zapals logo

Zapals Opinie

Ostatnia aktualizacja: 26/04/2022
Info
Rekomendacja
BonusZniżki do 80% i liczne promocje na produkty
WarunkiRejestracja konta w serwisie
WalutyPLN, EUR, GBP, USD
Firmy kurierskieDHL UPS, EMS, FedEx
Aplikacja mobilna
Strona po polsku
Ostatnia AktualizacjaZrecenzowano dnia
Najlepsza alternatywa
banggood logo
Banggood
100 $ BONUS
do 100$ zwrotu
Wykonanie trzech zamówień
1
Jestem pasjonatką rynku Forex I kryptowalut. Stawiam na pewny zysk i niewielkie straty. Na co dzień doradzam dużym graczom na giełdzie i piszę specjalistyczne artykuły w branży finansowej.

Zapals opinie — czy warto sprawdzić ten chiński sklep online?

Azjatycki serwis Zapals nie jest dobrze rozpoznawalną marką w Polsce, nie może także pochwalić się dużym zasięgiem na świecie. Nie wyznacza to jednak jakości jego obsługi, czy oferowanych produktów, które trzeba sprawdzić w praktyce. W poniższej recenzji skupimy się na tym, czy warto skorzystać z usług tego sklepu oraz, czy Zapals opinie ma korzystne. W internecie nie znajdziemy wielu informacji o tym serwisie, a firma na swojej stronie również jest oszczędna w słowach. Możemy dowiedzieć się jedynie, że Zapals to międzynarodowa firma z szeroką ofertą i niskimi cenami. Na pierwszy rzut oka witryna sprawia bardzo dobre wrażenie, a sklep wydaje się przejrzysty i atrakcyjny dla użytkownika.

Ważnym jednak jest, czy Zapals opinie ma dobre wśród kupujących, a także, czy gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość dokonani wygodnych zakupów. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź poniżej.

Plusy i minusy sklepu Zapals

Plusy Zapals
 • Bardzo szeroka oferta,
 • Możliwość zwrotu produktu w ciągu 30 dni,
 • Dużo ciekawych promocji,
 • Szybka i przejrzysta strona internetowa,
 • Atrakcyjne ceny.
Minusy Zapals
 • Brak oficjalnego tłumaczenia strony,
 • Problemy z uzyskaniem pomocy ze strony obsługi klienta,
 • Słabo oceniana aplikacja mobilna.

Co znajdziesz w ofercie Zapals?

Oferta sklepu Zapals budzi wrażenie. Są to porównywalne liczby produktów do takich chińskich potęg jak Gearbest czy Alibaba. Ułożenie i segregacja oferowanych towarów nie odbiega od innych sklepów online, choć można wyróżnić Zapals za bardzo przejrzystą i nowoczesną stronę. Wyróżnia ona w pewien sposób sklep na tle konkurencji i bez wątpienia za nią Zapals opinie zbiera dobre. Z pewnością jednak jeżeli miałeś do tej pory do czynienia z jakimś azjatyckim sklepem online, to nawet przy pierwszych dokonywanych w tym miejscu zakupach, nie powinieneś mieć żadnych problemów z połapaniem się w nawigacji.

Oczywiście, podobnie jak w innych chińskich sklepach internetowych, ceny względem europejskich serwisów wypadają bardzo korzystnie. Jest to zasługa tego, że często kupujemy tutaj po prostu bezpośrednio od producentów, dzięki czemu mamy możliwość uniknięcia dodatkowych opłat i prowizji pośredników, co jest nieuniknione w czasie zakupów w europejskich sklepach. Z tego powodu Zapals opinie zbiera pozytywne i wiele sprzętów jest po prostu tańszych niż u konkurencji z naszego kraju. Mowa tutaj przede wszystkim o małej elektronice i odzieży, ale znajdzie się również wiele mniej oczywistych propozycji, które mogą Cię zaskoczyć swoją ceną i stosunkowo wysoką jakością wykonania.

Jakie promocje znajdziemy w sklepie – Zapals coupon

zapals opinie

Przy pierwszym wejściu nie pojawia się żadne okno pop-up, jak często dzieje się u konkurencji, jednak na stronie głównej pokazują się od razu promocje i zniżki oferowane przez sklep. Dzięki temu nie przeoczymy żadnej okazji. Zapals opinie ma dorbe w kwestii oferowanych promocji, a Zapals coupon dostępny jest w różnych formach:

 • Super oferta – promocje na wybrane produkty, najczęściej ograniczone czasowo i w stałej rotacji. Zbiór aukcji z różnych kategorii w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • Gorące okazje – podobna do powyższej promocja, która często dotyczy całej grupy produktów z wybranej kategorii, ale też pojedynczych przedmiotów. Są to aukcje szczególnie promowane przez Zapals, często nawet na stronie głównej.
 • Promos – dotyczy stricte kategorii produktowych i grup produktów, które są w okresowych obniżkach wyrażonych przede wszystkim w procentach.
Warto dodać, że wszystkie te rabaty są dostępne jednocześnie i nie trzeba decydować się tylko na jeden z nich. Nie zdarza się jednak, aby sklep nie oferował żadnych bonusów. Zawsze możemy trafić na ciekawą promocję i zaoszczędzić pieniądze. Bonusy często ulegają zmianie i wprowadzane są różne inne promocje, dlatego też najlepiej na bieżąco śledzić stronę Zapals korzystając z linku poniżej.
Sprawdź sklep Zapals

Kod rabatowy Zapals

Oprócz stałych promocji, na stronie sklepu pojawiają się również czasami dodatkowe kody rabatowe, których użyć można przy zakupie produktu wpisując je w odpowiednie miejsce. Podobnie jak przy czasowych zniżkach, i tutaj potrzebne jest śledzenie strony sklepu. Dzięki ciekawym promocjom Zapals opinie ma pozytywne i tym samym zachęca kupujących nie tylko do złożenia pierwszego zamówienia, ale też powrotu na stronę i wykazywania się na niej pewną aktywnością, która pozytywnie wpływa na wizerunek marki Zapals. W ten sposób rozwija się baza klientów i sam sklep generuje większe obroty.

Rejestracja w serwisie Zapals

zapals rejestracja
Jedynie poprawne uzupełnienie wszystkich okienek formularza pozwoli na rozpoczęcie procesu aktywacyjnego.
Ponieważ sklep Zapals działa w zgodzie z prawem, należy zaakceptować Regulamin i opcjonalnie zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera.
Do pełnego otwarcia konta pozostaje jeszcze tylko potwierdzenie linku, który sklep wysłał na naszą skrzynkę. Możemy już cieszyć się zakupami.
Sprawdź sklep Zapals

Czy zakupy w Zapals są bezpieczne?

Sklep Zapals działa już od jakiegoś czasu na rynku międzynarodowym, jednak warto sprawdzić, czy spełnia podstawowe normy bezpieczeństwa. Warto zauważyć, że  Zapals opinie ma różne — niestety pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i respektowania potrzeb klientów zdarzają mu się pewne niedociągnięcia. Na przykład wielu klientów wspomina o opóźnieniach przesyłek i problemach z komunikacją z obsługą klienta. My sprawdzimy go z perspektywy respektowania podstawowych gwarancji i praw klienta oraz wiarygodności samej witryny.

Aby przeprowadzić wstępny, podstawowy test, wystarczy wykonanie trzech prostych kroków:

 1. Zajrzyj do zakładki kontakt. Sprawdzany sprzedawca powinien podać tam swoje podstawowe dane: nazwę, siedzibę, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
 2. W dalszej kolejności zajrzyj do zamieszczonego na stronie regulaminu. Uwzględnij informację, że w regulaminie powinny znajdować się dane rejestracyjne działalności gospodarczej czy spółki.
 3. Dodatkowo ważne, aby w Regulaminie znalazły się informacje o prawie do zwrotu (14 dni, bez podania przyczyny).

Należy pamiętać, że oprócz podstawowego zbadania firmy, powinniśmy sprawdzić dokładnie opinie innych internautów na temat konkretnego sprzedawcy. Nie można wyciągać wniosków z pojedynczych wpisów, ale powtarzające się skargi lub pochwały są już pewnym wyznacznikiem. Zapals na swojej stronie informuje co prawda, że zapewnia wszelkie podstawowe prawa klientom, jednak zdarza się, że nie są one właściwie respektowane. Chodzi przede wszystkim o sprawność odpowiedzi, wyjaśniania spraw i dokonywania zwrotów. Należy oczywiście pamiętać, że jest to firma działająca w Chinach i nigdy nie będziemy mieli takiej gwarancji przestrzegania prawa i możliwości jego egzekwowania, jak na terenie UE.

Zapals jest wiarygodny, ponieważ:

 1. Działa na rynku międzynarodowym
 2. Posiada przemyślaną politykę zwrotów
 3. Udostępnia wiele form kontaktu i obsługi klienta
 4. Oferuje aplikację mobilną na iOS i Android
 5. Dostarcza produkty za pośrednictwem znanych firm kurierskich
 6. Posiada zabezpieczenia strony SSL
Sprawdź sklep Zapals

Ochrona kupującego i zwroty

Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z tego, co kupiłeś w Zapals, możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni, pod warunkiem, że produkt jest nienoszonym, niewykorzystany i nieuszkodzony. Metki lub zabezpieczenia powinny być nadal w stanie nienaruszonym, a produkt powinien być w takim samym stanie jak po jego odebraniu od kuriera.

Jeśli chcesz zwrócić produkt, musisz skontaktować się w pierwszej kolejności z obsługą klienta Zapals. Tam uzyskasz wskazówki, w jaki sposób wysłać produkt z powrotem oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Po otrzymaniu zgłoszenia, będzie ono przetwarzane przez 6 dni od jego otrzymania, a cała procedura zostanie przeprowadzona przez dział zwrotów. Zapals wysyła e-maila po przetworzeniu zgłoszonego zwrotu. Pieniądze zostaną zwrócone poprzez metodę płatności stosowaną w oryginalnej transakcji. Oznacza to, że jeśli płacisz kartą kredytową, otrzymasz zwrot z powrotem na tę samą kartę kredytową.

W przypadku kontaktu (na który masz 30 dni), musisz jednocześnie podać numer zamówienia, nazwę produktu i kod produktu. Należy również załączyć zdjęcia produktu, który chcesz zwrócić. Zapals sprawdzi zgłoszoną rzecz i może również skontaktować się z producentem. Jeśli dział zwrotów stwierdzi, że produkt jest uszkodzony, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy w tym wszelkie koszty wysyłki, opcjonalnie możesz też poprosić o wymianę.

Chociaż Zapals informuje, że stara się być tak ostrożny, jak to możliwe, błędy czasami się zdarzają. W przypadku, gdy otrzymasz błędny produkt, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta w ciągu 7 dni. Zostanie wysłany właściwy przedmiot, a koszty zwrotu pokryte przez serwis.

Sześciomiesięczny okres gwarancyjny

Zapals informuje nas, że wszelkie zwroty gwarancyjne muszą zostać zaakceptowane przez Obsługę Klienta i dział wsparcia. Jeśli zwrócone jeden pakiet bez uprzedniego zezwolenia, wysyłając na niewłaściwy adres, wracając nieprawidłową pozycję, składania pusty pakiet, Zapals zastrzega sobie prawo do odmowy odszkodowania.

Produkt zwrócony do naprawy musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu, nie może również brakować jakichkolwiek kabli lub akcesoriów, które znajdowały się pierwotnie w opakowaniu.

Niestety, zgodnie z zamieszczonymi informacjami, musisz zapłacić za przesyłkę zwrotną do firmy Zapals. Nie jest to komfortowa sytuacja dla konsumenta z Europy, któremu przyjdzie pokryć dość wysokie koszty wysyłki. Zapals pokrywa jedynie koszty przewozu powrotnego z naprawionym sprzętem.

Wyłączenia gwarancji — kiedy reklamacja nie zostanie uznana?

Sklep Zapals zamieścił w swojej polityce gwarancyjnej postanowienia, które wykluczają możliwość skorzystania z gwarancji produktów. Są to poniższe wyjątki, o których należy pamiętać:

 1. Gdy produkt zostanie zniszczony lub uszkodzony z ewidentnej winy kupującego.
 2. Gwarancja zostanie unieważniona w sytuacji, gdy:
 • kupujący niewłaściwie używał reklamowany produkt,
 • stosowanie produktu w taki sposób, do którego nie jest pierwotnie przeznaczony
 • pomimo wystąpienia usterki, dalsze korzystanie z produktu, które doprowadziło do zniszczenia rzeczy

Kto zapłaci za przesyłkę zwrotną produktów?

 1. Koszt przesyłki zwrotnej zostanie zapłacony przez klienta i nie podlega zwrotowi.
 2. Jesteś odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne, akcyzowe lub taryfy w trakcie zwrotu towarów. W takich przypadkach serwis odliczy opłaty celne od autoryzowanej kwoty zwrotu.
 3. Zapals domyślnie ponownie wyśle ​​produkt do Ciebie drogą regularnej wysyłki lotniczej. Jeśli chcesz uzyskać szybszą metodę wysyłki, obowiązuje odpowiednia opłata za wysyłkę.
 4. Jeśli zwrócony produkt nie zostanie uznany za wadliwy, Zapals naprawi lub wymieni produkt na uzasadnioną opłatą za zgodą użytkownika.

Jak kupować na Zapals?

Każdy obeznany ze sklepami kupujący zauważy, że schemat kupowania jest bardzo zbliżony do znanej i utartej procedury ze sklepów GearBest czy też GeekBuying. Poniżej po krótce opiszemy jak kupować na Zapals. Na stronie głównej znajdziesz podział na kategorie, dzięki którym odnajdziesz się pośród tysięcy różnych produktów Możesz również użyć wyszukiwarki, by znaleźć produkt po jego nazwie.

Gdy już znajdziesz produkt, którego potrzebujesz, wchodzisz odpowiednio w jego kartę. Jeżeli produkt jest w promocji lub oferuje się na niego jakiś specjalny kupon, to zazwyczaj zostaniesz o tym poinformowany przez wyświetlenie się odpowiedniego komunikatu. Możesz sprawdzić również na jego stronie jak długo będzie jeszcze trwała promocja. Po zapoznaniu się z towarem i jego opisem, możesz wybrać parametry produktu takie jak np. kolor, rozmiar itp.

Zapoznaj się również z dodatkowymi informacjami na stronie. Ważne jest na przykład sprawdzenie, czy produkt znajduje się w magazynie, a także, czy oferowana jest darmowa wysyłka.

Jak płacić? Instrukcja krok po kroku i metody płatności

Proces płatności w sklepie online pokażemy na przykładzie Cafago.

Krok 1.Wybierz swój artykuł i wciśnij Buy Now.

Płatność 1 w CafagoKrok 2. Uzupełnij adres dostawy i złóż zamówienie, klikając przycisk Place Your Order.

Płatność 2 w CafagoKrok 3. Następnie wybierz metodę płatności.

Płatność 3 w CafagoKrok 4. Dokończ transakcję, wciskając Make Payment.

Płatność 4 w Cafago

Dodatkowe opłaty: Zapals cło

Zakupy w chińskich sklepach online obwarowane są pewnymi dodatkowymi opłatami, o których musimy pamiętać. Ministerstwo Finansów wydało komunikat, w którym jasno określa granice kwotowe, od których musimy liczyć się z zapłaceniem cła. Gdy zakupiony przez nas towar ma wartość wyższą niż 150 euro, otrzymamy zawiadomienie o konieczności dosłania dokumentów potwierdzających zakup i opłacenia cła w odpowiedniej wysokości.

Kwota cła zmienia się dla poszczególnych produktów, warto mieć na uwadze, że część z nich ma zerową stawkę, a pozostałe wynoszą od 3-8% wartości towaru. Koszt cła dla konkretnego towaru możemy sprawdzić w systemie ISZTAR. Cło razem z VAT-em opłacimy przy odbiorze przesyłki.

Zapals VAT

W sklepie Zapals VAT zapłacimy identyczny jak w innych chińskich serwisach aukcyjnych. W przypadku zakupów o niedużej wartości, czyli do 22 euro, przesyłki pochodzące z Państwa Środka są zwolnione z podatku VAT. Z kolei w przypadku, gdy sprzedająca na deklaracji celnej zaznaczy okienko z napisem gift – wartość przesyłki zwolnionej z podatku VAT wzrasta do 45 euro. Warto zaznaczyć, że obecnie Urząd Skarbowy walczy z takim praktykami i nieprawdziwym oznaczaniem przesyłek, choć jest to co do zasady bardzo trudne do udowodnienia.

Mówiąc krórec, w przypadku, gdy zamówimy towar z Zapals o wartości niższej niż 22 euro, nie zapłacimy VAT-u. Przy przesyłce o wartości od 22 euro do 45 euro może być różnie. Zależy jak zostanie oznaczona paczka, jednak większość chińskich sklepów internetowych dodaje dopisek gift do każdej przesyłki. W takim wypadku odprowadzenie podatku VAT nie będzie konieczne.

Zajrzyjmy dokładniej w ofertę Zapals – jakie kategorie znajdziemy w sklepie?

Liczba produktów i kategorii sklepie Zapals może robić wrażenie. Pomimo że serwis ma zwolenników i przeciwników, to z pewnością nie można odmówić mu szerokiego wyboru i nastawienia na zapewnienie komfortowych zakupów klientom. Wszystko jest uporządkowane i solidnie opisane, dlatego nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem poszukiwanego przedmiotu. Sklep postanowił podzielić swoje produkty w następujących kategoriach:

 • Elektronika
 • Telefony i akcesoria
 • Komputer
 • Kobiety
 • Mężczyźni
 • Aparat fotograficzny
 • Życie domowe
 • Sporty i Rekreacja
 • Dzieci
 • Niemowlę
 • Biżuteria
 • Torby i przechowalnia
 • zdrowie i uroda
 • Pojazd silnikowy Akcesoria
 • Hardwares & Narzędzia
 • Biurowe i szkolne
 • Zabawki i Hobby
 • domowe akcesoria

Wszystkie z wyżej wymienionych kategorii zawierają setki lub nawet tysiące produktów, pogrupowanych w dodatkowych podkategoriach. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo rozbudowana oferta, a Zapals opinie otrzymuje za nią całkiem niezłe. Poniżej omówimy wszystkie kategorie oferowane przez sklep, żeby przybliżyć rodzaj asortymentu oferowany przez Zapals.

Elektronika w ofercie Zapals

Kategoria elektronika to zbiór wielu różnych przedmiotów. Znajdują się w niej następujące podkategorie: Odtwarzacze audio, przewody i złącza, aparaty i kamery, zasilacz, tv i video, gry video i akcesoria, gadżety, samochód elektryczny.

Jak widać, znajdziemy tutaj najróżniejsze elektroniczne urządzenia, a wybór jest bardzo szeroki. Sklep Zapals opinie ma zróżnicowane, dlatego trzeba pamiętać, żeby przed zakupem przedmiotu dokładnie przeczytać opis i przeanalizować, czy produkt jest odpowiednio wiarygodnie przedstawiony. Jeżeli posiadamy dobrą znajomość angielskiego, lepiej używać strony w tym języku, ponieważ tłumaczenie na polski nie zawsze jest dokładne i zrozumiałe.

Jakie Telefony i akcesoria oferuje sklep Zapals?

Jest to kategoria, która najczęściej cieszy się dużą popularnością w chińskich sklepach internetowych. Jak wiadomo, telefony komórkowe z Chin są sprzedawane w bardzo korzystnych cenach. Wielu klientów korzysta ze sklepu tylko w celu znalezienia odpowiedniego modelu, który na europejskim rynku kosztuje często nawet dwa razy więcej.

W Zapals kategorie dzielą się następnie na podkategorie, które często zawierają kolejne rozgałęzienia. Dzięki temu wyszukiwanie danego artykułu jest dużo łatwiejsze.

Zapals: co znajdziemy w kategorii Komputer

Niezwykle ceniona i popularna kategoria. Między innymi dzięki niej Zapals opinie ma całkiem korzystne. Jak wiadomo, wszelkie komputery i akcesoria do nich, są sprzedawane przez chińskie sklepy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapals może pochwalić się wieloma ciekawymi promocjami i szeroką ofertą w zakresie sprzętu komputerowego.

Kobiety — propozycje dla Pań

Kategoria stworzona wyłącznie dla kobiet. To nie tylko odzież, znajdziesz tutaj następujące działy: torebki, damskie buty, zegarki, akcesoria.

Mężczyźni — męski dział w Zapals

Dział analogiczny do poprzedniego. Wszelkiego rodzaju produkty dedykowane mężczyznom. Odzież, zegarki, buty i wiele akcesoriów oraz gadżetów.

Aparat fotograficzny: duży wybór dla miłośników fotografii

Rozbudowana kategoria, która podzielona jest na następujące podkategorie: akcesoria kamer, kamera akcji, kamera monitorująca, aparaty i kamery wideo, optyka, cyfrowe ramki do zdjęć, oświetlenie studyjne, obiektywy i akcesoria, części zamienne i narzędzia, aparaty inspekcja, inne produkty.

Życie domowe w Zapals

W tej kategorii znajdują się przedmioty potrzebne przy urządzaniu domu, ale również wiele różnych innych gadżetów. Dom i ogród dzieli się na następujące kategorie: akcesoria łazienkowe, wystrój, meble i pościel, ogród, majsterkowanie w domu, wyposażenie domu, home security, sprzęt AGD, lampy i oświetlenie, sztuka i kolekcje, inne produkty AGD, tekstylia domowe.

Zapals: Sporty i Rekreacja

Szeroki wybór dla sportowców i wszelkich aktywnych osób. Kategoria podzielona na sporty, udostępnia całą gamę produktów zarówno do domowych ćwiczeń jak i aktywności na dworze. Rowery, wspinaczka, jazda konna, sporty zimowe, piłka nożna, hokej, joga, golf i wiele innych

Dzieci — propozycje dla najmłodszych

Ciekawe propozycje dla najmłodszych. Znajdziesz tutaj następujące działy: zabawki, ubrania, buty, zegarki, sport.

Kategoria Niemowlę w serwisie Zapals

Produkty dla najmłodszych. Przybory dziecięce, Zabawki dla dzieci, bezpieczeństwo i zdrowie dla dziecka, plecaki, ubrania dla niemowląt, pozostałe produkty dla niemowląt.

Zapals: Sprzęt & Narzędzia

Ciekawa kategoria dla majsterkowiczów. Znajdzie tutaj: narzędzia tnące, elektronarzędzia, latarki, narzędzia ogrodnicze, lupy i powiększające, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, narzędzia naprawcze, zestawy narzędzi.

Pojazdy silnikowe i Akcesoria

Wszystko czego potrzeba fanom motoryzacji, części motocyklowe i samochodowe, a także akcesoria i odzież. Chociaż, jak to zazwyczaj w chińskich sklepach online, największy wybór stanowi elektronika, którą możemy zastosować w pojazdach.

Biurowe i szkolne produkty w sklepie

Jak wiadomo, wszelkie akcesoria są sprzedawane przez chińskie sklepy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapals może pochwalić się wieloma ciekawymi promocjami i szeroką ofertą w zakresie sprzętu biurowego.

W kategorii komputery i biuro występuje kilka podkategorii: meble biurowe, wyposażenie biura, przybory szkolne, inne podobne produkty.

Co znajdziemy w Zabawkach i Hobby?

Ciekawe propozycje zarówno dla młodszych, jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj następujące działy: gry i zabawki, drony i zabawki sterowane zdalnie, cosplay i kostiumy, instrumenty muzyczne, akcesoria dla zwierząt, podróże.

Akcesoria dla zwierząt

W tej kategorii znajdują się przedmioty potrzebne każdemu miłośnikowi zwierząt. Akcesoria dla zwierząt dzielą się na następujące kategorie: akcesoria dla psów, akcesoria dla kotów, ryby i akwaria, pozostałe zwierzęta.

Ile poczekamy na przesyłkę ze sklepu? Czas dostawy w Zapals

Serwis przedstawia kupującym klarowną tabelę. Dzięki niej dowiesz się jak długo będziesz czekał na zamówiony towar. Długość oczekiwania zależy od miejsca zamówienia i wybranej formy przesyłki. Poniżej udostępniamy czasy podane przez Zapals.

Przesyłki z chińskiego magazynu

                                     Region

Czas dostawy

 

Poczta lotnicza

Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Japonia, Belgia, Dania, Finlandia, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria

7 – 25 dni roboczych

 

Inne kraje

7 – 25 dni roboczych

 

Statek

Stany Zjednoczone, Australia

30 – 35 dni roboczych

EMS

Cały świat

7 – 15 dni roboczych

DHL/UPS/FedEx

Cały świat

3 – 7 dni roboczych


Zakupy mobilne — aplikacja Zapals

Należy pamiętać, że powyższe czasy dostawy są orientacyjne i nie zakładają ewentualnych zdarzeń losowych. Może okazać się, że przesyłka dojdzie po sugerowanym przez tabelę czasie, ponieważ trasa jest długa, a co za tym idzie, trudno czasami przewidzieć dokładnie jaki będzie czas dostawy.

zapals aplikacja

Aplikacja Zapals dostępna jest zarówno na platformę Android jak i iOS. Apka robi dobre pierwsze wrażenie, jest  przejrzysta i łatwa w obsłudze. Niestety nie można wybrać w niej języka polskiego. W tym momencie z aplikacji korzysta ponad 10 tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy używają jej z poziomu platformy Android.

Niestety Zapals opinie za usługi mobile zbiera słabe — apka ma jedynie 2,2/5 gwiazdek w sklepie Google Play. Pomimo dobrego pierwszego wrażenia, zarzuca jej się liczne błędy i niedociągnięcia. Na przykład niemożność dokonania płatności z poziomu aplikacji. Zapals stara się jednak poprawiać swój program i co jakiś czas dodaje aktualizacje apki, które stopniowo naprawiają pojawiające się wcześniej błędy.

Zapals opinie 2019 – podsumowanie

Chiński sklep internetowy Zapals nie może pochwalić się dużą popularnością zarówno na rynku międzynarodowym jak i w Polsce. Pozostaje on w cieniu większych serwisów Państwa Środka. Pomimo tego nie można mu na pewno odmówić szerokiej oferty i bardzo przejrzystej oraz nowoczesnej strony internetowej. Zapals kusi również kupujących licznymi promocjami i atrakcyjnymi cenami, które często okazują się lepsze niż u azjatyckiej konkurencji. Są to niewątpliwie cechy, które mogą przyciągnąć niejedną osobę i sprawić, że stanie się ona stałym klientem serwisu.

Z drugiej strony musimy pamiętać, że Zapals opinie zbiera słabe za obsługę klienta i rozwiązywanie problemów. Można mu również zarzucić opóźnienia w dostawach i kiepską ocenę aplikacji mobilnej, która wynika z błędów i niedociągnięć firmy. Niemniej jednak widać pozytywną tendencję i zaczynają pojawiać się w internecie zwolennicy firmy Zapals, dlatego też nie można przekreślać tego sklepu. Z pewnością, po wyciągnięciu wniosków ze swoich błędów, może on w przyszłości stanowić ciekawą alternatywę nawet dla najbardziej popularnych chińskich serwisów aukcyjnych.


Masz pytanie lub opinię na temat artykułu? Podziel się z nami!

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony. Niezbędne pola tekstowe są oznaczone gwiazdką*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~vVTVTVTVv~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~