Skip to main content

Unibet Poker opinie

Rekomendacja
Bonus500€
WarunkiBonus 100% od 1 depozytu
Obrót 30x
w ciągu 30 dni
Metody płatnościVisa, MasterCard, Trustly, EcoPayz, Karta aplikacji mobilnej, Przelew bankowy
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
LicencjaMalta
Lubimy to
Oferta

500 € BONUS

500€
Bezpieczny Link
Wybierz ulubioną metodę płatności
VisaMasterCard z Kwick GoTrustlyEcoPayzKarta aplikacji mobilnej
Bonus 100% od 1 depozytu
Obrót 30x
w ciągu 30 dni

Ocena całościowa
4/5
Bartek Rakietowicz

Unibet to przede wszystkim świetny bukmacher i kasyno online. Niemniej jednak operator nie poprzestał na takiej ofercie. Gracze mają dostęp również do pokera online najwyższej jakości. Osobiście częściej odwiedzam Unibet Poker niż konkurencję z uwagi na przejrzysty system.

Zrecenzowano dnia
Bonus
87%
dobry bonus dla początkujących
Strona internetowa
90%
przejrzysta i funkcjonalna
Mobile
90%
udana aplikacja mobilna
Licencja
70%
brak licencji Ministerstwa Finansów RP
Bezpieczeństwo
100%
posiada certyfikaty i doświadczenie

Unibet Poker – opinie o wiarygodnym pokerze online

Firmy Unibet nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć przez chwilę interesował się zakładami bukmacherskimi lub zasiadał przy pokerowych stolikach online. Dostawca zapewnia rozrywkę setkom tysięcy graczy na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że gromadzone na forach dyskusyjnych opinie o Unibet Poker są czasami rozbieżne.

W recenzji ustalę, jak jest naprawę, bo jak wiadomo – gdzie trzech graczy, tam cztery opinie.

Plusy Unibet Poker
 • sprawny support w języku polskim, który szybko odpowiada na pytania,
 • nowoczesna, przejrzysta strona, która ułatwia nawigację (pomijając zakładkę z kontaktem),
 • ciekawy bonus powitalny,
 • wiarygodny, rzetelny dostawca usług, z wieloletnią tradycją,
 • dobrze wykonana aplikacja dla androida.
Minusy Unibet Poker
 • aplikacja pokerowa na komputery wymaga odświeżenia,
 • skrzętnie ukryta funkcja kontaktu z konsultantem,
 • brak aplikacji na większą ilość systemów mobilnych.

Unibet Poker – bonus na start

Oferowany przez organizatora bonus 500€ za grę, jest dostępny dla każdego nowego gracza, a warunkiem przyznania go, jest wpłacenie pierwszego depozytu, w wysokości minimum 40 PLN.

Unibet Poker Bonus

Waluta, która obowiązuje przy stolikach pokerowych, to EUR, więc Twoje środki zostaną przewalutowane. Miej na uwadze, że regulamin zastrzega stały kurs (1 PLN = 0,235 EUR), na cały czas trwania promocji i nie jest on zależny od aktualnych wahań kursów na rynku finansowym.

Sprawdź Bonus w Unibet Poker

Wypłacanie bonusu

Wysokość wypłacanego bonusu, jest zależna od wartości prowizji, jaką poker room pobierze od wszystkich Twoich wygranych rozdań (gra w pokera odbywa się pomiędzy indywidualnymi graczami, więc aby organizator mógł zarabiać pieniądze, pobiera on prowizję – tzw. rake – od każdego wygranego rozdania).

Pobrany rake w EUR Otrzymany bonus w EUR
2 1
10 4
50 15
150 40
588 140
1 238 300

Czas, na osiągnięcie wszystkich poziomów, to 60 dni. W przypadku rekreacyjnych graczy, poruszających się w niższych stawkach, uzyskanie 500 EUR bonusu, może być sporym wyzwaniem.

W regulaminie promocji widnieje zapis, mówiący o tym, że rake zliczany jest ze wszystkich gier pokerowych. Wypłacanie bonusu następuje automatycznie, w miarę osiągania kolejnych poziomów.

Dodatkowe promocje powitalne

Jednak to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Unibet Poker. Oprócz bonusu, pozwalającego odzyskać 500 EUR z wpłaconych prowizji, dostaniesz także sporo biletów na gry turniejowe i tzw. „cashówki”:

Bilet na grę cashową

Otrzymasz dodatkowe 8 EUR, które będziesz mógł wykorzystać w grze stolikowej. Możesz to zrobić tylko w grach o stawkach NL4.

Warunkiem obrotu tego bonusu, jest obejrzenie 500 flopów podczas gry (minimum 500 razy, nie możesz spasować przed odkryciem pierwszych kart wspólnych). Jeśli nie wykorzystasz biletu w ciągu 7 dni – niestety wygaśnie.

Tickety turniejowe do satelit dla nowych graczy

Nowy gracz otrzyma zaproszenie do rozegrania czterech turniejów powitalnych Unibet Open. Podobnie jak środki do gier cashowych, bilety turniejowe tracą ważność po siedmiu dniach.

Cztery darmowe turnieje freerol z pulą 500 EUR

Pobierz oprogramowanie Unibet Poker i utwórz swoją własną tożsamość. W zamian, otrzymasz cztery bilety do darmowych turniejów, w których możesz wygrać 500 EUR. Turnieje rozgrywane są w każdą niedzielę, a czas na wykorzystanie wejściówek, to 35 dni.

Oferowany przez Unibet Poker – bonus na start, jest atrakcyjną ofertą, choć realizacja wszystkich punktów regulaminu, może sprawić problemy graczom, którzy nie mogą poświęcić się temu zajęciu na długi czas. By osiągnąć wysoki rake, potrzebny do otrzymania całej puli nagrody, będziesz musiał grać rozważnie i długo. Mimo wszystko – wysiłek się opłaci.

Oferta darmowych biletów i gotówki do gier cashowych jest bardzo atrakcyjna i każdy gracz, z pewnością, chętnie z niej skorzysta.

Widocznie w internecie opinie o Unibet Poker i ich bonusie powitalnym wskazują na to, że gracze są zadowoleni z takiej formy promocji.

Bilety pokerowe o wartości 100 PLN

Jeśli dołączysz do społeczności Unibet, jako nowy gracz będziesz również uprawniony do odebrania 5 biletów pokerowych o łącznej wartości 24 Euro, co stanowi równowartość 100 PLN.

Promocja ta, obejmuje 5 biletów pokerowych – 1 bilet na grę cashową o wartości €8 a także bilety po €4 do satelit turnieju Unibet Open.

Pierwszy z nich, może zostać użyty tylko przy stolikach cashowych NL4 przy stawkach €0,02/€0,04. Z kolei bilety do satelit Unibet Open są ważne tylko podczas rozgrywek kwalifikacyjnych do tego turnieju.

Rejestracja konta w Unibet Poker

Opinie o zakładaniu konta w Unibet Poker są pozytywne. Rzadko można spotkać głosy osób, którym ta czynność sprawiła trudności.

Unibet-rejestracja-konta

Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail i datę urodzenia.

Unibet-nowe-konto

Uzupełnij swój adres i numer telefonu, a następnie potwierdź link otrzymany w mailu.

1 / 2
 1. Wprowadź poprawny adres strony Unibet Poker. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, jednak „standardowy” link może być blokowany przez polskie łącze.
 2. Kliknij w link przenoszący do rejestracji. Teraz wystarczy, że poprawnie wypełnisz wszystkie formalności związane z rejestracją konta, nie zapomnij też o skanie dowodu tożsamości.
 3. Zaznacz chęć otrzymania bonusa. Jest to nawet zwrot o wartości 500 euro!

Podobnie jak w przypadku polskich bukmacherów, w Unibet Poker rejestracja opiera się na weryfikacji odpowiednich dokumentów i danych osobowych:

 1. Wejść na stronę główną kasyna online i kliknąć w ikonkę znajdująca się po prawej stronie w górnym rogu: Zarejestruj się. Należy przygotować dokument osobisty lub paszport, jak również nr konta.
 2. Kolejno należy wypełnić wszystkie formularze, przesłać niezbędne skany dokumentów i rozpocząć proces weryfikacji. W celach bezpieczeństwa każdy nowy użytkownik jest dokładnie sprawdzany więc weryfikacja może potrwać od kilkunastu minut do doby. Warto ułatwić pracę pracownikom kasyna euro i przesłać od razu czytelne skany dokumentów.

Promocje dla wszystkich graczy w Unibet Poker

Unibet Poker nie zaniedbuje swoich regularnych graczy. Specjalnie z myślą o nich, w aktualnej ofercie poker roomu, pojawiają się nowe promocje.

Organizowane są wyzwania, polegające na grze rankingowej, zbieranie punktów, które wymienić można na nagrody.

Powstają specjalne wersje znanych formuł turniejowych. Zajrzyj na stronę operatora, do zakładki promocje. Na pewno nie pożałujesz.

Czy gra w Unibet Poker jest w Polsce legalna?

Kilka lat temu, polski Rząd, uchwalił kontrowersyjną „ustawę hazardową”, która praktycznie uniemożliwiła grę w zagranicznych poker roomach, obstawianie zakładów u większości internetowych bukmacherów oraz rozrywkę w kasynach online.

Warunkiem legalnego świadczenia takich usług, jest uzyskanie zgody i licencji Ministerstwa Finansów RP. Nietrudno się domyślić, że praktycznie żaden, z dotychczasowych dostawców nie zastosował się do nowych reguł, ale większość z nich nadal organizuje gry w wirtualnym świecie.

Aktualną listę licencjonowanych przez MF podmiotów, możesz znaleźć pod adresem Ministerstwa Finansów.

Unibet Poker nie znalazł się na tej liście i nic nie wskazuje na to, żeby ta sytuacja miała się zmienić. Gra u tego operatora jest możliwa, ale nielegalna. Mimo wszystko, firma serdecznie zaprasza graczy z Polski, a rejestracja, złożenie depozytu i wypłata środków nie sprawia problemów. Unibet Poker ma dobre opinie, w kontekście świadczenia usług Polakom.

Unibet Poker jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Posiadając licencję numer MGA/B2C/106/2000, wydaną przez Malta Gaming Authority, działa legalnie w wielu krajach i jest kontrolowany przez jeden z organów rządowych Malty.
 2. Unibet jest marką znaną na całym świecie z organizacji zakładów wzajemnych i gier pokerowych. Zaufało im setki tysięcy graczy. To solidna marka, która nie może pozwolić sobie na wpadki wizerunkowe.
 3. Unibet podejmuje skuteczną walkę z uzależnieniem od hazardu, stosując wiele narzędzi, pomagających ograniczyć grę. Współpracuje z rozpoznawalnymi organizacjami, pomagającymi uzależnionym graczom.
 4. Unibet Poker zbiera dobre opinie wśród pokerzystów i typerów. Jako popularny poker room, jest chętnie wybierany przez graczy na całym świecie, a pojawiające się oceny zachęcają do gry u tego dostawcy.

To tylko kilka argumentów. Przejdź do dalszej części naszej recenzji – tam omówimy poszczególne aspekty gry w tym poker roomie.

Poker unibet – licencja i odpowiedzialna gra

Unibet Poker posługuje się licencją numer MGA/B2C/106/2000 – wydaną 1 sierpnia 2018 r. przez Malta Gaming Authority i na jej podstawie świadczy usługi hazardowe zgodnie z prawem Malty. Nie oznacza to jednak, że gra w Unibet Poker jest zgodna z prawem każdego kraju na świecie.

Na stronie szanującego się organizatora gier, powinna znajdować się zakładka zachęcająca do odpowiedzialnej gry. Chociaż poker jest przede wszystkim grą umiejętności, to wiele osób siada do stolika z pobudek czysto hazardowych.

Poker Unibet stara się temu zapobiegać i działając w porozumieniu z European Gaming and Betting Association oraz Remote Gambling Association wdraża nowoczesne rozwiązania, służące poprawie bezpieczeństwa i higieny gry.

Unibet Poker oferuje także darmowe konsultacje e-mailowe, a na czacie i w grupach wsparcia, osoby dotknięte negatywnymi skutkami nałogu, mogą poradzić się wykwalifikowanych pracowników. Pierwszym narzędziem, który pomaga w samodzielnym rozpoznaniu problemu jest anonimowy test online. Nie może on zastąpić wizyty u specjalisty, ale wiele osób, właśnie w taki sposób, dowiaduje się, że potrzebna jest im pomoc.

Reality Check

Gracze, którzy zauważą, że przekroczyli granicę, mogą włączyć Reality Check. Jest to forma powiadomień, pokazujących jakie środki mieliśmy w grze i ile czasu spędziliśmy przy wirtualnym stoliku.

Podobnie jak anonimowy test – nie rozwiąże problemów z grą, ale pozwoli nabrać dystansu i uświadomić sobie konieczność zrobienia dłuższej przerwy.

Limit depozytu

Bardzo proste narzędzie, dzięki któremu niemożliwe będzie dokonanie depozytu ponad wcześniej ustalony limit. Jeśli gracz zdaje sobie sprawę, że w przypływie emocji potrafi zasilać swoje konto w poker roomie pieniędzmi, których nie powinien przeznaczać na grę – może ustalić górną granicę, jakiej na pewno nie przekroczy.

Samowykluczenie

Każdy, kto potrzebuje silniejszych bodźców, może dokonać samowykluczenia, czyli zablokować sobie możliwość korzystania ze strony na wybrany okres: 24 godziny, tydzień, albo 6 miesięcy.

Unibet Poker rekomenduje też kilka programów, dzięki którym możemy zablokować większość stron hazardowych. O szczegółach warto poczytać na stronie organizatora.

Jakość obsługi klienta w Unibet Poker

Ciężko opisać nasze zdziwienie, kiedy zauważyliśmy, że na stronie głównej Unibet Poker, nie ma żadnej zakładki, przycisku, ani ikony, która w prosty sposób otworzy dymek czatu z konsultantem, czy przeniesie nas do zakładki kontakt.

Sytuacja nie poprawia się, po przejściu do „centrum pomocy” (umieszczonej małą czcionką na górze i dole strony). Naszym oczom ukazuje się sporo przydatnych wskazówek, które posegregowane w odpowiednich zakładkach, sprawiają bardzo miłe wrażenie, ale nadal nie mamy dostępu do okienka czatu.

Sytuację ratuje wpisanie słowa kluczowego „czat” w pasku wyszukiwania, umieszczonego w górnej części Centrum Pomocy.

Możemy wybrać dwie opcje:

 • Live Chat z konsultantem
 • wysłanie wiadomości email.

Live Chat

Zanim połączymy się z konsultantem, jesteśmy proszeni o wpisanie adresu e-mail i swojego pytania. Po przydzieleniu pracownika działu obsługi klienta, musimy tę czynność ponowić, co bywa frustrujące.

Po drugiej stronie siedzi żywy człowiek, a do jakości rozmowy nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Otrzymujemy konkretną odpowiedź na wszystkie zadane pytania.

Konsultant posługuje się językiem polskim, zachowując przy tym bardzo wysoką kulturę. Na koniec, możemy zostać poproszeni o wypełnienie ankiety. Warto poświęcić na to minutę, żeby pomóc w rozwoju usług.

Live chat w języku polskim, jest dostępny przez cały tydzień, w godzinach 10:00-22:00. Poza tymi godzinami, pozostaje nam międzynarodowy kanał komunikacji w języku angielskim.

Kontakt mailowy

Jakość otrzymanej pomocy, po zadaniu pytania poprzez udostępniony adres e-mail, nie odbiega od standardu Live Chatu. Odpowiedź w języku polskim przyszła szybko i w prosty sposób wyjaśniła wszystkie wątpliwości.

Jeśli odpowiedź chcemy uzyskać szybko, poza godzinami pracy polskich konsultantów (po godzinie 22:00), warto sformułować pytanie w języku angielskim.

Unibet powinien zdecydowanie popracować nad łatwiejszym dostępem do rozmowy na żywo. Pomimo przykładania dużej wagi, do tworzenia wartościowych informacji, które w pewnym stopniu odciążają obsługę klienta, niektóre sytuacje wymagają pomocy żywego człowieka.

Nerwy, które często biorą górę w takich momentach, nie ułatwiają znalezienia, skrzętnie ukrytego, okienka czatu.

Nie można jednak niczego zarzucić pracownikom, którzy odpowiadają na nasze pytania. Są oni kulturalni, wykwalifikowani i posługują się nienagannym językiem. Opinie o Unibet Poker i ich obsłudze klienta wskazują, że nasze spostrzeżenia nie są odosobnione.

Płatności w Unibet Poker

Unibet Poker oferuje kilka metod płatności. Aby zasilić konto, przejdź przez kilka etapów:

Wpłata 1 w kasynie Unibet Poker

Kliknij w ikonkę Depozyt na stronie głównej.

Wpłata 2 w kasynie Unibet Poker

Wskaż metodę płatności, z której chcesz skorzystać.

Wpłata 3 w kasynie Unibet Poker

Wybraliśmy na przykład kartę aplikacji mobilnej, podajemy więc dane karty i kwotę, a potem klikamy w Depozyt. Transakcję trzeba będzie potwierdzić. Wtedy środki trafią od razu na konto gracza.

1 / 3

Unibet Poker – Twitter

Twitter, to bardzo popularny portal społecznościowy. Ma odmienną formę niż Facebook, czy Instagram, która nastawiona jest przede wszystkim na otwartą dyskusję pomiędzy użytkownikami.

Często zdarza się, że celebryci komentują wpisy swoich fanów. Prowadzony przez Unibet Poker Twitter, jest dobrym źródłem pozyskiwania informacji i nowinek, że świata pokera.

Unibet Poker – Twitch

Fani oglądania tzw. live streamów, na pewno doskonale znają platformę Twitch. Umożliwia ona prowadzenie transmisji z dowolnego miejsca na świecie. Unibet Poker wykorzystał to narzędzie do relacjonowania przebiegu swoich turniejów. Takie rozwiązanie bardzo spodobało się kibicom.

W momencie, kiedy rozpoczęły się transmisje Unibet Poker Twitch zyskał nowych, pokerowych użytkowników, chociaż nie można powiedzieć, żeby wcześniej było ich mało.

Zmagania poszczególnych graczy, możesz oglądać codziennie, przez niemal całą dobę. Znajdź swoich ulubionych streamerów i ucz się od nich poprawnej gry.

Unibet Poker na telefon – dla graczy ceniących mobilność

Ciężko wyobrazić sobie dziś firmę, która działając na skalę światową, nie ma własnej aplikacji, dedykowanej swoim usługom. Unibet także stworzył oprogramowanie, które pozwala cieszyć się rozgrywką wszędzie, gdzie tylko masz dostęp do internetu i własny telefon.

Z tej opcji na pewno chętnie skorzystają osoby, którym często przychodzi podróżować. Brak konieczności zabierania ze sobą ciężkiego laptopa jest dużym udogodnieniem i sprawia, że Unibet Poker na telefon, to często stosowane i uwielbiane przez graczy rozwiązanie.

Unibet Poker – android

Jak na razie, z mobilnej wersji gry, mogą się cieszyć użytkownicy systemów z zielonym ludzikiem. Fani firmy Apple, muszą uzbroić się w cierpliwość i korzystać z responsywnej wersji strony w wyszukiwarce telefonu.

Aplikacji nie znajdziesz w Sklepie Play, aby ją pobrać, wpisz w wyszukiwarce: Unibet Poker Android.

Jeden z pierwszych wyników przekieruje Cię na stronę Unibet Poker.

Unibet Poker Live

Nie jest trudno zauważyć, ze Unibet ma ambicje, by stać się jednym z czołowych poker roomów i być filarem pokerowego świata. Świadczy o tym chociażby fakt organizacji turniejów Unibet Open, które odbywają się poza internetem (wejściówki do turniejów – satelit, dostajesz w ramach bonusu powitalnego!).

Gracze zasiadają fizycznie przy stolikach i rywalizują o ogromne nagrody. Po treningu online, być może i Ty zasiądziesz kiedyś z najlepszymi? Dzięki Unibet poker live jest w zasięgu każdego!

Unibet Poker – ogólne wrażenia

Po dokładnej analizie strony Unibet Poker możemy stwierdzić, że jest to jeden z lepiej przemyślanych dostawców usług hazardowych online. Nie jest też tajemnicą, że Unibet kieruje swoją ofertę pokerową do graczy amatorskich, rekreacyjnych. Większość promocji i formuły turniejów, powstała z myślą o dobrej zabawie.

Dobrze działająca witryna, z przyjemną szatą graficzną, ułatwia nawigację i poruszanie się po stronie (choć należy się duży minus za trudność znalezienia kontaktu do biura obsługi klienta). Nieco odbiegające od standardów witryny oprogramowanie pokerowe, wymaga jeszcze sporo pracy. Nie da się mu jednak zarzucić, że jest nieczytelne.

Działa szybko i dobrze reaguje na nasz ruch. Wypadałoby jednak popracować nad szatą graficzną. Irytujący jest też fakt, że większość opcji, dostępnych pozornie w aplikacji komputerowej, tak naprawdę, przenosi nas po kliknięciu do witryny www.

Unibet Poker opinie 2020

Krążące o Unibet Poker opinie, zdają się potwierdzać moje przypuszczenia. Na temat tego poker roomu, najczęściej wypowiadają się gracze, którzy nie poświęcają wiele czasu na grę. Jest to ich hobby i sposób spędzania wolnego czasu.

Opinie o Unibet Poker są najczęściej pozytywne, a operator posiada również dobrze oceniane kasyno. Organizator jest chwalony za sprawny support i korzystne promocje.

Oczywiście zawsze znajdą się nieprzychylne oceny, jednak, za każdym razem, powinniśmy sprawdzać ich rzetelność.

Recenzja powstała na podstawie moich obserwacji i tekstów. Starałem się także sprawdzić, czy spotykane opinie o Unibet Poker są prawdziwe. Według mnie – to bardzo dobra firma, która powinna popracować na kilkoma aspektami rozgrywki i organizacji.

Unibet Poker FAQs

Unibet Poker jest nielegalny na terenie naszego kraju. Jednak Unibet to spółka w pełni legalna na terenie większości państw należących do Unii Europejskiej.

Tak. Możesz otrzymać nawet 500 euro na start. Bonus powitalny dostępny jest dla każdego nowego gracza. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej recenzji.

Jest to szybki i bezproblemowy proces. Nie jest wymagane podawanie wielu danych, a początkowo wystarczy jedynie e-mail i hasło.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*