Skip to main content

Totolotek opinie

od opinie.com™

850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
Rekomendacja
Bonus850zł w bet-at-home
Warunki bonusuBonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni
LicencjaPolska
Metody płatnościVISA, MasterCard, Skrill, Przelew bankowy, Tpay, Dotpay
WalutyPLN
Strona po polsku
Wsparcie po polsku
Wsparcie po angielsku
Ostatnia Aktualizacja Luty 2020

Ocena całościowa

98.2%

"Długoletnie doświadczenie idzie w parze z potrzebami graczy"

Bonus
98%
jeden z najwyższych bonusów na rynku
Strona internetowa
94%
funkcjonalna i czytelna, responsywna wersja na mobile
Mobile
99%
Android + iOS, bardzo czytelna aplikacja
Licencja
100%
licencja Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
pełna ochrona konta, certyfikaty

Totolotek opinie – jeden z najstarszych legalnych bukmacherów w Polsce

Totolotek zakłady bukmacherskie cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Firma zawdzięcza sławę, przede wszystkim długiej obecności na polskim rynku. Już od ponad 20 lat świadczy usługi w kraju. Dobrze znana marka oraz wysokiej jakości usługi są kluczowe dla tego bukmachera. Sposób prowadzenia działalności oraz wprowadzane innowacje w zakładach bukmacherskich online sprawiają, że o Totolotek opinie są bardzo pozytywne. Nawet długi staż nie zatrzymuje go w tyle i wciąż oferuje nowoczesne produkty oraz usługi.

W poniższej recenzji opiszemy działalność bukmachera, odpowiadając pytanie czy jest on wiarygodny oraz wypłacalny. Są to kluczowe sprawy związane z rozrywką na pieniądze. Każdy kto obstawia chciałby mieć pewność, że wrażliwe dane osobowe, dane konta (również bankowego) znajdują się w dobrych rękach. Totolotek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Dlatego też kwestie wiarygodności są w przypadku tej spółki niezwykle ważne. Jeden popełniony błąd może drastycznie zmienić ocenę całej działalności firmy. Wzięliśmy pod lupę najważniejsze aspekty jej działalności. Sprawdź poniżej efekty naszego śledztwa.

Totolotek zakłady jest wiarygodny, ponieważ…

 1. Spółka posiada licencję Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polskiej na organizowanie zakładów wzajemnych (również w internecie). Państwowe urzędu kontrolne mają pełen nadzór na działalnością spółki.
 2. Totolotek jest gigantem polskich zakładów wzajemnych. Jeden z najstarszych na rynku i najlepiej rozpoznawanych. Marka godna zaufania.
 3. Legalnie działająca w Polsce firma płaci również podatki na rzecz państwa. Totolotek będąc uczciwym bukmacherem wywiązuje się wzorcowo ze swoich obowiązków.
 4. Implementacja polityki Odpowiedzialnej Gry jest nie tylko formalną koniecznością, by uzyskać licencję na prowadzenie działalności. Totolotek jest spółką, która realnie angażuje się w zapobieganie patologicznych zachowań w trakcie gry.
 5. Kultura i dostępność. Te dwa terminy charakteryzują obsługę klienta w Totolotku perfekcyjnie. Firma sporo zainwestowała, by mieć świetnie wyszkolonych pracowników i teraz z nawiązką zbiera owoce swoich trafnych wyborów.

Sprawdź pakiet powitalny i freebet na start – Totolotek bonus

Jeśli mieszkasz za granicą, spróbuj gry w bet-at-home, który ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy.
Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Żaden bukmacher, nawet ten z najdłuższym stażem, nie utrzymałby się na rynku tylko i wyłącznie dzięki dobrze rozpoznawalnej marce. Spółka musi zawsze trzymać rękę na pulsie i proponować promocje, które zmuszą konkurencję do cięższej pracy. Tak właśnie działa Totolotek bonus. Dzięki niemu, użytkownicy serwisu bukmachera mogą liczyć na jeden z najwyższych zwrotów w formie gotówki do wykorzystania w sieci!

Totolotek opinie

Zasady przyznania premii powitalnej są bardzo proste. Przejrzyste zasady oraz możliwe do spełnienia warunki promocji to również przepis na sukces firmy. Dlatego nie dziwimy się, że o Totolotek opinie są nader pozytywne i wciąż przyciągają nowych użytkowników. Dla osób, które założą konto po raz pierwszy firma oferuje 100% od pierwszej wpłaty, aż do 1000 zł. Pieniądze są automatycznie doliczane do konta po zaksięgowaniu depozytu. Gracz otrzymuje je na konto bonusowe, które zostaje otwarte wraz z indywidualnym kontem użytkownika serwisu. Aktywowanie następuje zatem bezpośrednio z salda bonusowego.

Czy łatwo otrzymać bonus Totolotek?

W celu wypłacenia przyznanych środków należy obrócić nimi przynajmniej 3x oraz z kursem minimalnym dla 1 zdarzenia przynajmniej 2,0. Od momentu przyznania bonusu gracz ma 180 na realizację warunków promocji. Naszym zdaniem warunki promocji wpisują się w ramy gry fair play. W 3 miesiące jest możliwość zagrania na zasadach opisanych przez bukmachera. Dodatkowy bonus to freebet. Jest to jedna z najbardziej lubianych premii zarówno wśród nowicjuszy jak i doświadczonych typerów. Darmowy zakład jak sama nazwa wskazuje jest bezpieczną formą gry, gdyż użytkownik nie ryzykuje angażowania swoich prywatnych środków. Graczowi zostaje przyznany freebet w wysokości 20 zł, który jest dopisany automatycznie do salda bonusowego wraz z otwarciem konta. Aby wypłacić środki należy obrócić kwotę minimum 3x, po kursie minimalnym dla jednego zdarzenia wynoszącym 2,0. Gracz powinien spełnić wymagania promocji wciągu kolejnych 30 dni.

Bonus Totolotek całkiem prosto można otrzymać, ogólnie oceniamy pozytywnie metodykę przyznawania. Trzykrotny obrót oraz 30 dni na 20 zł freebet, jest wystarczająco długim czasem, by zagrać, a może nawet wygrać pierwsze pieniądze.

Zakłady bukmacherskie totolotek: rejestracja konta

Zanim zaczniemy obstawiać pierwsze typy, należy dokonać rejestracji konta. Jest ona niezbędna do dalszej gry.

totolotek rejestracja konta
Zacznij od adresu email i numeru telefonu, po oznaczeniu zgód na przetwarzanie danych i zapoznaniu się z regulaminem, wypełnij dane osobowe.
Pozwoli on skorzystać z dodatkowych rabatów. Jeżeli go nie posiadasz, nie zapomnij oznaczyć chęć otrzymania bonusu.
Na maila, który podałeś w pierwszym kroku przyjdzie link aktywacyjny, bez niego nie będziesz w stanie korzystać z konta.
Wpłać pierwsze pieniądze i nie zapomnij o depozycie i warunkach otrzymania. Opisaliśmy to dokładnie w akapicie związanym z bonusami.
Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Bezpieczeństwo u bukmachera Totolotek

Czy jest to bezpieczne? Jak się do tego przygotował Totolotek? Opinia, którą tutaj wystawimy nie powinna być zaskoczeniem, ponieważ wskazuje uczciwość i dbałość o bezpieczeństwo danych samych użytkowników? Firma jest kontrolowana przez państwowe urzędy, dlatego kompleta weryfikacja konta leży w interesie użytkownika serwisu. Wszystkie operacje dzieją się w świetle prawa więc każdy nowy gracz musi być rzetelnie zweryfikowany przez system:

 1. Obawy może budzić konieczność podania bardzo szczegółowych danych użytkownika oraz nr konta bankowego. Niepotrzebnie. Jest to standardowa procedura spółki wynikająca z licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów RP.
 2. Weryfikacja konta następuje po rejestracji. Wykwalifikowani pracownicy sprawdzają prawdziwość przesłanych dokumentów. Nikt kto nie ma ukończonych 18+ lat oraz konta w polskim banku nie może być zarejestrowany. Przesłane dokumenty powinny być czytelne.

Totolotek online – licencja, jako warunek konieczny dla legalnego funkcjonowania

Bukmacher należy do ścisłej czołówki liderów zakładów wzajemnych w kraju. Siłą Totolotka, podobnie jak zakładów Milenium, jest nie tylko różnorodność produktów i ofert, ale przede wszystkim solidne oparcie firmy w polskim systemie prawnym. Wiarygodność i uczciwość są tymi cechami, które przez ponad 20 lat utrzymały silną pozycję spółki w coraz bardziej drapieżnym środowisku zakładów wzajemnych. Firma ma licencję na prowadzenie działalności naziemnej oraz online.

Wraz z nowelą ustawy o grach hazardowych z kwietnia 2017 roku, polski rynek zakładów wzajemnych został znacznie zmniejszony. Totolotek online należy jednak do tych legalnych bukmacherów, którzy otrzymali licencję i mogą świadczyć usługi na terenie naszego kraju. Tym samym, jest to jedna z nielicznych firm, które uzyskały takie pozwolenie. Nikogo ta sytuacja nie zaskoczyła. Firma jest wiarygodną spółką od wielu lat działającą w świetle prawa.

Legalność bukmachera: Totolotek licencja – sprawdź szczegóły!

Licencja na organizowanie zakładów online, przyznana przez Ministerstwo Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, ma numer nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Każdy bukmacher, który prowadzi działalność w Polsce musi posiadać taki dokument. Firmy są również zobowiązane do opublikowania stosownych informacji na swoich stronach internetowych. Jeśli dana firma nie ma takiej licencji, można odwiedzić stronę internetową MF RP, aby zweryfikować status prawny danej spółki. Totolotek licencję ma i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie miałoby się coś  zmienić. Wręcz  przeciwnie – obroty firmy rosą i niejako nabiera skrzydła w żagle po ostatnich zmianach ustawy.

Totolotek to bukmacher, który dba o swoich graczy – odpowiedzialna gra to podstawa!

Nie tylko licencja jest tu ważna. Wartością jest przede wszystkim zdrowie psychofizyczne użytkowników serwisu. Każdy bukmacher zobowiązany jest do wdrożenia regulacji Odpowiedzialnej Gry. Oznacza to, że na stronie firmy muszą się znaleźć odpowiednie strategie, które będą służyły pomocą graczom w potrzebie. Chodzi o wsparcie osób wrażliwych czy skłonnych do uzależnień i prewencję związaną z zagrożeniami, które niesie z sobą hazard. Na stronie Totolotka znajdują się odpowiednie testy oraz numery telefonów do instytucji i ośrodków, które udzielają pomocy bezpośredniej osobom słabym psychicznie.

Totolotek oferta bonusowa dla aktywnych graczy – i Ty możesz ją zdobyć

Firma może być zaliczana do grona najstarszych bukmacherów w kraju. Jednak jego strategie na zatrzymanie obecnych użytkowników serwisu oraz przyciągnięcie nowych są bardzo nowoczesne. Wyznaczanie pewnych standardów promocji oraz śledzenie najnowszych trendów jest cechą charakterystyczną tego bukmachera. Tutaj nigdy nie jest nudno, dlatego sprawdź co proponuje Totolotek. Opinia o bukmacherze przekona wręcz do każdego! Ale najważniejsze jest to, że wiarygodny bukmacher oferuje uczciwe warunki promocji dla swoich graczy.

Bet Club

totolotek bonusy

Zaraz po świetnym Pakiecie Pakiecie powitalnym – Bet Club, należy do najbardziej udanych promocji firmy. Trzeba więc przyznać, że o Totolotek opinia będzie korzystna dla samego bukmachera. Bet Club to nic innego jak program lojalnościowy. Przygotowany na przyzwoitych zasadach daje poczucie przynależności do większej społeczności typerów. Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem jest niepodważalną wartością firmy. Jest to również program z gruntu egalitarny, który wyróżnia wszystkich grających użytkowników serwisu. Zasady uczestnictwa są proste. Wystarczy być zarejestrowanym  w serwisie, by zostać automatycznie włączonym w poczet członków BET CLUBU. Czy warto w nim być? Owszem, każda osoba stawiająca kupony, zabiera za zakłady punkty. Punkty są przeliczane na bonusy lub nagrody rzeczowe. Promocja wiąże się więc z tym do czego serwis został powołany – stawiania zakładów online. Trudno znaleźć bardziej prostolinijną grę na uczciwych warunkach uczestnictwa.

Kupon bez podatku

12% podatek od wygranej jest, nawet dla osób, które nie trzymają węża w kieszeni, trudną do zniesienia rzeczywistością. Jeśli doliczyć do tego 10% podatek od wygranej powyżej 2240 zł, można się na trwałe zrazić do legalnego obstawiania online. Któż bardziej jak nie weteran zakładów wzajemnych może zdawać sobie z tego sprawę. Dlatego wprowadzenie w Totolotek kupon bez podatku to świetne zagranie firmy. Jeśli nie całość to przynajmniej zasadniczą część tej kwoty. Promocje: Gram Grubo oraz Gram Grubo Piątek polegają na doliczeniu specjalnej stawki bonusowej, która likwiduje de facto 12% podatek. Jest to uczciwa gra wobec klientów serwisu. Zwłaszcza gdy legalne zakłady bukmacherskie po noweli ustawy, by nie pójść w plajtę, wszystkie jak jeden mąż, przerzuciły podatek, na biednych przecież – typerów.

totolotek gram grubo

Totolotek zakłady bukmacherskie – obsługa klienta i nasza ocena

Zwłaszcza na początku przygody z bukmacherką docenia się rzetelnie działającą obsługę klienta. Konsultanci świetnie sprawdzają się w swojej roli. Mają doskonałą wiedzę o produktach Totolotek, ale i z lekkością wyjaśniają wszystkie wątpliwości. Bardzo łatwo zniechęcić się do obsługi klienta, gdy wysyłają linki z regulaminem lub teksty źródłowe konkretnych zapisów. O wiele trudniej nawiązać rzeczową rozmowę i szukać wspólnie rozwiązania problemu. Na szczęście w przypadku bukmachera Totolotek – konsultanci zaliczają się do tej lepszej i pomocniejszej grupy. Dlatego z dużą pewnością powiemy, że o Totolotek opinie mamy dobrą i śmiało go polecamy!

Pracownicy są dostępni od 9:30 do 21:30 przez 7 dni w tygodniu. Jest to z pewnością wyjątkowa sytuacja na polskim rynku. Dostępność obsługi klienta jest racjonalnym działaniem, gdyż wiele osób ma czas wyłącznie w weekendy, by stawiać kupony i śledzić na bieżąco ofertę bukmachera. Wszystkim, którzy dopiero uczą się grać polecamy jednak świetnie przygotowany zestaw najważniejszych pytań oraz odpowiedzi. Tu gracze znajdą rozwiązania podstawowych problemów. Jeśli wątpliwości dotyczą bardziej skomplikowanych zagadnień warto wysłać e-mail przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio do działu klienta. Atutem Totolotka jest na pewno czat live – kontakt z jego konsultantami to przyjemność. Znają się na rzeczy i mówią poprawną polszczyzną, a to należy odnotować jako sukces.

Płatności: Totolotek wpłaty i wypłaty – jakie są dostępne metody?

totolotek wpłaty

Nowoczesne rozwiązania – bezpieczeństwo transakcji, są to pierwsze sformułowania, które cisną się na usta mówiąc o formach płatności w Totolotek. Nie są to czcze słowa. Firma po prostu zmienia swoje oblicze i widać to jak na dłoni. Mimo posiadania aż 450-ciu lokali naziemnych, konto doładować można wyłącznie online. Nowoczesne zabezpieczenia oraz ochrona kont sprawiają, że płatności w Intenecie u bukmachera są w 100% wiarygodne. Dlatego do ich używania chce zachęcić również osoby, korzystające z lokali naziemnych Totolotka.

Sprawdź bukmachera Totolotek

Metody wpłaty środków w Totolotek, z jakich można skorzystać:

 • Paysafecard
 • karty kredytowe i debetowe VISA / MASTERCARD
 • blik
 • dotpay
 • pay.com
 • Skrill

Cały serwis bukmachera wdrożył nowoczesne zabezpieczenia. Wśród najpopularniejszych znajduje się również certyfikat SSL. Daje on gwarancję bezpieczeństwa i rękojmię poufności świadczonych usług.

Oferta totolotek – każdy tutaj znajdzie swoją dyscyplinę

Warto pamiętac, że oferta totolotek jest dość bogata i widać to już przy pierwszym szukaniu spotkań, które chcemy obstawiać. Wystarczająco dużo tu dyscyplin sportowych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od meczu piłki nożnej po boks. Skromny zestaw dyscyplin zakładów na żywo uzupełniają skuteczne narzędzia śledzenia kuponów. Bukmacher udostępnia tablice i statystki, które są czytelnie zaprojektowane. Można tu odnaleźć zarówno aktualne dane wybranych zdarzeń, jaki kalendarz. Dzięki niemu w prostu sposób można zaplanować przyszłe typy na kolejne dni oraz tygodnie. Niezwykle pomocne przy obserwacji losów danego kuponu są wizualizacje na żywo dostępne dla każdego zdarzenia.

Wiarygodność Totolotka wynika również z implementacji narzędzi wspomagających wdrożenie regulacji Odpowiedzialnej Gry. W trosce o zachowanie zdrowia psychicznego gracza, bukmacher rekomenduje samodzielną zmianę limitów gry.

W chwili otwarcia konta maksymalny dzienny limit stawek to 10.000 zł, natomiast miesięczny to 100.000 zł. Zanim rozpocznie się grę na całego warto przyjąć pewne limity i nie przekraczać ich pod wpływem emocji. Niestety, bukmacher zachęca do zmian limitów przesyłając prośbę na adres e-mailowy firmy. Naszym zdaniem takie działanie powinno być bardziej zintegrowane z możliwościami konta, bez konieczności interwencji obsługi klienta. Utrudnianie zmiany limitów na samym początku skutkuje tym, że gracze po prostu nie mają czasu oraz nie czują potrzeby takich działań.

Totolotek aplikacja mobilna – bezpieczeństwo i wygoda na jedno kliknięcie

Totolotek aplikacja

Firma organizująca zakłady bukmacherskie w internecie nie istnieje bez dobrze funkcjonującej aplikacji mobilnej. Dlatego w tym przypadku Totolotek opinie zbiera świetne, ponieważ nie tylko udostępnia responsywną stronę internetową, która poprawnie się wyświetla na urządzeniach mobilnych, ale i aplikacje na Android oraz iOS.

Podobnie jak inni polscy bukmacherzy Totolotek oferuje w swoich aplikacjach mobilnych pełen dostęp do oferty. Korzystanie z apki natywnej jest w przypadku tej firmy nawet bardziej wskazane. Powodem jest przyzwoite dostosowanie aplikacji do potrzeb osób żyjących w biegu. Czytelna szata graficzna oraz minimalistyczny design ułatwiają obsługę programu. Sama aplikacja waży niewiele więc nie obciąża urządzenia zbędnymi danymi. Poprzez aplikację można w prosty sposób skontaktować się z działem obsługi klienta. Dostępne są również dokumenty pomocnicze ułatwiające poruszanie się w serwisie, jak np. FAQ. Nastawienie na funkcjonalność apki jest zdecydowanie jej atutem.

Aplikacja Totolotek – najważniejsze odczucia

Działalność marketingu jest widoczna na stronie głównej bukmachera, gdzie z niespodziewanie wyskakujących okienek pojawiają się kolejne informacje o ofertach i promocjach. Aplikacja totolotek to majstersztyk myśli inżynierskiej, ale i graficy świetnie się tutaj spisali. Poznaj najważniejsze cechy:

 • jest ona maksymalnie praktyczna i ułatwia grę
 • funkcje są lepiej dostosowane do otrzymywania kuponów (w porównaniu ze stroną www)
 • z łatwością doładujemy konto
 • intuicyjna obsługa konta
 • działa bardzo szybko
 • bezpieczne i chronione przez systemy zabezpieczeń

Można więc śmiało powiedzieć, że i w tym przypadku o Totolotek opinia będzie pozytywna i skłaniała ku zaufaniu temu bukmacherowi.

Wymagania dla graczy: Totolotek a podatek od zakładów – zobacz, czy musisz go opłacić

Najważniejszym zadaniem legalnych bukmacherów to dbanie o rozwiązania, które nie budzą wątpliwości. Dzieje się tak za sprawą kontroli ze strony Ministerstwa Finansów. Czy i oni mogą powiedzieć, że Totolotek jest miejscem, w którym można grać, bez cienia wątpliwości? Jak najbardziej! Bukmacher pilnuje, aby gracze mieli dostęp do informacji, kiedy muszą opłacić podatek od zakładów, a tym samym ma swój wkład do skarbu państwa.

Organizując zakłady od 20 lat, nigdy nie dopuszczono do tego, by sprawy nieuregulowanych podatków położyły się cieniem na jej działalności. Spółka posiada licencję Ministerstwa Finansów RP i płaci podatki tak jak inne, legalnie działające zakłady bukmacherskie. Nowelizacja ustawy o grach  hazardowych zlikwidowała częściowo szarą strefę, ale 12% podatek od wygranej dotknął kieszeni typera. Polskie spółki z licencją przerzuciły opłaty na graczy. Uczciwy interes firmy względem użytkowników serwisu polega teraz na tym, że przygotowują oni promocje, które w całości lub częściowo znoszą podatek. Totolotek ma w ofercie promocje Gram Grubo, które gwarantują dodatkowy bonus kursowy. Wprowadzając takie rozwiązania firma wydaje się być bardziej wiarygodna, bo rozumiejąca codzienne bolączki typerów.

Totolotek – to coś więcej niż zakłady

Weteran zakładów wzajemnych w lokalach naziemnych oraz online, czyli Totolotek jest firmą dużo bardziej wiarygodną niż przeciętny zakład bukmacherski. Spółka będąca nieledwie świadkiem transformacji w Polsce, zdobywała od kolejnych Ministrów licencje na prowadzenie działalności. Utrzymanie się w dynamicznej branży zakładów wzajemnych nie jest łatwe. Jeszcze trudniej pozostać w niej i być de facto w czołówce najlepszych operatorów.

Długofalowa relacja z graczami stała się priorytetem firmy. Jest to możliwe za sprawą świetnej oferty.  Stąd obecność programu lojalnościowego lub promocji znoszących 12% podatek od wygranej. Ponadto, niedawne modernizacje działają na plus strony internetowej Totolotek. Nowy interfejs umożliwia intuicyjne poruszanie się w serwisie, a nawigacja portalu wydaje się dziecinnie prosta. Dzięki tym zabiegom strona bukmachera stała się bardziej czytelna. Sposób prezentacji treści jest przystępny i użytkownik ma bezpośredni dostęp do rzeczowych informacji

Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Uczciwy bukmacher? Czy o Totolotek opinie skłaniają do rejestracji konta? 

Bukmacher Totolotek z długoletnim stażem potrafi, jak żaden inny bukmacher, rozumieć i odpowiednio ocenić potrzeby graczy. Nie jest laurka dla firmy Totolotek, ale w naszej ocenie firma naprawdę wie co w trawie piszczy. Jest jedną z niewielu na polskim rynku, która oferuje stały program lojalnościowy zachęcający graczy do lojalności. W zamian odpłaca się punktami, które można wymieniać na bonusy lub nagrody rzeczowe. Dodatkowo dział marketingu śledzi aktywność graczy i adekwatnie oferuje indywidualne bonusy oraz promocje.

totolotek gram grubo

Dużo dobrego powiemy o obsłudze klienta. Nie będziemy rozczarowani. Są świetnie przygotowani do pomocy i prowadzeniu po serwisie. Stara szkoła uprzejmości w połączeniu z wiedzą dotyczącą produktów oraz usług firmy daje świetne rezultaty. Dzięki tej sprawdzonej metodzie, szczególnie osoby rozpoczynające przygodę z bukmacherką, mogą się poczuć bezpiecznie. Plusem jest dostępność. Konsultanci nie dopuszczają do długiego oczekiwania na odpowiedź. Są szybcy i skuteczni, a każda niejasność w mig zamienia się w załatwioną sprawę.

Totolotek kod promocyjny czy może program lojalnościowy? Sprawdź co proponuje bukmacher

Flagowym produktem firmy jest zdecydowanie program lojalnościowy Totolotek. Czy świadczy on o wiarygodności bukmachera? Spółka stawia na klientów, którzy już są zarejestrowani, dbając o ich wygodę i doskonały kontakt. Rynek bukmacherski jest bardzo dynamiczny, a konkurencja nieustannie depcze po piętach. Bonusy, które gracze otrzymują jednorazowo to tylko chwilowy dodatek. Program lojalnościowy jest czymś więcej! Totolotek pokazuje, że dba o każdego, a w szczególności „starego” użytkownika. Dzięki niej firma zachęca nowe osoby do zakładania konta, a aktywni użytkownicy serwisu chętnie pozostają lojalni bukmacherowi. Stąd śmiało mówimy, że o Totolotek opinie są wiarygodne i godne polecenia.

Totolotek bukmacher – czy jest to uczciwa gra?

Stawianie kuponów jest rozrywką na pieniądze. Jednak nie daj się zwieść historiom różnych ludzi, którzy mówią, że jest to prosty sport. Raz się wygrywa, innym razem się przegrywa. Tak działa ten biznes. Jednak czy to sprawia, że możemy mieć wątpliwości co do legalności Totolotek? Opinie w tym przypadku będą prowadzić do stwierdzeń, że jest to uczciwy bukmacher. Z naszej analizy wynika, że serwis zdobył bardzo duże zaufanie i sympatię graczy. Mało tego – to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który ma w swojej ofercie kompleksowy program lojalnościowy.

Bukmacher działa w świetle prawa. Organizuje zakłady wzajemne od niemal 20 lat. Otrzymuje licencje na prowadzenie działalności od kolejnych ministrów. Dowodzi to w pełni wiarygodności spółki. Jednak legalność świadczonych usług powinna być w sposób oczywisty zagwarantowana użytkownikom serwisu. Co więc wyróżnia Totolotka? Oprócz Bet Clubu i świetnej oferty bukmacherskiej, firma ma przemyślany zestaw promocji. W ofercie promocyjnej wyrażone zostały potrzeby graczy. 12% podatek od wygranej jest smutną rzeczywistością.

Totolotek i Fortuna — doświadczeni bukmacherzy na polskim rynku

 

Oferta

Fortuna

   Totolotek

bonus na start

100 zł Zakład Bez Ryzyka +

1000 zł + 20 zł bez depozytu

1000 zł + 20 zł bez depozytu

aplikacja

tak: Android i iOS tak: Android i iOS

metody płatności

Karta płatnicza, Skrill, Przelew bankowy,

PaySafeCard, Przelewy24,

Dotpay, PayU, BLIK

Karta płatnicza, Skrill, Przelew bankowy,

PaySafeCard, Przelewy24,

Dotpay, pay.com, BLIK

staż na rynku

od 1996 roku od 1992 roku

 

Totolotek opinie – legalny bukmacher i godne polecenia miejsce w sieci

Wychodząc naprzeciw wysokim podatkom, spółka wprowadziła program Gram Grubo. Podatek od wygranej jest regularnie znoszony za sprawą wielu bonusów, które wciąż pojawiają się w ofercie Totolotek. Bukmacher zapewnia wiele cyklicznych promocji. Chcąc z nich skorzystać, koniecznie powinieneś zapoznać się z regulaminem. W gąszczu reguł i nowych zasad pomagają odnaleźć się użytkownikom serwisu konsultanci. Dobrze przygotowana ekipa obsługi klienta jest wizytówką firmy. Długowieczność spółki idzie w parze ze zmodernizowaną ofertą i serwisem, który koresponduje z dynamicznym światem nowych technologii. Czysta gra i zasady fair play, tak można podsumować działalność Totolotka.

Plusy i minusy Totolotek

Plusy

 • wysoki bonus i bonus bez depozytu
 • mnóstwo promocji i kodów promocyjnych
 • dostępne aplikacje na Android i iOS
 • strona internetowa jest świetnie przystosowana (m.in. jej responsywność)
 • dostępna obsługa klienta w języku polskim
 • najdłuższy staż na rynku

Minusy

 • oferta mogłaby być nieco rozszerzona
 • funkcjonalność strony jest taka sama jak u innych bukmacherów
 • wysokie kursy dające bonus powitalny
Sprawdź bukmachera Bet-at-home

Totolotek FAQs

Oferta u bukmachera Totolotek nie odstaje od polskiej konkurencji. Gracze mają spory wybór sportów i wydarzeń, które mogą obstawiać.

Bonus Totolotek to nawet 1200 zł do zgarnięcia. Sprawdź szczegóły w naszej recenzji.

Totolotek ma korzystne godziny otwarcia. Pracownicy są dostępni od 9:30 do 21:30 przez 7 dni w tygodniu.


Opinie użytkowników

Brak recenzji


Czy masz pytanie lub opinię na temat tego artykułu? Podziel się nimi z nami!

Twój adres e-mail nie będzie uplubliczniony. Niebędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*


850 zł BONUS

bonus bet-at-home
Bonus 50% od 1 depozytu
obrót x4, kurs min. 1,7 w ciągu 90 dni

850 zł BONUS