traf-logo

Traf Zakłady Opinie

Zaktualizowano: 20/02/2023 Rynek
Autor Weronika Hossa Autor 20/02/2023 Rynek
Informacje
Bonus w STS:
100% od 1 dep. do 1200 zł
200 zł za zakład bez ryzyka
29 zł freebet bez depozytu

20 zł na sporty wirtualne
20 zł na Betgames
Zasady i warunki Bonus 100% od 1 depozytu
obrót x3; kurs min. 1,91
brak limitów czasowych
Kod promocyjny KODSTSVIP
Metody płatności Visa, MasterCard
Licencja Polska
Ostatnia aktualizacja Sprawdzono w
Best alternative
sts logo 300
STS Opinie
1660 zł Bonus
Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

Visit

Weronika Hossa
Weronika Hossa
Recenzentka
Weronika Hossa Recenzentka

Traf zakłady — opinie o największym polskim bukmacherze z wyścigami konnymi

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to firma z ponad dziesięcioletnią tradycją, udostępniająca  zakłady na wyścigi konne. Przyglądam się, jak Traf Online radzi sobie z wyzwaniem teraz. Sprawdzam ofertę bonusową i opinie o Trafie. Zapraszam do lektury mojej recenzję.

Fakty o bukmacherze
sporty u bukmachera
Spółka-matka
Traf – Zakłady Wzajemne spółka z o. o.
Kontakt
+48 459 59 99 60
Adres
Traf – Zakłady Wzajemne spółka z o. o. ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa
Data uruchomienia
2010
Nr licencji MF RP
PS4.6831.3.2018
Czas trwania naszego testu
8 godzin

Traf Zakłady — jaki bonus oferuje spółka?

Można się było spodziewać, że na początku swojej działalność w Internecie Traf Zakłady zechce przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Jednym z najczęściej stosowanych w tym celu sposobów jest oferowanie specjalnego bonusu na start.

Bukmacher nie poszedł jednak w ślady innych operatorów, bo nie zaproponował żadnej oferty powitalnej. Do tego wciąż skupia się wyłącznie na zakładach wyścigów konnych.

Bonus powitalny w STS
bonus u bukmachera
Sprawiedliwość bonusu
4/5
Bonusy specjalne
MAXIKOMBI, HIT DNIA
Odbierz bonus
Wartość całkowita
1269 zł
Kwota bonusu
1200 zł
Przymusowe bonusy
nie
Dostępny kod bonusowy
KODSTSVIP
Dostępne dla
dowolnych zakładów (z wyłączeniem Betgames i HIT DNIA)
Bonus bez depozytu
nie
Liczba obrotów
3x
Bonus mobilny
nie
Kurs min.
1,91
Bonus VIP
nie
Ważność bonusu

Być może z czasem Traf przygotuje dla nowych graczy coś specjalnego. Najczęściej spotykanym bonusem u bukmacherów jest podwojenie wartości wpłaconego depozytu lub darmowy zakład na określoną kwotę. Mam nadzieję, że podobne promocje zaoferuje w przyszłości także Traf Online.

Jak założyć konto w Traf online?

Rejestracja konta w zakładach Traf jest prosta i szybka. Należy jedynie wykonać kilka kroków.

traf-rejestracja1

Wejdź na stronę główną Traf i kliknij przycisk Zarejestruj się na środku ekranu.

Traf rejestracja krok 2

Uzupełnij formularz swoimi danymi osobowymi i adresowymi, po czym kliknij przycisk Dalej.

Traf rejestracja krok 3

Potwierdź niezbędne zgody oraz określ limity gry, po czym kliknij przycisk Dalej.

Traf rejestracja krok 4

Na koniec potwierdź obowiązek informacyjny wraz z oświadczeniami i kliknij przycisk Załóż konto.

Czy gra w Traf Zakłady jest bezpieczna? Opinie o legalnym bukmacherze

Zgodnie z ustawą hazardową, aby firma mogła legalnie urządzać zakłady w Internecie, musi otrzymać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Spółka Traf – Zakłady Wzajemne posiada je od 30 listopada 2018 roku, dlatego też grając u tego bukmachera nie trzeba obawiać się żadnej kary.

Jak sprawdzić, czy opinie o legalności spółki Traf Zakłady są prawdziwe?

Oczywiście przed obstawieniem pierwszego zakładu należy się upewnić, że mamy do czynienia z legalnym bukmacherem.

Na stronie internetowej Traf Online znajdziemy informację, która mówi o tym, że spółka działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów. Oprócz tego firma podaje swój nr KRS 0000358998. Wpisując go w odpowiednie miejsce na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, będziemy mogli poznać więcej danych o firmie.

Traf Zakłady wie, że musi działać legalnie, bo inaczej opinie o firmie mogłyby się znacznie pogorszyć.

Traf Online jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Spółka Traf urządza zakłady wzajemne już od 2010 roku. Do tej pory można było ją znaleźć w kilkudziesięciu punktach stacjonarnych.
 2. W Polsce Traf może prowadzić zakłady w pełni legalnie, co nie pozostaje bez znaczenia jeśli chodzi o opinie o tej firmie. Spółki uzyskują taką możliwość poprzez zezwolenie Ministerstwa Finansów.
 3. Traf – Zakłady Wzajemne odprowadza w Polsce wszystkie niezbędne podatki. Dzięki temu gracze nie muszą się o nic martwić, a mogą mieć pewność, że obstawiają zakłady legalnie.
 4. Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to spółka grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego – jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w naszym kraju.
 5. Traf Online na swojej stronie udostępnia informacje o odpowiedzialnej grze, a także o kontroli rodzicielskiej. Tym samym spełnia wymogi ustawy hazardowej i zwiększa bezpieczeństwo graczy.
 6. Lista podmiotów posiadających zezwolenia — sprawdź, czy Traf Online się na niej znajduje

Każdy firma urządzająca zakłady wzajemne w Internecie ma obowiązek udostępnić na swojej witrynie informację o posiadanym zezwoleniu. Jednak to nie jedyne źródło, według którego możemy sprawdzić uczciwość spółki.

Ministerstwo Finansów co jakiś czas publikuje listę podmiotów posiadających zezwolenia. Wystarczy wyszukać tam interesującą nas firmę – w tym przypadku Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. – i jeżeli znajduje się ona na liście, oznacza to, że gra tam jest legalna.

Czy Traf Zakłady zbierze dobre opinie za odpowiedzialną grę?

Zgodnie z ustawą hazardową każda spółka urządzająca zakłady wzajemne online musi wprowadzić na swojej stronie regulamin odpowiedzialnej gry. Co to tak naprawdę oznacza?

To nie tylko zbiór zasad i reguł, którymi muszą kierować się gracze. To także odpowiednie zabezpieczenia, które uniemożliwią korzystanie z serwisu osobom niepełnoletnim, a także funkcje, które pomogą użytkownikom kontrolować swoją grę.

Traf online w dziale Odpowiedzialna Gra przekierowuje na stronę fundacji LOTTO. Tam znajdziemy informacje i badania dotyczące uzależnienia od hazardu. Bukmacher nie tracących na popularności wyścigów konnych udostępnia też pytania i odpowiedzi, które pozwolą zorientować się, jak zaczyna objawiać się nałóg i kto jest najbardziej narażony na negatywne skutki obstawiania zakładów.

Na stronie znajduje się zakładka, która informuje o tym, gdzie szukać pomocy, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Jak wygląda oferta Traf — Zakłady Wzajemne? Opinie

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne znana jest z tego, że urządza zakłady na wyścigi konne, które są organizowane w Polsce na trzech torach:

Dlatego też takie właśnie możliwości pojawiły się na stronie Traf Online. Oprócz tego w programie dostępne są również gonitwy na torach we Francji, które polski gracz też może obstawiać.

Jak często organizowane są gonitwy?

Osoby, którym wydaje się, że obstawianie wyścigów konnych to rozrywka dostępna tylko kilka razy do roku, będą mile zaskoczone. Opinie o ofercie Traf Zakłady powinny brzmieć pozytywnie, bo spółka na swojej stronie pokazuje, że zakłady na wyścigi konne można obstawiać niemal codziennie.

Dodatkowo w niektóre dni gonitwy odbywają się na więcej niż jednym torze, co sprawia, że gracze w tej kwestii na pewno nie mają na co narzekać.

Oglądaj wyścigi na żywo w Traf Online

Gonitwy, których obstawianie umożliwia nam Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o., odbywają się na trzech polskich torach oraz we Francji. Każdy zgodzi się z tym, że największe emocje towarzyszą nam wtedy, gdy możemy znaleźć się w tym miejscu osobiście.

Jednak dla osób spoza tych miast dojazd na wyścigi byłby czasochłonny i męczący, tym bardziej że odbywają się one stosunkowo często.

Dlatego świetnym pomysłem Traf Zakłady, który na pewno pozytywnie wpłynie na jego opinie, jest udostępnienie widzom transmisji na żywo. Dzięki temu gracze będą mogli chociaż częściowo poczuć te emocje, które towarzyszą gonitwie.

Strona internetowa Traf Online

Strona internetowa spółki Traf – Zakłady Wzajemne może zbierać dobre opinie, bo robi bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Jest wykonana estetycznie, a dobrane tam kolory i zdjęcia są przyjemne dla oka. Także umieszczenie filmu w nagłówku było dobrym pomysłem, który przyciąga uwagę.

Jednak najważniejsze na stronie firmy jest to, czy gracz może w łatwy sposób dostać się do podstawowych działów, takich jak:

W górnym pasku menu od razu widoczny jest przycisk Zaloguj się oraz działy takie jak Kontakt i FAQ. To automatycznie sprawia, że poruszanie się po stronie jest łatwiejsze i raczej nikt nie powinien mieć z tym kłopotu.

Jak wygląda gra na stronie Traf — Zakłady Wzajemne?

W górnym menu dostępne są też dwa następujące przyciski:

Pierwszy z nich mówi jasno o tym, co pod nim znajdziemy. W tej zakładce szczegółowo opisane są zasady obstawiania zakładów bukmacherskich na wyścigi konne. Wyróżnione są zakłady jednogonitwowe i wielogonitwowe, które dzielą się jeszcze na kilka poszczególnych rodzajów:

Jednogonitwowe Wielogonitwowe
Zwyczajny (ZWC) Dubla (DBL)
Porządek (PDK) Tripla (TPL)
Dwójka (DWJ) Kwinta (KWN)
Trójka (TRJ) Septyma (SPT)
Czwórka (CZW) Systemy

Dla ułatwienia i usystematyzowania wiedzy Traf Online umieścił dodatkowo broszury w języku polskim i angielskim. W nich obrazowo przedstawione są zasady gry wraz z przykładami.

Program gonitw w Traf Online

Zakładka Gonitwy zawiera natomiast informacje dotyczące poszczególnych wyścigów i szczegółów z nimi związanych. Widzimy zatem datę i miejsce konkretnej gonitwy, a poza tym:

Mimo że bukmacher zadbał, by te informacje były przedstawione w graficzny sposób, to jednak całość wygląda dość przytłaczająco. Dobrym pomysłem byłoby oddzielenie przynajmniej wyników minionych gonitw i zaprezentowanie ich w innej formie.

Jako podsumowanie informacji o stronie internetowej Traf Online można powiedzieć, że chociaż zbudowana estetycznie i przejrzyście, sprawia wrażenie bardziej statycznej witryny, a nie takiej, na której można obstawiać zakłady i emocjonować się kolejnymi wyścigami.

Mobilna wersja strony Traf Zakłady — opinie

Mobilna wersja strony wygląda podobnie do tej stacjonarnej. Oznacza to, że tekst, który widzimy na głównej stronie, ciągnie się na ekranie urządzenia, a czytanie czegoś takiego nie należy do najprzyjemniejszych. To spory błąd spółki Traf – pierwsza rzecz, która wyświetla się użytkownikowi, powinna być bezpośrednio związana z wyścigami, zachęcać go do obstawienia zakładu.

W prawym górnym rogu mamy rozwijane menu, w którym także znajdują się te same opcje, co w wersji strony na komputer.

Opinie o ochronie małoletnich w Traf Zakłady

Na stronie spółki znajdziemy taką zakładkę jak Kontrola rodzicielska. Traf – Zakłady Wzajemne w trzech punktach przedstawia tam kroki, które należy podjąć, aby ochronić swoje dzieci lub inne małoletnie osoby przed negatywnymi skutkami hazardu.

Największą uwagę powinny na to zwrócić osoby, które współdzielą swój komputer z osobami poniżej 18. roku życia. Bardzo ważne jest, aby chronić swoje dane dostępu do bukmachera i do konta bankowego.

Traf Zakłady poleca także zainstalowanie specjalnego oprogramowania do kontroli rodzicielskiej. Takie informacje na stronie spółki wpływają na dobre opinie o niej. Szkoda tylko, że Traf Online nie zaproponował żadnego konkretnego programu, co mogłoby ułatwić rodzicom zadanie.

Czy Traf Zakłady zbierze dobre opinie za obsługę klienta?

Obsługa klienta
Obsługa klienta
Telefon
+48 459 59 99 60
Lokalizacja
Polska
Czat na żywo
brak
Opłaty
brak
Email
Dostępność
infolinia: 8:00 – 22:00 (7 dni w tyg.), email: 8:00 – 00:00 (7 dni w tyg.)
Języki
polski
Czas reakcji
szybki

Dla każdego gracza ważny jest kontakt z obsługą klienta. Sprawdzam, jakiego typu wsparcie oferuje Traf.

Na stronie bukmachera, w dziale Kontakt, podany jest numer infolinii oraz adres e-mail. Oprócz tego można skorzystać jeszcze formularz kontaktowy. Konsultanci odpowiadają możliwie szybko, a ich odpowiedzi są wyczerpujące. Do tego służą pomocą 7 dni w tygodniu.

Mam nadzieję, że w przyszłości Traf Online pomyśli też o czacie na żywo. Jest to opcja, z której korzysta już wiele firm urządzających zakłady wzajemne. To najwygodniejsza forma kontaktu, bo jest praktycznie natychmiastowa. Wprowadzenie takiej usługi z pewnością pozytywnie wpłynęłoby na opinie o firmie.

Czy Traf Online odprowadza podatki?

Traf o firmie

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne jest zarejestrowana w Polsce, a swoją siedzibę ma w Warszawie. Posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych zarówno stacjonarnie, jak i w Internecie. Oznacza to, że musi w naszym kraju odprowadzać podatek od gry.

W przypadku zakładów, które oparte są o sportowe współzawodnictwo zwierząt, podatek wynosi jedynie 2,5%. Jednak jeżeli Traf Zakłady zdecyduje się także na inne kategorie sportowe, podatek wzrośnie do 12%. To z pewnością w jakiś sposób wpłynie na opinie o spółce, ponieważ odpowiedni procent jest pobierany od gracza od razu podczas obstawiania przez niego stawki.

Metody wpłat i wypłat w Traf Zakłady — opinie

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne zapewnia na swojej stronie, że wszystkie dokonywane wpłaty powinny być dostępne na koncie natychmiast. Dla graczy jest to bardzo istotne, bo przecież chcą oni obstawić zakład od razu, a nie czekać, aż pieniądze zostaną przetworzone.

Wypłata wygranej w Traf Online

Traf – Zakłady Wzajemne nie podaje minimalnej kwoty, którą trzeba uzbierać na swoim koncie, by móc wypłacić wygraną. Każda taka wypłata musi zostać najpierw zweryfikowana przez dział finansowy, co jednak nie powinno potrwać zbyt długo. Spółka zastrzega sobie jedynie, że transakcja może przedłużyć się do 7 dni roboczych, jeżeli coś wzbudzi podejrzenia, albo będzie niezgodne z prawem.

Dopóki wypłata nie znajdzie się na naszym koncie, można ją jeszcze anulować. W tym celu wystarczy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta.

Na specjalne życzenie firma wystawia też zaświadczenie o wygranej. W przypadku większych kwot poproszenie o taki dokument jest dobrym pomysłem. Jeżeli nastąpi taka konieczność, to zaświadczenie pozwoli udowodnić, skąd pochodzą dane pieniądze.

Zbiór tych wszystkich informacji dotyczących wpłat i wypłat powinien sprawić, że nowi gracze Traf Zakłady wystawią firmie dobre opinie.

Traf Zakłady — opinie 2021

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. należy do grupy Totalizatora Sportowego, co w pewnym stopniu ułatwia start tej działalności w Internecie. Prace nad stroną nieco się przeciągały, ale w końcu została nam przedstawiona pełna oferta.

To, za co należy pochwalić spółkę, to przejrzysta i zbudowana w bardzo profesjonalny sposób witryna. Oprócz tego na opinie o Traf Zakłady bardzo pozytywnie wpływa możliwość oglądania gonitw na żywo. Na plus trzeba też dodać fakt, że wyspecjalizowanie się tylko w wyścigach konnych sprawia, że firma skupia się na jednej działalności i dzięki temu daje graczom szeroką ofertę zarówno z polskich, jak i francuskich torów.

Na stronie brakuje jeszcze niektórych informacji, a w oczy szczególnie rzuca się brak bezpośredniego przycisku do rejestracji. Jednak jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądać pierwsze opinie o Traf Zakłady.

Plusy i minusy Traf Online

 • Traf Online posiada zezwolenie Ministra Finansów
 • Bogata oferta
 • Wyspecjalizowanie się tylko w jednej dziedzinie
 • Przejrzysta i profesjonalna strona internetowa
 • Brak promocji i bonusów
 • Na stronie nie ma jeszcze niektórych podstawowych informacji
 • Nie wiemy, w jakich godzinach dostępna jest infolinia

Traf online FAQs

Traf Online – czy jest legalny w Polsce?

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne jest legalna, bo posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych, więc bez przeszkód można korzystać z jej oferty w Polsce

Czy w Traf Zakłady dostępny jest bonus na start?

W tej chwili spółka Traf nie udostępnia żadnych bonusów i promocji dla graczy. Być może w przyszłości ulegnie to zmianie.

Czy w Traf Online dostępne są tylko wyścigi konne?

Obecnie w ofercie Traf Online znajdziemy tylko zakłady na wyścigi konne.

Czy w Traf Online można obejrzeć wyścigi konne na żywo?

Tak, Traf Online prowadzi na swojej stronie transmisje z wyścigów na żywo, na które można obstawić zakład.

Czy gra w Traf Zakłady jest bezpieczna?

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne należy do grupy Totalizatora Sportowego i posiada zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów. Dlatego też można mieć pewność, że gra w Traf Online jest bezpieczna.

Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję