tvc-mall-logo

TVC Mall Opinie

Updated: 10/08/2021
Info
Rekomendacja
Bonus3% zniżki na wszystkie produkty
WarunkiZapisanie się do newslettera
Metody płatnościVisa, MasterCard, American Express, PayPal, Przelew bankowy
WalutyEUR, GBP, USD
Firmy kurierskieUPS, DHL, EMS
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Oferta
3% zniżki!
3% zniżki na wszystkie produkty
Zapisanie się do newslettera
1
TVC Mall wyróżnia przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny. Ten azjatycki sklep ma duże portfolio produktów elektronicznych, które są w stosunkowo niskiej cenie porównując do europejskiej konkurencji. Dobra polityka zwrotów i roczna gwarancja. Jedyny minus to brak apki oraz tłumaczenia na język polski, mimo to: polecam!
Uwaga! Paczki dostarczane z Chin nie przenoszą koronawirusa, potwierdził Główny Inspektor Sanitarny.

TVC Mall opinie: Czy sklep ma szansę zaistnieć na polskim rynku?

Sklep internetowy TVC Mall pochodzi z Chin. Firma zarządzająca sklepem powstała w 2008 roku, a sam serwis otworzony został w 2009. TVC Mall opinie zdobywał dobre i z każdym rokiem rozwijał się coraz szybciej. Początkowo działał jedynie na terenie Państwa Środka, jednak w 2011 pojawił się na rynku międzynarodowym. Pomimo że w Polsce nie jest on znany, to jednak stara się powoli przebijać w różnych europejskich krajach. Po pierwszym wejściu na stronę sklep sprawia pozytywne wrażenie, jest nowoczesny i kusi różnymi promocjami.

W poniższej recenzji sprawdzimy, czy warto dokonywać zakupów poprzez TVC Mall. Omówimy wady i zalety sklepu, a także przybliżymy jego ofertę, aby każdy potencjalny klient wiedział dokładnie z kim ma do czynienia. Wytłumaczymy również interfejs strony i sposób dokonania płatności.

Plusy i minusy sklepu TVC Mall

Plusy TVC Mall
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Oferuje ciekawe promocje
 • Niskie ceny w porównaniu do europejskiej konkurencji
 • Sprawna obsługa klienta 24/7
 • Duży wybór elektroniki
 • Polityka zwrotów i roczna gwarancja
Minusy TVC Mall
 • Nieco węższa oferta od konkurencji
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Nie ma polskiego tłumaczenia witryny

TVC Mall kupony – jakie promocje znajdziemy w sklepie?

Po wejściu na stronę internetową TVC Mall pojawiają się banery informujące o obecnych promocjach. Są to przede wszystkim zniżki na kategorie produktów, ale również przecenione konkretne przedmioty.

TVC Mall opinie

Promocje możemy następująco podzielić:

 • Obniżki kategorii w sklepie – wszystkie produkty z wybranej kategorii ulegają procentowej obniżce (zazwyczaj od 10 do 20%)
 • Przecenione produkty – konkretny przedmiot posiada obniżoną cenę na jakiś czas lub do wyczerpania zapasów
 • Zniżki w kodach i TVC Mall kupony – kupon zniżkowy na 3% na wszystko dostaje się na przykład za zapisanie się do newslettera.

Warto dodać, że wszystkie te rabaty są dostępne jednocześnie i nie trzeba decydować się tylko na jeden z nich. Bonusy często ulegają zmianie i wprowadzane są różne inne promocje, dlatego też najlepiej na bieżąco śledzić stronę TVC Mall. Nie zdarza się jednak, aby sklep nie oferował żadnych bonusów. Zawsze możemy trafić na ciekawą promocję i zaoszczędzić pieniądze.

TVC Mall kody promocyjne

Na stronie sklepu TVC Mall dowiadujemy się, że można również korzystać z kuponów i kodów promocyjnych, które pojawiają się od czasu na ich profilach prowadzonych w mediach społecznościowych, tj. Facebook, Twitter, Google+, VK, Pinterest, Linkedin.

Aby być na bieżąco z ofertą serwisu, polecamy skorzystanie z naszego linku, który prowadzi bezpośrednio na stronę internetową TVC Mall. Pojawiają się na niej ciekawe oferty dnia i rabaty, a także czasowe obniżki ceny wybranych produktów.
Sprawdź sklep TVC Mall

Rejestracja w TVC Mall

TVC Mall rejestracja
Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego. Opcjonalnie możesz skorzystać z logowania poprzez Facebooka, Microsoft lub PayPal.
Ponieważ sklep TVC Mall działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.
Sprawdź sklep TVC Mall

TVC Mall jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiada liczne certyfikaty jakości
 2. Współpracuje z 1000 różnych samodzielnych marek
 3. Posiada 10 lat doświadczenia w branży
 4. Zapewnia szybką i pomocną obsługę klienta 24/7
 5. Zapewnia dział kontroli jakości
 6. Dostarcza przesyłki poprzez sprawdzone firmy kurierskie, takie jak DHL czy FedEx

Co posiada w swojej ofercie TVC Mall?

Bez wątpienia TVC Mall, w porównaniu do chińskiej konkurencji, jest nastawiony w głównej mierze na szeroko rozumianą elektronikę. Jest to zbliżone podejście do sklepu Gekkbuying. Znajdziemy tutaj jednak również trochę innych elementów, odzieży i rzeczy związanych z wyposażeniem domów oraz mieszkań. Pomimo że oferta wszystkich chińskich sklepów internetowych jest w pewnym stopniu do siebie zbliżona, to jednak często możesz znaleźć inne oferty i ceny.

Struktura serwisu przypomina wiele znanych na świecie sklepów internetowych, w tym oczywiście również azjatyckich konkurentów. A to oznacza, że jeżeli miałeś do tej pory do czynienia z jakimś sklepem online, to nawet przy pierwszych dokonywanych w tym miejscu zakupach nie powinieneś mieć żadnych problemów z połapaniem się w interfejsie.

Oczywiście, podobnie jak w innych azjatyckich serwisach zakupowych, wciąż jest to kupowanie produktów bezpośrednio od producentów, bez pośredników, a więc z dużo niższymi cenami niż w przypadku kupna tego samego w lokalnym sklepie. Z tego powodu TVC Mall opinie zbiera pozytywne i wiele sprzętów jest po prostu tańszych niż w europejskich sklepach.

Czy TVC Mall jest bezpieczny dla kupującego?

Zawsze powtarzamy, że bezpieczeństwo w internecie jest bardzo ważne i nigdy nie powinniśmy czynić pochopnych kroków wydając pieniądze za pośrednictwem sieci. Choć TVC Mall opinie ma raczej pozytywne, to i tak należy sprawdzić go dokładnie. Gdy postanowimy kupować w sklepie spoza Unii Europejskiej, koniecznie sprawdźmy czy mamy do czynienia z wiarygodnym przedsiębiorcą. Ważne jest również to, że poprzez serwisy oferują się również różni sprzedawcy. Warto oprócz przeanalizowania platformy, zwrócić uwagę również od kogo dokładnie kupujemy. Sprzedający mają najczęściej wystawione opinie, które warto prześledzić.

Co do samego serwisu, to warto sprawdzić, czy oferuje on możliwość zwrotu zamówionego produktu – w TVC Mall posiadamy 14 dni na zwrot od otrzymania zamówienia. Sprawdź też, czy sklep jest prowadzony przez zarejestrowaną firmę, posiada swój regulamin oraz czy istnieje wiarygodna obsługa klienta.

Po przeanalizowaniu strony internetowej sklepu TVC Mall, stwierdzamy że wszystkie powyższe zastrzeżenia zostały spełnione. Należy oczywiście pamiętać, że jest to firma działająca w Chinach i nigdy nie będziemy mieli takiej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

Ochrona klientów w TVC Mall

Większość produktów jest objęta roczną gwarancją, części zamienne z siedmiodniową gwarancją.

Klient jest odpowiedzialny za wszystkie kwestie celne i podatkowe oraz weryfikację dokładności adresu. Jeśli paczka zostanie zwrócona z jednego z poniższych powodów, wymiana będzie wymagała opłaty za ponowne dostarczenie, a jeśli chcesz otrzymać zwrot, pewna kwota opłaty za dostawę zostanie odjęta zgodnie z wartością zamówienia.

 1. Zwrócone z powodu niepełnego / błędnego adresu podanego przez klienta
 2. Zwrócone przez urząd celny kraju przeznaczenia
 3. Zwrot z powodu braku dostawy: klient nie odbiera paczki w lokalnym poście
 4. Zwrócone z powodu odmowy przyjęcia przesyłki przez klienta

Jeśli paczka zostanie zwrócona z powodu błędnie wydrukowanego adresu na opakowaniu, wymiana będzie bezpłatna lub zostanie całkowicie zwrócona

Polityka zwrotów w TVC Mall

Sklep przedstawia nam w klarownie, w jaki sposób i w jakich okolicznościach, możemy dokonać zwrotu. Polityka usystematyzowana jest punktami:

 1. Wszystkie zwroty należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania. Ważny numer śledzenia jest wymagany, aby udowodnić datę powrotu.
 2. Sklep akceptuje wyłącznie produkty w oryginalnych opakowaniach i warunkach. TVC Mall odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, zadrapania lub straty spowodowane niewłaściwym pakowaniem, nieuzasadnionym układaniem lub niewłaściwym użyciem i zmontowaniem części.
 3. Wszystkie zwroty należy zgłosić do TVC Mall przed odesłaniem produktu. Otrzyma on numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA), który powinien być wyraźnie zaznaczony w polu zwrotnym. Pudełko bez numeru RMA jest niedopuszczalne.
 4. Zwroty powinny być dokonywane pocztą, nie zaś przez firmy kurierskie takie jak DHL, UPS i TNT. Musi istnieć numer śledzenia, który można śledzić na powiązanej stronie internetowej. W przypadku braku numeru śledzenia, sklep TVC Mall nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zaginięcie paczki po stronie chińskiej.
 5. Klient jest odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną (opłatę), zaś TVC za ponowne wysłanie przesyłki.
 6. TVC Mall zastrzega sobie prawo do odrzucenia zwrotu. Może być to spowodowane unieważnieniem gwarancji w przypadku gdy produkty zostały uszkodzone przez kupującego.

Jak widać polityka zwrotów jest dość standardowa. TVC Mall opinie ma raczej pozytywne, dlatego powinniśmy liczyć na poprawną obsługę klienta w czasie zwrotu. Oczywiście szkoda, że musimy pokryć koszt wysyłki, ale jest to typowe podejście dla większości serwisów internetowych.

Jak kupować na TVC Mall?

Na głównej stronie TVC Mall pojawiają się banery z aktualnymi promocjami. Warto przyglądać się nowym rabatom, ponieważ większość oferowanych produktów rzeczywiście ma mocno obniżone ceny. Ze sliderów dowiemy się również o nadchodzących dostawach i preorderach.

Po lewej stronie witryny znajdziemy listę kategorii podzielonych na kolejne podkategorie. W każdej z nich można zaznaczyć, jakie konkretne cechy produktu nas interesują, aby zmniejszyć liczbę przedmiotów do przejrzenia. Jeżeli chcemy znaleźć konkretny przedmiot, przydatna może okazać się wyszukiwarka zamieszczona u góry strony. Istnieje również możliwość dodania przedmiotu do ulubionych, aby móc wrócić do niego później.

Oczywiście dostępne jest również sortowanie produktów według różnych kryteriów. Na przykład przydatne jest ustawianie malejącej lub rosnącej ceny, gdy szukamy konkretnego artykułu w najbardziej korzystnej cenie. Strona internetowa TVC Mall opinie ma dobre, witryna działa sprawnie i jedyne co może przeszkadzać, to brak polskiego tłumaczenia.

Dokonanie zamówienia i formy płatności

Niezależnie czy masz już konto, czy też kupujesz bez konta, wystarczy w zasadzie, że wybierzesz interesujący Cię przedmiot i dodasz go do koszyka. Może być to produkt w stałej ofercie lub w przedsprzedaży.

Kupując bez logowania będziesz musiał uzupełnić cały formularz z danymi do wysyłki, a jedyną opcją zapłaty będzie przelew PayPal (niestety po zalogowaniu również, ponieważ jest to jedyna forma zapewniona przez TVC Mall) . Formularz z danymi do wysyłki uzupełni się automatycznie na podstawie danych podanych przy tworzeniu konta. Oczywiście nie będzie problemu z tym, aby dane do wysyłki zmienić, jeżeli akurat potrzebujesz wybrać inne. Jako zalogowani użytkownicy możemy korzystać także z różnych kodów rabatowych, dla których pojawia się specjalne okienko do ich wprowadzenia. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, pojawiają się one najczęściej na profilach prowadzonych w mediach społecznościowych, a także wysyłane są poprzez newsletter.

Dokonanie płatności w TVC Mall – instrukcja krok po kroku

Krok 1.  Jeżeli jesteś zdecydowany na konkretny produkt i nie masz potrzeby dokonywania dalszych zakupów, wybierz pomarańczowy przycisk Buy Now.

Płatność 1 w TVC MallKrok 2.  Zostaniesz przeniesiony na kolejną stronę, gdzie będziesz miał możliwość wpisania kodu rabatowego TVC Mall, jeżeli taki posiadasz. Następnie wystarczy, że wybierzesz Place your order.

Płatność 2 w TVC MallKrok 3. Na kolejnej karcie możesz wybrać odpowiednią formę przesyłki, przy każdej z nich pojawi się się informacja o czasie oczekiwania i koszcie.

Płatność 3 w TVC MallKrok 4. Teraz wystarczy, że klikniesz Pay with PayPal. Niestety TVC Mall nie udostępnia innej formy płatności, dlatego będziesz musiał zalogować się lub zarejestrować w serwisie PayPal i za jego pośrednictwem przelać pieniądze.

Płatność 4 w TVC Mall

Dodatkowe opłaty: TVC Mall VAT

Niezależnie w którym z chińskich sklepów online dokonujemy zakupów, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami (jednak tylko w przypadku, gdy przekroczymy jakąś kwotę).  Wynika to z prawnych regulacji polskich i europejskich, które dotyczą wszystkich azjatyckich serwisów aukcyjnych. W przypadku zakupów o niedużej wartości, do 22 euro, przesyłki pochodzące z Chin są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift – wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro. Warto zaznaczyć, że obecnie Urząd Skarbowy walczy z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek, choć jest to co do zasady bardzo trudne do udowodnienia.

Podsumowując – jeżeli zamówimy towar z TVC Mall o wartości niższej niż 22 euro, nie zapłacimy VAT-u, a powyżej 22 euro do 45 euro – prawdopodobnie również nie zapłacimy VAT-u, ponieważ chińscy dostawy niemal we wszystkich przypadkach zaznaczają gift na deklaracji celnej. Oczywiście powyżej 45 euro, niezależnie od oznaczeń przesyłki, musimy odprowadzić podatek VAT.

Cło w TVC Mall

Kupując na TVC Mall, możemy spotkać się również z koniecznością opłacenia cła. Oczywiście, podobnie jak wyżej, dotyczy to wszystkich chińskich sklepów online.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Finansów w przypadku, gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup. Wysokość cła jest różna dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

Omówienie oferty sklepu – co znajdziemy w TVC Mall?

TVC Mall nie może pochwalić się równie rozbudowaną ofertą, co niektóre większe chińskie sklepy internetowe, jednak znajdziemy w nim i tak wiele interesujących propozycji, szczególnie z dziedziny elektroniki. Warto choćby zauważyć, że TVC Mall nie oferuje odzieży i butów, czyli popularnych produktów w chińskich sklepach. Kategorie w serwisie kształtują się następująco:

 • Akcesoria do komórki
 • Akcesoria Apple
 • Samsung akcesoria
 • Akcesoria Huawei
 • Akcesoria Sony
 • Xiaomi akcesoria
 • Etui do telefonów komórkowych
 • Części do telefonów komórkowych
 • Akcesoria do smartwatch
 • Telefony i tablety
 • Elektronika użytkowa
 • Komputery i sieci
 • Elektronarzędzia
 • Dom i ogród
 • Sport & Outdoor
 • Akcesoria samochodowe

Wszystkie z powyższych kategorii posiadają w swojej ofercie wiele różnych produktów. Bez wątpienia jest z czego wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej omówimy kategorie oferowane przez sklep, żeby przybliżyć rodzaj asortymentu oferowany przez TVC Mall.

Akcesoria do komórki – co znajduje się w ofercie TVC Mall?

TVC Mall akcesoria

Bardzo popularna kategoria wśród kupujących w chińskich sklepach online. TVC Mall zadbał, aby była przepełniona wieloma propozycjami. Znajdziesz tutaj aż 18 podkategorii różnych akcesoriów.

Etui do telefonów komórkowych – ciekawe propozycje

Możesz znaleźć tutaj etui dla każdego modelu większości znanych marek. Wybór robi wrażenie, a produkty w większości są naprawdę w atrakcyjnych cenach.

TVC Mall: Części do telefonów komórkowych

Najróżniejsze części zastępcze do smartfonów. Do wyboru masz aż 40 różnych marek smartfonów, dlatego można z pewnością uznać, że jest to kompleksowa oferta i polecić ją wszystkim, którzy szukają części do swojego telefonu.

Smartwatch w TVC Mall

Duży wybór inteligentnych zegarków i akcesoriów od smartwatch. Znajdziesz tutaj kilkaset propozycji różnych producentów.

Jakie Telefony i tablety znajdziemy w sklepie?

TVC Mall telefony

Najczęściej i najchętniej wybierane produkty w chińskich sklepach internetowych. Jak wiadomo azjatyckie telefony komórkowe cechują się często wysoką jakością za bardzo niską cenę w porównaniu do europejskich ofert. W tej kategorii znajdziemy następujące działy:  telefony Android, tablety, smartwatch.

TVC Mall: Elektronika użytkowa

Dość szeroka kategoria, która podzielona jest na mniejsze działy: inteligenta elektronika, domowe audio & video, kamery, akcesoria i części, zegarki, gry komputerowe, wtyczki i gniazdka, pozostała elektronika.

Komputery i sieci w ofercie serwisu

TVC Mall komputer

Znajdziemy tutaj szeroki wachlarz przedmiotów potrzebnych osobom zainteresowanym sprzętem komputerowym. Zarówno elektronikę, jak i dodatkowe akcesoria. Kategoria główna posiada aż 10 podkategorii, które tworzą kompleksowy zbiór dla każdego miłośnika sprzętu.

Dom i ogród – urządź je z TVC Mall

Dom i Ogród w TVC Mall

W tej kategorii znajdują się przedmioty potrzebne przy urządzaniu domu, ale również wiele różnych innych gadżetów. Dom i ogród dzieli się na następujące kategorie: Prezenty festiwalowe i zaopatrzenie imprezowe, Kuchnia i jadalnia, Wystrój domu, Opieka nad dziećmi, Artykuły dla zwierząt, Tekstylia domowe, Łazienka, Prace ogrodowe, Bagaż i torby, Portfele, Urządzenia domowe, Materiały biurowe.

TVC Mall: Sport & Outdoor

Wszelkiego rodzaju akcesoria, gadżety i komponenty niezbędne sportowcom. Znajdziesz tutaj zarówno sportową odzież, jak i elektronikę. Kategoria Sport & Outdoor posiada 8 podkategorii: Jazda rowerem, Kemping i turystyka, Sporty wodne, Ćwiczenia i fitness, Wędkarstwo, Narty i snowboard, Sportowe wyposażenie ochronne, Sporty na świeżym powietrzu.

Akcesoria samochodowe w TVC Mall

TVC Mall akcesoria samochodowe

Znajdziemy tutaj szeroki wachlarz przedmiotów potrzebnych zmotoryzowanym osobom. Zarówno elektronikę, jak i typowe, manualne narzędzia.Kategoria główna posiada aż 8 podkategorii, które tworzą kompleksowy zbiór dla każdego miłośnika motoryzacji.

Obsługa klienta w TVC Mall

Sklep TVC Mall opinie zbiera dobre za swoją obsługę klienta. Co prawda nie oferuje wsparcia w języku polskim, ale i tak zasługuje na wyróżnienie za możliwość skontaktowania z konsultantem 24/7. Wiele konkurencyjnych sklepów jest krytykowana za powolne załatwianie problemów.

Z obsługą można skontaktować się poprzez Skype, Whatsapp, WeChat oraz e-mail. Konsultanci są pomocni i zawsze chętnie pomagają w rozwiązaniu problemów, czy odpowiadają na wątpliwości co do sposobów funkcjonowania serwisu. Możliwe jest również wykonanie telefonu bezpośrednio do siedziby firmy, jednak w tym przypadku podane są godziny, w których pracownicy są dostępni. TVC Mall podaje dokładny adres wraz z oznaczeniem w Google Maps, co dodaje wiarygodności firmie i zawsze stawia w dobrym świetle serwis.

TVC Mall – czas dostawy i sposoby wysyłki produktów

Serwis oferuje różne metody wysyłki, dzięki którym może szybko i bezpiecznie dostarczać swoje produkty na cały świat. Współpracuje między innymi  z UPS, DHL, EMS, Swiss Post i HongKong Post. Możesz wybrać odpowiednią metodę wysyłki. Co ciekawe, TVC Mall informuje, że w przypadku gdy nasze  zamówienie zawiera zbyt wiele markowych produktów (tzn. przekracza wartość zamówienia, dla którego nie pobiera się opłat celnych), serwis może dostarczyć je za pośrednictwem różnych kurierów, aby uniknąć problemu celnego. Sklep TVC Mall poinformuje Cię o sytuacji, zanim wyśle Twoje towary.

Możesz także wybrać „Odbiór”, co oznacza, że ​​zabierasz towar bezpośrednio z magazynu chińskiego bez płacenia opłaty za wysyłkę, jednak oczywiście nie jest to interesująca opcja dla większości kupujących z naszego kraju.

Czas dostawy zależy od wybranej formy przesyłki

Czas wysyłki zależy od zamówionych towarów i wybranej metody wysyłki. Ogólnie rzecz biorąc, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1 – 3 dni po potwierdzeniu płatności. Czas wysyłki niestandardowych produktów może być dłuższy w zależności od ilości zamówienia i technik produkcji.

Po wysłaniu zamówienia czas dostawy zależy wyłącznie od wybranej metody wysyłki. Zwróć więc uwagę na czas dostawy każdego międzynarodowego kuriera, zanim wybierzesz konkretną formę wysyłki. Poniżej przedstawiamy szacowane czasy, zgodnie z informacją na stronie TVC Mall.

Forma dostawy

Czas przesyłki

UPS

4 – 6 dni

DHL

3 – 6 dni

EMS

5 – 10 dni

Swiss Post

12 – 45 dni

Hongkong Post

12 – 45 dni (nie można przesyłać baterii i akumulatorów)

Zakupy w formie mobilnej. Czy TVC Mall posiada aplikację?

Niestety w tym momencie TVC Mall nie wydało oficjalnej aplikacji, która umożliwiałaby wykonywanie zakupów bezpośrednio z telefonu. Nie wiadomo jeszcze kiedy sklep wypuści swoją apkę, jednak na razie można korzystać z mobilnej wersji strony, dostępnej bezpośrednio z przeglądarek zainstalowanych na telefonach i tabletach.

Trzeba pochwalić, że wersja mobile strony TVC Mall działa bez zarzutu i zapewnia pełną funkcjonalność znaną z podstawowej witryny. Zakupy są szybkie i sprawne, dlatego w przypadku gdy chcemy dokonać zamówienie poprzez nasz telefon, śmiało można skorzystać z tego rozwiązania.

TVC Mall opinie 2020 – podsumowanie

Sklep TVC Mall nie jest popularnym serwisem w naszym kraju. Pomimo że działa od 10 lat i ma międzynarodowy zasięg, to przegrywa wyraźnie walkę z największymi chińskimi sklepami, takimi jak AliExpress i Gearbest. Wśród tak mocnej konkurencji musi stawiać na dobre promocje i ciekawą ofertę. Bez wątpienia TVC Mall opinie ma niezłe i wyróżnia się przyzwoitą obsługą klienta oraz przejrzystymi politykami. Można pochwalić go również za szybką i nowoczesną witrynę a także naprawdę dobry wybór elektroniki w przystępnych cenach. Plusem TVC Mall jest szeroki wybór firm kurierskich oraz szybka i bezproblemowa rejestracja.

Z drugiej strony trzeba zauważyć, że sklep nie udostępnia polskiej wersji strony internetowej. Minusem jest również brak aplikacji, choć TVC Mall broni się szybką wersją mobilną witryny. Serwis powinien również pomyśleć nad większym wyborem metod płatności, ponieważ w tym momencie mamy do dyspozycji jedynie pośrednika PayPal.

Podsumowując TVC Mall może być interesującą alternatywą dla innych, większych chińskich sklepów online, szczególnie gdy szukasz elektroniki, która jest oczkiem w głowie serwisu TVC Mall.

FAQ: TVC Mall

Platforma TVC Mall to doświadczony sklep internetowy, który działa na rynku międzynarodowym od przeszło 10 lat. TVC Mall zbiera dobre opinie i jest chwalony za dobry stosunek jakości do ceny.

Oferta sklepu TVC Mall jest bardzo szeroka. Od elektroniki, przez wyposażenie domu, aż po kosmetyki i akcesoria sportowe. 

Wszystko zależy od wybranej formy dostawy. Czas dostarczenia paczek nie odbiega od innych chińskich sklepów online.

Wiele opinii i faktów o sklepie TVC Mall przemawia za jego wiarygodnością. Trzeba pamiętać jednak, żeby z rozwagą wybierać produkty i formę dostawy.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~