Bezpieczny bukmacher Paysafecard

Autor Michał Kareta Autor 24/01/2023 Rynek

Paysafecard jest kartą pre-paid do anonimowych płatności w Internecie, w tym za usługi, które oferuje bukmacher. Paysafecard wymaga zakupu specjalnej karty o danym nominale.

To bardzo bezpieczny sposób wpłaty środków. Jak wybrać najlepszego i bezpiecznego bukmachera z Paysafecard? Dowiesz się z mojego tekstu.

Bukmacher z Paysafecard

Jaki bukmacher akceptuje Paysafecard? Biorąc pod uwagę tylko polskich legalnych bukmacherów, ta karta pre-paid jest akceptowana aż przez sześciu z ośmiu operatorów. Bukmacher z Paysafecard to np. znany i renomowany STS, a także Betclic. Pełna lista bukmacherów z Paysafecard to:

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
1
STS

STS

5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
2
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
3
PZBuk

PZBuk

4.5/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł freebet
z kodem bonusowym: OP100


kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
4
LVBET

LVBET

5/5

2000 zł Bonus

Dla trzech wpłat

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
5
Superbet

Superbet

3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability

Jedynie etoto oraz Forbet nie mają karty PSC wśród metod płatności. Warto wiedzieć, że niektórzy operatorzy proponują Paysafecard jako płatność w ramach bramek płatniczych – np. STS i PZBUK przez Dotpay.

Postępowanie przy wpłacie u bukmachera PSC poprzez Dotpay jest bardzo podobne do tego przy wpłacie bezpośrednio – trzeba po prostu wpierw wybrać bramkę Dotpay, a potem dopiero opcję Paysafecard.

Czy u bukmachera płatność z Paysafecard jest legalna?

Paysafecard jest w pełni legalną metodą płatności, oferowaną przez firmę zarejestrowaną i kontrolowaną przez instytucję finansową. Występuje w wielu krajach na świecie.

Płatność wykorzystuje znany od lat system pre-paid, czyli doładowanie karty daną sumą, które stosowane jest np. przez operatorów sieci komórkowych czy sklepy oferujące karty upominkowe z saldem na zakupy.

To legalna i bezpieczna metoda, choć nie jest akceptowana przez wszystkie rodzaje podmiotów. Nie zapłacimy tak w urzędach, instytucjach, sądach, kancelariach adwokackich.

Tam bowiem wymagana jest weryfikacja tożsamości płacącego. Bukmacherzy akceptują płatność Paysafecard bez większych problemów.

Polski bukmacher z Paysafecard: wybierz najbezpieczniejszego

Polscy bukmacherzy z Paysafecard to legalni, rzetelni i uczciwi operatorzy z licencją Ministra Finansów. Są jednak między nimi pewne niuanse w zakresie oferty, atrakcyjności bonusów, warunków wpłat etc.

polski bukmacher paysafecard banner

Jeśli chodzi o bukmachera z Paysafecard o nieposzlakowanej opinii, sprawdźmy po kolei:

Lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed wpłatą z Paysafecard

 1. Bezpieczeństwo: legalność, licencja, standardy bezpieczeństwa.
 2. Bonus bez depozytu – bonus na start, czyli freebety bez angażowania środków.
 3. Bonus na start – bonus powitalny i jego warunki.
 4. Wpłaty i wypłaty – czas procesowania, warunki, opłaty.
 5. Opłaty i limity – prowizje za zakłady i konto, limity wpłat i wypłat.
 6. Wybór zakładów – rodzaje zakładów, oferowane dyscypliny etc.
 7. Zakłady na żywo – czy są w ofercie bukmachera?
 8. Mobilna aplikacja do obstawiania – natywne apki i ich oferta.
 9. Nowi operatorzy na rynku.
 10. Obsługa klienta – formy kontaktu oraz godziny dostępności.

Analizując aspekty dotyczące całości działalności Bukmacherzy z licencją MF RP, można wybrać najbezpieczniejszego, najbardziej odpowiadającego potrzebom i z najlepszą ofertą – oczywiście, patrząc na to, co kogo interesuje. Niektórzy szukają wysokich bonusów, inni zaś mało popularnych dyscyplin.

1. Bezpieczeństwo a bukmacher Paysafecard

Nie ma nic ważniejszego przy korzystaniu z usług w Internecie niż bezpieczeństwo danych i środków. Dotyczy to także obstawania u polskiego bukmachera. Paysafecard sam w sobie jest bezpieczną metodą płatności, ale odpowiada jedynie za bezpieczeństwo transferu środków.

Co innego, gdy już pojawią się one na koncie gracza. Aby nie martwić się o pieniądze i o wypłaty wygranych, a także o ewentualny wyciek danych osobowych do osób postronnych, zawsze sprawdzaj:

 1. Regulaminy, polityki prywatności, AML, KYC etc.
 2. Szyfrowanie strony www protokołem SSL.
 3. Weryfikację dwustopniową przy logowaniu.
 4. Siedzibę spółki, licencję na terenie danego kraju i sponsorów, jak w przypadku Betclic:
Betclic licencja i sponsorzy

Legalni i bezpieczni operatorzy zakładów, polscy czy też najlepsi zagraniczni bukmacherzy, prowadzą rejestrowaną działalność, dysponuje licencją i ma przejrzyste warunki, regulaminy, procedury KYC i AML, wymagające np. weryfikacji dokumentami konta gracza. Strona www musi być szyfrowana protokołem SSL.

Wskazane jest też stosowanie oddzielnego konta na środki graczy oraz dwustopniowej weryfikacji do logowania, ale to nie jest zbyt częste. Na dobrą opinię buków wpływa sponsorowanie klubów sportowych, zwłaszcza tych prestiżowych i znanych na całym świecie.

2. Bonusy bez depozytu a Paysafecard. Bukmacher z najlepszym bonusem

Czy każdy oferujący Paysafecard bukmacher proponuje na początek, przed wpłatą, freebet by sprawdzić swoje siły i ofertę zakładów? Niestety, nie jest to norma, ale można znaleźć kilka fajnych ofert. LVBET daje 20 zł freebetu, a STS – 25 zł. Sama rejestracja wystarczy też, by brać udział w programie cashback do 500 zł w PZBUK.

3. Bukmacher PSC i bonusy powitalne

O ile freebety nie są normą, to bonusy powitalne już tak. Ma je każdy bukmacher. PSC nie wyklucza odbioru bonusu na start. Sporo oferuje LVBET – 3333 zł od dwóch pierwszych wpłat, z zakładem bez ryzyka za 333 zł, obrotem x4 i x3 w 30 dni. PZBUK ma tylko program cashback na start, bez wymogu obrotu.

Bonusy na start 100%
Wartość bonusu 500zł – 5000zł
Freebety 20zł – 40zł
Minimalny kurs 1,25 – 2,20
Obrót bez obrotu lub x3-x6
Czas na obrót 30-90 dni lub bez limitu czasowego
Najlepsza oferta LVBET

4. Bukmacher: wpłata Paysafecard, wypłaty

Minimalne wartości depozytu są szczególnie ważne przy wpłacie depozytu z karty PSC na konto gracza, które prowadzi dany bukmacher. Wpłata Paysafecard zakłada bowiem operowanie raczej małymi kwotami – dostępne minimalne i maksymalne nominały kart to kolejno 20 i 200 zł. Korzystając zatem z kart, płatności zawierają się w tych widełkach.

Można jednak łączyć salda kilku kart i wpłacać więcej niż 200 zł, mając konto w systemie PSC, co jednak wyklucza anonimowość wpłat. Nie ma u bukmachera wypłaty na Paysafecard z konta – to metoda jednokierunkowa.

Ponieważ limity wpłat zależne są od nominałów karty PSC, to konkretne warunki u buków nie mają tu większego znaczenia. Ogólnie jednak dobre warunki płatności mają:

 1. Betclic – widełki od 1 zł do 100 000 zł dla wpłat i wypłat.
 2. STS – od 1 zł wpłaty.

LVBET oferuje wpłaty od 20 zł, PZBUK od 5 zł. Wszystkie transakcje są procesowane natychmiastowo.

5. Opłaty i limity

Bukmacherzy nie pobierają bezpośrednio prowizji za konto, wpłaty czy wypłaty. Ukryte koszty są w kursach, na których operatorzy zakładów zarabiają, ale tu trzeba porównać konkretne oferty, by znaleźć najlepszego bukmachera Paysafecard. O limitach wpłat wspominaliśmy już wyżej.

Pamiętaj! Limity wypłat zależne są od metody płatności i buka, a także ustawionych limitów indywidualnych gracza. Poza tym, trzeba pamiętać o podatku od wygranych obowiązującym w Polsce.

6. Wybór zakładów

Oferta zakładów to informacja, której potencjalni użytkownicy szukają najczęściej – obok bonusów na start. Każdy ma swoją ulubioną dyscyplinę, a nie zawsze zakłady są na nią oferowane przez bukmachera internetowego PSC.

Także rodzaje kuponów mogą skusić graczy, bo systemowe czy kombinowane zwiększają wygrane. Wśród oferujących płatność Paysafecard bukmacherów bez przeszkód znajdziesz wiele lig światowych piłki nożnej, a także koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, sporty motorowe i zimowe, sporty walki, rugby.

Niższe ligi polskie ma np. STS, który oferuje też wiele niszowych dyscyplin.

Najlepsze zakłady z Paysafecard
najlepsi bukmacherzy psc 2-4
Najlepsza oferta zakładów live
Najlepsza oferta piłki nożnej
PZBUK, STS
E-sport
LVBET, PZBUK, Betclic, STS
Rodzaje zakładów
pojedynczy, AKO, system, kombi
Najlepsza oferta e-sport
PZBUK, LVBET
Najwięcej dyscyplin
STS
Wirtualne sporty
LVBET, PZBUK, STS, Betclic
Streaming na żywo
Betclic, STS

E-sport, czyli sporty wirtualne, jest już w ofercie każdego buka. Rodzaje oferowanych kuponów to pojedyncze, AKO, kombi czy systemowe.

7. Zakłady na żywo

Zakłady na żywo, szczególnie połączone z relacją na żywo u buka lub nawet streamingiem wideo, znacząco uatrakcyjniają ofertę. Dzięki temu można obstawiać na bieżąco rozgrywki i postawić kupon nawet wtedy, gdy zapomniało się tego zrobić przed rozpoczęciem spotkania sportowego.

Zakłady live w STS

Widok zakładów na żywo w STS.

Widok szczegółowy zakładów live w STS

W STS oferta zakładów live jest szeroka.

Streaming czy relacje na żywo to też większe emocje przy obstawianiu. Bukmacher PSC oferuje zakłady na żywo, a STS czy Betclic mają rozbudowany serwis streamingowy. W STS miesięcznie obejrzysz nawet 5000 spotkań!

8. Mobilne zakłady

Trudno dziś wyobrazić sobie życie bez aplikacji mobilnych. Ułatwiają korzystanie z ulubionej rozrywki zawsze i wszędzie. Nie inaczej jest z polskimi zakładami bukmacherskimidzięki natywnym aplikacjom można obstawiać na smartfonie, wystarczy połączenie z Internetem.

Umożliwia to też śledzenie rozgrywek na żywo, gdziekolwiek się jest. Oferujący płatności z Paysafecard bukmacherzy stworzyli własne aplikacje natywne na iOS i Android. Spośród nich szczególnie polecamy:

Ad disclosure
#
1
STS

STS

5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Wieloletnie doświadczenie na rynku
 • Szeroki wybór zakładów na żywo
 • Przyjazna aplikacja mobilna
#
2
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Szeroki wybór zakładów
 • Intuicyjny interfejs
 • Sporo dostępnych promocji

Aplikacje pobierzesz ze strony bukmacherów, wchodząc na nie w przeglądarce na smartfonie. Nie są one oferowane w sklepach mobilnych.

9. Nowi bukmacherzy

Nowi legalni bukmacherzy zawsze wzbudzają zainteresowanie, bo nie ma ich obecnie wielu na rynku. Nowi operatorzy to większa konkurencja, a co za tym idzie – walka o klienta  i kuszenie go atrakcyjnymi ofertami. Relatywnie nowi bukmacherzy PSC to:

Betclic jako bonus daje jedynie maksymalnie 550 zł, 100% od depozytu, ale ma bogatą ofertę. PZBUK oferuje 500 zł w programie cashbacku. 

10. Obsługa klienta

Wsparcie klienta to coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka podczas przeglądania oferty, a co wpływa na opinie o bukmacherach jako firmach świadczących usługi online  i ocenę bukmachera.

Ilekroć pojawia się jakikolwiek problem, czy to z weryfikacją konta, czy to z wpłatami lub wypłatami, czy z obstawionymi zakładami, szybkie i rzetelne wsparcie klienta pozwoli się z nim uporać bez problemów i straty czasu.

Bukmacherzy najczęściej proponują chaty na żywo dostępne od godzin porannych nawet do 23:00 w tygodniu i weekendy. Rzadziej zdarza się, że chat działa całą dobę – tak jest np. u STS. Infolinie odchodzą powoli do lamusa. Formularz kontaktowy to norma u każdego.

Dlaczego warto grać, płacąc przez Paysafecard u bukmachera?

Czemu warto wybrać bukmachera z PSC i uiścić depozyt z salda pre-paid? Paysafecard jest wygodną i natychmiastową metodą płatności. Nie ma konieczności zakładania konta w żadnej aplikacji czy e-portfelu.

Wystarczy udać się do kiosku lub sklepu i nabyć kartę. Z PSC płatności są anonimowe o tyle, że nie ma tu bezpośrednio połączenia z kontem bankowym. Za kartę można zapłacić gotówką, tracking transakcji nie będzie możliwy.

Zalety płatności PSC u buka:

Wpłaty są bezpieczne, szybkie i proste – bez potrzeby logowania się do banku czy podawania numeru i danych karty kredytowej. Karty dostępne w sklepie niemal na każdym rogu. Niskie nominały kart umożliwiają kontrolę wydatków na kupony. Przy rejestracji w systemie PSC zyskuje się dodatkowe korzyści, jak punkty lojalnościowe.

Dlaczego nie warto grać u bukmachera z Paysafecard?

Paysafecard nie jest pozbawione wad. O czy więc należy pamietać, zamierzając stawiać zakłady bukmacherskie z metodą płatności Paysafecard?

Wady płatności PSC u buka:

Dlatego dobrą alternatywą dla wpłat u bukmachera z Paysafecard może być karta VISA/Mastercard, która działa w obie strony. Jeśli zaś szukasz anonimowości, to większą niż PSC dają kryptowaluty, jednak takiej formy płatności nie oferują legalni bukmacherzy.

Alternatywne metody płatności dla Paysafecard

Jakie są inne metody płatności poza Paysafecard? Świetną alternatywą będzie BLIK, który także wymaga wpisania kodu, ale jest procesowany zupełnie online. Nie ma potrzeby kupowania karty pre-paid. Są też szersze widełki wpłat. BLIK ma tę wadę, że jest połączony z kontem bankowym, zatem nie ma tu mowy o anonimowości.

Bardzo popularne są też bramki płatnicze, np. Przelewy24, które pozwalają na szybkie, bezpieczne płatności z użyciem wielu metod – kart, przelewów, BLIK-a etc. Ciekawą opcją jest też PayPal.

Najlepsza alternatywa dla Paysafecard
paypal comparison
 • Natychmiastowe przelewy
 • Wielowalutowość
 • Darmowa rejestracja
 • Brak anonimowości
 • Powiązana z kontem bankowym
Więcej o PayPal
przelewy24 comparison
 • Gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość transakcji
 • Zapewnia darmowe wpłaty i wypłaty
 • Obsługuje kilkanaście banków
 • Powiązana z kontem bankowym
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji
Więcej o Przelewy24

Poniżej możesz z kolei porównać wady i zalety płatności z PSC i Przelewy24:

Paysafecard
 • Zapewnia anonimowość
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Punkty lojalnościowe
 • Działa jednokierunkowo
 • Obciąża opłatami za niekorzystanie z konta
Przelewy24
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Łatwa w obsłudze
 • W pełni darmowa transakcja
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji
 • Powiązana z kontem bankowym

Co to jest Paysafecard?

Informacje o Paysafecard
Właściciel marki
Paysafe Prepaid Services Limited
Dostępność
50 krajów
Skrót nazwy
PSC
Strona www
https://www.paysafecard.com/
Regulacja
Centralny Bank Irlandii
Aplikacje
iOS, Android

Paysafecard to karta przedpłacona, inaczej pre-paid, którą można nabyć w lokalnych sklepach i punktach sprzedaży, a także nazwa systemu płatności online. Karta pre-paid zawiera PIN składający się z 16 znaków, który należy wpisać w Internecie podczas płatności.

Można też założyć konto w systemie Paysafecard, by zbierać punkty, doładować konto bez karty, połączyć salda z kilku kart lub wykorzystać tylko część salda. Jeśli kupisz kartę pre-paid bez rejestracji konta, musisz wydać od razu całą kwotę doładowania. PSC zalicza się do sprawdzone metody depozytu w zakładach bukmacherskich.

Kto stoi za Paysafecard?

Paysafecard należy do firmy Paysafe Prepaid Services Limited, która podlega pod regulację Centralnego Banku Irlandii. Jest ona liderem płatności pre-paid online na świecie. Dostępna jest już w 50 krajach.

System się rozwija – kiedyś jedynie karty zdrapki z PIN-em czy paragon zakupu z kodem do jednorazowych płatności, teraz można rejestrować konto w systemie. Oferowany jest coraz szerszy zakres usług.

Wpłata z Paysafecard

Jak płacić z Paysafecard
info-paysafecard-bukmacherzy-2-4
Forma płatności
karta prepaid ze zdrapką z PIN-em
Płatności
Online i stacjonarnie
Nominały kart Paysafecard
20, 30, 50, 100 lub 200 zł
Dodatkowe opcje
Konto My Paysafecard, punkty lojalnościowe, karta Mastercard, aplikacja, wypłata środków w bankomacie z kartą Mastercard
Miejsca kupna karty
Wiele sklepów, m.in. Żabka, POLOmarket, Real, Pepco; Poczta Polska
Opłaty
w przypadku braku korzystania z konta i salda: powyżej 6. miesięcy – 10 zł miesięcznie, powyżej 12. miesięcy – 20 zł miesięcznie
Przykłady możliwości płatności
zakłady bukmacherskie, kasyna online, portale społecznościowe jak Secret City, platformy gry online, np. Playstationstore, 4game.com, doładowanie kont telefonicznych i komunikatorów, np. Skype, doładowanie e-portfeli jak Skrill, Neteller

Jak przebiega u bukmachera wpłata przez Paysafecard? Zacznijmy od tego, jak ogólnie płacić tą metodą. Do wyboru są dwa sposoby:

 1. Poprzez karty pre-paid. Kupujesz w punkcie stacjonarnym, podajesz 16-znakowy kod PIN z karty online lub offline, by dokonać płatności.
 2. Poprzez rejestrację konta w systemie My Paysafecard. Doładowujesz konto z kartą pre-paid kupioną stacjonarnie. Możesz potem doładować saldo, już bez konieczności kupowania karty z kodem. Płatności odbywają się poprzez logowanie do My Paysafecard.

Jeśli chcesz zapłacić z Paysafecard u buka, postępuj tak:

 1. Kup kartę pre-paid o danym nominale.
 2. Jeśli chcesz wykorzystać wyższy lub inny kredyt niż ten na nominale, to zarejestruj się do My Paysafecard i podaj PIN, a potem doładuj saldo.
 3. Wybierz bukmachera z płatności PSC.
 4. Wskaż PSC jako metodę płatności.
 5. Podaj PIN ze zdrapki z karty lub zaloguj się do My Paysafecard i pobierz depozyt z salda.

Saldo swojego konta Paysafecard sprawdzisz w aplikacji mobilnej, na stronie www lub po prostu wpisując PIN. Jeśli transakcja zostanie zaakceptowana, znaczy, że saldo było wystarczające.

Bukmacher: wpłata z Paysafecard krok po kroku

Sprawdź, jak z depozytem za pomocą opisywanej metody płatności radzi sobie bukmacher. Wpłata Paysafecard na przykładzie Betclic krok po kroku wygląda następująco:

Krok 1. Po zalogowaniu przejdź do depozytów i wybierz metodę płatności – zmień domyślną, czyli Przelewy24, poprzez kliknięcie w Zmiana.

Wpłata 1 z Paysafecard w BetclicKrok 2. Wybierz Paysafecard.

Wpłata 2 z Paysafecard w BetclicKrok 3. Wskaż kwotę i kliknij w Depozyt.

Wpłata 3 z Paysafecard w BetclicKrok 4. Po przekierowaniu na stronę płatności PSC wpisz 16-znakowy PIN lub wybierz opcję płatności online. Kliknij w Płatność.

Wpłata 4 z Paysafecard w Betclic

Nasze podsumowanie: Paysafecard a bukmacher

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują płatność Paysafecard – większość z nich ma taką opcję. PSCto bezpieczna, wygodna, szybka płatność pre-paid, idealna do wpłaty depozyu u bukmacherów. Paysafecard to karty o nominałach od 20 do 200 zł, zatem można wpłacać niewielkie kwoty. Ułatwia to kontrolę wydatków na zakłady.

Taka metoda jest także anonimowa, z utrudnionym trackingiem przepływu środków z konta. To jedna z większych zalet wpłat z Paysafecard u bukmachera. Problematyczna może być konieczność kupowania karty stacjonarnie, a żeby mieć dostęp do rozszerzonych funkcji, trzeba zarejestrować konto w systemie My Paysafecard.

Polecamy Paysafecard dla szukających anonimowych wpłat o małych kwotach, a jeśli szukasz alternatywy bukmacher z Neteller powinien być dobrą opcją

paysafecard-jump-navi
STS przewodzi w naszym rankingu zakładów bukmacherskich z PSC. Polecam jednak sprawdzić także innych operatorów.
Zakłady z Paysafecard

FAQ: Przelewy Paysafecard w zakładach bukmacherskich

Czy u bukmachera z Paysafecard akceptowane jest euro?

Co daje rejestracja w My Paysafecard?

Dzięki temu można łączyć salda z kilku kart, wpłacać tylko część salda z karty, a także doładować konto bez konieczności kupna kolejnej karty.

Czy w STS wpłacę z Paysafecard depozyt?

Tak, ale poprzez bramkę Dotpay. Nie ma opcji wpłaty bezpośredniej.

Czy u bukmachera forBet jest opcja wpłaty z Paysafecard?

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.