Bezpieczny bukmacher Skrill

Autor Michał Kareta Autor 24/01/2023 Rynek

Skrill to popularny e-portfel, obecny na rynku już od dekady. Należy do renomowanej grupy płatniczej Paysafe, tak jak Neteller. Jego intuicyjne działanie i szeroki zakres możliwości pokochały miliony użytkowników na całym świecie, a jako metodę płatności wybrało wielu operatorów usług, w tym niejeden bukmacher. Skrill umożliwia natychmiastowe wpłaty.

Aby dokonać u bukmachera wpłaty Skrill-em, trzeba założyć konto w aplikacji i doładować saldo. Metod jest tu wiele, od przelewów po płatności kryptowalutami. Skrill umożliwia też przelewy i wysyłki środków oraz płatności pośrednie jako bramka płatnicza. Sprawdźmy, co trzeba wiedzieć o Skrill i którzy bukmacherzy w Polsce oferują tę płatność.

Lista bukmacherów Skrill

Spośród legalnych, mających licencję od Ministerstwa Finansów zakładów bukmacherzy obsługujący Skrill to:

Ad disclosure
#
1
STS

STS

5/5

1660 zł Bonus

Premia do 1500 zł
+ 60 zł za zadania specjalne
+ 100 zł za zakład bez ryzyka
Kod: KODSTSVIP

100% do 300 zł od 1. dep.
50% do 500 zł od 2. dep.
50% do 700 zł od 3. dep.
obrót 2x
wpłaty depozytów do 30 dni
kurs min. 1.91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
2
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
#
3
Superbet

Superbet

3.5/5

3754 zł Bonus

cashback, premia 100% i freebet

Bonus 100% do 200 zł
Cashback do 3500 zł
Freebet do 34 zł
obrót x2 w 10 dni; kurs min. 1,91
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability

Wybór może nieduży, ale to bardzo renomowane, bezpieczne i sprawdzone firmy. Cechują się także jedną z lepszych ofert zakładów na rynku, świetnymi aplikacjami mobilnymi czy bogactwem oferty na żywo.

Polski bukmacher Skrill: legalność tej metody płatności

Jak wygląda kwestia legalności Skrilla jako metody płatności, którą oferuje polski bukmacher? Skrill jest całkowicie legalny. To marka należąca do zarejestrowanej i licencjonowanej firmy, którą reguluje prestiżowa instytucja finansowa, czyli Centralny Bank Irlandii. Skrill jest bardzo bezpieczny, bo firma przestrzega norm PCI-DSS Level 1. Nie ma żadnych powodów do obaw, jeśli chodzi o legalność Skrilla.

Bukmacher Skrill: wybierz najbezpieczniejszego

bezpieczny bukmacher skrill banner

Jesteś zdecydowany na wpłatę u bukmachera Skrillem? Którego operatora wybrać? Sama metoda jest bezpieczna i wygodna, ale by w pełni cieszyć się z obstawiania ulubionych dyscyplin, trzeba też umiejętnie dobrać bukmachera. Porównuj oferty STS i Betclic, zwracając uwagę na następujące zagadnienia:

Lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed wpłatą Skrill

 1. Bezpieczeństwo – rzetelność buka, przestrzeganie procedur, wdrożone polityki KYC, AML.
 2. Bonus bez depozytu – czy są freebety na start?
 3. Bonus na start – wartość procentowa i pieniężna bonusu, warunki otrzymania.
 4. Wybór zakładów – liczba dyscyplin i rodzaje sportów.
 5. Zakłady na żywo – czy są oferowane i ile dyscyplin?
 6. Mobilna aplikacja – dostępność, działanie, oferta dyscyplin, bonusy.
 7. Nowi bukmacherzy na rynku – kto pojawił się ostatnio?
 8. Obsługa klienta – formy komunikacji i dyspozycyjność.

Dzięki przyjrzeniu się tym kilku punktom wybierzesz bukmachera uczciwego, z atrakcyjnymi bonusami, bogatą ofertą, doskonałą aplikacją mobilną oraz łatwo dostępnym wsparciem klienta w razie problemów.

1. Bezpieczeństwo płatności Skrillem u bukmachera

Skrill to bardzo bezpieczny sposób płatności. Opiera się na logowaniu na podstawie hasła i e-maila, nie trzeba więc podawać danych karty czy rachunku bankowego. Dane są szyfrowane, a licencja od FCA stanowi gwarancję, że firma przestrzega bardzo rygorystycznych procedur bezpieczeństwa. Warto też wspomnieć, że Skrill był pierwszym wydawcą elektronicznego pieniądza, który dostał licencję od FCA.

Należy mieć pewność, że wpłacenie depozytu ze Skrill u bukmachera przebiegnie bezpiecznie oraz że środki będą potem bezpieczne, a ewentualna wypłata zysków sprawnie przeprowadzona. Potwierdź także, czy sam bukmacher Skrill to uczciwy operator. Poznasz to po sprawdzeniu:

Rzetelny bukmacher Skrill ma licencję, przestrzega wszelkich zasad AML, KYC, ma wprowadzone regulaminy i politykę prywatności oraz szyfruje stronę www i dane użytkowników. Wskazane jest też oferowanie dwustopniowej weryfikacji konta. Na plus dodatkowo będzie oddzielne konto na środki graczy oraz kontrakty sponsoringowe z prestiżowymi drużynami sportowymi.

2. Bonusy bez depozytu a wpłata Skrill: bukmacher z najlepszą ofertą

Co warto sprawdzić, nim wpłacisz depozyt u buka przez e-portfel Skrill? Bukmacher proponuje czasem tzw. freebet, czyli bonus bez depozytu. Polega on na tym, że przed wpłatą środków można już postawić zakład. Spośród buków ze Skrillem freebet dają STS – 25 zł zakładu bez depozytu za samą rejestrację konta – oraz Betclic – 5 zł.

4. Bonusy bukmacherskie Skrill: oferta na start

Bonusy na start to norma na rynku bukmacherskim. Szukają ich klienci, a operatorzy o tym wiedzą i kuszą atrakcyjnymi promocjami nowych użytkowników. Bonusy bukmacherskie Skrill, czyli oferowane przy wpłacie tą metodą, są całkiem niezłe, choć nie u każdego buka. Najlepiej spośród oferujących Skrill bukmacherów wypada STS: 100% bonusu do aż 1200 zł, z obrotem x3, bez limitu czasowego.

Uważaj jednak na wysoki kurs minimalny – 1,91. STS przygotował też opcję cashback do 200 zł za pierwszy kupon SOLO lub AKO, jeśli okaże się on przegrany (zwrot stawki jest pomniejszony o podatek).

Bonusy bukmacherskie Skrill
Bonusy na start100%
Wartość bonusu500zł – 1200zł
Freebety5zł – 25zł
Minimalny kurs1,35 – 1,91
Obrótx3
Czas na obrót30 dni lub bez limitu czasowego
Najlepsza ofertaSTS

4. Wybór zakładów

Wybór zakładów i dyscyplin powinien Cię interesować, zwłaszcza gdy kibicujesz niszowemu sportowi czy niższym ligom rozgrywek.

Topowe ligi europejskie w piłce nożnej, koszykowe czy siatkowe znajdziesz u każdego buka, ale tylko naprawdę dobrzy zaproponują też obstawianie III polskiej ligi, baseballu, rugby, snookera, sportów zimowych czy motorowych, o curlingu, sportach wirtualnych, nie wspominając.

Najlepsze zakłady Skrill
najlepsi-bukmacherzy-skrill-2-4
Najlepsza oferta zakładów live
Najlepsza oferta piłki nożnej
STS
E-sport
STS, Superbet, Betclic
Rodzaje zakładów
pojedynczy, AKO, system, kombi
Najlepsza oferta e-sport
Betclic
Najwięcej dyscyplin
STS
Wirtualne sporty
STS
Streaming na żywo
Betclic

Wśród wiarygodnych zakładów bukmacherskich ze Skrillem pod kątem oferty wyróżnia się STS. Ma mnóstwo dyscyplin, jako jedyny także sporty wirtualne i najszerszy zakres piłki nożnej. Każdy buk proponuje kilka rodzajów kuponów, jak pojedynczy, system, kombi, AKO.

5. Zakłady na żywo u bukmachera Skrill

Kiedy nie zdążasz kupić kuponu przed rozgrywkami, wybawieniem są zakłady na żywo. Co więcej, to świetny sposób na emocjonuje oglądanie spotkania, z jednoczesnym obstawianiem na bieżąca. Co lepsi bukmacherzy Skrill proponują nie tylko zakłady na żywo, ale też relacje spotkań czy nawet streaming wydarzeń.

STS zakłady live

STS ma bogatą ofertę zakładów na żywo.

STS zakłady live 2

Przegląd wydarzeń live w STS.

Doskonała ofertę zakładów live ma Betclic, a także STS, który ponadto streamuje mnóstwo wydarzeń online na swojej stronie.

6. Mobilne zakłady

Aplikacja mobilna jest niezwykle przydatna przy obstawianiu zakładów na żywo. Pozwala też na śledzenie meczów oraz obstawianie kuponów z poziomu smartfonu, gdziekolwiek się jest. To wygodne dla nowoczesnych użytkowników, mających wszystkie niezbędne aplikacje właśnie w smartfonie. Polecamy aplikację mobilną operatora:

Ad disclosure
#
1
Betclic

Betclic

4.5/5

200 zł Bonus

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka
brak obrotu
bezterminowo
kurs min. 2.14
Licences:
Legalni Buckmacherzy
App availability
 • Pełna oferta na zakłady mobile
 • Bogate dyscypliny oraz rynki
 • Obsługa klienta wymaga jeszcze dopracowania

Także STS oferuje aplikację mobilną, a w niej specjalne mobilne promocje.

7. Nowi bukmacherzy

Liczba bukmacherów z licencją w Polsce wciąż nie jest duża, dlatego każdy nowy gracz na rynku jest przyjmowany z zaciekawieniem. Nowe firmy pozyskują licencje, ich oferta z pewnością będzie się poszerzać, ale w tym momencie wciąż nie ma relatywnie nowych zakładów bukmacherskich Skrill. Buk, który się pojawił się z tą metodą płatności jako ostatni, to:

8. Obsługa klienta u bukmachera ze Skrill

Mało kto myśli o tym w momencie rejestracji konta, chociaż sprawnie działająca obsługa klienta jest niezwykle ważna przy obstawianiu zakładów. Do tego ma wpływ na opinie o firmie.

Ilekroć borykamy się z problemem technicznym, trudnościami przy weryfikacji konta lub wypłacie czy mamy jakiekolwiek pytania dotyczące oferty i zakładów, pomoże nam jedynie wsparcie klienta na wysokim poziomie. Zwracaj uwagę, który bukmacher Skrill ma chat na żywo, najlepiej działający w systemie 24/7, jak STS.

Dlaczego warto grać, płacąc przez Skrill u bukmachera?

Czy dzięki Skrill bukmacherka jest korzystniejsza? Jak najbardziej! Skrill zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Po doładowaniu konta nie musisz już wpisywać każdorazowo danych karty czy logować się do banku.

Łatwiej będzie Ci też kontrolować wydatki na kupony. Opcji doładowania konta jest wiele, w tym anonimowa karta Paysafecard. Konto Skrilla jest darmowe. Księgowanie wpłat odbywa się natychmiast.

Plusy Skrilla przy wpłacie u buka to:

Skrill posiada wszystkie zalety typowe dla płatności e-portfelem plus dodatkowe korzyści, np. handel kryptowalutami czy kartę pre-paid. Jeśli lubisz mieć kontrolę nad wydatkami i oddzielny wirtualny portfel do zarządzania wpłatami na kupony, Skrill wydaje się idealną opcją.

Dlaczego nie warto grać u bukmachera Skrill?

Skrill ma wszystkie plusy e-portfeli, ale też wady tych rozwiązań. Największymi wydają się być:

Zwykły przelew środków, jak w przypadku chociażby płatności kartą czy BLIK-iem, byłby znacznie wygodniejszy. Dla niektórych przejście tych kilku kroków, nim obstawi się kupon, może być zbyt uciążliwe i czasochłonne.

Z drugiej strony, wystarczy zrobić to raz, by potem, w razie potrzeby, przelewać środki ze Skrilla tylko na zakłady. Ponadto, można użyć metod doładowania konta Skrill, by od razu przelać za jego pośrednictwem środki – Skrill działa też jak bramka płatnicza. Inną poważną wadą jest brak możliwości wypłaty na Skrill zysków z kuponów.

Tu jednak warto podkreślić, że wspomniany BLIK także nie daje takiej możliwości. Bukmacher STS ma tylko opcję wypłaty przelewem, Betclic zaś – przelewem i bramką Przelewy24.

Co to jest Skrill?

info-skrill-2-4
Właściciel
Paysafe Group
Kontakt z obsługą klienta
FAQ
Poprzednia nazwa
Moneybrookers
Rok powstania
2001; 2011 po rebrandingu
Nadzór
Centralny Bank Irlandii dla UE, Financial Conduct Authority poza UE
Osiągnięcia
Nagroda Best Online Payments Solutions – Customer na 2019 Payments Awards, Best Digital Wallet 2019 od Juniper Research na Future Digital Awards
Zasięg
Światowy, 120 krajów
Liczba pracowników
500+
Strona www
Sponsoring/partnerstwo
Leeds United, AC Milan,

Skrill to metoda płatności online oferująca usługę e-portfela, bramki płatniczej, karty pre-paid, przelewów online oraz handlu kryptowalutami. Ma zasięg globalny – jest obecna w 120 krajach. Skrill umożliwia doładowanie konta kilkoma metodami, m.in. bramką Przelewy24, Rapid Transferem, zwykłym przelewem i kartą Paysafecard.

Można zaś wypłacić z salda e-portfela środki z pomocą Netellera, przelewu bankowego czy na kartę Visa. Skrill to popularna i bezpieczna forma złożenia depozytu u bukmacherów online, ale też w internetowych kasynach i sklepach, na giełdach kryptowalutowych czy u brokerów forex.

Skrill to coś więcej niż e-portfel, bo daje wiele możliwości przelewów, odbioru środków czy kupna kryptowalut. Koniecznie zwróć uwagę na liczne opłaty – darmowe jest tylko posiadanie konta oraz przelew międzynarodowy z użyciem metod poza kartą kredytową. Wszelkie inne operacje są płatne.

Kto stoi za Skrill?

Skrill to następca Moneybrookers, metody płatności istniejącej od 2001 roku. W 2011 roku, w skutek rebrandingu, Moneybrookers zmienił się w Skrill. Od roku 2015 Skrill należy do grupy Paysafe Group, właściciela także Neteller. CEO spółki jest Lorenzo Pellegrino. Firma ma kapitał prywatny i zatrudnia ponad 500 pracowników.

Skrill jest zarządzany przez spółkę-córkę Paysafe Payment Solutions Limited z siedzibą w Irlandii, podlegające Centralnemu Bankowi Irlandzkiemu dla aktywności w ramach Unii Europejskiej. Skrill Limited podlega regulacjom FCA. Ponadto, jest partnerem Leeds United od marca 2021 roku i sponsorem AC Milan od maja 2020 roku.

Wpłata Skrill

Jak płacić przez Skrill
info-skrill-2-4
Forma płatności
e-portfel, aplikacja mobilna, bramka płatnicza
Wypłaty z e-portfela
Krypto portfel, Neteller, przelew bankowy, VISA
Przykłady możliwości płatności
Online z salda e-portfela lub online jako bramka płatnicza z pomocą metod doładowania konta wymienionych poniżej
Waluty
40+, w tym PLN oraz kryptowaluty
Dodatkowe opcje/korzyści
Handel kryptowalutami, karta pre-paid, program lojalnościowy, gra fantasy w piłkę nożną, opcja kupna biletów w systemie Vivaticket
Opłaty
Za konto brak; są za wpłaty i wypłaty środków, przewalutowanie, niektóre przelewy międzynarodowe, nieaktywność konta, handel kryptowalutami, odwrócenie nieprawidłowej transakcji
Opcje doładowania konta w Polsce
Przelew bankowy, Paysafecard, Paysafecash, Trustly, Rapid Transfer, Przelewy24

Jak dokonać u bukmachera wpłaty Skrillem? Do wyboru są dwie opcje: wpłata z salda konta Skrill lub wpłata jedną z opcji zasilenia konta Skrill.

Bardziej popularną opcją jest przesłanie środków z salda konta Skrill na konto użytkownika, ale bukmacher Skrill oferuje obie formy. Wpłata tą metodą wymaga wpierw doładowania salda. Zrobisz to, zakładając konto w aplikacji Skrill. Potem należy wybrać opcję “Wpłata” i kliknąć “Wpłać teraz”. Następnie wybierz metodę płatności: Rapid Transfer, Paysafecard, Przelew bankowy, Paysafecash, Trustly, Przelewy24.

By dokończyć transakcję, postępuj wedle instrukcji na ekranie (w przypadku przelewu bankowego otrzymasz dane do przelewu). Środki trafią na konto natychmiast dla metod wpłaty online lub po kilku dniach roboczych dla zwykłego przelewu bankowego.

Bukmacher: wpłata Skrill krok po kroku

Wpłata depozytu z wykorzystaniem Skrill nie jest skomplikowana. Należy jedynie zrobić kilka kroków:

1
1. zaloguj sie do operatora

Wejść na stronę wybranego bukmachera i zalogować się.

2
2.wejdz we wplaty i wybierz skrill

Złożyć depozyt przez Skrill, by móc puścić zakład.

3
3.wprowadz dane skrill

Wybrać z dostępnych metod płatności Skrill.

4
4. potwierdz zlozenie depozytu

Na koniec potwierdzić dokonanie transakcji.

Uwaga! Jeśli dodasz daną stronę jako zaufanego odbiorcę, nie będziesz musiał przy kolejnej wpłacie podawać kodów weryfikacyjnych oraz PIN-u.

Wypłata Skrill

Mamy złe wieści – obecnie żaden legalny bukmacher wypłaty Skrill nie ma na liście metod do przesłania zysków. To sposób jednokierunkowy, zatem możemy wpłacić środki, ale już nie wypłacimy ich ze Skrillem.

Wypłata u bukmachera STS odbywa się tylko przelewem bankowym, zaś Betclic proponuje tez wypłaty bramką Przelewy24. Wypłata pieniędzy z zakładów bukmacherskich Skrill nie jest możliwa, tak samo jak Neteller, BLIK-iem, Paysafecard czy Paypalem.

Opłaty i limity

Depozyt ze Skrillem wpłacisz już od 1 zł. Trochę wyższy limit daje STS – 30 zł. Księgowanie jest natychmiastowe, a wszystkie depozyty – darmowe. Także Skrill nie pobiera opłaty za transakcję, ale uwaga – zapłacimy tu prowizję za doładowanie konta każdą metodą w wysokości 1%.

Skrill: opłaty i limity
Średni czas księgowania depozytuNatychmiast
Średni czas księgowania wypłatyNie dotyczy
Najszybsza wpłataNie dotyczy
Najszybszy depozytNatychmiast: STS, Betclic
WalutyWszystkie, w tym PLN
Dostępnośćświatowa

Wymagania:

Jak otworzyć konto dla Skrill?

Otwarcie konta Skrill jest szybkie i łatwe. Do rejestracji wystarczy podać kilka podstawowych danych. Później, po wpłacie pierwszych środków lub odebraniu przelewu, można zweryfikować konto, co pozwoli na zwiększenie limitów transakcji.

Samo otwarcie konta Skrill przebiega następująco:

 1. Podaj imię i nazwisko, kraj zamieszkania oraz wybierz walutę portfela.
 2. Podaj adres e-mail i wymyśl hasło do logowania. Te dane będą ci potrzebne by się logować do portfela.
 3. Dodatkowe dane potrzebne do ukończenie procesu rejestracji to dokładny adres, data urodzenia i numer telefonu komórkowego.
 4. Zweryfikuj konto, podając 6-cyfrowy kod wysłany na maila lub telefonicznie.

Czy otrzymam bonus, wpłacając przez Skrill?

Zasadne pytanie, bo zdarza się, że niektórzy usługodawcy online wykluczają z promocji środków wpłacone przez Skrill. Chociażby niektóre kasyna nie proponują bonusów na start przy wpłacie Skrillem lub Netellerem. Na szczęście nie ma tego problemu z bukmacherami.

Bonusy bukmacherskie Skrill dla wpłat dostępne. Żaden regulamin tego nie wyklucza. Wystarczy zatem spełnić warunki ogólne stawiane dla danego bonusu, jak obrót, minimalny depozyt, a metoda wpłacenia środków nie ma tu już znaczenia.

Alternatywne metody płatności dla Skrill

Jeśli nie Skrill, to co? Wpłata z e-portfela ma swoje wady. Konieczność rejestracji dodatkowego konta plus opłaty za niemal wszystkie operacje mogą odstraszyć. Pod tym względem lepiej wypada BLIK, który nie wymaga rejestracji czy pobierania aplikacji.

Działa za darmo i bezpośrednio z konta. Polecamy też rozważenie wygodnej i szybkiej bramki Przelewy24. Dla osób szukających anonimowości świetnie sprawdzi się zaś wpłata z Paysafecard.

Najlepsza alternatywa dla Skrill
przelewy24 interlinking-comparison
 • Gwarantuje bezpieczeństwo i szybkość transakcji
 • Zapewnia darmowe wpłaty i wypłaty
 • Obsługuje kilkanaście banków
 • Powiązana z kontem bankowym
 • Nie zapewnia anonimowości transakcji
Więcej o Przelewy24
paysafecard interlinking-comparison
 • Zapewnia anonimowość
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Punkty lojalnościowe
 • Działa jednokierunkowo
 • Obciąża opłatami za niekorzystanie z konta
Więcej o Paysafecard

Poniżej możesz z kolei porównać wady i zalety płatności Skrill i BLIK:

Skrill
 • Bezpieczna metoda płatności
 • Natychmiastowe procesowanie płatności
 • Program lojalnościowy
 • Doładowanie salda Skrill jest obarczone prowizją.
BLIK
 • Bardzo bezpieczna metoda płatności
 • Natychmiastowe procesowanie płatności
 • Innowacyjność usługi na skalę światową
 • Działa wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej

Nasze podsumowanie bezpiecznych polskich bukmacherów Skrill

Bukmacher Skrill to operator bezpieczny, rzetelny, z atrakcyjnymi bonusami i bogatą ofertą. Wybór sprawdzonego bukmachera ze Skrill z licencją może nie jest zbyt duży, ale STS i Betclic to jedne z lepszych marek na rynku.

Wpłata Skrillem wyróżnia się szybkością i bezpieczeństwem oraz daje możliwość kontroli wydatków na kupony. By korzystać z pełni funkcji, trzeba założyć konto w aplikacji, a choć jest to darmowe, większość operacji finansowych podlega prowizji. To może odstraszać od Skrilla.

skrill jump-navi
STS to lider naszego rankingu bukmacherów Skrill. Polecamy jednak przyjrzeć się także pozostałym operatorom.
Zakłady Skrill

FAQ

W jaki sposób przebiega u bukmachera wpłata Skrillem?

Dwojako: poprzez przesłanie środków z salda e-portfela Skrill lub za pomocą jednej z metod doładowania konta Skrill. W tym przypadku Skrill działa trochę jak bramka płatnicza. Po wybraniu płatności Skrill na stronie buka, trzeba zalogować się do e-portfela Skrill, wybrać metodę przelania środków i potwierdzić transakcję kodem weryfikacyjnym.

Jacy są polscy bukmacherzy Skrill?

Obecnie to STS, Betclic i Superbet. Pozostali licencjonowani bukmacherzy w Polsce nie oferują wpłat Skrillem.

Czy działa u bukmachera wypłata Skrill?

Nie, to metoda tylko do wpłat. STS daje możliwość wypłaty tylko na konto bankowe, a Betclic – przelewem bankowym oraz za pomocą Przelewy24.

Czy zakłady bukmacherskie Skrill dają freebety lub promocję na start?

Tak, wpłata depozytu Skrillem nie wyklucza uzyskania bonusu na start. Ponadto, STS daje freebet 25 zł, a Betclic – 4 zł zakładu bez depozytu. Wszyscy bukmacherzy Skrill mają atrakcyjne promocje dla nowych użytkowników.

Czy polski bukmacher Skrill pobiera prowizję za wpłaty?

Nie, wpłaty zarówno Skrillem, jak i każdą inną metodą są darmowe. Jednak samo doładowanie salda Skrill, by potem przesłać z niego środki do buka, jest obarczone prowizją 1% dla każdego sposobu wpłaty (Przelewy24, przelew bankowy, Trustly, Rapid Transfer, Paysafecard i Paysafecash).

Aby optymalnie zaprojektować i stale ulepszać dla Ciebie naszą stronę internetową, używamy plików cookie. Kontynuując korzystanie z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na naszej stronie.
Polityka Cookies Akceptuję

Wszyscy operatorzy są osobiście testowani i porównywani przez recenzentów, którzy dokładnie analizują różne aspekty, w tym bonusy powitalne i metody płatności. Aby ocenić każdy indywidualny obszar zainteresowania, używamy systemu ocen w zakresie od 0 do 5 gwiazdek.