Bezpieczni bukmacherzy online z Przelewy24

Autor Michał Kareta Autor 24/01/2023 Rynek

Przelewy24 to bramka płatnicza dobrze znana i szeroko wykorzystywana przez branżę e-commerce oraz usługi i rozrywkę online, w tym bukmacherów online. Przelewy24 ma świetne opinie użytkowników.

To bardzo bezpieczna i wygodna metoda płatności, pozwalająca na wykorzystanie logowania do banku, BLIK-a czy Google Pay, stąd pewnie zainteresowanie nią bukmacherów. Co trzeba wiedzieć o Przelewy24?

Lista bukmacherów Przelewy24

Legalni polscy bukmacherzy z licencją MF RP cenią sobie Przelewy24. Spośród ośmiu polskich operatorów aż pięciu to bukmacherzy Przelewy24:

Ad disclosure
Jak oceniamy?
#
1
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
2
Fuksiarz

Fuksiarz

4/5

50 zł Bonus

Zakład bez ryzyka 100% do 50 złotych

Brak wymaganego obrotu
Min. kurs dla AKO 1.6 na zdarzenie
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
3
PZBuk

PZBuk

4.5/5

1000 zł Bonus

Cashback
+ 50 zł freebet
z kodem bonusowym: OP100


kurs min. 1.4
CASHBACK
w ciągu 30 dni
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
4
etoto

etoto

4.5/5

200 zł Bonus

200%

200% od 1. wpłaty
obrót 1x
kurs min. 2.5
30 dni
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
5
LVBET

LVBET

5/5

2000 zł Bonus

Dla trzech wpłat

Bonus od 1. depozytu do 500 zł
obrót x4, kurs min. 1.75
Bonus od 2. depozytu do 600 zł
obrót x3, kurs min. 1.75
Bonus od 3. depozytu do 900 zł
w ciągu 30 dni
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
6
Superbet

Superbet

3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability

Jedynie STS i ForBet nie wprowadzili jeszcze Przelewy24 do swoich opcji płatności. Reszta legalnych bukmacherów oferuje tę bramkę płatniczą. Są wśród nich tak znani operatorzy, jak Betclic czy LvBet.

To bukmacherzy z dobrą ofertą, bezpieczni i godni zaufania. Opinie o firmach są dobre, spokojnie więc możesz wybrać któregokolwiek z listy i wpłacić depozyt za pomocą Przelewy24.

Czy płatność Przelewy24 u bukmachera jest legalna?

Płatność z Przelewy24 jest całkowicie legalna. Przelewy24 to marka zarejestrowanej w Polsce firmy PayPro SA, która podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Działalność firmy jest zgodna z literą prawa.

bezpieczny-bukmacher-przelewy24

Jak wybrać najbezpieczniejszego bukmachera Przelewy24?

Który bukmacher oferujący Przelewy24 jest najbezpieczniejszy? Cóż, wszyscy legalni polscy bukmacherzy są rzetelni i uczciwi, tak jak najlepsi zagraniczni bukmacherzy, wybór zależy więc od indywidualnych preferencji dotyczących choćby oferty. Zasadniczo jednak, gdy rozważasz, komu powierzyć swoje środki, bierz pod uwagę kompleksową działalność operatora, to znaczy:

Lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed wpłatą z Przelewy24

 1. Bezpieczeństwo – legalność, posiadana licencja, standardy bezpieczeństwa.
 2. Bonus bez depozytu – bonus na start, np. freebety bez angażowania środków.
 3. Bonus na start – bonus powitalny i warunki jego przyznania.
 4. Wpłaty i wypłaty – czas procesowania, warunki, opłaty.
 5. Opłaty i limity – opłaty za zakłady i konto, limity wpłat i wypłat.
 6. Wybór zakładów – rodzaje zakładów, dyscypliny etc.
 7. Zakłady na żywo – czy są w ofercie bukmachera?
 8. Mobilna aplikacja do obstawiania – jak działa i co oferuje?
 9. Nowi operatorzy na rynku – czym mogą się pochwalić?
 10. Obsługa klienta – formy kontaktu, godziny dostępności.

Krok po kroku przeanalizuj te punkty, czytając naszą recenzję. Oczywiście, nie ma bukmachera idealnego w każdym aspekcie, ale możesz znaleźć ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb i uczciwie przygotowaną.

1. Bezpieczeństwo

Podstawowa sprawa to bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i danych osobowych. Bukmacherzy online z Przelewy24 podchodzą do tego poważnie – polscy operatorzy otrzymali stosowną licencję i przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Po czym jeszcze poznać, że bukmacher to rzetelna marka? Sprawdzaj:

 1. Oddzielne konto na środki gracza.
 2. Istnienie regulaminów i polityk prywatności.
 3. Szyfrowanie SSL strony www.
 4. Siedzibę spółki i posiadaną licencję na terenie danego kraju, jak Betclic:

Betclic licencja i sponsorzyProfesjonalny operator zakładów bukmacherskich ma transparentne zasady obstawiania, politykę prywatności, regulamin, a także procedury AML i KYC, np. weryfikację dokumentów użytkowników.

Koniecznie musi szyfrować stronę protokołem SSL. Dobrze jest, gdy ma oddzielne środki na fundusze graczy i opcję dwustopniowej weryfikacji konta. Sponsorowanie klubów sportowych, zwłaszcza tych dobrze znanych, podnosi renomę bukmachera. Giganci sportu nie współpracują z byle kim.

2. Bonusy bez depozytu u bukmacherów Przelewy24

Zanim wpłacisz pierwsze pieniądze z Przelewy24 u bukmachera, chciałbyś sprawdzić ofertę i puścić freebeta? To świetny pomysł, ale niestety trudno o tak atrakcyjny bonus na start.

Spośród legalnych operatorów, mających w metodach płatności Przelewy24, bonusy bez depozytu oferują jedynie LvBet – 20 zł za samą rejestrację konta. Z kolei PZBuk daje cashback 500 zł (także za samą rejestrację).

3. Bonusy powitalne

Wszyscy bukmacherzy internetowi z Przelewy24 kuszą nowych użytkowników bonusami na start. Mogą to być freebety, bonusy gotówkowe, bonusy cashback czy zakłady bez ryzyka. W niektórych przypadkach to kombinacja kilku rodzajów bonusów. Dobry bonus czeka w LvBet – do 3333 zł od 1. i 2. wpłaty, w tym zakład bez ryzyka za 333 zł.

Warunki to obrót x4 pierwszej wpłaty i x3 drugiej, na co jest jedynie 30 dni. To jednak niezłe wymagania w porównaniu z, przykładowo, etoto, gdzie bonus musisz obrócić x6 w 30 dni, a zyskasz tylko do 1500 zł. Obrót x1 proponuje PZBuk w programie Cashback do 500 zł.

Bonusy na start 100%
Wartość bonusu 500zł-5000zł
Freebety 20zł-40zł
Minimalny kurs 1,25-2,20
Obrót x1-x6
Czas na obrót 30-90 dni
Najlepsza oferta LvBet

4. Wpłaty i wypłaty

Zwracaj uwagę nie tylko na metody płatności, ale też warunki wpłat i wypłat. Od jakiej kwoty są minimalne wpłaty i wypłaty? Ile na raz możesz wpłacić i wypłacić? Czy bukmacher stawia dodatkowe wymagania w postaci, przykładowo, weryfikacji dokumentów przy wypłacie?

Polscy bukmacherzy Przelewy24 oferują dobre i uczciwe warunki wypłat. Minimalne wpłaty są niskie, a limity wypłat wysokie – nawet do 100 000 zł, np. w Betclic. Wpłaty są natychmiastowe, zaś na wypłaty czeka się maksymalnie kilka dni roboczych.

Co ważne, wygrane z zakładów także wypłacisz z Przelewy24. Nie jest to metoda jednokierunkowa. Najlepsze warunki wpłat i wypłat mają etoto i Betclic.

Betclic zdecydowanie wygrywa z bardzo szerokimi widełkami limitów.

5. Opłaty i limity

Wpłacasz 50 zł na zakłady, ale zostaje Ci 40 zł, bo resztę pobiera bukmacher? Nikomu taka sytuacja by się nie spodobała. Szukaj operatorów z darmowymi wpłatami i wypłatami.

Pamiętaj! Limity na zakłady są różne. Można je indywidualnie ustawić u danego operatora.

6. Wybór zakładów

Jak wyrobić sobie dobrą opinię o bukmacherze Przelewy24? Sprawdzając jego ofertę zakładów. Oczywiście, wszędzie króluje piłka nożna, z polską Ekstraklasą oraz angielską Premier League, najpopularniejszą ligą na świecie, na czele.

Bez problemu znajdziesz też zakłady na inne ligi: hiszpańską, niemiecką, francuską czy portugalską. Dobre obstawianie w  zakładach bukmacherskich nie ograniczają się jednak do najwyższych klas rozgrywkowych. Pamiętają także o niższych szczeblach. Jakie inne dyscypliny możesz obstawić?

Najlepsze zakłady z Przelewy24
najlepsi-bukmacherzy-przelewy24-payment-2-4
Najlepsza oferta zakładów live
Betclic
Najlepsza oferta piłki nożnej
PZBuk
E-sport
LvBet, PZBuk, Betclic
Rodzaje zakładów
pojedynczy, AKO, system, kombi
Najlepsza oferta e-sport
PZBuk, LvBet
Najwięcej dyscyplin
Betclic
Wirtualne sporty
LvBet, PZBuk, etoto
Streaming na żywo
Betclic

Koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, tenis, hokej, baseball, rugby, sporty motorowe i zimowe, sporty walki, a także snooker czy darts. Bardziej niszowe dyscypliny, jak curling czy e-sporty, to nie norma, ale wielu bukmacherów powoli wprowadza je do oferty.

Ponadto, sprawdzaj rodzaje zakładów, takich jak liczba bramek, handicapy, kartki, rzuty karne czy rożne w piłce nożnej. Poza zakładami pojedynczymi szukaj opcji zakładów AKO, kombi i systemowych zwiększających potencjalne wygrane.

7. Zakłady na żywo

Nie masz czasu postawić zakładów przed rozgrywkami? Oglądasz mecz i nagle naszła Cię ochota na obstawienie wyniku? Z zakładami na żywo obstawisz kupony w trakcie trwania spotkania sportowego.

Porządne zakłady bukmacherskie zapewniają taka opcję i wiele więcej – wyniki do śledzenia na żywo czy streaming spotkań. Najlepszą ofertę pod tym kątem spośród zakładów bukmacherskich z Przelewy24 ma Betclic.

Zakłady live w Betclic

Tak wyglądają zakłady na żywo w Betclic

Betclic na żywo 2

Szeroka oferta zakładów na żywo w Betclic

Przy obstawianiu na żywo pamiętaj, że emocje mogą wziąć górę. Nie przekraczaj ustalonego budżetu i zachowaj rozsądek podczas gry.

8. Mobilne zakłady

W przypadku obstawiania zakładów sportowych intuicyjna aplikacja mobilna jest na wagę złota. W końcu możesz śledzić mecz czy inne rozgrywki osobiście i jednocześnie na telefonie obstawiać zakłady na żywo.

Co więcej, z aplikacją sprawdzisz wyniki i postawisz zakłady, gdziekolwiek będziesz, np. w podroży. Aplikacje których bukmacherów Przelewy24 mają opinie najlepszych na rynku? My polecamy:

Najlepsi mobilni bukmacherzy z Przelewy24
Ad disclosure
#
1
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Szeroki wybór zakładów na żywo
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Ograniczony wybór metod płatności
#
2
LVBET

LVBET

5/5

Dla trzech wpłat

wysłanie e-maila
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Szeroki wybór zakładów
 • Przyjazna aplikacja mobilna
 • Oferta promocyjna dotyczy niemal wyłącznie piłki nożnej

W Betclic masz ponad 30 dyscyplin, w tym zakłady live, a apka działa na iOS i Androida. LvBet również udostępnia aplikację na oba systemy operacyjne, pełen zestaw zakładów prematch i live, a do tego błyskawiczne wpłaty i wypłaty z Rapid Pay.

9. Nowi bukmacherzy Przelewy24

Nowi gracze zawsze chcą się wyróżnić, dlatego oferują świetne bonusy lub więcej dyscyplin. Oczywiście, warto się zainteresować rynkowymi nowościami, ale też podejść do nich z rezerwą.

Nowi operatorzy nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji czy wielu opinii w Internecie. Bukmacherami Przelewy24, którzy relatywnie od niedawna oferują w Polsce swoje usługi, są:

Pierwszy bukmacher oferuje bonus w wysokości 550 zł, z obrotem x6 w 30 dni, z kolei PZBuk – 500 zł w cashbacku, ale z obrotem x1 w 60 dni. Co ciekawe, to oferta za samą rejestrację, podanie numeru telefonu i postawienie pierwszego zakładu.

10. Obsługa klienta

Łatwy i sprawny kontakt z obsługą klienta poprawia wrażenia z gry. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, dobrze jest móc od ręki skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać wsparcie. Najczęściej bukmacherzy proponują kontakt przez email i chat na żywo, rzadziej przez infolinię.

Dostępność 24/7 nie jest jeszcze normą, ale wielu bukmacherów ją wprowadza. Standard to dyspozycyjność w godzinach od 8/9 do 22/23 od poniedziałku do piątku, w przypadku niektórych operatorów także w weekendy.

Dlaczego warto grać, płacąc przez Przelewy24 u bukmachera?

Przelewy24 jest bezpieczną metodą płatnością z bardzo bogatą ofertą opcji. Wybierając te bramkę u bukmachera, możesz przelać środki z BLIK, Google Pay, kartą czy za pomocą logowania się do swojego banku.

Kilkanaście banków jest zintegrowanych z Przelewy24, co czyni tę metodę szeroko dostępną. Jakie jeszcze są jej plusy?

Zdecydowanie warto płacić depozyt u buków z Przelewy24. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani pobierać aplikacji. Klikasz i wybierasz opcję wpłaty, do której akurat masz dostęp. Bezpiecznie, szybko, wygodnie i za darmo.

Dlaczego nie warto wpłacać z Przelewy24 u bukmachera?

Przelewy24 nie gwarantuje anonimowości. Wszystkie transakcje łączą się z kontem bankowym lub kartą. Użytkownicy, chcąc ukryć obstawianie u bukmacherów, np. przed bankiem czy współwłaścicielem konta, muszą wybrać inny sposób na wpłatę.

Minusy płatności z Przelewy24 to:

Karty prepaid mogą więc być bardziej odpowiednie.

Alternatywne metody płatności dla Przelewy24

Nie spodobała Ci się wpłata u bukmachera Przelewy24? Co innego wybrać? Dla większej anonimowości kartę prepaid, jak Paysafecard. Wygodne i natychmiastowe procesowanie transakcji bez konieczności logowania się do banków dają też karty Visa i Mastercard.

e-portfel także zapewnia komfort i sprawne przelewy. Żeby zasilić konto, wystarczy pobrać aplikację, np. Skrill. Inne bramki płatnicze, które oferują podobną funkcjonalność, to Dotpay i Tpay. Można też skorzystać z innowacyjnego BLIKa.

Polecam też wypróbować PayPal, metodę płatności działającą na zasadzie e-portfela. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród milionów użytkowników na całym świecie, a bukmacher PayPal to dobra alternatywa.

Najlepsza alternatywa dla Przelewy24
paypal comparison
 • Gwarantuje bezpieczeństwo płatności
 • Obsługuje aż 25 walut
 • Posiada intuicyjny interfejs
 • Wymaga rejestracji konta
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji
Więcej o PayPal
paysafecard interlinking-comparison
 • Zapewnia anonimowość
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Punkty lojalnościowe
 • Działa jednokierunkowo
 • Obciąża opłatami za niekorzystanie z konta
Więcej o Paysafecard

Poniżej możesz z kolei porównać wady i zalety płatności z Przelewy24 i PayPal:

Przelewy24
 • Gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość transakcji
 • Zapewnia darmowe wpłaty i wypłaty
 • Obsługuje kilkanaście banków
 • Ściśle powiązana z kontem bankowym
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji
PayPal
 • Możliwość zasilenia salda kartą lub z konta bankowego
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Przyjazny w obsłudze
 • Wymaga rejestracji konta
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji

Co to jest Przelewy24?

Informacje o Przelewy24
info przelewy24 bukmacherzy 2-4
Właściciel marki
PayPro SA z Poznania, NIP 779-236-98-87
Regulacja
Komisja Nadzoru Finansowego z Polski
Kapitał zakładowy firmy
4 500 000 zł
Zasięg
światowy: kilkadziesiąt krajów, 150 000 partnerów
Nagrody
eDukat 2019 i 2020, Orzeł “Wprost”, Złoty Fintech 2018, eKomers 2016, 2015, Gepard Biznesu 2016, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2016, Efektywna Firma 2016, Gazele Biznesu 2015, Mocna Firma Godna Zaufania 2016
Strona www
Rok założenia
2004
Liczba pracowników
200
Alianse
Nets, DotPay, eCard

Przelewy24 jest polskim systemem płatności obecnym na rynku od 2004 roku. Działa na zasadzie bramki płatniczej zintegrowanej z bankami, kartami oraz e-portfelami. Podlega KNF, ma certyfikaty McAfee Secure, PCI DSS i Thawte, zatem jest wyjątkowo bezpieczny.

Nie wymaga pobierania aplikacji, rejestrowania się czy logowania. Działa od razu i jest dostępny dla wszystkich. Za pomocą Przelewy24 zapłacisz:

Kto stoi za Przelewy24?

Przelewy24 to marka należąca do PayPro SA z siedzibą w Poznaniu. Od 2004 roku system płatności regularnie się rozrasta, podbijając kolejne rynki i kraje (już kilkadziesiąt), a także konkurencję. W 2020 roku z Przelewy24 siły połączyły DotPay i eCard.

Rok wcześniej PayPro weszło w strategiczny alians z Nets, liderem rynku usług płatniczych w krajach nordyckich i regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Obecnie Przelewy24 to 150 000 partnerów biznesowych.

Wpłata z Przelewy24 krok po kroku

Jak płacić z Przelewy24
Forma płatności
internetowa bramka płatnicza online: przelewy online, karty, BLIK, ratalne, aplikacjami mobilnymi, e-wallet, kartą pre-paid
Opłaty
brak; pobierać je może bank lub operator kart
Przykłady możliwości płatności
przelewy online z użyciem licznych banków, płatności kartą Visa, Mastercard, płatności e-portfelami, np. Skrill, PayPal, Klarna, SkyCash, płatności BLIK, płatności po, tzw. PayPo, płatności walutowe i ratalne, Google Pay lub Apple Pay,
Możliwość wypłat
tak
Bonusy
brak
Procesowanie
natychmiast
Liczba dostępnych metod płatności
350

Przelewy24 to prosty system płatności, swego rodzaju pośrednik między sklepem i operatorem usług online a dostawcami usług płatniczych. Przelewy24 działają jak bramka płatnicza, nie oferując samego procesowania transakcji.

W praktyce za pośrednictwem Przelewy24 środki natychmiast trafiają z Twojego salda na koncie lub karcie czy w e-portfelu na konto właściciela sklepu online oraz jako wpłata dla bukmachera. Przelewy24 nie wymagają od użytkownika żadnej akcji przed wybraniem tej metody.

To skuteczna i szybka metoda składania depozytu u bukmacherów, a do tego szeroko dostępna w sieci. Każdy, kto ma kartę lub konto w banku z aplikacją mobilną czy bankowością elektroniczną, może za pośrednictwem Przelewy24 dokonać transakcji:

 1. Sprawdź, czy strona www wymienia Przelewy24 jako możliwy sposób płatności.
 2. Wybierz Przelewy24 z listy metod do wpłat.
 3. Zostaniesz przekierowany do bramki płatniczej Przelewy24.
 4. Wybierz metodę przekazania środków: karty, BLIK, Google Pay, e-portfel, logowanie do danego banku. Lista może się różnić zależnie od tego, co wybrał operator strony www.
 5. Postępuj wedle instrukcji – zatwierdź transakcję w banku, w aplikacji, podaj kod BLIK etc.
 6. Środki do razu trafią do odbiorcy.

Wpłata z Przelewy24 w Betclic

Krok 1. Wybierz plusik przy saldzie u góry strony, by doładować konto. Jeśli chcesz to zrobić zaraz po rejestracji z Betclic, stosowne okno otwórz od razu. Wskaż kwotę doładowania i kliknij Depozyt.

Wpłata 1 z Przelewy24Krok 2. Wybierz metodę płatności z listy oferowanych.

Wpłata 2 z Przelewy24Krok 3. Doładuj saldo, wybierając bank z listy oferowanych.

Wpłata 3 z Przelewy24

Nasze podsumowanie bezpiecznych bukmacherów online z Przelewy24

Przelewy24 jest bezpieczną, wygodną, darmową i szybką bramką płatniczą z wachlarzem metod wpłat. Nic dziwnego, że stawiają na nią zakłady bukmacherskie z ministerialną licencją. Przelewy24 zapewniają klientom płatności kartą, BLIK-iem i, oczywiście, przelewem.

Obstawiający szukają możliwości doładowania salda tą bramką, bo bukmacher z Przelewy24 ma opinię czującego dobrze rynek, uczciwego operatora. Kontrolowany przez KNF system płatności nie współpracuje z byle kim.

Wśród wad Przelewy24 są brak anonimowości (choć nie każdemu to przeszkadza) oraz przymus logowania się do banku, podawania kodu BLIK czy danych karty. Jest kwestią indywidualną, czy to wygodniejsze niż, przykładowo, rejestracja konta lub pobieranie aplikacji e-portfela. Według nas – niekoniecznie!

przelewy24-jump-navi
Betclic jest liderem wśród bukmacherów z metodą płatności Przelewy24. Polecamy jednak sprawdzić także innych operatorów.
Najlepsze zakłady z Przelewy24

FAQ: Przelewy24 w zakładach bukmacherskich

U jakich bukmacherów zapłacę z Przelewy24?

Obecnie Przelewy24 można znaleźć w PZBuk, LvBet, etoto i Betclic.

Czy zasilenie konta u bukmachera z Przelewy24 obciążone jest prowizją?

Nie, zarówno bukmacherzy, jak i Przelewy24 nie pobierają prowizji.

Ile wynosi minimalna wpłata u bukmacherów z Przelewy24?

Wpłata zaczyna się już od 1 zł dla, przykładowo, Betclic i etoto. U innych buków to 10 zł lub 50 zł.

Czy wpłata z pomocą Przelewy24 u bukmacherów jest całkowicie bezpieczna?

Tak, to bramka płatnicza nadzorowana przez KNF, zabezpieczona systemami i certyfikatami. Funkcjonuje od 2004 roku w kilkudziesięciu krajach.

Czy z wpłatą za pośrednictwem Przelewy24 wiążą się dodatkowe koszty?

Jedynie bank może odliczyć prowizję. Sam operator Przelewy24 nie pobiera żadnych opłat.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.