Revolut: bukmacher z bezpieczną metodą płatności

Autor Michał Kareta Autor 24/01/2023 Rynek

Revolut to popularny na świecie i w Polsce sposób na międzynarodowe przelewy i szybkie, wygodne płatności w sieci. Działa jako e-portfel oraz aplikacja mobilna Revolut. Bukmacher może wprowadzić ten sposób płatności, bo to legalna i bezpieczna metoda.

Ale czy oferuje ją jakiś polski bukmacher? Wpłata Revolut nie jest obecnie dostępna u żadnego polskiego buka, ale może to się wkrótce zmieni. Lista metod płatności jest zmienna. Warto zatem sprawdzić, jakie zalety i wady ma Revolut, by ewentualnie skorzystać z niego, gdy pojawi się taka okazja.

Najlepsi bukmacherzy Revolut

Polscy legalni bukmacherzy muszą mieć odpowiednią licencję, by oferować swoje usługi w kraju. Licencję zdobywają tylko najlepsi bukmacherzy. Revolut nie znajduje się na liście metod płatności u żadnego polskiego buka, dlatego w tym momencie nie można skorzystać z tej metody, by wpłacić depozyt, sprawdź inne metody płatności u polskich buków.

Czy płatność Revolutem u bukmachera jest legalna?

Revolut jest zupełnie legalny. To płatność oferowana przez zarejestrowaną spółkę, która prowadzi działalność legalną i podlegającą pod regulatorów rynku finansowego. Zatem płatności Revolutem u bukmachera byłyby jak najbardziej legalne, gdyby tylko znalazły się w ofercie.

Polski bukmacher Revolut: wybierz najbezpieczniejszego

revolut opengraph

Co prawda, nie ma obecnie polskich bukmacherów obsługujących Revolut, ale gdyby istniał polski bukmacher Revolut, jak należałoby wybrać najlepszego? Jest kilka czynników, które trzeba wziąć pod uwagę, szukając najlepszych bukmacherów:

Lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed wpłatą z Revolut

 1. Bezpieczeństwo: licencja buka, przestrzeganie procedur, wdrożone polityki KYC, AML.
 2. Bonusu bez depozytu: czy jest freebet na start?
 3. Bonusu na start: wartość bonusu, warunki jego uzyskania.
 4. Wybór sportów: liczba dyscyplin, rodzaje zakładów.
 5. Zakłady na żywo: oferta, streaming etc.
 6. Mobilna aplikacja: dostępność, działanie, oferta, bonus.
 7. Nowi bukmacherzy na rynku.
 8. Obsługa klienta: formy komunikacji, godziny obsługi.

Dzięki dogłębnemu sprawdzeniu oferty, w tym bonusów powitalnych, liczby dyscyplin, dostępności zakładów na żywo, a także tego, czy jest dostępna aplikacja mobilna i jak działa obsługa klienta, można wybrać rzetelnego buka, dopasowanego do swoich potrzeb.

Mimo iż obecnie u bukmachera wpłata Revolutem nie jest oferowana, to i tak polecamy przyjrzeć się powyższym kwestiom przy wyborze buka, niezależnie od wybranej metody uiszczenia depozytu.

1. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sieci to sprawa najwyższej wagi, bo łatwo jest utracić środki czy wrażliwe dane podczas. Dlatego zawsze stawiaj kupony u uczciwego operatora.

Podobnie ma się sprawa z bukmacherami. Sama metoda wpłaty płatności może być bezpieczna, ale jeśli bukmacher nie przestrzega pewnych procedur, Twoje dane i pieniądze nie będą bezpieczne. Jak się upewnić, że bukmacher jest godny zaufania? Sprawdzaj:

Betclic licencja i sponsorzy

Bezpieczny, godny zaufania, rzetelny buk jest zarządzany przez legalną firmę z licencją. Strona www musi być szyfrowana SSL (kłódka przy adresie), a na niej powinny się znaleźć regulaminy, polityki prywatności etc.

Do tego bukmacher powinien przestrzegać procedury KYC i AML, czyli np. oferować dwustopniową weryfikację konta. Dodatkowym plusem będzie oddzielne konto na środki graczy czy fakt posiadania kontraktów sponsoringowych z prestiżowymi drużynami sportowymi.

2. Revolut a bukmacher i bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu to ciekawa promocja, która pozwala obstawić pierwszy zakład bez deponowania środków. Dzięki temu gracz nic nie traci, a może sprawdzić, jak działają kupony i przekonać się, czy bukmacherka jest dla niego.

Polega to na tym, że zakładasz konto, ale nie musisz wpłacać środków z jakąkolwiek metodą płatności, w tym Revolutem, u bukmachera. Otrzymujesz freebet, np. 25 zł czy 40 zł za darmo. Nie jest to norma, ale niektórzy polscy operatorzy proponują freebety, np. LvBet czy STS.

3. Bonusy powitalne

O ile freebety nie są zawsze proponowane, to bonusy na start już tak. To podstawowa forma przyciągania klientów przez zakłady bukmacherskie. Bukmacherzy oferują atrakcyjne bonusy na start, zazwyczaj 100% bonusu gotówkowego, w kwocie od 500 zł do nawet 5000 zł.

Warunki do spełnienia są różne – od obrotu x1 do x6 w 30-90 dni lub bez limitu czasowego. Warto też zwracać uwagę na minimalny kurs, bo może wynosić nawet 3,0, co jest dość wysokim progiem.

4. Wybór zakładów

Zakłady to meritum oferty bukmachera i najważniejsza rzecz, na którą klienci zwracają uwagę. Fani sportu szukają konkretnej dyscypliny, którą chcą obstawiać, oraz bogatej oferty rozgrywek w jej ramach, a do tego ciekawych opcji kuponów.

Zazwyczaj bez przeszkód znajdziemy topowe ligi europejskie i światowe w piłce nożnej, koszykówkę, siatkówkę, sporty motorowe, tenis ziemny. Dobrzy bukmacherzy dorzucą niższe ligi, np. polskie oraz mniej prestiżowe rozgrywki, a do tego niszowe dyscypliny, np. rugby, sporty zimowe, krykiet, baseball, szachy, tenis stołowy, unihokej.

Obecnie bardzo powszechne są też e-sport i sporty wirtualne. Jeśli chodzi o rodzaje kuponów, to wyróżnia się pojedyncze, AKO, kombi i systemowe.

5. Zakłady na żywo

Zakłady na żywo umożliwiają postawienie kuponu w trakcie rozgrywek. Dzięki temu osoby, które nie zdążyły tego zrobić przed zawodami, mogą nadrobić okazję. Profesjonalni bukmacherzy nie tylko proponują zakłady na żywo, ale dodają do tego komentarz na żywo, relację czy nawet streaming. Przykładowo, STS streamuje ponad 5000 wydarzeń miesięcznie na żywo.

zakłady live sts

Oferta zakładów na żywo w STS jest szeroka.

zakłady live sts 2

Widok kalendarza zdarzeń live w STS.

6. Mobilne zakłady

Mało kto dziś nie korzysta z aplikacji mobilnych. Weszły do naszego życia przebojem, znacząco je ułatwiając. Od płatności mobilnych, przez zamawianie jedzenia, po zamawianie tanich przejazdów – aplikacje przydają się do wszystkiego.

Także do obstawiania kuponów u buków. Bukmacherzy coraz częściej tworzą natywne aplikacje mobilne. Ich przewagą nad stronami www z dostosowanymi do mobilnej przeglądarki są przyjazny interfejs, lepsza użyteczność oraz dopasowanie do rozmiaru ekranu, a często też dodatkowe promocje czy szybkie mobilne płatności. 

Najlepsze aplikacje mobilne mają obecnie:

Ad disclosure
#
1
STS

STS

5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Duże doświadczenie i długi staż na rynku
 • Dobra oferta produktowa
 • Pozytywne opinie wśród typerów
#
2
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Liczne promocje
 • Pełna oferta na zakłady mobile
 • Uznana marka

7. Nowi bukmacherzy

Nowi operatorzy na rynku to zawsze wydarzenie branżowe. Proces uzyskiwania licencji jest obecnie trudny i długotrwały, dlatego nieczęsto pojawia się nowy operator. Klienci wyczekują kolejnych debiutów, bo im większa konkurencja, tym większy wybór, a do tego lepsza oferta bonusowa czy zakładów.

W końcu bukmacherzy muszą czymś się wyróżnić, by na wysoce konkurencyjnym rynku zdobyć nowych użytkowników. Nowymi operatorami w Polsce są:

8. Obsługa klienta

Sprawa, na którą być może nie zwracasz uwagi przy rejestracji na stronie bukmachera, a niesłusznie. Jest bowiem szereg sytuacji, w których możesz potrzebować wsparcia – od procesu weryfikacji, przez wybór kuponu, po problemy z wypłatami. Lepiej żeby obsługa była wtedy dostępna od ręki i pomagała sprawnie oraz rzetelnie.

Powszechne są obecnie chaty na żywo, ale tylko niektórzy operatorzy udostępniają je 24/7, choć wielu proponuje wydłużone godziny działania w tygodniu i ograniczone w weekendy. Infolinie odchodzą do lamusa. Formularz na stronie www czy adres mailowy do kontaktu to oczywiście norma, gdyż sprawnie działająca obsługa klienta ma ogromny wpływ na opinie o firmie.

Dlaczego warto grać, płacąc Revolutem u bukmachera?

Jak już wiemy, Revolut i bukmacherka na razie nie idą w parze, ale gdyby pojawiła się taka opcja płatności, to czy warto się nią zainteresować? Ma ona kilka zalet, które mogą być przydatne w kontekście wpłaty depozytu w zakładach bukmacherskich:

 • Płatności natychmiastowe,
 • Opcja wpłaty w kilku walutach, a tym kryptowalutach,
 • Możliwość kontroli wydatków poprzez zasilenie konta Revolut tylko do celów obstawiania zakładów,
 • Kilka opcji taryf, w tym darmowa,
 • Bardzo bezpieczna i legalna metoda.

Z Revolutem wpłaciłbyś depozyt u bukmachera jak z PayPalem czy innym portfelem w formie aplikacji mobilnej. Przelew idzie natychmiast, płatność jest wygodna i bezpieczna. Zasilenie salda tylko celem przelewów do buka dawałoby wygodną opcję kontroli wydatków.

Dlaczego nie warto grać u bukmachera z Revolutem?

Revolut ma swoje wady, które także mogłyby zniechęcić użytkowników do wpłaty tą metodą depozytu u bukmachera. Warto zwrócić uwagę na opłaty, o czym szerzej poniżej, które mogą przewyższyć te bankowe przy wyborze taryfy o większych korzyściach.

Jeśli masz darmowe konto, to bardziej opłaca się BLIK czy płatność kartą. Do tego dochodzą:

 • Brak opcji wypłaty pieniędzy z zakładów bukmacherskich na Revolut,
 • Jednokierunkowość metody.

Tu jednak nie ma co się oburzać, bo bukmacherzy ogólnie akceptują o wiele mniej opcji wypłat niż wpłat – zazwyczaj to tylko najpopularniejszy wśród płatności przelew bankowy.

Co to jest Revolut?

revolut logo 90
Właściciel marki
Revolut LTD
Rok założenia
2015, licencja europejska od 2018
Regulacja
Bank Litwy
Start w Polsce (płatności w PLN)
2017
Zasięg
globalny
Liczba użytkowników
Ponad 4 miliony
Strona www
https://www.revolut.com/

Revolut to metoda płatności działająca globalnie i umożliwiająca wykonywanie przelewów krajowych i zagranicznych w ponad setce walut, zarządzanie budżetem, płatności cykliczne, płatności w Internecie, wypłaty z bankomatów, wielowalutowe operacje czy płatności zbliżeniowe oraz kartą wyrobioną do konta (VISA, Mastercard, wirtualna).

To także nazwa aplikacji mobilnej, która umożliwia wszystkie te operacje. Revolut działa jak e-portfel i wymaga założenia konta oraz doładowania salda, by móc z niego korzystać.

Revolut ma zasięg globalny i działa w aż 150 walutach, w tym PLN, oraz kilku kryptowalutach. Są jednak pewne ograniczenia jego funkcjonowania, co znaczy, że Revoluta nie honorują:

 • brokerzy, dealerzy papierów wartościowych,
 • większość punktów wymiany kryptowalut, z wyjątkiem Bitstamp, Etoro, Coinbase i Gemini,
 • biura wymiany walut (także bankomaty Travelex),
 • samoobsługowe stacje benzynowe,
 • punkty opłat za przejazdy autostradą.

Kto stoi za Revolutem?

Revolut powstał w 2015 roku w Londynie jako spółka brytyjska Revolut Ltd. Został założony przez dwóch Rosjan, Nikołaja Storonskiego oraz Włada Jacenko. Chcieli oni powołać globalny system płatności stanowiący konkurencję dla banków, który nie generowałby wysokich opłat.

W grudniu 2018 roku Revolut uzyskał europejską licencję bankową, dzięki czemu może legalnie działać na terenie Unii Europejskiej. Licencję otrzymał od Banku Litwy, która daje mu status pełnoprawnego banku z gwarancjami środków do 100 000 euro.

Aplikacja mobilna Revolut od roku 2017 obsługuje transakcje w złotówkach. Obecnie jest jednym z najszybciej rozwijających się fintechów w Polsce, a jeśli chodzi o liczbę użytkowników, zajmuje trzecie miejsce. W samym roku 2018 zwiększyła się liczba klientów z 30 tysięcy do 300 tysięcy w Polsce! Na całym świecie jest ich ponad 4 miliony.

Wpłata Revolut

Jak płacić Revolutem
Forma płatności
e-portfel, aplikacja mobilna
Opłaty
zależne do taryfy; podstawowa wersja darmowa, z korzyściami płatna co miesiąc; płatne niektóre operacje
Przykłady płatności
za zakupy online, przelewy krajowe, przelewy globalne, karta debetowa typu VISA i Mastercard, wielowalutowe, z użycie kryptowalut, cykliczne
Możliwość wypłat
z bankomatu, przelewem
Waluty
150 walut, także kryptowaluty
Procesowanie
natychmiast
Aplikacje
internetowa, mobilne: iOS, Android

Jak działa Revolut? Aby korzystać z tej metody płatności, trzeba założyć konto i pobrać aplikację mobilną. A potem zasilić konto. Revolut w obsłudze jest bardzo prosty i intuicyjny. Umożliwia ponadto natychmiastowe przelewy z telefonu na telefon.

Bukmacher: wpłata Revolut

Kombinacja bukmacher-wpłata-Revolut? Gdyby wspomniane szły z sobą w parze, należałoby wybrać u bukmachera wpłatę przez Revolut na stronie z doładowaniem, zalogować się do e-portfela i dokonać przelewu z konta Revolut. Wystarczyłoby zatem znać swoje dane do logowania w aplikacji mobilnej Revolut.

1
Wejdź na stronę bukmachera

Założenie konta na stronie lub w aplikacji mobilnej.

2
Potwierdź transakcję

Weryfikacja konta poprzez dostarczenie niezbędnych danych i dokumentów.

3
Wybierz metodę płatności

Doładowanie salda kartą, przelewem, Apple Pay lub Google Pay, gotówką lub czekiem, wpłatą od znajomych lub rodziny mających Revolut.

4
Make deposit

Płatność online lub wykonanie przelew z wykorzystaniem zasobów salda.

Bukmacher: wypłata Revolut. Czy jest możliwa?

Z Revolutem wypłata u bukmachera nie jest możliwa. Bukmacher nie ma wypłaty Revolutem, podobnie jak nie ma wpłaty.

W przypadku wypłat to jednak nic dziwnego. Nawet jeśli Revolut zostanie włączony przez danego buka jako forma wpłaty depozytu, raczej nie będzie można nią wypłacać. Operatorzy stawiają tu bowiem na zwykłe, bezpieczne przelewy.

Opłaty i limity

W zakładach bukmacherskich nie wpłacisz Revolutem depozytu, ale gdybyś mógł, to pewnie za darmo. Żaden operator nie pobiera obecnie opłat za depozyty. Także limity są dość korzystne – u niektórych operatorów można wpłacać już od 1 zł, np. w etoto, Betclic, do aż 100 000 zł – w Betclic.

Jeśli chodzi o Revolut, to cena za obsługę konta zależy od jego rodzaju:

Revolut: opłaty i limity
Standard Darmowe; zapewniające darmowe konto w Wielkiej Brytanii, numer Euro IBAN, 150 walut do płatności, 30 walut do przelewów i bez opłat do 20 000 zł w miesiącu oraz darmowe wypłaty z bankomatu do 800 zł miesięcznie.
Konto plus 14,99 zł miesięcznie; oferuje to samo, co darmowe, plus do 1000 euro na ubezpieczenie, 90 dni na zwrot, zwrot kosztów za wydarzenie, codzienne odsetki, spersonalizowana karta, konto junior.
Konto premium 29,99 zł miesięcznie; oferuje to samo, co darmowe, z tym że wypłaty z bankomatu za darmo są do 1600 zł miesięcznie, a do tego oferowane korzyści: ubezpieczenie, priorytetowa obsługa klienta, dostęp do 5 kryptowalut, wirtualne karty jednorazowe, karty premium etc.
Konto metal49,99 zł miesięcznie; oferuje to samo, co premium, z tym że limit darmowych wypłat z bankomatów wynosi 2400 zł, a dostępne korzyści to: program cashback, concierge.

Jak otworzyć konto z Revolutem?

Założenie konta w serwisie Revolut obejmuje kilka szybkich i prostych kroków:

 1. Podaj na stronie www numer telefonu.
 2. Pobierzesz aplikację mobilną ze strony www.
 3. Zweryfikuj konto Revolut: wyślij zdjęcia ważnego dowodu tożsamości oraz selfie.

By korzystać z konta, doładuj saldo za pomocą:

Czy otrzymam bonus, wpłacając przez Revolut?

W tym momencie nie, bo nie masz możliwości wpłaty z Revolutem środków u żadnego legalnego bukmachera. Gdyby jednak któryś zdecydował się na wprowadzenie tej metody płatności, to z pewnością także bonus byłby dostępny. Operatorzy nie wykluczają żadnych metod płatności w regulaminie uzyskania bonusów na start.

Alternatywne metody płatności dla Revolut

Jaką wybrać zamiast Revoluta metodę płatności u bukmachera? Revolut działa jak e-portfel, co wymaga założenia konta i doładowania go. Prostszy jest proces wpłaty np. kartą, bo każdy ją ma i nie trzeba wykonywać dodatkowych akcji.

Szybko i bezpiecznie wpłacisz środki BLIK-iem. Co więcej, nie musisz podawać tu wielu danych jak przy wpłacie kartą.

VISA-interlinking-comparison
 • Bardzo bezpieczna metoda płatności
 • Wieloletni, uznany operator
 • Darmowe transakcje
 • Powiązanie z kontem bankowym
 • Konieczność podawania danych karty
VISA
blik-interlinking-comparison
 • Bardzo bezpieczna metoda płatności
 • Natychmiastowe procesowanie płatności
 • Innowacyjność usługi na skalę światową
 • Działa wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej
 • Brak anonimowości
BLIK

Poniżej możesz z kolei porównać wady i zalety płatności Revolut i PayPal:

Revolut
 • Innowacyjny system
 • Globalny zasięg transakcji
 • Łatwy w użyciu
 • Brak anonimowości
 • Sprzęgnięty z aplikacją mobilną
PayPal
 • Możliwość zasilenia salda kartą lub z konta bankowego
 • Przyjazny w obsłudze
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Wymaga rejestracji konta
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji

Nasze podsumowanie: Revolut i bezpieczny bukmacher

Revolut to bezpieczna, wygodna i szybka forma płatności, która umożliwia wysyłkę środków na całym świecie w ponad 150 walutach i swobodne zarządzanie saldem. Doskonała alternatywa dla banków, zwłaszcza gdy korzysta się z płatności w kilku walutach lub dużo podróżuje.

Mimo tych korzyści, Revoluta nie ma legalny bukmacher w Polsce. To spore niedopatrzenie, ale może w niedługim czasie operatorzy dodadzą tę formę płatności. Warto będzie się nią wtedy zainteresować.

revolut jump navi logo
Na razie żaden operator zakładów bukmacherskich nie oferuje płatności z użyciem Revoluta. Polecamy jednak zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi firmy, które znajdziecie w niniejszym artykule.

FAQ: Revolut

Czy zapłacę Revolutem u polskiego bukmachera?

Czy Revolut pozwala na wypłaty u bukmacherów?

Nie, zysków z obstawiania kuponów nie można wypłacać tym sposobem, sprawdź o co chodzi.

Jakie są inne metody płatności u bukmacherów poza Revolutem?

Najpopularniejsze alternatywy to BLIK, Przelewy24, płatności kartą, przelew bankowy.

Czy na forum bukmacherskim jest wątek Revoluta i tego, kiedy pojawi się jako metoda płatności u polskich buków?

Jak na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Jaki jest najlepszy zagraniczny wypłacalny bukmacher z opcją płatności Revolut?

Zagraniczni bukmacherzy też raczej niechętnie akceptują Revoluta i obecnie topowe marki nie mają go na liście metod płatności.

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.