dni specjale – 7.300 zł
 • wielki finał – 50.000 zł, 30.000 zł, 10.000 zł oraz 2 x 5.000 zł

Wyjątkową, również na skalę światową, jest fakt, że bukmacher wręcza wygraną bez dalszych regulacji. Oznacza to, że pieniądze można wypłacić lub z powodzeniem grać dalej, gdyż wygrana nie podlega obrotowi. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do innych ofert bukmachera – do promocji Kasomania TOTALbet należy się zapisać z poziomu indywidualnego konta użytkownika. W tym momencie skończyła się jedna z edycji Kasomani, jednak ma ona wrócić wkrótce z jeszcze większymi nagrodami.

Bezpieczny Zakład

Nawet najcelniejsi typerzy docenią Bezpieczny Zakład TOTALbet. Jest to promocja dla wszystkich, którzy lubią mieć kontrolę nad podejmowanym ryzykiem. Wynika to z faktu, że zwrot gotówki za nietrafiony typ niesie tylko pozytywne skojarzenia. Promocja dotyczy zakładów akumulowanych z przynajmniej 10 zdarzeniami. Jeśli jedno spośród nich nie będzie trafione – bukmacher zwraca wpłaconą kwotę. Warto zapamiętać, że zwrot obowiązuje tylko na zakłady postawione z konta głównego. Należy podkreślić, iż stawka minimalna kuponu to 10 zł, a kurs minimalny 1,20.

Obsługa klienta TOTAlbet: nowoczesne rozwiązania i dostępność

TOTALbet pomoc

Jeszcze chyba długo przyjdzie nam czekać na bukmachera, który udostępni obsługę klienta 24/7. Zakłady TOTALbet również odstają od tego ideału, choć pomylą się wszyscy mówiący, że TOTALbet opinie ma niedobre. Bukmacher online umożliwia kontakt z konsultantami codziennie od godziny 9 do 23. Jak na polskie realia to dość długo. Warto przyjrzeć się jakości strony oraz obsługi pod kątem wsparcia dla użytkowników serwisu:

 • natychmiast po wejściu na stronę główną wyświetlają się dobrze wyeksponowane pola tekstowe,
 • w górnym rogu znajdują się okienka Pomoc oraz Czat,
 • czytelna szata graficzna ułatwia ich odnalezienie, a tym samym nawigację serwisu,
 • dalsze kliknięcie w Pomoc, prowadzi użytkownika do podstrony dedykowanej wszystkim poszukującym wsparcia,
 • w przejrzyście rozrysowanych boxach znajdują się najważniejsze kategorie związane z obsługą serwisu, jak: Regulaminy, FAQ, Jak zacząć, czy Vademecum gracza.

TOTALbet polska strona i obsługa

Zakłady TOTALbet online dołożyły wszelkich starań, by ich witryna była przyjazna dla graczy. Rekomendujemy zapoznanie się ze wszystkimi dokumentami. Dla wszystkich, którzy wolą rozmawiać niż czytać, buk online udostępnia Czat oraz Infolinię. Wystarczy kliknąć na pole tekstowe ze strony głównej lub dymek znajdujący się w każdej zakładce serwisu.

Kompetentni konsultanci odpowiadają w języku polskim niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Dodatkowo po zakończonej dyskusji wysyłana jest nota informacyjna na podany adres e-mail z przypomnieniem informującym o tym, że TOTALbet polska obsługa klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służy pomocą. Zakłady bukmacherskie TOTALbet pod względem kontaktu z klientem są wiarygodnym i uczciwym bukiem.

Płatności w TOTALbet – skromnie i efektywnie

TOTALbet opinie ma coraz lepsze. Jednym z powodów tego stanu rzeczy jest skuteczna strategia rozwoju płatności online. TOTALbet bukmacher współpracuje wyłącznie z wiarygodnymi i bezpiecznymi partnerami. Wysokie standardy świadczonych usług są świadectwem dalekowzroczności oraz rzetelności firmy. Już niedługo będzie można płacić tu za pośrednictwem gigantów płatności online związanych z hazardem: Skrill oraz Neteller. Już dziś można przelewać środki przez system płatności mobilnych BLIK, który jest współtworzony przez ponad 30 banków.

Gwarancje bezpieczeństwa przelewów dają największe i najbardziej wiarygodne konsorcja finansowe. Warto w tym miejscu przypomnieć, iż bukmacher TOTALbet nie pobiera, żadnych dodatkowych opłat za transfery pieniędzy. Wszyscy, którzy cenią dyskrecję z pewnością ucieszy możliwość płatności kartą prepaid Paysafecard. Tradycjonalistów na pewno zadowoli pośrednictwo PayU lub Dotpay, bądź też płatność kartami Visa oraz Mastercard. Pieniądze na koncie u bukmachera są bezpieczne jak w banku, a sam transfer oraz formy płatności, różnorodne stosownie do stażu firmy na polskim rynku zakładów wzajemnych. W skrócie, najważniejsze formy płatności to:

 • Paysafecard
 • PayU
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Karty Visa i Mastercard

TOTALbet płatności

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

TOTALbet – Co z podatkiem od zakładów?

Firma działając w świetle prawa i będąc wpisaną na listę Ministerstwa Finansów RP jest w pełni kontrolowana przez organy państwa. Spółka TOTALbet nie uchyla się od odpowiedzialności i płaci podatki na rzecz państwa. Zakłady bukmacherskie w Polsce przerzuciły 12% podatek od wygranej, wprowadzony w kwietniu 2017 roku nowelą ustawy – na graczy. Ich śladem poszedł TOTALbet, który jednak wprowadza promocje i bonusy mające ulżyć kieszeni gracza.

Strategia dopieszczania użytkowników promocjami wpływa pozytywnie na wizerunek firmy oraz odciąża kieszeń gracza. Specjalne oferty są warte uwagi i obiektywnej, pozytywnej oceny. Zwłaszcza, że kolejny podatek 10% od wygranej powyżej 2280 zł jest pobierany dla Urzędu Skarbowego. Firma dwoi się i troi, by odciążyć typerów, jednak polityka państwa zdecydowanie nie jest przychylna tej formie rozrywki. Tym bardziej widać tu przyzwoitość podejmowanych przez bukmachera działań.

TOTALbet aplikacja mobilna w zasięgu ręki

TOTALbet aplikacja

Mimo krótkiego stażu na rynku bukmacherskim w Polsce, spółka wypuściła już pierwszą TOTALbet Android app. TOTALbet aplikacja jest świetnym uzupełnieniem dobrze zoptymalizowanej strony na urządzenia mobilne. W planach są również aplikacje natywne na iOS oraz Windows Phone. Być może już w tym roku będą one miały swoją premierę. Tymczasem użytkownicy mogą cieszyć się funkcjonalnymi rozwiązaniami i małą wagą aktualnie dostępnej aplikacji:

 • szybkie przelewy
 • 100% bezpieczeństwa
 • match tracker
 • powiadomienia push

Wrażenia z gry w TOTALbet zakłady bukmacherskie

Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Państwowych, która jest właścicielem takich marek jak ESKA TV oraz Superexpress w tym roku otworzyła TOTALbet zakłady bukmacherskie. Wielkie doświadczenie w zakresie rozrywki sprawiło, że nowy bukmacher wszedł przebojem na polski rynek zakładów wzajemnych.

Polski legalny bukmacher zarejestrował działalność w 2018 roku na podstawie licencji uzyskanej od Ministerstwa Finansów RP. Serwis bukmachera online ma nowoczesną szatę graficzną i czytelny układ treści. Przyzwoite warunki bonusów oraz promocji uwzględniające specyfikę polskiego rynku zakładów bukmacherskichZakłady TOTALbet obecnie prowadzą działalność wyłącznie online. Zatem każdy kto ma ochotę zagrać może to zrobić bez wychodzenia z domu.

Zakłady bukmacherskie online są coraz popularniejsze w Polsce. Dlatego funkcjonowanie bukmachera w sieci jest najlepszym sposobem na pozyskanie nowych graczy. Nowy buk, co prawda, ma skromną ofertę bukmacherską, jednak powodem tego stanu rzeczy jest młody staż firmy. Spółka należąc do grupy GZPR ma wielkie ambicje, dlatego TOTALbet opinie zyskuje coraz lepsze. Tylko pobieżny przegląd jej propozycji pokazuje nie tylko rozmach planowanych ofert, ale przede wszystkim wiarygodność świadczonych usług i przyzwoite zasady gry.

TOTALbet bukmacher – młodość i doświadczenie

Buk TOTALbet jest młodą, ale jednocześnie doświadczoną spółką. Firma prowadzona przez giganta przemysłu rozrywkowego w Polsce, od początku nastawiona jest na schlebianie potrzebom graczy. Słuchanie opinii typerów jest jednym z dowodów wiarygodności Total bet i przemyślanej strategii rozwoju. Obecnie w ofercie jest ponad 30. dyscyplin na zakłady przedmeczowe, w tym: zakłady specjalne oraz esporty. Strona TOTALbet online jest zaprojektowana intuicyjnie.

Prosta nawigacja serwisu umożliwia szybkie odnalezienie dyscyplin i kuponów. Po wejściu na stronę główną w lewym górnym rogu znajdują się trzy ważne zakładki:

 • Sport
 • Live
 • Esport

Wystarczy kliknąć na wybraną kategorię, by znaleźć się w poszukiwanym miejscu: intuicyjnie, szybko, skutecznie. Zakłady TOTALbet udostępniają również z panelu głównego tzw. Szybkie Linki. Jest to ułożony w kolumnę zbiór najważniejszych rynków. Kolejny dowód na przystosowanie strony do potrzeb graczy. Na samej górze piramidy znajduje się ikonka TOTALboost. Jest to promocja, w której na wybrany przez bukmachera mecz zostaje podwyższony kurs. Zakłady bukmacherskie online używają tej strategii, by rekompensować graczom konieczności uiszczania wysokiego podatku od wygranej, który wynosi, aż 12%.

Sprawdź bukmachera TOTALbet

TOTALbet Polska: wiarygodny i łatwo dostępny zakład bukmacherski

Zakłady na żywo TOTALbet można odnaleźć bezpośrednio ze strony głównej w zakładce Live.

Przejrzysty kalendarz zdarzeń opublikowany w centrum umożliwia całościowy wgląd w produkty bukmachera. A oferta TOTALbet Polska jest warta uwagi, gdyż serwis rozwija się w zawrotnym tempie.
Po prawej stronie wyświetla się kupon, przez który można się również zalogować do serwisu. Po zalogowaniu wystarczą dwa kliknięcia, by postawić kupon.

W panelu górnym użytkownicy mają udostępnione poszczególne sporty, statystyki oraz podgląd. Warto podkreślić, że TOTALbet bukmacher udostępnia multiscreen, co nie jest regułą w innych serwisach. Możliwość śledzenia kilku kuponów na raz uzupełnia promocje na zakłady akumulowane. Serwis jest przemyślany i nowoczesny. Niejedne zakłady bukmacherskie w Polsce mogą się uczyć praktycznego minimalizmu świadczonych usług na przykładzie buka TOTALbet. Jednym słowem: dostępność usług i czytelność treści dla najbardziej wymagających.

TOTALbet opinie: świeżość nowości

Wrażenia z gry u bukmachera są jak barwy jego serwisu online: świeża zieleń. Warty docenienia jest nowoczesny design oraz intuicyjne rozwiązania połączone z praktycznym minimalizmem szaty graficznej. Witryna bukmachera nie publikuje zbędnych informacji. Firma słucha swoich użytkowników i podąża za trendami.

Już na stronie głównej po lewej stronie można sprawdzić najpopularniejsze rynki i przejść do nich z pól tekstowych Szybkie linki. Nowy bukmacher na rynku robi wszystko, by młodość była jego atutem. Szybki kontakt z konsultantem i realna dostępność pracowników zasługują na duży plus. Nawet niezarejestrowany użytkownik serwisu ma dostęp do historii konwersacji co sprzyja porządkowaniu informacji o serwisie.

Wszystkie niezbędne informacje można zdobyć bezpośrednio z menu strony. Dodatkowo dział pomocy jest podzielony na kategorie uporządkowane w czytelne boxy. Wrażenia z gry w TOTALbet są tak przyjazne, że nawet dziecko potrafiłoby obsłużyć serwis. Co oczywiście nigdy nie będzie mieć miejsca, gdyż witryna jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Informują o tym pola tekstowe przed wizytą na stronie, a weryfikacja konta jest dostępna tylko dla osób +18.

Plusy i minusy TOTALbet

Plusy

 • częste promocje
 • pełna oferta na zakłady mobile
 • należy do międzynarodowej grupy
 • wysokie kursy

Minusy

 • aplikacja mobilna tylko na Android
 • niewyróżniający się bonus na start wśród konkurencji
Sprawdź bukmachera Bet-at-home

TOTALbet

Tak. Aplikacja TOTALbet dostępna jest na system Android.

Rejestracja w TOTALbet nie różni się od rejestracji u innych bukmacherów. Wystarczy wypełnić formularz ze swoimi danymi i uwierzytelnić konto skanem dokumentu.

TOTALbet zbiera zazwyczaj pozytywne opinie na rynku polskich bukmacherów online.

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


350 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4
kurs min. 1,7
w ciągu 90 dni

350 zł BONUS