Skip to main content

Lotto Online – Opinie o Najlepszej Loterii w Internecie

Lotto to firma z długimi tradycjami, znana i ceniona w naszym kraju. Opinie o lotto online są poparte jej  długą historią, która sięga lat 50 ubiegłego stulecia. Wtedy to w Polsce otwierały się pierwsze stacjonarne kolektury.

Czy loteria jest dostępna w każdym domu, bez konieczności odwiedzania naziemnych punktów? Tak! Lotto online to nowy pomysł z możliwością stawiania kuponów wyłącznie w internecie.

Dla młodych i doświadczonych graczy: Lotto Online

Lotto.pl opinie

5.000 € BONUS

Bonus 100% od 1 depozytu 2500 zł
obrót x40, w ciągu 7 dni
LUB
Bonus 50% od 1 depozytu do 5000 zł
obrót x30
w ciągu 28 dni
Recenzja Sprawdź

W grudniu 2018, oficjalnie wprowadzono najpopularniejsze gry losowe do wirtualnego świata. Od tej pory strona dynamicznie się rozwija a Lotto online zdobywa coraz lepsze opinie. Użytkownicy doceniają mobilność i dostępność usług. Strona przyciąga uwagę młodych i doświadczonych graczy. pokolenia.

Dlaczego gracze decydują się przenieść na witrynę i grać w Lotto online?. W naszych recenzjach sprawdzimy dokładnie internetową loterię, skupiając się przede wszystkim na poniższych aspektach:

 • Jak wygląda opłacalność stawianych kuponów?
 • Przejrzystość proponowanych przez Totalizator Sportowy rozwiązań.
 • Czy nie brakuje czegoś w ofercie wirtualnej loterii?
 • Czy Lotto online gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo?

Wszystkie opinie podparte są wiedzą i doświadczeniem ekspertów, którzy biorą udział przy tworzeniu recenzji, a dodatkowo wynikają z własnych doświadczeń. Na własnej skórze sprawdzimy, czy Lotto jest przyjaznym miejscem dla graczy oraz ocenimy wady i zalety internetowego stawiania kuponów.

Co oferuje Lotto online?

Nim postawisz pierwszy kupon w polskiej loterii online i mieszkasz za granicą, sprawdź co oferuje zagraniczny lider zakładów bukmacherskich i kasyna online.

Sprawdź bet-at-home

Lotto online

Lotto znane było od wielu lat ze swoich gier losowych, a każda z propozycji firmy znalazła swoich zwolenników, trudno było zrezygnować z części swoich usług.

Lotto online a bogatą ofertą, ale bez zdrapek

Czy Lotto online odtworzyło ofertę stacjonarną? Tak, jedynie pomijając jedynie zdrapki. Jest to z pewnością spowodowane faktem, że ciężko byłoby przenieść do wirtualnego świata akurat taką grę. W końcu wymaga ona fizycznego działania, aby zrealizować kupon.

Niemniej Lotto online opinie ma korzystne i posiada szeroką ofertę, a dotychczasowi zwolennicy firmy nie powinni czuć się zawiedzeni.Kierunek rozwoju firmy pozytywnie wpływa na wizerunek marki i zachęca do gry również młode pokolenie.

 1. Lotto dostępne jest teraz z każdego domu, a także mobilnie poprzez telefony i tablety, to loteria staje się naprawdę ciekawą opcją dla każdego
 2. Oczywiście nie można zapominać o tym, że Lotto dostępne jest jedynie dla osób pełnoletnich i wprowadzenie go do internetu nie zmienia tego prawa pod żadnym pozorem

Wizytówka Lotto online – główna strona internetowa

Ważne jest, aby po wejściu na stronę internetową wirtualnej loterii nie mieć problemów z odnalezieniem się pośród dostępnych funkcji. Lotto online musiało postawić na przejrzystość i prosty interfejs, aby gracz mógł czerpać przyjemność z samej gry i nie musiał zastanawiać się w jaki sposób wykonać jakąś czynność.

 1. W naszej recenzji sprawdzimy ergonomię witryny i określimy, czy Lotto online opinie ma na tym polu dobre
 2. Bierzemy pod uwagę kwestie najbardziej istotne dla gracza i sprawdzimy witryny w najlepszy z możliwych sposobów – empirycznie
 3. Będziemy testować przejrzystość strony i upewnimy się, że posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa
 4. Bez wątpienia od jakości strony zależy to, czy Lotto online ma szansę stać się prawdziwym odkryciem i w przyszłości wyprzeć nawet stacjonarne kolektury

Czy w Lotto online może grać każdy?

Przed rozpoczęciem rozgrywki za pośrednictwem Lotto online powinieneś pamiętać, że gry hazardowe nie są dla każdego. Oczywiście podstawowym kryterium, o którym często wspominamy jest wiek.

Należy być osobą pełnoletnią, by móc korzystać z usług serwisu. Dlatego też aby zarejestrować się w serwisie będziesz musiał wysłać skan dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość i wiek.

Odpowiedzialna Gra w Lotto

Drugim, nie mniej ważnym aspektem jest sprawa uzależnienia od hazardu. Lotto.pl poświęca temu zjawisku bardzo wiele uwagi w zakładce Polityki Odpowiedzialnej Gry w Lotto. Ponieważ stawianie kuponów na loterii jest hazardem, należy uważać, aby nie wpaść w problemy związane z uzależnieniem lub kłopoty finansowe.

Podstawowym kryterium jest stopień zaangażowania się w rozgrywkę. Dopóki traktujemy Lotto online jako hobby i dodatek, nie powinniśmy czuć się zagrożeni. Jednak pamiętaj, aby:

 1. Pod żadnym pozorem nie przekształcać gry na loterii w źródło zarobków lub cela swojego życia
 2. Może to się wiązać w poważnymi problemami finansowymi i zdrowotnymi
 3. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami zamieszczonymi na stronie Lotto

Wszystko po to, by właściwie rozpocząć swoją przygodę ze stawianiem kuponów online i odnaleźć w tym przyjemność, nie zaś problemy.

Czy grając w Lotto online jesteśmy bezpieczni?

Bez wątpienia bezpieczeństwo jest jednym z filarów działania firmy, dlatego Lotto online opinie ma bardzo pozytywne. Ponieważ Totalizator Sportowy, który prowadzi stronę Lotto.pl, posiada monopol państwowy, znajduje się pod stałym nadzorem organów państwowych.

Grając za pośrednictwem Lotto online nie jesteśmy narażeni na żadne oszustwa, a pieczę nad bezpieczeństwem trzyma samo Ministerstwo Finansów. Totalizator Sportowy musi spełniać wymagania i gwarantować odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego też gracze chronieni są zarówno w zakresie wpłaconych środków, jak i danych osobowych.

 1. Z jednej strony legalność i gwarancja bezpieczeństwa z pewnością zachęca graczy
 2. Z drugiej zaś można nie zgadzać się z monopolizacją rynku gier losowych

Z pewnością większa różnorodność pozytywnie wpłynęłaby zarówno na konkurencyjność ofert, jak i zwiększyła wybór. Niemniej jednak nie mamy większego wpływu na przepisy prawne i musimy pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Lotto online opinie ma świetne i jest kompleksową propozycją. Nawet w przypadku, gdy nie mamy konkurencyjnych propozycji, w rozsądny sposób zapełnia zapotrzebowanie rynku.

Lotto online a bonusy

Grając w internecie często spotykamy się z bonusami na start. Czy to w ofercie bukmacherów online, czy wirtualnym kasynie kuszeni jesteśmy licznymi promocjami dla nowych użytkowników. Niestety Lotto online nie jest w stanie zagwarantować swoim graczom żadnych ofert na początek. Wynika to z uwarunkowań prawnych i jest niezależne od firmy. Z pewnością Totalizator Sportowy chciałby jeszcze mocniej promować markę Lotto i zachęcać potencjalnych graczy ciekawymi promocjami, jednak ma związane ręce.

Z drugiej strony sama oferta jest na tyle atrakcyjna, że chętnych nie brakuje. Samo przeniesienie gier losowych do internetu jest pewnym bonusem dla graczy. Warto w tym miejscu również wspomnieć o tym, że każda złotówka przeznaczona na loterie i gry liczbowe LOTTO to 19 groszy dla sportu i kultury. Dlatego gracze LOTTO wygrywają podwójnie. Dzięki ich wsparciu Totalizator Sportowy nie tylko przekazuje środki do budżetu państwa na fundusze celowe. Ale także co roku angażuje się w setki inicjatyw, patronuje wydarzeniom kulturalnym i sportowym.

Nim postawisz pierwszy kupon w polskiej loterii online i mieszkasz za granicą, sprawdź co oferuje zagraniczny lider zakładów bukmacherskich i kasyna online.

Sprawdź bet-at-home

Pod jakim kątem oceniamy Lotto?

Ponieważ mamy doświadczenie w grze hazardowej online, a nasza strona bogata jest w recenzje zakładów bukmacherskich, rynków forex i wielu innych, wiemy co jest ważne dla wirtualnej rozgrywki. Możemy stworzyć listę kryteriów, które powinno spełniać Lotto online, aby można było uznać je za miejsce idealne dla graczy:

 • gwarancja bezpieczeństwa poprzez licencję i liczne certyfikaty,
 • udostępnienie aplikacji mobilnej na platformy Android i iOS,
 • zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi klienta przez cały tydzień,
 • wprowadzenie możliwości gry na żywo z innymi graczami,
 • zagwarantowanie szerokiego wachlarza metod płatności,
 • przejrzysta strona online,
 • wprowadzenie programów lojalnościowych dla stałych użytkowników,
 • udostępnienie dobrego bonusu powitalnego.

Trzeba zauważyć, że większość z powyższych wymagań zostało spełnione przez Lotto online. Z pewnością użytkownicy byliby zadowoleni, gdyby popularna loteria wprowadziła większą ofertę i różnorodność gier. Istotne byłoby również dodanie możliwości gry na żywo i wprowadzenie programu lojalnościowego. O ile propozycja dla nowych graczy jest bardzo atrakcyjna, to stali bywalcy nie są odpowiednio wynagradzani i zachęcani do dalszego odwiedzania witryny.

Lotto online – jak grać?

Stawianie kuponów w kolekturze jest bardzo proste. Wystarczy poprosić o kupon na interesująca nas grę, zapłacić i zakreślić odpowiednie numery. Czy podobnie łatwo jest w internecie? Naszym zdaniem nawet łatwiej, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu. Jedynym procesem, który wymaga poświęcenia chwili uwagi jest rejestracja. Po wpisaniu wymaganych przez system danych i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, możemy już w pełni cieszyć się grą.

Cała strona jest przejrzysta i kieruje nas w odpowiednie zakładki. Możemy wybrać swoją ulubioną grę i w bardzo łatwy sposób postawić swój kupon. Dzięki wielu metodom płatności, przelewy pieniędzy na nasze konto gracza nie stanowią żadnego problemu i odbywają się natychmiastowo. Bez wątpienia nawet gracze starszego pokolenia poradzą sobie z obsługą strony, a być może docenią nawet możliwość grania bez konieczności chodzenia do kolektury.

Zdrapki Lotto online

Wcześniej zwróciliśmy już uwagę, że oferta loterii nie jest w pełni przeniesiona do internetu. Zdrapki Lotto online postanowiło zostawić w ofercie stacjonarnej. Związane jest pewnie z charakterystycznym sposobem zdrapywania kuponów, który nie byłby możliwy do odwzorowania w wirtualnym świecie.

Technika idzie jednak na przód, a gry i programy są coraz bardziej zaawansowane, dlatego uważamy, że Lotto online mogłoby się pokusić o wprowadzenie odpowiednika zdrapek do swojej oferty internetowej. Z pewnością zagwarantowałoby jeszcze większą popularność gier liczbowych i stawiania kuponów w internecie. Na razie nie wiadomo, czy Lotto.pl ma takie plany, jednak witryna jest stale rozwijana i nic nie jest wykluczone.

Metody płatności w Lotto online – na co warto zwrócić uwagę?

W czasie rozgrywki w internecie ważne jest, żeby móc szybko operować pieniędzmi. Osoby przyzwyczajone do kolektur na pewno docenią, że mogą od razu przejść do gry, nie czekając na zaksięgowanie pieniędzy czy inne formalności.

Zanim zdeponujemy swoje pieniądze przemyślmy jaki jest nasz ulubiony system płatności. Przede wszystkim polecamy korzystać z pośredników płatności elektronicznych, dzięki którym nasze przelewy księgowane są w trybie natychmiastowym. Najwolniejszym przekazem pieniędzy w internecie pozostaje tradycyjny przelew bankowy, który nie tylko wymaga dopełnienia większej liczby formalności, ale również księguje się często nawet kilka dni.

W naszej szczegółowej recenzji przeanalizowaliśmy metody płatności udostępnione przez Lotto online, a także zamieściliśmy instrukcję dokonywania płatności krok po kroku. Z pewnością będzie to użyteczny poradnik dla każdego nowego gracza. Dzięki niemu będzie mógł w pełni skorzystać z gry bez zbędnego obciążenia wgłębianiem się w nowy interfejs.

Obsługa klienta w Lotto online – czy znajdziesz fachową i szybką pomoc?

Odpowiedni kontakt z konsultantem, który rozwiąże nasze problemy, to podstawa udanej przygody zarówno z zakładami bukmacherskimi jak i loterią online. Obecnie standardy są coraz wyższe, a ludzie przyzwyczajają się nawet do obsługi klienta działającej 24 godziny na dobę. Lotto online nie oferuje takiej dostępności jednak z pewnością nie ma się czego wstydzić. W ofercie jest kilka kanałów kontaktu, a konsultanci dostępni są od rana aż do północy. Totalizator Sportowy stawia na fachową i profesjonalną pomoc, dlatego nie powinieneś mieć żadnych problemów z rozwiązaniem swoich wątpliwości. Na stronie rozbudowany jest również dział FAQ, w którym często znajdują się gotowe odpowiedzi bez konieczności zwracania się bezpośrednio do konsultantów.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci pomocy, Lotto online wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów, a także zapewnia pomoc osobom, które nie mają doświadczenia z graniem w internecie.

Kwestie legalności gier losowych i loterii w Polsce

Ogólnie rzez biorąc sfera loterii i gier liczbowych w naszym kraju jest zmonopolizowana przez jeden podmiot. Jest to oczywiście Totalizator Sportowy, o którym wspominaliśmy już wcześniej. W związku z tym, wszystkie inne firmy, które ogłaszają swoje usługi w tym zakresie, są nielegalne i podlegają odpowiednim sankcjom.

Można ustalić to zgodnie z informacjami zawartymi w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnych z Ustawą. Niektóre serwisy świadczą usługi na terenie Polski w sposób niezgodny z prawem. Jak dostrzec możemy na stronie Ministerstwa Finansów, zdarzają się nawet takie, które wielokrotnie przenoszą swoją stronę na różne domeny.Chcą one przechytrzyć w ten sposób wymiar sprawiedliwości.

Stawianie kuponów w zagranicznych loteriach online

Czy stawiając kupony w nielegalnych loteriach narazić możesz się na konsekwencje prawne, a konkretniej finansowe?

Kodeks karny przewiduje w takim wypadku karę grzywny do 120 stawek dziennych, co w przeliczeniu na złotówki może wynieść naprawdę wysoką kwotę.

Większość jednak loterii znanych w innych krajach, nie udostępniła po prostu swojej oferty w Polsce. Taki stan rzeczy może wydawać się trochę niesprawiedliwy dla wszystkich fanów gier, ale takie regulacje panują w tym momencie w naszym kraju.

Podatek od wygranej w Lotto

Ponieważ Lotto online jest podmiotem państwowym i działa zgodnie z prawem, musimy liczyć się z koniecznością odprowadzenia podatku od wygranej, gdy nagroda przekroczy konkretną wartość. Totalizator Sportowy ułatwia ten proces wygranym w lotto online, pobierając go i samodzielnie opłacając. Dzięki temu nie musisz martwić się, że zrobisz coś błędnie i będziesz miał problem w Urzędzie Skarbowym.

Po prostu jeżeli wygrasz więcej niż 2280 zł, 10% tej kwoty (czy to 2281 zł czy kilka milionów) to podatek, który system automatycznie potrąca. Następnie przesyła raport do odpowiednich organów. Oczywiście, analogicznie, niniejsza wygrana jest zwolniona z tej daniny. Totalizator Sportowy prowadzi też ewidencję wygranych. Dlatego też każda z nich jest zapisana i zarchiwizowana, by później wykazać odpowiednim organom, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

Poniżej 2280 zł

Powyżej 2280 zł

Brak podatku od wygranej

Konieczność odprowadzenia podatku w wysokości 10% wygranej kwoty

 

Lotto online opinie – jak powstają nasze recenzje?

Wszystkie teksty tworzymy z pasji opierając się na własnych doświadczeniach. Wiele aspektów konsultujemy z ekspertami w poszczególnych dziedzinach, tak aby dać czytelnikowi jak największą dawkę konkretnej wiedzy. Wszystkie recenzje starają się zachować obiektywizm, a opinie wygłaszane są w oparciu o konkretne dane i informacje. W ten sposób tworzymy kompleksowe artykuły, które stanowią cenne źródło wiedzy i bezstronną ocenę funkcjonowania stron internetowych.

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami powyżej, a także dokładną recenzją jedynej legalnej loterii online w Polsce. Lotto online opinie zbiera różne, a my dokładnie sprawdzamy, które są wiarygodne. Dzięki temu będziesz przygotowany na dokonanie właściwych wyborów. Z łatwością podejmiesz decyzję i ustalisz, czy rozgrywka w internecie to coś odpowiedniego dla Ciebie.

Nasze recenzje tworzone są przez doświadczonych redaktorów i konsultowane z ekspertami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w hazardzie stacjonarnym i internetowym. Jest to zbiór najważniejszych informacji, które przydadzą się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Nim postawisz pierwszy kupon w polskiej loterii online i mieszkasz za granicą, sprawdź co oferuje zagraniczny lider zakładów bukmacherskich i kasyna online.

Sprawdź bet-at-home

FAQ: Lotto Online

Gra w LOTTO przez Internet jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, zasilić swoje konto i można przystąpić do składania zakładów. Użytkownicy serwisu gry.lotto.pl grać mogą nie tylko w LOTTO, ale również brać udział w loteriach Euro Jackpot o kumulacjach rzędu kilkuset milionów złotych.

LOTTO online nie różni się pod tym względem od klasycznych zakładów składanych w kolekturach. Zakłady są zawierane na te same losowania, a więc i kumulacje są identyczne. Na tej płaszczyźnie nie ma żadnych różnic pomiędzy zakładami online i składanymi stacjonarnymi.

Jak najbardziej, gdyż jest to szansa na wielomilionowe wygrane. Oczywiście przy tak dużych kumulacjach również i zainteresowanie grą w Euro Jackpot jest ogromne. Dla marzących o rekordowych wygranych, które diametralnie odmienią życie, to podstawa gry w tego typu loteriach.

Wszystkie wygrane niższe niż 2280 zł przypisywane są automatycznie do konta gracza i w każdej chwili mogą być wypłacone na rachunek bankowy bądź przeznaczone na dalszą grę. Przy wygranych wyższych niż 2280 zł wygraną odebrać można w jednym z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego.

Zakłady LOTTO przez Internet są w 100% bezpieczne. Oczywiście przy zachowaniu pewnych środków ostrożności. Ryzyko utraty środków czy przejęcia konta jest niewielkie. Ze swojej strony Totalizator Sportowy, do którego należy serwis gry.lotto.pl, zrobił jednak wystarczająco dużo, aby zabezpieczyć dane i aktywa zarejestrowanych użytkowników.